Scores Listing for Rodeo 4 - Nov 15(11/15/2020-Kingman)

Scores Listing for Rodeo 4 - Nov 15(Kingman)
0 - 1 Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. WENTE, PAITYN TURON 16.306 11.00 11.00 54.45
2. WINFREY, WREN PRATT 16.971 10.00 10.00 44.55
3. EDMONDSON, JIMI CIMARRON 17.724 9.00 9.00 33.00
4. HUPKA, HUDSON 18.128 11.00 11.00 21.45
5. WARD, LANE 20.863 10.00 10.00 11.55
6. OHM, TELSON 21.424 9.00 9.00 0.00
7. FLITZ, PAYSON TOWANDA 21.732 8.00 8.00 0.00
8. VOLKER, KARSYN 22.849 8.00 8.00 0.00
9. SMITH, KAYLOR 23.056 7.00 7.00 0.00
10. HART, CALLIE 23.379 1.00 1.00 0.00
11. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 23.527 6.00 6.00 0.00
12. DOWNARD, WESTON CASSODAY 23.958 6.00 6.00 0.00
13. GREGORY, HENRY 28.139 5.00 5.00 0.00
14. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 28.896 5.00 5.00 0.00
15. HEATON, COLLINS ALVA 30.468 4.00 4.00 0.00
16. BREECH, NOAH 36.830 4.00 4.00 0.00
17. LACY, KNOXX 40.217 3.00 3.00 0.00
18. BARINGER, NOLAN KINGMAN 42.660 2.00 2.00 0.00
19. HOGG, ANSLEIGH 43.697 3.00 3.00 0.00
20. BOCK, GRACE 45.412 2.00 2.00 0.00
21. HAMM, RAELYNN 47.165 1.00 1.00 0.00
22. BREITHAUPT, TY 200.000 1.00 1.00 0.00
23. HAMM, HADLEY 200.000 1.00 1.00 0.00
24. HOGG, KORBIN 200.000 1.00 1.00 0.00
25. HOSKINSON, KASH 200.000 1.00 1.00 0.00
26. MAHLANDT, CASON 200.000 1.00 1.00 0.00
27. MAHLANDT, MACIE 200.000 1.00 1.00 0.00
28. MCCOLPIN, EMMETT 200.000 1.00 1.00 0.00
29. MCCOLPIN, IAN 200.000 1.00 1.00 0.00
30. MCCOLPIN, MAGGIE 200.000 1.00 1.00 0.00
31. SCHAMLE, JACK 200.000 1.00 1.00 0.00
32. WENTE, LONDYN TURON 200.000 1.00 1.00 0.00
33. GREGORY, WILLIAM 200.000 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Dummy Roping
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. WINFREY, WREN PRATT 35.0 11.00 11.00 37.33
2. FLITZ, PAYSON TOWANDA 35.0 10.50 10.50 37.33
3. GREGORY, HENRY 35.0 10.50 10.50 37.33
4. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 28.0 10.00 10.00 9.33
5. MAHLANDT, CASON 28.0 8.50 8.50 9.33
6. SMITH, KAYLOR 28.0 8.50 8.50 9.33
7. WENTE, PAITYN TURON 21.0 9.00 9.00 0.00
8. EDMONDSON, JIMI CIMARRON 12.0 8.00 8.00 0.00
9. OHM, TELSON 12.0 7.00 7.00 0.00
10. HOGG, KORBIN 10.0 7.00 7.00 0.00
11. WARD, LANE 9.0 6.00 6.00 0.00
12. HAMM, RAELYNN 8.0 6.00 6.00 0.00
13. DOWNARD, WESTON CASSODAY 7.0 4.50 4.50 0.00
14. LOFFLAND, EASTON 7.0 4.50 4.50 0.00
15. SMITH, LEVI 6.0 3.00 3.00 0.00
16. BARINGER, NOLAN KINGMAN 5.0 1.50 1.50 0.00
17. MCCOLPIN, EMMETT 5.0 1.50 1.50 0.00
18. HOGG, ANSLEIGH 3.0 5.00 5.00 0.00
19. BREECH, NOAH 3.0 1.00 1.00 0.00
20. SHANNON, CREW 3.0 1.00 1.00 0.00
21. CLARK, LINNIE KIOWA 2.0 4.00 4.00 0.00
22. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 1.0 2.00 2.00 0.00
23. WINFREY, WRAYLEE 1.0 2.00 2.00 0.00
24. HEATON, COLLINS ALVA 1.0 2.00 2.00 0.00
25. HOSKINSON, KASH 0.0 1.00 1.00 0.00
26. HUPKA, HUDSON 0.0 1.00 1.00 0.00
27. LACY, KNOXX 0.0 1.00 1.00 0.00
28. GREGORY, WILLIAM 0.0 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. WINFREY, WREN PRATT 8.120 11.00 11.00 50.16
2. GREGORY, HENRY 9.346 11.00 11.00 41.04
3. HUPKA, HUDSON 9.645 10.00 10.00 30.40
4. DOWNARD, WESTON CASSODAY 9.953 9.00 9.00 19.76
5. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 10.374 10.00 10.00 10.64
6. WENTE, PAITYN TURON 10.648 9.00 9.00 0.00
7. OHM, TELSON 11.013 8.00 8.00 0.00
8. EDMONDSON, JIMI CIMARRON 11.531 8.00 8.00 0.00
