Scores Listing for Rodeo 2(10/24/2021-Kingman)

Scores Listing for Rodeo 2(Kingman)
0 - 1 Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 17.581 11.00 11.00 37.95
2. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 18.189 10.00 10.00 31.05
3. VOLKER, KARSYN ALVA 18.548 1.00 1.00 23.00
4. WENTE, LONDYN ARLINGTON 19.932 8.00 8.00 14.95
5. BREECH, NOAH MEDICINE LODGE 21.478 11.00 11.00 8.05
6. PROSSER, AUSTYN CLAFLIN 23.524 7.00 7.00 0.00
7. GREGORY, WILLIAM HUTCHINSON 23.941 10.00 10.00 0.00
8. MAHLANDT, CASON UDALL 24.403 9.00 9.00 0.00
9. HOSKINSON, KASH BURRTON 25.047 8.00 8.00 0.00
10. HOGG, ANSLEIGH CANTON 25.357 6.00 6.00 0.00
11. BARINGER, NOLAN KINGMAN 26.787 7.00 7.00 0.00
12. REH, COLTEN HUTCHCINSON 29.186 6.00 6.00 0.00
13. LACY, KNOXX CANTON 30.833 5.00 5.00 0.00
14. LOFFLAND, EASTON ROSE HILL 31.992 4.00 4.00 0.00
15. MAHLANDT, TATE ROSE HILL 34.452 3.00 3.00 0.00
16. DEBES, GEORGE HOISINGTON 50.385 2.00 2.00 0.00
17. PITTS, JAXSON INGALLS 51.279 1.00 1.00 0.00
18. PITTS, TRYAN INGALLS 65.882 1.00 1.00 0.00
19. MCREYNOLDS, ARCHER EDGAR 69.276 1.00 1.00 0.00
20. PUTTER, BEXLEY CEDAR POINT 200.000 1.00 1.00 0.00
21. HEDLUND, MESA 200.000 1.00 1.00 0.00
22. TURPIN, LEAH 200.000 1.00 1.00 0.00
23. MAHLANDT, MACIE UDALL 200.000 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Dummy Roping
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 35.0 11.00 11.00 30.00
2. LOFFLAND, EASTON ROSE HILL 35.0 10.50 10.50 30.00
3. MAHLANDT, CASON UDALL 35.0 10.50 10.50 30.00
4. BREECH, NOAH MEDICINE LODGE 21.0 9.00 9.00 10.00
5. LOFFLAND, MAVERICK ROSE HILL 12.0 8.00 8.00 0.00
6. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 11.0 10.00 10.00 0.00
7. HOGG, ANSLEIGH CANTON 10.0 9.00 9.00 0.00
8. BARINGER, NOLAN KINGMAN 10.0 7.00 7.00 0.00
9. GREGORY, WILLIAM HUTCHINSON 9.0 5.50 5.50 0.00
10. REH, COLTEN HUTCHCINSON 9.0 5.50 5.50 0.00
11. HOSKINSON, KASH BURRTON 8.0 3.50 3.50 0.00
12. LACY, KNOXX CANTON 8.0 3.50 3.50 0.00
13. RAY, KOLTER HAYSVILLE 7.0 1.50 1.50 0.00
14. MAHLANDT, TATE ROSE HILL 7.0 1.50 1.50 0.00
15. PROSSER, AUSTYN CLAFLIN 6.0 8.00 8.00 0.00
16. HAMM, HADLEY PLEVNA 4.0 7.00 7.00 0.00
17. PITTS, TRYAN INGALLS 4.0 1.00 1.00 0.00
18. CLARK, LINNIE KIOWA 3.0 6.00 6.00 0.00
19. WENTE, LONDYN ARLINGTON 1.0 5.00 5.00 0.00
20. DEBES, GEORGE HOISINGTON 0.0 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 7.224 11.00 11.00 34.32
2. VOLKER, KARSYN ALVA 10.648 1.00 1.00 28.08
3. MAHLANDT, TATE ROSE HILL 11.140 11.00 11.00 20.80
4. PROSSER, AUSTYN CLAFLIN 11.167 9.00 9.00 13.52
5. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 11.517 8.00 8.00 7.28
6. MAHLANDT, CASON UDALL 13.089 10.00 10.00 0.00
7. HOSKINSON, KASH BURRTON 13.157 9.00 9.00 0.00
8. HOGG, ANSLEIGH CANTON 13.258 7.00 7.00 0.00
9. LACY, KNOXX CANTON 13.380 8.00 8.00 0.00
10. BARNETT, KODI IOLA 13.498 6.00 6.00 0.00
11. WENTE, LONDYN ARLINGTON 14.514 5.00 5.00 0.00
12. BREECH, NOAH MEDICINE LODGE 14.827 7.00 7.00 0.00
13. BARINGER, NOLAN KINGMAN 15.082 6.00 6.00 0.00
14. LOFFLAND, EASTON ROSE HILL 16.131 5.00 5.00 0.00
15. REH, COLTEN HUTCHCINSON 17.466 4.00 4.00 0.00
16. PITTS, TRYAN INGALLS 24.880 3.00 3.00 0.00
17. LOFFLAND, MAVERICK ROSE HILL 28.582 2.00 2.00 0.00
