Scores Listing for Manhattan #1(08/13/2022-Manhattan, KS)

Scores Listing for Manhattan #1(Manhattan, KS)
EXH STEER RIDING
Place Member Name City Score Points AA Points
1. MILLER, EXH BRISTOL PAXICO 0.0 0.00 0.00
EXHIBITION BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SMITH, EXBI KAYLOR 3.791 0.00 0.00
2. ERICHSEN, EX BEN BEATRICE 24.924 0.00 0.00
3. BRYANT, EXH COOPER 100.000 0.00 0.00
4. HUPKA, EXBI HUDSON 100.000 0.00 0.00
EXIBITION CALF RIDE
Place Member Name City Score Points AA Points
1. DE LA GARZA, EXH SAMUEL 0.0 0.00 0.00
2. PACK, EXH GW 0.0 0.00 0.00
JR Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SHANNON, CREED HUMBOLDT 11.138 10.00 10.00
2. MORRISON, ELY LAWRENCE 13.135 9.00 9.00
3. HOEFER, CODY BENTON 15.610 8.00 8.00
4. POTTER, GARREN BERRYTON 23.356 7.00 7.00
5. HOEFER, JAKE BENTON 25.437 6.00 6.00
6. HUDSON, COLTON PAOLA 25.539 5.00 5.00
7. MILLER, KOIY WELDA 29.954 4.00 4.00
8. REZAC, DALTON TOPEKA 38.606 0.00 0.00
9. RESER, COLT EDWARD DELIA 100.000 0.00 0.00
10. REZAC, COLLIN TOPEKA 100.000 0.00 0.00
JR Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. BUCE, TRISTAN TOPEKA 68.0 10.00 10.00
2. GERDES, CALEB TOPEKA 63.0 9.00 9.00
JR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MILLER, TATUM PAXICO 10.176 10.00 10.00
2. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 11.664 9.00 9.00
3. HART, MAGGIE PAOLA 12.344 8.00 8.00
4. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 12.705 7.00 7.00
5. HART, ELLIE PAOLA 13.030 6.00 6.00
6. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 15.305 5.00 5.00
7. MATZKE, HADDIE WHEATON 15.307 4.00 4.00
8. DECKER, BRENTLEY EUREKA 15.625 3.00 3.00
9. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 16.040 2.00 2.00
10. JACKSON, KINLEE FALLS CITY 18.153 1.00 1.00
11. ZOOK, BRITNI GARNETT 19.836 0.00 0.00
12. SLY, KYLEY DELPHOS 100.000 0.00 0.00
13. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 100.000 0.00 0.00
JR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MATZKE, HADDIE WHEATON 22.226 10.00 10.00
2. HART, ELLIE PAOLA 23.013 9.00 9.00
3. SLY, KYLEY DELPHOS 23.293 8.00 8.00
4. JACKSON, KINLEE FALLS CITY 23.488 7.00 7.00
5. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 24.318 6.00 6.00
6. ZOOK, BRITNI GARNETT 24.500 5.00 5.00
7. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 24.673 4.00 4.00
8. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 29.079 3.00 3.00
9. HART, MAGGIE PAOLA 29.889 2.00 2.00
10. MILLER, TATUM PAXICO 31.057 1.00 1.00
11. MILLER, HOPE ALLEN 22.509 0.00 0.00
12. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 36.362 0.00 0.00
13. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 40.358 0.00 0.00
14. HERRERA-TIRITILLI, MIA MANHATTAN 100.000 0.00 0.00
JR Saddle Bronc
Place Member Name City Score Points AA Points
1. HUDSON, COLTON PAOLA 0.0 0.00 0.00
JR Steer Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. HUDSON, COLTON PAOLA 63.0 10.00 10.00
2. SLY, KYLEY DELPHOS 58.0 9.00 9.00
3. HASLOUER, NOLAN ENTERPRISE 64.0 0.00 0.00
4. JOHNSON, JHET DWIGHT 0.0 0.00 0.00
5. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 0.0 0.00 0.00
6. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 0.0 0.00 0.00
Jr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BREKYN GARNETT 18.610 10.00 10.00
2. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 18.632 9.00 9.00
3. SLY, KYLEY DELPHOS 18.688 8.00 8.00
4. JACKSON, KINLEE FALLS CITY 19.052 7.00 7.00