9. WARD, LANE 11.640 7.00 7.00 0.00
10. HOGG, KORBIN 12.292 7.00 7.00 0.00
11. GARRISON, HARPER KINGMAN 12.789 6.00 6.00 0.00
12. FLITZ, PAYSON TOWANDA 12.819 6.00 6.00 0.00
13. SMITH, KAYLOR 13.651 5.00 5.00 0.00
14. VOLKER, KARSYN 14.570 5.00 5.00 0.00
15. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 15.240 4.00 4.00 0.00
16. HART, CALLIE 16.861 1.00 1.00 0.00
17. MCCOLPIN, EMMETT 17.839 4.00 4.00 0.00
18. HAMM, RAELYNN 18.583 2.00 2.00 0.00
19. BOCK, GRACE 18.630 1.00 1.00 0.00
20. BARINGER, NOLAN KINGMAN 19.016 3.00 3.00 0.00
21. SHANNON, CREW 19.459 2.00 2.00 0.00
22. HEATON, COLLINS ALVA 20.833 1.00 1.00 0.00
23. MAHLANDT, CASON 22.339 1.00 1.00 0.00
24. LACY, KNOXX 24.163 1.00 1.00 0.00
25. HOSKINSON, KASH 25.066 1.00 1.00 0.00
26. GREGORY, WILLIAM 26.719 1.00 1.00 0.00
27. WINFREY, WRAYLEE 27.025 1.00 1.00 0.00
28. BREECH, NOAH 27.383 1.00 1.00 0.00
29. HOGG, ANSLEIGH 31.636 1.00 1.00 0.00
30. BREITHAUPT, TY 40.431 1.00 1.00 0.00
31. LOFFLAND, EASTON 40.532 1.00 1.00 0.00
32. WENTE, LONDYN TURON 42.485 1.00 1.00 0.00
33. HAMM, HADLEY 200.000 1.00 1.00 0.00
34. HEDLUND, MESA 200.000 1.00 1.00 0.00
35. MCCOLPIN, IAN 200.000 1.00 1.00 0.00
36. MCCOLPIN, MAGGIE 200.000 1.00 1.00 0.00
37. SCHAMLE, JACK 200.000 1.00 1.00 0.00
38. TETRICK, TRIPP 200.000 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. FLITZ, PAYSON TOWANDA 23.820 11.00 11.00 42.90
2. EDMONDSON, JIMI CIMARRON 25.049 11.00 11.00 35.10
3. WINFREY, WREN PRATT 25.760 10.00 10.00 26.00
4. WENTE, PAITYN TURON 27.001 9.00 9.00 16.90
5. GREGORY, HENRY 28.847 10.00 10.00 9.10
6. HUPKA, HUDSON 31.369 9.00 9.00 0.00
7. OHM, TELSON 32.662 8.00 8.00 0.00
8. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 33.890 8.00 8.00 0.00
9. HOGG, KORBIN 34.309 7.00 7.00 0.00
10. HART, CALLIE 34.932 1.00 1.00 0.00
11. SMITH, KAYLOR 35.125 7.00 7.00 0.00
12. DOWNARD, WESTON CASSODAY 40.898 6.00 6.00 0.00
13. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 46.247 5.00 5.00 0.00
14. BARINGER, NOLAN KINGMAN 47.564 5.00 5.00 0.00
15. HEATON, COLLINS ALVA 48.865 4.00 4.00 0.00
16. BREECH, NOAH 65.305 4.00 4.00 0.00
17. HOSKINSON, KASH 67.026 3.00 3.00 0.00
18. GREGORY, WILLIAM 68.659 2.00 2.00 0.00
19. HAMM, RAELYNN 88.908 3.00 3.00 0.00
20. MCCOLPIN, EMMETT 200.000 1.00 1.00 0.00
21. MCCOLPIN, IAN 200.000 1.00 1.00 0.00
22. MCCOLPIN, MAGGIE 200.000 1.00 1.00 0.00
23. SCHAMLE, JACK 200.000 1.00 1.00 0.00
24. VOLKER, KARSYN 200.000 1.00 1.00 0.00
25. WARD, LANE 200.000 1.00 1.00 0.00
26. BOCK, GRACE 200.000 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Sheep Riding
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. ROSE, WESTYN PRATT 63.0 3.00 3.00 0.00
2. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 2.7 7.00 7.00 0.00
3. GREGORY, HENRY 74.0 11.00 11.00 42.24
4. DOWNARD, WESTON CASSODAY 73.0 10.00 10.00 34.56
5. SMITH, KAYLOR 72.0 9.00 9.00 25.60
6. MCCOLPIN, EMMETT 71.0 8.00 8.00 16.64
7. FLITZ, PAYSON TOWANDA 70.0 6.50 6.50 4.48
8. RAY, KOLTER HAYSVILLE 70.0 6.50 6.50 4.48
9. WINFREY, WREN PRATT 69.0 11.00 11.00 0.00
10. WARD, LANE 69.0 5.00 5.00 0.00
11. MAHLANDT, CASON 68.0 4.00 4.00 0.00
12. SHANNON, CREW 5.9 2.00 2.00 0.00
13. LOFFLAND, EASTON 5.7 1.00 1.00 0.00
14. HOGG, KORBIN 5.0 10.00 10.00 0.00
15. BARINGER, NOLAN KINGMAN 4.3 1.00 1.00 0.00
16. SMITH, LEVI 4.2 1.00 1.00 0.00
17. HART, CALLIE 4.0 1.00 1.00 0.00
