Scores Listing for Rodeo 3 - Nov 14(11/14/2020-Kingman)

Scores Listing for Rodeo 3 - Nov 14(Kingman)
0 - 1 Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. FLITZ, PAYSON TOWANDA 15.943 11.00 11.00 54.45
2. HUPKA, HUDSON 17.601 10.00 10.00 44.55
3. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 18.395 11.00 11.00 33.00
4. WINFREY, WREN PRATT 18.546 10.00 10.00 21.45
5. EDMONDSON, JIMI CIMARRON 18.904 9.00 9.00 11.55
6. WARD, LANE 20.585 9.00 9.00 0.00
7. HOGG, KORBIN 21.041 8.00 8.00 0.00
8. SMITH, KAYLOR 22.636 8.00 8.00 0.00
9. WENTE, PAITYN TURON 22.945 7.00 7.00 0.00
10. GREGORY, HENRY 23.080 7.00 7.00 0.00
11. OHM, TELSON 23.123 6.00 6.00 0.00
12. DOWNARD, WESTON CASSODAY 23.454 5.00 5.00 0.00
13. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 23.798 6.00 6.00 0.00
14. HART, CALLIE 24.813 1.00 1.00 0.00
15. VOLKER, KARSYN 24.898 5.00 5.00 0.00
16. MAHLANDT, CASON 32.641 3.00 3.00 0.00
17. HEATON, COLLINS ALVA 32.989 4.00 4.00 0.00
18. HAMM, RAELYNN 38.479 3.00 3.00 0.00
19. GREGORY, WILLIAM 43.783 2.00 2.00 0.00
20. BREECH, NOAH 45.046 1.00 1.00 0.00
21. BOCK, GRACE 50.119 2.00 2.00 0.00
22. LACY, KNOXX 54.713 1.00 1.00 0.00
23. BARINGER, NOLAN KINGMAN 57.394 1.00 1.00 0.00
24. BREITHAUPT, TY 69.177 1.00 1.00 0.00
25. HAMM, HADLEY 200.000 1.00 1.00 0.00
26. HOGG, ANSLEIGH 200.000 1.00 1.00 0.00
27. HOSKINSON, KASH 200.000 1.00 1.00 0.00
28. MAHLANDT, MACIE 200.000 1.00 1.00 0.00
29. MCCOLPIN, EMMETT 200.000 1.00 1.00 0.00
30. MCCOLPIN, IAN 200.000 1.00 1.00 0.00
31. MCCOLPIN, MAGGIE 200.000 1.00 1.00 0.00
32. SCHAMLE, JACK 200.000 1.00 1.00 0.00
33. WENTE, LONDYN TURON 200.000 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Dummy Roping
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 35.0 11.00 11.00 42.00
2. GREGORY, HENRY 35.0 11.00 11.00 42.00
3. LOFFLAND, EASTON 28.0 9.50 9.50 14.00
4. SMITH, KAYLOR 28.0 9.50 9.50 14.00
5. WENTE, PAITYN TURON 28.0 9.50 9.50 14.00
6. WINFREY, WREN PRATT 28.0 9.50 9.50 14.00
7. FLITZ, PAYSON TOWANDA 21.0 7.50 7.50 0.00
8. MAHLANDT, CASON 21.0 7.50 7.50 0.00
9. HOGG, KORBIN 15.0 8.00 8.00 0.00
10. OHM, TELSON 11.0 6.00 6.00 0.00
11. HUPKA, HUDSON 10.0 5.00 5.00 0.00
12. MCCOLPIN, EMMETT 9.0 3.50 3.50 0.00
13. WARD, LANE 9.0 3.50 3.50 0.00
14. BARINGER, NOLAN KINGMAN 6.0 1.50 1.50 0.00
15. SMITH, LEVI 6.0 1.50 1.50 0.00
16. HEATON, COLLINS ALVA 4.0 7.00 7.00 0.00
17. BREECH, NOAH 4.0 1.00 1.00 0.00
18. EDMONDSON, JIMI CIMARRON 3.0 4.50 4.50 0.00
19. HAMM, RAELYNN 3.0 4.50 4.50 0.00
20. HOGG, ANSLEIGH 3.0 4.50 4.50 0.00
21. WINFREY, WRAYLEE 3.0 4.50 4.50 0.00
22. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 0.0 1.00 1.00 0.00
23. CLARK, LINNIE KIOWA 0.0 1.00 1.00 0.00
24. DOWNARD, WESTON CASSODAY 0.0 1.00 1.00 0.00
25. HOSKINSON, KASH 0.0 1.00 1.00 0.00
26. LACY, KNOXX 0.0 1.00 1.00 0.00
27. SHANNON, CREW 0.0 1.00 1.00 0.00
28. GREGORY, WILLIAM 0.0 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. GREGORY, HENRY 7.540 11.00 11.00 50.16
2. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 8.455 11.00 11.00 41.04
3. FLITZ, PAYSON TOWANDA 9.097 10.00 10.00 30.40
4. DOWNARD, WESTON CASSODAY 10.164 9.00 9.00 19.76
5. WENTE, PAITYN TURON 12.202 10.00 10.00 10.64
6. EDMONDSON, JIMI CIMARRON 12.238 9.00 9.00 0.00
7. HART, CALLIE 12.429 1.00 1.00 0.00
8. WINFREY, WREN PRATT 13.021 7.00 7.00 0.00