18. DEBES, GEORGE HOISINGTON 28.710 1.00 1.00 0.00
19. MAHLANDT, MACIE UDALL 30.000 4.00 4.00 0.00
20. MCREYNOLDS, ARCHER EDGAR 30.934 1.00 1.00 0.00
21. PITTS, JAXSON INGALLS 41.279 1.00 1.00 0.00
22. GREGORY, WILLIAM HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
23. TETRICK, TRIPP KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
24. PUTTER, BEXLEY CEDAR POINT 200.000 1.00 1.00 0.00
25. HEDLUND, MESA 200.000 1.00 1.00 0.00
26. PROSSER, COY CLAFLIN 200.000 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 26.537 11.00 11.00 38.00
2. VOLKER, KARSYN ALVA 29.335 1.00 1.00 28.50
3. WENTE, LONDYN ARLINGTON 31.873 9.00 9.00 19.00
4. BREECH, NOAH MEDICINE LODGE 34.532 11.00 11.00 9.50
5. HOSKINSON, KASH BURRTON 37.546 10.00 10.00 0.00
6. GREGORY, WILLIAM HUTCHINSON 37.666 9.00 9.00 0.00
7. PROSSER, AUSTYN CLAFLIN 37.728 8.00 8.00 0.00
8. BARINGER, NOLAN KINGMAN 40.059 8.00 8.00 0.00
9. LACY, KNOXX CANTON 41.411 7.00 7.00 0.00
10. HOGG, ANSLEIGH CANTON 41.542 7.00 7.00 0.00
11. MAHLANDT, CASON UDALL 42.124 6.00 6.00 0.00
12. LOFFLAND, EASTON ROSE HILL 42.391 5.00 5.00 0.00
13. REH, COLTEN HUTCHCINSON 45.222 4.00 4.00 0.00
14. MAHLANDT, TATE ROSE HILL 49.036 3.00 3.00 0.00
15. PITTS, TRYAN INGALLS 52.639 2.00 2.00 0.00
16. BARNETT, KODI IOLA 80.603 6.00 6.00 0.00
17. PITTS, JAXSON INGALLS 106.822 1.00 1.00 0.00
18. PUTTER, BEXLEY CEDAR POINT 200.000 1.00 1.00 0.00
19. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Sheep Riding
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. LOFFLAND, EASTON ROSE HILL 75.0 11.00 11.00 30.40
2. RAY, KOLTER HAYSVILLE 73.0 10.00 10.00 22.80
3. GREGORY, WILLIAM HUTCHINSON 72.0 9.00 9.00 15.20
4. WENTE, LONDYN ARLINGTON 68.0 11.00 11.00 7.60
5. HOGG, ANSLEIGH CANTON 5.8 10.00 10.00 0.00
6. LACY, KNOXX CANTON 5.6 8.00 8.00 0.00
7. REH, COLTEN HUTCHCINSON 4.3 7.00 7.00 0.00
8. BARINGER, NOLAN KINGMAN 4.3 6.00 6.00 0.00
9. PROSSER, AUSTYN CLAFLIN 4.0 9.00 9.00 0.00
10. LOFFLAND, MAVERICK ROSE HILL 3.9 5.00 5.00 0.00
11. MAHLANDT, CASON UDALL 2.9 3.50 3.50 0.00
12. DOYLE, ASHER 2.9 3.50 3.50 0.00
13. HAMM, HADLEY PLEVNA 2.9 8.00 8.00 0.00
14. HOSKINSON, KASH BURRTON 2.2 2.00 2.00 0.00
15. MAHLANDT, TATE ROSE HILL 1.9 1.00 1.00 0.00
16. GRIDLEY, DOMINIC PRATT 1.7 1.00 1.00 0.00
17. MCREYNOLDS, ARCHER EDGAR 1.3 1.00 1.00 0.00
18. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 1.0 7.00 7.00 0.00
19. TETRICK, TRIPP KINGMAN 0.0 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Barrel Racin
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 15.253 11.00 11.00 77.22
2. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 15.368 10.00 10.00 63.18
3. MATHES, KYNDAL LAHARPE 15.394 11.00 11.00 46.80
4. GOODNO, JANDA KIOWA 15.493 10.00 10.00 30.42
5. WARD, LANE SUPERIOR 15.601 9.00 9.00 16.38
6. BARNETT, KAMDON IOLA 15.930 8.00 8.00 0.00
7. SHANHOLTZER, TUF MCCUNE 16.223 7.00 7.00 0.00
8. DOWNARD, WESTON CASSODAY 16.612 6.00 6.00 0.00
9. HENRY, JOVEY 16.708 9.00 9.00 0.00
10. DECKER, MAYLEY EUREKA 17.053 8.00 8.00 0.00
11. REMPE, AMELIA WICHITA 17.702 7.00 7.00 0.00
12. LANGSTON, KENDALL GREAT BEND 18.554 6.00 6.00 0.00
13. DAVIS, BRIAR 19.306 5.00 5.00 0.00
14. GREGORY, HENRY HUTCHINSON 20.345 4.00 4.00 0.00
15. GOODNO, JANCEY KIOWA 20.469 5.00 5.00 0.00
