Scores Listing for Rodeo 3(11/13/2021-Kingman)

Scores Listing for Rodeo 3(Kingman)
0 - 1 Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 16.924 11.00 11.00 44.55
2. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 24.138 10.00 10.00 36.45
3. PROSSER, AUSTYN CLAFLIN 24.240 9.00 9.00 27.00
4. HOSKINSON, KASH BURRTON 24.575 11.00 11.00 17.55
5. BARINGER, NOLAN KINGMAN 26.449 10.00 10.00 9.45
6. HOGG, ANSLEIGH CANTON 26.891 8.00 8.00 0.00
7. BREECH, NOAH MEDICINE LODGE 27.284 9.00 9.00 0.00
8. LOFFLAND, EASTON ROSE HILL 28.705 8.00 8.00 0.00
9. WENTE, LONDYN ARLINGTON 28.896 7.00 7.00 0.00
10. MAHLANDT, TATE ROSE HILL 29.375 7.00 7.00 0.00
11. MAHLANDT, CASON UDALL 31.103 6.00 6.00 0.00
12. MCGINNES, ELLSIE GREAT BEND 31.650 6.00 6.00 0.00
13. GREGORY, WILLIAM HUTCHINSON 33.787 5.00 5.00 0.00
14. LACY, KNOXX CANTON 34.456 4.00 4.00 0.00
15. PITTS, TRYAN INGALLS 37.132 3.00 3.00 0.00
16. BARNETT, KODI IOLA 43.138 5.00 5.00 0.00
17. MCREYNOLDS, ARCHER EDGAR 46.174 2.00 2.00 0.00
18. LOFFLAND, MAVERICK ROSE HILL 48.348 1.00 1.00 0.00
19. MAHLANDT, MACIE UDALL 70.294 4.00 4.00 0.00
20. DEBES, GEORGE HOISINGTON 80.229 1.00 1.00 0.00
21. PITTS, JAXSON INGALLS 84.272 1.00 1.00 0.00
22. BREITHAUPT, TY 84.386 1.00 1.00 0.00
23. THIMESCH, LINUX 200.000 1.00 1.00 0.00
24. MCCOLPIN, MAGGIE 200.000 1.00 1.00 0.00
25. HEDLUND, MESA 200.000 1.00 1.00 0.00
26. BREITHAUPT, WYATT 200.000 1.00 1.00 0.00
27. RAY, KALLAHAN 200.000 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Dummy Roping
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 35.0 11.00 11.00 30.00
2. MAHLANDT, CASON UDALL 35.0 10.50 10.50 30.00
3. LOFFLAND, EASTON ROSE HILL 35.0 10.50 10.50 30.00
4. RAY, KOLTER DENOT 25.0 9.00 9.00 10.00
5. LOFFLAND, MAVERICK ROSE HILL 21.0 8.00 8.00 0.00
6. BREECH, NOAH MEDICINE LODGE 14.0 6.50 6.50 0.00
7. MAHLANDT, TATE ROSE HILL 14.0 6.50 6.50 0.00
8. HOSKINSON, KASH BURRTON 13.0 5.00 5.00 0.00
9. HOGG, ANSLEIGH CANTON 10.0 10.00 10.00 0.00
10. LACY, KNOXX CANTON 10.0 4.00 4.00 0.00
11. PROSSER, AUSTYN CLAFLIN 8.0 9.00 9.00 0.00
12. WENTE, LONDYN ARLINGTON 7.0 8.00 8.00 0.00
13. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 5.0 7.00 7.00 0.00
14. CLARK, LINNIE KIOWA 3.0 6.00 6.00 0.00
15. GREGORY, WILLIAM HUTCHINSON 3.0 2.50 2.50 0.00
16. BREITHAUPT, TY 3.0 2.50 2.50 0.00
17. PITTS, TRYAN INGALLS 2.0 1.00 1.00 0.00
18. DEBES, GEORGE HOISINGTON 1.0 1.00 1.00 0.00
19. HAMM, HADLEY PLEVNA 0.0 1.00 1.00 0.00
20. BARINGER, NOLAN KINGMAN 0.0 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 8.196 11.00 11.00 35.64
2. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 10.842 10.00 10.00 29.16
3. HOSKINSON, KASH BURRTON 12.069 11.00 11.00 21.60
4. MAHLANDT, CASON UDALL 12.127 10.00 10.00 14.04
5. PROSSER, AUSTYN CLAFLIN 12.353 9.00 9.00 7.56
6. MAHLANDT, TATE ROSE HILL 12.544 9.00 9.00 0.00
7. HOGG, ANSLEIGH CANTON 12.869 8.00 8.00 0.00
8. BARNETT, KODI IOLA 13.642 7.00 7.00 0.00
9. LACY, KNOXX CANTON 13.791 8.00 8.00 0.00
10. BREECH, NOAH MEDICINE LODGE 15.818 7.00 7.00 0.00
11. WENTE, LONDYN ARLINGTON 16.422 6.00 6.00 0.00
12. GREGORY, WILLIAM HUTCHINSON 16.527 6.00 6.00 0.00
13. BARINGER, NOLAN KINGMAN 16.544 5.00 5.00 0.00
14. LOFFLAND, EASTON ROSE HILL 17.089 4.00 4.00 0.00
15. BREITHAUPT, TY 18.569 3.00 3.00 0.00
16. MCGINNES, ELLSIE GREAT BEND 21.790 5.00 5.00 0.00
17. LOFFLAND, MAVERICK ROSE HILL 23.519 2.00 2.00 0.00
18. PITTS, TRYAN INGALLS 23.530 1.00 1.00 0.00
