Scores Listing for Rodeo 5 Dec 18(12/18/2021-Kingman)

Scores Listing for Rodeo 5 Dec 18(Kingman)
0 - 1 Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 16.911 11.00 11.00 44.55
2. WENTE, LONDYN ARLINGTON 18.069 10.00 10.00 36.45
3. HOGG, ANSLEIGH CANTON 21.048 9.00 9.00 27.00
4. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 21.211 8.00 8.00 17.55
5. BARINGER, NOLAN KINGMAN 22.451 11.00 11.00 9.45
6. GREGORY, WILLIAM HUTCHINSON 22.497 10.00 10.00 0.00
7. PROSSER, AUSTYN CLAFLIN 25.497 7.00 7.00 0.00
8. LACY, KNOXX CANTON 27.167 9.00 9.00 0.00
9. BREECH, NOAH MEDICINE LODGE 28.740 8.00 8.00 0.00
10. LOFFLAND, EASTON ROSE HILL 29.473 7.00 7.00 0.00
11. REH, COLTEN HUTCHINSON 30.183 6.00 6.00 0.00
12. MAHLANDT, TATE ROSE HILL 30.657 5.00 5.00 0.00
13. HOSKINSON, KASH BURRTON 33.100 4.00 4.00 0.00
14. PITTS, TRYAN INGALLS 33.157 3.00 3.00 0.00
15. TURPIN, LEAH 35.572 6.00 6.00 0.00
16. MAHLANDT, CASON UDALL 39.551 2.00 2.00 0.00
17. BARNETT, KODI IOLA 39.581 5.00 5.00 0.00
18. MCREYNOLDS, ARCHER EDGAR 41.833 1.00 1.00 0.00
19. PITTS, JAXSON INGALLS 48.106 1.00 1.00 0.00
20. MAHLANDT, MACIE UDALL 82.958 4.00 4.00 0.00
21. LOFFLAND, MAVERICK ROSE HILL 83.565 1.00 1.00 0.00
22. BREITHAUPT, TY 200.000 1.00 1.00 0.00
23. BREITHAUPT, WYATT 200.000 1.00 1.00 0.00
24. MCCOLPIN, MAGGIE 200.000 1.00 1.00 0.00
25. PUTTER, BEXLEY CEDAR POINT 200.000 1.00 1.00 0.00
26. HEDLUND, MESA 200.000 1.00 1.00 0.00
27. RAY, KALLAHAN 200.000 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Dummy Roping
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 35.0 11.00 11.00 35.00
2. MAHLANDT, CASON UDALL 35.0 11.00 11.00 35.00
3. LOFFLAND, EASTON ROSE HILL 28.0 10.00 10.00 20.00
4. BREECH, NOAH MEDICINE LODGE 25.0 9.00 9.00 10.00
5. MAHLANDT, TATE ROSE HILL 21.0 8.00 8.00 0.00
6. LACY, KNOXX CANTON 15.0 6.50 6.50 0.00
7. REH, COLTEN HUTCHINSON 15.0 6.50 6.50 0.00
8. GREGORY, WILLIAM HUTCHINSON 14.0 4.00 4.00 0.00
9. RAY, KOLTER DENOT 14.0 4.00 4.00 0.00
10. LOFFLAND, MAVERICK ROSE HILL 14.0 4.00 4.00 0.00
11. HAMM, HADLEY PLEVNA 12.0 10.00 10.00 0.00
12. BARINGER, NOLAN KINGMAN 12.0 2.00 2.00 0.00
13. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 10.0 9.00 9.00 0.00
14. HOSKINSON, KASH BURRTON 10.0 1.00 1.00 0.00
15. PITTS, TRYAN INGALLS 5.0 1.00 1.00 0.00
16. HOGG, ANSLEIGH CANTON 3.0 8.00 8.00 0.00
17. CLARK, LINNIE KIOWA 2.0 6.50 6.50 0.00
18. WENTE, LONDYN ARLINGTON 2.0 6.50 6.50 0.00
19. BREITHAUPT, TY 0.0 1.00 1.00 0.00
20. PROSSER, AUSTYN CLAFLIN 0.0 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 7.438 11.00 11.00 36.96
2. LOFFLAND, EASTON ROSE HILL 10.671 11.00 11.00 30.24
3. MAHLANDT, TATE ROSE HILL 11.577 10.00 10.00 22.40
4. WENTE, LONDYN ARLINGTON 11.739 10.00 10.00 14.56
5. MAHLANDT, CASON UDALL 12.338 9.00 9.00 7.84
6. PROSSER, AUSTYN CLAFLIN 12.693 9.00 9.00 0.00
7. HOSKINSON, KASH BURRTON 12.694 8.00 8.00 0.00
8. BREECH, NOAH MEDICINE LODGE 12.740 7.00 7.00 0.00
9. BARINGER, NOLAN KINGMAN 13.996 6.00 6.00 0.00
10. BARNETT, KODI IOLA 14.285 8.00 8.00 0.00
11. REH, COLTEN HUTCHINSON 14.357 5.00 5.00 0.00
12. LACY, KNOXX CANTON 14.765 4.00 4.00 0.00
13. GREGORY, WILLIAM HUTCHINSON 16.204 3.00 3.00 0.00
14. BREITHAUPT, TY 19.692 2.00 2.00 0.00
15. TURPIN, LEAH 21.455 7.00 7.00 0.00
16. PITTS, TRYAN INGALLS 21.556 1.00 1.00 0.00
17. PITTS, JAXSON INGALLS 21.594 1.00 1.00 0.00
18. MCREYNOLDS, ARCHER EDGAR 21.847 1.00 1.00 0.00
19. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 22.160 6.00 6.00 0.00
20. LOFFLAND, MAVERICK ROSE HILL 25.500 1.00 1.00 0.00
21. PROSSER, COY CLAFLIN 25.872 1.00 1.00 0.00
22. MAHLANDT, MACIE UDALL 29.433 5.00 5.00 0.00
