Scores Listing for Rodeo 7 January 15(01/15/2022-Kingman)

Scores Listing for Rodeo 7 January 15(Kingman)
0 - 1 Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. PROSSER, AUSTYN CLAFLIN 21.000 11.00 11.00 39.60
2. BREECH, NOAH MEDICINE LODGE 21.598 11.00 11.00 32.40
3. HOGG, ANSLEIGH CANTON 21.612 10.00 10.00 24.00
4. GREGORY, WILLIAM HUTCHINSON 22.877 10.00 10.00 15.60
5. WENTE, LONDYN ARLINGTON 23.477 9.00 9.00 8.40
6. MAHLANDT, CASON UDALL 23.701 9.00 9.00 0.00
7. BARINGER, NOLAN KINGMAN 23.855 8.00 8.00 0.00
8. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 25.156 8.00 8.00 0.00
9. MAHLANDT, TATE ROSE HILL 25.974 7.00 7.00 0.00
10. HOSKINSON, KASH BURRTON 26.894 6.00 6.00 0.00
11. LOFFLAND, EASTON ROSE HILL 30.210 5.00 5.00 0.00
12. MCGINNES, ELLSIE GREAT BEND 30.831 7.00 7.00 0.00
13. RAY, KALLAHAN 30.912 6.00 6.00 0.00
14. BARNETT, KODI IOLA 32.535 5.00 5.00 0.00
15. LACY, KNOXX CANTON 32.666 4.00 4.00 0.00
16. BREITHAUPT, TY 36.663 3.00 3.00 0.00
17. MAHLANDT, MACIE UDALL 43.641 4.00 4.00 0.00
18. LOFFLAND, MAVERICK ROSE HILL 59.335 2.00 2.00 0.00
19. MCREYNOLDS, ARCHER EDGAR 110.755 1.00 1.00 0.00
20. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
21. PUTTER, BEXLEY CEDAR POINT 200.000 1.00 1.00 0.00
22. MCCOLPIN, MAGGIE 200.000 1.00 1.00 0.00
23. BREITHAUPT, WYATT 200.000 1.00 1.00 0.00
24. DEBES, GEORGE HOISINGTON 200.000 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Dummy Roping
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. BREECH, NOAH MEDICINE LODGE 35.0 11.00 11.00 40.00
2. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 28.0 11.00 11.00 12.00
3. RAY, KOLTER DENOT 28.0 8.50 8.50 12.00
4. MAHLANDT, CASON UDALL 28.0 8.50 8.50 12.00
5. MAHLANDT, TATE ROSE HILL 28.0 8.50 8.50 12.00
6. LOFFLAND, EASTON ROSE HILL 28.0 8.50 8.50 12.00
7. GREGORY, WILLIAM HUTCHINSON 20.0 6.00 6.00 0.00
8. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 15.0 10.00 10.00 0.00
9. HOGG, ANSLEIGH CANTON 14.0 9.00 9.00 0.00
10. LOFFLAND, MAVERICK ROSE HILL 14.0 5.00 5.00 0.00
11. HOSKINSON, KASH BURRTON 10.0 4.00 4.00 0.00
12. PROSSER, AUSTYN CLAFLIN 9.0 8.00 8.00 0.00
13. HAMM, HADLEY PLEVNA 6.0 7.00 7.00 0.00
14. BARINGER, NOLAN KINGMAN 6.0 2.50 2.50 0.00
15. LACY, KNOXX CANTON 6.0 2.50 2.50 0.00
16. CLARK, LINNIE KIOWA 4.0 6.00 6.00 0.00
17. WENTE, LONDYN ARLINGTON 3.0 5.00 5.00 0.00
18. REH, COLTEN HUTCHINSON 3.0 1.00 1.00 0.00
19. BREITHAUPT, TY 0.0 1.00 1.00 0.00
20. DEBES, GEORGE HOISINGTON 0.0 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. MAHLANDT, TATE ROSE HILL 10.005 11.00 11.00 33.00
2. MAHLANDT, CASON UDALL 11.330 10.00 10.00 27.00
3. PROSSER, AUSTYN CLAFLIN 11.364 11.00 11.00 20.00
4. GREGORY, WILLIAM HUTCHINSON 11.801 9.00 9.00 13.00
5. BREECH, NOAH MEDICINE LODGE 12.326 8.00 8.00 7.00
6. HOSKINSON, KASH BURRTON 12.661 7.00 7.00 0.00
7. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 13.795 10.00 10.00 0.00
8. HOGG, ANSLEIGH CANTON 13.865 9.00 9.00 0.00
9. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 14.053 8.00 8.00 0.00
10. BARNETT, KODI IOLA 14.334 7.00 7.00 0.00
11. LOFFLAND, MAVERICK ROSE HILL 16.610 6.00 6.00 0.00
12. LACY, KNOXX CANTON 17.369 5.00 5.00 0.00
13. WENTE, LONDYN ARLINGTON 17.579 6.00 6.00 0.00
14. LOFFLAND, EASTON ROSE HILL 17.721 4.00 4.00 0.00
15. BREITHAUPT, TY 19.084 3.00 3.00 0.00
16. BARINGER, NOLAN KINGMAN 22.162 2.00 2.00 0.00
17. MCGINNES, ELLSIE GREAT BEND 35.435 5.00 5.00 0.00