19. TETRICK, TRIPP KINGMAN 23.806 1.00 1.00 0.00
20. MCCOLPIN, MAGGIE 26.120 4.00 4.00 0.00
21. DEBES, GEORGE HOISINGTON 29.600 1.00 1.00 0.00
22. MCREYNOLDS, ARCHER EDGAR 30.683 1.00 1.00 0.00
23. PITTS, JAXSON INGALLS 32.697 1.00 1.00 0.00
24. MAHLANDT, MACIE UDALL 35.562 3.00 3.00 0.00
25. PROSSER, COY CLAFLIN 200.000 1.00 1.00 0.00
26. HEDLUND, MESA 200.000 1.00 1.00 0.00
27. BREITHAUPT, WYATT 200.000 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 31.580 11.00 11.00 34.00
2. PROSSER, AUSTYN CLAFLIN 36.304 10.00 10.00 25.50
3. BARINGER, NOLAN KINGMAN 38.046 11.00 11.00 17.00
4. HOGG, ANSLEIGH CANTON 40.819 9.00 9.00 8.50
5. BREECH, NOAH MEDICINE LODGE 41.980 10.00 10.00 0.00
6. GREGORY, WILLIAM HUTCHINSON 43.299 9.00 9.00 0.00
7. MAHLANDT, CASON UDALL 44.345 8.00 8.00 0.00
8. LOFFLAND, EASTON ROSE HILL 44.740 7.00 7.00 0.00
9. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 46.528 8.00 8.00 0.00
10. LACY, KNOXX CANTON 48.533 6.00 6.00 0.00
11. PITTS, TRYAN INGALLS 55.328 5.00 5.00 0.00
12. MAHLANDT, TATE ROSE HILL 67.004 4.00 4.00 0.00
13. BREITHAUPT, TY 90.623 3.00 3.00 0.00
14. PITTS, JAXSON INGALLS 174.065 2.00 2.00 0.00
15. MCGINNES, ELLSIE GREAT BEND 200.000 1.00 1.00 0.00
16. WENTE, LONDYN ARLINGTON 200.000 1.00 1.00 0.00
17. HOSKINSON, KASH BURRTON 200.000 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Sheep Riding
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. RAY, KOLTER DENOT 73.0 11.00 11.00 29.04
2. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 60.0 10.50 10.50 17.60
3. WENTE, LONDYN ARLINGTON 60.0 10.50 10.50 17.60
4. MAHLANDT, CASON UDALL 60.0 10.00 10.00 17.60
5. MATHES, DRU 57.0 9.00 9.00 6.16
6. KARLOWSKI, SEDRIC 5.9 8.00 8.00 0.00
7. LOFFLAND, EASTON ROSE HILL 5.5 7.00 7.00 0.00
8. LACY, KNOXX CANTON 5.2 6.00 6.00 0.00
9. LOFFLAND, MAVERICK ROSE HILL 4.9 5.00 5.00 0.00
10. HAMM, HADLEY PLEVNA 3.2 9.00 9.00 0.00
11. MAHLANDT, TATE ROSE HILL 3.2 4.00 4.00 0.00
12. HOGG, ANSLEIGH CANTON 3.2 8.00 8.00 0.00
13. GREGORY, WILLIAM HUTCHINSON 3.2 3.00 3.00 0.00
14. BARINGER, NOLAN KINGMAN 2.7 2.00 2.00 0.00
15. MCCOLPIN, MAGGIE 2.0 7.00 7.00 0.00
16. DOYLE, ASHER 1.9 1.00 1.00 0.00
17. PAYNE, KREEK ABBYVILLE 1.5 1.00 1.00 0.00
18. HOSKINSON, KASH BURRTON 1.3 1.00 1.00 0.00
19. MCREYNOLDS, ARCHER EDGAR 1.2 1.00 1.00 0.00
20. PROSSER, AUSTYN CLAFLIN 1.1 6.00 6.00 0.00
21. GRIDLEY, DOMINIC PRATT 1.0 1.00 1.00 0.00
22. BREECH, NOAH MEDICINE LODGE 0.0 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Barrel Racin
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. GOODNO, JANCEY KIOWA 14.773 11.00 11.00 83.16
2. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 15.344 11.00 11.00 68.04
3. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 15.499 10.00 10.00 50.40
4. MATHES, KYNDAL LAHARPE 15.627 10.00 10.00 32.76
5. GREGORY, HENRY HUTCHINSON 15.631 9.00 9.00 17.64
6. GOODNO, JANDA KIOWA 15.697 9.00 9.00 0.00
7. WENTE, PAITYN ARLINGTON 16.643 8.00 8.00 0.00
8. HOGG, KORBIN CANTON 17.277 7.00 7.00 0.00
9. REMPE, AMELIA WICHITA 18.706 6.00 6.00 0.00
10. LANGSTON, KENDALL GREAT BEND 19.494 5.00 5.00 0.00
11. DECKER, MAYLEY EUREKA 20.558 4.00 4.00 0.00
12. BARNETT, KAMDON IOLA 20.751 8.00 8.00 0.00
13. WARD, LANE SUPERIOR 21.049 7.00 7.00 0.00
14. DOWNARD, WESTON CASSODAY 22.132 6.00 6.00 0.00
15. O'GORMAN, BEAU DOUGLASS 23.344 5.00 5.00 0.00
16. HENRY, JOVEY 24.447 3.00 3.00 0.00
17. HAMM, RAELYNN PLEVNA 24.712 2.00 2.00 0.00