23. TETRICK, TRIPP KINGMAN 34.986 1.00 1.00 0.00
24. PUTTER, BEXLEY CEDAR POINT 37.719 4.00 4.00 0.00
25. MCCOLPIN, MAGGIE 37.874 3.00 3.00 0.00
26. HOGG, ANSLEIGH CANTON 47.410 2.00 2.00 0.00
27. BREITHAUPT, WYATT 200.000 1.00 1.00 0.00
28. HEDLUND, MESA 200.000 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 24.995 11.00 11.00 38.00
2. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 26.893 10.00 10.00 28.50
3. PROSSER, AUSTYN CLAFLIN 32.827 9.00 9.00 19.00
4. GREGORY, WILLIAM HUTCHINSON 33.265 11.00 11.00 9.50
5. HOGG, ANSLEIGH CANTON 33.970 8.00 8.00 0.00
6. LACY, KNOXX CANTON 35.108 10.00 10.00 0.00
7. BARINGER, NOLAN KINGMAN 38.120 9.00 9.00 0.00
8. REH, COLTEN HUTCHINSON 46.613 8.00 8.00 0.00
9. HOSKINSON, KASH BURRTON 49.663 7.00 7.00 0.00
10. WENTE, LONDYN ARLINGTON 51.547 7.00 7.00 0.00
11. LOFFLAND, EASTON ROSE HILL 53.684 6.00 6.00 0.00
12. PITTS, JAXSON INGALLS 68.097 5.00 5.00 0.00
13. BREITHAUPT, TY 200.000 1.00 1.00 0.00
14. BREECH, NOAH MEDICINE LODGE 200.000 1.00 1.00 0.00
15. MAHLANDT, CASON UDALL 200.000 1.00 1.00 0.00
16. PITTS, TRYAN INGALLS 200.000 1.00 1.00 0.00
17. PUTTER, BEXLEY CEDAR POINT 200.000 1.00 1.00 0.00
18. MAHLANDT, TATE ROSE HILL 200.000 1.00 1.00 0.00
19. HEDLUND, MESA 200.000 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Sheep Riding
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. LOFFLAND, EASTON ROSE HILL 77.0 11.00 11.00 27.72
2. BARINGER, NOLAN KINGMAN 74.0 10.00 10.00 22.68
3. RAY, KOLTER DENOT 73.0 8.50 8.50 13.86
4. LOFFLAND, MAVERICK ROSE HILL 73.0 8.50 8.50 13.86
5. KARLOWSKI, SEDRIC 72.0 7.00 7.00 5.88
6. MAHLANDT, TATE ROSE HILL 71.0 6.00 6.00 0.00
7. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 67.0 10.50 10.50 0.00
8. WENTE, LONDYN ARLINGTON 67.0 10.50 10.50 0.00
9. MAHLANDT, CASON UDALL 67.0 5.00 5.00 0.00
10. HOGG, ANSLEIGH CANTON 65.0 9.00 9.00 0.00
11. MATHES, DRU 64.0 4.00 4.00 0.00
12. REH, COLTEN HUTCHINSON 63.0 3.00 3.00 0.00
13. GREGORY, WILLIAM HUTCHINSON 4.9 2.00 2.00 0.00
14. MORRIS, RHETT MULVANE 4.8 1.00 1.00 0.00
15. MCREYNOLDS, ARCHER EDGAR 3.7 1.00 1.00 0.00
16. LACY, KNOXX CANTON 3.3 1.00 1.00 0.00
17. PROSSER, AUSTYN CLAFLIN 3.0 8.00 8.00 0.00
18. HOSKINSON, KASH BURRTON 1.7 1.00 1.00 0.00
19. HAMM, HADLEY PLEVNA 1.6 7.00 7.00 0.00
20. PAYNE, KREEK ABBYVILLE 1.2 1.00 1.00 0.00
21. GRIDLEY, DOMINIC PRATT 0.0 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Barrel Racin
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. BARNETT, KAMDON IOLA 15.005 11.00 11.00 80.19
2. MCCULLOUGH, TAYSLEIGH HUTCHINSON 15.176 11.00 11.00 65.61
3. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 15.358 10.00 10.00 48.60
4. GOODNO, JANCEY KIOWA 15.444 10.00 10.00 31.59
5. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 15.506 9.00 9.00 17.01
6. GOODNO, JANDA KIOWA 15.669 9.00 9.00 0.00
7. MCCULLOUGH, TRESTEN HUTCHINSON 15.986 8.00 8.00 0.00
8. WARD, LANE SUPERIOR 16.146 7.00 7.00 0.00
9. MATHES, KYNDAL LAHARPE 16.267 8.00 8.00 0.00
10. HENRY, JOVEY 17.348 7.00 7.00 0.00
11. HOGG, KORBIN CANTON 17.426 6.00 6.00 0.00
12. REMPE, AMELIA WICHITA 17.549 5.00 5.00 0.00
13. HOFFMAN, BAILEE 19.128 4.00 4.00 0.00
14. O'GORMAN, BEAU DOUGLASS 19.822 6.00 6.00 0.00
15. GREGORY, HENRY HUTCHINSON 20.633 5.00 5.00 0.00
16. GARRISON, HARPER KINGMAN 21.059 3.00 3.00 0.00
17. DECKER, MAYLEY EUREKA 21.063 2.00 2.00 0.00
18. HAMM, RAELYNN PLEVNA 21.535 1.00 1.00 0.00
19. ROSENHAGEN, MERRITT CHENEY 21.737 4.00 4.00 0.00
20. WENTE, PAITYN ARLINGTON 21.886 1.00 1.00 0.00
21. HUPKA, HUDSON BEATRICE 21.895 3.00 3.00 0.00
22. CREADICK, MADILYNN 25.763 1.00 1.00 0.00
23. MCCOLPIN, EMMETT 28.605 2.00 2.00 0.00