18. WENTE, PAITYN TURON 3.7 8.00 8.00 0.00
19. KARLOWSKI, SEDRIC 3.4 1.00 1.00 0.00
20. HUPKA, HUDSON 2.6 1.00 1.00 0.00
21. GIEFER, CORBIN 1.9 1.00 1.00 0.00
22. OHM, TELSON 1.8 1.00 1.00 0.00
23. HEATON, COLLINS ALVA 1.7 6.00 6.00 0.00
24. BERRY, ROWDY 1.7 1.00 1.00 0.00
25. EDMONDSON, JIMI CIMARRON 1.6 5.00 5.00 0.00
26. LACY, KNOXX 1.2 1.00 1.00 0.00
27. GRIDLEY, DOMINIC PRATT 1.0 1.00 1.00 0.00
28. CLARK, LINNIE KIOWA 0.0 1.00 1.00 0.00
29. HEDLUND, MESA 0.0 1.00 1.00 0.00
30. LOFFLAND, MAVERICK 0.0 1.00 1.00 0.00
31. GREGORY, WILLIAM 0.0 1.00 1.00 0.00
32. TETRICK, TRIPP 0.0 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Barrel Racin
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. HEATON, CORD ALVA 15.295 11.00 11.00 59.40
2. SMARSH, HAYDEN ANDALE 15.417 10.00 10.00 48.60
3. MATHES, KYNDAL 15.427 11.00 11.00 36.00
4. MAY, TANNER CONWAY SPRINGS 15.445 9.00 9.00 23.40
5. GOODNO, JANCEY KIOWA 15.490 10.00 10.00 12.60
6. BARNETT, KAMDON 15.823 8.00 8.00 0.00
7. KELLER, CALLI MEDICINE LODGE 16.244 9.00 9.00 0.00
8. HENRY, JOVEY 16.783 8.00 8.00 0.00
9. ZOOK, BRITINI 17.264 7.00 7.00 0.00
10. TANKERSLEY, ADDIE 17.883 6.00 6.00 0.00
11. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 20.588 7.00 7.00 0.00
12. HART, ELLIE 21.332 1.00 1.00 0.00
13. EDMONDSON, MACKIE CIMARRON 21.776 4.00 4.00 0.00
14. BROWN, KAYCEE 22.861 3.00 3.00 0.00
15. MCREYNOLDS, LAKA 25.545 2.00 2.00 0.00
16. JOHNSON, ATLEY 25.724 1.00 1.00 0.00
17. CREADICK, MADILYNN 25.938 1.00 1.00 0.00
18. RYAN, KARLYN 28.886 1.00 1.00 0.00
19. DICK, BRODY 200.000 1.00 1.00 0.00
20. MINYARD, ADDISON 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 6.054 11.00 11.00 39.20
2. EDMONDSON, MACKIE CIMARRON 6.285 11.00 11.00 29.40
3. HEATON, CORD ALVA 6.417 10.00 10.00 19.60
4. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 13.267 9.00 9.00 9.80
5. WINFREY, WALKER PRATT 34.740 8.00 8.00 0.00
6. GOODNO, JANCEY KIOWA 200.000 1.00 1.00 0.00
7. POTTER, GARREN 200.000 1.00 1.00 0.00
8. BROWN, KAYCEE 200.000 1.00 1.00 0.00
9. SMARSH, HAYDEN ANDALE 200.000 1.00 1.00 0.00
10. MAY, TANNER CONWAY SPRINGS 200.000 1.00 1.00 0.00
11. BEBERMEYER, COLBY HARPER 200.000 1.00 1.00 0.00
12. JOHNSON, ATLEY 200.000 1.00 1.00 0.00
13. HENRY, JOVEY 200.000 1.00 1.00 0.00
14. HENRY, LEVI 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Calf Riding
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. DICK, BRODY 75.0 11.00 11.00 31.50
2. MAY, TANNER CONWAY SPRINGS 73.0 10.00 10.00 18.90
3. HEATON, CORD ALVA 72.0 9.00 9.00 12.60
4. ROSE, BRAXTYN PRATT 0.0 1.00 1.00 0.00
5. VALLE, BRAYDEN KINGMAN 0.0 1.00 1.00 0.00
6. DODGE, CADE 0.0 1.00 1.00 0.00
7. HENRY, LEVI 0.0 1.00 1.00 0.00
8. CLOUD, JASON 0.0 1.00 1.00 0.00
9. WINFREY, WALKER PRATT 0.0 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Goat (girls)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. EDMONDSON, MACKIE CIMARRON 11.884 11.00 11.00 36.00
2. GOODNO, JANCEY KIOWA 12.000 10.00 10.00 27.00
3. GOODNO, JANDA KIOWA 15.358 9.00 9.00 18.00
4. MATHES, KYNDAL 15.615 8.00 8.00 9.00
5. JOHNSON, ATLEY 16.711 7.00 7.00 0.00
6. ZOOK, BRITINI 17.491 6.00 6.00 0.00
7. BROWN, KAYCEE 18.279 5.00 5.00 0.00
8. HART, ELLIE 18.337 1.00 1.00 0.00
9. TANKERSLEY, ADDIE 19.851 3.00 3.00 0.00
10. RYAN, KARLYN 20.834 2.00 2.00 0.00
11. HENRY, JOVEY 24.039 1.00 1.00 0.00
