Scores Listing for Rodeo 2 - October 18(10/18/2020-Kingman)

Scores Listing for Rodeo 2 - October 18(Kingman)
0 - 1 Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. FLITZ, PAYSON TOWANDA 15.965 11.00 11.00 52.80
2. WENTE, PAITYN TURON 16.623 11.00 11.00 43.20
3. WINFREY, WREN PRATT 17.238 10.00 10.00 32.00
4. HUPKA, HUDSON 19.091 10.00 10.00 20.80
5. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 19.656 9.00 9.00 11.20
6. OHM, TELSON 20.742 9.00 9.00 0.00
7. WARD, LANE 22.649 8.00 8.00 0.00
8. GREGORY, HENRY 24.371 7.00 7.00 0.00
9. HOGG, KORBIN 24.534 8.00 8.00 0.00
10. SMITH, KAYLOR 24.750 6.00 6.00 0.00
11. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 27.456 7.00 7.00 0.00
12. HEATON, COLLINS ALVA 28.374 6.00 6.00 0.00
13. DOWNARD, WESTON 29.111 5.00 5.00 0.00
14. HAMM, RAELYNN 35.674 5.00 5.00 0.00
15. GREGORY, WILLIAM 40.229 4.00 4.00 0.00
16. MAHLANDT, CASON 44.786 3.00 3.00 0.00
17. BOCK, GRACE 47.151 4.00 4.00 0.00
18. BREECH, NOAH 54.558 2.00 2.00 0.00
19. HOSKINSON, KASH 59.638 1.00 1.00 0.00
20. LACY, KNOXX 69.630 1.00 1.00 0.00
21. BREITHAUPT, TY 114.499 1.00 1.00 0.00
22. BARINGER, NOLAN 200.000 1.00 1.00 0.00
23. HAMM, HADLEY 200.000 1.00 1.00 0.00
24. HOGG, ANSLEIGH 200.000 1.00 1.00 0.00
25. MAHLANDT, MACIE 200.000 1.00 1.00 0.00
26. MCCOLPIN, EMMETT 200.000 1.00 1.00 0.00
27. MCCOLPIN, HAILEE 200.000 1.00 1.00 0.00
28. MCCOLPIN, MAGGIE 200.000 1.00 1.00 0.00
29. MCCOLPIN, IAN 200.000 1.00 1.00 0.00
30. WENTE, LONDYN TURON 200.000 1.00 1.00 0.00
31. VOLKER, KARSYN 200.000 1.00 1.00 0.00
32. SCHAMLE, JACK 200.000 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Dummy Roping
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. FLITZ, PAYSON TOWANDA 35.0 11.00 11.00 36.00
2. WINFREY, WREN PRATT 35.0 10.50 10.50 36.00
3. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 35.0 10.50 10.50 36.00
4. MAHLANDT, CASON 28.0 9.00 9.00 9.00
5. SMITH, KAYLOR 28.0 9.00 9.00 9.00
6. GREGORY, HENRY 28.0 9.00 9.00 9.00
7. WENTE, PAITYN TURON 21.0 9.00 9.00 0.00
8. DOWNARD, WESTON 18.0 7.00 7.00 0.00
9. HEATON, COLLINS ALVA 12.0 8.00 8.00 0.00
10. OHM, TELSON 12.0 6.00 6.00 0.00
11. MCCOLPIN, EMMETT 9.0 5.00 5.00 0.00
12. HOGG, KORBIN 6.0 7.00 7.00 0.00
13. HUPKA, HUDSON 6.0 3.50 3.50 0.00
14. SHANNON, CREW 6.0 3.50 3.50 0.00
15. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 5.0 6.00 6.00 0.00
16. HOGG, ANSLEIGH 4.0 5.00 5.00 0.00
17. BREECH, NOAH 4.0 1.50 1.50 0.00
18. GREGORY, WILLIAM 4.0 1.50 1.50 0.00
19. BARINGER, NOLAN 3.0 1.00 1.00 0.00
20. LOFFLAND, EASTON 3.0 1.00 1.00 0.00
21. WARD, LANE 3.0 1.00 1.00 0.00
22. MAHLANDT, TATE 3.0 1.00 1.00 0.00
23. HAMM, RAELYNN 2.0 4.00 4.00 0.00
24. HOSKINSON, KASH 1.0 1.00 1.00 0.00
25. CLARK, LINNIE 0.0 1.00 1.00 0.00
