Scores Listing for Rodeo 6 Dec 19(12/19/2021-Kingman)

Scores Listing for Rodeo 6 Dec 19(Kingman)
0 - 1 Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 16.386 11.00 11.00 41.25
2. WENTE, LONDYN ARLINGTON 19.253 10.00 10.00 33.75
3. BREECH, NOAH MEDICINE LODGE 21.753 11.00 11.00 25.00
4. HOGG, ANSLEIGH CANTON 23.220 9.00 9.00 16.25
5. GREGORY, WILLIAM HUTCHINSON 23.291 10.00 10.00 8.75
6. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 23.959 8.00 8.00 0.00
7. BARINGER, NOLAN KINGMAN 26.666 9.00 9.00 0.00
8. REH, COLTEN HUTCHINSON 28.387 8.00 8.00 0.00
9. HOSKINSON, KASH BURRTON 30.226 7.00 7.00 0.00
10. LOFFLAND, EASTON ROSE HILL 30.441 6.00 6.00 0.00
11. PROSSER, AUSTYN CLAFLIN 30.605 7.00 7.00 0.00
12. LACY, KNOXX CANTON 31.898 5.00 5.00 0.00
13. PITTS, TRYAN INGALLS 34.071 4.00 4.00 0.00
14. MAHLANDT, TATE ROSE HILL 34.417 3.00 3.00 0.00
15. PITTS, JAXSON INGALLS 42.739 2.00 2.00 0.00
16. MCREYNOLDS, ARCHER EDGAR 49.514 1.00 1.00 0.00
17. LOFFLAND, MAVERICK ROSE HILL 50.246 1.00 1.00 0.00
18. BREITHAUPT, TY 72.165 1.00 1.00 0.00
19. MAHLANDT, MACIE UDALL 107.655 6.00 6.00 0.00
20. BREITHAUPT, WYATT 200.000 1.00 1.00 0.00
21. MCCOLPIN, MAGGIE 200.000 1.00 1.00 0.00
22. MAHLANDT, CASON UDALL 200.000 1.00 1.00 0.00
23. PUTTER, BEXLEY CEDAR POINT 200.000 1.00 1.00 0.00
24. HEDLUND, MESA 200.000 1.00 1.00 0.00
25. RAY, KALLAHAN 200.000 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Dummy Roping
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. MAHLANDT, CASON UDALL 35.0 10.00 10.00 30.00
2. MAHLANDT, TATE ROSE HILL 35.0 10.00 10.00 30.00
3. LOFFLAND, MAVERICK ROSE HILL 35.0 10.00 10.00 30.00
4. LOFFLAND, EASTON ROSE HILL 28.0 8.00 8.00 10.00
5. RAY, KOLTER DENOT 21.0 7.00 7.00 0.00
6. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 19.0 11.00 11.00 0.00
7. HOGG, ANSLEIGH CANTON 15.0 10.00 10.00 0.00
8. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 14.0 9.00 9.00 0.00
9. BREECH, NOAH MEDICINE LODGE 14.0 6.00 6.00 0.00
10. LACY, KNOXX CANTON 12.0 4.50 4.50 0.00
11. REH, COLTEN HUTCHINSON 12.0 4.50 4.50 0.00
12. WENTE, LONDYN ARLINGTON 9.0 8.00 8.00 0.00
13. HOSKINSON, KASH BURRTON 8.0 3.00 3.00 0.00
14. GREGORY, WILLIAM HUTCHINSON 5.0 1.50 1.50 0.00
15. BARINGER, NOLAN KINGMAN 5.0 1.50 1.50 0.00
16. HAMM, HADLEY PLEVNA 4.0 7.00 7.00 0.00
17. CLARK, LINNIE KIOWA 3.0 6.00 6.00 0.00
18. BREITHAUPT, TY 3.0 1.00 1.00 0.00
19. PITTS, TRYAN INGALLS 1.0 1.00 1.00 0.00
20. PROSSER, AUSTYN CLAFLIN 0.0 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 8.755 11.00 11.00 35.64
2. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 10.630 10.00 10.00 29.16
3. MAHLANDT, CASON UDALL 10.947 11.00 11.00 21.60
4. PROSSER, AUSTYN CLAFLIN 11.770 9.00 9.00 14.04
5. MAHLANDT, TATE ROSE HILL 11.924 10.00 10.00 7.56
6. LOFFLAND, EASTON ROSE HILL 11.976 9.00 9.00 0.00
7. HOSKINSON, KASH BURRTON 12.458 8.00 8.00 0.00
8. GREGORY, WILLIAM HUTCHINSON 12.833 7.00 7.00 0.00
9. HOGG, ANSLEIGH CANTON 13.502 8.00 8.00 0.00
10. BARINGER, NOLAN KINGMAN 13.761 6.00 6.00 0.00
11. LACY, KNOXX CANTON 14.711 5.00 5.00 0.00
12. BARNETT, KODI IOLA 15.105 7.00 7.00 0.00
13. BREECH, NOAH MEDICINE LODGE 15.572 4.00 4.00 0.00
14. WENTE, LONDYN ARLINGTON 16.639 6.00 6.00 0.00
15. BREITHAUPT, TY 17.547 3.00 3.00 0.00
16. LOFFLAND, MAVERICK ROSE HILL 19.538 2.00 2.00 0.00
17. PITTS, JAXSON INGALLS 19.681 1.00 1.00 0.00
18. PITTS, TRYAN INGALLS 20.538 1.00 1.00 0.00
19. MCREYNOLDS, ARCHER EDGAR 20.812 1.00 1.00 0.00
20. REH, COLTEN HUTCHINSON 25.674 1.00 1.00 0.00
21. TETRICK, TRIPP KINGMAN 34.457 1.00 1.00 0.00
22. MCCOLPIN, MAGGIE 35.412 5.00 5.00 0.00
