Scores Listing for Rodeo 5 - Dec 12(12/12/2020-Kingman)

Scores Listing for Rodeo 5 - Dec 12(Kingman)
0 - 1 Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. WENTE, PAITYN TURON 16.144 11.00 11.00 52.80
2. FLITZ, PAYSON TOWANDA 16.177 11.00 11.00 43.20
3. HOGG, KORBIN 17.691 10.00 10.00 32.00
4. GREGORY, HENRY 18.073 10.00 10.00 20.80
5. EDMONDSON, JIMI CIMARRON 18.144 9.00 9.00 11.20
6. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 18.480 8.00 8.00 0.00
7. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 18.526 7.00 7.00 0.00
8. DOWNARD, WESTON CASSODAY 21.085 9.00 9.00 0.00
9. WINFREY, WREN PRATT 21.659 6.00 6.00 0.00
10. WARD, LANE 21.862 8.00 8.00 0.00
11. SMITH, KAYLOR 22.560 7.00 7.00 0.00
12. HUPKA, HUDSON 23.398 6.00 6.00 0.00
13. PETERSON, GRACIE JO 24.310 5.00 5.00 0.00
14. SPELLMAN, TATE HUTCHINSON 24.958 1.00 1.00 0.00
15. HAINES, PAYSON 26.298 1.00 1.00 0.00
16. KANNGIESSER, KATHERINE 28.176 1.00 1.00 0.00
17. GREGORY, WILLIAM 28.195 4.00 4.00 0.00
18. HEATON, COLLINS ALVA 30.579 2.00 2.00 0.00
19. VOLKER, KARSYN 32.318 1.00 1.00 0.00
20. BARINGER, NOLAN KINGMAN 38.223 3.00 3.00 0.00
21. HOGG, ANSLEIGH 40.527 1.00 1.00 0.00
22. BREECH, NOAH 41.233 2.00 2.00 0.00
23. BOCK, GRACE 44.193 1.00 1.00 0.00
24. MAHLANDT, CASON 45.172 1.00 1.00 0.00
25. MCCOLPIN, EMMETT 45.586 1.00 1.00 0.00
26. LACY, KNOXX 200.000 1.00 1.00 0.00
27. MAHLANDT, MACIE 200.000 1.00 1.00 0.00
28. WENTE, LONDYN TURON 200.000 1.00 1.00 0.00
29. MCCOLPIN, IAN 200.000 1.00 1.00 0.00
30. MCCOLPIN, MAGGIE 200.000 1.00 1.00 0.00
31. MAHLANDT, TATE 200.000 1.00 1.00 0.00
32. FRANK, AIDEN 200.000 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Dummy Roping
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. MAHLANDT, CASON 35.0 11.00 11.00 42.00
2. WINFREY, WREN PRATT 35.0 11.00 11.00 42.00
3. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 28.0 10.00 10.00 23.10
4. FLITZ, PAYSON TOWANDA 28.0 10.00 10.00 23.10
5. SMITH, KAYLOR 21.0 9.00 9.00 9.80
6. GREGORY, HENRY 19.0 8.00 8.00 0.00
7. WENTE, PAITYN TURON 14.0 8.50 8.50 0.00
8. EDMONDSON, JIMI CIMARRON 14.0 8.50 8.50 0.00
9. DOWNARD, WESTON CASSODAY 14.0 6.50 6.50 0.00
10. LOFFLAND, EASTON 14.0 6.50 6.50 0.00
11. MCCOLPIN, EMMETT 10.0 5.00 5.00 0.00
12. MAHLANDT, TATE 9.0 4.00 4.00 0.00
13. HOGG, KORBIN 7.0 7.00 7.00 0.00
14. WARD, LANE 7.0 3.00 3.00 0.00
15. HEATON, COLLINS ALVA 6.0 6.00 6.00 0.00
16. HUPKA, HUDSON 6.0 2.00 2.00 0.00
17. PETERSON, GRACIE JO 4.0 5.00 5.00 0.00
18. LACY, KNOXX 4.0 1.00 1.00 0.00
19. PETERSON, STETSON 4.0 1.00 1.00 0.00
20. BREECH, NOAH 3.0 1.00 1.00 0.00
21. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 1.0 4.00 4.00 0.00
22. GREGORY, WILLIAM 1.0 1.00 1.00 0.00
23. BARINGER, NOLAN KINGMAN 0.0 1.00 1.00 0.00
24. CLARK, LINNIE KIOWA 0.0 1.00 1.00 0.00
25. HOGG, ANSLEIGH 0.0 1.00 1.00 0.00
26. WINFREY, WRAYLEE 0.0 1.00 1.00 0.00
27. SMITH, LEVI 0.0 1.00 1.00 0.00
28. HAINES, PAYSON 0.0 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. WINFREY, WREN PRATT 7.870 11.00 11.00 47.52
2. DOWNARD, WESTON CASSODAY 8.990 11.00 11.00 38.88
3. WENTE, PAITYN TURON 9.430 10.00 10.00 28.80
4. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 9.600 9.00 9.00 18.72