12. MCREYNOLDS, LAKA 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Goats (boys)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. POTTER, GARREN 14.313 11.00 11.00 41.25
2. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 14.458 10.00 10.00 24.75
3. HEATON, CORD ALVA 15.216 9.00 9.00 16.50
4. HENRY, LEVI 15.513 8.00 8.00 0.00
5. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 18.023 7.00 7.00 0.00
6. BARNETT, KAMDON 18.084 6.00 6.00 0.00
7. WINFREY, WALKER PRATT 18.535 5.00 5.00 0.00
8. MAY, TANNER CONWAY SPRINGS 23.622 4.00 4.00 0.00
9. DICK, BRODY 26.049 3.00 3.00 0.00
10. SMARSH, HAYDEN ANDALE 29.301 2.00 2.00 0.00
11. BEBERMEYER, COLBY HARPER 40.197 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. EDMONDSON, MACKIE CIMARRON 21.565 11.00 11.00 56.43
2. KELLER, CALLI MEDICINE LODGE 23.023 10.00 10.00 46.17
3. HENRY, JOVEY 23.212 9.00 9.00 34.20
4. MATHES, KYNDAL 23.328 8.00 8.00 22.23
5. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 23.533 11.00 11.00 11.97
6. SMARSH, HAYDEN ANDALE 24.332 10.00 10.00 0.00
7. MAY, TANNER CONWAY SPRINGS 25.225 9.00 9.00 0.00
8. TANKERSLEY, ADDIE 27.503 7.00 7.00 0.00
9. HEATON, CORD ALVA 27.637 8.00 8.00 0.00
10. BROWN, KAYCEE 29.281 6.00 6.00 0.00
11. ZOOK, BRITINI 29.346 5.00 5.00 0.00
12. GOODNO, JANCEY KIOWA 29.646 4.00 4.00 0.00
13. BARNETT, KAMDON 29.819 7.00 7.00 0.00
14. JOHNSON, ATLEY 30.325 3.00 3.00 0.00
15. MINYARD, ADDISON 30.908 2.00 2.00 0.00
16. CREADICK, MADILYNN 41.951 1.00 1.00 0.00
17. MCREYNOLDS, LAKA 46.143 1.00 1.00 0.00
18. RYAN, KARLYN 46.585 1.00 1.00 0.00
19. HART, ELLIE 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Steer Breaka
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 200.000 1.00 1.00 0.00
2. GOODNO, JANCEY KIOWA 200.000 1.00 1.00 0.00
3. POTTER, GARREN 200.000 1.00 1.00 0.00
4. BARNETT, KAMDON 200.000 1.00 1.00 0.00
5. BROWN, KAYCEE 200.000 1.00 1.00 0.00
6. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
7. MAY, TANNER CONWAY SPRINGS 200.000 1.00 1.00 0.00
8. JOHNSON, ATLEY 200.000 1.00 1.00 0.00
9. WINFREY, WALKER PRATT 200.000 1.00 1.00 0.00
10. HEATON, CORD ALVA 200.000 1.00 1.00 0.00
5-8th Tie Down
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 20.009 11.00 11.00 29.40
2. WILLIS, HOLDEN PRETTY PRAIRIE 21.841 10.00 10.00 19.60
3. SMARSH, WYATT ANDALE 50.152 9.00 9.00 0.00
4. CRAIN, BRAEDON WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
5. POTTER, GANNON 200.000 1.00 1.00 0.00
6. ORR, CASH 200.000 1.00 1.00 0.00
7. SHANNON, CREED HUMBOLDT 200.000 1.00 1.00 0.00
5th -8th Pole Bend
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. POTTER, ADELEIGH 25.308 11.00 11.00 99.00
2. WARD, OAKLEY 25.476 10.00 10.00 81.00
3. PAUS, ANNA FAIRFIELD 26.729 9.00 9.00 60.00
4. HART, MAGGIE 26.981 1.00 1.00 39.00
5. SPANGENBERG, KASEY LYONS 28.411 7.00 7.00 21.00
6. GUSTAFSON, TAYLOR 28.493 6.00 6.00 0.00
7. HARDESTY, TAELOR 29.274 5.00 5.00 0.00
8. MINYARD, BROOKE 29.410 4.00 4.00 0.00
9. PUTNAM, SAGE 29.605 3.00 3.00 0.00
10. OHM, KODEE 30.289 2.00 2.00 0.00
11. BRITTAIN, TARYN KINGMAN 30.598 1.00 1.00 0.00
12. GOODCHILD, KIYA 31.225 1.00 1.00 0.00
13. HOPPES, EMERSON GALVA 32.515 1.00 1.00 0.00
14. BLAND, AUSTYN PARTRIDGE 34.631 1.00 1.00 0.00
15. GARRISON, HADLEY KINGMAN 35.436 1.00 1.00 0.00
16. RYAN, KASSIDY 35.486 1.00 1.00 0.00
17. GUSTAFSON, TAVA 35.654 1.00 1.00 0.00