18. MAHLANDT, MACIE UDALL 36.292 4.00 4.00 0.00
19. TETRICK, TRIPP KINGMAN 39.870 1.00 1.00 0.00
20. MCREYNOLDS, ARCHER EDGAR 200.000 1.00 1.00 0.00
21. PUTTER, BEXLEY CEDAR POINT 200.000 1.00 1.00 0.00
22. MCCOLPIN, MAGGIE 200.000 1.00 1.00 0.00
23. BREITHAUPT, WYATT 200.000 1.00 1.00 0.00
24. PROSSER, COY CLAFLIN 200.000 1.00 1.00 0.00
25. DEBES, GEORGE HOISINGTON 200.000 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. MAHLANDT, TATE ROSE HILL 34.421 11.00 11.00 32.00
2. HOGG, ANSLEIGH CANTON 34.782 11.00 11.00 24.00
3. BREECH, NOAH MEDICINE LODGE 37.400 10.00 10.00 16.00
4. MAHLANDT, CASON UDALL 38.994 9.00 9.00 8.00
5. PROSSER, AUSTYN CLAFLIN 39.309 10.00 10.00 0.00
6. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 39.883 9.00 9.00 0.00
7. GREGORY, WILLIAM HUTCHINSON 41.587 8.00 8.00 0.00
8. WENTE, LONDYN ARLINGTON 43.632 8.00 8.00 0.00
9. LOFFLAND, EASTON ROSE HILL 44.144 7.00 7.00 0.00
10. MCGINNES, ELLSIE GREAT BEND 46.703 7.00 7.00 0.00
11. LACY, KNOXX CANTON 57.812 6.00 6.00 0.00
12. BREITHAUPT, TY 97.624 5.00 5.00 0.00
13. HOSKINSON, KASH BURRTON 200.000 1.00 1.00 0.00
14. BARINGER, NOLAN KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
15. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
16. PUTTER, BEXLEY CEDAR POINT 200.000 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Sheep Riding
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. HOSKINSON, KASH BURRTON 76.0 11.00 11.00 28.80
2. LOFFLAND, EASTON ROSE HILL 74.0 10.00 10.00 21.60
3. KARLOWSKI, SEDRIC 73.0 9.00 9.00 14.40
4. RAY, KOLTER DENOT 72.0 8.00 8.00 7.20
5. WENTE, LONDYN ARLINGTON 65.0 11.00 11.00 0.00
6. PROSSER, AUSTYN CLAFLIN 64.0 10.00 10.00 0.00
7. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 63.0 9.00 9.00 0.00
8. MCREYNOLDS, ARCHER EDGAR 62.0 7.00 7.00 0.00
9. LACY, KNOXX CANTON 61.0 6.00 6.00 0.00
10. MAHLANDT, CASON UDALL 60.0 5.00 5.00 0.00
11. REH, COLTEN HUTCHINSON 5.7 4.00 4.00 0.00
12. BARINGER, NOLAN KINGMAN 4.6 3.00 3.00 0.00
13. HOGG, ANSLEIGH CANTON 4.5 8.00 8.00 0.00
14. GREGORY, WILLIAM HUTCHINSON 3.8 2.00 2.00 0.00
15. LOFFLAND, MAVERICK ROSE HILL 3.3 1.00 1.00 0.00
16. PAYNE, KREEK ABBYVILLE 2.7 1.00 1.00 0.00
17. MAHLANDT, TATE ROSE HILL 2.5 1.00 1.00 0.00
18. GRIDLEY, DOMINIC PRATT 0.0 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Barrel Racin
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. GOODNO, JANCEY KIOWA 15.233 11.00 11.00 80.19
2. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 15.644 11.00 11.00 65.61
3. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 15.656 10.00 10.00 48.60
4. MATHES, KYNDAL LAHARPE 16.029 10.00 10.00 31.59
5. WENTE, PAITYN ARLINGTON 16.131 9.00 9.00 17.01
6. WARD, LANE SUPERIOR 16.874 9.00 9.00 0.00
7. GOODNO, JANDA KIOWA 17.125 8.00 8.00 0.00
8. LANGSTON, KENDALL GREAT BEND 17.152 7.00 7.00 0.00
9. SHANHOLTZER, TUF MCCUNE 18.639 8.00 8.00 0.00
10. DAVIS, BRIAR 18.932 7.00 7.00 0.00
11. BARNETT, KAMDON IOLA 20.669 6.00 6.00 0.00
12. MAHLANDT, TYNLEIGH ROSE HILL 21.856 6.00 6.00 0.00
13. ROUSE, KAYLOR 22.187 5.00 5.00 0.00
14. DOWNARD, WESTON CASSODAY 22.584 4.00 4.00 0.00
15. HAMM, RAELYNN PLEVNA 23.156 5.00 5.00 0.00
16. CREADICK, MADILYNN 24.758 4.00 4.00 0.00
17. ROBINSON, LANDRY UDALL 25.801 3.00 3.00 0.00
18. GARRISON, HARPER KINGMAN 26.719 3.00 3.00 0.00
19. DECKER, MAYLEY EUREKA 27.495 2.00 2.00 0.00
20. GREGORY, HENRY HUTCHINSON 30.734 2.00 2.00 0.00
21. DEBES, EMALINE HOISINGTON 31.699 1.00 1.00 0.00