16. WENTE, PAITYN ARLINGTON 21.515 4.00 4.00 0.00
17. HOGG, KORBIN CANTON 24.112 3.00 3.00 0.00
18. SLYTER, ZOEY GARDNER 25.883 2.00 2.00 0.00
19. ROSENHAGEN, MERRITT CHENEY 26.245 3.00 3.00 0.00
20. O'GORMAN, BEAU DOUGLASS 28.094 2.00 2.00 0.00
21. MAHLANDT, TYNLEIGH ROSE HILL 28.788 1.00 1.00 0.00
22. HOFFMAN, BAILEE 30.706 1.00 1.00 0.00
23. SMITH, LEVI DOUGLASS 31.725 1.00 1.00 0.00
24. HAMM, RAELYNN PLEVNA 31.940 1.00 1.00 0.00
25. GARRISON, HARPER KINGMAN 32.731 1.00 1.00 0.00
26. DEBES, EMALINE HOISINGTON 38.301 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. GREGORY, HENRY HUTCHINSON 4.273 11.00 11.00 45.50
2. BARNETT, KAMDON IOLA 4.540 10.00 10.00 27.30
3. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 10.421 9.00 9.00 18.20
4. HENRY, JOVEY 22.211 11.00 11.00 0.00
5. GOODNO, JANCEY KIOWA 30.362 10.00 10.00 0.00
6. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
7. O'GORMAN, BEAU DOUGLASS 200.000 1.00 1.00 0.00
8. DAVIS, BRIAR 200.000 1.00 1.00 0.00
9. DOWNARD, WESTON CASSODAY 200.000 1.00 1.00 0.00
10. FLITZ, PAYSON TOWANDA 200.000 1.00 1.00 0.00
11. WARD, LANE SUPERIOR 200.000 1.00 1.00 0.00
12. WENTE, PAITYN ARLINGTON 200.000 1.00 1.00 0.00
13. TASAKA, KAYNE DODGE CITY 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Calf Riding
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. GREGORY, HENRY HUTCHINSON 0.0 1.00 1.00 0.00
2. DAVIS, BRIAR 0.0 1.00 1.00 0.00
3. DOWNARD, WESTON CASSODAY 0.0 1.00 1.00 0.00
4. CATHEY, ADDALAYA CANTON 0.0 1.00 1.00 0.00
5. HOGG, KORBIN CANTON 0.0 1.00 1.00 0.00
6. WARD, LANE SUPERIOR 0.0 1.00 1.00 0.00
7. WENTE, PAITYN ARLINGTON 0.0 1.00 1.00 0.00
8. HUPKA, HUDSON BEATRICE 0.0 1.00 1.00 0.00
9. FREEMAN, CARSON GUTHRIE 0.0 1.00 1.00 0.00
10. DECKER, MAYLEY EUREKA 0.0 1.00 1.00 0.00
11. SMITH, LEVI DOUGLASS 0.0 1.00 1.00 0.00
12. DICK, BRODY CHENEY 0.0 1.00 1.00 0.00
13. HENRY, JOVEY 0.0 1.00 1.00 0.00
14. VALLE, BRAYDEN KINGMAN 0.0 1.00 1.00 0.00
15. TASAKA, KAYNE DODGE CITY 0.0 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Goat (girls)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. GOODNO, JANCEY KIOWA 14.179 11.00 11.00 48.75
2. MATHES, KYNDAL LAHARPE 15.669 10.00 10.00 29.25
3. GOODNO, JANDA KIOWA 16.829 9.00 9.00 19.50
4. GARRISON, HARPER KINGMAN 21.333 8.00 8.00 0.00
5. DECKER, BRENTLEY EUREKA 22.600 7.00 7.00 0.00
6. CATHEY, ADDALAYA CANTON 27.127 6.00 6.00 0.00
7. HOGG, KORBIN CANTON 29.436 5.00 5.00 0.00
8. HAMM, RAELYNN PLEVNA 30.349 4.00 4.00 0.00
9. DEBES, EMALINE HOISINGTON 200.000 1.00 1.00 0.00
10. HENRY, JOVEY 200.000 1.00 1.00 0.00
11. SLYTER, ZOEY GARDNER 200.000 1.00 1.00 0.00
12. DECKER, MAYLEY EUREKA 200.000 1.00 1.00 0.00
13. WENTE, PAITYN ARLINGTON 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Goats (boys)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 16.570 11.00 11.00 41.25
2. DICK, BRODY CHENEY 17.287 10.00 10.00 24.75
3. BARNETT, KAMDON IOLA 18.060 9.00 9.00 16.50
4. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 19.581 8.00 8.00 0.00
5. GREGORY, HENRY HUTCHINSON 25.009 7.00 7.00 0.00
6. FLITZ, PAYSON TOWANDA 26.000 6.00 6.00 0.00
7. SPELLMAN, TATE HUTCHINSON 26.056 5.00 5.00 0.00
8. WARD, LANE SUPERIOR 30.091 4.00 4.00 0.00