18. POE, ALYSSA 35.834 1.00 1.00 0.00
19. MCANDREW, KRISTYN CHENEY 38.177 1.00 1.00 0.00
20. CREADICK, TAYLOR 39.603 1.00 1.00 0.00
21. GERLACH, LANEY 41.042 1.00 1.00 0.00
22. BECK, IVY 200.000 1.00 1.00 0.00
23. OLLER, MYAH 200.000 1.00 1.00 0.00
24. STEWART, ANGEL KIOWA 200.000 1.00 1.00 0.00
25. STONE, ADDISON AUGUSTA 200.000 1.00 1.00 0.00
26. TETRICK, BRYNLEE KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
27. GIEFER, ADDISON 200.000 1.00 1.00 0.00
28. MARTEN, AMELIA 200.000 1.00 1.00 0.00
29. BRYANT, COOPER 200.000 1.00 1.00 0.00
30. WILLIS, SHANTELL PRETTY PRAIRIE 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Bareback Str
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. CLARK, PAXTON KIOWA 77.0 10.50 10.50 10.50
2. SHANNON, BRIGG IOLA 77.0 10.50 10.50 10.50
3. CRAIN, BRAEDON WICHITA 75.0 9.00 9.00 0.00
5th-8th Barrel Racin
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. HOPPES, EMERSON GALVA 14.432 11.00 11.00 115.50
2. WILLIS, SHANTELL PRETTY PRAIRIE 15.110 10.00 10.00 94.50
3. OLLER, MYAH 15.148 9.00 9.00 70.00
4. WARD, OAKLEY 15.160 8.00 8.00 45.50
5. SPANGENBERG, KASEY LYONS 15.587 7.00 7.00 24.50
6. MINYARD, BROOKE 15.816 6.00 6.00 0.00
7. ZOOK, BREKYN GARNETT 15.889 5.00 5.00 0.00
8. TETRICK, BRYNLEE KINGMAN 16.032 4.00 4.00 0.00
9. PUTNAM, SAGE 16.244 3.00 3.00 0.00
10. BRITTAIN, TARYN KINGMAN 16.670 2.00 2.00 0.00
11. GUSTAFSON, TAYLOR 16.861 1.00 1.00 0.00
12. HARDESTY, TAELOR 16.900 1.00 1.00 0.00
13. OHM, KODEE 17.195 1.00 1.00 0.00
14. GUSTAFSON, TAVA 17.447 1.00 1.00 0.00
15. SCHAUF, BROOKLYN 19.156 1.00 1.00 0.00
16. STONE, ADDISON AUGUSTA 19.712 1.00 1.00 0.00
17. GOODCHILD, KIYA 20.249 1.00 1.00 0.00
18. GIEFER, ADDISON 20.606 1.00 1.00 0.00
19. HART, MAGGIE 20.746 1.00 1.00 0.00
20. MARTEN, AMELIA 21.526 1.00 1.00 0.00
21. PAUS, ANNA FAIRFIELD 21.600 1.00 1.00 0.00
22. STEWART, ANGEL KIOWA 22.069 1.00 1.00 0.00
23. GERLACH, LANEY 23.094 1.00 1.00 0.00
24. POE, ALYSSA 23.205 1.00 1.00 0.00
25. GARRISON, HADLEY KINGMAN 23.399 1.00 1.00 0.00
26. MCANDREW, KRISTYN CHENEY 23.423 1.00 1.00 0.00
27. RYAN, KASSIDY 23.506 1.00 1.00 0.00
28. CLOUD, HAEDYN 24.264 1.00 1.00 0.00
29. CREADICK, TAYLOR 25.118 1.00 1.00 0.00
30. POTTER, ADELEIGH 27.214 1.00 1.00 0.00
31. ENGEL, LYRIC 27.350 1.00 1.00 0.00
32. BECK, IVY 200.000 1.00 1.00 0.00
33. DICK, TEAGAN CHENEY 200.000 1.00 1.00 0.00
34. BRYANT, COOPER 200.000 1.00 1.00 0.00
35. BLAND, AUSTYN PARTRIDGE 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. RITZ, LAINEY PRESTON 2.805 11.00 11.00 48.51
2. CRAIN, BRAEDON WICHITA 3.295 11.00 11.00 39.69
3. WOOD, DAWSON 4.424 10.00 10.00 29.40
4. WARD, OAKLEY 5.404 10.00 10.00 19.11
5. STONE, ADDISON AUGUSTA 12.550 9.00 9.00 10.29
6. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 12.586 9.00 9.00 0.00
7. ZOOK, BREKYN GARNETT 14.128 8.00 8.00 0.00
8. GUSTAFSON, TAVA 200.000 1.00 1.00 0.00
9. LEEPER, CASHTON 200.000 1.00 1.00 0.00
10. PAUS, ANNA FAIRFIELD 200.000 1.00 1.00 0.00
11. POTTER, GANNON 200.000 1.00 1.00 0.00
12. POTTER, ADELEIGH 200.000 1.00 1.00 0.00
13. RYAN, KEATON 200.000 1.00 1.00 0.00
14. ORR, CASH 200.000 1.00 1.00 0.00
15. ORR, CALE 200.000 1.00 1.00 0.00
16. SMARSH, WYATT ANDALE 200.000 1.00 1.00 0.00
17. SHANNON, CREED HUMBOLDT 200.000 1.00 1.00 0.00
18. PUTNAM, SAGE 200.000 1.00 1.00 0.00
19. BOATWRIGHT, AUSTIN 200.000 1.00 1.00 0.00