23. MAHLANDT, MACIE UDALL 37.956 4.00 4.00 0.00
24. PUTTER, BEXLEY CEDAR POINT 42.427 3.00 3.00 0.00
25. BREITHAUPT, WYATT 200.000 1.00 1.00 0.00
26. PROSSER, COY CLAFLIN 200.000 1.00 1.00 0.00
27. HEDLUND, MESA 200.000 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. PROSSER, AUSTYN CLAFLIN 35.904 11.00 11.00 34.65
2. HOGG, ANSLEIGH CANTON 36.029 10.00 10.00 28.35
3. LACY, KNOXX CANTON 36.161 11.00 11.00 21.00
4. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 37.558 9.00 9.00 13.65
5. BREECH, NOAH MEDICINE LODGE 40.365 10.00 10.00 7.35
6. REH, COLTEN HUTCHINSON 41.004 9.00 9.00 0.00
7. MAHLANDT, TATE ROSE HILL 42.604 8.00 8.00 0.00
8. GREGORY, WILLIAM HUTCHINSON 42.747 7.00 7.00 0.00
9. LOFFLAND, EASTON ROSE HILL 43.727 6.00 6.00 0.00
10. BARINGER, NOLAN KINGMAN 44.097 5.00 5.00 0.00
11. HOSKINSON, KASH BURRTON 59.489 4.00 4.00 0.00
12. BARNETT, KODI IOLA 60.179 8.00 8.00 0.00
13. WENTE, LONDYN ARLINGTON 60.506 7.00 7.00 0.00
14. PITTS, JAXSON INGALLS 70.234 3.00 3.00 0.00
15. BREITHAUPT, TY 113.210 2.00 2.00 0.00
16. MAHLANDT, CASON UDALL 200.000 1.00 1.00 0.00
17. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
18. PITTS, TRYAN INGALLS 200.000 1.00 1.00 0.00
19. PUTTER, BEXLEY CEDAR POINT 200.000 1.00 1.00 0.00
20. HEDLUND, MESA 200.000 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Sheep Riding
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. RAY, KOLTER DENOT 75.0 11.00 11.00 27.72
2. LOFFLAND, EASTON ROSE HILL 71.0 10.00 10.00 22.68
3. PROSSER, AUSTYN CLAFLIN 69.0 11.00 11.00 13.86
4. REH, COLTEN HUTCHINSON 69.0 9.00 9.00 13.86
5. LACY, KNOXX CANTON 68.0 8.00 8.00 5.88
6. MAHLANDT, CASON UDALL 67.0 7.00 7.00 0.00
7. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 66.0 10.00 10.00 0.00
8. MORRIS, RHETT MULVANE 65.0 6.00 6.00 0.00
9. KARLOWSKI, SEDRIC 5.6 5.00 5.00 0.00
10. GREGORY, WILLIAM HUTCHINSON 5.4 4.00 4.00 0.00
11. HOGG, ANSLEIGH CANTON 4.8 9.00 9.00 0.00
12. WENTE, LONDYN ARLINGTON 4.0 8.00 8.00 0.00
13. BARINGER, NOLAN KINGMAN 4.0 3.00 3.00 0.00
14. MATHES, DRU 3.8 2.00 2.00 0.00
15. MCREYNOLDS, ARCHER EDGAR 3.3 1.00 1.00 0.00
16. LOFFLAND, MAVERICK ROSE HILL 2.6 1.00 1.00 0.00
17. MAHLANDT, TATE ROSE HILL 2.3 1.00 1.00 0.00
18. PAYNE, KREEK ABBYVILLE 1.8 1.00 1.00 0.00
19. HAMM, HADLEY PLEVNA 1.4 7.00 7.00 0.00
20. HOSKINSON, KASH BURRTON 0.0 1.00 1.00 0.00
21. GRIDLEY, DOMINIC PRATT 0.0 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Barrel Racin
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. GOODNO, JANCEY KIOWA 15.040 11.00 11.00 80.19
2. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 15.412 11.00 11.00 65.61
3. WENTE, PAITYN ARLINGTON 15.612 10.00 10.00 48.60
4. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 15.639 10.00 10.00 31.59
5. MATHES, KYNDAL LAHARPE 15.671 9.00 9.00 17.01
6. DECKER, MAYLEY EUREKA 15.957 8.00 8.00 0.00
7. DOWNARD, WESTON CASSODAY 15.966 9.00 9.00 0.00
8. HUPKA, HUDSON BEATRICE 16.353 8.00 8.00 0.00
9. REMPE, AMELIA WICHITA 17.174 7.00 7.00 0.00
10. HENRY, JOVEY 17.555 6.00 6.00 0.00
11. HOFFMAN, BAILEE 18.630 5.00 5.00 0.00
12. LANGSTON, KENDALL GREAT BEND 18.643 4.00 4.00 0.00
13. GREGORY, HENRY HUTCHINSON 20.136 7.00 7.00 0.00
14. GOODNO, JANDA KIOWA 20.671 3.00 3.00 0.00
15. WARD, LANE SUPERIOR 20.699 6.00 6.00 0.00
16. BARNETT, KAMDON IOLA 20.968 5.00 5.00 0.00
17. HAMM, RAELYNN PLEVNA 21.083 2.00 2.00 0.00
18. ROSENHAGEN, MERRITT CHENEY 21.744 4.00 4.00 0.00
19. CREADICK, MADILYNN 25.477 1.00 1.00 0.00
20. MAHLANDT, TYNLEIGH ROSE HILL 27.114 1.00 1.00 0.00
21. HOGG, KORBIN CANTON 27.428 1.00 1.00 0.00
22. MCCOLPIN, EMMETT 28.996 3.00 3.00 0.00
