Scores Listing for Manhattan #2(08/14/2022-Manhattan, KS)

Scores Listing for Manhattan #2(Manhattan, KS)
JR Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SHANNON, CREED HUMBOLDT 11.434 10.00 10.00
2. POTTER, GARREN BERRYTON 13.208 9.00 9.00
3. MORRISON, ELY LAWRENCE 15.220 8.00 8.00
4. MILLER, KOIY WELDA 20.723 7.00 7.00
5. HOEFER, CODY BENTON 21.259 6.00 6.00
6. HOEFER, JAKE BENTON 22.570 5.00 5.00
7. RESER, COLT EDWARD DELIA 25.810 4.00 4.00
8. HUDSON, COLTON PAOLA 26.073 3.00 3.00
JR Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. GERDES, CALEB TOPEKA 66.0 10.00 10.00
2. BUCE, TRISTAN TOPEKA 65.0 9.00 9.00
JR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HART, MAGGIE PAOLA 11.466 10.00 10.00
2. MILLER, TATUM PAXICO 11.694 9.00 9.00
3. MATZKE, HADDIE WHEATON 12.408 8.00 8.00
4. JACKSON, KINLEE FALLS CITY 12.419 7.00 7.00
5. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 12.736 6.00 6.00
6. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 12.771 5.00 5.00
7. SLY, KYLEY DELPHOS 13.516 4.00 4.00
8. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 13.749 3.00 3.00
9. HART, ELLIE PAOLA 15.271 2.00 2.00
10. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 18.333 1.00 1.00
11. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 18.810 0.00 0.00
12. DECKER, BRENTLEY EUREKA 36.239 0.00 0.00
13. ZOOK, BRITNI GARNETT 100.000 0.00 0.00
JR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MATZKE, HADDIE WHEATON 22.064 10.00 10.00
2. JACKSON, KINLEE FALLS CITY 22.407 9.00 9.00
3. SLY, KYLEY DELPHOS 23.448 8.00 8.00
4. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 23.723 7.00 7.00
5. HART, ELLIE PAOLA 23.753 6.00 6.00
6. ZOOK, BRITNI GARNETT 23.886 5.00 5.00
7. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 24.621 4.00 4.00
8. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 30.811 3.00 3.00
9. MILLER, TATUM PAXICO 35.177 2.00 2.00
10. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 38.699 1.00 1.00
11. MILLER, HOPE ALLEN 22.342 0.00 0.00
12. HART, MAGGIE PAOLA 100.000 0.00 0.00
13. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 100.000 0.00 0.00
14. HERRERA-TIRITILLI, MIA MANHATTAN 100.000 0.00 0.00
JR Saddle Bronc
Place Member Name City Score Points AA Points
1. HUDSON, COLTON PAOLA 53.0 10.00 10.00
JR Steer Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 62.0 10.00 10.00
2. HUDSON, COLTON PAOLA 61.0 9.00 9.00
3. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 60.0 8.00 8.00
4. SLY, KYLEY DELPHOS 59.0 7.00 7.00
5. JOHNSON, JHET DWIGHT 0.0 0.00 0.00
6. HASLOUER, NOLAN ENTERPRISE 0.0 0.00 0.00
Jr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HART, MAGGIE PAOLA 18.731 10.00 10.00
2. ZOOK, BREKYN GARNETT 18.801 9.00 9.00
3. JACKSON, KINLEE FALLS CITY 19.003 8.00 8.00
4. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 19.005 7.00 7.00
5. SLY, KYLEY DELPHOS 19.054 6.00 6.00
6. MATZKE, HADDIE WHEATON 19.189 5.00 5.00
7. ZOOK, BRITNI GARNETT 19.976 4.00 4.00
8. MILLER, TATUM PAXICO 20.198 3.00 3.00
9. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 20.319 2.00 2.00
10. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 20.599 1.00 1.00
11. HERRERA-TIRITILLI, MIA MANHATTAN 20.920 0.00 0.00
12. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 21.097 0.00 0.00
13. MILLER, BRISTOL PAXICO 21.311 0.00 0.00
14. HART, ELLIE PAOLA 21.348 0.00 0.00
15. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 21.431 0.00 0.00
