Scores Listing for Rodeo 4(11/14/2021-Kingman)

Scores Listing for Rodeo 4(Kingman)
0 - 1 Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 16.689 11.00 11.00 44.55
2. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 18.229 10.00 10.00 36.45
3. PROSSER, AUSTYN CLAFLIN 20.488 9.00 9.00 27.00
4. GREGORY, WILLIAM HUTCHINSON 21.340 11.00 11.00 17.55
5. WENTE, LONDYN ARLINGTON 22.587 8.00 8.00 9.45
6. HOSKINSON, KASH BURRTON 24.065 10.00 10.00 0.00
7. BARINGER, NOLAN KINGMAN 24.808 9.00 9.00 0.00
8. HOGG, ANSLEIGH CANTON 24.916 7.00 7.00 0.00
9. MAHLANDT, CASON UDALL 28.117 8.00 8.00 0.00
10. LOFFLAND, EASTON ROSE HILL 29.016 7.00 7.00 0.00
11. MAHLANDT, TATE ROSE HILL 30.425 6.00 6.00 0.00
12. PITTS, TRYAN INGALLS 32.834 5.00 5.00 0.00
13. LACY, KNOXX CANTON 39.722 4.00 4.00 0.00
14. LOFFLAND, MAVERICK ROSE HILL 41.089 3.00 3.00 0.00
15. MCREYNOLDS, ARCHER EDGAR 48.530 2.00 2.00 0.00
16. DEBES, GEORGE HOISINGTON 51.603 1.00 1.00 0.00
17. MAHLANDT, MACIE UDALL 59.308 6.00 6.00 0.00
18. TURPIN, LEAH 70.615 5.00 5.00 0.00
19. PITTS, JAXSON INGALLS 108.270 1.00 1.00 0.00
20. MCGINNES, ELLSIE GREAT BEND 200.000 1.00 1.00 0.00
21. PUTTER, BEXLEY CEDAR POINT 200.000 1.00 1.00 0.00
22. BREECH, NOAH MEDICINE LODGE 200.000 1.00 1.00 0.00
23. THIMESCH, LINUX 200.000 1.00 1.00 0.00
24. MCCOLPIN, MAGGIE 200.000 1.00 1.00 0.00
25. HEDLUND, MESA 200.000 1.00 1.00 0.00
26. BREITHAUPT, TY 200.000 1.00 1.00 0.00
27. BREITHAUPT, WYATT 200.000 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Dummy Roping
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. MAHLANDT, CASON UDALL 35.0 10.00 10.00 30.00
2. RAY, KOLTER DENOT 35.0 10.00 10.00 30.00
3. LOFFLAND, EASTON ROSE HILL 35.0 10.00 10.00 30.00
4. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 28.0 11.00 11.00 10.00
5. MAHLANDT, TATE ROSE HILL 21.0 8.00 8.00 0.00
6. HOSKINSON, KASH BURRTON 20.0 7.00 7.00 0.00
7. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 18.0 10.00 10.00 0.00
8. LOFFLAND, MAVERICK ROSE HILL 14.0 6.00 6.00 0.00
9. HAMM, HADLEY PLEVNA 12.0 9.00 9.00 0.00
10. GREGORY, WILLIAM HUTCHINSON 12.0 5.00 5.00 0.00
11. HOGG, ANSLEIGH CANTON 7.0 8.00 8.00 0.00
12. WENTE, LONDYN ARLINGTON 6.0 7.00 7.00 0.00
13. LACY, KNOXX CANTON 6.0 4.00 4.00 0.00
14. PROSSER, AUSTYN CLAFLIN 5.0 6.00 6.00 0.00
15. CLARK, LINNIE KIOWA 4.0 5.00 5.00 0.00
16. PITTS, TRYAN INGALLS 3.0 2.00 2.00 0.00
17. BARINGER, NOLAN KINGMAN 3.0 2.00 2.00 0.00
18. BREITHAUPT, TY 3.0 2.00 2.00 0.00
19. DEBES, GEORGE HOISINGTON 0.0 1.00 1.00 0.00
20. BREECH, NOAH MEDICINE LODGE 0.0 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 7.502 11.00 11.00 36.96
2. PROSSER, AUSTYN CLAFLIN 9.899 10.00 10.00 30.24
3. MAHLANDT, CASON UDALL 11.285 11.00 11.00 22.40
4. LOFFLAND, EASTON ROSE HILL 11.577 10.00 10.00 14.56
5. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 11.931 9.00 9.00 7.84
6. HOGG, ANSLEIGH CANTON 12.806 8.00 8.00 0.00
7. HOSKINSON, KASH BURRTON 13.062 9.00 9.00 0.00
8. LACY, KNOXX CANTON 13.659 8.00 8.00 0.00
9. GREGORY, WILLIAM HUTCHINSON 14.277 7.00 7.00 0.00
10. BARINGER, NOLAN KINGMAN 14.464 6.00 6.00 0.00
11. MAHLANDT, TATE ROSE HILL 14.750 5.00 5.00 0.00
12. WENTE, LONDYN ARLINGTON 15.423 7.00 7.00 0.00
13. MCCOLPIN, MAGGIE 16.368 6.00 6.00 0.00
14. MCREYNOLDS, ARCHER EDGAR 17.671 4.00 4.00 0.00
15. BREITHAUPT, TY 17.688 3.00 3.00 0.00
16. BARNETT, KODI IOLA 17.912 5.00 5.00 0.00
17. TETRICK, TRIPP KINGMAN 18.411 2.00 2.00 0.00
18. LOFFLAND, MAVERICK ROSE HILL 21.917 1.00 1.00 0.00
19. PITTS, JAXSON INGALLS 23.581 1.00 1.00 0.00