23. ROBINSON, LANDRY UDALL 30.162 2.00 2.00 0.00
24. SMITH, LEVI DOUGLASS 32.021 1.00 1.00 0.00
25. TATOM, HARPER GARDEN PLAIN 35.064 1.00 1.00 0.00
26. O'GORMAN, BEAU DOUGLASS 200.000 1.00 1.00 0.00
27. GARRISON, HARPER KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 4.482 11.00 11.00 52.50
2. GOODNO, JANCEY KIOWA 6.762 11.00 11.00 31.50
3. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 8.313 10.00 10.00 21.00
4. BARNETT, KAMDON IOLA 10.112 9.00 9.00 0.00
5. DECKER, MAYLEY EUREKA 16.288 10.00 10.00 0.00
6. WARD, LANE SUPERIOR 18.921 8.00 8.00 0.00
7. GREGORY, HENRY HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
8. WENTE, PAITYN ARLINGTON 200.000 1.00 1.00 0.00
9. FLITZ, PAYSON TOWANDA 200.000 1.00 1.00 0.00
10. DOWNARD, WESTON CASSODAY 200.000 1.00 1.00 0.00
11. O'GORMAN, BEAU DOUGLASS 200.000 1.00 1.00 0.00
12. TASAKA, KAYNE DODGE CITY 200.000 1.00 1.00 0.00
13. KUNZ, COLTON 200.000 1.00 1.00 0.00
14. SHANHOLTZER, TUF MCCUNE 200.000 1.00 1.00 0.00
15. HENRY, JOVEY 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Calf Riding
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. DICK, BRODY CHENEY 77.0 11.00 11.00 44.80
2. VALLE, BRAYDEN CASSODY 76.0 10.00 10.00 33.60
3. TASAKA, KAYNE DODGE CITY 75.0 9.00 9.00 22.40
4. HOGG, KORBIN CANTON 74.0 11.00 11.00 5.60
5. HUPKA, HUDSON BEATRICE 74.0 8.00 8.00 5.60
6. GREGORY, HENRY HUTCHINSON 0.0 1.00 1.00 0.00
7. SMITH, LEVI DOUGLASS 0.0 1.00 1.00 0.00
8. MCCOLPIN, EMMETT 0.0 1.00 1.00 0.00
9. WARD, LANE SUPERIOR 0.0 1.00 1.00 0.00
10. WENTE, PAITYN ARLINGTON 0.0 1.00 1.00 0.00
11. DOWNARD, WESTON CASSODAY 0.0 1.00 1.00 0.00
12. ROBINSON, LANDRY UDALL 0.0 1.00 1.00 0.00
13. O'GORMAN, BEAU DOUGLASS 0.0 1.00 1.00 0.00
14. KUNZ, COLTON 0.0 1.00 1.00 0.00
15. ROUSE, KAYLOR 0.0 1.00 1.00 0.00
16. HENRY, JOVEY 0.0 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Goat (girls)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. GOODNO, JANCEY KIOWA 13.754 11.00 11.00 41.25
2. GOODNO, JANDA KIOWA 14.610 10.00 10.00 24.75
3. MATHES, KYNDAL LAHARPE 15.351 9.00 9.00 16.50
4. HENRY, JOVEY 19.161 8.00 8.00 0.00
5. DECKER, MAYLEY EUREKA 19.440 7.00 7.00 0.00
6. HOGG, KORBIN CANTON 22.496 6.00 6.00 0.00
7. WENTE, PAITYN ARLINGTON 25.383 5.00 5.00 0.00
8. MAHLANDT, TYNLEIGH ROSE HILL 25.421 4.00 4.00 0.00
9. GARRISON, HARPER KINGMAN 28.888 3.00 3.00 0.00
10. HAMM, RAELYNN PLEVNA 34.033 2.00 2.00 0.00
11. DECKER, BRENTLEY EUREKA 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Goats (boys)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. BARNETT, KAMDON IOLA 14.402 11.00 11.00 48.75
2. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 14.832 10.00 10.00 29.25
3. GREGORY, HENRY HUTCHINSON 16.383 9.00 9.00 19.50
4. DICK, BRODY CHENEY 18.495 8.00 8.00 0.00
5. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 20.047 7.00 7.00 0.00
6. KUNZ, COLTON 21.964 6.00 6.00 0.00
7. WARD, LANE SUPERIOR 25.668 5.00 5.00 0.00
8. ROUSE, KAYLOR 29.006 4.00 4.00 0.00
9. DOWNARD, WESTON CASSODAY 30.176 3.00 3.00 0.00
10. ROBINSON, LANDRY UDALL 30.484 2.00 2.00 0.00
11. FLITZ, PAYSON TOWANDA 33.000 1.00 1.00 0.00
12. HUPKA, HUDSON BEATRICE 35.173 1.00 1.00 0.00
13. SPELLMAN, TATE HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. BARNETT, KAMDON IOLA 22.250 11.00 11.00 74.25
2. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 22.676 10.00 10.00 60.75
3. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 23.238 9.00 9.00 45.00
4. HUPKA, HUDSON BEATRICE 25.009 8.00 8.00 29.25
5. GOODNO, JANCEY KIOWA 27.707 11.00 11.00 15.75
6. WARD, LANE SUPERIOR 28.501 7.00 7.00 0.00