9. DAVIS, BRIAR 31.076 3.00 3.00 0.00
10. SHANHOLTZER, TUF MCCUNE 200.000 1.00 1.00 0.00
11. DOWNARD, WESTON CASSODAY 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. WENTE, PAITYN ARLINGTON 23.472 11.00 11.00 68.31
2. DOWNARD, WESTON CASSODAY 25.237 11.00 11.00 55.89
3. WARD, LANE SUPERIOR 26.663 10.00 10.00 41.40
4. MATHES, KYNDAL LAHARPE 27.366 10.00 10.00 26.91
5. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 28.170 9.00 9.00 14.49
6. GOODNO, JANCEY KIOWA 29.201 9.00 9.00 0.00
7. HOGG, KORBIN CANTON 30.150 8.00 8.00 0.00
8. REMPE, AMELIA WICHITA 30.898 7.00 7.00 0.00
9. GREGORY, HENRY HUTCHINSON 30.969 8.00 8.00 0.00
10. HOFFMAN, BAILEE 32.530 6.00 6.00 0.00
11. DECKER, MAYLEY EUREKA 32.639 5.00 5.00 0.00
12. LANGSTON, KENDALL GREAT BEND 33.165 4.00 4.00 0.00
13. ROSENHAGEN, MERRITT CHENEY 37.402 7.00 7.00 0.00
14. O'GORMAN, BEAU DOUGLASS 39.503 6.00 6.00 0.00
15. DEBES, EMALINE HOISINGTON 45.593 3.00 3.00 0.00
16. MAHLANDT, TYNLEIGH ROSE HILL 47.184 2.00 2.00 0.00
17. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 200.000 1.00 1.00 0.00
18. BARNETT, KAMDON IOLA 200.000 1.00 1.00 0.00
19. HENRY, JOVEY 200.000 1.00 1.00 0.00
20. HAMM, RAELYNN PLEVNA 200.000 1.00 1.00 0.00
21. SLYTER, ZOEY GARDNER 200.000 1.00 1.00 0.00
22. GARRISON, HARPER KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
23. SMITH, LEVI DOUGLASS 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Steer Breaka
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 5.800 11.00 11.00 70.00
2. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
3. O'GORMAN, BEAU DOUGLASS 200.000 1.00 1.00 0.00
4. GREGORY, HENRY HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
5. FLITZ, PAYSON TOWANDA 200.000 1.00 1.00 0.00
6. WARD, LANE SUPERIOR 200.000 1.00 1.00 0.00
7. BARNETT, KAMDON IOLA 200.000 1.00 1.00 0.00
8. DOWNARD, WESTON CASSODAY 200.000 1.00 1.00 0.00
9. GOODNO, JANCEY KIOWA 200.000 1.00 1.00 0.00
10. TASAKA, KAYNE DODGE CITY 200.000 1.00 1.00 0.00
5-8th Tie Down
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 12.266 11.00 11.00 29.40
2. RITZ, WYATT PRESTON 23.190 10.00 10.00 19.60
3. MOORE, LANE WINFIELD 200.000 1.00 1.00 0.00
4. SMARSH, WYATT ANDALE 200.000 1.00 1.00 0.00
5. SPELLMAN, TUCKER HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
6. CRAIN, BRAEDON WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
7. SHANHOLTZER, LANDON MCCUNE 200.000 1.00 1.00 0.00
5th -8th Pole Bend
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. HOPPES, EMERSON GALVA 22.149 11.00 11.00 89.10
2. OLLER, MYAH KINGMAN 22.415 10.00 10.00 72.90
3. MINYARD, ADDISON GREENSBURG 24.620 9.00 9.00 54.00
4. WARD, OAKLEY SUPERIOR 25.549 8.00 8.00 35.10
5. FRIESS, TORI KINGMAN 25.655 7.00 7.00 18.90
6. GERLACH, LANEY LINDSBORG 26.871 6.00 6.00 0.00
7. MILLER, HOPE ALLEN 27.092 5.00 5.00 0.00
8. MARTEN, AMELIA CHENEY 27.642 4.00 4.00 0.00
9. PROSSER, ADESSA CLAFLIN 28.794 3.00 3.00 0.00
10. ALLENBACH, LAKYN MOUNDRIDGE 29.155 2.00 2.00 0.00
11. RYAN, KARLYN CANTON 29.346 1.00 1.00 0.00
12. GARRISON, HADLEY KINGMAN 29.631 1.00 1.00 0.00
13. RYAN, KASSIDY CANTON 30.696 1.00 1.00 0.00
14. TANKERSLEY, ADDISON HUTCHINSON 30.785 1.00 1.00 0.00
15. MCREYNOLDS, LAKA EDGAR 30.812 1.00 1.00 0.00