20. DEBES, GEORGE HOISINGTON 24.628 1.00 1.00 0.00
21. PITTS, TRYAN INGALLS 25.261 1.00 1.00 0.00
22. MAHLANDT, MACIE UDALL 29.104 4.00 4.00 0.00
23. PROSSER, COY CLAFLIN 200.000 1.00 1.00 0.00
24. MCGINNES, ELLSIE GREAT BEND 200.000 1.00 1.00 0.00
25. PUTTER, BEXLEY CEDAR POINT 200.000 1.00 1.00 0.00
26. BREECH, NOAH MEDICINE LODGE 200.000 1.00 1.00 0.00
27. HEDLUND, MESA 200.000 1.00 1.00 0.00
28. BREITHAUPT, WYATT 200.000 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. GREGORY, WILLIAM HUTCHINSON 34.289 11.00 11.00 38.00
2. PROSSER, AUSTYN CLAFLIN 35.602 11.00 11.00 28.50
3. BARINGER, NOLAN KINGMAN 38.752 10.00 10.00 19.00
4. MAHLANDT, TATE ROSE HILL 44.102 9.00 9.00 9.50
5. LOFFLAND, EASTON ROSE HILL 44.923 8.00 8.00 0.00
6. LACY, KNOXX CANTON 45.576 7.00 7.00 0.00
7. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 47.751 10.00 10.00 0.00
8. MAHLANDT, CASON UDALL 48.170 6.00 6.00 0.00
9. BARNETT, KODI IOLA 50.861 9.00 9.00 0.00
10. PITTS, TRYAN INGALLS 53.591 5.00 5.00 0.00
11. BREITHAUPT, TY 77.440 4.00 4.00 0.00
12. PITTS, JAXSON INGALLS 149.432 3.00 3.00 0.00
13. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 200.000 1.00 1.00 0.00
14. MCGINNES, ELLSIE GREAT BEND 200.000 1.00 1.00 0.00
15. PUTTER, BEXLEY CEDAR POINT 200.000 1.00 1.00 0.00
16. WENTE, LONDYN ARLINGTON 200.000 1.00 1.00 0.00
17. BREECH, NOAH MEDICINE LODGE 200.000 1.00 1.00 0.00
18. HOGG, ANSLEIGH CANTON 200.000 1.00 1.00 0.00
19. HOSKINSON, KASH BURRTON 200.000 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Sheep Riding
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. RAY, KOLTER DENOT 75.0 11.00 11.00 27.72
2. MAHLANDT, TATE ROSE HILL 73.0 10.00 10.00 22.68
3. LOFFLAND, MAVERICK ROSE HILL 72.0 9.00 9.00 16.80
4. MAHLANDT, CASON UDALL 68.0 8.00 8.00 10.92
5. WENTE, LONDYN ARLINGTON 67.0 10.50 10.50 2.94
6. HOGG, ANSLEIGH CANTON 67.0 10.50 10.50 2.94
7. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 66.0 9.00 9.00 0.00
8. LACY, KNOXX CANTON 66.0 7.00 7.00 0.00
9. PROSSER, AUSTYN CLAFLIN 65.0 8.00 8.00 0.00
10. GREGORY, WILLIAM HUTCHINSON 4.7 6.00 6.00 0.00
11. BARINGER, NOLAN KINGMAN 4.6 5.00 5.00 0.00
12. HOSKINSON, KASH BURRTON 4.5 4.00 4.00 0.00
13. KARLOWSKI, SEDRIC 4.1 3.00 3.00 0.00
14. LOFFLAND, EASTON ROSE HILL 3.9 2.00 2.00 0.00
15. HAMM, HADLEY PLEVNA 2.7 7.00 7.00 0.00
16. MCCOLPIN, MAGGIE 1.8 6.00 6.00 0.00
17. PAYNE, KREEK ABBYVILLE 1.4 1.00 1.00 0.00
18. GRIDLEY, DOMINIC PRATT 0.9 1.00 1.00 0.00
19. DOYLE, ASHER 0.8 1.00 1.00 0.00
20. MCREYNOLDS, ARCHER EDGAR 0.0 1.00 1.00 0.00
21. BREECH, NOAH MEDICINE LODGE 0.0 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Barrel Racin
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. GOODNO, JANCEY KIOWA 15.040 11.00 11.00 83.16
2. MATHES, KYNDAL LAHARPE 15.258 10.00 10.00 68.04
3. GOODNO, JANDA KIOWA 15.361 9.00 9.00 50.40
4. GREGORY, HENRY HUTCHINSON 15.405 11.00 11.00 32.76
5. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 15.761 10.00 10.00 17.64
6. BARNETT, KAMDON IOLA 15.920 9.00 9.00 0.00
7. HOGG, KORBIN CANTON 16.200 8.00 8.00 0.00
8. DOWNARD, WESTON CASSODAY 16.222 8.00 8.00 0.00
9. WENTE, PAITYN ARLINGTON 16.591 7.00 7.00 0.00
10. WARD, LANE SUPERIOR 16.648 7.00 7.00 0.00
11. HENRY, JOVEY 16.988 6.00 6.00 0.00
12. REMPE, AMELIA WICHITA 18.402 5.00 5.00 0.00
13. LANGSTON, KENDALL GREAT BEND 18.426 4.00 4.00 0.00
14. HOFFMAN, BAILEE 18.794 3.00 3.00 0.00
15. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 20.404 6.00 6.00 0.00
16. O'GORMAN, BEAU DOUGLASS 20.504 5.00 5.00 0.00
