Scores Listing for Rodeo 6 - Dec 13(12/13/2020-Kingman)

Scores Listing for Rodeo 6 - Dec 13(Kingman)
0 - 1 Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. WENTE, PAITYN TURON 15.834 11.00 11.00 47.85
2. HOGG, KORBIN 17.096 10.00 10.00 39.15
3. FLITZ, PAYSON TOWANDA 17.425 11.00 11.00 29.00
4. EDMONDSON, JIMI CIMARRON 17.692 9.00 9.00 18.85
5. WINFREY, WREN PRATT 17.763 8.00 8.00 10.15
6. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 18.375 7.00 7.00 0.00
7. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 18.528 6.00 6.00 0.00
8. GREGORY, HENRY 19.418 10.00 10.00 0.00
9. KANNGIESSER, KATHERINE 21.328 1.00 1.00 0.00
10. SMITH, KAYLOR 22.236 9.00 9.00 0.00
11. DOWNARD, WESTON CASSODAY 22.468 8.00 8.00 0.00
12. WARD, LANE 23.821 7.00 7.00 0.00
13. PETERSON, GRACIE JO 24.254 4.00 4.00 0.00
14. VOLKER, KARSYN 24.517 3.00 3.00 0.00
15. BARINGER, NOLAN KINGMAN 29.379 6.00 6.00 0.00
16. GREGORY, WILLIAM 29.673 5.00 5.00 0.00
17. BREECH, NOAH 30.510 4.00 4.00 0.00
18. HEATON, COLLINS ALVA 30.718 2.00 2.00 0.00
19. BOCK, GRACE 33.313 1.00 1.00 0.00
20. MAHLANDT, CASON 36.442 3.00 3.00 0.00
21. MCCOLPIN, EMMETT 41.304 2.00 2.00 0.00
22. HOGG, ANSLEIGH 44.131 1.00 1.00 0.00
23. MAHLANDT, TATE 64.379 1.00 1.00 0.00
24. HUPKA, HUDSON 200.000 1.00 1.00 0.00
25. LACY, KNOXX 200.000 1.00 1.00 0.00
26. MAHLANDT, MACIE 200.000 1.00 1.00 0.00
27. WENTE, LONDYN TURON 200.000 1.00 1.00 0.00
28. MCCOLPIN, IAN 200.000 1.00 1.00 0.00
29. MCCOLPIN, MAGGIE 200.000 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Dummy Roping
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 35.0 10.50 10.50 31.39
2. MAHLANDT, CASON 35.0 10.50 10.50 31.39
3. WINFREY, WREN PRATT 35.0 10.50 10.50 31.39
4. GREGORY, HENRY 35.0 10.50 10.50 31.39
5. LOFFLAND, EASTON 33.0 9.00 9.00 9.45
6. HOGG, KORBIN 21.0 9.00 9.00 0.00
7. SMITH, KAYLOR 21.0 8.00 8.00 0.00
8. EDMONDSON, JIMI CIMARRON 18.0 8.00 8.00 0.00
9. WENTE, PAITYN TURON 17.0 7.00 7.00 0.00
10. FLITZ, PAYSON TOWANDA 12.0 7.00 7.00 0.00
11. WARD, LANE 10.0 5.50 5.50 0.00
12. MCCOLPIN, EMMETT 10.0 5.50 5.50 0.00
13. HUPKA, HUDSON 8.0 4.00 4.00 0.00
14. DOWNARD, WESTON CASSODAY 7.0 3.00 3.00 0.00
15. MAHLANDT, TATE 6.0 2.00 2.00 0.00
16. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 5.0 6.00 6.00 0.00
17. PETERSON, GRACIE JO 4.0 5.00 5.00 0.00
18. HEATON, COLLINS ALVA 3.0 3.50 3.50 0.00
19. WINFREY, WRAYLEE 3.0 3.50 3.50 0.00
20. BARINGER, NOLAN KINGMAN 3.0 1.00 1.00 0.00
21. GREGORY, WILLIAM 3.0 1.00 1.00 0.00
22. LACY, KNOXX 2.0 1.00 1.00 0.00
23. BREECH, NOAH 2.0 1.00 1.00 0.00
24. HOGG, ANSLEIGH 1.0 2.00 2.00 0.00
25. CLARK, LINNIE KIOWA 0.0 1.00 1.00 0.00
26. PETERSON, STETSON 0.0 1.00 1.00 0.00
27. SMITH, LEVI 0.0 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 9.310 11.00 11.00 44.88
2. HUPKA, HUDSON 9.330 11.00 11.00 36.72
3. WINFREY, WREN PRATT 9.470 10.00 10.00 27.20
4. HOGG, KORBIN 9.790 9.00 9.00 17.68
5. GREGORY, HENRY 10.080 10.00 10.00 9.52
6. FLITZ, PAYSON TOWANDA 10.240 9.00 9.00 0.00
7. DOWNARD, WESTON CASSODAY 10.280 8.00 8.00 0.00
8. SMITH, KAYLOR 11.080 7.00 7.00 0.00