5. SMITH, KAYLOR 9.800 10.00 10.00 10.08
6. HOGG, KORBIN 10.180 8.00 8.00 0.00
7. HUPKA, HUDSON 11.100 9.00 9.00 0.00
8. FLITZ, PAYSON TOWANDA 11.340 8.00 8.00 0.00
9. PETERSON, GRACIE JO 11.490 6.50 6.50 0.00
10. HAINES, PAYSON 11.490 1.00 1.00 0.00
11. SPELLMAN, TATE HUTCHINSON 11.660 1.00 1.00 0.00
12. EDMONDSON, JIMI CIMARRON 11.990 5.00 5.00 0.00
13. GREGORY, HENRY 13.480 6.00 6.00 0.00
14. GARRISON, HARPER KINGMAN 14.560 4.00 4.00 0.00
15. WARD, LANE 14.800 5.00 5.00 0.00
16. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 16.680 3.00 3.00 0.00
17. BARINGER, NOLAN KINGMAN 17.070 4.00 4.00 0.00
18. VOLKER, KARSYN 17.730 2.00 2.00 0.00
19. HEATON, COLLINS ALVA 17.800 1.00 1.00 0.00
20. HOGG, ANSLEIGH 18.400 1.00 1.00 0.00
21. BREECH, NOAH 19.450 3.00 3.00 0.00
22. MAHLANDT, CASON 20.920 2.00 2.00 0.00
23. BOCK, GRACE 21.870 1.00 1.00 0.00
24. MCCOLPIN, EMMETT 21.970 1.00 1.00 0.00
25. WINFREY, WRAYLEE 25.380 1.00 1.00 0.00
26. LOFFLAND, EASTON 26.400 1.00 1.00 0.00
27. MAHLANDT, TATE 27.140 1.00 1.00 0.00
28. LACY, KNOXX 27.560 1.00 1.00 0.00
29. PETERSON, STETSON 33.830 1.00 1.00 0.00
30. WENTE, LONDYN TURON 42.320 1.00 1.00 0.00
31. HEDLUND, MESA 200.000 1.00 1.00 0.00
32. SCHAMLE, JACK 200.000 1.00 1.00 0.00
33. MCCOLPIN, IAN 200.000 1.00 1.00 0.00
34. MCCOLPIN, MAGGIE 200.000 1.00 1.00 0.00
35. GREGORY, WILLIAM 200.000 1.00 1.00 0.00
36. GARTEN, TRUITT 200.000 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. FLITZ, PAYSON TOWANDA 23.174 11.00 11.00 39.60
2. PETERSON, GRACIE JO 27.183 11.00 11.00 32.40
3. HAINES, PAYSON 27.249 1.00 1.00 24.00
4. GREGORY, HENRY 28.004 10.00 10.00 15.60
5. EDMONDSON, JIMI CIMARRON 30.715 9.00 9.00 8.40
6. WINFREY, WREN PRATT 32.437 8.00 8.00 0.00
7. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 34.399 7.00 7.00 0.00
8. WARD, LANE 34.929 9.00 9.00 0.00
9. DOWNARD, WESTON CASSODAY 35.783 8.00 8.00 0.00
10. VOLKER, KARSYN 36.013 6.00 6.00 0.00
11. SPELLMAN, TATE HUTCHINSON 39.429 1.00 1.00 0.00
12. GARRISON, HARPER KINGMAN 41.685 5.00 5.00 0.00
13. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 44.558 4.00 4.00 0.00
14. HEATON, COLLINS ALVA 44.853 3.00 3.00 0.00
15. HOGG, KORBIN 46.383 2.00 2.00 0.00
16. BARINGER, NOLAN KINGMAN 54.122 6.00 6.00 0.00
17. BOCK, GRACE 56.951 1.00 1.00 0.00
18. HOGG, ANSLEIGH 57.547 1.00 1.00 0.00
19. GREGORY, WILLIAM 67.507 5.00 5.00 0.00
20. BREECH, NOAH 68.162 4.00 4.00 0.00
21. HUPKA, HUDSON 200.000 1.00 1.00 0.00
22. LACY, KNOXX 200.000 1.00 1.00 0.00
23. WENTE, PAITYN TURON 200.000 1.00 1.00 0.00
24. SMITH, KAYLOR 200.000 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Sheep Riding
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. DOWNARD, WESTON CASSODAY 77.0 11.00 11.00 36.96
2. GREGORY, HENRY 75.0 10.00 10.00 30.24
3. FLITZ, PAYSON TOWANDA 74.0 9.00 9.00 22.40
4. HUPKA, HUDSON 73.0 7.50 7.50 11.20
5. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 73.0 7.50 7.50 11.20
6. GREGORY, WILLIAM 72.0 6.00 6.00 0.00
7. SMITH, KAYLOR 71.0 4.50 4.50 0.00
8. RAY, KOLTER HAYSVILLE 71.0 4.50 4.50 0.00
9. HOGG, KORBIN 70.0 11.00 11.00 0.00
10. SMITH, LEVI 70.0 3.00 3.00 0.00