26. WINFREY, WRAYLEE 0.0 1.00 1.00 0.00
27. LACY, KNOXX 0.0 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. GREGORY, HENRY 10.460 11.00 11.00 44.88
2. WENTE, PAITYN TURON 11.140 11.00 11.00 36.72
3. DOWNARD, WESTON 11.700 10.00 10.00 27.20
4. FLITZ, PAYSON TOWANDA 11.800 9.00 9.00 17.68
5. WARD, LANE 12.390 8.00 8.00 9.52
6. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 12.820 10.00 10.00 0.00
7. SMITH, KAYLOR 13.440 7.00 7.00 0.00
8. OHM, TELSON 13.590 6.00 6.00 0.00
9. SHANNON, CREW 14.360 5.00 5.00 0.00
10. WINFREY, WREN PRATT 14.660 9.00 9.00 0.00
11. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 16.200 8.00 8.00 0.00
12. HUPKA, HUDSON 16.220 4.00 4.00 0.00
13. HEATON, COLLINS ALVA 18.390 7.00 7.00 0.00
14. HOGG, ANSLEIGH 18.520 6.00 6.00 0.00
15. HAMM, RAELYNN 18.970 5.00 5.00 0.00
16. HOGG, KORBIN 19.190 4.00 4.00 0.00
17. BARINGER, NOLAN 19.580 3.00 3.00 0.00
18. BREECH, NOAH 22.900 2.00 2.00 0.00
19. BOCK, GRACE 23.640 3.00 3.00 0.00
20. HOSKINSON, KASH 27.150 1.00 1.00 0.00
21. LACY, KNOXX 27.810 1.00 1.00 0.00
22. GREGORY, WILLIAM 30.630 1.00 1.00 0.00
23. MAHLANDT, CASON 35.460 1.00 1.00 0.00
24. MAHLANDT, TATE 36.590 1.00 1.00 0.00
25. VOLKER, KARSYN 40.310 2.00 2.00 0.00
26. WINFREY, WRAYLEE 41.790 1.00 1.00 0.00
27. BREITHAUPT, TY 200.000 1.00 1.00 0.00
28. CORNWELL, TIANNA 200.000 1.00 1.00 0.00
29. HAMM, HADLEY 200.000 1.00 1.00 0.00
30. MCCOLPIN, EMMETT 200.000 1.00 1.00 0.00
31. MCCOLPIN, HAILEE 200.000 1.00 1.00 0.00
32. WENTE, LONDYN TURON 200.000 1.00 1.00 0.00
33. SCHAMLE, JACK 200.000 1.00 1.00 0.00
34. TETRICK, TRIPP 200.000 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. FLITZ, PAYSON TOWANDA 23.179 11.00 11.00 37.95
2. WENTE, PAITYN TURON 25.542 11.00 11.00 31.05
3. VOLKER, KARSYN 28.575 10.00 10.00 23.00
4. WINFREY, WREN PRATT 30.751 9.00 9.00 14.95
5. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 33.155 8.00 8.00 8.05
6. OHM, TELSON 34.406 10.00 10.00 0.00
7. SMITH, KAYLOR 35.315 9.00 9.00 0.00
8. GREGORY, HENRY 35.411 8.00 8.00 0.00
9. HOGG, KORBIN 37.048 7.00 7.00 0.00
10. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 37.657 6.00 6.00 0.00
11. HUPKA, HUDSON 38.062 7.00 7.00 0.00
12. WARD, LANE 38.735 6.00 6.00 0.00
13. HEATON, COLLINS ALVA 49.751 5.00 5.00 0.00
14. GREGORY, WILLIAM 58.641 5.00 5.00 0.00
15. BOCK, GRACE 74.753 4.00 4.00 0.00
16. BREECH, NOAH 74.885 4.00 4.00 0.00
17. DOWNARD, WESTON 200.000 1.00 1.00 0.00
18. HOSKINSON, KASH 200.000 1.00 1.00 0.00
19. MCCOLPIN, EMMETT 200.000 1.00 1.00 0.00
20. MCCOLPIN, HAILEE 200.000 1.00 1.00 0.00
21. MCCOLPIN, MAGGIE 200.000 1.00 1.00 0.00
22. MCCOLPIN, IAN 200.000 1.00 1.00 0.00
23. SCHAMLE, JACK 200.000 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Sheep Riding