20. MCBETH, GRADY KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
21. WILLIS, HOLDEN PRETTY PRAIRIE 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Goats (boys)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 13.283 11.00 11.00 46.75
2. SMARSH, WYATT ANDALE 15.132 10.00 10.00 28.05
3. GIEFER, LANDON 17.484 9.00 9.00 18.70
4. POTTER, GANNON 17.560 8.00 8.00 0.00
5. RYAN, KEATON 17.936 7.00 7.00 0.00
6. RYAN, KARSON 20.231 6.00 6.00 0.00
7. MCBETH, GRADY KINGMAN 20.645 1.00 1.00 0.00
8. WOOD, DAWSON 22.039 4.00 4.00 0.00
9. MAZANEC, WYATT KINGMAN 22.812 3.00 3.00 0.00
10. BOATWRIGHT, AUSTIN 24.272 2.00 2.00 0.00
11. CRAIN, BRAEDON WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Goats(girls)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. GUSTAFSON, TAYLOR 8.680 11.00 11.00 58.91
2. HOPPES, EMERSON GALVA 10.586 10.00 10.00 48.20
3. STONE, ADDISON AUGUSTA 10.921 9.00 9.00 35.70
4. OHM, KODEE 12.665 8.00 8.00 23.21
5. RITZ, LAINEY PRESTON 13.466 7.00 7.00 12.50
6. ZOOK, BREKYN GARNETT 14.629 6.00 6.00 0.00
7. WARD, OAKLEY 14.886 5.00 5.00 0.00
8. GOODCHILD, KIYA 15.328 4.00 4.00 0.00
9. TETRICK, BRYNLEE KINGMAN 15.986 3.00 3.00 0.00
10. SPANGENBERG, KASEY LYONS 16.112 2.00 2.00 0.00
11. TETRICK, AUDREY KINGMAN 16.610 1.00 1.00 0.00
12. HART, MAGGIE 17.254 1.00 1.00 0.00
13. DICK, TEAGAN CHENEY 17.722 1.00 1.00 0.00
14. HARDESTY, TAELOR 18.245 1.00 1.00 0.00
15. STEWART, ANGEL KIOWA 18.456 1.00 1.00 0.00
16. LEEPER, CASHTON 19.253 1.00 1.00 0.00
17. PAUS, ANNA FAIRFIELD 20.514 1.00 1.00 0.00
18. POTTER, ADELEIGH 24.250 1.00 1.00 0.00
19. BLAND, AUSTYN PARTRIDGE 27.015 1.00 1.00 0.00
20. BECK, IVY 200.000 1.00 1.00 0.00
21. BRYANT, COOPER 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th HEADING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 8.303 11.00 11.00 31.50
2. STONE, ADDISON AUGUSTA 19.526 11.00 11.00 18.90
3. LAWTON, JUSTIN 35.483 10.00 10.00 12.60
4. RYAN, KEATON 200.000 1.00 1.00 0.00
5. WARD, OAKLEY 200.000 1.00 1.00 0.00
6. SHANNON, CREED HUMBOLDT 200.000 1.00 1.00 0.00
7. BOATWRIGHT, AUSTIN 200.000 1.00 1.00 0.00
8. WILLIS, HOLDEN PRETTY PRAIRIE 200.000 1.00 1.00 0.00
9. OSBORN, KADE MURDOCK 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th HEELING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMARSH, WYATT ANDALE 16.191 11.00 11.00 29.40
2. CRAIN, BRAEDON WICHITA 18.900 10.00 10.00 19.60
3. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 26.974 9.00 9.00 0.00
4. STONE, ADDISON AUGUSTA 29.423 11.00 11.00 0.00
5. SHANNON, CREED HUMBOLDT 200.000 1.00 1.00 0.00
6. LAWTON, JUSTIN 200.000 1.00 1.00 0.00
7. WILLIS, HOLDEN PRETTY PRAIRIE 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Ribbon ROPER
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 8.799 11.00 11.00 25.50
2. SMARSH, WYATT ANDALE 11.206 10.00 10.00 17.00
3. POTTER, GANNON 18.717 9.00 9.00 0.00
4. CRAIN, BRAEDON WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
5. WILLIS, HOLDEN PRETTY PRAIRIE 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Ribbon RUN
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. WARD, OAKLEY 8.799 11.00 11.00 25.50
2. PAUS, ANNA FAIRFIELD 11.206 10.00 10.00 17.00
3. POTTER, ADELEIGH 18.717 9.00 9.00 0.00
4. STONE, ADDISON AUGUSTA 200.000 1.00 1.00 0.00
5. HOPPES, EMERSON GALVA 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Saddle Bronc