11. WINFREY, WREN PRATT 67.0 10.00 10.00 0.00
12. WENTE, PAITYN TURON 66.0 9.00 9.00 0.00
13. ROSE, WESTYN PRATT 62.0 2.00 2.00 0.00
14. WARD, LANE 60.0 1.00 1.00 0.00
15. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 5.9 8.00 8.00 0.00
16. BARINGER, NOLAN KINGMAN 5.8 1.00 1.00 0.00
17. EDMONDSON, JIMI CIMARRON 5.1 7.00 7.00 0.00
18. KARLOWSKI, SEDRIC 2.8 1.00 1.00 0.00
19. MAHLANDT, CASON 2.5 1.00 1.00 0.00
20. LOFFLAND, EASTON 1.9 1.00 1.00 0.00
21. LACY, KNOXX 1.6 1.00 1.00 0.00
22. MCCOLPIN, EMMETT 1.4 1.00 1.00 0.00
23. HOGG, ANSLEIGH 1.3 6.00 6.00 0.00
24. HEATON, COLLINS ALVA 1.2 5.00 5.00 0.00
25. GRIDLEY, DOMINIC PRATT 0.0 1.00 1.00 0.00
26. PETERSON, STETSON 0.0 1.00 1.00 0.00
27. LOFFLAND, MAVERICK 0.0 1.00 1.00 0.00
28. GARTEN, TRUITT 0.0 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Barrel Racin
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. WINSLOW, KYLEE ALVA 15.235 1.00 1.00 62.37
2. HEATON, CORD ALVA 15.407 11.00 11.00 51.03
3. GOODNO, JANCEY KIOWA 15.580 10.00 10.00 37.80
4. MAY, TANNER CONWAY SPRINGS 15.632 10.00 10.00 24.57
5. MATHES, KYNDAL 15.711 9.00 9.00 13.23
6. SMARSH, HAYDEN ANDALE 16.007 9.00 9.00 0.00
7. KELLER, CALLI MEDICINE LODGE 16.818 8.00 8.00 0.00
8. BROWN, KAYCEE 16.992 7.00 7.00 0.00
9. HENRY, JOVEY 17.122 6.00 6.00 0.00
10. MINYARD, ADDISON 17.456 5.00 5.00 0.00
11. TANKERSLEY, ADDIE 17.643 4.00 4.00 0.00
12. GOODNO, JANDA KIOWA 18.514 3.00 3.00 0.00
13. JOHNSON, ATLEY 20.323 2.00 2.00 0.00
14. MURPHY, ELLIE 20.427 1.00 1.00 0.00
15. BARNETT, KAMDON 20.434 8.00 8.00 0.00
16. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 21.160 7.00 7.00 0.00
17. RYAN, KARLYN 21.873 1.00 1.00 0.00
18. CREADICK, MADILYNN 25.695 1.00 1.00 0.00
19. EDMONDSON, MACKIE CIMARRON 26.442 1.00 1.00 0.00
20. MCREYNOLDS, LAKA 29.850 1.00 1.00 0.00
21. MAHLANDT, TYNLEIGH 33.268 6.00 6.00 0.00
2nd-4th Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. HEATON, CORD ALVA 5.950 11.00 11.00 42.00
2. GOODNO, JANCEY KIOWA 6.890 11.00 11.00 31.50
3. HENRY, JOVEY 15.630 10.00 10.00 21.00
4. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 50.260 10.00 10.00 10.50
5. BARNETT, KAMDON 200.000 1.00 1.00 0.00
6. JOHNSON, ATLEY 200.000 1.00 1.00 0.00
7. MAY, TANNER CONWAY SPRINGS 200.000 1.00 1.00 0.00
8. POTTER, GARREN 200.000 1.00 1.00 0.00
9. RITZ, WYATT PRESTON 200.000 1.00 1.00 0.00
10. SMARSH, HAYDEN ANDALE 200.000 1.00 1.00 0.00
11. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
12. EDMONDSON, MACKIE CIMARRON 200.000 1.00 1.00 0.00
13. BROWN, KAYCEE 200.000 1.00 1.00 0.00
14. WINFREY, WALKER PRATT 200.000 1.00 1.00 0.00
15. HENRY, LEVI 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Calf Riding
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. HENRY, LEVI 72.0 11.00 11.00 63.00
2. HEATON, CORD ALVA 0.0 1.00 1.00 0.00
3. MAY, TANNER CONWAY SPRINGS 0.0 1.00 1.00 0.00
4. RITZ, WYATT PRESTON 0.0 1.00 1.00 0.00
5. ROSE, BRAXTYN PRATT 0.0 1.00 1.00 0.00
6. DICK, BRODY 0.0 1.00 1.00 0.00
7. WINFREY, WALKER PRATT 0.0 1.00 1.00 0.00
8. CLOUD, JASON 0.0 1.00 1.00 0.00
9. DODGE, CADE 0.0 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Goat (girls)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. GOODNO, JANCEY KIOWA 12.850 11.00 11.00 41.25