22. SLYTER, ZOEY GARDNER 32.517 1.00 1.00 0.00
23. MCCOLPIN, EMMETT 36.329 1.00 1.00 0.00
24. HOFFMAN, BAILEE 200.000 1.00 1.00 0.00
25. HOGG, KORBIN CANTON 200.000 1.00 1.00 0.00
26. HENRY, JOVEY 200.000 1.00 1.00 0.00
27. REMPE, AMELIA WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 4.464 11.00 11.00 52.50
2. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 5.551 10.00 10.00 31.50
3. TASAKA, KAYNE DODGE CITY 6.062 9.00 9.00 21.00
4. KUNZ, COLTON 7.065 8.00 8.00 0.00
5. FLITZ, PAYSON TOWANDA 7.149 7.00 7.00 0.00
6. DECKER, MAYLEY EUREKA 15.465 11.00 11.00 0.00
7. BARNETT, KAMDON IOLA 31.475 6.00 6.00 0.00
8. WENTE, PAITYN ARLINGTON 200.000 1.00 1.00 0.00
9. WARD, LANE SUPERIOR 200.000 1.00 1.00 0.00
10. DOWNARD, WESTON CASSODAY 200.000 1.00 1.00 0.00
11. GREGORY, HENRY HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
12. DAVIS, BRIAR 200.000 1.00 1.00 0.00
13. GOODNO, JANCEY KIOWA 200.000 1.00 1.00 0.00
14. SHANHOLTZER, TUF MCCUNE 200.000 1.00 1.00 0.00
15. HENRY, JOVEY 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Calf Riding
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. DICK, BRODY CHENEY 76.0 11.00 11.00 52.50
2. TASAKA, KAYNE DODGE CITY 75.0 10.00 10.00 31.50
3. HENRY, JOVEY 72.0 11.00 11.00 21.00
4. WARD, LANE SUPERIOR 71.0 9.00 9.00 0.00
5. SMITH, LEVI DOUGLASS 0.0 1.00 1.00 0.00
6. DOWNARD, WESTON CASSODAY 0.0 1.00 1.00 0.00
7. ROBINSON, LANDRY UDALL 0.0 1.00 1.00 0.00
8. GREGORY, HENRY HUTCHINSON 0.0 1.00 1.00 0.00
9. MCCOLPIN, EMMETT 0.0 1.00 1.00 0.00
10. DAVIS, BRIAR 0.0 1.00 1.00 0.00
11. VALLE, BRAYDEN CASSODY 0.0 1.00 1.00 0.00
12. SHANHOLTZER, TUF MCCUNE 0.0 1.00 1.00 0.00
13. HOGG, KORBIN CANTON 0.0 1.00 1.00 0.00
14. ROUSE, KAYLOR 0.0 1.00 1.00 0.00
15. FREEMAN, CARSON GUTHRIE 0.0 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Goat (girls)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. GOODNO, JANCEY KIOWA 12.639 11.00 11.00 48.75
2. GOODNO, JANDA KIOWA 18.936 10.00 10.00 29.25
3. DECKER, BRENTLEY EUREKA 19.251 9.00 9.00 19.50
4. WENTE, PAITYN ARLINGTON 19.636 8.00 8.00 0.00
5. HAMM, RAELYNN PLEVNA 28.060 7.00 7.00 0.00
6. HOGG, KORBIN CANTON 29.015 6.00 6.00 0.00
7. GARRISON, HARPER KINGMAN 43.295 5.00 5.00 0.00
8. MATHES, KYNDAL LAHARPE 200.000 1.00 1.00 0.00
9. DECKER, MAYLEY EUREKA 200.000 1.00 1.00 0.00
10. DEBES, EMALINE HOISINGTON 200.000 1.00 1.00 0.00
11. MAHLANDT, TYNLEIGH ROSE HILL 200.000 1.00 1.00 0.00
12. SLYTER, ZOEY GARDNER 200.000 1.00 1.00 0.00
13. HENRY, JOVEY 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Goats (boys)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 13.686 11.00 11.00 52.50
2. DICK, BRODY CHENEY 17.832 10.00 10.00 31.50
3. BARNETT, KAMDON IOLA 21.240 9.00 9.00 21.00
4. DOWNARD, WESTON CASSODAY 21.388 8.00 8.00 0.00
5. TASAKA, KAYNE DODGE CITY 23.472 7.00 7.00 0.00
6. FLITZ, PAYSON TOWANDA 24.696 6.00 6.00 0.00
7. ROBINSON, LANDRY UDALL 32.440 5.00 5.00 0.00
8. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 34.626 4.00 4.00 0.00
9. WARD, LANE SUPERIOR 35.375 3.00 3.00 0.00
10. GREGORY, HENRY HUTCHINSON 37.706 2.00 2.00 0.00
11. DAVIS, BRIAR 200.000 1.00 1.00 0.00
12. SHANHOLTZER, TUF MCCUNE 200.000 1.00 1.00 0.00
13. KUNZ, COLTON 200.000 1.00 1.00 0.00
14. ROUSE, KAYLOR 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. BARNETT, KAMDON IOLA 22.437 11.00 11.00 65.34
2. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 22.681 10.00 10.00 53.46