16. MILLER, HOPE ALLEN 24.484 0.00 0.00
17. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 100.000 0.00 0.00
Jr Boys Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SHANNON, CREED HUMBOLDT 4.956 10.00 10.00
2. MORRISON, ELY LAWRENCE 14.463 9.00 9.00
3. HOEFER, CODY BENTON 23.060 8.00 8.00
4. PARTHEMER, KYLER FRANKFORT 28.689 0.00 0.00
5. POTTER, GARREN BERRYTON 100.000 0.00 0.00
6. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
7. MILLER, KOIY WELDA 100.000 0.00 0.00
Jr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BREKYN GARNETT 2.523 10.00 10.00
2. SLY, KYLEY DELPHOS 4.215 9.00 9.00
3. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 5.661 8.00 8.00
4. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 23.462 7.00 7.00
5. MILLER, HOPE ALLEN 4.057 0.00 0.00
6. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 100.000 0.00 0.00
7. MILLER, TATUM PAXICO 100.000 0.00 0.00
8. MATZKE, HADDIE WHEATON 100.000 0.00 0.00
9. ZOOK, BRITNI GARNETT 100.000 0.00 0.00
10. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 100.000 0.00 0.00
11. HART, MAGGIE PAOLA 100.000 0.00 0.00
12. HART, ELLIE PAOLA 100.000 0.00 0.00
13. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 100.000 0.00 0.00
14. DECKER, BRENTLEY EUREKA 100.000 0.00 0.00
15. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HOEFER, CODY BENTON 10.988 10.00 10.00
2. ZOOK, BREKYN GARNETT 14.306 9.00 9.00
3. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 21.778 8.00 8.00
4. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
5. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
6. MILLER, KOIY WELDA 100.000 0.00 0.00
7. PARTHEMER, KYLER FRANKFORT 100.000 0.00 0.00
8. HOLLE, WESTON 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HOEFER, CODY BENTON 17.414 10.00 10.00
2. SHANNON, CREED HUMBOLDT 18.303 9.00 9.00
3. WIDMAN, EVAN 33.280 0.00 0.00
4. HOEFER, JAKE BENTON 100.000 0.00 0.00
5. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
6. RESER, COLT EDWARD DELIA 100.000 0.00 0.00
7. POTTER, GARREN BERRYTON 100.000 0.00 0.00
8. ZOOK, BREKYN GARNETT 100.000 0.00 0.00
9. PARTHEMER, KYLER FRANKFORT 100.000 0.00 0.00
Jr. Bareback Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. JOHNSON, JHET DWIGHT 55.0 10.00 10.00
PW Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SMITH, KAYLOR CLIFTON 19.882 10.00 10.00
2. HUPKA, HUDSON BEATRICE 20.380 9.00 9.00
3. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 20.942 8.00 8.00
4. HART, CALLIE PAOLA 21.134 7.00 7.00
5. DECKER, MAYLEY EUREKA 24.989 6.00 6.00
6. O'BANNON, VIRGIL GARNETT 25.178 5.00 5.00
7. HEINEMAN, EDIE FALLS CITY 25.568 4.00 4.00
8. DURAND, KASON GARNETT 25.817 3.00 3.00
9. DURAND, COLESON GARNETT 38.047 2.00 2.00
10. RIDDER, BRIANNA WAMEGO 31.317 0.00 0.00
11. MORGAN, SARAH CONCORDIA 32.885 0.00 0.00
12. DOWNARD, WESTON CASSODAY 100.000 0.00 0.00
PW Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HUPKA, HUDSON BEATRICE 16.524 10.00 10.00
2. DOWNARD, WESTON CASSODAY 18.756 9.00 9.00
3. SMITH, KAYLOR CLIFTON 19.585 8.00 8.00
4. SHANNON, CREW HUMBOLDT 21.996 7.00 7.00
5. ERICHSEN, BEN BEATRICE 25.587 6.00 6.00
6. DURAND, KASON GARNETT 35.198 5.00 5.00
7. MILLER, KREED WELDA 100.000 0.00 0.00
PW Calf Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. HUPKA, HUDSON BEATRICE 69.0 10.00 10.00
2. HART, CALLIE PAOLA 66.0 9.00 9.00
3. DOWNARD, WESTON CASSODAY 63.0 8.00 8.00
4. DURAND, KASON GARNETT 60.0 7.00 7.00
5. SMITH, KAYLOR CLIFTON 58.0 6.00 6.00