2. EDMONDSON, MACKIE CIMARRON 15.390 10.00 10.00 24.75
3. HENRY, JOVEY 17.430 9.00 9.00 16.50
4. GOODNO, JANDA KIOWA 17.810 8.00 8.00 0.00
5. MATHES, KYNDAL 17.820 7.00 7.00 0.00
6. MURPHY, ELLIE 17.920 6.00 6.00 0.00
7. BROWN, KAYCEE 17.930 5.00 5.00 0.00
8. JOHNSON, ATLEY 33.250 4.00 4.00 0.00
9. MCREYNOLDS, LAKA 33.370 3.00 3.00 0.00
10. RYAN, KARLYN 200.000 1.00 1.00 0.00
11. TANKERSLEY, ADDIE 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Goats (boys)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. RITZ, WYATT PRESTON 14.160 11.00 11.00 41.25
2. HENRY, LEVI 15.370 10.00 10.00 24.75
3. WINFREY, WALKER PRATT 16.870 9.00 9.00 16.50
4. BARNETT, KAMDON 18.880 8.00 8.00 0.00
5. HEATON, CORD ALVA 19.550 7.00 7.00 0.00
6. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 27.120 6.00 6.00 0.00
7. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 27.800 5.00 5.00 0.00
8. SMARSH, HAYDEN ANDALE 34.130 4.00 4.00 0.00
9. MAY, TANNER CONWAY SPRINGS 200.000 1.00 1.00 0.00
10. POTTER, GARREN 200.000 1.00 1.00 0.00
11. DICK, BRODY 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. HEATON, CORD ALVA 22.479 11.00 11.00 59.40
2. SMARSH, HAYDEN ANDALE 23.448 10.00 10.00 48.60
3. HENRY, JOVEY 23.642 11.00 11.00 36.00
4. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 23.718 9.00 9.00 23.40
5. KELLER, CALLI MEDICINE LODGE 23.726 10.00 10.00 12.60
6. GOODNO, JANCEY KIOWA 24.715 9.00 9.00 0.00
7. JOHNSON, ATLEY 24.747 8.00 8.00 0.00
8. EDMONDSON, MACKIE CIMARRON 26.535 7.00 7.00 0.00
9. BROWN, KAYCEE 27.183 6.00 6.00 0.00
10. BARNETT, KAMDON 30.255 8.00 8.00 0.00
11. WINSLOW, KYLEE ALVA 34.414 1.00 1.00 0.00
12. RYAN, KARLYN 34.733 4.00 4.00 0.00
13. MURPHY, ELLIE 35.615 3.00 3.00 0.00
14. MAY, TANNER CONWAY SPRINGS 35.928 7.00 7.00 0.00
15. TANKERSLEY, ADDIE 37.600 2.00 2.00 0.00
16. CREADICK, MADILYNN 39.570 1.00 1.00 0.00
17. MAHLANDT, TYNLEIGH 63.962 6.00 6.00 0.00
18. MATHES, KYNDAL 200.000 1.00 1.00 0.00
19. MCREYNOLDS, LAKA 200.000 1.00 1.00 0.00
20. MINYARD, ADDISON 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Steer Breaka
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 4.520 11.00 11.00 38.50
2. RITZ, WYATT PRESTON 5.080 10.00 10.00 23.10
3. BROWN, KAYCEE 6.910 11.00 11.00 15.40
4. HEATON, CORD ALVA 38.130 9.00 9.00 0.00
5. BARNETT, KAMDON 200.000 1.00 1.00 0.00
6. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 200.000 1.00 1.00 0.00
7. GOODNO, JANCEY KIOWA 200.000 1.00 1.00 0.00
8. JOHNSON, ATLEY 200.000 1.00 1.00 0.00
9. MAY, TANNER CONWAY SPRINGS 200.000 1.00 1.00 0.00
10. POTTER, GARREN 200.000 1.00 1.00 0.00
11. WINFREY, WALKER PRATT 200.000 1.00 1.00 0.00
5-8th Tie Down
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 18.600 11.00 11.00 21.00
2. CRAIN, BRAEDON WICHITA 33.150 10.00 10.00 14.00
3. POTTER, GANNON 200.000 1.00 1.00 0.00
4. SMARSH, WYATT ANDALE 200.000 1.00 1.00 0.00
5. WILLIS, HOLDEN PRETTY PRAIRIE 200.000 1.00 1.00 0.00
5th -8th Pole Bend
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. HOPPES, EMERSON GALVA 22.428 11.00 11.00 75.90
2. SPANGENBERG, KASEY LYONS 23.621 10.00 10.00 62.10