18. HOFFMAN, BAILEE 25.072 1.00 1.00 0.00
19. DAVIS, BRIAR 25.221 4.00 4.00 0.00
20. MAHLANDT, TYNLEIGH ROSE HILL 26.698 1.00 1.00 0.00
21. GARRISON, HARPER KINGMAN 30.172 1.00 1.00 0.00
22. RUMFORD, LIVI 30.396 1.00 1.00 0.00
23. RUMFORD, LOLA 31.761 1.00 1.00 0.00
24. ROSENHAGEN, MERRITT CHENEY 32.757 3.00 3.00 0.00
25. DEBES, EMALINE HOISINGTON 34.363 1.00 1.00 0.00
26. MCCOLPIN, EMMETT 63.290 2.00 2.00 0.00
27. ROBINSON, LANDRY UDALL 200.000 1.00 1.00 0.00
28. DECKER, BRENTLEY EUREKA 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 5.785 11.00 11.00 52.50
2. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 29.169 10.00 10.00 31.50
3. FLITZ, PAYSON TOWANDA 33.604 9.00 9.00 21.00
4. GREGORY, HENRY HUTCHINSON 48.990 8.00 8.00 0.00
5. O'GORMAN, BEAU DOUGLASS 200.000 1.00 1.00 0.00
6. DAVIS, BRIAR 200.000 1.00 1.00 0.00
7. DOWNARD, WESTON CASSODAY 200.000 1.00 1.00 0.00
8. BARNETT, KAMDON IOLA 200.000 1.00 1.00 0.00
9. WARD, LANE SUPERIOR 200.000 1.00 1.00 0.00
10. GOODNO, JANCEY KIOWA 200.000 1.00 1.00 0.00
11. WENTE, PAITYN ARLINGTON 200.000 1.00 1.00 0.00
12. HENRY, JOVEY 200.000 1.00 1.00 0.00
13. TASAKA, KAYNE DODGE CITY 200.000 1.00 1.00 0.00
14. KUNZ, COLTON 200.000 1.00 1.00 0.00
15. DECKER, MAYLEY EUREKA 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Calf Riding
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. WARD, LANE SUPERIOR 72.0 11.00 11.00 112.00
2. O'GORMAN, BEAU DOUGLASS 0.0 1.00 1.00 0.00
3. DAVIS, BRIAR 0.0 1.00 1.00 0.00
4. DOWNARD, WESTON CASSODAY 0.0 1.00 1.00 0.00
5. SMITH, LEVI DOUGLASS 0.0 1.00 1.00 0.00
6. WENTE, PAITYN ARLINGTON 0.0 1.00 1.00 0.00
7. HENRY, JOVEY 0.0 1.00 1.00 0.00
8. GREGORY, HENRY HUTCHINSON 0.0 1.00 1.00 0.00
9. HOGG, KORBIN CANTON 0.0 1.00 1.00 0.00
10. TASAKA, KAYNE DODGE CITY 0.0 1.00 1.00 0.00
11. VALLE, BRAYDEN CASSODY 0.0 1.00 1.00 0.00
12. MCCOLPIN, EMMETT 0.0 1.00 1.00 0.00
13. RUMFORD, BANDY 0.0 1.00 1.00 0.00
14. KUNZ, COLTON 0.0 1.00 1.00 0.00
15. ROBINSON, LANDRY UDALL 0.0 1.00 1.00 0.00
16. DICK, BRODY CHENEY 0.0 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Goat (girls)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. GOODNO, JANCEY KIOWA 11.206 11.00 11.00 48.75
2. GOODNO, JANDA KIOWA 16.014 10.00 10.00 29.25
3. DECKER, BRENTLEY EUREKA 25.096 9.00 9.00 19.50
4. WENTE, PAITYN ARLINGTON 28.720 8.00 8.00 0.00
5. HOGG, KORBIN CANTON 30.297 7.00 7.00 0.00
6. HOFFMAN, BAILEE 200.000 1.00 1.00 0.00
7. HAMM, RAELYNN PLEVNA 200.000 1.00 1.00 0.00
8. MATHES, KYNDAL LAHARPE 200.000 1.00 1.00 0.00
9. HENRY, JOVEY 200.000 1.00 1.00 0.00
10. DEBES, EMALINE HOISINGTON 200.000 1.00 1.00 0.00
11. GARRISON, HARPER KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
12. MAHLANDT, TYNLEIGH ROSE HILL 200.000 1.00 1.00 0.00
13. DECKER, MAYLEY EUREKA 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Goats (boys)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 16.111 11.00 11.00 45.00
2. BARNETT, KAMDON IOLA 16.324 10.00 10.00 27.00
3. KUNZ, COLTON 17.545 9.00 9.00 18.00
4. DICK, BRODY CHENEY 17.820 8.00 8.00 0.00
5. GREGORY, HENRY HUTCHINSON 18.167 7.00 7.00 0.00
6. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 23.042 6.00 6.00 0.00
7. FLITZ, PAYSON TOWANDA 23.680 5.00 5.00 0.00
8. DOWNARD, WESTON CASSODAY 31.939 4.00 4.00 0.00
9. DAVIS, BRIAR 37.522 3.00 3.00 0.00
10. WARD, LANE SUPERIOR 43.983 2.00 2.00 0.00
11. ROBINSON, LANDRY UDALL 200.000 1.00 1.00 0.00