6. SHANNON, CREW HUMBOLDT 0.0 0.00 0.00
PW Dummy Roping
Place Member Name City Score Points AA Points
1. O'BANNON, VIRGIL GARNETT 4.0 10.00 10.00
2. PACK, GW DORRANCE 3.0 9.00 9.00
3. RESER, ROAN DELIA 1.0 8.00 8.00
4. KESSLER, ISAAC DORRANCE 1.0 0.00 0.00
5. DURAND, COLESON GARNETT 0.0 0.00 0.00
6. ZOOK, KAXTON GARNETT 0.0 0.00 0.00
7. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 0.0 0.00 0.00
8. SMITH, WESTON CARBONDALE 0.0 0.00 0.00
9. TIFFANY, STOCKTON HERINGTON 0.0 0.00 0.00
PW Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HART, CALLIE PAOLA 20.031 10.00 10.00
2. DECKER, MAYLEY EUREKA 22.625 9.00 9.00
3. MORGAN, SARAH CONCORDIA 56.468 0.00 0.00
4. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 100.000 0.00 0.00
5. RIDDER, BRIANNA WAMEGO 100.000 0.00 0.00
PW Goat Tail Untying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. O'BANNON, VIRGIL GARNETT 10.122 10.00 10.00
2. DURAND, COLESON GARNETT 10.303 9.00 9.00
3. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 10.920 8.00 8.00
4. PACK, GW DORRANCE 10.967 7.00 7.00
5. HEINEMAN, EDIE FALLS CITY 11.618 6.00 6.00
6. RESER, ROAN DELIA 34.665 5.00 5.00
7. ZOOK, KAXTON GARNETT 46.905 4.00 4.00
PW Mounted Dummy Rop
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SMITH, KAYLOR CLIFTON 3.225 10.00 10.00
2. DOWNARD, WESTON CASSODAY 3.809 9.00 9.00
3. ERICHSEN, BEN BEATRICE 5.240 8.00 8.00
4. HART, CALLIE PAOLA 8.542 7.00 7.00
5. MILLER, KREED WELDA 13.357 6.00 6.00
6. DECKER, MAYLEY EUREKA 14.532 5.00 5.00
7. HUPKA, HUDSON BEATRICE 14.881 4.00 4.00
8. DURAND, KASON GARNETT 17.351 3.00 3.00
9. SHANNON, CREW HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
PW Mutton Busting
Place Member Name City Score Points AA Points
1. PACK, GW DORRANCE 75.0 10.00 10.00
2. DURAND, COLESON GARNETT 69.0 9.00 9.00
3. O'BANNON, VIRGIL GARNETT 0.0 0.00 0.00
4. RESER, ROAN DELIA 0.0 0.00 0.00
5. KESSLER, ISAAC DORRANCE 0.0 0.00 0.00
6. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 0.0 0.00 0.00
7. SMITH, WESTON CARBONDALE 0.0 0.00 0.00
PW Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 25.285 10.00 10.00
2. SMITH, KAYLOR CLIFTON 26.072 9.00 9.00
3. HEINEMAN, EDIE FALLS CITY 27.729 8.00 8.00
4. HUPKA, HUDSON BEATRICE 28.699 7.00 7.00
5. HART, CALLIE PAOLA 30.706 6.00 6.00
6. DOWNARD, WESTON CASSODAY 33.295 5.00 5.00
7. DURAND, COLESON GARNETT 40.093 4.00 4.00
8. DECKER, MAYLEY EUREKA 50.974 3.00 3.00
9. MORGAN, SARAH CONCORDIA 40.408 0.00 0.00
10. O'BANNON, VIRGIL GARNETT 100.000 0.00 0.00
11. DURAND, KASON GARNETT 100.000 0.00 0.00
12. RIDDER, BRIANNA WAMEGO 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Roper
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BREKYN GARNETT 8.471 10.00 10.00
2. SCOTT, MADISON PAMONA 9.625 9.00 9.00
3. MILLER, KARTER WELDA 9.810 8.00 8.00
4. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 13.340 7.00 7.00
5. KOCH, TREXTIN CLYDE 15.459 6.00 6.00
6. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 17.612 5.00 5.00
7. JACOBS, KADEN SCRANTON 18.012 4.00 4.00
8. HOEFER, CODY BENTON 18.172 3.00 3.00
9. O'BANNON, TRISTAN GARNETT 19.364 2.00 2.00
10. KOCH, BRODIN CLYDE 21.680 1.00 1.00
11. ZOOK, BRYLEE GARNETT 23.072 0.00 0.00
12. HELLER, MONTANA MERIDEN 24.204 0.00 0.00
13. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 100.000 0.00 0.00
14. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 100.000 0.00 0.00
15. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