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. DOWNARD, WESTON 76.0 11.00 11.00 38.28
2. RAY, KOLTER HAYSVILLE 73.0 10.00 10.00 31.32
3. KARLOWSKI, SEDRIC 72.0 9.00 9.00 23.20
4. HUPKA, HUDSON 71.0 8.00 8.00 15.08
5. LOFFLAND, MAVERICK 70.0 6.50 6.50 4.06
6. GREGORY, HENRY 70.0 6.50 6.50 4.06
7. WINFREY, WREN PRATT 69.0 11.00 11.00 0.00
8. BARINGER, NOLAN 62.0 5.00 5.00 0.00
9. ROSE, WESTYN PRATT 61.0 4.00 4.00 0.00
10. WARD, LANE 5.1 3.00 3.00 0.00
11. LACY, KNOXX 5.0 2.00 2.00 0.00
12. SMITH, LEVI 4.9 1.00 1.00 0.00
13. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 4.1 10.00 10.00 0.00
14. WENTE, PAITYN TURON 3.8 9.00 9.00 0.00
15. SMITH, KAYLOR 3.7 1.00 1.00 0.00
16. SHANNON, CREW 3.5 1.00 1.00 0.00
17. MAHLANDT, CASON 3.3 1.00 1.00 0.00
18. MAHLANDT, TATE 2.9 1.00 1.00 0.00
19. OHM, TELSON 2.7 1.00 1.00 0.00
20. LOFFLAND, EASTON 2.5 1.00 1.00 0.00
21. FLITZ, PAYSON TOWANDA 2.4 1.00 1.00 0.00
22. HOGG, KORBIN 2.4 8.00 8.00 0.00
23. CLARK, LINNIE 2.0 7.00 7.00 0.00
24. HAMM, RAELYNN 1.9 6.00 6.00 0.00
25. MCCOLPIN, EMMETT 1.6 1.00 1.00 0.00
26. GREGORY, WILLIAM 1.4 1.00 1.00 0.00
27. CORNWELL, TIANNA 0.0 1.00 1.00 0.00
28. DODGE, CHASE 0.0 1.00 1.00 0.00
29. TETRICK, TRIPP 0.0 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Barrel Racin
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. GOODNO, JANCEY KIOWA 15.361 11.00 11.00 59.40
2. HEATON, CORD ALVA 15.473 11.00 11.00 48.60
3. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 15.586 10.00 10.00 36.00
4. SMARSH, HAYDEN ANDALE 15.816 9.00 9.00 23.40
5. MAY, TANNER CONWAY SPRINGS 15.860 8.00 8.00 12.60
6. MATHES, KYNDAL 15.886 10.00 10.00 0.00
7. ZOOK, BRITINI 16.149 9.00 9.00 0.00
8. KELLER, CALLI MEDICINE LODGE 16.523 8.00 8.00 0.00
9. HENRY, JOVEY 18.216 7.00 7.00 0.00
10. MURPHY, ELLIE 19.794 6.00 6.00 0.00
11. CORNWELL, VICTOR ST. JOHN 20.046 1.00 1.00 0.00
12. JOHNSON, ATLEY 20.069 5.00 5.00 0.00
13. TANKERSLEY, ADDIE 21.008 4.00 4.00 0.00
14. RYAN, KARLYN 21.557 3.00 3.00 0.00
15. BROWN, KAYCEE 23.576 2.00 2.00 0.00
16. BARNETT, KAMDON 25.862 6.00 6.00 0.00
17. GOODNO, JANDA KIOWA 27.264 1.00 1.00 0.00
18. MAHLANDT, TYNLEIGH 37.546 5.00 5.00 0.00
19. CREADICK, MADILYNN 200.000 1.00 1.00 0.00
20. DICK, BRODY 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. CORNWELL, VICTOR ST. JOHN 3.520 1.00 1.00 42.00
2. WINFREY, WALKER PRATT 4.560 10.00 10.00 31.50
3. GOODNO, JANCEY KIOWA 6.090 11.00 11.00 21.00
4. POTTER, GARREN 47.440 9.00 9.00 10.50
5. MAY, TANNER CONWAY SPRINGS 51.850 8.00 8.00 0.00
6. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 53.320 7.00 7.00 0.00
7. BARNETT, KAMDON 200.000 1.00 1.00 0.00
8. BROWN, KAYCEE 200.000 1.00 1.00 0.00
9. HEATON, CORD ALVA 200.000 1.00 1.00 0.00