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. SHANNON, BRIGG IOLA 73.0 11.00 11.00 19.20
2. CLARK, PAXTON KIOWA 70.0 10.00 10.00 12.80
3. CRAIN, BRAEDON WICHITA 0.0 1.00 1.00 0.00
4. SHANNON, CREED HUMBOLDT 0.0 1.00 1.00 0.00
5th-8th Steer Riding
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. SHANNON, CURT HUMBOLDT 76.0 11.00 11.00 19.20
2. CRAIN, BRAEDON WICHITA 75.0 10.00 10.00 12.80
3. KANNGIESSER, TALAN 74.0 9.00 9.00 0.00
4. STILES, WYATT 0.0 1.00 1.00 0.00
5th-8th Steer Stopp
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. CRAIN, BRAEDON WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
2. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
3. SHANNON, CREED HUMBOLDT 200.000 1.00 1.00 0.00
4. OSBORN, KADE MURDOCK 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Barrel Raci
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. PERSCHBACHER, KATE KIOWA 14.894 11.00 11.00 76.23
2. SCHENKER, SHADA NICKERSON 14.930 10.00 10.00 62.37
3. FARNEY, KATIE ARLINGTON 15.148 9.00 9.00 46.20
4. DEES, SHAYLA 15.388 8.00 8.00 30.03
5. MALCHOW, ALYSSA 15.559 7.00 7.00 16.17
6. KRASE, EMMA 15.643 6.00 6.00 0.00
7. SPANGENBERG, HANNAH LYONS 15.700 5.00 5.00 0.00
8. GILPATRICK, HANNAH 15.714 4.00 4.00 0.00
9. PERES, ALEAH 15.838 3.00 3.00 0.00
10. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIE 16.071 1.00 1.00 0.00
11. HOTTOVY, EMMA 16.645 1.00 1.00 0.00
12. SPRINGER, JORDYN MACKSVILLE 17.158 1.00 1.00 0.00
13. BLAND, CARLEE PARTRIDGE 19.907 1.00 1.00 0.00
14. RUIZ, KAYLA 20.266 1.00 1.00 0.00
15. STEVEN, VANESSA WICHITA 20.274 1.00 1.00 0.00
16. LUEDKE, KAMRYN 20.281 1.00 1.00 0.00
17. PERRY, JOHNNA TESCOTT 20.849 1.00 1.00 0.00
18. LAMPE, SAMANTHA 20.863 1.00 1.00 0.00
19. REMPEL, SADIE NELSON 21.817 1.00 1.00 0.00
20. ADAMS, EMMA TEXCOTT 28.597 1.00 1.00 0.00
21. COURTNEY, ASA 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. REMPEL, SADIE NELSON 7.418 11.00 11.00 90.00
2. PERSCHBACHER, KATE KIOWA 13.690 10.00 10.00 60.00
3. BLAND, CARLEE PARTRIDGE 200.000 1.00 1.00 0.00
4. FARNEY, KATIE ARLINGTON 200.000 1.00 1.00 0.00
5. LUEDKE, KAMRYN 200.000 1.00 1.00 0.00
6. PERES, ALEAH 200.000 1.00 1.00 0.00
7. PERRY, JOHNNA TESCOTT 200.000 1.00 1.00 0.00
8. CARLISLE, PEYTYN 200.000 1.00 1.00 0.00
9. SCHENKER, SHADA NICKERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
10. SPRINGER, JORDYN MACKSVILLE 200.000 1.00 1.00 0.00
11. ZOOK, BRYLEE GARNETT 200.000 1.00 1.00 0.00
12. WOOD, LANEY 200.000 1.00 1.00 0.00
13. DEES, SHAYLA 200.000 1.00 1.00 0.00
14. COURTNEY, ASA 200.000 1.00 1.00 0.00
15. THOMPSON, TALEE STERLING 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Calf Tie Dn
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. MEYER, JOSH 14.335 11.00 11.00 30.00
2. HANDLIN, AARON MCPHERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
3. SHANNON, CLAY 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Chute Doggi
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. HANDLIN, AARON MCPHERSON 5.080 11.00 11.00 30.00
2. HEDLUND, KARTER ANTHONY 200.000 1.00 1.00 0.00
3. HENRY, WYATT 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. FARNEY, KATIE ARLINGTON 10.312 11.00 11.00 49.40
2. BLAND, CARLEE PARTRIDGE 11.406 10.00 10.00 37.05
3. PERSCHBACHER, KATE KIOWA 13.505 9.00 9.00 24.70
4. ZOOK, BRYLEE GARNETT 13.648 8.00 8.00 12.35
5. SCHENKER, SHADA NICKERSON 13.756 7.00 7.00 0.00