9. OHM, TELSON 13.533 8.00 8.00 0.00
10. WARD, LANE 13.964 7.00 7.00 0.00
11. SHANNON, CREW 14.845 6.00 6.00 0.00
12. HUPKA, HUDSON 15.247 5.00 5.00 0.00
13. GARRISON, HARPER KINGMAN 16.341 6.00 6.00 0.00
14. MCCOLPIN, EMMETT 16.430 4.00 4.00 0.00
15. BARINGER, NOLAN KINGMAN 18.940 3.00 3.00 0.00
16. HEATON, COLLINS ALVA 19.225 5.00 5.00 0.00
17. BREECH, NOAH 19.647 2.00 2.00 0.00
18. BOCK, GRACE 19.868 4.00 4.00 0.00
19. HOSKINSON, KASH 20.680 1.00 1.00 0.00
20. SMITH, KAYLOR 22.048 1.00 1.00 0.00
21. HAMM, RAELYNN 22.553 3.00 3.00 0.00
22. HOGG, KORBIN 23.248 2.00 2.00 0.00
23. VOLKER, KARSYN 24.019 1.00 1.00 0.00
24. HOGG, ANSLEIGH 24.618 1.00 1.00 0.00
25. WINFREY, WRAYLEE 27.138 1.00 1.00 0.00
26. MAHLANDT, CASON 27.302 1.00 1.00 0.00
27. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 28.011 1.00 1.00 0.00
28. LOFFLAND, EASTON 33.409 1.00 1.00 0.00
29. LACY, KNOXX 40.228 1.00 1.00 0.00
30. BREITHAUPT, TY 40.356 1.00 1.00 0.00
31. HAMM, HADLEY 200.000 1.00 1.00 0.00
32. HEDLUND, MESA 200.000 1.00 1.00 0.00
33. MCCOLPIN, IAN 200.000 1.00 1.00 0.00
34. MCCOLPIN, MAGGIE 200.000 1.00 1.00 0.00
35. SCHAMLE, JACK 200.000 1.00 1.00 0.00
36. WENTE, LONDYN TURON 200.000 1.00 1.00 0.00
37. GREGORY, WILLIAM 200.000 1.00 1.00 0.00
38. TETRICK, TRIPP 200.000 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. FLITZ, PAYSON TOWANDA 24.321 11.00 11.00 42.90
2. WINFREY, WREN PRATT 27.435 11.00 11.00 35.10
3. WENTE, PAITYN TURON 29.966 10.00 10.00 26.00
4. EDMONDSON, JIMI CIMARRON 32.706 9.00 9.00 16.90
5. OHM, TELSON 32.796 10.00 10.00 9.10
6. SMITH, KAYLOR 35.794 9.00 9.00 0.00
7. HUPKA, HUDSON 37.283 8.00 8.00 0.00
8. BARINGER, BRAELYN KINGMAN 37.509 8.00 8.00 0.00
9. HOGG, KORBIN 37.569 7.00 7.00 0.00
10. HART, CALLIE 39.056 1.00 1.00 0.00
11. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 39.929 5.00 5.00 0.00
12. DOWNARD, WESTON CASSODAY 41.508 7.00 7.00 0.00
13. GREGORY, HENRY 44.640 6.00 6.00 0.00
14. HEATON, COLLINS ALVA 52.338 4.00 4.00 0.00
15. BOCK, GRACE 67.604 3.00 3.00 0.00
16. HAMM, RAELYNN 85.610 2.00 2.00 0.00
17. HOSKINSON, KASH 85.738 5.00 5.00 0.00
18. BREECH, NOAH 95.477 4.00 4.00 0.00
19. BARINGER, NOLAN KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
20. MCCOLPIN, EMMETT 200.000 1.00 1.00 0.00
21. MCCOLPIN, IAN 200.000 1.00 1.00 0.00
22. MCCOLPIN, MAGGIE 200.000 1.00 1.00 0.00
23. SCHAMLE, JACK 200.000 1.00 1.00 0.00
24. VOLKER, KARSYN 200.000 1.00 1.00 0.00
25. WARD, LANE 200.000 1.00 1.00 0.00
26. GREGORY, WILLIAM 200.000 1.00 1.00 0.00
0 - 1 Sheep Riding
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. GREGORY, HENRY 73.0 11.00 11.00 47.52
2. DOWNARD, WESTON CASSODAY 72.0 10.00 10.00 38.88
3. FLITZ, PAYSON TOWANDA 71.0 8.50 8.50 19.20
4. RAY, KOLTER HAYSVILLE 71.0 8.50 8.50 19.20
5. HART, CALLIE 71.0 1.00 1.00 19.20
6. HUPKA, HUDSON 70.0 6.00 6.00 0.00
7. SMITH, KAYLOR 70.0 6.00 6.00 0.00
8. BERRY, ROWDY 70.0 6.00 6.00 0.00
9. WINFREY, WREN PRATT 69.0 10.00 10.00 0.00
10. BARINGER, NOLAN KINGMAN 68.0 4.00 4.00 0.00
11. ROSE, WESTYN PRATT 4.8 3.00 3.00 0.00
12. HOGG, ANSLEIGH 4.7 9.00 9.00 0.00
13. LOFFLAND, EASTON 4.7 2.00 2.00 0.00
14. KARLOWSKI, SEDRIC 4.6 1.00 1.00 0.00
15. WENTE, PAITYN TURON 4.4 8.00 8.00 0.00
16. MAHLANDT, CASON 4.0 1.00 1.00 0.00
17. SCHMIDTBERGER, CLAY 4.0 1.00 1.00 0.00