3. TAYLOR, ELLISON 25.735 9.00 9.00 46.00
4. OLLER, MYAH 25.746 8.00 8.00 29.90
5. BLAND, AUSTYN PARTRIDGE 26.253 7.00 7.00 16.10
6. WARD, OAKLEY 26.690 6.00 6.00 0.00
7. CONNALLY, INSPIRATION 26.941 1.00 1.00 0.00
8. PAUS, ANNA FAIRFIELD 27.492 4.00 4.00 0.00
9. BRYANT, COOPER 28.417 3.00 3.00 0.00
10. GUSTAFSON, TAYLOR 28.495 2.00 2.00 0.00
11. STONE, ADDISON AUGUSTA 28.921 1.00 1.00 0.00
12. GOODCHILD, KIYA 28.962 1.00 1.00 0.00
13. STEWART, ANGEL KIOWA 29.393 1.00 1.00 0.00
14. POTTER, ADELEIGH 29.793 1.00 1.00 0.00
15. MARTEN, AMELIA 30.841 1.00 1.00 0.00
16. MINYARD, BROOKE 30.887 1.00 1.00 0.00
17. GARRISON, HADLEY KINGMAN 35.942 1.00 1.00 0.00
18. MCANDREW, KRISTYN CHENEY 38.898 1.00 1.00 0.00
19. HARDESTY, TAELOR 200.000 1.00 1.00 0.00
20. RYAN, KASSIDY 200.000 1.00 1.00 0.00
21. PUTNAM, SAGE 200.000 1.00 1.00 0.00
22. TETRICK, BRYNLEE KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
23. CREADICK, TAYLOR 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Bareback Str
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. CLARK, PAXTON KIOWA 70.0 11.00 11.00 14.00
2. CRAIN, BRAEDON WICHITA 0.0 1.00 1.00 0.00
5th-8th Barrel Racin
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. GOODCHILD, KIYA 15.107 11.00 11.00 85.80
2. STONE, ADDISON AUGUSTA 15.185 10.00 10.00 70.20
3. WILLIS, SHANTELL PRETTY PRAIRIE 15.521 9.00 9.00 52.00
4. GUSTAFSON, TAYLOR 15.621 8.00 8.00 33.80
5. SPANGENBERG, KASEY LYONS 15.753 7.00 7.00 18.20
6. BRYANT, COOPER 15.829 6.00 6.00 0.00
7. PAUS, ANNA FAIRFIELD 15.931 5.00 5.00 0.00
8. WARD, OAKLEY 15.997 4.00 4.00 0.00
9. PUTNAM, SAGE 16.454 3.00 3.00 0.00
10. CONNALLY, INSPIRATION 17.949 1.00 1.00 0.00
11. STEWART, ANGEL KIOWA 18.026 1.00 1.00 0.00
12. TAYLOR, ELLISON 18.478 1.00 1.00 0.00
13. HARDESTY, TAELOR 18.788 1.00 1.00 0.00
14. HOPPES, EMERSON GALVA 19.573 1.00 1.00 0.00
15. DICK, TEAGAN CHENEY 19.576 1.00 1.00 0.00
16. GARRISON, HADLEY KINGMAN 19.875 1.00 1.00 0.00
17. OLLER, MYAH 20.454 1.00 1.00 0.00
18. MARTEN, AMELIA 21.147 1.00 1.00 0.00
19. TETRICK, BRYNLEE KINGMAN 21.962 1.00 1.00 0.00
20. CREADICK, TAYLOR 22.421 1.00 1.00 0.00
21. SCHAUF, BROOKLYN 22.756 1.00 1.00 0.00
22. CLOUD, HAEDYN 30.465 1.00 1.00 0.00
23. MCANDREW, KRISTYN CHENEY 34.743 1.00 1.00 0.00
24. BLAND, AUSTYN PARTRIDGE 200.000 1.00 1.00 0.00
25. RYAN, KASSIDY 200.000 1.00 1.00 0.00
26. MINYARD, BROOKE 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. WILLIS, HOLDEN PRETTY PRAIRIE 2.660 11.00 11.00 56.00
2. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 5.820 10.00 10.00 42.00
3. POTTER, ADELEIGH 8.580 11.00 11.00 28.00
4. STONE, ADDISON AUGUSTA 12.670 10.00 10.00 14.00
5. CRAIN, BRAEDON WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
6. CRAIN, KENNEDY WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
7. PAUS, ANNA FAIRFIELD 200.000 1.00 1.00 0.00
8. POTTER, GANNON 200.000 1.00 1.00 0.00
9. RITZ, LAINEY PRESTON 200.000 1.00 1.00 0.00
10. RYAN, KEATON 200.000 1.00 1.00 0.00
11. SMARSH, WYATT ANDALE 200.000 1.00 1.00 0.00
12. WARD, OAKLEY 200.000 1.00 1.00 0.00
13. LEEPER, CASHTON 200.000 1.00 1.00 0.00
14. PUTNAM, SAGE 200.000 1.00 1.00 0.00