10. HENRY, LEVI 200.000 1.00 1.00 0.00
11. HENRY, JOVEY 200.000 1.00 1.00 0.00
12. RITZ, WYATT PRESTON 200.000 1.00 1.00 0.00
13. SMARSH, HAYDEN ANDALE 200.000 1.00 1.00 0.00
14. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
15. JOHNSON, ATLEY 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Calf Riding
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. HENRY, LEVI 74.0 11.00 11.00 37.80
2. RITZ, WYATT PRESTON 73.0 10.00 10.00 25.20
3. VALLE, BRAYDEN KINGMAN 0.0 1.00 1.00 0.00
4. DODGE, CADE 0.0 1.00 1.00 0.00
5. HEATON, CORD ALVA 0.0 1.00 1.00 0.00
6. MAY, TANNER CONWAY SPRINGS 0.0 1.00 1.00 0.00
7. ROSE, BRAXTYN PRATT 0.0 1.00 1.00 0.00
8. DICK, BRODY 0.0 1.00 1.00 0.00
9. CLOUD, JASON 0.0 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Goat (girls)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. BROWN, KAYCEE 16.500 11.00 11.00 37.50
2. JOHNSON, ATLEY 19.720 10.00 10.00 22.50
3. MURPHY, ELLIE 21.000 9.00 9.00 15.00
4. ZOOK, BRITINI 24.780 8.00 8.00 0.00
5. GOODNO, JANCEY KIOWA 25.220 7.00 7.00 0.00
6. GOODNO, JANDA KIOWA 31.400 6.00 6.00 0.00
7. MATHES, KYNDAL 42.760 5.00 5.00 0.00
8. HENRY, JOVEY 200.000 1.00 1.00 0.00
9. RYAN, KARLYN 200.000 1.00 1.00 0.00
10. TANKERSLEY, ADDIE 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Goats (boys)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. POTTER, GARREN 14.380 11.00 11.00 36.00
2. CORNWELL, VICTOR ST. JOHN 18.610 1.00 1.00 27.00
3. RITZ, WYATT PRESTON 18.980 9.00 9.00 18.00
4. WINFREY, WALKER PRATT 23.070 8.00 8.00 9.00
5. BARNETT, KAMDON 23.960 7.00 7.00 0.00
6. MAY, TANNER CONWAY SPRINGS 26.280 6.00 6.00 0.00
7. DICK, BRODY 29.900 5.00 5.00 0.00
8. HEATON, CORD ALVA 30.590 4.00 4.00 0.00
9. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 32.750 3.00 3.00 0.00
10. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 35.790 2.00 2.00 0.00
11. HENRY, LEVI 200.000 1.00 1.00 0.00
12. SMARSH, HAYDEN ANDALE 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. HEATON, CORD ALVA 22.596 11.00 11.00 50.49
2. SMARSH, HAYDEN ANDALE 23.227 10.00 10.00 41.31
3. KELLER, CALLI MEDICINE LODGE 25.676 11.00 11.00 30.60
4. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 27.654 9.00 9.00 19.89
5. MATHES, KYNDAL 28.435 10.00 10.00 10.71
6. CORNWELL, VICTOR ST. JOHN 30.266 1.00 1.00 0.00
7. JOHNSON, ATLEY 33.789 9.00 9.00 0.00
8. MAY, TANNER CONWAY SPRINGS 33.821 7.00 7.00 0.00
9. TANKERSLEY, ADDIE 34.731 8.00 8.00 0.00
10. BARNETT, KAMDON 35.550 6.00 6.00 0.00
11. ZOOK, BRITINI 36.050 7.00 7.00 0.00
12. MURPHY, ELLIE 36.101 6.00 6.00 0.00
13. RYAN, KARLYN 43.995 5.00 5.00 0.00
14. BROWN, KAYCEE 200.000 1.00 1.00 0.00
15. GOODNO, JANCEY KIOWA 200.000 1.00 1.00 0.00
16. HENRY, JOVEY 200.000 1.00 1.00 0.00