18. BONTRAGER, TINLEE PRETTY PRAIRIE 4.0 7.00 7.00 0.00
19. SHANNON, CREW 3.8 1.00 1.00 0.00
20. GIEFER, CORBIN 3.2 1.00 1.00 0.00
21. OHM, TELSON 3.1 1.00 1.00 0.00
22. HEATON, COLLINS ALVA 2.9 6.00 6.00 0.00
23. EDMONDSON, JIMI CIMARRON 2.8 5.00 5.00 0.00
24. HOGG, KORBIN 2.4 4.00 4.00 0.00
25. HAMM, RAELYNN 2.4 3.00 3.00 0.00
26. SMITH, LEVI 2.3 1.00 1.00 0.00
27. MCCOLPIN, EMMETT 1.9 1.00 1.00 0.00
28. WARD, LANE 1.7 1.00 1.00 0.00
29. LACY, KNOXX 1.5 1.00 1.00 0.00
30. TETRICK, TRIPP 1.3 1.00 1.00 0.00
31. HEDLUND, MESA 1.1 2.00 2.00 0.00
32. CLARK, LINNIE KIOWA 0.0 1.00 1.00 0.00
33. GRIDLEY, DOMINIC PRATT 0.0 1.00 1.00 0.00
34. LOFFLAND, MAVERICK 0.0 1.00 1.00 0.00
35. SCHMIDTBERGER, LINUS 0.0 1.00 1.00 0.00
36. GREGORY, WILLIAM 0.0 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Barrel Racin
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. HEATON, CORD ALVA 15.321 11.00 11.00 53.46
2. JOHNSON, ATLEY 15.389 11.00 11.00 43.74
3. GOODNO, JANCEY KIOWA 15.607 10.00 10.00 32.40
4. MAY, TANNER CONWAY SPRINGS 15.647 10.00 10.00 21.06
5. SMARSH, HAYDEN ANDALE 15.661 9.00 9.00 11.34
6. MATHES, KYNDAL 15.804 9.00 9.00 0.00
7. KELLER, CALLI MEDICINE LODGE 16.275 8.00 8.00 0.00
8. BROWN, KAYCEE 17.057 7.00 7.00 0.00
9. EDMONDSON, MACKIE CIMARRON 17.775 6.00 6.00 0.00
10. BARNETT, KAMDON 20.567 8.00 8.00 0.00
11. HENRY, JOVEY 23.924 5.00 5.00 0.00
12. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 26.003 7.00 7.00 0.00
13. MCREYNOLDS, LAKA 26.561 4.00 4.00 0.00
14. MINYARD, ADDISON 27.341 3.00 3.00 0.00
15. TANKERSLEY, ADDIE 31.311 2.00 2.00 0.00
16. RYAN, KARLYN 200.000 1.00 1.00 0.00
17. DICK, BRODY 200.000 1.00 1.00 0.00
18. CREADICK, MADILYNN 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. HEATON, CORD ALVA 8.980 11.00 11.00 49.00
2. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 27.334 10.00 10.00 29.40
3. BROWN, KAYCEE 41.157 11.00 11.00 19.60
4. EDMONDSON, MACKIE CIMARRON 200.000 1.00 1.00 0.00
5. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 200.000 1.00 1.00 0.00
6. GOODNO, JANCEY KIOWA 200.000 1.00 1.00 0.00
7. POTTER, GARREN 200.000 1.00 1.00 0.00
8. SMARSH, HAYDEN ANDALE 200.000 1.00 1.00 0.00
9. MAY, TANNER CONWAY SPRINGS 200.000 1.00 1.00 0.00
10. BEBERMEYER, COLBY HARPER 200.000 1.00 1.00 0.00
11. JOHNSON, ATLEY 200.000 1.00 1.00 0.00
12. HENRY, JOVEY 200.000 1.00 1.00 0.00
13. HENRY, LEVI 200.000 1.00 1.00 0.00
14. WINFREY, WALKER PRATT 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Calf Riding
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. ROSE, BRAXTYN PRATT 0.0 1.00 1.00 0.00
2. SCHMIDTBERGER, WYATT 0.0 1.00 1.00 0.00
3. VALLE, BRAYDEN KINGMAN 0.0 1.00 1.00 0.00
4. HUTCHINSON, CASPER 0.0 1.00 1.00 0.00
5. DICK, BRODY 0.0 1.00 1.00 0.00
6. MAY, TANNER CONWAY SPRINGS 0.0 1.00 1.00 0.00
7. DODGE, CADE 0.0 1.00 1.00 0.00
8. HENRY, LEVI 0.0 1.00 1.00 0.00
9. CLOUD, JASON 0.0 1.00 1.00 0.00
10. WINFREY, WALKER PRATT 0.0 1.00 1.00 0.00
11. HEATON, CORD ALVA 0.0 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Goat (girls)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. GOODNO, JANCEY KIOWA 12.452 11.00 11.00 37.50
2. BROWN, KAYCEE 16.630 10.00 10.00 22.50
3. GOODNO, JANDA KIOWA 17.942 9.00 9.00 15.00
4. EDMONDSON, MACKIE CIMARRON 20.814 8.00 8.00 0.00
5. TANKERSLEY, ADDIE 21.379 7.00 7.00 0.00
6. HENRY, JOVEY 25.900 6.00 6.00 0.00