12. SPELLMAN, TATE HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 22.435 11.00 11.00 68.31
2. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 23.016 10.00 10.00 55.89
3. WENTE, PAITYN ARLINGTON 23.812 11.00 11.00 41.40
4. MATHES, KYNDAL LAHARPE 27.451 10.00 10.00 26.91
5. HOGG, KORBIN CANTON 27.712 9.00 9.00 14.49
6. HOFFMAN, BAILEE 31.307 8.00 8.00 0.00
7. BARNETT, KAMDON IOLA 31.970 9.00 9.00 0.00
8. GOODNO, JANCEY KIOWA 32.720 7.00 7.00 0.00
9. WARD, LANE SUPERIOR 32.970 8.00 8.00 0.00
10. DECKER, MAYLEY EUREKA 34.757 6.00 6.00 0.00
11. DOWNARD, WESTON CASSODAY 36.256 7.00 7.00 0.00
12. HENRY, JOVEY 37.291 5.00 5.00 0.00
13. GREGORY, HENRY HUTCHINSON 37.798 6.00 6.00 0.00
14. WINSLOW, KYLEE ALVA 41.640 4.00 4.00 0.00
15. HAMM, RAELYNN PLEVNA 44.109 3.00 3.00 0.00
16. ROSENHAGEN, MERRITT CHENEY 45.060 5.00 5.00 0.00
17. O'GORMAN, BEAU DOUGLASS 46.921 4.00 4.00 0.00
18. SMITH, LEVI DOUGLASS 51.833 3.00 3.00 0.00
19. DEBES, EMALINE HOISINGTON 52.707 2.00 2.00 0.00
20. MCCOLPIN, EMMETT 104.791 2.00 2.00 0.00
21. LANGSTON, KENDALL GREAT BEND 200.000 1.00 1.00 0.00
22. REMPE, AMELIA WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
23. GARRISON, HARPER KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Steer Breaka
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 4.985 11.00 11.00 42.00
2. TASAKA, KAYNE DODGE CITY 5.667 10.00 10.00 25.20
3. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 8.550 9.00 9.00 16.80
4. FLITZ, PAYSON TOWANDA 9.183 8.00 8.00 0.00
5. WARD, LANE SUPERIOR 46.003 7.00 7.00 0.00
6. O'GORMAN, BEAU DOUGLASS 200.000 1.00 1.00 0.00
7. DOWNARD, WESTON CASSODAY 200.000 1.00 1.00 0.00
8. BARNETT, KAMDON IOLA 200.000 1.00 1.00 0.00
9. WENTE, PAITYN ARLINGTON 200.000 1.00 1.00 0.00
10. GREGORY, HENRY HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
11. KUNZ, COLTON 200.000 1.00 1.00 0.00
12. DECKER, MAYLEY EUREKA 200.000 1.00 1.00 0.00
5-8th Tie Down
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 13.702 11.00 11.00 29.40
2. RITZ, WYATT PRESTON 26.647 10.00 10.00 19.60
3. SMARSH, WYATT ANDALE 29.551 9.00 9.00 0.00
4. CRAIN, BRAEDON WICHITA 30.901 8.00 8.00 0.00
5. SPELLMAN, TUCKER HUTCHINSON 42.312 7.00 7.00 0.00
6. MOORE, LANE WINFIELD 200.000 1.00 1.00 0.00
7. WOOD, DAWSON KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
5th -8th Pole Bend
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. MILLER, HOPE ALLEN 21.713 11.00 11.00 102.30
2. ALLENBACH, LAKYN MOUNDRIDGE 24.029 10.00 10.00 83.70
3. WARD, OAKLEY SUPERIOR 24.924 9.00 9.00 62.00
4. FRIESS, TORI KINGMAN 25.385 8.00 8.00 40.30
5. BELT, ADDYSON KINGMAN 26.051 7.00 7.00 21.70
6. GERLACH, LANEY LINDSBORG 26.215 6.00 6.00 0.00
7. POE, ALYSSA VIOLA 26.365 5.00 5.00 0.00
8. KELLER, CALLI MEDICINE LODGE 26.416 4.00 4.00 0.00
9. HOPPES, EMERSON GALVA 26.901 3.00 3.00 0.00
10. WILLIS, SHANTELL PRETTY PRAIRIE 27.907 2.00 2.00 0.00
11. GARRISON, HADLEY KINGMAN 28.143 1.00 1.00 0.00
12. MCANDREW, KRISTYN CHENEY 28.433 1.00 1.00 0.00
13. RYAN, KARLYN CANTON 28.523 1.00 1.00 0.00
14. DICK, TEAGAN CHENEY 29.339 1.00 1.00 0.00
15. RAUSCH, CAMDYN MCPHERSON 29.500 1.00 1.00 0.00
16. MINYARD, BROOKE GREENSBURG 30.138 1.00 1.00 0.00
17. TETRICK, AUDREY KINGMAN 31.951 1.00 1.00 0.00
18. MCREYNOLDS, LAKA EDGAR 35.539 1.00 1.00 0.00
19. TANKERSLEY, ADDISON HUTCHINSON 36.298 1.00 1.00 0.00
20. O'GORMAN, KINSLEY BELLE PLAINE 37.162 1.00 1.00 0.00
21. OLLER, MYAH KINGMAN 38.120 1.00 1.00 0.00