3. GOODNO, JANCEY KIOWA 23.878 11.00 11.00 39.60
4. MATHES, KYNDAL LAHARPE 24.150 10.00 10.00 25.74
5. WENTE, PAITYN ARLINGTON 24.458 9.00 9.00 13.86
6. DOWNARD, WESTON CASSODAY 26.689 9.00 9.00 0.00
7. HOGG, KORBIN CANTON 27.564 8.00 8.00 0.00
8. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 27.814 8.00 8.00 0.00
9. DECKER, MAYLEY EUREKA 28.986 7.00 7.00 0.00
10. LANGSTON, KENDALL GREAT BEND 29.781 6.00 6.00 0.00
11. HENRY, JOVEY 31.443 5.00 5.00 0.00
12. WARD, LANE SUPERIOR 33.099 7.00 7.00 0.00
13. MAHLANDT, TYNLEIGH ROSE HILL 33.163 4.00 4.00 0.00
14. HAMM, RAELYNN PLEVNA 38.166 3.00 3.00 0.00
15. CREADICK, MADILYNN 40.011 2.00 2.00 0.00
16. DEBES, EMALINE HOISINGTON 42.304 1.00 1.00 0.00
17. GARRISON, HARPER KINGMAN 42.671 1.00 1.00 0.00
18. MCCOLPIN, EMMETT 60.186 6.00 6.00 0.00
19. HOFFMAN, BAILEE 200.000 1.00 1.00 0.00
20. GREGORY, HENRY HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
21. SLYTER, ZOEY GARDNER 200.000 1.00 1.00 0.00
22. REMPE, AMELIA WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Steer Breaka
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. WARD, LANE SUPERIOR 5.745 11.00 11.00 49.00
2. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 6.075 10.00 10.00 29.40
3. KUNZ, COLTON 6.704 9.00 9.00 19.60
4. GREGORY, HENRY HUTCHINSON 16.339 8.00 8.00 0.00
5. WENTE, PAITYN ARLINGTON 200.000 1.00 1.00 0.00
6. DOWNARD, WESTON CASSODAY 200.000 1.00 1.00 0.00
7. BARNETT, KAMDON IOLA 200.000 1.00 1.00 0.00
8. FLITZ, PAYSON TOWANDA 200.000 1.00 1.00 0.00
9. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
10. TASAKA, KAYNE DODGE CITY 200.000 1.00 1.00 0.00
11. GOODNO, JANCEY KIOWA 200.000 1.00 1.00 0.00
12. DECKER, MAYLEY EUREKA 200.000 1.00 1.00 0.00
13. SHANHOLTZER, TUF MCCUNE 200.000 1.00 1.00 0.00
14. HENRY, JOVEY 200.000 1.00 1.00 0.00
5-8th Tie Down
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SPELLMAN, TUCKER HUTCHINSON 26.353 11.00 11.00 42.00
2. RITZ, WYATT PRESTON 49.937 10.00 10.00 28.00
3. MOORE, LANE WINFIELD 53.546 9.00 9.00 0.00
4. CRAIN, BRAEDON WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
5. STOFFER, JAKE EDGERTON 200.000 1.00 1.00 0.00
6. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
7. SMARSH, WYATT ANDALE 200.000 1.00 1.00 0.00
8. WOOD, DAWSON KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
9. SHANHOLTZER, LANDON MCCUNE 200.000 1.00 1.00 0.00
10. GATES, ETHAN WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
5th -8th Pole Bend
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. HOPPES, EMERSON GALVA 22.171 11.00 11.00 102.30
2. TETRICK, BRYNLEE KINGMAN 22.751 10.00 10.00 83.70
3. WARD, OAKLEY SUPERIOR 24.109 9.00 9.00 62.00
4. FRIESS, TORI KINGMAN 24.414 8.00 8.00 40.30
5. BRAND, MORGAN MT HOPE 24.642 7.00 7.00 21.70
6. MINYARD, ADDISON GREENSBURG 25.574 6.00 6.00 0.00
7. KELLER, CALLI MEDICINE LODGE 27.155 5.00 5.00 0.00
8. TANKERSLEY, ADDISON HUTCHINSON 27.873 4.00 4.00 0.00
9. RYAN, KARLYN CANTON 28.154 3.00 3.00 0.00
10. RYAN, KASSIDY CANTON 29.412 2.00 2.00 0.00
11. ALLENBACH, LAKYN MOUNDRIDGE 29.570 1.00 1.00 0.00
12. MCANDREW, KRISTYN CHENEY 29.927 1.00 1.00 0.00
13. MINYARD, BROOKE GREENSBURG 30.419 1.00 1.00 0.00
14. GIEFER, ADDISON 30.592 1.00 1.00 0.00
15. GARRISON, HADLEY KINGMAN 30.776 1.00 1.00 0.00
16. RAUSCH, CAMDYN MCPHERSON 32.059 1.00 1.00 0.00
17. PAUS, ANNA FAIRFIELD 33.666 1.00 1.00 0.00
18. MARTEN, AMELIA CHENEY 33.822 1.00 1.00 0.00
19. LANGSTON, BRISTOL GREAT BEND 34.846 1.00 1.00 0.00