9. GARRISON, HARPER KINGMAN 12.180 8.00 8.00 0.00
10. WARD, LANE 12.300 6.00 6.00 0.00
11. PETERSON, GRACIE JO 12.540 7.00 7.00 0.00
12. WENTE, PAITYN TURON 14.080 6.00 6.00 0.00
13. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 14.100 5.00 5.00 0.00
14. MCCOLPIN, EMMETT 15.020 5.00 5.00 0.00
15. HEATON, COLLINS ALVA 15.490 4.00 4.00 0.00
16. EDMONDSON, JIMI CIMARRON 15.660 3.00 3.00 0.00
17. VOLKER, KARSYN 16.410 2.00 2.00 0.00
18. BARINGER, NOLAN KINGMAN 17.210 4.00 4.00 0.00
19. MAHLANDT, CASON 17.650 3.00 3.00 0.00
20. BREECH, NOAH 18.400 2.00 2.00 0.00
21. BOCK, GRACE 20.680 1.00 1.00 0.00
22. LOFFLAND, EASTON 23.790 1.00 1.00 0.00
23. GREGORY, WILLIAM 24.790 1.00 1.00 0.00
24. MAHLANDT, TATE 27.610 1.00 1.00 0.00
25. MCCOLPIN, MAGGIE 28.410 1.00 1.00 0.00
26. WINFREY, WRAYLEE 29.830 1.00 1.00 0.00
27. LACY, KNOXX 32.860 1.00 1.00 0.00
28. GARTEN, TRUITT 42.390 1.00 1.00 0.00
29. HOGG, ANSLEIGH 200.000 1.00 1.00 0.00
30. PETERSON, STETSON 200.000 1.00 1.00 0.00
31. WENTE, LONDYN TURON 200.000 1.00 1.00 0.00
32. HEDLUND, MESA 200.000 1.00 1.00 0.00
33. SCHAMLE, JACK 200.000 1.00 1.00 0.00
34. MCCOLPIN, IAN 200.000 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. FLITZ, PAYSON TOWANDA 23.074 11.00 11.00 36.30
2. EDMONDSON, JIMI CIMARRON 24.485 11.00 11.00 29.70
3. WINFREY, WREN PRATT 26.538 10.00 10.00 22.00
4. PETERSON, GRACIE JO 26.712 9.00 9.00 14.30
5. HOGG, KORBIN 31.915 8.00 8.00 7.70
6. SMITH, KAYLOR 33.596 10.00 10.00 0.00
7. GREGORY, HENRY 33.982 9.00 9.00 0.00
8. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 34.773 7.00 7.00 0.00
9. WARD, LANE 35.818 8.00 8.00 0.00
10. GARRISON, HARPER KINGMAN 37.653 6.00 6.00 0.00
11. VOLKER, KARSYN 37.830 5.00 5.00 0.00
12. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 43.419 4.00 4.00 0.00
13. HUPKA, HUDSON 46.090 7.00 7.00 0.00
14. HEATON, COLLINS ALVA 46.567 3.00 3.00 0.00
15. GREGORY, WILLIAM 47.961 6.00 6.00 0.00
16. BOCK, GRACE 56.151 2.00 2.00 0.00
17. HOGG, ANSLEIGH 60.429 1.00 1.00 0.00
18. BREECH, NOAH 66.205 5.00 5.00 0.00
19. BARINGER, NOLAN KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
20. DOWNARD, WESTON CASSODAY 200.000 1.00 1.00 0.00
21. LACY, KNOXX 200.000 1.00 1.00 0.00
22. WENTE, PAITYN TURON 200.000 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Sheep Riding
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. HUPKA, HUDSON 77.0 11.00 11.00 36.96
2. DOWNARD, WESTON CASSODAY 75.0 10.00 10.00 30.24
3. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 73.0 9.00 9.00 22.40
4. FLITZ, PAYSON TOWANDA 72.0 7.00 7.00 7.47
5. MCCOLPIN, EMMETT 72.0 7.00 7.00 7.47
6. RAY, KOLTER HAYSVILLE 72.0 7.00 7.00 7.47
7. HOGG, KORBIN 71.0 11.00 11.00 0.00
8. KARLOWSKI, SEDRIC 70.0 5.00 5.00 0.00
9. MAHLANDT, CASON 69.0 4.00 4.00 0.00
10. WENTE, PAITYN TURON 68.0 9.50 9.50 0.00
11. EDMONDSON, JIMI CIMARRON 68.0 9.50 9.50 0.00
12. WARD, LANE 66.0 3.00 3.00 0.00
13. WINFREY, WREN PRATT 65.0 8.00 8.00 0.00
14. SMITH, KAYLOR 5.5 2.00 2.00 0.00
15. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 4.2 7.00 7.00 0.00
16. GREGORY, WILLIAM 3.9 1.00 1.00 0.00