17. CREADICK, MADILYNN 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Steer Breaka
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. HEATON, CORD ALVA 6.640 11.00 11.00 38.50
2. JOHNSON, ATLEY 6.770 11.00 11.00 23.10
3. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 7.970 10.00 10.00 15.40
4. POTTER, GARREN 8.260 9.00 9.00 0.00
5. BROWN, KAYCEE 49.230 10.00 10.00 0.00
6. GOODNO, JANCEY KIOWA 200.000 1.00 1.00 0.00
7. MAY, TANNER CONWAY SPRINGS 200.000 1.00 1.00 0.00
8. RITZ, WYATT PRESTON 200.000 1.00 1.00 0.00
9. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
10. WINFREY, WALKER PRATT 200.000 1.00 1.00 0.00
11. CORNWELL, VICTOR ST. JOHN 200.000 1.00 1.00 0.00
5-8th Tie Down
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. CRAIN, BRAEDON 31.450 11.00 11.00 21.00
2. SMARSH, WYATT ANDALE 200.000 1.00 1.00 0.00
3. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
5th -8th Pole Bend
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. STONE, ADDISON AUGUSTA 23.275 11.00 11.00 59.40
2. SPANGENBERG, KASEY LYONS 23.538 10.00 10.00 48.60
3. ZOOK, BREKYN GARNETT 24.052 9.00 9.00 36.00
4. WARD, OAKLEY 24.824 8.00 8.00 23.40
5. OLLER, MYAH 26.178 7.00 7.00 12.60
6. POTTER, ADELEIGH 26.636 6.00 6.00 0.00
7. OHM, KODEE 26.638 5.00 5.00 0.00
8. TETRICK, BRYNLEE KINGMAN 29.825 4.00 4.00 0.00
9. BRITTAIN, TARYN KINGMAN 30.886 3.00 3.00 0.00
10. PAUS, ANNA FAIRFIELD 33.478 2.00 2.00 0.00
11. PUTNAM, SAGE 35.729 1.00 1.00 0.00
12. GERLACH, LANEY 38.345 1.00 1.00 0.00
13. BLAND, AUSTYN 200.000 1.00 1.00 0.00
14. GOODCHILD, KIYA 200.000 1.00 1.00 0.00
15. HOPPES, EMERSON GALVA 200.000 1.00 1.00 0.00
16. RYAN, KASSIDY 200.000 1.00 1.00 0.00
17. STEWART, ANGEL KIOWA 200.000 1.00 1.00 0.00
18. MCANDREW, KRISTYN CHENEY 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Bareback Str
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. CRAIN, BRAEDON 75.0 11.00 11.00 16.80
2. SHANNON, BRIGG IOLA 70.0 10.00 10.00 11.20
3. CLARK, PAXTON KIOWA 0.0 1.00 1.00 0.00
4. DENT, COLLIN 0.0 1.00 1.00 0.00
5th-8th Barrel Racin
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. STONE, ADDISON AUGUSTA 14.667 11.00 11.00 72.60
2. WARD, OAKLEY 15.150 10.00 10.00 59.40
3. OLLER, MYAH 15.374 9.00 9.00 44.00
4. BRITTAIN, TARYN KINGMAN 16.577 8.00 8.00 28.60
5. PUTNAM, SAGE 17.061 7.00 7.00 15.40
6. PAUS, ANNA FAIRFIELD 17.146 6.00 6.00 0.00
7. HARDESTY, TAELOR 17.381 5.00 5.00 0.00
8. BLAND, AUSTYN 18.668 4.00 4.00 0.00
9. TETRICK, BRYNLEE KINGMAN 19.371 3.00 3.00 0.00
10. OHM, KODEE 19.870 2.00 2.00 0.00
11. HOPPES, EMERSON GALVA 19.901 1.00 1.00 0.00
12. GOODCHILD, KIYA 19.913 1.00 1.00 0.00
13. SPANGENBERG, KASEY LYONS 20.715 1.00 1.00 0.00
14. RYAN, KASSIDY 21.225 1.00 1.00 0.00