7. WENTE, PAITYN ARLINGTON 29.819 10.00 10.00 0.00
8. DOWNARD, WESTON CASSODAY 30.363 6.00 6.00 0.00
9. HOFFMAN, BAILEE 31.692 9.00 9.00 0.00
10. GARRISON, HARPER KINGMAN 31.723 8.00 8.00 0.00
11. HOGG, KORBIN CANTON 32.262 7.00 7.00 0.00
12. ROSENHAGEN, MERRITT CHENEY 32.427 5.00 5.00 0.00
13. HENRY, JOVEY 33.167 6.00 6.00 0.00
14. MATHES, KYNDAL LAHARPE 33.997 5.00 5.00 0.00
15. LANGSTON, KENDALL GREAT BEND 36.411 4.00 4.00 0.00
16. MAHLANDT, TYNLEIGH ROSE HILL 37.583 3.00 3.00 0.00
17. HAMM, RAELYNN PLEVNA 41.730 2.00 2.00 0.00
18. DECKER, MAYLEY EUREKA 44.463 1.00 1.00 0.00
19. CREADICK, MADILYNN 45.222 1.00 1.00 0.00
20. MCCOLPIN, EMMETT 45.649 4.00 4.00 0.00
21. SMITH, LEVI DOUGLASS 51.061 3.00 3.00 0.00
22. TATOM, HARPER GARDEN PLAIN 55.858 2.00 2.00 0.00
23. GREGORY, HENRY HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
24. REMPE, AMELIA WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
25. O'GORMAN, BEAU DOUGLASS 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Steer Breaka
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. TASAKA, KAYNE DODGE CITY 5.554 11.00 11.00 44.80
2. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 6.383 10.00 10.00 33.60
3. O'GORMAN, BEAU DOUGLASS 6.960 9.00 9.00 22.40
4. DOWNARD, WESTON CASSODAY 8.323 8.00 8.00 11.20
5. FLITZ, PAYSON TOWANDA 16.744 7.00 7.00 0.00
6. HENRY, JOVEY 30.364 11.00 11.00 0.00
7. GREGORY, HENRY HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
8. WARD, LANE SUPERIOR 200.000 1.00 1.00 0.00
9. BARNETT, KAMDON IOLA 200.000 1.00 1.00 0.00
10. GOODNO, JANCEY KIOWA 200.000 1.00 1.00 0.00
11. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
12. WENTE, PAITYN ARLINGTON 200.000 1.00 1.00 0.00
13. DECKER, MAYLEY EUREKA 200.000 1.00 1.00 0.00
14. KUNZ, COLTON 200.000 1.00 1.00 0.00
15. SHANHOLTZER, TUF MCCUNE 200.000 1.00 1.00 0.00
16. ROUSE, KAYLOR 200.000 1.00 1.00 0.00
5-8th Tie Down
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 15.104 11.00 11.00 33.60
2. SPELLMAN, TUCKER HUTCHINSON 19.221 10.00 10.00 22.40
3. RITZ, WYATT PRESTON 44.024 9.00 9.00 0.00
4. MOORE, LANE WINFIELD 200.000 1.00 1.00 0.00
5. WOOD, DAWSON KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
6. SMARSH, WYATT ANDALE 200.000 1.00 1.00 0.00
7. CRAIN, BRAEDON WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
8. SHANHOLTZER, LANDON MCCUNE 200.000 1.00 1.00 0.00
5th -8th Pole Bend
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. MILLER, HOPE ALLEN 21.477 11.00 11.00 118.80
2. ALLENBACH, LAKYN MOUNDRIDGE 23.213 10.00 10.00 97.20
3. OLLER, MYAH KINGMAN 23.737 9.00 9.00 72.00
4. BELT, ADDYSON KINGMAN 24.307 8.00 8.00 46.80
5. MINYARD, ADDISON GREENSBURG 24.366 7.00 7.00 25.20
6. CHADD, GRACE MACKSVILLE 24.640 6.00 6.00 0.00
7. WARD, OAKLEY SUPERIOR 24.788 5.00 5.00 0.00
8. KELLER, CALLI MEDICINE LODGE 26.029 4.00 4.00 0.00
9. BRAND, MORGAN MT HOPE 26.651 3.00 3.00 0.00
10. HOPPES, EMERSON GALVA 27.618 2.00 2.00 0.00
11. PROSSER, ADESSA CLAFLIN 27.818 1.00 1.00 0.00
12. RYAN, KASSIDY CANTON 29.075 1.00 1.00 0.00
13. GARRISON, HADLEY KINGMAN 29.282 1.00 1.00 0.00
14. DICK, TEAGAN CHENEY 29.614 1.00 1.00 0.00
15. GIEFER, ADDISON 30.237 1.00 1.00 0.00
16. RAUSCH, CAMDYN MCPHERSON 30.546 1.00 1.00 0.00
17. TAYLOR, ELLISON GODDARD 30.782 1.00 1.00 0.00
18. TETRICK, BRYNLEE KINGMAN 30.927 1.00 1.00 0.00
19. MINYARD, BROOKE GREENSBURG 31.441 1.00 1.00 0.00
20. CHADD, AVA MACKSVILLE 31.598 1.00 1.00 0.00
21. TANKERSLEY, ADDISON HUTCHINSON 31.926 1.00 1.00 0.00
22. ROSENHAGEN, ELIZA CHENEY 32.695 1.00 1.00 0.00
23. RYAN, KARLYN CANTON 34.189 1.00 1.00 0.00
24. PAUS, ANNA FAIRFIELD 34.448 1.00 1.00 0.00