17. GREGORY, HENRY 2.2 1.00 1.00 0.00
18. BARINGER, NOLAN KINGMAN 2.2 1.00 1.00 0.00
19. MAHLANDT, TATE 2.1 1.00 1.00 0.00
20. ROSE, WESTYN PRATT 2.0 1.00 1.00 0.00
21. LACY, KNOXX 2.0 1.00 1.00 0.00
22. PETERSON, STETSON 1.8 1.00 1.00 0.00
23. LOFFLAND, EASTON 1.4 1.00 1.00 0.00
24. GRIDLEY, DOMINIC PRATT 0.0 1.00 1.00 0.00
25. HEATON, COLLINS ALVA 0.0 1.00 1.00 0.00
26. LOFFLAND, MAVERICK 0.0 1.00 1.00 0.00
27. SMITH, LEVI 0.0 1.00 1.00 0.00
28. GARTEN, TRUITT 0.0 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Barrel Racin
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. MATHES, KYNDAL 15.231 11.00 11.00 59.40
2. HEATON, CORD ALVA 15.481 11.00 11.00 48.60
3. JOHNSON, ATLEY 15.655 10.00 10.00 36.00
4. GOODNO, JANCEY KIOWA 15.715 9.00 9.00 23.40
5. HENRY, JOVEY 15.907 8.00 8.00 12.60
6. SMARSH, HAYDEN ANDALE 15.930 10.00 10.00 0.00
7. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 16.076 9.00 9.00 0.00
8. KELLER, CALLI MEDICINE LODGE 16.298 7.00 7.00 0.00
9. MAY, TANNER CONWAY SPRINGS 16.333 8.00 8.00 0.00
10. MINYARD, ADDISON 16.756 6.00 6.00 0.00
11. TANKERSLEY, ADDIE 17.376 5.00 5.00 0.00
12. EDMONDSON, MACKIE CIMARRON 17.873 4.00 4.00 0.00
13. GOODNO, JANDA KIOWA 18.808 3.00 3.00 0.00
14. BARNETT, KAMDON 20.523 7.00 7.00 0.00
15. MURPHY, ELLIE 21.257 2.00 2.00 0.00
16. BROWN, KAYCEE 22.210 1.00 1.00 0.00
17. CREADICK, MADILYNN 24.113 1.00 1.00 0.00
18. MCREYNOLDS, LAKA 25.582 1.00 1.00 0.00
19. RYAN, KARLYN 27.432 1.00 1.00 0.00
20. MAHLANDT, TYNLEIGH 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. WINFREY, WALKER PRATT 5.060 11.00 11.00 42.00
2. BROWN, KAYCEE 7.930 11.00 11.00 31.50
3. RITZ, WYATT PRESTON 27.540 10.00 10.00 21.00
4. BARNETT, KAMDON 34.810 9.00 9.00 10.50
5. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 36.680 8.00 8.00 0.00
6. SMARSH, HAYDEN ANDALE 57.570 7.00 7.00 0.00
7. JOHNSON, ATLEY 58.000 10.00 10.00 0.00
8. GOODNO, JANCEY KIOWA 200.000 1.00 1.00 0.00
9. HEATON, CORD ALVA 200.000 1.00 1.00 0.00
10. MAY, TANNER CONWAY SPRINGS 200.000 1.00 1.00 0.00
11. POTTER, GARREN 200.000 1.00 1.00 0.00
12. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
13. EDMONDSON, MACKIE CIMARRON 200.000 1.00 1.00 0.00
14. HENRY, LEVI 200.000 1.00 1.00 0.00
15. HENRY, JOVEY 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Calf Riding
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. DICK, BRODY 76.0 11.00 11.00 35.00
2. VALLE, BRAYDEN KINGMAN 75.0 10.00 10.00 21.00
3. MAY, TANNER CONWAY SPRINGS 74.0 8.50 8.50 7.00
4. WINFREY, WALKER PRATT 74.0 8.50 8.50 7.00
5. HEATON, CORD ALVA 0.0 1.00 1.00 0.00
6. RITZ, WYATT PRESTON 0.0 1.00 1.00 0.00
7. ROSE, BRAXTYN PRATT 0.0 1.00 1.00 0.00
8. CLOUD, JASON 0.0 1.00 1.00 0.00
9. HENRY, LEVI 0.0 1.00 1.00 0.00
10. DODGE, CADE 0.0 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Goat (girls)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. GOODNO, JANCEY KIOWA 11.420 11.00 11.00 41.25
2. GOODNO, JANDA KIOWA 13.680 10.00 10.00 24.75
3. BROWN, KAYCEE 13.950 9.00 9.00 16.50
4. EDMONDSON, MACKIE CIMARRON 16.990 8.00 8.00 0.00
5. MATHES, KYNDAL 17.600 7.00 7.00 0.00