24. MAHLANDT, TYNLEIGH ROSE HILL 32.054 1.00 1.00 0.00
25. SMITH, LEVI DOUGLASS 36.313 1.00 1.00 0.00
26. ROBINSON, LANDRY UDALL 70.398 1.00 1.00 0.00
27. DOWNARD, WESTON CASSODAY 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. KUNZ, COLTON 5.329 11.00 11.00 47.60
2. MCCULLOUGH, TRESTEN HUTCHINSON 6.391 10.00 10.00 35.70
3. TASAKA, KAYNE DODGE CITY 7.281 9.00 9.00 23.80
4. MCCULLOUGH, TAYSLEIGH HUTCHINSON 7.879 11.00 11.00 11.90
5. GREGORY, HENRY HUTCHINSON 9.658 8.00 8.00 0.00
6. HENRY, JOVEY 15.932 10.00 10.00 0.00
7. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 20.280 7.00 7.00 0.00
8. WENTE, PAITYN ARLINGTON 31.583 9.00 9.00 0.00
9. FLITZ, PAYSON TOWANDA 38.962 6.00 6.00 0.00
10. WARD, LANE SUPERIOR 200.000 1.00 1.00 0.00
11. BARNETT, KAMDON IOLA 200.000 1.00 1.00 0.00
12. GOODNO, JANCEY KIOWA 200.000 1.00 1.00 0.00
13. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 200.000 1.00 1.00 0.00
14. DOWNARD, WESTON CASSODAY 200.000 1.00 1.00 0.00
15. O'GORMAN, BEAU DOUGLASS 200.000 1.00 1.00 0.00
16. DECKER, MAYLEY EUREKA 200.000 1.00 1.00 0.00
17. SHANHOLTZER, TUF MCCUNE 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Calf Riding
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. DICK, BRODY CHENEY 78.0 11.00 11.00 52.50
2. VALLE, BRAYDEN CASSODY 77.0 10.00 10.00 31.50
3. ROUSE, KAYLOR 76.0 9.00 9.00 21.00
4. HENRY, JOVEY 71.0 11.00 11.00 0.00
5. GREGORY, HENRY HUTCHINSON 0.0 1.00 1.00 0.00
6. SMITH, LEVI DOUGLASS 0.0 1.00 1.00 0.00
7. MCCOLPIN, EMMETT 0.0 1.00 1.00 0.00
8. WARD, LANE SUPERIOR 0.0 1.00 1.00 0.00
9. HOGG, KORBIN CANTON 0.0 1.00 1.00 0.00
10. WENTE, PAITYN ARLINGTON 0.0 1.00 1.00 0.00
11. DOWNARD, WESTON CASSODAY 0.0 1.00 1.00 0.00
12. ROBINSON, LANDRY UDALL 0.0 1.00 1.00 0.00
13. O'GORMAN, BEAU DOUGLASS 0.0 1.00 1.00 0.00
14. TASAKA, KAYNE DODGE CITY 0.0 1.00 1.00 0.00
15. HUPKA, HUDSON BEATRICE 0.0 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Goat (girls)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. GOODNO, JANCEY KIOWA 11.165 11.00 11.00 45.00
2. GOODNO, JANDA KIOWA 12.266 10.00 10.00 27.00
3. MCCULLOUGH, TAYSLEIGH HUTCHINSON 14.093 9.00 9.00 18.00
4. MATHES, KYNDAL LAHARPE 14.567 8.00 8.00 0.00
5. DECKER, BRENTLEY EUREKA 17.124 7.00 7.00 0.00
6. GARRISON, HARPER KINGMAN 24.066 6.00 6.00 0.00
7. DECKER, MAYLEY EUREKA 27.754 5.00 5.00 0.00
8. MAHLANDT, TYNLEIGH ROSE HILL 29.244 4.00 4.00 0.00
9. HAMM, RAELYNN PLEVNA 32.280 3.00 3.00 0.00
10. HOGG, KORBIN CANTON 38.862 2.00 2.00 0.00
11. WENTE, PAITYN ARLINGTON 200.000 1.00 1.00 0.00
12. HENRY, JOVEY 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Goats (boys)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. BARNETT, KAMDON IOLA 15.307 11.00 11.00 48.75
2. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 15.872 10.00 10.00 29.25
3. GREGORY, HENRY HUTCHINSON 17.196 9.00 9.00 19.50
4. DICK, BRODY CHENEY 18.300 8.00 8.00 0.00
5. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 22.962 7.00 7.00 0.00
6. ROUSE, KAYLOR 25.358 6.00 6.00 0.00
7. HUPKA, HUDSON BEATRICE 33.440 5.00 5.00 0.00
8. ROBINSON, LANDRY UDALL 36.650 4.00 4.00 0.00
9. WARD, LANE SUPERIOR 200.000 1.00 1.00 0.00
10. FLITZ, PAYSON TOWANDA 200.000 1.00 1.00 0.00
11. DOWNARD, WESTON CASSODAY 200.000 1.00 1.00 0.00
12. KUNZ, COLTON 200.000 1.00 1.00 0.00
13. MCCULLOUGH, TRESTEN HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. BARNETT, KAMDON IOLA 23.090 11.00 11.00 71.28
2. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 23.191 10.00 10.00 58.32
3. WENTE, PAITYN ARLINGTON 24.143 11.00 11.00 43.20
4. DOWNARD, WESTON CASSODAY 26.867 9.00 9.00 28.08
5. O'GORMAN, BEAU DOUGLASS 28.340 8.00 8.00 15.12
6. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 28.500 7.00 7.00 0.00
7. HUPKA, HUDSON BEATRICE 28.530 6.00 6.00 0.00
8. GOODNO, JANCEY KIOWA 28.739 10.00 10.00 0.00
9. MCCULLOUGH, TAYSLEIGH HUTCHINSON 29.320 9.00 9.00 0.00
10. ROSENHAGEN, MERRITT CHENEY 29.569 5.00 5.00 0.00
11. MATHES, KYNDAL LAHARPE 30.149 8.00 8.00 0.00
12. DECKER, MAYLEY EUREKA 30.232 7.00 7.00 0.00
13. GREGORY, HENRY HUTCHINSON 32.818 4.00 4.00 0.00
14. HENRY, JOVEY 34.879 6.00 6.00 0.00
15. WARD, LANE SUPERIOR 35.175 3.00 3.00 0.00
16. HAMM, RAELYNN PLEVNA 35.739 5.00 5.00 0.00
17. GARRISON, HARPER KINGMAN 36.087 4.00 4.00 0.00
18. MCCOLPIN, EMMETT 49.729 2.00 2.00 0.00
19. SMITH, LEVI DOUGLASS 52.583 1.00 1.00 0.00
20. HOFFMAN, BAILEE 200.000 1.00 1.00 0.00
21. HOGG, KORBIN CANTON 200.000 1.00 1.00 0.00
22. REMPE, AMELIA WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
23. MAHLANDT, TYNLEIGH ROSE HILL 200.000 1.00 1.00 0.00
24. CREADICK, MADILYNN 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Steer Breaka
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 5.501 11.00 11.00 47.60
2. BARNETT, KAMDON IOLA 5.723 10.00 10.00 35.70
3. TASAKA, KAYNE DODGE CITY 5.941 9.00 9.00 23.80
4. FLITZ, PAYSON TOWANDA 8.505 8.00 8.00 11.90
5. GREGORY, HENRY HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
6. WARD, LANE SUPERIOR 200.000 1.00 1.00 0.00
7. GOODNO, JANCEY KIOWA 200.000 1.00 1.00 0.00
8. WENTE, PAITYN ARLINGTON 200.000 1.00 1.00 0.00
9. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 200.000 1.00 1.00 0.00
10. DOWNARD, WESTON CASSODAY 200.000 1.00 1.00 0.00
11. O'GORMAN, BEAU DOUGLASS 200.000 1.00 1.00 0.00
12. DECKER, MAYLEY EUREKA 200.000 1.00 1.00 0.00
13. KUNZ, COLTON 200.000 1.00 1.00 0.00
14. SHANHOLTZER, TUF MCCUNE 200.000 1.00 1.00 0.00
15. ROUSE, KAYLOR 200.000 1.00 1.00 0.00
16. HENRY, JOVEY 200.000 1.00 1.00 0.00
17. MCCULLOUGH, TRESTEN HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
5-8th Tie Down
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SPELLMAN, TUCKER HUTCHINSON 23.988 11.00 11.00 46.20
2. MCCULLOUGH, TY HUTCHINSON 24.118 10.00 10.00 30.80
3. RITZ, WYATT PRESTON 200.000 1.00 1.00 0.00
4. MOORE, LANE WINFIELD 200.000 1.00 1.00 0.00
5. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
6. WOOD, DAWSON KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
7. SMARSH, WYATT ANDALE 200.000 1.00 1.00 0.00
8. CRAIN, BRAEDON WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
9. STOFFER, JAKE EDGERTON 200.000 1.00 1.00 0.00
10. SHANHOLTZER, LANDON MCCUNE 200.000 1.00 1.00 0.00
11. SMITH, STEELE MEDICINE LODGE 200.000 1.00 1.00 0.00
5th -8th Pole Bend
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. MILLER, HOPE ALLEN 22.096 11.00 11.00 112.20
2. HOPPES, EMERSON GALVA 22.427 10.00 10.00 91.80
3. ALLENBACH, LAKYN MOUNDRIDGE 23.730 9.00 9.00 68.00
4. MARTEN, AMELIA CHENEY 23.992 8.00 8.00 44.20
5. WILLIS, SHANTELL PRETTY PRAIRIE 24.750 7.00 7.00 23.80
6. TETRICK, AUDREY KINGMAN 24.896 6.00 6.00 0.00
7. BELT, ADDYSON KINGMAN 24.949 5.00 5.00 0.00
8. PROSSER, ADESSA CLAFLIN 25.351 4.00 4.00 0.00
9. MINYARD, ADDISON GREENSBURG 25.838 3.00 3.00 0.00
10. POE, ALYSSA VIOLA 26.139 2.00 2.00 0.00
11. TANKERSLEY, ADDISON HUTCHINSON 26.515 1.00 1.00 0.00
12. KELLER, CALLI MEDICINE LODGE 28.131 1.00 1.00 0.00
13. WARD, OAKLEY SUPERIOR 29.379 1.00 1.00 0.00
14. GERLACH, LANEY LINDSBORG 30.208 1.00 1.00 0.00
15. ROSENHAGEN, ELIZA CHENEY 32.643 1.00 1.00 0.00
16. RYAN, KARLYN CANTON 33.295 1.00 1.00 0.00
17. GARRISON, HADLEY KINGMAN 33.389 1.00 1.00 0.00
18. MINYARD, BROOKE GREENSBURG 33.761 1.00 1.00 0.00
19. PAUS, ANNA FAIRFIELD 34.473 1.00 1.00 0.00