25. GERLACH, LANEY LINDSBORG 34.964 1.00 1.00 0.00
26. LANGSTON, BRISTOL GREAT BEND 41.555 1.00 1.00 0.00
27. SMITH, BRIDGET DOUGLASS 42.552 1.00 1.00 0.00
28. MCREYNOLDS, LAKA EDGAR 45.430 1.00 1.00 0.00
29. ETHERIDGE, REBEKAH SKYLINE 55.668 1.00 1.00 0.00
30. FRIESS, TORI KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
31. TETRICK, AUDREY KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
32. ETHERIDGE, EMALEE SKYLINE 200.000 1.00 1.00 0.00
33. POE, ALYSSA VIOLA 200.000 1.00 1.00 0.00
34. MARTEN, AMELIA CHENEY 200.000 1.00 1.00 0.00
35. BURT, MADILYNN SALINA 200.000 1.00 1.00 0.00
36. O'GORMAN, KINSLEY BELLE PLAINE 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Bareback Str
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. CLARK, PAXTON KIOWA 60.0 11.00 11.00 28.00
2. CRAIN, BRAEDON WICHITA 0.0 1.00 1.00 0.00
3. JOHNSON, JHET 0.0 1.00 1.00 0.00
4. SHANHOLTZER, LANDON MCCUNE 0.0 1.00 1.00 0.00
5th-8th Barrel Racin
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. HOPPES, EMERSON GALVA 14.541 11.00 11.00 125.40
2. CHADD, AVA MACKSVILLE 15.062 10.00 10.00 102.60
3. OLLER, MYAH KINGMAN 15.497 9.00 9.00 76.00
4. MILLER, HOPE ALLEN 15.655 8.00 8.00 49.40
5. ALLENBACH, LAKYN MOUNDRIDGE 15.759 7.00 7.00 26.60
6. BELT, ADDYSON KINGMAN 15.898 6.00 6.00 0.00
7. KELLER, CALLI MEDICINE LODGE 15.908 5.00 5.00 0.00
8. POE, ALYSSA VIOLA 16.004 4.00 4.00 0.00
9. MINYARD, ADDISON GREENSBURG 16.070 3.00 3.00 0.00
10. WARD, OAKLEY SUPERIOR 16.219 2.00 2.00 0.00
11. GERLACH, LANEY LINDSBORG 16.348 1.00 1.00 0.00
12. DICK, TEAGAN CHENEY 16.502 1.00 1.00 0.00
13. BRAND, MORGAN MT HOPE 16.976 1.00 1.00 0.00
14. RYAN, KASSIDY CANTON 17.254 1.00 1.00 0.00
15. ALLENBACH, MAKYNNA MOUNDRIDGE 17.686 1.00 1.00 0.00
16. RAUSCH, CAMDYN MCPHERSON 17.744 1.00 1.00 0.00
17. RYAN, KARLYN CANTON 18.037 1.00 1.00 0.00
18. TAYLOR, ELLISON GODDARD 18.835 1.00 1.00 0.00
19. LANGSTON, BRISTOL GREAT BEND 19.884 1.00 1.00 0.00
20. O'GORMAN, KINSLEY BELLE PLAINE 20.067 1.00 1.00 0.00
21. MINYARD, BROOKE GREENSBURG 20.141 1.00 1.00 0.00
22. MARTEN, AMELIA CHENEY 20.932 1.00 1.00 0.00
23. PAUS, ANNA FAIRFIELD 21.088 1.00 1.00 0.00
24. ETHERIDGE, EMALEE SKYLINE 21.567 1.00 1.00 0.00
25. ROSENHAGEN, ELIZA CHENEY 21.957 1.00 1.00 0.00
26. TANKERSLEY, ADDISON HUTCHINSON 22.114 1.00 1.00 0.00
27. TETRICK, AUDREY KINGMAN 22.202 1.00 1.00 0.00
28. WENTE, RYLEE ARLINGTON 23.349 1.00 1.00 0.00
29. GARRISON, HADLEY KINGMAN 23.922 1.00 1.00 0.00
30. SMITH, BRIDGET DOUGLASS 24.155 1.00 1.00 0.00
31. PROSSER, ADESSA CLAFLIN 26.375 1.00 1.00 0.00
32. MCREYNOLDS, LAKA EDGAR 28.240 1.00 1.00 0.00
33. ETHERIDGE, REBEKAH SKYLINE 43.995 1.00 1.00 0.00
34. FRIESS, TORI KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
35. TETRICK, BRYNLEE KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
36. CHADD, GRACE MACKSVILLE 200.000 1.00 1.00 0.00
37. GIEFER, ADDISON 200.000 1.00 1.00 0.00
38. BURT, MADILYNN SALINA 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. PUTNAM, SAGE PRETTY PRAIRIE 3.547 11.00 11.00 48.51
2. WOOD, DAWSON KINGMAN 3.889 11.00 11.00 39.69
3. RITZ, WYATT PRESTON 4.456 10.00 10.00 29.40
4. SPELLMAN, TUCKER HUTCHINSON 4.824 9.00 9.00 19.11
5. CHADD, GRACE MACKSVILLE 5.169 10.00 10.00 10.29
6. CHADD, AVA MACKSVILLE 13.091 9.00 9.00 0.00
7. WARD, OAKLEY SUPERIOR 200.000 1.00 1.00 0.00
8. RITZ, LAINEY PRESTON 200.000 1.00 1.00 0.00
9. MOORE, LANE WINFIELD 200.000 1.00 1.00 0.00
10. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
11. SMARSH, WYATT ANDALE 200.000 1.00 1.00 0.00
12. CRAIN, BRAEDON WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