5. HART, MAGGIE PAOLA 19.122 6.00 6.00
6. ZOOK, BRITNI GARNETT 19.643 5.00 5.00
7. HART, ELLIE PAOLA 19.769 4.00 4.00
8. MILLER, TATUM PAXICO 20.085 3.00 3.00
9. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 20.232 2.00 2.00
10. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 20.402 1.00 1.00
11. MILLER, HOPE ALLEN 18.852 0.00 0.00
12. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 20.745 0.00 0.00
13. MILLER, BRISTOL PAXICO 21.305 0.00 0.00
14. HERRERA-TIRITILLI, MIA MANHATTAN 22.748 0.00 0.00
15. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 25.876 0.00 0.00
16. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 26.046 0.00 0.00
17. MATZKE, HADDIE WHEATON 30.890 0.00 0.00
Jr Boys Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SHANNON, CREED HUMBOLDT 5.648 10.00 10.00
2. MORRISON, ELY LAWRENCE 14.320 9.00 9.00
3. PARTHEMER, KYLER FRANKFORT 7.157 0.00 0.00
4. HOEFER, CODY BENTON 100.000 0.00 0.00
5. POTTER, GARREN BERRYTON 100.000 0.00 0.00
6. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
7. MILLER, KOIY WELDA 100.000 0.00 0.00
8. REZAC, COLLIN TOPEKA 100.000 0.00 0.00
9. REZAC, DALTON TOPEKA 100.000 0.00 0.00
Jr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BREKYN GARNETT 2.520 10.00 10.00
2. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 4.330 9.00 9.00
3. MILLER, TATUM PAXICO 6.328 8.00 8.00
4. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 100.000 0.00 0.00
5. MATZKE, HADDIE WHEATON 100.000 0.00 0.00
6. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 100.000 0.00 0.00
7. SLY, KYLEY DELPHOS 100.000 0.00 0.00
8. ZOOK, BRITNI GARNETT 100.000 0.00 0.00
9. HART, MAGGIE PAOLA 100.000 0.00 0.00
10. HART, ELLIE PAOLA 100.000 0.00 0.00
11. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 100.000 0.00 0.00
12. DECKER, BRENTLEY EUREKA 100.000 0.00 0.00
13. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
14. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 100.000 0.00 0.00
15. MILLER, HOPE ALLEN 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SHANNON, CREED HUMBOLDT 16.168 10.00 10.00
2. HOEFER, CODY BENTON 16.385 9.00 9.00
3. MORRISON, ELY LAWRENCE 19.702 8.00 8.00
4. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 100.000 0.00 0.00
5. MILLER, KOIY WELDA 100.000 0.00 0.00
6. ZOOK, BREKYN GARNETT 100.000 0.00 0.00
7. REZAC, COLLIN TOPEKA 100.000 0.00 0.00
8. PARTHEMER, KYLER FRANKFORT 100.000 0.00 0.00
9. HOLLE, WESTON 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BREKYN GARNETT 9.262 10.00 10.00
2. MORRISON, ELY LAWRENCE 19.743 9.00 9.00
3. POTTER, GARREN BERRYTON 25.099 8.00 8.00
4. HOEFER, CODY BENTON 47.185 7.00 7.00
5. PARTHEMER, KYLER FRANKFORT 9.442 0.00 0.00
6. WIDMAN, EVAN 40.475 0.00 0.00
7. HOEFER, JAKE BENTON 100.000 0.00 0.00
8. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
9. RESER, COLT EDWARD DELIA 100.000 0.00 0.00
Jr. Bareback Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. JOHNSON, JHET DWIGHT 0.0 0.00 0.00
PW Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DOWNARD, WESTON CASSODAY 19.788 10.00 10.00
2. SMITH, KAYLOR CLIFTON 20.183 9.00 9.00
3. HUPKA, HUDSON BEATRICE 20.588 8.00 8.00
4. HART, CALLIE PAOLA 23.091 7.00 7.00
5. HEINEMAN, EDIE FALLS CITY 25.199 6.00 6.00
6. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 25.387 5.00 5.00
7. DURAND, KASON GARNETT 27.483 4.00 4.00
8. O'BANNON, VIRGIL GARNETT 30.983 3.00 3.00