15. ZOOK, BREKYN GARNETT 21.305 1.00 1.00 0.00
16. MCANDREW, KRISTYN CHENEY 25.400 1.00 1.00 0.00
17. GERLACH, LANEY 26.928 1.00 1.00 0.00
18. STEWART, ANGEL KIOWA 32.061 1.00 1.00 0.00
19. ENGEL, LYRIC 200.000 1.00 1.00 0.00
20. POTTER, ADELEIGH 200.000 1.00 1.00 0.00
21. CLOUD, HAEDYN 200.000 1.00 1.00 0.00
22. POE, ALYSSA 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. CRAIN, BRAEDON 4.100 11.00 11.00 39.20
2. RYAN, KEATON 5.470 10.00 10.00 29.40
3. WARD, OAKLEY 5.650 11.00 11.00 19.60
4. RITZ, LAINEY PRESTON 6.190 10.00 10.00 9.80
5. CRAIN, KENNEDY 200.000 1.00 1.00 0.00
6. LEEPER, CASHTON 200.000 1.00 1.00 0.00
7. PAUS, ANNA FAIRFIELD 200.000 1.00 1.00 0.00
8. SHANNON, CREED HUMBOLDT 200.000 1.00 1.00 0.00
9. SMARSH, WYATT ANDALE 200.000 1.00 1.00 0.00
10. STONE, ADDISON AUGUSTA 200.000 1.00 1.00 0.00
11. POTTER, ADELEIGH 200.000 1.00 1.00 0.00
12. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
13. DENT, COLLIN 200.000 1.00 1.00 0.00
14. ZOOK, BREKYN GARNETT 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Goats (boys)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 14.490 11.00 11.00 30.60
2. DENT, COLLIN 15.740 1.00 1.00 20.40
3. RYAN, KEATON 18.750 9.00 9.00 0.00
4. CRAIN, BRAEDON 20.110 8.00 8.00 0.00
5. SMARSH, WYATT ANDALE 21.160 7.00 7.00 0.00
6. RYAN, KARSON 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Goats(girls)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. RITZ, LAINEY PRESTON 12.380 11.00 11.00 47.60
2. ZOOK, BREKYN GARNETT 12.870 10.00 10.00 35.70
3. STONE, ADDISON AUGUSTA 13.060 9.00 9.00 23.80
4. GOODCHILD, KIYA 18.020 8.00 8.00 11.90
5. WARD, OAKLEY 19.250 7.00 7.00 0.00
6. TETRICK, AUDREY KINGMAN 24.300 6.00 6.00 0.00
7. OHM, KODEE 32.090 5.00 5.00 0.00
8. HOPPES, EMERSON GALVA 35.750 4.00 4.00 0.00
9. BLAND, AUSTYN 200.000 1.00 1.00 0.00
10. PAUS, ANNA FAIRFIELD 200.000 1.00 1.00 0.00
11. STEWART, ANGEL KIOWA 200.000 1.00 1.00 0.00
12. POTTER, ADELEIGH 200.000 1.00 1.00 0.00
13. HARDESTY, TAELOR 200.000 1.00 1.00 0.00
14. SPANGENBERG, KASEY LYONS 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th HEADING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 9.800 11.00 11.00 16.80
2. WARD, OAKLEY 9.970 11.00 11.00 11.20
3. STONE, ADDISON AUGUSTA 17.310 10.00 10.00 0.00
4. RYAN, KEATON 34.310 10.00 10.00 0.00
5th-8th HEELING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. STONE, ADDISON AUGUSTA 30.010 11.00 11.00 21.00
2. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 34.250 11.00 11.00 14.00
3. CRAIN, BRAEDON 36.960 10.00 10.00 0.00
4. SMARSH, WYATT ANDALE 43.630 9.00 9.00 0.00
5. SHANNON, CREED HUMBOLDT 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Ribbon ROPER
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 10.770 11.00 11.00 25.50