15. SPELLMAN, TUCKER HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
16. GUSTAFSON, TAYLOR 200.000 1.00 1.00 0.00
17. BOATWRIGHT, AUSTIN 200.000 1.00 1.00 0.00
18. WOOD, DAWSON 200.000 1.00 1.00 0.00
19. MCBETH, GRADY KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
20. MCBETH, WILL KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Goats (boys)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 10.110 11.00 11.00 44.20
2. POTTER, GANNON 11.590 10.00 10.00 33.15
3. SMARSH, WYATT ANDALE 14.260 9.00 9.00 22.10
4. GIEFER, LANDON 15.180 8.00 8.00 11.05
5. RYAN, KEATON 15.320 7.00 7.00 0.00
6. CRAIN, BRAEDON WICHITA 17.340 6.00 6.00 0.00
7. WOOD, DAWSON 19.610 5.00 5.00 0.00
8. MCBETH, GRADY KINGMAN 28.840 4.00 4.00 0.00
9. MAZANEC, WYATT KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
10. RYAN, KARSON 200.000 1.00 1.00 0.00
11. SPELLMAN, TUCKER HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
12. SPELLMAN, TRUITT HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
13. BOATWRIGHT, AUSTIN 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Goats(girls)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. RITZ, LAINEY PRESTON 9.610 11.00 11.00 53.30
2. GUSTAFSON, TAYLOR 10.350 10.00 10.00 43.61
3. HOPPES, EMERSON GALVA 11.260 9.00 9.00 32.30
4. STONE, ADDISON AUGUSTA 12.110 8.00 8.00 21.00
5. POTTER, ADELEIGH 12.620 7.00 7.00 11.31
6. HARDESTY, TAELOR 13.810 6.00 6.00 0.00
7. WARD, OAKLEY 15.300 5.00 5.00 0.00
8. TETRICK, BRYNLEE KINGMAN 16.900 4.00 4.00 0.00
9. GOODCHILD, KIYA 17.090 3.00 3.00 0.00
10. TETRICK, AUDREY KINGMAN 17.620 2.00 2.00 0.00
11. OLLER, MYAH 18.560 1.00 1.00 0.00
12. SPANGENBERG, KASEY LYONS 18.980 1.00 1.00 0.00
13. STEWART, ANGEL KIOWA 19.030 1.00 1.00 0.00
14. LEEPER, CASHTON 19.220 1.00 1.00 0.00
15. PAUS, ANNA FAIRFIELD 20.940 1.00 1.00 0.00
16. TAYLOR, ELLISON 21.250 1.00 1.00 0.00
17. DICK, TEAGAN CHENEY 24.690 1.00 1.00 0.00
18. CONNALLY, INSPIRATION 24.980 1.00 1.00 0.00
19. BLAND, AUSTYN PARTRIDGE 28.490 1.00 1.00 0.00
5th-8th HEADING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. WARD, OAKLEY 10.110 11.00 11.00 63.00
2. RYAN, KEATON 200.000 1.00 1.00 0.00
3. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
4. WILLIS, HOLDEN PRETTY PRAIRIE 200.000 1.00 1.00 0.00
5. OSBORN, KADE MURDOCK 200.000 1.00 1.00 0.00
6. STONE, ADDISON AUGUSTA 200.000 1.00 1.00 0.00
7. BOATWRIGHT, AUSTIN 200.000 1.00 1.00 0.00
8. MCBETH, WILL KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
9. LAWTON, JUSTIN 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th HEELING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. WILLIS, HOLDEN PRETTY PRAIRIE 17.230 11.00 11.00 28.00
2. SMARSH, WYATT ANDALE 18.250 10.00 10.00 16.80
3. LAWTON, JUSTIN 31.480 9.00 9.00 11.20
4. WARD, OAKLEY 48.370 11.00 11.00 0.00
5. CRAIN, BRAEDON WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
6. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
7. STONE, ADDISON AUGUSTA 200.000 1.00 1.00 0.00
8. MCBETH, WILL KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Ribbon ROPER
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 12.480 11.00 11.00 30.60