6. JOHNSON, ATLEY 18.620 6.00 6.00 0.00
7. HENRY, JOVEY 20.810 5.00 5.00 0.00
8. RYAN, KARLYN 22.990 4.00 4.00 0.00
9. MCREYNOLDS, LAKA 200.000 1.00 1.00 0.00
10. MURPHY, ELLIE 200.000 1.00 1.00 0.00
11. TANKERSLEY, ADDIE 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Goats (boys)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. POTTER, GARREN 12.130 11.00 11.00 41.25
2. WINFREY, WALKER PRATT 14.980 10.00 10.00 24.75
3. HEATON, CORD ALVA 15.550 9.00 9.00 16.50
4. HENRY, LEVI 16.120 8.00 8.00 0.00
5. BARNETT, KAMDON 16.340 7.00 7.00 0.00
6. RITZ, WYATT PRESTON 20.230 6.00 6.00 0.00
7. MAY, TANNER CONWAY SPRINGS 20.490 5.00 5.00 0.00
8. SMARSH, HAYDEN ANDALE 21.040 4.00 4.00 0.00
9. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 21.580 3.00 3.00 0.00
10. DICK, BRODY 25.990 2.00 2.00 0.00
11. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 22.981 11.00 11.00 56.43
2. HENRY, JOVEY 24.850 11.00 11.00 46.17
3. MAY, TANNER CONWAY SPRINGS 25.296 10.00 10.00 34.20
4. BROWN, KAYCEE 25.354 10.00 10.00 22.23
5. EDMONDSON, MACKIE CIMARRON 26.157 9.00 9.00 11.97
6. HEATON, CORD ALVA 28.692 9.00 9.00 0.00
7. MATHES, KYNDAL 28.692 8.00 8.00 0.00
8. MINYARD, ADDISON 28.749 7.00 7.00 0.00
9. SMARSH, HAYDEN ANDALE 28.876 8.00 8.00 0.00
10. JOHNSON, ATLEY 28.877 6.00 6.00 0.00
11. GOODNO, JANCEY KIOWA 29.252 5.00 5.00 0.00
12. TANKERSLEY, ADDIE 31.012 4.00 4.00 0.00
13. BARNETT, KAMDON 33.637 7.00 7.00 0.00
14. MURPHY, ELLIE 36.487 3.00 3.00 0.00
15. CREADICK, MADILYNN 38.231 2.00 2.00 0.00
16. MCREYNOLDS, LAKA 42.237 1.00 1.00 0.00
17. RYAN, KARLYN 49.021 1.00 1.00 0.00
18. MAHLANDT, TYNLEIGH 54.985 6.00 6.00 0.00
19. KELLER, CALLI MEDICINE LODGE 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Steer Breaka
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. WINFREY, WALKER PRATT 4.820 11.00 11.00 38.50
2. BARNETT, KAMDON 5.939 10.00 10.00 23.10
3. HEATON, CORD ALVA 6.690 9.00 9.00 15.40
4. BROWN, KAYCEE 7.630 11.00 11.00 0.00
5. GOODNO, JANCEY KIOWA 34.220 10.00 10.00 0.00
6. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 47.120 8.00 8.00 0.00
7. JOHNSON, ATLEY 200.000 1.00 1.00 0.00
8. MAY, TANNER CONWAY SPRINGS 200.000 1.00 1.00 0.00
9. POTTER, GARREN 200.000 1.00 1.00 0.00
10. RITZ, WYATT PRESTON 200.000 1.00 1.00 0.00
11. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
5-8th Tie Down
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 17.860 11.00 11.00 21.00
2. POTTER, GANNON 30.340 10.00 10.00 14.00
3. CRAIN, BRAEDON WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
4. SMARSH, WYATT ANDALE 200.000 1.00 1.00 0.00
5. WILLIS, HOLDEN PRETTY PRAIRIE 200.000 1.00 1.00 0.00
5th -8th Pole Bend
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. CHADD, AVA MACKSVILLE 22.451 1.00 1.00 85.80
2. SPANGENBERG, KASEY LYONS 23.343 10.00 10.00 70.20
3. STONE, ADDISON AUGUSTA 24.632 9.00 9.00 52.00
4. OLLER, MYAH 24.670 8.00 8.00 33.80
5. WARD, OAKLEY 24.718 7.00 7.00 18.20
6. POTTER, ADELEIGH 25.628 6.00 6.00 0.00
7. HOPPES, EMERSON GALVA 27.329 5.00 5.00 0.00
8. CHADD, GRACE MACKSVILLE 27.336 1.00 1.00 0.00