20. TETRICK, AUDREY KINGMAN 35.896 1.00 1.00 0.00
21. ETHERIDGE, EMALEE SKYLINE 38.685 1.00 1.00 0.00
22. MCREYNOLDS, LAKA EDGAR 39.728 1.00 1.00 0.00
23. WINGFIELD, RAMANDA PRATT 41.190 1.00 1.00 0.00
24. TAYLOR, ELLISON GODDARD 43.048 1.00 1.00 0.00
25. ETHERIDGE, REBEKAH SKYLINE 70.353 1.00 1.00 0.00
26. DICK, TEAGAN CHENEY 200.000 1.00 1.00 0.00
27. SLYTER, TATUM GARDNER 200.000 1.00 1.00 0.00
28. BELT, ADDYSON KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
29. PROSSER, ADESSA CLAFLIN 200.000 1.00 1.00 0.00
30. BURT, MADILYNN SALINA 200.000 1.00 1.00 0.00
31. OLLER, MYAH KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Bareback Str
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. CRAIN, BRAEDON WICHITA 64.0 10.50 10.50 10.50
2. CLARK, PAXTON KIOWA 64.0 10.50 10.50 10.50
3. SHANHOLTZER, LANDON MCCUNE 62.0 9.00 9.00 0.00
5th-8th Barrel Racin
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. HOPPES, EMERSON GALVA 15.135 11.00 11.00 108.90
2. MARTEN, AMELIA CHENEY 15.643 10.00 10.00 89.10
3. WARD, OAKLEY SUPERIOR 15.676 9.00 9.00 66.00
4. BRAND, MORGAN MT HOPE 15.758 8.00 8.00 42.90
5. ALLENBACH, LAKYN MOUNDRIDGE 15.762 7.00 7.00 23.10
6. DICK, TEAGAN CHENEY 16.084 6.00 6.00 0.00
7. BURT, MADILYNN SALINA 16.253 5.00 5.00 0.00
8. BELT, ADDYSON KINGMAN 16.273 4.00 4.00 0.00
9. MINYARD, ADDISON GREENSBURG 16.342 3.00 3.00 0.00
10. KELLER, CALLI MEDICINE LODGE 16.558 2.00 2.00 0.00
11. PAUS, ANNA FAIRFIELD 16.601 1.00 1.00 0.00
12. TETRICK, AUDREY KINGMAN 17.119 1.00 1.00 0.00
13. RAUSCH, CAMDYN MCPHERSON 17.187 1.00 1.00 0.00
14. RYAN, KARLYN CANTON 17.545 1.00 1.00 0.00
15. RYAN, KASSIDY CANTON 18.005 1.00 1.00 0.00
16. MCANDREW, KRISTYN CHENEY 18.251 1.00 1.00 0.00
17. FRIESS, TORI KINGMAN 18.473 1.00 1.00 0.00
18. TAYLOR, ELLISON GODDARD 18.883 1.00 1.00 0.00
19. GARRISON, HADLEY KINGMAN 19.428 1.00 1.00 0.00
20. LANGSTON, BRISTOL GREAT BEND 19.914 1.00 1.00 0.00
21. GIEFER, ADDISON 19.961 1.00 1.00 0.00
22. OLLER, MYAH KINGMAN 20.068 1.00 1.00 0.00
23. ETHERIDGE, EMALEE SKYLINE 20.966 1.00 1.00 0.00
24. MINYARD, BROOKE GREENSBURG 21.016 1.00 1.00 0.00
25. TETRICK, BRYNLEE KINGMAN 21.396 1.00 1.00 0.00
26. WENTE, RYLEE ARLINGTON 21.844 1.00 1.00 0.00
27. MCREYNOLDS, LAKA EDGAR 23.212 1.00 1.00 0.00
28. ALLENBACH, MAKYNNA MOUNDRIDGE 23.287 1.00 1.00 0.00
29. PROSSER, ADESSA CLAFLIN 24.382 1.00 1.00 0.00
30. SLYTER, TATUM GARDNER 25.694 1.00 1.00 0.00
31. TANKERSLEY, ADDISON HUTCHINSON 27.514 1.00 1.00 0.00
32. ETHERIDGE, REBEKAH SKYLINE 33.505 1.00 1.00 0.00
33. WINGFIELD, RAMANDA PRATT 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. LEEPER, CASHTON WILMORE 3.155 11.00 11.00 53.20
2. SPELLMAN, TUCKER HUTCHINSON 3.559 11.00 11.00 39.90
3. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 4.390 10.00 10.00 26.60
4. WOOD, DAWSON KINGMAN 6.822 9.00 9.00 13.30
5. RITZ, LAINEY PRESTON 13.752 10.00 10.00 0.00
6. CRAIN, BRAEDON WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
7. PUTNAM, SAGE PRETTY PRAIRIE 200.000 1.00 1.00 0.00
8. WARD, OAKLEY SUPERIOR 200.000 1.00 1.00 0.00
9. RYAN, KARLYN CANTON 200.000 1.00 1.00 0.00
10. RYAN, KARSON CANTON 200.000 1.00 1.00 0.00
11. STOFFER, JAKE EDGERTON 200.000 1.00 1.00 0.00
12. MOORE, LANE WINFIELD 200.000 1.00 1.00 0.00
13. SMARSH, WYATT ANDALE 200.000 1.00 1.00 0.00
14. PROSSER, ADESSA CLAFLIN 200.000 1.00 1.00 0.00
15. SPELLMAN, TRUITT HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