22. ROSENHAGEN, ELIZA CHENEY 38.801 1.00 1.00 0.00
23. TAYLOR, ELLISON GODDARD 39.624 1.00 1.00 0.00
24. SMITH, BRIDGET DOUGLASS 42.974 1.00 1.00 0.00
25. TETRICK, BRYNLEE KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
26. RYAN, KASSIDY CANTON 200.000 1.00 1.00 0.00
27. BRAND, MORGAN MT HOPE 200.000 1.00 1.00 0.00
28. LANGSTON, BRISTOL GREAT BEND 200.000 1.00 1.00 0.00
29. MINYARD, ADDISON GREENSBURG 200.000 1.00 1.00 0.00
30. PROSSER, ADESSA CLAFLIN 200.000 1.00 1.00 0.00
31. WINGFIELD, RAMANDA PRATT 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Bareback Str
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. CLARK, PAXTON KIOWA 64.0 11.00 11.00 21.00
2. CRAIN, BRAEDON WICHITA 0.0 1.00 1.00 0.00
3. JOHNSON, JHET 0.0 1.00 1.00 0.00
5th-8th Barrel Racin
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. HOPPES, EMERSON GALVA 15.124 11.00 11.00 108.90
2. WARD, OAKLEY SUPERIOR 15.385 10.00 10.00 89.10
3. OLLER, MYAH KINGMAN 15.472 9.00 9.00 66.00
4. ALLENBACH, LAKYN MOUNDRIDGE 15.858 8.00 8.00 42.90
5. WILLIS, SHANTELL PRETTY PRAIRIE 15.905 7.00 7.00 23.10
6. KELLER, CALLI MEDICINE LODGE 15.926 6.00 6.00 0.00
7. TANKERSLEY, ADDISON HUTCHINSON 16.300 5.00 5.00 0.00
8. BELT, ADDYSON KINGMAN 16.553 4.00 4.00 0.00
9. MINYARD, ADDISON GREENSBURG 16.816 3.00 3.00 0.00
10. MILLER, HOPE ALLEN 16.865 2.00 2.00 0.00
11. GERLACH, LANEY LINDSBORG 16.938 1.00 1.00 0.00
12. DICK, TEAGAN CHENEY 16.960 1.00 1.00 0.00
13. POE, ALYSSA VIOLA 17.119 1.00 1.00 0.00
14. RYAN, KARLYN CANTON 17.706 1.00 1.00 0.00
15. RYAN, KASSIDY CANTON 17.810 1.00 1.00 0.00
16. ALLENBACH, MAKYNNA MOUNDRIDGE 17.832 1.00 1.00 0.00
17. TETRICK, AUDREY KINGMAN 17.949 1.00 1.00 0.00
18. RAUSCH, CAMDYN MCPHERSON 18.106 1.00 1.00 0.00
19. PROSSER, ADESSA CLAFLIN 18.614 1.00 1.00 0.00
20. MCREYNOLDS, LAKA EDGAR 19.229 1.00 1.00 0.00
21. MINYARD, BROOKE GREENSBURG 20.722 1.00 1.00 0.00
22. FRIESS, TORI KINGMAN 20.765 1.00 1.00 0.00
23. TAYLOR, ELLISON GODDARD 21.345 1.00 1.00 0.00
24. LANGSTON, BRISTOL GREAT BEND 21.778 1.00 1.00 0.00
25. SMITH, BRIDGET DOUGLASS 22.641 1.00 1.00 0.00
26. MCANDREW, KRISTYN CHENEY 22.879 1.00 1.00 0.00
27. GARRISON, HADLEY KINGMAN 22.929 1.00 1.00 0.00
28. ROSENHAGEN, ELIZA CHENEY 25.235 1.00 1.00 0.00
29. TETRICK, BRYNLEE KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
30. O'GORMAN, KINSLEY BELLE PLAINE 200.000 1.00 1.00 0.00
31. BRAND, MORGAN MT HOPE 200.000 1.00 1.00 0.00
32. WINGFIELD, RAMANDA PRATT 200.000 1.00 1.00 0.00
33. HARREL, ADDISON KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. WOOD, DAWSON KINGMAN 3.461 11.00 11.00 44.80
2. LEEPER, CASHTON WILMORE 3.623 11.00 11.00 33.60
3. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 4.005 10.00 10.00 22.40
4. WARD, OAKLEY SUPERIOR 4.521 10.00 10.00 11.20
5. RITZ, LAINEY PRESTON 6.151 9.00 9.00 0.00
6. MOORE, LANE WINFIELD 14.110 9.00 9.00 0.00
7. PUTNAM, SAGE PRETTY PRAIRIE 200.000 1.00 1.00 0.00
8. RYAN, KARLYN CANTON 200.000 1.00 1.00 0.00
9. MILLER, HOPE ALLEN 200.000 1.00 1.00 0.00
10. SPELLMAN, TUCKER HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
11. SPELLMAN, TRUITT HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
12. CRAIN, BRAEDON WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
13. RYAN, KARSON CANTON 200.000 1.00 1.00 0.00
14. HENRY, LEVI 200.000 1.00 1.00 0.00
15. SMARSH, WYATT ANDALE 200.000 1.00 1.00 0.00
16. RITZ, WYATT PRESTON 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th CHUTE DOGGIN