9. HARDESTY, TAELOR 27.365 3.00 3.00 0.00
10. STEWART, ANGEL KIOWA 27.698 2.00 2.00 0.00
11. TETRICK, BRYNLEE KINGMAN 27.911 1.00 1.00 0.00
12. GOODCHILD, KIYA 28.513 1.00 1.00 0.00
13. BLAND, AUSTYN PARTRIDGE 28.849 1.00 1.00 0.00
14. PUTNAM, SAGE 29.213 1.00 1.00 0.00
15. PAUS, ANNA FAIRFIELD 29.818 1.00 1.00 0.00
16. MARTEN, AMELIA 30.312 1.00 1.00 0.00
17. GARRISON, HADLEY KINGMAN 32.149 1.00 1.00 0.00
18. GUSTAFSON, TAYLOR 32.168 1.00 1.00 0.00
19. POE, ALYSSA 32.367 1.00 1.00 0.00
20. GIEFER, ADDISON 32.732 1.00 1.00 0.00
21. CREADICK, TAYLOR 36.179 1.00 1.00 0.00
22. BRITTAIN, TARYN KINGMAN 36.646 1.00 1.00 0.00
23. GERLACH, LANEY 38.058 1.00 1.00 0.00
24. RYAN, KASSIDY 41.550 1.00 1.00 0.00
25. MCANDREW, KRISTYN CHENEY 43.797 1.00 1.00 0.00
26. BRYANT, COOPER 200.000 1.00 1.00 0.00
27. MINYARD, BROOKE 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Bareback Str
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. CRAIN, BRAEDON WICHITA 73.0 11.00 11.00 7.00
5th-8th Barrel Racin
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. GOODCHILD, KIYA 14.785 11.00 11.00 95.70
2. HOPPES, EMERSON GALVA 14.922 10.00 10.00 78.30
3. CHADD, AVA MACKSVILLE 15.031 1.00 1.00 58.00
4. CHADD, GRACE MACKSVILLE 15.051 1.00 1.00 37.70
5. WARD, OAKLEY 15.326 7.00 7.00 20.30
6. WILLIS, SHANTELL PRETTY PRAIRIE 15.363 6.00 6.00 0.00
7. SPANGENBERG, KASEY LYONS 15.754 5.00 5.00 0.00
8. MARTEN, AMELIA 16.009 1.00 1.00 0.00
9. STEWART, ANGEL KIOWA 16.512 3.00 3.00 0.00
10. PAUS, ANNA FAIRFIELD 16.524 2.00 2.00 0.00
11. SCHAUF, BROOKLYN 16.669 1.00 1.00 0.00
12. BLAND, AUSTYN PARTRIDGE 18.216 1.00 1.00 0.00
13. GERLACH, LANEY 18.927 1.00 1.00 0.00
14. CLOUD, HAEDYN 19.098 1.00 1.00 0.00
15. GARRISON, HADLEY KINGMAN 19.194 1.00 1.00 0.00
16. DICK, TEAGAN CHENEY 19.470 1.00 1.00 0.00
17. STONE, ADDISON AUGUSTA 19.991 1.00 1.00 0.00
18. GUSTAFSON, TAYLOR 20.070 1.00 1.00 0.00
19. POE, ALYSSA 20.291 1.00 1.00 0.00
20. OLLER, MYAH 20.369 1.00 1.00 0.00
21. GIEFER, ADDISON 20.447 1.00 1.00 0.00
22. MINYARD, BROOKE 20.953 1.00 1.00 0.00
23. TETRICK, BRYNLEE KINGMAN 21.200 1.00 1.00 0.00
24. BRITTAIN, TARYN KINGMAN 21.658 1.00 1.00 0.00
25. CREADICK, TAYLOR 21.841 1.00 1.00 0.00
26. PUTNAM, SAGE 22.331 1.00 1.00 0.00
27. RYAN, KASSIDY 24.123 1.00 1.00 0.00
28. MCANDREW, KRISTYN CHENEY 26.066 1.00 1.00 0.00
29. BRYANT, COOPER 200.000 1.00 1.00 0.00
30. HARDESTY, TAELOR 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. STONE, ADDISON AUGUSTA 3.800 11.00 11.00 46.20
2. CRAIN, BRAEDON WICHITA 4.230 11.00 11.00 37.80
3. CHADD, AVA MACKSVILLE 4.580 1.00 1.00 28.00
4. RITZ, LAINEY PRESTON 4.660 9.00 9.00 18.20
5. POTTER, GANNON 14.850 10.00 10.00 9.80
6. CHADD, GRACE MACKSVILLE 200.000 1.00 1.00 0.00
7. PAUS, ANNA FAIRFIELD 200.000 1.00 1.00 0.00
8. POTTER, ADELEIGH 200.000 1.00 1.00 0.00
9. RYAN, KEATON 200.000 1.00 1.00 0.00
10. SMARSH, WYATT ANDALE 200.000 1.00 1.00 0.00
11. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
12. WARD, OAKLEY 200.000 1.00 1.00 0.00
13. WILLIS, HOLDEN PRETTY PRAIRIE 200.000 1.00 1.00 0.00
14. LEEPER, CASHTON 200.000 1.00 1.00 0.00