2. CRAIN, BRAEDON WICHITA 20.380 10.00 10.00 20.40
3. POTTER, GANNON 22.790 9.00 9.00 0.00
4. SMARSH, WYATT ANDALE 200.000 1.00 1.00 0.00
5. WILLIS, HOLDEN PRETTY PRAIRIE 200.000 1.00 1.00 0.00
6. WOOD, DAWSON 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Ribbon RUN
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. WARD, OAKLEY 12.480 11.00 11.00 30.60
2. HOPPES, EMERSON GALVA 20.380 10.00 10.00 20.40
3. POTTER, ADELEIGH 22.790 9.00 9.00 0.00
4. PAUS, ANNA FAIRFIELD 200.000 1.00 1.00 0.00
5. TETRICK, BRYNLEE KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
6. STONE, ADDISON AUGUSTA 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Saddle Bronc
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. CLARK, PAXTON KIOWA 0.0 1.00 1.00 0.00
2. CRAIN, BRAEDON WICHITA 0.0 1.00 1.00 0.00
5th-8th Steer Riding
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. CRAIN, BRAEDON WICHITA 80.0 11.00 11.00 16.00
2. KANNGIESSER, TALAN 75.0 10.00 10.00 0.00
5th-8th Steer Stopp
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SPELLMAN, TUCKER HUTCHINSON 10.560 1.00 1.00 19.20
2. CRAIN, BRAEDON WICHITA 14.760 10.00 10.00 12.80
3. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
4. OSBORN, KADE MURDOCK 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Barrel Raci
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. FARNEY, KATIE ARLINGTON 14.538 11.00 11.00 66.00
2. PERSCHBACHER, KATE KIOWA 14.718 10.00 10.00 49.50
3. LUEDKE, KAMRYN 14.724 9.00 9.00 33.00
4. SCHENKER, SHADA NICKERSON 14.923 8.00 8.00 16.50
5. MALCHOW, ALYSSA 15.067 7.00 7.00 0.00
6. PERES, ALEAH 15.350 6.00 6.00 0.00
7. DEES, SHAYLA 15.581 5.00 5.00 0.00
8. COURTNEY, ASA 15.817 4.00 4.00 0.00
9. GILPATRICK, HANNAH 15.824 3.00 3.00 0.00
10. KRASE, EMMA 16.073 2.00 2.00 0.00
11. HOTTOVY, EMMA 16.308 1.00 1.00 0.00
12. SPRINGER, JORDYN MACKSVILLE 16.455 1.00 1.00 0.00
13. SPANGENBERG, HANNAH LYONS 20.554 1.00 1.00 0.00
14. AUGUSTINE, CHLOE WICHITA 20.638 1.00 1.00 0.00
15. REMPEL, SADIE NELSON 25.668 1.00 1.00 0.00
9th-12th Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. REMPEL, SADIE NELSON 5.060 11.00 11.00 56.00
2. FARNEY, KATIE ARLINGTON 6.230 10.00 10.00 42.00
3. LUEDKE, KAMRYN 6.800 9.00 9.00 28.00
4. COURTNEY, ASA 14.220 8.00 8.00 14.00
5. PERES, ALEAH 200.000 1.00 1.00 0.00
6. PERSCHBACHER, KATE KIOWA 200.000 1.00 1.00 0.00
7. SCHENKER, SHADA NICKERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
8. SCHNOOR, DANA 200.000 1.00 1.00 0.00
9. SPRINGER, JORDYN MACKSVILLE 200.000 1.00 1.00 0.00
10. CARLISLE, PEYTYN 200.000 1.00 1.00 0.00
11. AUGUSTINE, CHLOE WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
12. THOMPSON, TALEE STERLING 200.000 1.00 1.00 0.00
13. WOOD, LANEY 200.000 1.00 1.00 0.00
14. DEES, SHAYLA 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Calf Tie Dn
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. MCBETH, KAEL KINGMAN 16.540 11.00 11.00 24.00
2. MEYER, JOSH 27.250 10.00 10.00 16.00
3. HANDLIN, AARON MCPHERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
4. KENNEDY, COLTEN 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Chute Doggi
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. MCBETH, KAEL KINGMAN 3.790 11.00 11.00 30.00