2. CRAIN, BRAEDON 13.930 10.00 10.00 0.00
3. SMARSH, WYATT ANDALE 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Ribbon RUN
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. WARD, OAKLEY 10.770 11.00 11.00 20.40
2. CRAIN, KENNEDY 13.930 10.00 10.00 13.60
3. PAUS, ANNA FAIRFIELD 200.000 1.00 1.00 0.00
4. STONE, ADDISON AUGUSTA 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Saddle Bronc
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. SHANNON, BRIGG IOLA 72.0 11.00 11.00 24.00
2. CLARK, PAXTON KIOWA 0.0 1.00 1.00 0.00
3. CRAIN, BRAEDON 0.0 1.00 1.00 0.00
5th-8th Steer Riding
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. CRAIN, BRAEDON 78.0 11.00 11.00 24.00
2. SHANNON, CURT HUMBOLDT 75.0 10.00 10.00 0.00
3. KANNGIESSER, TALAN 74.0 9.00 9.00 0.00
5th-8th Steer Stopp
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 7.010 11.00 11.00 16.00
2. CRAIN, BRAEDON 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Barrel Raci
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. BLAND, CARLEE 14.671 11.00 11.00 58.08
2. SCHENKER, SHADA NICKERSON 14.699 10.00 10.00 47.52
3. PERSCHBACHER, KATE KIOWA 14.910 9.00 9.00 35.20
4. FARNEY, KATIE ARLINGTON 15.108 8.00 8.00 22.88
5. DEES, SHAYLA 15.158 7.00 7.00 12.32
6. LUEDKE, KAMRYN 15.389 6.00 6.00 0.00
7. MALCHOW, ALYSSA 15.405 5.00 5.00 0.00
8. PERES, ALEAH 15.467 4.00 4.00 0.00
9. KRASE, EMMA 15.508 3.00 3.00 0.00
10. SPANGENBERG, HANNAH LYONS 15.512 2.00 2.00 0.00
11. REMPEL, SADIE NELSON 15.538 1.00 1.00 0.00
12. GILPATRICK, HANNAH 15.578 1.00 1.00 0.00
13. COURTNEY, ASA 16.084 1.00 1.00 0.00
14. HOTTOVY, EMMA 16.320 1.00 1.00 0.00
15. SPRINGER, JORDYN MACKSVILLE 19.153 1.00 1.00 0.00
16. ZOOK, BRYLEE GARNETT 19.832 1.00 1.00 0.00
9th-12th Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. LUEDKE, KAMRYN 3.500 11.00 11.00 52.00
2. THOMPSON, TALEE STERLING 4.410 10.00 10.00 39.00
3. FARNEY, KATIE ARLINGTON 5.190 9.00 9.00 26.00
4. PERES, ALEAH 17.130 8.00 8.00 13.00
5. BLAND, CARLEE 200.000 1.00 1.00 0.00
6. DEES, SHAYLA 200.000 1.00 1.00 0.00
7. COURTNEY, ASA 200.000 1.00 1.00 0.00
8. REMPEL, SADIE NELSON 200.000 1.00 1.00 0.00
9. SCHENKER, SHADA NICKERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
10. AUGUSTINE, CHLOE WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
11. PERSCHBACHER, KATE KIOWA 200.000 1.00 1.00 0.00
12. SPRINGER, JORDYN MACKSVILLE 200.000 1.00 1.00 0.00
13. ZOOK, BRYLEE GARNETT 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Calf Tie Dn
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SHANNON, CLAY 24.190 11.00 11.00 30.00
2. HANDLIN, AARON MCPHERSON 26.690 10.00 10.00 0.00
3. MEYER, JOSH 28.470 9.00 9.00 0.00
9th-12th Chute Doggi