16. KOCH, TEE CLYDE 100.000 0.00 0.00
17. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
18. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Runner
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MILLER, KARTER WELDA 8.471 10.00 10.00
2. KOCH, BRODIN CLYDE 9.625 9.00 9.00
3. ZOOK, BREKYN GARNETT 9.810 8.00 8.00
4. NEWELL, CADEN LANE 13.340 7.00 7.00
5. SLY, MADISYN DELPHOS 15.459 6.00 6.00
6. POTTER, GARREN BERRYTON 17.612 5.00 5.00
7. ZOOK, BRYLEE GARNETT 18.012 4.00 4.00
8. HART, MAGGIE PAOLA 18.172 3.00 3.00
9. ZOOK, BRITNI GARNETT 19.364 2.00 2.00
10. SLY, KYLEY DELPHOS 21.680 1.00 1.00
11. MILLER, KOIY WELDA 23.072 0.00 0.00
12. BARKER, HOLDEN COLONY 24.204 0.00 0.00
13. JOHNSON, JHET DWIGHT 100.000 0.00 0.00
14. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 100.000 0.00 0.00
15. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
16. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 100.000 0.00 0.00
17. SCOTT, MADISON PAMONA 100.000 0.00 0.00
18. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 100.000 0.00 0.00
SR Boy Chute Dogging
Place Member Name City Time Points AA Points
1. BARKER, HOLDEN COLONY 2.824 10.00 10.00
2. THATCHER, SHELDON EUREKA 3.084 9.00 9.00
3. KOCH, TEE CLYDE 3.164 8.00 8.00
4. NEWELL, CADEN LANE 3.775 7.00 7.00
5. JACOBS, KADEN SCRANTON 4.058 6.00 6.00
6. KOCH, BRODIN CLYDE 4.450 5.00 5.00
7. POTTER, GANNON BERRYTON 4.540 4.00 4.00
8. KOCH, TREXTIN CLYDE 5.010 3.00 3.00
9. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 12.638 2.00 2.00
10. DOWNES, LAKODDAH COUNCIL GROVE 3.340 0.00 0.00
11. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
SR Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. THATCHER, SHELDON EUREKA 0.0 0.00 0.00
2. MCKINNEY, AUGUSTUS WAMEGO 0.0 0.00 0.00
SR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KINKELAAR, AVERY ASSARIA 8.399 10.00 10.00
2. SCOTT, MADISON PAMONA 9.179 9.00 9.00
3. HELLER, MONTANA MERIDEN 9.878 8.00 8.00
4. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 10.201 7.00 7.00
5. HUGHES, BROOK GARNETT 10.496 6.00 6.00
6. RESER, DALI DELIA 10.793 5.00 5.00
7. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 11.415 4.00 4.00
8. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 11.814 3.00 3.00
9. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 11.349 0.00 0.00
10. SLY, MADISYN DELPHOS 100.000 0.00 0.00
SR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCOTT, MADISON PAMONA 21.820 10.00 10.00
2. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 21.993 9.00 9.00
3. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 22.311 8.00 8.00
4. SLY, MADISYN DELPHOS 22.375 7.00 7.00
5. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 22.625 6.00 6.00
6. HELLER, MONTANA MERIDEN 22.972 5.00 5.00
7. BRYANT, COOPER CHENEY 23.795 4.00 4.00
8. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 25.890 3.00 3.00
9. BATHURST, SADIE ALLEN 26.928 2.00 2.00
10. BOLEN, MACY COUNCIL GROVE 28.303 1.00 1.00
11. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 22.286 0.00 0.00
12. GIBBS, KENNEDY JUNCTION CITY 22.815 0.00 0.00
13. ROUDYBUSH, CHEYENNE BELLVIEW 24.485 0.00 0.00
14. STEVENS, KYA LEONARDVILE 24.852 0.00 0.00
15. HUGHES, BROOK GARNETT 100.000 0.00 0.00
Sr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BRYLEE GARNETT 18.270 10.00 10.00
2. BOLEN, MACY COUNCIL GROVE 18.355 9.00 9.00
3. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 18.490 8.00 8.00