9. DURAND, COLESON GARNETT 39.312 2.00 2.00
10. MORGAN, SARAH CONCORDIA 38.214 0.00 0.00
11. DECKER, MAYLEY EUREKA 100.000 0.00 0.00
PW Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SMITH, KAYLOR CLIFTON 17.314 10.00 10.00
2. HUPKA, HUDSON BEATRICE 20.799 9.00 9.00
3. SHANNON, CREW HUMBOLDT 21.614 8.00 8.00
4. MILLER, KREED WELDA 23.516 7.00 7.00
5. ERICHSEN, BEN BEATRICE 27.748 6.00 6.00
6. DURAND, KASON GARNETT 30.614 5.00 5.00
7. DOWNARD, WESTON CASSODAY 100.000 0.00 0.00
PW Calf Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. HART, CALLIE PAOLA 65.0 10.00 10.00
2. DOWNARD, WESTON CASSODAY 63.0 9.00 9.00
3. SMITH, KAYLOR CLIFTON 56.0 8.00 8.00
4. DURAND, KASON GARNETT 53.0 7.00 7.00
5. HUPKA, HUDSON BEATRICE 0.0 0.00 0.00
6. SHANNON, CREW HUMBOLDT 0.0 0.00 0.00
PW Dummy Roping
Place Member Name City Score Points AA Points
1. O'BANNON, VIRGIL GARNETT 6.0 9.50 9.50
2. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 6.0 9.50 9.50
3. PACK, GW DORRANCE 5.0 8.00 8.00
4. DURAND, COLESON GARNETT 1.0 6.50 6.50
5. ZOOK, KAXTON GARNETT 1.0 6.50 6.50
6. RESER, ROAN DELIA 0.0 0.00 0.00
7. KESSLER, ISAAC DORRANCE 0.0 0.00 0.00
8. SMITH, WESTON CARBONDALE 0.0 0.00 0.00
9. TIFFANY, STOCKTON HERINGTON 0.0 0.00 0.00
PW Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DECKER, MAYLEY EUREKA 26.828 10.00 10.00
2. HART, CALLIE PAOLA 38.118 9.00 9.00
3. MORGAN, SARAH CONCORDIA 46.438 0.00 0.00
4. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 100.000 0.00 0.00
PW Goat Tail Untying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 8.812 10.00 10.00
2. O'BANNON, VIRGIL GARNETT 10.199 9.00 9.00
3. HEINEMAN, EDIE FALLS CITY 12.697 8.00 8.00
4. PACK, GW DORRANCE 13.353 7.00 7.00
5. DURAND, COLESON GARNETT 15.210 6.00 6.00
6. RESER, ROAN DELIA 19.468 5.00 5.00
7. ZOOK, KAXTON GARNETT 42.685 4.00 4.00
8. KESSLER, ISAAC DORRANCE 100.000 0.00 0.00
PW Mounted Dummy Rop
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DOWNARD, WESTON CASSODAY 3.765 10.00 10.00
2. HUPKA, HUDSON BEATRICE 4.114 9.00 9.00
3. MILLER, KREED WELDA 4.875 8.00 8.00
4. ERICHSEN, BEN BEATRICE 5.463 7.00 7.00
5. DECKER, MAYLEY EUREKA 5.637 6.00 6.00
6. SHANNON, CREW HUMBOLDT 6.902 5.00 5.00
7. DURAND, KASON GARNETT 16.147 4.00 4.00
8. HART, CALLIE PAOLA 100.000 0.00 0.00
9. SMITH, KAYLOR CLIFTON 100.000 0.00 0.00
PW Mutton Busting
Place Member Name City Score Points AA Points
1. PACK, GW DORRANCE 78.0 10.00 10.00
2. RESER, ROAN DELIA 65.0 9.00 9.00
3. DURAND, COLESON GARNETT 64.0 8.00 8.00
4. O'BANNON, VIRGIL GARNETT 0.0 0.00 0.00
5. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 0.0 0.00 0.00
6. SMALLWOOD, KALYNDA WICHITA 0.0 0.00 0.00
7. GARY, BENJAMIN 0.0 0.00 0.00
8. SMITH, WESTON CARBONDALE 0.0 0.00 0.00
9. HUNINGHAKE, DAWSYN 0.0 0.00 0.00
PW Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HUPKA, HUDSON BEATRICE 25.929 10.00 10.00
2. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 26.434 9.00 9.00
3. HEINEMAN, EDIE FALLS CITY 29.840 8.00 8.00
4. HART, CALLIE PAOLA 30.153 7.00 7.00
5. DURAND, KASON GARNETT 32.217 6.00 6.00
6. SMITH, KAYLOR CLIFTON 32.673 5.00 5.00
7. DECKER, MAYLEY EUREKA 32.848 4.00 4.00
8. O'BANNON, VIRGIL GARNETT 35.238 3.00 3.00
9. DURAND, COLESON GARNETT 45.040 2.00 2.00
10. MORGAN, SARAH CONCORDIA 46.828 0.00 0.00
11. DOWNARD, WESTON CASSODAY 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Roper
Place Member Name City Time Points AA Points