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMARSH, WYATT ANDALE 28.387 11.00 11.00 28.00
2. HENRY, WYATT 200.000 1.00 1.00 0.00
3. FRY, QUIRT 200.000 1.00 1.00 0.00
4. HOLM, BENTON 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Goats (boys)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMARSH, WYATT ANDALE 12.774 11.00 11.00 48.60
2. WOOD, DAWSON KINGMAN 13.876 10.00 10.00 32.40
3. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 13.883 9.00 9.00 0.00
4. RYAN, KARSON CANTON 15.988 8.00 8.00 0.00
5. CRAIN, BRAEDON WICHITA 16.323 7.00 7.00 0.00
6. HENRY, LEVI 17.147 6.00 6.00 0.00
7. MAY, TANNER CONWAY SPRINGS 25.204 5.00 5.00 0.00
8. SPELLMAN, TRUITT HUTCHINSON 28.418 4.00 4.00 0.00
9. SPELLMAN, TUCKER HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Goats(girls)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. RITZ, LAINEY PRESTON 9.584 11.00 11.00 72.00
2. WARD, OAKLEY SUPERIOR 12.209 10.00 10.00 54.00
3. GARRISON, HADLEY KINGMAN 13.387 9.00 9.00 36.00
4. OLLER, MYAH KINGMAN 14.294 8.00 8.00 18.00
5. WINGFIELD, RAMANDA PRATT 14.495 7.00 7.00 0.00
6. ALLENBACH, MAKYNNA MOUNDRIDGE 15.434 6.00 6.00 0.00
7. ALLENBACH, LAKYN MOUNDRIDGE 15.526 5.00 5.00 0.00
8. TANKERSLEY, ADDISON HUTCHINSON 15.939 4.00 4.00 0.00
9. FRIESS, TORI KINGMAN 17.579 3.00 3.00 0.00
10. TETRICK, AUDREY KINGMAN 18.884 2.00 2.00 0.00
11. FRY, GEORGIA 21.535 1.00 1.00 0.00
12. WENTE, RYLEE ARLINGTON 21.602 1.00 1.00 0.00
13. RAUSCH, CAMDYN MCPHERSON 22.290 1.00 1.00 0.00
14. TETRICK, BRYNLEE KINGMAN 23.223 1.00 1.00 0.00
15. BELT, ADDYSON KINGMAN 25.875 1.00 1.00 0.00
16. RYAN, KARLYN CANTON 26.245 1.00 1.00 0.00
17. MCREYNOLDS, LAKA EDGAR 33.366 1.00 1.00 0.00
18. SMITH, BRIDGET DOUGLASS 200.000 1.00 1.00 0.00
19. PROSSER, ADESSA CLAFLIN 200.000 1.00 1.00 0.00
20. DICK, TEAGAN CHENEY 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th HEADING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 16.071 11.00 11.00 14.00
2. WARD, OAKLEY SUPERIOR 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th HEELING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 14.252 11.00 11.00 28.00
2. SMARSH, WYATT ANDALE 35.990 10.00 10.00 0.00
3. WARD, OAKLEY SUPERIOR 43.308 11.00 11.00 0.00
4. CRAIN, BRAEDON WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Ribbon ROPER
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. WOOD, DAWSON KINGMAN 13.740 11.00 11.00 25.20
2. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 18.459 10.00 10.00 16.80
3. RITZ, WYATT PRESTON 40.690 9.00 9.00 0.00
4. CRAIN, BRAEDON WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
5. SMARSH, WYATT ANDALE 200.000 1.00 1.00 0.00
6. MOORE, LANE WINFIELD 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Ribbon RUN
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. TETRICK, BRYNLEE KINGMAN 13.740 11.00 11.00 25.20
2. WARD, OAKLEY SUPERIOR 18.459 10.00 10.00 16.80
3. RITZ, LAINEY PRESTON 40.690 9.00 9.00 0.00
4. RYAN, KASSIDY CANTON 200.000 1.00 1.00 0.00
5. ALLENBACH, MAKYNNA MOUNDRIDGE 200.000 1.00 1.00 0.00
6. KELLER, CALLI MEDICINE LODGE 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Saddle Bronc
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. CRAIN, BRAEDON WICHITA 61.0 1.00 1.00 0.00
2. CLARK, PAXTON KIOWA 0.0 1.00 1.00 0.00
5th-8th Steer Riding
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. CRAIN, BRAEDON WICHITA 74.0 11.00 11.00 29.40