4. KINKELAAR, AVERY ASSARIA 18.497 7.00 7.00
5. HELLER, MONTANA MERIDEN 18.584 6.00 6.00
6. SLY, MADISYN DELPHOS 18.657 5.00 5.00
7. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 18.840 4.00 4.00
8. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 19.100 3.00 3.00
9. BRYANT, COOPER CHENEY 19.658 2.00 2.00
10. HUGHES, BROOK GARNETT 19.713 1.00 1.00
11. GIBBS, KENNEDY JUNCTION CITY 18.190 0.00 0.00
12. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 18.352 0.00 0.00
13. HAMMOND, MADISON MANHATTAN 18.624 0.00 0.00
14. WIDMAN, AVA 19.418 0.00 0.00
15. ROUDYBUSH, CHEYENNE BELLVIEW 20.140 0.00 0.00
16. SCOTT, MADISON PAMONA 24.113 0.00 0.00
17. BATHURST, SADIE ALLEN 24.503 0.00 0.00
18. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
19. STEVENS, KYA LEONARDVILE 100.000 0.00 0.00
Sr Boys Tie Down
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KOCH, TEE CLYDE 14.603 10.00 10.00
2. JACOBS, KADEN SCRANTON 15.871 9.00 9.00
3. KOCH, BRODIN CLYDE 19.031 8.00 8.00
4. KOCH, TREXTIN CLYDE 19.918 7.00 7.00
5. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
6. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
7. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
8. O'BANNON, TRISTAN GARNETT 100.000 0.00 0.00
9. DOWNES, LAKODDAH COUNCIL GROVE 100.000 0.00 0.00
Sr Girl Chute Doggin
Place Member Name City Time Points AA Points
1. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 17.042 10.00 10.00
2. HELLER, MONTANA MERIDEN 100.000 0.00 0.00
Sr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BRYLEE GARNETT 3.486 10.00 10.00
2. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 4.355 9.00 9.00
3. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 7.327 8.00 8.00
4. HUGHES, BROOK GARNETT 7.417 7.00 7.00
5. SCOTT, MADISON PAMONA 9.542 6.00 6.00
6. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 14.438 0.00 0.00
7. SLY, MADISYN DELPHOS 100.000 0.00 0.00
8. HELLER, MONTANA MERIDEN 100.000 0.00 0.00
9. RESER, DALI DELIA 100.000 0.00 0.00
10. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 100.000 0.00 0.00
11. KINKELAAR, AVERY ASSARIA 100.000 0.00 0.00
12. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KOCH, TEE CLYDE 12.666 10.00 10.00
2. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 15.327 9.00 9.00
3. JACOBS, KADEN SCRANTON 18.740 8.00 8.00
4. MILLER, KARTER WELDA 28.078 7.00 7.00
5. ZOOK, BRYLEE GARNETT 32.813 6.00 6.00
6. POTTER, GANNON BERRYTON 43.850 5.00 5.00
7. DOWNES, LAKODDAH COUNCIL GROVE 16.542 0.00 0.00
8. O'BANNON, TRISTAN GARNETT 100.000 0.00 0.00
9. KOCH, BRODIN CLYDE 100.000 0.00 0.00
10. KOCH, TREXTIN CLYDE 100.000 0.00 0.00
11. RESER, DALI DELIA 100.000 0.00 0.00
12. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
13. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 100.000 0.00 0.00
14. BARKER, HOLDEN COLONY 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KOCH, BRODIN CLYDE 8.681 10.00 10.00
2. MILLER, KARTER WELDA 9.571 9.00 9.00
3. KOCH, TREXTIN CLYDE 12.658 8.00 8.00
4. O'BANNON, TRISTAN GARNETT 30.353 7.00 7.00
5. NEWELL, CADEN LANE 30.538 6.00 6.00
6. RESER, DALI DELIA 31.956 5.00 5.00
7. POTTER, GANNON BERRYTON 35.940 4.00 4.00
8. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
9. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
10. KOCH, TEE CLYDE 100.000 0.00 0.00
11. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 100.000 0.00 0.00
12. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00