2. HANDLIN, AARON MCPHERSON 13.090 10.00 10.00 0.00
3. HENRY, WYATT 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. MALCHOW, ALYSSA 10.730 11.00 11.00 45.60
2. COURTNEY, ASA 11.190 10.00 10.00 34.20
3. PERSCHBACHER, KATE KIOWA 11.960 9.00 9.00 22.80
4. PERES, ALEAH 12.010 8.00 8.00 11.40
5. FARNEY, KATIE ARLINGTON 12.100 7.00 7.00 0.00
6. AUGUSTINE, CHLOE WICHITA 12.690 1.00 1.00 0.00
7. SCHENKER, SHADA NICKERSON 13.670 5.00 5.00 0.00
8. SPANGENBERG, HANNAH LYONS 15.730 4.00 4.00 0.00
9. GILPATRICK, HANNAH 15.930 3.00 3.00 0.00
10. WOOD, LANEY 16.650 2.00 2.00 0.00
11. CARLISLE, PEYTYN 19.190 1.00 1.00 0.00
12. LUEDKE, KAMRYN 21.940 1.00 1.00 0.00
9th-12th HEADING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. REMPEL, SADIE NELSON 17.170 11.00 11.00 48.00
2. HEDLUND, KARTER ANTHONY 19.430 11.00 11.00 36.00
3. MEYER, JOSH 23.880 10.00 10.00 24.00
4. KENNEDY, COLTEN 30.430 9.00 9.00 12.00
5. GREEN, COLBY 37.460 8.00 8.00 0.00
6. FARNEY, KATIE ARLINGTON 200.000 1.00 1.00 0.00
7. HANDLIN, AARON MCPHERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
8. HUBER, AIGHDANLEE 200.000 1.00 1.00 0.00
9. PERES, ALEAH 200.000 1.00 1.00 0.00
10. PERSCHBACHER, KATE KIOWA 200.000 1.00 1.00 0.00
11. SCHENKER, SHADA NICKERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
12. SHEPLER, MICHAEL 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th HEELING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. HANDLIN, AARON MCPHERSON 7.570 11.00 11.00 48.00
2. HEDLUND, KARTER ANTHONY 8.680 10.00 10.00 36.00
3. MEYER, JOSH 28.450 9.00 9.00 24.00
4. MCBETH, KAEL KINGMAN 32.030 8.00 8.00 12.00
5. FARNEY, KATIE ARLINGTON 200.000 1.00 1.00 0.00
6. GREEN, COLBY 200.000 1.00 1.00 0.00
7. HUBER, AIGHDANLEE 200.000 1.00 1.00 0.00
8. PERSCHBACHER, KATE KIOWA 200.000 1.00 1.00 0.00
9. REMPEL, SADIE NELSON 200.000 1.00 1.00 0.00
10. SCHENKER, SHADA NICKERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
11. KENNEDY, COLTEN 200.000 1.00 1.00 0.00
12. SHEPLER, MICHAEL 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Pole Bendin
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SCHENKER, SHADA NICKERSON 21.948 11.00 11.00 66.00
2. FARNEY, KATIE ARLINGTON 22.009 10.00 10.00 49.50
3. PERSCHBACHER, KATE KIOWA 22.335 9.00 9.00 33.00
4. SPANGENBERG, HANNAH LYONS 26.011 8.00 8.00 16.50
5. HOTTOVY, EMMA 26.036 7.00 7.00 0.00
6. KRASE, EMMA 27.073 6.00 6.00 0.00
7. REMPEL, SADIE NELSON 27.843 5.00 5.00 0.00
8. LUEDKE, KAMRYN 28.403 4.00 4.00 0.00
9. GILPATRICK, HANNAH 29.492 3.00 3.00 0.00
10. COURTNEY, ASA 30.132 2.00 2.00 0.00
11. SPRINGER, JORDYN MACKSVILLE 32.415 1.00 1.00 0.00
12. MALCHOW, ALYSSA 33.129 1.00 1.00 0.00
13. CARLISLE, PEYTYN 47.688 1.00 1.00 0.00
14. DEES, SHAYLA 200.000 1.00 1.00 0.00
15. PERES, ALEAH 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Steer Stop
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. MEYER, JOSH 5.760 11.00 11.00 30.00
2. HUBER, AIGHDANLEE 16.820 10.00 10.00 20.00
3. HANDLIN, AARON MCPHERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
4. HEDLUND, KARTER ANTHONY 200.000 1.00 1.00 0.00
5. SHEPLER, MICHAEL 200.000 1.00 1.00 0.00