16. ROSENHAGEN, ELIZA CHENEY 35.281 1.00 1.00 0.00
17. TETRICK, AUDREY KINGMAN 35.786 1.00 1.00 0.00
18. WINGFIELD, RAMANDA PRATT 36.469 1.00 1.00 0.00
19. POE, ALYSSA VIOLA 37.948 1.00 1.00 0.00
20. SMITH, BRIDGET DOUGLASS 70.597 1.00 1.00 0.00
21. MINYARD, BROOKE GREENSBURG 200.000 1.00 1.00 0.00
22. MCANDREW, KRISTYN CHENEY 200.000 1.00 1.00 0.00
23. O'GORMAN, KINSLEY BELLE PLAINE 200.000 1.00 1.00 0.00
24. SLYTER, TATUM GARDNER 200.000 1.00 1.00 0.00
25. KELLER, CALLI MEDICINE LODGE 200.000 1.00 1.00 0.00
26. BRAND, MORGAN MT HOPE 200.000 1.00 1.00 0.00
27. TAYLOR, ELLISON GODDARD 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Bareback Str
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. CRAIN, BRAEDON WICHITA 69.0 11.00 11.00 28.00
2. CLARK, PAXTON KIOWA 68.0 10.00 10.00 0.00
3. JOHNSON, JHET 0.0 1.00 1.00 0.00
4. SHANHOLTZER, LANDON MCCUNE 0.0 1.00 1.00 0.00
5th-8th Barrel Racin
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. OLLER, MYAH KINGMAN 14.976 11.00 11.00 102.30
2. MILLER, HOPE ALLEN 15.095 10.00 10.00 83.70
3. WARD, OAKLEY SUPERIOR 15.257 9.00 9.00 62.00
4. KELLER, CALLI MEDICINE LODGE 16.409 8.00 8.00 40.30
5. BURT, MADILYNN SALINA 16.522 7.00 7.00 21.70
6. TANKERSLEY, ADDISON HUTCHINSON 16.571 6.00 6.00 0.00
7. MINYARD, ADDISON GREENSBURG 16.609 5.00 5.00 0.00
8. FRIESS, TORI KINGMAN 16.753 4.00 4.00 0.00
9. TETRICK, AUDREY KINGMAN 16.834 3.00 3.00 0.00
10. GERLACH, LANEY LINDSBORG 17.025 2.00 2.00 0.00
11. PROSSER, ADESSA CLAFLIN 17.360 1.00 1.00 0.00
12. RYAN, KARLYN CANTON 17.843 1.00 1.00 0.00
13. MINYARD, BROOKE GREENSBURG 17.899 1.00 1.00 0.00
14. RYAN, KASSIDY CANTON 18.243 1.00 1.00 0.00
15. POE, ALYSSA VIOLA 18.468 1.00 1.00 0.00
16. MCANDREW, KRISTYN CHENEY 19.716 1.00 1.00 0.00
17. SLYTER, TATUM GARDNER 19.818 1.00 1.00 0.00
18. GARRISON, HADLEY KINGMAN 21.139 1.00 1.00 0.00
19. ALLENBACH, MAKYNNA MOUNDRIDGE 21.859 1.00 1.00 0.00
20. LANGSTON, BRISTOL GREAT BEND 21.956 1.00 1.00 0.00
21. ROSENHAGEN, ELIZA CHENEY 22.093 1.00 1.00 0.00
22. O'GORMAN, KINSLEY BELLE PLAINE 22.981 1.00 1.00 0.00
23. TAYLOR, ELLISON GODDARD 23.372 1.00 1.00 0.00
24. ALLENBACH, LAKYN MOUNDRIDGE 26.265 1.00 1.00 0.00
25. SMITH, BRIDGET DOUGLASS 27.493 1.00 1.00 0.00
26. BRAND, MORGAN MT HOPE 27.916 1.00 1.00 0.00
27. MCREYNOLDS, LAKA EDGAR 32.270 1.00 1.00 0.00
28. HOPPES, EMERSON GALVA 34.176 1.00 1.00 0.00
29. MARTEN, AMELIA CHENEY 200.000 1.00 1.00 0.00
30. WINGFIELD, RAMANDA PRATT 200.000 1.00 1.00 0.00
31. DICK, TEAGAN CHENEY 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 2.294 11.00 11.00 53.20
2. RITZ, WYATT PRESTON 3.535 10.00 10.00 39.90
3. SPELLMAN, TUCKER HUTCHINSON 3.566 9.00 9.00 26.60
4. WOOD, DAWSON KINGMAN 4.679 8.00 8.00 13.30
5. CRAIN, BRAEDON WICHITA 5.122 7.00 7.00 0.00
6. WARD, OAKLEY SUPERIOR 5.468 11.00 11.00 0.00
7. LEEPER, CASHTON WILMORE 12.804 10.00 10.00 0.00
8. RITZ, LAINEY PRESTON 13.583 9.00 9.00 0.00
9. HENRY, LEVI 16.058 6.00 6.00 0.00
10. MOORE, LANE WINFIELD 200.000 1.00 1.00 0.00
11. SMARSH, WYATT ANDALE 200.000 1.00 1.00 0.00
12. RYAN, KARLYN CANTON 200.000 1.00 1.00 0.00
13. RYAN, KARSON CANTON 200.000 1.00 1.00 0.00
14. PUTNAM, SAGE PRETTY PRAIRIE 200.000 1.00 1.00 0.00
15. BURT, MADILYNN SALINA 200.000 1.00 1.00 0.00