15. PUTNAM, SAGE 200.000 1.00 1.00 0.00
16. GUSTAFSON, TAYLOR 200.000 1.00 1.00 0.00
17. BOATWRIGHT, AUSTIN 200.000 1.00 1.00 0.00
18. WOOD, DAWSON 200.000 1.00 1.00 0.00
19. MCBETH, GRADY KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
20. MCBETH, WILL KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Goats (boys)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 12.420 11.00 11.00 46.75
2. RYAN, KEATON 13.200 10.00 10.00 28.05
3. POTTER, GANNON 13.800 9.00 9.00 18.70
4. SMARSH, WYATT ANDALE 15.260 8.00 8.00 0.00
5. CRAIN, BRAEDON WICHITA 15.610 7.00 7.00 0.00
6. GIEFER, LANDON 15.630 6.00 6.00 0.00
7. WOOD, DAWSON 22.730 5.00 5.00 0.00
8. RYAN, KARSON 23.710 4.00 4.00 0.00
9. MAZANEC, WYATT KINGMAN 32.050 3.00 3.00 0.00
10. BOATWRIGHT, AUSTIN 200.000 1.00 1.00 0.00
11. MCBETH, GRADY KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Goats(girls)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. CHADD, AVA MACKSVILLE 8.130 1.00 1.00 53.30
2. RITZ, LAINEY PRESTON 8.730 10.00 10.00 43.61
3. GUSTAFSON, TAYLOR 11.360 9.00 9.00 32.30
4. WARD, OAKLEY 11.930 8.00 8.00 21.00
5. POTTER, ADELEIGH 12.930 7.00 7.00 11.31
6. STONE, ADDISON AUGUSTA 12.940 6.00 6.00 0.00
7. CHADD, GRACE MACKSVILLE 13.080 1.00 1.00 0.00
8. HARDESTY, TAELOR 13.810 4.00 4.00 0.00
9. GOODCHILD, KIYA 14.960 3.00 3.00 0.00
10. TETRICK, BRYNLEE KINGMAN 17.430 2.00 2.00 0.00
11. PAUS, ANNA FAIRFIELD 18.070 1.00 1.00 0.00
12. HOPPES, EMERSON GALVA 18.240 1.00 1.00 0.00
13. OLLER, MYAH 18.480 1.00 1.00 0.00
14. SPANGENBERG, KASEY LYONS 19.150 1.00 1.00 0.00
15. DICK, TEAGAN CHENEY 20.090 1.00 1.00 0.00
16. TETRICK, AUDREY KINGMAN 20.170 1.00 1.00 0.00
17. STEWART, ANGEL KIOWA 20.860 1.00 1.00 0.00
18. BLAND, AUSTYN PARTRIDGE 22.470 1.00 1.00 0.00
19. LEEPER, CASHTON 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th HEADING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. WILLIS, HOLDEN PRETTY PRAIRIE 14.630 11.00 11.00 31.50
2. STONE, ADDISON AUGUSTA 19.010 11.00 11.00 18.90
3. RYAN, KEATON 27.160 10.00 10.00 12.60
4. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
5. WARD, OAKLEY 200.000 1.00 1.00 0.00
6. OSBORN, KADE MURDOCK 200.000 1.00 1.00 0.00
7. BOATWRIGHT, AUSTIN 200.000 1.00 1.00 0.00
8. MCBETH, WILL KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
9. LAWTON, JUSTIN 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th HEELING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. WILLIS, HOLDEN PRETTY PRAIRIE 12.930 11.00 11.00 33.60
2. CRAIN, BRAEDON WICHITA 25.670 10.00 10.00 22.40
3. SMARSH, WYATT ANDALE 200.000 1.00 1.00 0.00
4. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
5. WARD, OAKLEY 200.000 1.00 1.00 0.00
6. STONE, ADDISON AUGUSTA 200.000 1.00 1.00 0.00
7. MCBETH, WILL KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
8. LAWTON, JUSTIN 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Ribbon ROPER
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. WILLIS, HOLDEN PRETTY PRAIRIE 11.480 11.00 11.00 30.60
2. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 16.480 10.00 10.00 20.40