6. WOOD, LANEY 13.788 6.00 6.00 0.00
7. LUEDKE, KAMRYN 14.955 5.00 5.00 0.00
8. CARLISLE, PEYTYN 15.276 4.00 4.00 0.00
9. GILPATRICK, HANNAH 15.856 3.00 3.00 0.00
10. SPANGENBERG, HANNAH LYONS 21.149 2.00 2.00 0.00
11. MALCHOW, ALYSSA 22.521 1.00 1.00 0.00
12. ADAMS, EMMA TEXCOTT 200.000 1.00 1.00 0.00
13. COURTNEY, ASA 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th HEADING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. HEDLUND, KARTER ANTHONY 12.012 11.00 11.00 52.80
2. MEYER, JOSH 13.024 10.00 10.00 43.20
3. HANDLIN, AARON MCPHERSON 13.410 9.00 9.00 32.00
4. DEES, SHAYLA 28.757 11.00 11.00 20.80
5. HUBER, AIGHDANLEE 43.983 8.00 8.00 11.20
6. BLAND, CARLEE PARTRIDGE 200.000 1.00 1.00 0.00
7. FARNEY, KATIE ARLINGTON 200.000 1.00 1.00 0.00
8. GREEN, COLBY 200.000 1.00 1.00 0.00
9. PERES, ALEAH 200.000 1.00 1.00 0.00
10. PERSCHBACHER, KATE KIOWA 200.000 1.00 1.00 0.00
11. REMPEL, SADIE NELSON 200.000 1.00 1.00 0.00
12. SCHENKER, SHADA NICKERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
13. SHANNON, CLAY 200.000 1.00 1.00 0.00
14. BOATWRIGHT, MAREK ALMA 200.000 1.00 1.00 0.00
15. KENNEDY, COLTEN 200.000 1.00 1.00 0.00
16. SHEPLER, MICHAEL 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th HEELING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. HEDLUND, KARTER ANTHONY 9.848 11.00 11.00 52.00
2. FARNEY, KATIE ARLINGTON 13.814 11.00 11.00 39.00
3. REMPEL, SADIE NELSON 21.818 10.00 10.00 26.00
4. SCHENKER, SHADA NICKERSON 26.001 9.00 9.00 13.00
5. PERSCHBACHER, KATE KIOWA 33.937 8.00 8.00 0.00
6. GREEN, COLBY 200.000 1.00 1.00 0.00
7. HANDLIN, AARON MCPHERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
8. MEYER, JOSH 200.000 1.00 1.00 0.00
9. SHANNON, CLAY 200.000 1.00 1.00 0.00
10. HUBER, AIGHDANLEE 200.000 1.00 1.00 0.00
11. DEES, SHAYLA 200.000 1.00 1.00 0.00
12. KENNEDY, COLTEN 200.000 1.00 1.00 0.00
13. SHEPLER, MICHAEL 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Pole Bendin
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SCHENKER, SHADA NICKERSON 21.761 11.00 11.00 72.60
2. PERSCHBACHER, KATE KIOWA 22.113 10.00 10.00 59.40
3. LUEDKE, KAMRYN 23.136 9.00 9.00 44.00
4. BLAND, CARLEE PARTRIDGE 23.633 8.00 8.00 28.60
5. SPANGENBERG, HANNAH LYONS 24.705 7.00 7.00 15.40
6. PERES, ALEAH 24.823 6.00 6.00 0.00
7. SPRINGER, JORDYN MACKSVILLE 26.815 5.00 5.00 0.00
8. FARNEY, KATIE ARLINGTON 27.886 4.00 4.00 0.00
9. DEES, SHAYLA 27.922 3.00 3.00 0.00
10. MALCHOW, ALYSSA 27.996 2.00 2.00 0.00
11. COURTNEY, ASA 29.198 1.00 1.00 0.00
12. PERRY, JOHNNA TESCOTT 30.242 1.00 1.00 0.00
13. KRASE, EMMA 30.362 1.00 1.00 0.00
14. CARLISLE, PEYTYN 31.673 1.00 1.00 0.00
15. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIE 32.613 1.00 1.00 0.00
16. GILPATRICK, HANNAH 200.000 1.00 1.00 0.00
17. LAMPE, SAMANTHA 200.000 1.00 1.00 0.00
18. REMPEL, SADIE NELSON 200.000 1.00 1.00 0.00
19. HOTTOVY, EMMA 200.000 1.00 1.00 0.00
20. STEVEN, VANESSA WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Steer Stop
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. HANDLIN, AARON MCPHERSON 6.050 11.00 11.00 42.00
2. HEDLUND, KARTER ANTHONY 6.374 10.00 10.00 28.00
3. SHEPLER, MICHAEL 6.414 9.00 9.00 0.00
4. MEYER, JOSH 7.480 8.00 8.00 0.00
5. SHANNON, CLAY 200.000 1.00 1.00 0.00
6. HUBER, AIGHDANLEE 200.000 1.00 1.00 0.00
7. KENNEDY, COLTEN 200.000 1.00 1.00 0.00