20. TAYLOR, ELLISON GODDARD 34.777 1.00 1.00 0.00
21. MCANDREW, KRISTYN CHENEY 35.181 1.00 1.00 0.00
22. O'GORMAN, KINSLEY BELLE PLAINE 37.163 1.00 1.00 0.00
23. SMITH, BRIDGET DOUGLASS 39.088 1.00 1.00 0.00
24. ETHERIDGE, EMALEE SKYLINE 43.468 1.00 1.00 0.00
25. FRIESS, TORI KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
26. TETRICK, BRYNLEE KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
27. MCREYNOLDS, LAKA EDGAR 200.000 1.00 1.00 0.00
28. OLLER, MYAH KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
29. RYAN, KASSIDY CANTON 200.000 1.00 1.00 0.00
30. RAUSCH, CAMDYN MCPHERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
31. ETHERIDGE, REBEKAH SKYLINE 200.000 1.00 1.00 0.00
32. BRAND, MORGAN MT HOPE 200.000 1.00 1.00 0.00
33. DICK, TEAGAN CHENEY 200.000 1.00 1.00 0.00
34. GIEFER, ADDISON 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Bareback Str
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. JOHNSON, JHET 67.0 11.00 11.00 28.00
2. CLARK, PAXTON KIOWA 65.0 10.00 10.00 0.00
3. SHANHOLTZER, LANDON MCCUNE 58.0 9.00 9.00 0.00
4. CRAIN, BRAEDON WICHITA 0.0 1.00 1.00 0.00
5th-8th Barrel Racin
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. HOPPES, EMERSON GALVA 14.881 11.00 11.00 118.80
2. WARD, OAKLEY SUPERIOR 15.454 10.00 10.00 97.20
3. MINYARD, BROOKE GREENSBURG 15.600 9.00 9.00 72.00
4. MARTEN, AMELIA CHENEY 15.789 8.00 8.00 46.80
5. ALLENBACH, LAKYN MOUNDRIDGE 15.875 7.00 7.00 25.20
6. BELT, ADDYSON KINGMAN 15.885 6.00 6.00 0.00
7. WILLIS, SHANTELL PRETTY PRAIRIE 16.132 5.00 5.00 0.00
8. MINYARD, ADDISON GREENSBURG 16.343 4.00 4.00 0.00
9. PAUS, ANNA FAIRFIELD 16.417 3.00 3.00 0.00
10. TETRICK, AUDREY KINGMAN 16.429 2.00 2.00 0.00
11. KELLER, CALLI MEDICINE LODGE 16.517 1.00 1.00 0.00
12. ALLENBACH, MAKYNNA MOUNDRIDGE 16.665 1.00 1.00 0.00
13. POE, ALYSSA VIOLA 16.768 1.00 1.00 0.00
14. DICK, TEAGAN CHENEY 17.060 1.00 1.00 0.00
15. GERLACH, LANEY LINDSBORG 17.115 1.00 1.00 0.00
16. PROSSER, ADESSA CLAFLIN 17.165 1.00 1.00 0.00
17. RYAN, KASSIDY CANTON 17.815 1.00 1.00 0.00
18. ROSENHAGEN, ELIZA CHENEY 17.873 1.00 1.00 0.00
19. RYAN, KARLYN CANTON 17.942 1.00 1.00 0.00
20. MCANDREW, KRISTYN CHENEY 18.591 1.00 1.00 0.00
21. GARRISON, HADLEY KINGMAN 19.730 1.00 1.00 0.00
22. O'GORMAN, KINSLEY BELLE PLAINE 20.222 1.00 1.00 0.00
23. OLLER, MYAH KINGMAN 20.231 1.00 1.00 0.00
24. TAYLOR, ELLISON GODDARD 20.428 1.00 1.00 0.00
25. GIEFER, ADDISON 20.677 1.00 1.00 0.00
26. MILLER, HOPE ALLEN 21.077 1.00 1.00 0.00
27. TANKERSLEY, ADDISON HUTCHINSON 21.662 1.00 1.00 0.00
28. MCREYNOLDS, LAKA EDGAR 21.988 1.00 1.00 0.00
29. ETHERIDGE, EMALEE SKYLINE 22.059 1.00 1.00 0.00
30. BRAND, MORGAN MT HOPE 22.821 1.00 1.00 0.00
31. WENTE, RYLEE ARLINGTON 24.005 1.00 1.00 0.00
32. SMITH, BRIDGET DOUGLASS 25.134 1.00 1.00 0.00
33. FRIESS, TORI KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
34. TETRICK, BRYNLEE KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
35. RAUSCH, CAMDYN MCPHERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
36. ETHERIDGE, REBEKAH SKYLINE 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. MILLER, HOPE ALLEN 3.189 11.00 11.00 53.13
2. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 3.356 11.00 11.00 43.47
3. SPELLMAN, TUCKER HUTCHINSON 3.772 10.00 10.00 32.20
4. CRAIN, BRAEDON WICHITA 4.812 9.00 9.00 20.93
5. WOOD, DAWSON KINGMAN 5.053 8.00 8.00 11.27
6. RITZ, LAINEY PRESTON 6.022 10.00 10.00 0.00
7. MCCULLOUGH, TY HUTCHINSON 12.219 7.00 7.00 0.00
8. RITZ, WYATT PRESTON 13.876 6.00 6.00 0.00
9. SHANHOLTZER, LANDON MCCUNE 15.499 5.00 5.00 0.00
10. RYAN, KARSON CANTON 15.677 4.00 4.00 0.00