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. HANDLIN, AARON MCPHERSON 13.310 11.00 11.00 30.00
2. HENRY, WYATT 200.000 1.00 1.00 0.00
3. MEYER, JOSH 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. LUEDKE, KAMRYN 12.520 11.00 11.00 52.25
2. COURTNEY, ASA 13.930 10.00 10.00 31.35
3. AUGUSTINE, CHLOE WICHITA 15.480 1.00 1.00 20.90
4. PERSCHBACHER, KATE KIOWA 16.830 8.00 8.00 0.00
5. ZOOK, BRYLEE GARNETT 16.910 7.00 7.00 0.00
6. BLAND, CARLEE 18.160 6.00 6.00 0.00
7. SPANGENBERG, HANNAH LYONS 18.680 5.00 5.00 0.00
8. GILPATRICK, HANNAH 19.990 4.00 4.00 0.00
9. MALCHOW, ALYSSA 20.090 3.00 3.00 0.00
10. FARNEY, KATIE ARLINGTON 200.000 1.00 1.00 0.00
11. SCHENKER, SHADA NICKERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th HEADING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. REMPEL, SADIE NELSON 13.210 11.00 11.00 55.00
2. KENNEDY, COLTEN 16.360 11.00 11.00 33.00
3. PERSCHBACHER, KATE KIOWA 21.560 10.00 10.00 22.00
4. FARNEY, KATIE ARLINGTON 25.960 9.00 9.00 0.00
5. HANDLIN, AARON MCPHERSON 39.440 10.00 10.00 0.00
6. BLAND, CARLEE 200.000 1.00 1.00 0.00
7. MEYER, JOSH 200.000 1.00 1.00 0.00
8. PERES, ALEAH 200.000 1.00 1.00 0.00
9. SCHENKER, SHADA NICKERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
10. SHANNON, CLAY 200.000 1.00 1.00 0.00
11. ZOOK, BRYLEE GARNETT 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th HEELING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. MEYER, JOSH 11.250 11.00 11.00 70.00
2. FARNEY, KATIE ARLINGTON 200.000 1.00 1.00 0.00
3. HANDLIN, AARON MCPHERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
4. REMPEL, SADIE NELSON 200.000 1.00 1.00 0.00
5. SCHENKER, SHADA NICKERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
6. PERSCHBACHER, KATE KIOWA 200.000 1.00 1.00 0.00
7. KENNEDY, COLTEN 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Pole Bendin
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. BLAND, CARLEE 22.499 11.00 11.00 61.60
2. FARNEY, KATIE ARLINGTON 22.991 10.00 10.00 46.20
3. SPANGENBERG, HANNAH LYONS 24.274 9.00 9.00 30.80
4. KRASE, EMMA 24.796 8.00 8.00 15.40
5. SCHENKER, SHADA NICKERSON 26.287 7.00 7.00 0.00
6. HOTTOVY, EMMA 26.506 6.00 6.00 0.00
7. REMPEL, SADIE NELSON 26.645 5.00 5.00 0.00
8. COURTNEY, ASA 29.040 4.00 4.00 0.00
9. PERSCHBACHER, KATE KIOWA 34.755 3.00 3.00 0.00
10. GILPATRICK, HANNAH 36.753 2.00 2.00 0.00
11. LUEDKE, KAMRYN 200.000 1.00 1.00 0.00
12. MALCHOW, ALYSSA 200.000 1.00 1.00 0.00
13. PERES, ALEAH 200.000 1.00 1.00 0.00
14. SPRINGER, JORDYN MACKSVILLE 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Steer Stop
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. MEYER, JOSH 6.270 11.00 11.00 30.00
2. HANDLIN, AARON MCPHERSON 7.600 10.00 10.00 0.00
3. KENNEDY, COLTEN 17.590 9.00 9.00 0.00