3. SMARSH, WYATT ANDALE 16.780 9.00 9.00 0.00
4. CRAIN, BRAEDON WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
5. POTTER, GANNON 200.000 1.00 1.00 0.00
6. WOOD, DAWSON 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Ribbon RUN
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. STONE, ADDISON AUGUSTA 11.480 11.00 11.00 30.60
2. WARD, OAKLEY 16.480 10.00 10.00 20.40
3. PAUS, ANNA FAIRFIELD 16.780 9.00 9.00 0.00
4. POTTER, ADELEIGH 200.000 1.00 1.00 0.00
5. TETRICK, BRYNLEE KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
6. HOPPES, EMERSON GALVA 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Saddle Bronc
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. CRAIN, BRAEDON WICHITA 0.0 0.00 0.00 0.00
5th-8th Steer Riding
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. KANNGIESSER, TALAN 78.0 11.00 11.00 16.00
2. CRAIN, BRAEDON WICHITA 76.0 10.00 10.00 0.00
5th-8th Steer Stopp
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 6.160 11.00 11.00 24.00
2. CRAIN, BRAEDON WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
3. OSBORN, KADE MURDOCK 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Barrel Raci
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. LUEDKE, KAMRYN 14.489 11.00 11.00 66.00
2. REMPEL, SADIE NELSON 15.130 10.00 10.00 49.50
3. PERSCHBACHER, KATE KIOWA 15.135 9.00 9.00 33.00
4. COURTNEY, ASA 15.373 8.00 8.00 16.50
5. SPANGENBERG, HANNAH LYONS 15.537 7.00 7.00 0.00
6. KRASE, EMMA 15.710 6.00 6.00 0.00
7. MALCHOW, ALYSSA 15.713 5.00 5.00 0.00
8. GILPATRICK, HANNAH 15.913 4.00 4.00 0.00
9. SPRINGER, JORDYN MACKSVILLE 16.344 3.00 3.00 0.00
10. FARNEY, KATIE ARLINGTON 19.545 2.00 2.00 0.00
11. SCHENKER, SHADA NICKERSON 20.127 1.00 1.00 0.00
12. DEES, SHAYLA 20.468 1.00 1.00 0.00
13. BLAND, CARLEE PARTRIDGE 20.478 1.00 1.00 0.00
14. PERES, ALEAH 21.189 1.00 1.00 0.00
15. HOTTOVY, EMMA 21.313 1.00 1.00 0.00
9th-12th Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. DEES, SHAYLA 2.520 11.00 11.00 52.00
2. FARNEY, KATIE ARLINGTON 3.890 10.00 10.00 39.00
3. REMPEL, SADIE NELSON 4.060 9.00 9.00 26.00
4. PERES, ALEAH 4.690 8.00 8.00 13.00
5. COURTNEY, ASA 7.432 7.00 7.00 0.00
6. LUEDKE, KAMRYN 200.000 1.00 1.00 0.00
7. PERSCHBACHER, KATE KIOWA 200.000 1.00 1.00 0.00
8. SCHENKER, SHADA NICKERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
9. SCHNOOR, DANA 200.000 1.00 1.00 0.00
10. SPRINGER, JORDYN MACKSVILLE 200.000 1.00 1.00 0.00
11. CARLISLE, PEYTYN 200.000 1.00 1.00 0.00
12. THOMPSON, TALEE STERLING 200.000 1.00 1.00 0.00
13. WOOD, LANEY 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Calf Tie Dn
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. MEYER, JOSH 19.910 11.00 11.00 24.00
2. MCBETH, KAEL KINGMAN 22.170 10.00 10.00 16.00
3. HANDLIN, AARON MCPHERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
4. KENNEDY, COLTEN 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Chute Doggi
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. HANDLIN, AARON MCPHERSON 8.430 11.00 11.00 30.00
2. MCBETH, KAEL KINGMAN 8.630 10.00 10.00 0.00