11. MOORE, LANE WINFIELD 43.770 3.00 3.00 0.00
12. PUTNAM, SAGE PRETTY PRAIRIE 200.000 1.00 1.00 0.00
13. PROSSER, ADESSA CLAFLIN 200.000 1.00 1.00 0.00
14. WARD, OAKLEY SUPERIOR 200.000 1.00 1.00 0.00
15. SMARSH, WYATT ANDALE 200.000 1.00 1.00 0.00
16. LEEPER, CASHTON WILMORE 200.000 1.00 1.00 0.00
17. STOFFER, JAKE EDGERTON 200.000 1.00 1.00 0.00
18. OLLER, MYAH KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
19. RYAN, KARLYN CANTON 200.000 1.00 1.00 0.00
20. SPELLMAN, TRUITT HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
21. HENRY, LEVI 200.000 1.00 1.00 0.00
22. SMITH, STEELE MEDICINE LODGE 200.000 1.00 1.00 0.00
23. DAVIS, CINCH HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th CHUTE DOGGIN
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. HENRY, WYATT 14.970 11.00 11.00 14.00
2. SMARSH, WYATT ANDALE 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Goats (boys)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 12.662 11.00 11.00 48.60
2. SMARSH, WYATT ANDALE 13.326 10.00 10.00 32.40
3. SPELLMAN, TUCKER HUTCHINSON 13.699 9.00 9.00 0.00
4. WOOD, DAWSON KINGMAN 13.968 8.00 8.00 0.00
5. HENRY, LEVI 22.871 7.00 7.00 0.00
6. RYAN, KARSON CANTON 22.959 6.00 6.00 0.00
7. SPELLMAN, TRUITT HUTCHINSON 27.760 5.00 5.00 0.00
8. MAY, TANNER CONWAY SPRINGS 200.000 1.00 1.00 0.00
9. CRAIN, BRAEDON WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Goats(girls)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. ALLENBACH, LAKYN MOUNDRIDGE 10.407 11.00 11.00 72.00
2. RITZ, LAINEY PRESTON 10.918 10.00 10.00 54.00
3. WARD, OAKLEY SUPERIOR 13.111 9.00 9.00 36.00
4. TETRICK, AUDREY KINGMAN 14.241 8.00 8.00 18.00
5. DICK, TEAGAN CHENEY 14.450 7.00 7.00 0.00
6. TANKERSLEY, ADDISON HUTCHINSON 15.034 6.00 6.00 0.00
7. GARRISON, HADLEY KINGMAN 16.753 5.00 5.00 0.00
8. PAUS, ANNA FAIRFIELD 17.310 4.00 4.00 0.00
9. ALLENBACH, MAKYNNA MOUNDRIDGE 18.596 3.00 3.00 0.00
10. RYAN, KARLYN CANTON 18.674 2.00 2.00 0.00
11. MARTEN, AMELIA CHENEY 21.071 1.00 1.00 0.00
12. OLLER, MYAH KINGMAN 22.072 1.00 1.00 0.00
13. RAUSCH, CAMDYN MCPHERSON 22.950 1.00 1.00 0.00
14. BELT, ADDYSON KINGMAN 28.839 1.00 1.00 0.00
15. SMITH, BRIDGET DOUGLASS 42.511 1.00 1.00 0.00
16. FRIESS, TORI KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
17. PROSSER, ADESSA CLAFLIN 200.000 1.00 1.00 0.00
18. TETRICK, BRYNLEE KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
19. WENTE, RYLEE ARLINGTON 200.000 1.00 1.00 0.00
20. MCREYNOLDS, LAKA EDGAR 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th HEADING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 22.267 11.00 11.00 21.00
2. MCCULLOUGH, TY HUTCHINSON 29.088 10.00 10.00 0.00
3. WARD, OAKLEY SUPERIOR 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th HEELING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 14.349 11.00 11.00 25.20
2. WARD, OAKLEY SUPERIOR 25.146 11.00 11.00 16.80
3. SMARSH, WYATT ANDALE 200.000 1.00 1.00 0.00
4. CRAIN, BRAEDON WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
5. RITZ, WYATT PRESTON 200.000 1.00 1.00 0.00
6. MCCULLOUGH, TY HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Ribbon ROPER
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 6.974 11.00 11.00 29.40
2. SMARSH, WYATT ANDALE 14.859 10.00 10.00 19.60
3. WOOD, DAWSON KINGMAN 23.984 9.00 9.00 0.00
4. CRAIN, BRAEDON WICHITA 31.242 8.00 8.00 0.00
5. RITZ, WYATT PRESTON 200.000 1.00 1.00 0.00
6. MOORE, LANE WINFIELD 200.000 1.00 1.00 0.00
7. SHANHOLTZER, LANDON MCCUNE 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Ribbon RUN
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. WARD, OAKLEY SUPERIOR 6.974 11.00 11.00 29.40