16. RITZ, WYATT PRESTON 200.000 1.00 1.00 0.00
17. SHANHOLTZER, LANDON MCCUNE 200.000 1.00 1.00 0.00
18. HENRY, LEVI 200.000 1.00 1.00 0.00
19. OLLER, MYAH KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th CHUTE DOGGIN
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMARSH, WYATT ANDALE 14.257 11.00 11.00 21.00
2. FRY, QUIRT 200.000 1.00 1.00 0.00
3. HENRY, WYATT 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Goats (boys)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. CRAIN, BRAEDON WICHITA 14.126 11.00 11.00 49.50
2. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 15.123 10.00 10.00 29.70
3. HENRY, LEVI 16.815 9.00 9.00 19.80
4. MAY, TANNER CONWAY SPRINGS 16.917 8.00 8.00 0.00
5. SMARSH, WYATT ANDALE 17.091 7.00 7.00 0.00
6. SPELLMAN, TUCKER HUTCHINSON 18.368 6.00 6.00 0.00
7. WOOD, DAWSON KINGMAN 19.857 5.00 5.00 0.00
8. SPELLMAN, TRUITT HUTCHINSON 21.810 4.00 4.00 0.00
9. SHANHOLTZER, LANDON MCCUNE 22.791 3.00 3.00 0.00
10. RYAN, KARSON CANTON 24.231 2.00 2.00 0.00
11. STOFFER, JAKE EDGERTON 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Goats(girls)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. RITZ, LAINEY PRESTON 9.884 11.00 11.00 68.31
2. ALLENBACH, LAKYN MOUNDRIDGE 12.155 10.00 10.00 55.89
3. OLLER, MYAH KINGMAN 14.150 9.00 9.00 41.40
4. DICK, TEAGAN CHENEY 14.631 8.00 8.00 26.91
5. ALLENBACH, MAKYNNA MOUNDRIDGE 15.032 7.00 7.00 14.49
6. FRIESS, TORI KINGMAN 15.228 6.00 6.00 0.00
7. TETRICK, AUDREY KINGMAN 15.407 5.00 5.00 0.00
8. RYAN, KARLYN CANTON 16.182 4.00 4.00 0.00
9. RAUSCH, CAMDYN MCPHERSON 16.359 3.00 3.00 0.00
10. WINGFIELD, RAMANDA PRATT 17.333 2.00 2.00 0.00
11. TANKERSLEY, ADDISON HUTCHINSON 17.738 1.00 1.00 0.00
12. PROSSER, ADESSA CLAFLIN 18.774 1.00 1.00 0.00
13. WENTE, RYLEE ARLINGTON 19.840 1.00 1.00 0.00
14. BELT, ADDYSON KINGMAN 20.163 1.00 1.00 0.00
15. SLYTER, TATUM GARDNER 20.188 1.00 1.00 0.00
16. PAUS, ANNA FAIRFIELD 22.378 1.00 1.00 0.00
17. BURT, MADILYNN SALINA 23.707 1.00 1.00 0.00
18. WARD, OAKLEY SUPERIOR 200.000 1.00 1.00 0.00
19. MCREYNOLDS, LAKA EDGAR 200.000 1.00 1.00 0.00
20. MARTEN, AMELIA CHENEY 200.000 1.00 1.00 0.00
21. GARRISON, HADLEY KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
22. FRY, GEORGIA 200.000 1.00 1.00 0.00
23. TETRICK, BRYNLEE KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th HEADING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 8.780 11.00 11.00 14.00
2. WARD, OAKLEY SUPERIOR 39.304 11.00 11.00 0.00
5th-8th HEELING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 22.739 11.00 11.00 35.00
2. WARD, OAKLEY SUPERIOR 32.897 11.00 11.00 0.00
3. CRAIN, BRAEDON WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
4. SMARSH, WYATT ANDALE 200.000 1.00 1.00 0.00
5. RITZ, WYATT PRESTON 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Ribbon ROPER
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 11.369 11.00 11.00 29.40
2. CRAIN, BRAEDON WICHITA 19.217 10.00 10.00 19.60
3. SMARSH, WYATT ANDALE 20.020 9.00 9.00 0.00
4. RITZ, WYATT PRESTON 25.463 8.00 8.00 0.00
5. MOORE, LANE WINFIELD 200.000 1.00 1.00 0.00
6. WOOD, DAWSON KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
7. SHANHOLTZER, LANDON MCCUNE 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Ribbon RUN
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. WARD, OAKLEY SUPERIOR 11.369 11.00 11.00 29.40
2. ALLENBACH, MAKYNNA MOUNDRIDGE 19.217 10.00 10.00 19.60
3. RYAN, KASSIDY CANTON 20.020 9.00 9.00 0.00