13. MILLER, HOPE ALLEN 200.000 1.00 1.00 0.00
14. LEEPER, CASHTON WILMORE 200.000 1.00 1.00 0.00
15. STOFFER, JAKE EDGERTON 200.000 1.00 1.00 0.00
16. OLLER, MYAH KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
17. SHANHOLTZER, LANDON MCCUNE 200.000 1.00 1.00 0.00
18. RYAN, KARLYN CANTON 200.000 1.00 1.00 0.00
19. RYAN, KARSON CANTON 200.000 1.00 1.00 0.00
20. SPELLMAN, TRUITT HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
21. HENRY, LEVI 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th CHUTE DOGGIN
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. HENRY, WYATT 27.126 11.00 11.00 14.00
2. SMARSH, WYATT ANDALE 29.599 10.00 10.00 0.00
5th-8th Goats (boys)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 8.330 11.00 11.00 48.60
2. SPELLMAN, TUCKER HUTCHINSON 11.622 10.00 10.00 32.40
3. CRAIN, BRAEDON WICHITA 14.146 9.00 9.00 0.00
4. WOOD, DAWSON KINGMAN 15.301 8.00 8.00 0.00
5. SMARSH, WYATT ANDALE 15.358 7.00 7.00 0.00
6. HENRY, LEVI 19.426 6.00 6.00 0.00
7. RYAN, KARSON CANTON 20.328 5.00 5.00 0.00
8. SPELLMAN, TRUITT HUTCHINSON 22.872 4.00 4.00 0.00
9. MAY, TANNER CONWAY SPRINGS 31.254 3.00 3.00 0.00
5th-8th Goats(girls)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. RITZ, LAINEY PRESTON 8.376 11.00 11.00 68.31
2. CHADD, AVA MACKSVILLE 9.319 10.00 10.00 55.89
3. ALLENBACH, LAKYN MOUNDRIDGE 10.643 9.00 9.00 41.40
4. CHADD, GRACE MACKSVILLE 10.841 8.00 8.00 26.91
5. DICK, TEAGAN CHENEY 12.065 7.00 7.00 14.49
6. WARD, OAKLEY SUPERIOR 12.254 6.00 6.00 0.00
7. WENTE, RYLEE ARLINGTON 12.308 5.00 5.00 0.00
8. TETRICK, BRYNLEE KINGMAN 14.353 4.00 4.00 0.00
9. TANKERSLEY, ADDISON HUTCHINSON 14.975 3.00 3.00 0.00
10. ALLENBACH, MAKYNNA MOUNDRIDGE 15.150 2.00 2.00 0.00
11. TETRICK, AUDREY KINGMAN 15.887 1.00 1.00 0.00
12. RYAN, KARLYN CANTON 16.722 1.00 1.00 0.00
13. GARRISON, HADLEY KINGMAN 17.108 1.00 1.00 0.00
14. PROSSER, ADESSA CLAFLIN 17.937 1.00 1.00 0.00
15. FRIESS, TORI KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
16. SMITH, BRIDGET DOUGLASS 200.000 1.00 1.00 0.00
17. MCREYNOLDS, LAKA EDGAR 200.000 1.00 1.00 0.00
18. BELT, ADDYSON KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
19. OLLER, MYAH KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
20. RAUSCH, CAMDYN MCPHERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
21. PAUS, ANNA FAIRFIELD 200.000 1.00 1.00 0.00
22. MARTEN, AMELIA CHENEY 200.000 1.00 1.00 0.00
23. BURT, MADILYNN SALINA 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th HEADING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 7.374 11.00 11.00 14.00
2. WARD, OAKLEY SUPERIOR 24.771 11.00 11.00 0.00
5th-8th HEELING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 8.740 11.00 11.00 35.00
2. CRAIN, BRAEDON WICHITA 11.935 10.00 10.00 0.00
3. RITZ, WYATT PRESTON 15.675 9.00 9.00 0.00
4. WARD, OAKLEY SUPERIOR 200.000 1.00 1.00 0.00
5. SMARSH, WYATT ANDALE 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Ribbon ROPER
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 7.883 11.00 11.00 29.40
2. WOOD, DAWSON KINGMAN 16.879 10.00 10.00 19.60
3. RITZ, WYATT PRESTON 19.081 9.00 9.00 0.00
4. SMARSH, WYATT ANDALE 25.967 8.00 8.00 0.00
5. MOORE, LANE WINFIELD 200.000 1.00 1.00 0.00
6. CRAIN, BRAEDON WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
7. SHANHOLTZER, LANDON MCCUNE 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Ribbon RUN
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. WARD, OAKLEY SUPERIOR 7.883 11.00 11.00 29.40
2. TETRICK, BRYNLEE KINGMAN 16.879 10.00 10.00 19.60
3. RITZ, LAINEY PRESTON 19.081 9.00 9.00 0.00