16. SPELLMAN, TRUITT HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
17. DAVIS, CINCH HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
18. MILLER, HOPE ALLEN 200.000 1.00 1.00 0.00
19. SHANHOLTZER, LANDON MCCUNE 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th CHUTE DOGGIN
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. CATHEY, MAGNUSSON CANTON 200.000 1.00 1.00 0.00
2. HENRY, WYATT 200.000 1.00 1.00 0.00
3. FRY, QUIRT 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Goats (boys)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 12.891 11.00 11.00 54.00
2. WOOD, DAWSON KINGMAN 14.644 10.00 10.00 36.00
3. HENRY, LEVI 14.937 9.00 9.00 0.00
4. CRAIN, BRAEDON WICHITA 16.644 8.00 8.00 0.00
5. SMARSH, WYATT ANDALE 16.919 7.00 7.00 0.00
6. RYAN, KARSON CANTON 17.384 6.00 6.00 0.00
7. SHANHOLTZER, LANDON MCCUNE 18.735 5.00 5.00 0.00
8. SPELLMAN, TUCKER HUTCHINSON 18.917 4.00 4.00 0.00
9. SPELLMAN, TRUITT HUTCHINSON 19.789 3.00 3.00 0.00
10. MAY, TANNER CONWAY SPRINGS 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Goats(girls)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. ALLENBACH, LAKYN MOUNDRIDGE 10.945 11.00 11.00 68.40
2. TETRICK, AUDREY KINGMAN 13.831 10.00 10.00 51.30
3. GARRISON, HADLEY KINGMAN 14.790 9.00 9.00 34.20
4. ALLENBACH, MAKYNNA MOUNDRIDGE 15.016 8.00 8.00 17.10
5. WINGFIELD, RAMANDA PRATT 15.134 7.00 7.00 0.00
6. RYAN, KARLYN CANTON 15.216 6.00 6.00 0.00
7. WARD, OAKLEY SUPERIOR 15.322 5.00 5.00 0.00
8. WENTE, RYLEE ARLINGTON 19.128 4.00 4.00 0.00
9. FRY, GEORGIA 20.576 3.00 3.00 0.00
10. TANKERSLEY, ADDISON HUTCHINSON 20.748 2.00 2.00 0.00
11. FRIESS, TORI KINGMAN 21.760 1.00 1.00 0.00
12. SLYTER, TATUM GARDNER 25.266 1.00 1.00 0.00
13. MCREYNOLDS, LAKA EDGAR 34.484 1.00 1.00 0.00
14. SMITH, BRIDGET DOUGLASS 43.898 1.00 1.00 0.00
15. RITZ, LAINEY PRESTON 200.000 1.00 1.00 0.00
16. OLLER, MYAH KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
17. BURT, MADILYNN SALINA 200.000 1.00 1.00 0.00
18. DICK, TEAGAN CHENEY 200.000 1.00 1.00 0.00
19. PROSSER, ADESSA CLAFLIN 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th HEADING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 20.050 11.00 11.00 21.00
2. WARD, OAKLEY SUPERIOR 31.278 11.00 11.00 0.00
3. BECK, SPENCER ANTHONY 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th HEELING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. WARD, OAKLEY SUPERIOR 13.737 11.00 11.00 28.00
2. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 24.671 11.00 11.00 0.00
3. SMARSH, WYATT ANDALE 200.000 1.00 1.00 0.00
4. CRAIN, BRAEDON WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Ribbon ROPER
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. RITZ, WYATT PRESTON 14.260 11.00 11.00 37.80
2. CRAIN, BRAEDON WICHITA 19.167 10.00 10.00 25.20
3. MOORE, LANE WINFIELD 200.000 1.00 1.00 0.00
4. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
5. SMARSH, WYATT ANDALE 200.000 1.00 1.00 0.00
6. WOOD, DAWSON KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
7. SHANHOLTZER, LANDON MCCUNE 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Ribbon RUN
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. RITZ, LAINEY PRESTON 14.260 11.00 11.00 37.80