7. JOHNSON, ATLEY 28.970 5.00 5.00 0.00
8. RYAN, KARLYN 29.721 4.00 4.00 0.00
9. MATHES, KYNDAL 200.000 1.00 1.00 0.00
10. MCREYNOLDS, LAKA 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Goats (boys)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. HEATON, CORD ALVA 14.093 11.00 11.00 41.25
2. POTTER, GARREN 17.402 10.00 10.00 24.75
3. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 20.066 9.00 9.00 16.50
4. WINFREY, WALKER PRATT 21.946 8.00 8.00 0.00
5. BARNETT, KAMDON 23.174 7.00 7.00 0.00
6. HENRY, LEVI 23.181 6.00 6.00 0.00
7. DICK, BRODY 24.462 5.00 5.00 0.00
8. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 29.060 4.00 4.00 0.00
9. SMARSH, HAYDEN ANDALE 36.236 3.00 3.00 0.00
10. MAY, TANNER CONWAY SPRINGS 200.000 1.00 1.00 0.00
11. BEBERMEYER, COLBY HARPER 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. HEATON, CORD ALVA 22.345 11.00 11.00 53.46
2. EDMONDSON, MACKIE CIMARRON 22.875 11.00 11.00 43.74
3. KELLER, CALLI MEDICINE LODGE 24.227 10.00 10.00 32.40
4. SMARSH, HAYDEN ANDALE 24.363 10.00 10.00 21.06
5. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 24.699 9.00 9.00 11.34
6. WINSLOW, KYLEE ALVA 25.496 1.00 1.00 0.00
7. BROWN, KAYCEE 26.065 8.00 8.00 0.00
8. MAY, TANNER CONWAY SPRINGS 26.246 8.00 8.00 0.00
9. BARNETT, KAMDON 27.825 7.00 7.00 0.00
10. TANKERSLEY, ADDIE 28.572 7.00 7.00 0.00
11. JOHNSON, ATLEY 29.948 6.00 6.00 0.00
12. GOODNO, JANCEY KIOWA 30.068 5.00 5.00 0.00
13. RYAN, KARLYN 33.578 4.00 4.00 0.00
14. CREADICK, MADILYNN 42.075 3.00 3.00 0.00
15. MATHES, KYNDAL 42.513 2.00 2.00 0.00
16. MCREYNOLDS, LAKA 43.909 1.00 1.00 0.00
17. HENRY, JOVEY 200.000 1.00 1.00 0.00
18. MINYARD, ADDISON 200.000 1.00 1.00 0.00
2nd-4th Steer Breaka
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. WINFREY, WALKER PRATT 31.114 11.00 11.00 70.00
2. FLITZ, HUXLEY TOWANDA 200.000 1.00 1.00 0.00
3. GOODNO, JANCEY KIOWA 200.000 1.00 1.00 0.00
4. POTTER, GARREN 200.000 1.00 1.00 0.00
5. BARNETT, KAMDON 200.000 1.00 1.00 0.00
6. BROWN, KAYCEE 200.000 1.00 1.00 0.00
7. SMYTH, BENTLEY HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
8. MAY, TANNER CONWAY SPRINGS 200.000 1.00 1.00 0.00
9. JOHNSON, ATLEY 200.000 1.00 1.00 0.00
10. HEATON, CORD ALVA 200.000 1.00 1.00 0.00
5-8th Tie Down
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 14.267 11.00 11.00 29.40
2. WILLIS, HOLDEN PRETTY PRAIRIE 23.065 10.00 10.00 19.60
3. CRAIN, BRAEDON WICHITA 49.604 9.00 9.00 0.00
4. POTTER, GANNON 200.000 1.00 1.00 0.00
5. ORR, CASH 200.000 1.00 1.00 0.00
6. SMARSH, WYATT ANDALE 200.000 1.00 1.00 0.00
7. SHANNON, CREED HUMBOLDT 200.000 1.00 1.00 0.00
5th -8th Pole Bend
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. STONE, ADDISON AUGUSTA 22.150 11.00 11.00 89.10
2. SPANGENBERG, KASEY LYONS 24.094 10.00 10.00 72.90
3. BLAND, AUSTYN PARTRIDGE 25.372 9.00 9.00 54.00
4. PUTNAM, SAGE 25.918 8.00 8.00 35.10
5. TAYLOR, ELLISON 26.406 7.00 7.00 18.90
6. WARD, OAKLEY 26.644 6.00 6.00 0.00
7. MARTEN, AMELIA 26.786 1.00 1.00 0.00
8. GOODCHILD, KIYA 28.629 4.00 4.00 0.00
9. HART, MAGGIE 30.099 1.00 1.00 0.00
10. POTTER, ADELEIGH 30.312 2.00 2.00 0.00
11. OHM, KODEE 31.658 1.00 1.00 0.00
12. GARRISON, HADLEY KINGMAN 35.035 1.00 1.00 0.00
13. POE, ALYSSA 35.422 1.00 1.00 0.00
14. GERLACH, LANEY 36.169 1.00 1.00 0.00