3. HENRY, WYATT 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. MALCHOW, ALYSSA 10.170 11.00 11.00 45.60
2. PERSCHBACHER, KATE KIOWA 10.300 10.00 10.00 34.20
3. WOOD, LANEY 11.800 9.00 9.00 22.80
4. COURTNEY, ASA 11.990 8.00 8.00 11.40
5. PERES, ALEAH 12.220 7.00 7.00 0.00
6. LUEDKE, KAMRYN 12.370 6.00 6.00 0.00
7. FARNEY, KATIE ARLINGTON 13.700 5.00 5.00 0.00
8. BLAND, CARLEE PARTRIDGE 14.000 4.00 4.00 0.00
9. SCHENKER, SHADA NICKERSON 14.490 3.00 3.00 0.00
10. SPANGENBERG, HANNAH LYONS 16.840 2.00 2.00 0.00
11. CARLISLE, PEYTYN 18.640 1.00 1.00 0.00
12. GILPATRICK, HANNAH 22.700 1.00 1.00 0.00
9th-12th HEADING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. GREEN, COLBY 16.590 11.00 11.00 52.00
2. HEDLUND, KARTER ANTHONY 25.790 10.00 10.00 39.00
3. HANDLIN, AARON MCPHERSON 26.040 9.00 9.00 26.00
4. MEYER, JOSH 29.920 8.00 8.00 13.00
5. KENNEDY, COLTEN 30.380 7.00 7.00 0.00
6. FARNEY, KATIE ARLINGTON 200.000 1.00 1.00 0.00
7. HUBER, AIGHDANLEE 200.000 1.00 1.00 0.00
8. PERES, ALEAH 200.000 1.00 1.00 0.00
9. PERSCHBACHER, KATE KIOWA 200.000 1.00 1.00 0.00
10. REMPEL, SADIE NELSON 200.000 1.00 1.00 0.00
11. SCHENKER, SHADA NICKERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
12. SHEPLER, MICHAEL 200.000 1.00 1.00 0.00
13. BOATWRIGHT, MAREK ALMA 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th HEELING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. HANDLIN, AARON MCPHERSON 7.540 11.00 11.00 48.00
2. REMPEL, SADIE NELSON 8.320 11.00 11.00 36.00
3. GREEN, COLBY 21.210 10.00 10.00 24.00
4. MCBETH, KAEL KINGMAN 25.710 9.00 9.00 12.00
5. MEYER, JOSH 29.600 8.00 8.00 0.00
6. FARNEY, KATIE ARLINGTON 200.000 1.00 1.00 0.00
7. HUBER, AIGHDANLEE 200.000 1.00 1.00 0.00
8. PERSCHBACHER, KATE KIOWA 200.000 1.00 1.00 0.00
9. SCHENKER, SHADA NICKERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
10. KENNEDY, COLTEN 200.000 1.00 1.00 0.00
11. HEDLUND, KARTER ANTHONY 200.000 1.00 1.00 0.00
12. SHEPLER, MICHAEL 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Pole Bendin
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. PERSCHBACHER, KATE KIOWA 22.217 11.00 11.00 58.08
2. LUEDKE, KAMRYN 22.388 10.00 10.00 47.52
3. BLAND, CARLEE PARTRIDGE 22.676 9.00 9.00 35.20
4. KRASE, EMMA 23.301 8.00 8.00 22.88
5. SPANGENBERG, HANNAH LYONS 24.348 7.00 7.00 12.32
6. GILPATRICK, HANNAH 24.508 6.00 6.00 0.00
7. CARLISLE, PEYTYN 27.199 5.00 5.00 0.00
8. FARNEY, KATIE ARLINGTON 27.558 4.00 4.00 0.00
9. PERES, ALEAH 28.245 3.00 3.00 0.00
10. COURTNEY, ASA 29.617 2.00 2.00 0.00
11. SCHENKER, SHADA NICKERSON 32.055 1.00 1.00 0.00
12. HOTTOVY, EMMA 32.112 1.00 1.00 0.00
13. DEES, SHAYLA 200.000 1.00 1.00 0.00
14. REMPEL, SADIE NELSON 200.000 1.00 1.00 0.00
15. SPRINGER, JORDYN MACKSVILLE 200.000 1.00 1.00 0.00
16. MALCHOW, ALYSSA 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Steer Stop
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. HANDLIN, AARON MCPHERSON 5.830 11.00 11.00 30.00
2. MEYER, JOSH 7.610 10.00 10.00 20.00
3. HUBER, AIGHDANLEE 16.830 9.00 9.00 0.00
4. HEDLUND, KARTER ANTHONY 200.000 1.00 1.00 0.00
5. SHEPLER, MICHAEL 200.000 1.00 1.00 0.00