17. DAVIS, BRIAR 21.079 4.00 4.00 0.00
18. SMITH, LEVI DOUGLASS 24.895 3.00 3.00 0.00
19. HAMM, RAELYNN PLEVNA 25.787 2.00 2.00 0.00
20. ROSENHAGEN, MERRITT CHENEY 26.582 2.00 2.00 0.00
21. DECKER, MAYLEY EUREKA 26.916 1.00 1.00 0.00
22. ROBINSON, LANDRY UDALL 27.858 1.00 1.00 0.00
23. DECKER, BRENTLEY EUREKA 27.915 1.00 1.00 0.00
24. MAHLANDT, TYNLEIGH ROSE HILL 28.652 1.00 1.00 0.00
25. DEBES, EMALINE HOISINGTON 29.017 1.00 1.00 0.00
26. GARRISON, HARPER KINGMAN 29.272 1.00 1.00 0.00
27. MCCOLPIN, EMMETT 31.253 1.00 1.00 0.00
28. SHANHOLTZER, TUF MCCUNE 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. KUNZ, COLTON 5.371 11.00 11.00 44.80
2. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 8.996 10.00 10.00 33.60
3. SHANHOLTZER, TUF MCCUNE 15.851 9.00 9.00 22.40
4. BARNETT, KAMDON IOLA 16.890 8.00 8.00 11.20
5. WENTE, PAITYN ARLINGTON 31.936 11.00 11.00 0.00
6. TASAKA, KAYNE DODGE CITY 32.175 7.00 7.00 0.00
7. WARD, LANE SUPERIOR 43.894 6.00 6.00 0.00
8. O'GORMAN, BEAU DOUGLASS 200.000 1.00 1.00 0.00
9. DAVIS, BRIAR 200.000 1.00 1.00 0.00
10. DOWNARD, WESTON CASSODAY 200.000 1.00 1.00 0.00
11. FLITZ, PAYSON TOWANDA 200.000 1.00 1.00 0.00
12. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 200.000 1.00 1.00 0.00
13. GOODNO, JANCEY KIOWA 200.000 1.00 1.00 0.00
14. HENRY, JOVEY 200.000 1.00 1.00 0.00
15. GREGORY, HENRY HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
16. DECKER, MAYLEY EUREKA 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Calf Riding
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. O'GORMAN, BEAU DOUGLASS 0.0 1.00 1.00 0.00
2. DAVIS, BRIAR 0.0 1.00 1.00 0.00
3. DOWNARD, WESTON CASSODAY 0.0 1.00 1.00 0.00
4. SMITH, LEVI DOUGLASS 0.0 1.00 1.00 0.00
5. WARD, LANE SUPERIOR 0.0 1.00 1.00 0.00
6. WENTE, PAITYN ARLINGTON 0.0 1.00 1.00 0.00
7. HENRY, JOVEY 0.0 1.00 1.00 0.00
8. GREGORY, HENRY HUTCHINSON 0.0 1.00 1.00 0.00
9. HOGG, KORBIN CANTON 0.0 1.00 1.00 0.00
10. TASAKA, KAYNE DODGE CITY 0.0 1.00 1.00 0.00
11. VALLE, BRAYDEN CASSODY 0.0 1.00 1.00 0.00
12. MCCOLPIN, EMMETT 0.0 1.00 1.00 0.00
13. KUNZ, COLTON 0.0 1.00 1.00 0.00
14. ROBINSON, LANDRY UDALL 0.0 1.00 1.00 0.00
15. DICK, BRODY CHENEY 0.0 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Goat (girls)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. GOODNO, JANCEY KIOWA 10.961 11.00 11.00 45.00
2. GOODNO, JANDA KIOWA 13.812 10.00 10.00 27.00
3. MATHES, KYNDAL LAHARPE 16.020 9.00 9.00 18.00
4. DECKER, BRENTLEY EUREKA 17.455 8.00 8.00 0.00
5. WENTE, PAITYN ARLINGTON 18.486 7.00 7.00 0.00
6. HENRY, JOVEY 20.108 6.00 6.00 0.00
7. DECKER, MAYLEY EUREKA 27.986 5.00 5.00 0.00
8. HAMM, RAELYNN PLEVNA 34.510 4.00 4.00 0.00
9. DEBES, EMALINE HOISINGTON 200.000 1.00 1.00 0.00
10. GARRISON, HARPER KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
11. HOGG, KORBIN CANTON 200.000 1.00 1.00 0.00
12. MAHLANDT, TYNLEIGH ROSE HILL 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Goats (boys)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. BARNETT, KAMDON IOLA 14.779 11.00 11.00 48.75
2. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 15.311 10.00 10.00 29.25
3. WARD, LANE SUPERIOR 16.788 9.00 9.00 19.50
4. DICK, BRODY CHENEY 17.435 8.00 8.00 0.00
5. SHANHOLTZER, TUF MCCUNE 24.968 7.00 7.00 0.00
6. GREGORY, HENRY HUTCHINSON 25.956 6.00 6.00 0.00
7. SPELLMAN, TATE HUTCHINSON 29.612 5.00 5.00 0.00
8. FLITZ, PAYSON TOWANDA 31.684 4.00 4.00 0.00
9. DOWNARD, WESTON CASSODAY 32.391 3.00 3.00 0.00
10. DAVIS, BRIAR 200.000 1.00 1.00 0.00
11. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 200.000 1.00 1.00 0.00
12. KUNZ, COLTON 200.000 1.00 1.00 0.00
13. ROBINSON, LANDRY UDALL 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 22.162 11.00 11.00 68.31
2. MATHES, KYNDAL LAHARPE 22.177 11.00 11.00 55.89
3. WENTE, PAITYN ARLINGTON 22.490 10.00 10.00 41.40
4. HOGG, KORBIN CANTON 25.471 9.00 9.00 26.91
5. BARNETT, KAMDON IOLA 27.038 10.00 10.00 14.49
6. GOODNO, JANCEY KIOWA 27.740 8.00 8.00 0.00
7. DOWNARD, WESTON CASSODAY 29.620 9.00 9.00 0.00
8. O'GORMAN, BEAU DOUGLASS 30.232 8.00 8.00 0.00
9. REMPE, AMELIA WICHITA 30.477 7.00 7.00 0.00
10. HOFFMAN, BAILEE 32.303 6.00 6.00 0.00
11. LANGSTON, KENDALL GREAT BEND 33.576 5.00 5.00 0.00
12. DECKER, MAYLEY EUREKA 34.158 4.00 4.00 0.00
13. HENRY, JOVEY 34.321 3.00 3.00 0.00
14. GREGORY, HENRY HUTCHINSON 36.122 7.00 7.00 0.00
15. WARD, LANE SUPERIOR 37.713 6.00 6.00 0.00
16. DEBES, EMALINE HOISINGTON 38.788 2.00 2.00 0.00
17. ROSENHAGEN, MERRITT CHENEY 41.025 5.00 5.00 0.00
18. MAHLANDT, TYNLEIGH ROSE HILL 43.046 1.00 1.00 0.00
19. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 43.600 4.00 4.00 0.00
20. HAMM, RAELYNN PLEVNA 46.478 1.00 1.00 0.00
21. GARRISON, HARPER KINGMAN 53.142 1.00 1.00 0.00
22. SMITH, LEVI DOUGLASS 67.272 3.00 3.00 0.00
23. MCCOLPIN, EMMETT 90.747 2.00 2.00 0.00
2nd-4th Steer Breaka
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. FLITZ, PAYSON TOWANDA 6.657 11.00 11.00 45.50
2. BARNETT, KAMDON IOLA 7.534 10.00 10.00 27.30
3. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 9.471 9.00 9.00 18.20
4. O'GORMAN, BEAU DOUGLASS 30.795 8.00 8.00 0.00
5. DOWNARD, WESTON CASSODAY 200.000 1.00 1.00 0.00
6. WARD, LANE SUPERIOR 200.000 1.00 1.00 0.00
7. WENTE, PAITYN ARLINGTON 200.000 1.00 1.00 0.00
8. GREGORY, HENRY HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
9. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
10. TASAKA, KAYNE DODGE CITY 200.000 1.00 1.00 0.00
11. KUNZ, COLTON 200.000 1.00 1.00 0.00
12. DECKER, MAYLEY EUREKA 200.000 1.00 1.00 0.00
13. GOODNO, JANCEY KIOWA 200.000 1.00 1.00 0.00
5-8th Tie Down
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SPELLMAN, TUCKER HUTCHINSON 15.969 11.00 11.00 33.60
2. SMARSH, WYATT ANDALE 31.650 10.00 10.00 22.40
3. WOOD, DAWSON KINGMAN 31.846 9.00 9.00 0.00
4. CRAIN, BRAEDON WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
5. MOORE, LANE WINFIELD 200.000 1.00 1.00 0.00
6. RITZ, WYATT PRESTON 200.000 1.00 1.00 0.00
7. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
8. SHANHOLTZER, LANDON MCCUNE 200.000 1.00 1.00 0.00
5th -8th Pole Bend
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. MILLER, HOPE ALLEN 21.567 11.00 11.00 105.60
2. FRIESS, TORI KINGMAN 23.649 10.00 10.00 86.40
3. DICK, TEAGAN CHENEY 24.248 9.00 9.00 64.00
4. WARD, OAKLEY SUPERIOR 24.282 8.00 8.00 41.60
5. ALLENBACH, LAKYN MOUNDRIDGE 24.357 7.00 7.00 22.40
6. GERLACH, LANEY LINDSBORG 24.544 6.00 6.00 0.00
7. HARLAND, OLIVIA 26.006 5.00 5.00 0.00
8. BRAND, MORGAN MT HOPE 26.014 4.00 4.00 0.00
9. PROSSER, ADESSA CLAFLIN 26.112 3.00 3.00 0.00
10. MINYARD, BROOKE GREENSBURG 26.389 2.00 2.00 0.00
11. POE, ALYSSA VIOLA 26.683 1.00 1.00 0.00
12. RAUSCH, CAMDYN MCPHERSON 26.775 1.00 1.00 0.00
13. RYAN, KARLYN CANTON 27.484 1.00 1.00 0.00
14. BURT, MADILYNN SALINA 27.623 1.00 1.00 0.00
15. GARRISON, HADLEY KINGMAN 28.318 1.00 1.00 0.00
16. TETRICK, BRYNLEE KINGMAN 29.744 1.00 1.00 0.00
17. BELT, ADDYSON KINGMAN 29.852 1.00 1.00 0.00
18. TANKERSLEY, ADDISON HUTCHINSON 31.381 1.00 1.00 0.00