15. MCANDREW, KRISTYN CHENEY 39.081 1.00 1.00 0.00
16. RYAN, KASSIDY 40.871 1.00 1.00 0.00
17. BRYANT, COOPER 41.084 1.00 1.00 0.00
18. BRITTAIN, TARYN KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
19. HARDESTY, TAELOR 200.000 1.00 1.00 0.00
20. HOPPES, EMERSON GALVA 200.000 1.00 1.00 0.00
21. OLLER, MYAH 200.000 1.00 1.00 0.00
22. PAUS, ANNA FAIRFIELD 200.000 1.00 1.00 0.00
23. STEWART, ANGEL KIOWA 200.000 1.00 1.00 0.00
24. TETRICK, BRYNLEE KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
25. MINYARD, BROOKE 200.000 1.00 1.00 0.00
26. GIEFER, ADDISON 200.000 1.00 1.00 0.00
27. WILLIS, SHANTELL PRETTY PRAIRIE 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Bareback Str
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. SHANNON, BRIGG IOLA 75.0 11.00 11.00 21.00
2. CLARK, PAXTON KIOWA 0.0 1.00 1.00 0.00
3. CRAIN, BRAEDON WICHITA 0.0 1.00 1.00 0.00
5th-8th Barrel Racin
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. HOPPES, EMERSON GALVA 14.656 11.00 11.00 102.30
2. HART, MAGGIE 15.342 1.00 1.00 83.70
3. WARD, OAKLEY 15.657 9.00 9.00 62.00
4. WILLIS, SHANTELL PRETTY PRAIRIE 15.813 8.00 8.00 40.30
5. SPANGENBERG, KASEY LYONS 15.901 7.00 7.00 21.70
6. PAUS, ANNA FAIRFIELD 17.189 6.00 6.00 0.00
7. BRYANT, COOPER 17.922 4.50 4.50 0.00
8. SCHAUF, BROOKLYN 17.922 4.50 4.50 0.00
9. ENGEL, LYRIC 18.069 3.00 3.00 0.00
10. OHM, KODEE 18.517 2.00 2.00 0.00
11. STONE, ADDISON AUGUSTA 19.680 1.00 1.00 0.00
12. CLOUD, HAEDYN 20.172 1.00 1.00 0.00
13. OLLER, MYAH 20.218 1.00 1.00 0.00
14. DICK, TEAGAN CHENEY 20.615 1.00 1.00 0.00
15. GARRISON, HADLEY KINGMAN 20.965 1.00 1.00 0.00
16. PUTNAM, SAGE 21.400 1.00 1.00 0.00
17. GERLACH, LANEY 22.180 1.00 1.00 0.00
18. TAYLOR, ELLISON 22.380 1.00 1.00 0.00
19. GIEFER, ADDISON 22.495 1.00 1.00 0.00
20. TETRICK, BRYNLEE KINGMAN 22.606 1.00 1.00 0.00
21. MCANDREW, KRISTYN CHENEY 23.205 1.00 1.00 0.00
22. RYAN, KASSIDY 23.826 1.00 1.00 0.00
23. BLAND, AUSTYN PARTRIDGE 23.954 1.00 1.00 0.00
24. GOODCHILD, KIYA 25.286 1.00 1.00 0.00
25. POTTER, ADELEIGH 27.859 1.00 1.00 0.00
26. POE, ALYSSA 27.996 1.00 1.00 0.00
27. STEWART, ANGEL KIOWA 32.408 1.00 1.00 0.00
28. BRITTAIN, TARYN KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
29. HARDESTY, TAELOR 200.000 1.00 1.00 0.00
30. MINYARD, BROOKE 200.000 1.00 1.00 0.00
31. MARTEN, AMELIA 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 3.097 11.00 11.00 56.00
2. CRAIN, BRAEDON WICHITA 4.898 10.00 10.00 42.00
3. SMARSH, WYATT ANDALE 4.920 9.00 9.00 28.00
4. WOOD, DAWSON 5.885 8.00 8.00 14.00
5. CRAIN, KENNEDY WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
6. LEEPER, CASHTON 200.000 1.00 1.00 0.00
7. PAUS, ANNA FAIRFIELD 200.000 1.00 1.00 0.00
8. POTTER, GANNON 200.000 1.00 1.00 0.00
9. POTTER, ADELEIGH 200.000 1.00 1.00 0.00
10. RYAN, KEATON 200.000 1.00 1.00 0.00
11. ORR, CASH 200.000 1.00 1.00 0.00
12. ORR, CALE 200.000 1.00 1.00 0.00
13. STONE, ADDISON AUGUSTA 200.000 1.00 1.00 0.00
14. WARD, OAKLEY 200.000 1.00 1.00 0.00
15. SHANNON, CREED HUMBOLDT 200.000 1.00 1.00 0.00
16. PUTNAM, SAGE 200.000 1.00 1.00 0.00
17. RITZ, LAINEY PRESTON 200.000 1.00 1.00 0.00
18. MCBETH, GRADY KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
19. SPELLMAN, TUCKER HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