4. RITZ, LAINEY PRESTON 25.463 8.00 8.00 0.00
5. WENTE, RYLEE ARLINGTON 200.000 1.00 1.00 0.00
6. KELLER, CALLI MEDICINE LODGE 200.000 1.00 1.00 0.00
7. TETRICK, BRYNLEE KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Saddle Bronc
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. CLARK, PAXTON KIOWA 65.0 11.00 11.00 14.00
2. CRAIN, BRAEDON WICHITA 60.0 10.00 10.00 0.00
5th-8th Steer Riding
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. PAYNE, PISTOL 74.0 11.00 11.00 35.00
2. CRAIN, BRAEDON WICHITA 73.0 10.00 10.00 0.00
3. STRATFORD, CHASE PRATT 72.0 9.00 9.00 0.00
4. BUNKER, KELDON ST JOHN 0.0 1.00 1.00 0.00
5. MOORE, LANE WINFIELD 0.0 1.00 1.00 0.00
5th-8th Steer Stopp
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. MOORE, LANE WINFIELD 7.001 11.00 11.00 14.00
2. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 18.731 10.00 10.00 0.00
9th-12th Barrel Raci
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. IGO, CHLOE 14.557 11.00 11.00 83.49
2. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIE 14.869 10.00 10.00 68.31
3. JAHAY, PAITYN 15.084 9.00 9.00 50.60
4. BELT, JADYN KINGMAN 15.267 8.00 8.00 32.89
5. KRASE, EMMA GALVA 15.549 7.00 7.00 17.71
6. STONE, ADDISON AUGUSTA 15.690 6.00 6.00 0.00
7. BOOTS, CARLEE 15.769 5.00 5.00 0.00
8. LAMPE, SAMANTHA KINSLEY 15.848 4.00 4.00 0.00
9. HOTTOVY, EMMA HAVILAND 16.245 3.00 3.00 0.00
10. IGO, CODI 16.387 2.00 2.00 0.00
11. COURTNEY, ASA 16.719 1.00 1.00 0.00
12. WALSH, SAMANTHA 20.182 1.00 1.00 0.00
13. GOODCHILD, KIYA PRETTY PRAIRIE 20.281 1.00 1.00 0.00
14. KINDT, KATY JO WINFIELD 20.468 1.00 1.00 0.00
15. REMPEL, SADIE NELSON 20.477 1.00 1.00 0.00
16. LUEDKE, KAMRYN COLONY 21.030 1.00 1.00 0.00
17. BRYANT, COOPER 21.031 1.00 1.00 0.00
18. MCFARLEN, TAYLOR TEXHOMA 21.630 1.00 1.00 0.00
19. GRABER, BRAELYN NEWTON 21.672 1.00 1.00 0.00
20. WINDHOLZ, JADEN BAVARIA 22.110 1.00 1.00 0.00
21. COLPETZER, ALEXIS HUTCHINSON 32.528 1.00 1.00 0.00
22. BONILLA, EMILY WICHITA 33.389 1.00 1.00 0.00
23. SCHENKER, SHADA NICKERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. BOOTS, CARLEE 3.083 11.00 11.00 70.00
2. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIE 5.099 10.00 10.00 42.00
3. WOOD, LANEY KINGMAN 18.439 9.00 9.00 28.00
4. SPRINGER, JORDYN MACKSVILLE 200.000 1.00 1.00 0.00
5. LUEDKE, KAMRYN COLONY 200.000 1.00 1.00 0.00
6. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 200.000 1.00 1.00 0.00
7. SMYTH, PAISLEY 200.000 1.00 1.00 0.00
8. GOODCHILD, KIYA PRETTY PRAIRIE 200.000 1.00 1.00 0.00
9. REMPEL, SADIE NELSON 200.000 1.00 1.00 0.00
10. GIBSON, KILEY TOPEKA 200.000 1.00 1.00 0.00
11. STONE, ADDISON AUGUSTA 200.000 1.00 1.00 0.00
12. SCHENKER, SHADA NICKERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
13. COURTNEY, ASA 200.000 1.00 1.00 0.00
14. AUGUSTINE, CHLOE WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. GRABER, SHERIDAN NEWTON 76.0 11.00 11.00 250.00
2. RUDDICK, GATLIN ABBYVILLE 74.0 9.50 9.50 0.00
3. KANNGIESSER, TALAN 74.0 9.50 9.50 0.00
4. LUNA, GRADY VALLEY CENTER 65.0 8.00 8.00 0.00
5. DAVIDSON, GABE BENNINGTON 0.0 1.00 1.00 0.00
9th-12th CHUTE DOGGN
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. GRABER, SHERIDAN NEWTON 4.314 11.00 11.00 30.00
2. SHORT, GARRETT GENESEO 12.478 10.00 10.00 0.00
3. HEDLUND, KARTER ANTHONY 15.106 9.00 9.00 0.00
9th-12th Calf Tie Dn
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. HEDLUND, KARTER ANTHONY 16.645 11.00 11.00 30.00