2. ALLENBACH, MAKYNNA MOUNDRIDGE 19.167 10.00 10.00 25.20
3. TETRICK, BRYNLEE KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
4. RYAN, KASSIDY CANTON 200.000 1.00 1.00 0.00
5. KELLER, CALLI MEDICINE LODGE 200.000 1.00 1.00 0.00
6. WENTE, RYLEE ARLINGTON 200.000 1.00 1.00 0.00
7. WARD, OAKLEY SUPERIOR 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Saddle Bronc
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. CLARK, PAXTON KIOWA 0.0 1.00 1.00 0.00
2. CRAIN, BRAEDON WICHITA 0.0 1.00 1.00 0.00
5th-8th Steer Riding
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. CRAIN, BRAEDON WICHITA 76.0 11.00 11.00 29.40
2. STRATFORD, CHASE PRATT 74.0 10.00 10.00 19.60
3. MOORE, LANE WINFIELD 73.0 9.00 9.00 0.00
4. JOHNSON, JHET 0.0 1.00 1.00 0.00
5. HENRY, LEVI 0.0 1.00 1.00 0.00
6. BUNKER, KELDON ST JOHN 0.0 1.00 1.00 0.00
7. TURPIN, ETHAN HUTCHINSON 0.0 1.00 1.00 0.00
5th-8th Steer Stopp
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 4.649 11.00 11.00 21.00
2. LEE, WYATT AUGUSTA 200.000 1.00 1.00 0.00
3. MOORE, LANE WINFIELD 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Barrel Raci
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. BELT, JADYN KINGMAN 15.118 11.00 11.00 88.00
2. BRYANT, COOPER 15.279 10.00 10.00 66.00
3. STONE, ADDISON AUGUSTA 15.778 9.00 9.00 44.00
4. COURTNEY, ASA 16.189 8.00 8.00 22.00
5. GRABER, BRAELYN NEWTON 16.405 7.00 7.00 0.00
6. BONILLA, EMILY WICHITA 16.632 6.00 6.00 0.00
7. LEWIS, MACEY DOUGLAS 17.041 5.00 5.00 0.00
8. SPRINGER, JORDYN MACKSVILLE 17.112 4.00 4.00 0.00
9. SCHAUF, BROOKLYN COLWICH 17.239 3.00 3.00 0.00
10. GIBSON, KILEY TOPEKA 17.254 2.00 2.00 0.00
11. SCHENKER, SHADA NICKERSON 17.912 1.00 1.00 0.00
12. COLPETZER, ALEXIS HUTCHINSON 18.412 1.00 1.00 0.00
13. JOHNSON, CHEYENNE MOUNDRIDGE 19.581 1.00 1.00 0.00
14. GOODCHILD, KIYA PRETTY PRAIRIE 19.916 1.00 1.00 0.00
15. KRASE, EMMA GALVA 20.554 1.00 1.00 0.00
16. LUEDKE, KAMRYN COLONY 20.620 1.00 1.00 0.00
17. LAMPE, SAMANTHA KINSLEY 20.818 1.00 1.00 0.00
18. BRITTAIN, TARYN KINGMAN 21.584 1.00 1.00 0.00
19. DUCOMMUN, MELINA VALLEY CENTER 200.000 1.00 1.00 0.00
20. REMPEL, SADIE NELSON 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. WOOD, LANEY KINGMAN 4.935 11.00 11.00 55.00
2. STONE, ADDISON AUGUSTA 5.010 10.00 10.00 33.00
3. SPRINGER, JORDYN MACKSVILLE 6.093 9.00 9.00 22.00
4. BELT, JADYN KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
5. JOHNSON, CHEYENNE MOUNDRIDGE 200.000 1.00 1.00 0.00
6. COURTNEY, ASA 200.000 1.00 1.00 0.00
7. SCHENKER, SHADA NICKERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
8. LUEDKE, KAMRYN COLONY 200.000 1.00 1.00 0.00
9. GIBSON, KILEY TOPEKA 200.000 1.00 1.00 0.00
10. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 200.000 1.00 1.00 0.00
11. SMYTH, PAISLEY 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. DAVIDSON, GABE BENNINGTON 75.0 10.50 10.50 175.00
2. GRABER, SHERIDAN NEWTON 75.0 10.50 10.50 175.00
3. KANNGIESSER, TALAN 68.0 9.00 9.00 0.00
4. LUNA, GRADY VALLEY CENTER 0.0 1.00 1.00 0.00
5. SCHIFFELBEIN, COLTEN GARDEN CITY 0.0 1.00 1.00 0.00
6. RUDDICK, GATLIN ABBYVILLE 0.0 1.00 1.00 0.00
7. FRINK, JUSTIN 0.0 1.00 1.00 0.00
9th-12th CHUTE DOGGN