2. RYAN, KASSIDY CANTON 14.859 10.00 10.00 19.60
3. TETRICK, BRYNLEE KINGMAN 23.984 9.00 9.00 0.00
4. ALLENBACH, MAKYNNA MOUNDRIDGE 31.242 8.00 8.00 0.00
5. KELLER, CALLI MEDICINE LODGE 200.000 1.00 1.00 0.00
6. RITZ, LAINEY PRESTON 200.000 1.00 1.00 0.00
7. WENTE, RYLEE ARLINGTON 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Saddle Bronc
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. CRAIN, BRAEDON WICHITA 65.0 11.00 11.00 14.00
2. CLARK, PAXTON KIOWA 0.0 1.00 1.00 0.00
5th-8th Steer Riding
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. CRAIN, BRAEDON WICHITA 78.0 11.00 11.00 33.60
2. BUNKER, KELDON ST JOHN 77.0 10.00 10.00 22.40
3. STRATFORD, CHASE PRATT 72.0 9.00 9.00 0.00
4. TURPIN, ETHAN HUTCHINSON 9.0 1.00 1.00 0.00
5. PAYNE, PISTOL 0.0 1.00 1.00 0.00
6. MOORE, LANE WINFIELD 0.0 1.00 1.00 0.00
7. JOHNSON, JHET 0.0 1.00 1.00 0.00
8. HENRY, LEVI 0.0 1.00 1.00 0.00
5th-8th Steer Stopp
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 9.000 11.00 11.00 14.00
2. MOORE, LANE WINFIELD 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Barrel Raci
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. LEWIS, MACEY DOUGLASS 14.860 11.00 11.00 79.86
2. REMPEL, SADIE NELSON 15.000 10.00 10.00 65.34
3. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIE 15.044 9.00 9.00 48.40
4. JAHAY, PAITYN 15.260 8.00 8.00 31.46
5. BELT, JADYN KINGMAN 15.266 7.00 7.00 16.94
6. HARDESTY, TAELOR BAVARIA 15.287 6.00 6.00 0.00
7. LUEDKE, KAMRYN COLONY 15.346 5.00 5.00 0.00
8. BRYANT, COOPER 15.515 4.00 4.00 0.00
9. LAMPE, SAMANTHA KINSLEY 15.523 3.00 3.00 0.00
10. MCFARLEN, TAYLOR TEXHOMA 15.563 2.00 2.00 0.00
11. GOODCHILD, KIYA PRETTY PRAIRIE 15.657 1.00 1.00 0.00
12. GRABER, BRAELYN NEWTON 16.711 1.00 1.00 0.00
13. SPRINGER, JORDYN MACKSVILLE 16.780 1.00 1.00 0.00
14. HOTTOVY, EMMA HAVILAND 16.943 1.00 1.00 0.00
15. COLPETZER, ALEXIS HUTCHINSON 17.400 1.00 1.00 0.00
16. SCHENKER, SHADA NICKERSON 19.737 1.00 1.00 0.00
17. WHITEHEAD, VICTORIA JONES 20.472 1.00 1.00 0.00
18. STONE, ADDISON AUGUSTA 20.510 1.00 1.00 0.00
19. COURTNEY, ASA 20.510 1.00 1.00 0.00
20. KINDT, KATY JO WINFIELD 20.672 1.00 1.00 0.00
21. BRITTAIN, TARYN CASSODY 21.067 1.00 1.00 0.00
22. BONILLA, EMILY WICHITA 21.439 1.00 1.00 0.00
9th-12th Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. STONE, ADDISON AUGUSTA 4.258 11.00 11.00 60.00
2. SMYTH, PAISLEY 4.748 10.00 10.00 36.00
3. REMPEL, SADIE NELSON 6.244 9.00 9.00 24.00
4. LUEDKE, KAMRYN COLONY 200.000 1.00 1.00 0.00
5. SPRINGER, JORDYN MACKSVILLE 200.000 1.00 1.00 0.00
6. GOODCHILD, KIYA PRETTY PRAIRIE 200.000 1.00 1.00 0.00
7. WOOD, LANEY KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
8. BELT, JADYN KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
9. LEWIS, MACEY DOUGLASS 200.000 1.00 1.00 0.00
10. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 200.000 1.00 1.00 0.00
11. SCHENKER, SHADA NICKERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
12. COURTNEY, ASA 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. GRABER, SHERIDAN NEWTON 72.0 11.00 11.00 400.00
2. RUDDICK, GATLIN ABBYVILLE 0.0 1.00 1.00 0.00
3. KANNGIESSER, TALAN 0.0 1.00 1.00 0.00
4. DAVIDSON, GABE BENNINGTON 0.0 1.00 1.00 0.00
5. SANFORD, ZANE VALLEY CENTER 0.0 1.00 1.00 0.00
6. LUNA, GRADY VALLEY CENTER 0.0 1.00 1.00 0.00
7. FRINK, JUSTIN 0.0 1.00 1.00 0.00
8. SCHIFFELBEIN, COLTEN GARDEN CITY 0.0 1.00 1.00 0.00
9th-12th CHUTE DOGGN
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. GRABER, SHERIDAN NEWTON 8.167 11.00 11.00 20.00
2. SHORT, GARRETT GENESEO 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Calf Tie Dn