2. BUNKER, KELDON ST JOHN 72.0 10.00 10.00 19.60
3. STRATFORD, CHASE PRATT 70.0 9.00 9.00 0.00
4. PAYNE, PISTOL 61.0 8.00 8.00 0.00
5. HENRY, LEVI 0.0 1.00 1.00 0.00
6. JOHNSON, JHET 0.0 1.00 1.00 0.00
7. MOORE, LANE WINFIELD 0.0 1.00 1.00 0.00
5th-8th Steer Stopp
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. MOORE, LANE WINFIELD 200.000 1.00 1.00 0.00
2. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Barrel Raci
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SCHENKER, SHADA NICKERSON 14.874 11.00 11.00 87.12
2. JOHNSON, CHEYENNE MOUNDRIDGE 14.943 10.00 10.00 71.28
3. BELT, JADYN KINGMAN 14.976 9.00 9.00 52.80
4. REMPEL, SADIE NELSON 14.980 8.00 8.00 34.32
5. HARDESTY, TAELOR BAVARIA 15.050 7.00 7.00 18.48
6. JAHAY, PAITYN 15.095 6.00 6.00 0.00
7. BRYANT, COOPER 15.332 5.00 5.00 0.00
8. GOODCHILD, KIYA PRETTY PRAIRIE 15.402 4.00 4.00 0.00
9. LAMPE, SAMANTHA KINSLEY 15.462 3.00 3.00 0.00
10. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIE 15.534 2.00 2.00 0.00
11. LUEDKE, KAMRYN COLONY 15.632 1.00 1.00 0.00
12. COURTNEY, ASA 15.725 1.00 1.00 0.00
13. BRITTAIN, TARYN CASSODY 15.867 1.00 1.00 0.00
14. KINDT, KATY JO WINFIELD 15.976 1.00 1.00 0.00
15. MCFARLEN, TAYLOR TEXHOMA 16.056 1.00 1.00 0.00
16. KRASE, EMMA GALVA 16.320 1.00 1.00 0.00
17. LEWIS, MACEY DOUGLASS 16.406 1.00 1.00 0.00
18. BONILLA, EMILY WICHITA 16.701 1.00 1.00 0.00
19. SPRINGER, JORDYN MACKSVILLE 17.128 1.00 1.00 0.00
20. COLPETZER, ALEXIS HUTCHINSON 20.378 1.00 1.00 0.00
21. AUGUSTINE, CHLOE WICHITA 21.223 1.00 1.00 0.00
22. WINDHOLZ, JADEN BAVARIA 21.537 1.00 1.00 0.00
23. STONE, ADDISON AUGUSTA 22.147 1.00 1.00 0.00
24. DUCOMMUN, MELINA VALLEY CENTER 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. REMPEL, SADIE NELSON 3.015 11.00 11.00 70.00
2. LUEDKE, KAMRYN COLONY 3.306 10.00 10.00 42.00
3. STONE, ADDISON AUGUSTA 3.936 9.00 9.00 28.00
4. WOOD, LANEY KINGMAN 4.729 8.00 8.00 0.00
5. SPRINGER, JORDYN MACKSVILLE 5.788 7.00 7.00 0.00
6. SCHENKER, SHADA NICKERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
7. COURTNEY, ASA 200.000 1.00 1.00 0.00
8. BELT, JADYN KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
9. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 200.000 1.00 1.00 0.00
10. JOHNSON, CHEYENNE MOUNDRIDGE 200.000 1.00 1.00 0.00
11. GOODCHILD, KIYA PRETTY PRAIRIE 200.000 1.00 1.00 0.00
12. AUGUSTINE, CHLOE WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
13. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIE 200.000 1.00 1.00 0.00
14. SMYTH, PAISLEY 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. GRABER, SHERIDAN NEWTON 74.0 11.00 11.00 300.00
2. DAVIDSON, GABE BENNINGTON 71.0 10.00 10.00 200.00
3. KANNGIESSER, TALAN 64.0 9.00 9.00 0.00
4. SANFORD, ZANE VALLEY CENTER 0.0 1.00 1.00 0.00
5. SCHIFFELBEIN, COLTEN GARDEN CITY 0.0 1.00 1.00 0.00
6. LUNA, GRADY VALLEY CENTER 0.0 1.00 1.00 0.00
7. FRINK, JUSTIN 0.0 1.00 1.00 0.00
8. PRIETO, EMANUEL 0.0 1.00 1.00 0.00
9. RUDDICK, GATLIN ABBYVILLE 0.0 1.00 1.00 0.00
10. SANFORD, JAYDON 0.0 1.00 1.00 0.00
9th-12th CHUTE DOGGN
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. GRABER, SHERIDAN NEWTON 16.408 11.00 11.00 20.00
2. SHORT, GARRETT GENESEO 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Calf Tie Dn
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. RYAN, KEATON CANTON 200.000 1.00 1.00 0.00
2. GRABER, SHERIDAN NEWTON 200.000 1.00 1.00 0.00