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. GRABER, SHERIDAN NEWTON 10.835 11.00 11.00 20.00
2. SHORT, GARRETT GENESEO 16.879 10.00 10.00 0.00
9th-12th Calf Tie Dn
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. GRABER, SHERIDAN NEWTON 25.584 11.00 11.00 30.00
2. RYAN, KEATON CANTON 200.000 1.00 1.00 0.00
3. HEDLUND, KARTER ANTHONY 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. MALCHOW, ALYSSA FAIRFIELD 10.556 11.00 11.00 57.00
2. LUEDKE, KAMRYN COLONY 11.626 10.00 10.00 34.20
3. GIBSON, KILEY TOPEKA 12.503 9.00 9.00 22.80
4. COURTNEY, ASA 13.590 8.00 8.00 0.00
5. GOODCHILD, KIYA PRETTY PRAIRIE 13.757 7.00 7.00 0.00
6. WOOD, LANEY KINGMAN 13.941 6.00 6.00 0.00
7. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 15.642 5.00 5.00 0.00
8. BONILLA, EMILY WICHITA 18.823 4.00 4.00 0.00
9. STONE, ADDISON AUGUSTA 22.397 3.00 3.00 0.00
10. JOHNSON, CHEYENNE MOUNDRIDGE 25.829 2.00 2.00 0.00
11. BELT, JADYN KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
12. BRITTAIN, TARYN KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th HEADING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. RYAN, KEATON CANTON 20.516 11.00 11.00 54.00
2. GRABER, BRAELYN NEWTON 25.402 11.00 11.00 36.00
3. ESAU, LOGAN AUGUSTA 28.044 10.00 10.00 0.00
4. STONE, ADDISON AUGUSTA 30.122 10.00 10.00 0.00
5. HEDLUND, KARTER ANTHONY 30.454 9.00 9.00 0.00
6. KAMPLING, BRYCEN WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
7. GRABER, SHERIDAN NEWTON 200.000 1.00 1.00 0.00
8. SHEPLER, MICHAEL ANTHONY 200.000 1.00 1.00 0.00
9. SPRINGER, JORDYN MACKSVILLE 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th HEELING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. STONE, ADDISON AUGUSTA 12.572 11.00 11.00 50.00
2. GRABER, SHERIDAN NEWTON 21.374 11.00 11.00 0.00
3. HEDLUND, KARTER ANTHONY 23.610 10.00 10.00 0.00
4. RYAN, KEATON CANTON 200.000 1.00 1.00 0.00
5. SCHENKER, SHADA NICKERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Pole Bendin
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. GOODCHILD, KIYA PRETTY PRAIRIE 21.632 11.00 11.00 79.20
2. REMPEL, SADIE NELSON 23.869 10.00 10.00 59.40
3. GRABER, BRAELYN NEWTON 24.050 9.00 9.00 39.60
4. BRYANT, COOPER 24.056 8.00 8.00 19.80
5. STONE, ADDISON AUGUSTA 25.102 7.00 7.00 0.00
6. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 25.189 6.00 6.00 0.00
7. KRASE, EMMA GALVA 26.050 5.00 5.00 0.00
8. BONILLA, EMILY WICHITA 26.314 4.00 4.00 0.00
9. DUCOMMUN, MELINA VALLEY CENTER 26.317 3.00 3.00 0.00
10. LAMPE, SAMANTHA KINSLEY 26.892 2.00 2.00 0.00
11. GIBSON, KILEY TOPEKA 28.605 1.00 1.00 0.00
12. BELT, JADYN KINGMAN 29.090 1.00 1.00 0.00
13. BRITTAIN, TARYN KINGMAN 29.101 1.00 1.00 0.00
14. LUEDKE, KAMRYN COLONY 33.287 1.00 1.00 0.00
15. LEWIS, MACEY DOUGLAS 34.079 1.00 1.00 0.00
16. COURTNEY, ASA 34.091 1.00 1.00 0.00
17. COLPETZER, ALEXIS HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
18. SCHENKER, SHADA NICKERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Steer Stop
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. GRABER, SHERIDAN NEWTON 5.224 11.00 11.00 40.00
2. HEDLUND, KARTER ANTHONY 8.656 10.00 10.00 0.00
3. RYAN, KEATON CANTON 17.082 9.00 9.00 0.00
4. KAMPLING, BRYCEN WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00