20. WILLIS, HOLDEN PRETTY PRAIRIE 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Goats (boys)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMARSH, WYATT ANDALE 14.086 11.00 11.00 40.80
2. CRAIN, BRAEDON WICHITA 14.339 10.00 10.00 30.60
3. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 15.186 9.00 9.00 20.40
4. WOOD, DAWSON 15.240 8.00 8.00 10.20
5. GIEFER, LANDON 16.637 7.00 7.00 0.00
6. SPELLMAN, TUCKER HUTCHINSON 16.752 1.00 1.00 0.00
7. POTTER, GANNON 16.898 5.00 5.00 0.00
8. RYAN, KARSON 19.115 4.00 4.00 0.00
9. SPELLMAN, TRUITT HUTCHINSON 23.828 1.00 1.00 0.00
10. MAZANEC, WYATT KINGMAN 28.744 2.00 2.00 0.00
11. RYAN, KEATON 200.000 1.00 1.00 0.00
12. MCBETH, GRADY KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Goats(girls)
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. RITZ, LAINEY PRESTON 12.717 11.00 11.00 53.30
2. OHM, KODEE 12.744 10.00 10.00 43.61
3. HOPPES, EMERSON GALVA 14.410 9.00 9.00 32.30
4. POTTER, ADELEIGH 14.885 8.00 8.00 21.00
5. WARD, OAKLEY 16.245 7.00 7.00 11.31
6. GOODCHILD, KIYA 16.400 6.00 6.00 0.00
7. SPANGENBERG, KASEY LYONS 20.638 5.00 5.00 0.00
8. DICK, TEAGAN CHENEY 21.581 4.00 4.00 0.00
9. LEEPER, CASHTON 21.612 3.00 3.00 0.00
10. TAYLOR, ELLISON 21.808 2.00 2.00 0.00
11. PAUS, ANNA FAIRFIELD 22.960 1.00 1.00 0.00
12. STONE, ADDISON AUGUSTA 25.479 1.00 1.00 0.00
13. BLAND, AUSTYN PARTRIDGE 28.410 1.00 1.00 0.00
14. TETRICK, AUDREY KINGMAN 29.023 1.00 1.00 0.00
15. HART, MAGGIE 30.056 1.00 1.00 0.00
16. STEWART, ANGEL KIOWA 31.919 1.00 1.00 0.00
17. HARDESTY, TAELOR 200.000 1.00 1.00 0.00
18. TETRICK, BRYNLEE KINGMAN 200.000 1.00 1.00 0.00
19. BRYANT, COOPER 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th HEADING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 8.263 11.00 11.00 29.40
2. STONE, ADDISON AUGUSTA 18.500 11.00 11.00 19.60
3. WARD, OAKLEY 31.202 10.00 10.00 0.00
4. WILLIS, HOLDEN PRETTY PRAIRIE 33.449 10.00 10.00 0.00
5. RYAN, KEATON 200.000 1.00 1.00 0.00
6. SHANNON, CREED HUMBOLDT 200.000 1.00 1.00 0.00
7. LAWTON, JUSTIN 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th HEELING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. WILLIS, HOLDEN PRETTY PRAIRIE 11.370 11.00 11.00 29.40
2. STONE, ADDISON AUGUSTA 13.469 11.00 11.00 19.60
3. SMARSH, WYATT ANDALE 17.650 10.00 10.00 0.00
4. LAWTON, JUSTIN 37.330 9.00 9.00 0.00
5. SHANNON, CREED HUMBOLDT 46.860 8.00 8.00 0.00
6. CRAIN, BRAEDON WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
7. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Ribbon ROPER
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SMARSH, WYATT ANDALE 10.739 11.00 11.00 25.50
2. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 11.933 10.00 10.00 17.00
3. WILLIS, HOLDEN PRETTY PRAIRIE 17.886 9.00 9.00 0.00
4. CRAIN, BRAEDON WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
5. POTTER, GANNON 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Ribbon RUN
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. PAUS, ANNA FAIRFIELD 10.739 11.00 11.00 25.50
2. WARD, OAKLEY 11.933 10.00 10.00 17.00
3. STONE, ADDISON AUGUSTA 17.886 9.00 9.00 0.00
4. POTTER, ADELEIGH 200.000 1.00 1.00 0.00
5. HOPPES, EMERSON GALVA 200.000 1.00 1.00 0.00
5th-8th Saddle Bronc
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. CRAIN, BRAEDON WICHITA 75.0 11.00 11.00 19.20
2. SHANNON, BRIGG IOLA 70.0 10.00 10.00 12.80