19. MCANDREW, KRISTYN CHENEY 31.586 1.00 1.00 0.00
20. RYAN, KASSIDY CANTON 31.864 1.00 1.00 0.00
21. O'GORMAN, KINSLEY BELLE PLAINE 35.801 1.00 1.00 0.00
22. LANGSTON, BRISTOL GREAT BEND 38.850 1.00 1.00 0.00
23. ROSENHAGEN, ELIZA CHENEY 42.628 1.00 1.00 0.00
24. SMITH, BRIDGET DOUGLASS 47.178 1.00 1.00 0.00
25. TETRICK, AUDREY KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
26. MINYARD, ADDISON GREENSBURG 200.000 1.00 1.00 0.00
27. OLLER, MYAH KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
28. KELLER, CALLI MEDICINE LODGE 200.000 1.00 1.00 0.00
29. WINGFIELD, RAMANDA PRATT 200.000 1.00 1.00 0.00
30. MCREYNOLDS, LAKA EDGAR 200.000 1.00 1.00 0.00
31. TAYLOR, ELLISON GODDARD 200.000 1.00 1.00 0.00
32. HOPPES, EMERSON GALVA 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Bareback Str
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. CLARK, PAXTON KIOWA 59.0 11.00 11.00 21.00
2. CRAIN, BRAEDON WICHITA 52.0 10.00 10.00 0.00
3. SHANHOLTZER, LANDON MCCUNE 0.0 1.00 1.00 0.00
5th-8th Barrel Racin
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. HARLAND, OLIVIA 14.558 11.00 11.00 112.20
2. HOPPES, EMERSON GALVA 14.616 10.00 10.00 91.80
3. OLLER, MYAH KINGMAN 15.067 9.00 9.00 68.00
4. WARD, OAKLEY SUPERIOR 15.124 8.00 8.00 44.20
5. ALLENBACH, LAKYN MOUNDRIDGE 15.867 7.00 7.00 23.80
6. KELLER, CALLI MEDICINE LODGE 15.931 6.00 6.00 0.00
7. FRIESS, TORI KINGMAN 16.147 5.00 5.00 0.00
8. TANKERSLEY, ADDISON HUTCHINSON 16.330 4.00 4.00 0.00
9. DICK, TEAGAN CHENEY 16.372 3.00 3.00 0.00
10. BELT, ADDYSON KINGMAN 16.540 2.00 2.00 0.00
11. MINYARD, ADDISON GREENSBURG 16.590 1.00 1.00 0.00
12. GERLACH, LANEY LINDSBORG 16.673 1.00 1.00 0.00
13. BURT, MADILYNN SALINA 16.819 1.00 1.00 0.00
14. PROSSER, ADESSA CLAFLIN 16.840 1.00 1.00 0.00
15. BRAND, MORGAN MT HOPE 16.994 1.00 1.00 0.00
16. RYAN, KASSIDY CANTON 17.149 1.00 1.00 0.00
17. RYAN, KARLYN CANTON 17.291 1.00 1.00 0.00
18. POE, ALYSSA VIOLA 17.468 1.00 1.00 0.00
19. TAYLOR, ELLISON GODDARD 19.003 1.00 1.00 0.00
20. MILLER, HOPE ALLEN 19.769 1.00 1.00 0.00
21. HARREL, ADDISON KINGMAN 19.812 1.00 1.00 0.00
22. LANGSTON, BRISTOL GREAT BEND 21.271 1.00 1.00 0.00
23. ALLENBACH, MAKYNNA MOUNDRIDGE 21.414 1.00 1.00 0.00
24. SMITH, BRIDGET DOUGLASS 21.831 1.00 1.00 0.00
25. O'GORMAN, KINSLEY BELLE PLAINE 21.989 1.00 1.00 0.00
26. RAUSCH, CAMDYN MCPHERSON 22.930 1.00 1.00 0.00
27. TETRICK, AUDREY KINGMAN 23.748 1.00 1.00 0.00
28. WINGFIELD, RAMANDA PRATT 23.789 1.00 1.00 0.00
29. ROSENHAGEN, ELIZA CHENEY 24.325 1.00 1.00 0.00
30. MCREYNOLDS, LAKA EDGAR 25.201 1.00 1.00 0.00
31. MCANDREW, KRISTYN CHENEY 25.512 1.00 1.00 0.00
32. TETRICK, BRYNLEE KINGMAN 31.329 1.00 1.00 0.00
33. MINYARD, BROOKE GREENSBURG 200.000 1.00 1.00 0.00
34. GARRISON, HADLEY KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 2.574 11.00 11.00 56.00
2. RITZ, WYATT PRESTON 3.422 10.00 10.00 42.00
3. RITZ, LAINEY PRESTON 3.956 11.00 11.00 28.00
4. WARD, OAKLEY SUPERIOR 5.596 10.00 10.00 14.00
5. HENRY, LEVI 13.355 9.00 9.00 0.00
6. PUTNAM, SAGE PRETTY PRAIRIE 200.000 1.00 1.00 0.00
7. RYAN, KARLYN CANTON 200.000 1.00 1.00 0.00
8. MILLER, HOPE ALLEN 200.000 1.00 1.00 0.00
9. DAVIS, CINCH HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
10. SPELLMAN, TUCKER HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
11. SPELLMAN, TRUITT HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
12. CRAIN, BRAEDON WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
13. RYAN, KARSON CANTON 200.000 1.00 1.00 0.00
14. LEEPER, CASHTON WILMORE 200.000 1.00 1.00 0.00