2. RYAN, KEATON CANTON 200.000 1.00 1.00 0.00
3. GRABER, SHERIDAN NEWTON 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. BOOTS, CARLEE 11.790 11.00 11.00 60.80
2. STONE, ADDISON AUGUSTA 12.250 10.00 10.00 45.60
3. LUEDKE, KAMRYN COLONY 12.396 9.00 9.00 30.40
4. BELT, JADYN KINGMAN 12.564 8.00 8.00 15.20
5. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 13.343 7.00 7.00 0.00
6. WOOD, LANEY KINGMAN 13.528 6.00 6.00 0.00
7. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIE 13.830 5.00 5.00 0.00
8. MCFARLEN, TAYLOR TEXHOMA 14.470 4.00 4.00 0.00
9. MALCHOW, ALYSSA FAIRFIELD 15.303 3.00 3.00 0.00
10. REMPEL, SADIE NELSON 17.162 2.00 2.00 0.00
11. BONILLA, EMILY WICHITA 18.732 1.00 1.00 0.00
12. GIBSON, KILEY TOPEKA 22.000 1.00 1.00 0.00
13. WINDHOLZ, JADEN BAVARIA 200.000 1.00 1.00 0.00
14. GOODCHILD, KIYA PRETTY PRAIRIE 200.000 1.00 1.00 0.00
15. COURTNEY, ASA 200.000 1.00 1.00 0.00
16. AUGUSTINE, CHLOE WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th HEADING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. STONE, ADDISON AUGUSTA 8.392 11.00 11.00 54.00
2. REMPEL, SADIE NELSON 9.519 10.00 10.00 36.00
3. HEDLUND, KARTER ANTHONY 12.313 11.00 11.00 0.00
4. GRABER, SHERIDAN NEWTON 19.198 10.00 10.00 0.00
5. RYAN, KEATON CANTON 38.770 9.00 9.00 0.00
6. SPRINGER, JORDYN MACKSVILLE 200.000 1.00 1.00 0.00
7. KAMPLING, BRYCEN WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
8. ESAU, LOGAN AUGUSTA 200.000 1.00 1.00 0.00
9. GRABER, BRAELYN NEWTON 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th HEELING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. STONE, ADDISON AUGUSTA 12.372 11.00 11.00 42.00
2. RYAN, KEATON CANTON 18.897 11.00 11.00 28.00
3. ESAU, LOGAN AUGUSTA 200.000 1.00 1.00 0.00
4. REMPEL, SADIE NELSON 200.000 1.00 1.00 0.00
5. SCHENKER, SHADA NICKERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
6. GRABER, SHERIDAN NEWTON 200.000 1.00 1.00 0.00
7. HEDLUND, KARTER ANTHONY 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Pole Bendin
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. WALSH, SAMANTHA 22.343 11.00 11.00 76.23
2. LUEDKE, KAMRYN COLONY 22.558 10.00 10.00 62.37
3. JAHAY, PAITYN 22.967 9.00 9.00 46.20
4. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIE 23.343 8.00 8.00 30.03
5. KRASE, EMMA GALVA 23.492 7.00 7.00 16.17
6. GOODCHILD, KIYA PRETTY PRAIRIE 23.528 6.00 6.00 0.00
7. BELT, JADYN KINGMAN 24.054 5.00 5.00 0.00
8. IGO, CODI 24.309 4.00 4.00 0.00
9. BRYANT, COOPER 24.669 3.00 3.00 0.00
10. KINDT, KATY JO WINFIELD 25.865 2.00 2.00 0.00
11. REMPEL, SADIE NELSON 27.522 1.00 1.00 0.00
12. BONILLA, EMILY WICHITA 27.897 1.00 1.00 0.00
13. LAMPE, SAMANTHA KINSLEY 28.626 1.00 1.00 0.00
14. STONE, ADDISON AUGUSTA 28.670 1.00 1.00 0.00
15. COURTNEY, ASA 29.219 1.00 1.00 0.00
16. HOTTOVY, EMMA HAVILAND 30.584 1.00 1.00 0.00
17. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 31.163 1.00 1.00 0.00
18. COLPETZER, ALEXIS HUTCHINSON 45.241 1.00 1.00 0.00
19. MCFARLEN, TAYLOR TEXHOMA 47.806 1.00 1.00 0.00
20. WINDHOLZ, JADEN BAVARIA 200.000 1.00 1.00 0.00
21. SCHENKER, SHADA NICKERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Steer Stop
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. KAMPLING, BRYCEN WICHITA 6.270 11.00 11.00 40.00
2. HEDLUND, KARTER ANTHONY 7.716 10.00 10.00 0.00
3. GRABER, SHERIDAN NEWTON 16.831 9.00 9.00 0.00
4. RYAN, KEATON CANTON 200.000 1.00 1.00 0.00