3. CLARK, PAXTON KIOWA 68.0 9.00 9.00 0.00
4. SHANNON, CREED HUMBOLDT 0.0 1.00 1.00 0.00
5th-8th Steer Riding
Place Member Name City Score Points AA Points $ Won
1. CRAIN, BRAEDON WICHITA 79.0 11.00 11.00 19.20
2. KANNGIESSER, TALAN 76.0 10.00 10.00 12.80
3. STILES, WYATT 75.0 9.00 9.00 0.00
4. SHANNON, CURT HUMBOLDT 72.0 8.00 8.00 0.00
5th-8th Steer Stopp
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. CRAIN, BRAEDON WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
2. SMYTH, WESTON HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
3. SHANNON, CREED HUMBOLDT 200.000 1.00 1.00 0.00
4. SPELLMAN, TUCKER HUTCHINSON 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Barrel Raci
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SCHENKER, SHADA NICKERSON 14.650 11.00 11.00 76.23
2. BLAND, CARLEE PARTRIDGE 14.781 10.00 10.00 62.37
3. PERSCHBACHER, KATE KIOWA 14.896 9.00 9.00 46.20
4. STEVEN, VANESSA WICHITA 15.143 1.00 1.00 30.03
5. DEES, SHAYLA 15.307 7.00 7.00 16.17
6. REMPEL, SADIE NELSON 15.771 6.00 6.00 0.00
7. MALCHOW, ALYSSA 15.878 5.00 5.00 0.00
8. GILPATRICK, HANNAH 15.927 4.00 4.00 0.00
9. SPANGENBERG, HANNAH LYONS 15.952 3.00 3.00 0.00
10. COURTNEY, ASA 16.036 2.00 2.00 0.00
11. HOTTOVY, EMMA 16.478 1.00 1.00 0.00
12. SPRINGER, JORDYN MACKSVILLE 16.922 1.00 1.00 0.00
13. PERRY, JOHNNA TESCOTT 18.691 1.00 1.00 0.00
14. LUEDKE, KAMRYN 19.956 1.00 1.00 0.00
15. FARNEY, KATIE ARLINGTON 20.228 1.00 1.00 0.00
16. RUIZ, KAYLA 20.555 1.00 1.00 0.00
17. KRASE, EMMA 20.814 1.00 1.00 0.00
18. PERES, ALEAH 21.537 1.00 1.00 0.00
19. LAMPE, SAMANTHA 21.553 1.00 1.00 0.00
20. ADAMS, EMMA TEXCOTT 23.458 1.00 1.00 0.00
21. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIE 24.483 1.00 1.00 0.00
9th-12th Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. REMPEL, SADIE NELSON 9.490 11.00 11.00 150.00
2. BLAND, CARLEE PARTRIDGE 200.000 1.00 1.00 0.00
3. FARNEY, KATIE ARLINGTON 200.000 1.00 1.00 0.00
4. AUGUSTINE, CHLOE WICHITA 200.000 1.00 1.00 0.00
5. LUEDKE, KAMRYN 200.000 1.00 1.00 0.00
6. PERES, ALEAH 200.000 1.00 1.00 0.00
7. PERRY, JOHNNA TESCOTT 200.000 1.00 1.00 0.00
8. PERSCHBACHER, KATE KIOWA 200.000 1.00 1.00 0.00
9. CARLISLE, PEYTYN 200.000 1.00 1.00 0.00
10. SCHENKER, SHADA NICKERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
11. SPRINGER, JORDYN MACKSVILLE 200.000 1.00 1.00 0.00
12. WOOD, LANEY 200.000 1.00 1.00 0.00
13. DEES, SHAYLA 200.000 1.00 1.00 0.00
14. COURTNEY, ASA 200.000 1.00 1.00 0.00
15. THOMPSON, TALEE STERLING 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Calf Tie Dn
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. MEYER, JOSH 13.448 11.00 11.00 24.00
2. ORR, COOPER 21.033 10.00 10.00 16.00
3. HANDLIN, AARON MCPHERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
4. SHANNON, CLAY 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Chute Doggi
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. ORR, COOPER 4.403 11.00 11.00 24.00
2. HANDLIN, AARON MCPHERSON 12.704 10.00 10.00 16.00
3. HEDLUND, KARTER ANTHONY 200.000 1.00 1.00 0.00
4. HENRY, WYATT 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. AUGUSTINE, CHLOE WICHITA 10.618 1.00 1.00 49.40
2. FARNEY, KATIE ARLINGTON 10.720 10.00 10.00 37.05
3. COURTNEY, ASA 10.976 9.00 9.00 24.70
4. LUEDKE, KAMRYN 11.170 8.00 8.00 12.35