15. SMARSH, WYATT ANDALE 200.000 1.00 1.00 0.00
16. BURT, MADILYNN SALINA 200.000 1.00 1.00 0.00
17. MOORE, LANE WINFIELD 200.000 1.00 1.00 0.00
18. SHANHOLTZER, LANDON MCCUNE 200.000 1.00 1.00 0.00
19. HARLAND, OLIVIA 200.000 1.00 1.00 0.00
20. WOOD, DAWSON KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th CHUTE DOGGIN
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. HOLM, BENTON 12.681 11.00 11.00 28.00
2. SMARSH, WYATT ANDALE 30.643 10.00 10.00 0.00
3. HENRY, WYATT 200.000 1.00 1.00 0.00
4. FRY, QUIRT 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Goats (boys)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 12.639 11.00 11.00 54.00
2. WOOD, DAWSON KINGMAN 15.252 10.00 10.00 36.00
3. SMARSH, WYATT ANDALE 15.403 9.00 9.00 0.00
4. RYAN, KARSON CANTON 17.850 8.00 8.00 0.00
5. CRAIN, BRAEDON WICHITA 20.044 7.00 7.00 0.00
6. SHANHOLTZER, LANDON MCCUNE 21.578 6.00 6.00 0.00
7. HENRY, LEVI 22.912 5.00 5.00 0.00
8. SPELLMAN, TUCKER HUTCHINSON 24.750 4.00 4.00 0.00
9. MAY, TANNER CONWAY SPRINGS 29.407 3.00 3.00 0.00
10. SPELLMAN, TRUITT HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Goats(girls)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. RITZ, LAINEY PRESTON 8.957 11.00 11.00 65.34
2. TETRICK, BRYNLEE KINGMAN 11.151 10.00 10.00 53.46
3. WARD, OAKLEY SUPERIOR 11.950 9.00 9.00 39.60
4. GARRISON, HADLEY KINGMAN 12.540 8.00 8.00 25.74
5. WINGFIELD, RAMANDA PRATT 14.804 7.00 7.00 13.86
6. ALLENBACH, MAKYNNA MOUNDRIDGE 15.637 6.00 6.00 0.00
7. DICK, TEAGAN CHENEY 17.381 5.00 5.00 0.00
8. HARLAND, OLIVIA 17.987 4.00 4.00 0.00
9. TANKERSLEY, ADDISON HUTCHINSON 18.926 3.00 3.00 0.00
10. FRY, GEORGIA 20.346 2.00 2.00 0.00
11. RYAN, KARLYN CANTON 20.517 1.00 1.00 0.00
12. PROSSER, ADESSA CLAFLIN 23.728 1.00 1.00 0.00
13. BURT, MADILYNN SALINA 24.124 1.00 1.00 0.00
14. WENTE, RYLEE ARLINGTON 25.838 1.00 1.00 0.00
15. MCREYNOLDS, LAKA EDGAR 30.538 1.00 1.00 0.00
16. SMITH, BRIDGET DOUGLASS 41.708 1.00 1.00 0.00
17. TETRICK, AUDREY KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
18. RAUSCH, CAMDYN MCPHERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
19. FRIESS, TORI KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
20. OLLER, MYAH KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
21. ALLENBACH, LAKYN MOUNDRIDGE 200.000 1.00 1.00 0.00
22. BELT, ADDYSON KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th HEADING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 25.351 11.00 11.00 14.00
2. WARD, OAKLEY SUPERIOR 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th HEELING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 10.206 11.00 11.00 28.00
2. WARD, OAKLEY SUPERIOR 22.040 11.00 11.00 0.00
3. CRAIN, BRAEDON WICHITA 32.260 10.00 10.00 0.00
4. SMARSH, WYATT ANDALE 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Ribbon ROPER
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. WOOD, DAWSON KINGMAN 18.378 11.00 11.00 29.40
2. CRAIN, BRAEDON WICHITA 22.936 10.00 10.00 19.60
3. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 23.526 9.00 9.00 0.00
4. SMARSH, WYATT ANDALE 200.000 1.00 1.00 0.00
5. MOORE, LANE WINFIELD 200.000 1.00 1.00 0.00
6. RITZ, WYATT PRESTON 200.000 1.00 1.00 0.00
7. SHANHOLTZER, LANDON MCCUNE 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Ribbon RUN
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. TETRICK, BRYNLEE KINGMAN 18.378 11.00 11.00 29.40
2. ALLENBACH, MAKYNNA MOUNDRIDGE 22.936 10.00 10.00 19.60
3. WARD, OAKLEY SUPERIOR 23.526 9.00 9.00 0.00