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. KUNZ, BRAYDEN MILAN 15.045 11.00 11.00 40.00
2. HEDLUND, KARTER ANTHONY 28.186 10.00 10.00 0.00
3. GRABER, SHERIDAN NEWTON 200.000 1.00 1.00 0.00
4. RYAN, KEATON CANTON 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. MALCHOW, ALYSSA FAIRFIELD 8.909 11.00 11.00 71.25
2. WOOD, LANEY KINGMAN 11.179 10.00 10.00 42.75
3. MCFARLEN, TAYLOR TEXHOMA 12.809 9.00 9.00 28.50
4. REMPEL, SADIE NELSON 13.865 8.00 8.00 0.00
5. LUEDKE, KAMRYN COLONY 14.224 7.00 7.00 0.00
6. GOODCHILD, KIYA PRETTY PRAIRIE 14.726 6.00 6.00 0.00
7. STONE, ADDISON AUGUSTA 14.741 5.00 5.00 0.00
8. WHITEHEAD, VICTORIA JONES 16.031 4.00 4.00 0.00
9. HARDESTY, TAELOR BAVARIA 16.117 3.00 3.00 0.00
10. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 16.338 2.00 2.00 0.00
11. BONILLA, EMILY WICHITA 19.649 1.00 1.00 0.00
12. BRITTAIN, TARYN CASSODY 22.519 1.00 1.00 0.00
13. BELT, JADYN KINGMAN 24.387 1.00 1.00 0.00
14. SCHENKER, SHADA NICKERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
15. COURTNEY, ASA 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th HEADING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. STONE, ADDISON AUGUSTA 8.547 11.00 11.00 60.00
2. REMPEL, SADIE NELSON 9.402 10.00 10.00 40.00
3. HEDLUND, KARTER ANTHONY 15.947 11.00 11.00 0.00
4. SPRINGER, JORDYN MACKSVILLE 200.000 1.00 1.00 0.00
5. KAMPLING, BRYCEN WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
6. GRABER, SHERIDAN NEWTON 200.000 1.00 1.00 0.00
7. GRABER, BRAELYN NEWTON 200.000 1.00 1.00 0.00
8. ESAU, LOGAN AUGUSTA 200.000 1.00 1.00 0.00
9. WILLIS, HOLDEN PRETTY PRAIRIE 200.000 1.00 1.00 0.00
10. RYAN, KEATON CANTON 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th HEELING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. ESAU, LOGAN AUGUSTA 11.066 11.00 11.00 48.00
2. RYAN, KEATON CANTON 11.190 10.00 10.00 32.00
3. HEDLUND, KARTER ANTHONY 16.452 9.00 9.00 0.00
4. STONE, ADDISON AUGUSTA 200.000 1.00 1.00 0.00
5. REMPEL, SADIE NELSON 200.000 1.00 1.00 0.00
6. GRABER, SHERIDAN NEWTON 200.000 1.00 1.00 0.00
7. WILLIS, HOLDEN PRETTY PRAIRIE 200.000 1.00 1.00 0.00
8. SCHENKER, SHADA NICKERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Pole Bendin
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. LUEDKE, KAMRYN COLONY 23.368 11.00 11.00 76.23
2. WHITEHEAD, VICTORIA JONES 23.638 10.00 10.00 62.37
3. KINDT, KATY JO WINFIELD 24.385 9.00 9.00 46.20
4. LAMPE, SAMANTHA KINSLEY 24.448 8.00 8.00 30.03
5. BONILLA, EMILY WICHITA 25.043 7.00 7.00 16.17
6. SCHENKER, SHADA NICKERSON 26.069 6.00 6.00 0.00
7. HOTTOVY, EMMA HAVILAND 27.365 5.00 5.00 0.00
8. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIE 27.692 4.00 4.00 0.00
9. JAHAY, PAITYN 28.164 3.00 3.00 0.00
10. HARDESTY, TAELOR BAVARIA 28.427 2.00 2.00 0.00
11. REMPEL, SADIE NELSON 28.518 1.00 1.00 0.00
12. GOODCHILD, KIYA PRETTY PRAIRIE 28.532 1.00 1.00 0.00
13. LEWIS, MACEY DOUGLASS 29.304 1.00 1.00 0.00
14. COLPETZER, ALEXIS HUTCHINSON 29.845 1.00 1.00 0.00
15. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 31.155 1.00 1.00 0.00
16. STONE, ADDISON AUGUSTA 33.799 1.00 1.00 0.00
17. BELT, JADYN KINGMAN 34.050 1.00 1.00 0.00
18. BRYANT, COOPER 34.748 1.00 1.00 0.00
19. BRITTAIN, TARYN CASSODY 35.565 1.00 1.00 0.00
20. MCFARLEN, TAYLOR TEXHOMA 55.628 1.00 1.00 0.00
21. COURTNEY, ASA 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Steer Stop
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. HEDLUND, KARTER ANTHONY 8.247 11.00 11.00 40.00
2. RYAN, KEATON CANTON 8.763 10.00 10.00 0.00
3. KAMPLING, BRYCEN WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
4. GRABER, SHERIDAN NEWTON 200.000 1.00 1.00 0.00