4. RYAN, KASSIDY CANTON 25.967 8.00 8.00 0.00
5. KELLER, CALLI MEDICINE LODGE 200.000 1.00 1.00 0.00
6. WENTE, RYLEE ARLINGTON 200.000 1.00 1.00 0.00
7. ALLENBACH, MAKYNNA MOUNDRIDGE 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Saddle Bronc
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. CRAIN, BRAEDON WICHITA 68.0 11.00 11.00 14.00
2. CLARK, PAXTON KIOWA 0.0 1.00 1.00 0.00
5th-8th Steer Riding
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. BUNKER, KELDON ST JOHN 75.0 11.00 11.00 29.40
2. STRATFORD, CHASE PRATT 74.0 10.00 10.00 19.60
3. PAYNE, PISTOL 73.0 9.00 9.00 0.00
4. CRAIN, BRAEDON WICHITA 71.0 8.00 8.00 0.00
5. MOORE, LANE WINFIELD 0.0 1.00 1.00 0.00
6. JOHNSON, JHET 0.0 1.00 1.00 0.00
7. HENRY, LEVI 0.0 1.00 1.00 0.00
5th-8th Steer Stopp
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 6.304 11.00 11.00 14.00
2. MOORE, LANE WINFIELD 16.732 10.00 10.00 0.00
9th-12th Barrel Raci
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. JAHAY, PAITYN 14.713 11.00 11.00 90.75
2. REMPEL, SADIE NELSON 14.825 10.00 10.00 74.25
3. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIE 15.126 9.00 9.00 55.00
4. HARDESTY, TAELOR BAVARIA 15.133 8.00 8.00 35.75
5. LEWIS, MACEY DOUGLASS 15.225 7.00 7.00 19.25
6. GOODCHILD, KIYA PRETTY PRAIRIE 15.258 6.00 6.00 0.00
7. KELLY, GEORGIA 15.311 5.00 5.00 0.00
8. BELT, JADYN KINGMAN 15.491 4.00 4.00 0.00
9. BRYANT, COOPER 15.532 3.00 3.00 0.00
10. LAMPE, SAMANTHA KINSLEY 15.543 2.00 2.00 0.00
11. COURTNEY, ASA 15.564 1.00 1.00 0.00
12. LUEDKE, KAMRYN COLONY 15.693 1.00 1.00 0.00
13. STONE, ADDISON AUGUSTA 15.933 1.00 1.00 0.00
14. GRABER, BRAELYN NEWTON 16.154 1.00 1.00 0.00
15. COLPETZER, ALEXIS HUTCHINSON 16.648 1.00 1.00 0.00
16. HOTTOVY, EMMA HAVILAND 18.624 1.00 1.00 0.00
17. SCHENKER, SHADA NICKERSON 19.774 1.00 1.00 0.00
18. KINDT, KATY JO WINFIELD 20.486 1.00 1.00 0.00
19. KRASE, EMMA GALVA 20.624 1.00 1.00 0.00
20. MALCHOW, ALYSSA FAIRFIELD 20.658 1.00 1.00 0.00
21. MCFARLEN, TAYLOR TEXHOMA 21.013 1.00 1.00 0.00
22. BONILLA, EMILY WICHITA 21.980 1.00 1.00 0.00
23. SPRINGER, JORDYN MACKSVILLE 22.578 1.00 1.00 0.00
24. BRITTAIN, TARYN CASSODY 200.000 1.00 1.00 0.00
25. WHITEHEAD, VICTORIA JONES 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. STONE, ADDISON AUGUSTA 3.872 11.00 11.00 65.00
2. REMPEL, SADIE NELSON 4.538 10.00 10.00 39.00
3. SMYTH, PAISLEY 4.648 9.00 9.00 26.00
4. SCHENKER, SHADA NICKERSON 4.681 8.00 8.00 0.00
5. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIE 6.956 7.00 7.00 0.00
6. LUEDKE, KAMRYN COLONY 200.000 1.00 1.00 0.00
7. SPRINGER, JORDYN MACKSVILLE 200.000 1.00 1.00 0.00
8. GOODCHILD, KIYA PRETTY PRAIRIE 200.000 1.00 1.00 0.00
9. WOOD, LANEY KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
10. BELT, JADYN KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
11. LEWIS, MACEY DOUGLASS 200.000 1.00 1.00 0.00
12. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 200.000 1.00 1.00 0.00
13. COURTNEY, ASA 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. GRABER, SHERIDAN NEWTON 74.0 11.00 11.00 240.00
2. KANNGIESSER, TALAN 66.0 10.00 10.00 160.00
3. LUNA, GRADY VALLEY CENTER 62.0 9.00 9.00 0.00
4. RUDDICK, GATLIN ABBYVILLE 0.0 1.00 1.00 0.00
5. DAVIDSON, GABE BENNINGTON 0.0 1.00 1.00 0.00
6. SANFORD, ZANE VALLEY CENTER 0.0 1.00 1.00 0.00
7. FRINK, JUSTIN 0.0 1.00 1.00 0.00
8. SCHIFFELBEIN, COLTEN GARDEN CITY 0.0 1.00 1.00 0.00
9th-12th CHUTE DOGGN
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. GRABER, SHERIDAN NEWTON 7.747 11.00 11.00 10.00
9th-12th Calf Tie Dn
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. KUNZ, BRAYDEN MILAN 10.811 11.00 11.00 40.00