4. RYAN, KASSIDY CANTON 200.000 1.00 1.00 0.00
5. WENTE, RYLEE ARLINGTON 200.000 1.00 1.00 0.00
6. KELLER, CALLI MEDICINE LODGE 200.000 1.00 1.00 0.00
7. RITZ, LAINEY PRESTON 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Saddle Bronc
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. CRAIN, BRAEDON WICHITA 62.0 11.00 11.00 14.00
2. CLARK, PAXTON KIOWA 59.0 10.00 10.00 0.00
5th-8th Steer Riding
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. BUNKER, KELDON ST JOHN 74.0 11.00 11.00 29.40
2. PAYNE, PISTOL 73.0 10.00 10.00 19.60
3. STRATFORD, CHASE PRATT 72.0 9.00 9.00 0.00
4. CRAIN, BRAEDON WICHITA 0.0 1.00 1.00 0.00
5. HENRY, LEVI 0.0 1.00 1.00 0.00
6. MOORE, LANE WINFIELD 0.0 1.00 1.00 0.00
7. TURPIN, ETHAN HUTCHINSON 0.0 1.00 1.00 0.00
5th-8th Steer Stopp
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. MOORE, LANE WINFIELD 200.000 1.00 1.00 0.00
2. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Barrel Raci
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SCHENKER, SHADA NICKERSON 14.714 11.00 11.00 87.12
2. JAHAY, PAITYN 15.063 10.00 10.00 71.28
3. LUEDKE, KAMRYN COLONY 15.105 9.00 9.00 52.80
4. BELT, JADYN KINGMAN 15.378 8.00 8.00 34.32
5. LAMPE, SAMANTHA KINSLEY 15.435 7.00 7.00 18.48
6. GOODCHILD, KIYA PRETTY PRAIRIE 15.548 6.00 6.00 0.00
7. LEWIS, MACEY DOUGLASS 15.564 5.00 5.00 0.00
8. KINDT, KATY JO WINFIELD 15.667 4.00 4.00 0.00
9. KRASE, EMMA GALVA 15.777 3.00 3.00 0.00
10. COURTNEY, ASA 15.832 2.00 2.00 0.00
11. BONILLA, EMILY WICHITA 15.852 1.00 1.00 0.00
12. COLPETZER, ALEXIS HUTCHINSON 17.534 1.00 1.00 0.00
13. SPRINGER, JORDYN MACKSVILLE 17.865 1.00 1.00 0.00
14. DUCOMMUN, MELINA VALLEY CENTER 18.817 1.00 1.00 0.00
15. REMPEL, SADIE NELSON 19.707 1.00 1.00 0.00
16. STONE, ADDISON AUGUSTA 19.860 1.00 1.00 0.00
17. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIE 20.384 1.00 1.00 0.00
18. HARDESTY, TAELOR BAVARIA 20.464 1.00 1.00 0.00
19. WINDHOLZ, JADEN BAVARIA 21.030 1.00 1.00 0.00
20. BRITTAIN, TARYN CASSODY 21.302 1.00 1.00 0.00
21. MCFARLEN, TAYLOR TEXHOMA 21.455 1.00 1.00 0.00
22. JOHNSON, CHEYENNE MOUNDRIDGE 22.375 1.00 1.00 0.00
23. BRYANT, COOPER 24.417 1.00 1.00 0.00
24. SCHAUF, BROOKLYN COLWICH 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, PAISLEY 3.470 11.00 11.00 65.00
2. WOOD, LANEY KINGMAN 4.940 10.00 10.00 39.00
3. REMPEL, SADIE NELSON 5.561 9.00 9.00 26.00
4. COURTNEY, ASA 8.242 8.00 8.00 0.00
5. SCHENKER, SHADA NICKERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
6. STONE, ADDISON AUGUSTA 200.000 1.00 1.00 0.00
7. BELT, JADYN KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
8. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 200.000 1.00 1.00 0.00
9. JOHNSON, CHEYENNE MOUNDRIDGE 200.000 1.00 1.00 0.00
10. LUEDKE, KAMRYN COLONY 200.000 1.00 1.00 0.00
11. SPRINGER, JORDYN MACKSVILLE 200.000 1.00 1.00 0.00
12. GOODCHILD, KIYA PRETTY PRAIRIE 200.000 1.00 1.00 0.00
13. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIE 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. GRABER, SHERIDAN NEWTON 77.0 11.00 11.00 300.00
2. DAVIDSON, GABE BENNINGTON 76.0 9.50 9.50 100.00
3. KANNGIESSER, TALAN 76.0 9.50 9.50 100.00
4. SANFORD, ZANE VALLEY CENTER 0.0 1.00 1.00 0.00
5. SCHIFFELBEIN, COLTEN GARDEN CITY 0.0 1.00 1.00 0.00
6. LUNA, GRADY VALLEY CENTER 0.0 1.00 1.00 0.00
7. FRINK, JUSTIN 0.0 1.00 1.00 0.00
8. PRIETO, EMANUEL 0.0 1.00 1.00 0.00
9. RUDDICK, GATLIN ABBYVILLE 0.0 1.00 1.00 0.00
10. SANFORD, JAYDON 0.0 1.00 1.00 0.00
9th-12th CHUTE DOGGN