5. MALCHOW, ALYSSA 12.294 7.00 7.00 0.00
6. WOOD, LANEY 16.352 6.00 6.00 0.00
7. PERSCHBACHER, KATE KIOWA 17.438 5.00 5.00 0.00
8. SCHENKER, SHADA NICKERSON 19.435 4.00 4.00 0.00
9. CARLISLE, PEYTYN 24.402 3.00 3.00 0.00
10. ADAMS, EMMA TEXCOTT 200.000 1.00 1.00 0.00
11. BLAND, CARLEE PARTRIDGE 200.000 1.00 1.00 0.00
12. GILPATRICK, HANNAH 200.000 1.00 1.00 0.00
13. SPANGENBERG, HANNAH LYONS 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th HEADING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. SHEPLER, MICHAEL 14.413 11.00 11.00 64.00
2. REMPEL, SADIE NELSON 19.142 11.00 11.00 48.00
3. MEYER, JOSH 23.334 10.00 10.00 32.00
4. HANDLIN, AARON MCPHERSON 25.185 9.00 9.00 16.00
5. BLAND, CARLEE PARTRIDGE 200.000 1.00 1.00 0.00
6. FARNEY, KATIE ARLINGTON 200.000 1.00 1.00 0.00
7. GREEN, COLBY 200.000 1.00 1.00 0.00
8. HEDLUND, KARTER ANTHONY 200.000 1.00 1.00 0.00
9. PERES, ALEAH 200.000 1.00 1.00 0.00
10. PERSCHBACHER, KATE KIOWA 200.000 1.00 1.00 0.00
11. SCHENKER, SHADA NICKERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
12. SHANNON, CLAY 200.000 1.00 1.00 0.00
13. HUBER, AIGHDANLEE 200.000 1.00 1.00 0.00
14. BOATWRIGHT, MAREK ALMA 200.000 1.00 1.00 0.00
15. DEES, SHAYLA 200.000 1.00 1.00 0.00
16. KENNEDY, COLTEN 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th HEELING
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. MEYER, JOSH 13.798 11.00 11.00 52.00
2. KENNEDY, COLTEN 19.230 10.00 10.00 39.00
3. SHANNON, CLAY 23.759 9.00 9.00 26.00
4. HANDLIN, AARON MCPHERSON 40.377 8.00 8.00 13.00
5. FARNEY, KATIE ARLINGTON 200.000 1.00 1.00 0.00
6. GREEN, COLBY 200.000 1.00 1.00 0.00
7. HEDLUND, KARTER ANTHONY 200.000 1.00 1.00 0.00
8. PERSCHBACHER, KATE KIOWA 200.000 1.00 1.00 0.00
9. REMPEL, SADIE NELSON 200.000 1.00 1.00 0.00
10. SCHENKER, SHADA NICKERSON 200.000 1.00 1.00 0.00
11. HUBER, AIGHDANLEE 200.000 1.00 1.00 0.00
12. DEES, SHAYLA 200.000 1.00 1.00 0.00
13. SHEPLER, MICHAEL 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Pole Bendin
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIE 22.017 1.00 1.00 72.60
2. LUEDKE, KAMRYN 22.536 10.00 10.00 59.40
3. PERSCHBACHER, KATE KIOWA 22.643 9.00 9.00 44.00
4. SPANGENBERG, HANNAH LYONS 24.184 8.00 8.00 28.60
5. PERES, ALEAH 25.055 7.00 7.00 15.40
6. COURTNEY, ASA 25.424 6.00 6.00 0.00
7. REMPEL, SADIE NELSON 25.438 5.00 5.00 0.00
8. KRASE, EMMA 26.011 4.00 4.00 0.00
9. FARNEY, KATIE ARLINGTON 27.310 3.00 3.00 0.00
10. SCHENKER, SHADA NICKERSON 27.467 2.00 2.00 0.00
11. DEES, SHAYLA 27.630 1.00 1.00 0.00
12. MALCHOW, ALYSSA 28.178 1.00 1.00 0.00
13. STEVEN, VANESSA WICHITA 28.489 1.00 1.00 0.00
14. BLAND, CARLEE PARTRIDGE 28.722 1.00 1.00 0.00
15. LAMPE, SAMANTHA 28.752 1.00 1.00 0.00
16. SPRINGER, JORDYN MACKSVILLE 29.578 1.00 1.00 0.00
17. CARLISLE, PEYTYN 32.557 1.00 1.00 0.00
18. GILPATRICK, HANNAH 200.000 1.00 1.00 0.00
19. PERRY, JOHNNA TESCOTT 200.000 1.00 1.00 0.00
20. HOTTOVY, EMMA 200.000 1.00 1.00 0.00
9th-12th Steer Stop
Place Member Name City Time Points AA Points $ Won
1. KENNEDY, COLTEN 5.393 11.00 11.00 42.00
2. MEYER, JOSH 15.844 10.00 10.00 28.00
3. HANDLIN, AARON MCPHERSON 16.558 9.00 9.00 0.00
4. HEDLUND, KARTER ANTHONY 200.000 1.00 1.00 0.00
5. SHANNON, CLAY 200.000 1.00 1.00 0.00
6. HUBER, AIGHDANLEE 200.000 1.00 1.00 0.00
7. SHEPLER, MICHAEL 200.000 1.00 1.00 0.00