2. GRABER, SHERIDAN NEWTON 24.113 10.00 10.00 0.00
3. RYAN, KEATON CANTON 200.000 1.00 1.00 0.00
4. HEDLUND, KARTER ANTHONY 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. COURTNEY, ASA 10.155 11.00 11.00 60.80
2. MALCHOW, ALYSSA FAIRFIELD 10.597 10.00 10.00 45.60
3. BELT, JADYN KINGMAN 12.291 9.00 9.00 30.40
4. STONE, ADDISON AUGUSTA 13.125 8.00 8.00 15.20
5. WOOD, LANEY KINGMAN 13.202 7.00 7.00 0.00
6. MCFARLEN, TAYLOR TEXHOMA 14.249 6.00 6.00 0.00
7. LUEDKE, KAMRYN COLONY 14.308 5.00 5.00 0.00
8. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIE 15.149 4.00 4.00 0.00
9. BONILLA, EMILY WICHITA 15.363 3.00 3.00 0.00
10. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 15.759 2.00 2.00 0.00
11. REMPEL, SADIE NELSON 18.203 1.00 1.00 0.00
12. BRITTAIN, TARYN CASSODY 28.451 1.00 1.00 0.00
13. GOODCHILD, KIYA PRETTY PRAIRIE 200.000 1.00 1.00 0.00
14. HARDESTY, TAELOR BAVARIA 200.000 1.00 1.00 0.00
15. WHITEHEAD, VICTORIA JONES 200.000 1.00 1.00 0.00
16. SCHENKER, SHADA NICKERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th HEADING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. STONE, ADDISON AUGUSTA 8.420 11.00 11.00 54.00
2. HEDLUND, KARTER ANTHONY 13.661 11.00 11.00 36.00
3. KAMPLING, BRYCEN WICHITA 19.035 10.00 10.00 0.00
4. GRABER, BRAELYN NEWTON 35.541 10.00 10.00 0.00
5. REMPEL, SADIE NELSON 200.000 1.00 1.00 0.00
6. SPRINGER, JORDYN MACKSVILLE 200.000 1.00 1.00 0.00
7. GRABER, SHERIDAN NEWTON 200.000 1.00 1.00 0.00
8. ESAU, LOGAN AUGUSTA 200.000 1.00 1.00 0.00
9. RYAN, KEATON CANTON 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th HEELING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. ESAU, LOGAN AUGUSTA 10.544 11.00 11.00 42.00
2. HEDLUND, KARTER ANTHONY 12.879 10.00 10.00 28.00
3. STONE, ADDISON AUGUSTA 200.000 1.00 1.00 0.00
4. REMPEL, SADIE NELSON 200.000 1.00 1.00 0.00
5. GRABER, SHERIDAN NEWTON 200.000 1.00 1.00 0.00
6. RYAN, KEATON CANTON 200.000 1.00 1.00 0.00
7. SCHENKER, SHADA NICKERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Pole Bendin
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. GOODCHILD, KIYA PRETTY PRAIRIE 22.468 11.00 11.00 79.86
2. REMPEL, SADIE NELSON 22.694 10.00 10.00 65.34
3. JAHAY, PAITYN 23.299 9.00 9.00 48.40
4. HARDESTY, TAELOR BAVARIA 23.361 8.00 8.00 31.46
5. LAMPE, SAMANTHA KINSLEY 23.614 7.00 7.00 16.94
6. COURTNEY, ASA 24.213 6.00 6.00 0.00
7. KINDT, KATY JO WINFIELD 24.286 5.00 5.00 0.00
8. BRYANT, COOPER 25.102 4.00 4.00 0.00
9. LEWIS, MACEY DOUGLASS 25.533 3.00 3.00 0.00
10. SCHENKER, SHADA NICKERSON 25.968 2.00 2.00 0.00
11. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIE 27.569 1.00 1.00 0.00
12. LUEDKE, KAMRYN COLONY 27.590 1.00 1.00 0.00
13. BELT, JADYN KINGMAN 34.676 1.00 1.00 0.00
14. BRITTAIN, TARYN CASSODY 35.451 1.00 1.00 0.00
15. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 35.462 1.00 1.00 0.00
16. BONILLA, EMILY WICHITA 36.775 1.00 1.00 0.00
17. STONE, ADDISON AUGUSTA 39.166 1.00 1.00 0.00
18. MCFARLEN, TAYLOR TEXHOMA 52.736 1.00 1.00 0.00
19. KRASE, EMMA GALVA 200.000 1.00 1.00 0.00
20. WHITEHEAD, VICTORIA JONES 200.000 1.00 1.00 0.00
21. COLPETZER, ALEXIS HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
22. HOTTOVY, EMMA HAVILAND 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Steer Stop
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. HEDLUND, KARTER ANTHONY 8.273 11.00 11.00 40.00
2. KAMPLING, BRYCEN WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
3. GRABER, SHERIDAN NEWTON 200.000 1.00 1.00 0.00
4. RYAN, KEATON CANTON 200.000 1.00 1.00 0.00