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. GRABER, SHERIDAN NEWTON 11.746 11.00 11.00 10.00
9th-12th Calf Tie Dn
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. GRABER, SHERIDAN NEWTON 20.740 11.00 11.00 30.00
2. HEDLUND, KARTER ANTHONY 37.768 10.00 10.00 0.00
3. RYAN, KEATON CANTON 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. MALCHOW, ALYSSA FAIRFIELD 8.854 11.00 11.00 60.80
2. WOOD, LANEY KINGMAN 10.753 10.00 10.00 45.60
3. COURTNEY, ASA 10.820 9.00 9.00 30.40
4. LUEDKE, KAMRYN COLONY 10.896 8.00 8.00 15.20
5. STONE, ADDISON AUGUSTA 12.117 7.00 7.00 0.00
6. REMPEL, SADIE NELSON 13.331 6.00 6.00 0.00
7. HARDESTY, TAELOR BAVARIA 13.725 5.00 5.00 0.00
8. SCHENKER, SHADA NICKERSON 14.023 4.00 4.00 0.00
9. GOODCHILD, KIYA PRETTY PRAIRIE 14.664 3.00 3.00 0.00
10. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 14.959 2.00 2.00 0.00
11. BELT, JADYN KINGMAN 17.385 1.00 1.00 0.00
12. WINDHOLZ, JADEN BAVARIA 17.554 1.00 1.00 0.00
13. BRITTAIN, TARYN CASSODY 26.049 1.00 1.00 0.00
14. BONILLA, EMILY WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
15. JOHNSON, CHEYENNE MOUNDRIDGE 200.000 1.00 1.00 0.00
16. MCFARLEN, TAYLOR TEXHOMA 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th HEADING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. REMPEL, SADIE NELSON 8.905 11.00 11.00 42.00
2. RYAN, KEATON CANTON 10.890 11.00 11.00 28.00
3. STONE, ADDISON AUGUSTA 13.000 10.00 10.00 0.00
4. KAMPLING, BRYCEN WICHITA 19.192 10.00 10.00 0.00
5. GRABER, SHERIDAN NEWTON 200.000 1.00 1.00 0.00
6. SPRINGER, JORDYN MACKSVILLE 200.000 1.00 1.00 0.00
7. HEDLUND, KARTER ANTHONY 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th HEELING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. STONE, ADDISON AUGUSTA 29.272 11.00 11.00 36.00
2. SCHENKER, SHADA NICKERSON 31.789 10.00 10.00 24.00
3. RYAN, KEATON CANTON 200.000 1.00 1.00 0.00
4. GRABER, SHERIDAN NEWTON 200.000 1.00 1.00 0.00
5. REMPEL, SADIE NELSON 200.000 1.00 1.00 0.00
6. HEDLUND, KARTER ANTHONY 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Pole Bendin
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. GOODCHILD, KIYA PRETTY PRAIRIE 21.839 11.00 11.00 79.86
2. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIE 23.082 10.00 10.00 65.34
3. STONE, ADDISON AUGUSTA 23.905 9.00 9.00 48.40
4. LAMPE, SAMANTHA KINSLEY 24.235 8.00 8.00 31.46
5. BONILLA, EMILY WICHITA 24.623 7.00 7.00 16.94
6. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 24.897 6.00 6.00 0.00
7. JAHAY, PAITYN 24.902 5.00 5.00 0.00
8. KRASE, EMMA GALVA 25.478 4.00 4.00 0.00
9. KINDT, KATY JO WINFIELD 25.657 3.00 3.00 0.00
10. SCHENKER, SHADA NICKERSON 26.181 2.00 2.00 0.00
11. LEWIS, MACEY DOUGLASS 26.915 1.00 1.00 0.00
12. LUEDKE, KAMRYN COLONY 27.469 1.00 1.00 0.00
13. BELT, JADYN KINGMAN 28.248 1.00 1.00 0.00
14. BRYANT, COOPER 29.688 1.00 1.00 0.00
15. WINDHOLZ, JADEN BAVARIA 30.338 1.00 1.00 0.00
16. COLPETZER, ALEXIS HUTCHINSON 31.128 1.00 1.00 0.00
17. MCFARLEN, TAYLOR TEXHOMA 32.117 1.00 1.00 0.00
18. BRITTAIN, TARYN CASSODY 33.322 1.00 1.00 0.00
19. DUCOMMUN, MELINA VALLEY CENTER 36.325 1.00 1.00 0.00
20. REMPEL, SADIE NELSON 37.889 1.00 1.00 0.00
21. COURTNEY, ASA 200.000 1.00 1.00 0.00
22. HARDESTY, TAELOR BAVARIA 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Steer Stop
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. GRABER, SHERIDAN NEWTON 9.027 11.00 11.00 40.00
2. RYAN, KEATON CANTON 20.392 10.00 10.00 0.00
3. KAMPLING, BRYCEN WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
4. HEDLUND, KARTER ANTHONY 200.000 1.00 1.00 0.00