3. HEDLUND, KARTER ANTHONY 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. MALCHOW, ALYSSA FAIRFIELD 10.706 11.00 11.00 64.60
2. JOHNSON, CHEYENNE MOUNDRIDGE 11.173 10.00 10.00 48.45
3. AUGUSTINE, CHLOE WICHITA 11.705 9.00 9.00 32.30
4. MCFARLEN, TAYLOR TEXHOMA 11.723 8.00 8.00 16.15
5. LUEDKE, KAMRYN COLONY 12.245 7.00 7.00 0.00
6. BELT, JADYN KINGMAN 12.284 6.00 6.00 0.00
7. REMPEL, SADIE NELSON 12.804 5.00 5.00 0.00
8. COURTNEY, ASA 14.195 4.00 4.00 0.00
9. SCHENKER, SHADA NICKERSON 14.888 3.00 3.00 0.00
10. WINDHOLZ, JADEN BAVARIA 14.930 2.00 2.00 0.00
11. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 15.293 1.00 1.00 0.00
12. GOODCHILD, KIYA PRETTY PRAIRIE 16.030 1.00 1.00 0.00
13. BONILLA, EMILY WICHITA 16.053 1.00 1.00 0.00
14. STONE, ADDISON AUGUSTA 17.456 1.00 1.00 0.00
15. WOOD, LANEY KINGMAN 19.655 1.00 1.00 0.00
16. BRITTAIN, TARYN CASSODY 26.000 1.00 1.00 0.00
17. HARDESTY, TAELOR BAVARIA 34.319 1.00 1.00 0.00
9th-12th HEADING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. STONE, ADDISON AUGUSTA 14.059 11.00 11.00 48.00
2. RYAN, KEATON CANTON 20.303 11.00 11.00 32.00
3. WILLIS, HOLDEN PRETTY PRAIRIE 22.763 10.00 10.00 0.00
4. REMPEL, SADIE NELSON 28.630 10.00 10.00 0.00
5. KAMPLING, BRYCEN WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
6. GRABER, SHERIDAN NEWTON 200.000 1.00 1.00 0.00
7. SPRINGER, JORDYN MACKSVILLE 200.000 1.00 1.00 0.00
8. HEDLUND, KARTER ANTHONY 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th HEELING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. WILLIS, HOLDEN PRETTY PRAIRIE 17.408 11.00 11.00 42.00
2. HEDLUND, KARTER ANTHONY 18.308 10.00 10.00 28.00
3. RYAN, KEATON CANTON 28.896 9.00 9.00 0.00
4. STONE, ADDISON AUGUSTA 29.288 11.00 11.00 0.00
5. SCHENKER, SHADA NICKERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
6. GRABER, SHERIDAN NEWTON 200.000 1.00 1.00 0.00
7. REMPEL, SADIE NELSON 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Pole Bendin
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SCHENKER, SHADA NICKERSON 20.966 11.00 11.00 79.86
2. REMPEL, SADIE NELSON 21.668 10.00 10.00 65.34
3. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIE 22.595 9.00 9.00 48.40
4. GOODCHILD, KIYA PRETTY PRAIRIE 23.013 8.00 8.00 31.46
5. BELT, JADYN KINGMAN 23.077 7.00 7.00 16.94
6. JAHAY, PAITYN 23.610 6.00 6.00 0.00
7. LUEDKE, KAMRYN COLONY 23.826 5.00 5.00 0.00
8. KRASE, EMMA GALVA 24.183 4.00 4.00 0.00
9. HARDESTY, TAELOR BAVARIA 24.293 3.00 3.00 0.00
10. BONILLA, EMILY WICHITA 24.752 2.00 2.00 0.00
11. LAMPE, SAMANTHA KINSLEY 25.066 1.00 1.00 0.00
12. STONE, ADDISON AUGUSTA 29.731 1.00 1.00 0.00
13. WINDHOLZ, JADEN BAVARIA 29.952 1.00 1.00 0.00
14. BRITTAIN, TARYN CASSODY 30.552 1.00 1.00 0.00
15. MCFARLEN, TAYLOR TEXHOMA 32.464 1.00 1.00 0.00
16. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 32.470 1.00 1.00 0.00
17. DUCOMMUN, MELINA VALLEY CENTER 36.295 1.00 1.00 0.00
18. LEWIS, MACEY DOUGLASS 200.000 1.00 1.00 0.00
19. BRYANT, COOPER 200.000 1.00 1.00 0.00
20. COURTNEY, ASA 200.000 1.00 1.00 0.00
21. KINDT, KATY JO WINFIELD 200.000 1.00 1.00 0.00
22. COLPETZER, ALEXIS HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Steer Stop
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. HEDLUND, KARTER ANTHONY 5.338 11.00 11.00 40.00
2. KAMPLING, BRYCEN WICHITA 18.925 10.00 10.00 0.00
3. RYAN, KEATON CANTON 200.000 1.00 1.00 0.00
4. GRABER, SHERIDAN NEWTON 200.000 1.00 1.00 0.00