1. JACOBS, KADEN SCRANTON 6.993 10.00 10.00
2. SCOTT, MADISON PAMONA 7.172 9.00 9.00
3. KOCH, BRODIN CLYDE 8.135 8.00 8.00
4. ZOOK, BRYLEE GARNETT 10.099 7.00 7.00
5. KOCH, TEE CLYDE 11.972 6.00 6.00
6. POTTER, GANNON BERRYTON 11.999 5.00 5.00
7. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 15.074 4.00 4.00
8. KOCH, TREXTIN CLYDE 16.647 3.00 3.00
9. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 20.065 2.00 2.00
10. HELLER, MONTANA MERIDEN 20.101 1.00 1.00
11. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 36.991 0.00 0.00
12. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 100.000 0.00 0.00
13. O'BANNON, TRISTAN GARNETT 100.000 0.00 0.00
14. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
15. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
16. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
17. ZOOK, BREKYN GARNETT 100.000 0.00 0.00
18. HOEFER, CODY BENTON 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Runner
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BRYLEE GARNETT 6.993 10.00 10.00
2. KOCH, BRODIN CLYDE 7.172 9.00 9.00
3. SLY, KYLEY DELPHOS 8.135 8.00 8.00
4. MILLER, KOIY WELDA 10.099 7.00 7.00
5. SCOTT, MADISON PAMONA 11.972 6.00 6.00
6. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 11.999 5.00 5.00
7. NEWELL, CADEN LANE 15.074 4.00 4.00
8. SLY, MADISYN DELPHOS 16.647 3.00 3.00
9. JOHNSON, JHET DWIGHT 20.065 2.00 2.00
10. BARKER, HOLDEN COLONY 20.101 1.00 1.00
11. POTTER, GARREN BERRYTON 36.991 0.00 0.00
12. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
13. ZOOK, BRITNI GARNETT 100.000 0.00 0.00
14. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 100.000 0.00 0.00
15. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
16. ZOOK, BREKYN GARNETT 100.000 0.00 0.00
17. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 100.000 0.00 0.00
18. HART, MAGGIE PAOLA 100.000 0.00 0.00
SR Boy Chute Dogging
Place Member Name City Time Points AA Points
1. JACOBS, KADEN SCRANTON 2.149 10.00 10.00
2. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 2.199 9.00 9.00
3. KOCH, BRODIN CLYDE 2.205 8.00 8.00
4. POTTER, GANNON BERRYTON 2.610 7.00 7.00
5. MILLER, KARTER WELDA 3.447 6.00 6.00
6. THATCHER, SHELDON EUREKA 4.807 5.00 5.00
7. BARKER, HOLDEN COLONY 5.444 4.00 4.00
8. KOCH, TEE CLYDE 6.815 3.00 3.00
9. NEWELL, CADEN LANE 11.842 2.00 2.00
10. KOCH, TREXTIN CLYDE 16.926 1.00 1.00
11. DOWNES, LAKODDAH COUNCIL GROVE 1.803 0.00 0.00
SR Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. MCKINNEY, AUGUSTUS WAMEGO 72.0 0.00 0.00
2. THATCHER, SHELDON EUREKA 0.0 0.00 0.00
3. LIRA, ANGEL MANHATTAN 0.0 0.00 0.00
SR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KINKELAAR, AVERY ASSARIA 7.479 10.00 10.00
2. SCOTT, MADISON PAMONA 8.981 9.00 9.00
3. RESER, DALI DELIA 9.545 8.00 8.00
4. HELLER, MONTANA MERIDEN 12.006 7.00 7.00
5. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 12.365 6.00 6.00
6. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 13.057 5.00 5.00
7. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 18.598 4.00 4.00
8. HUGHES, BROOK GARNETT 24.334 3.00 3.00
9. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 9.791 0.00 0.00
10. SLY, MADISYN DELPHOS 100.000 0.00 0.00
SR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 22.126 10.00 10.00
2. BATHURST, SADIE ALLEN 22.772 9.00 9.00
3. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 23.120 8.00 8.00
4. HELLER, MONTANA MERIDEN 23.543 7.00 7.00
5. BOLEN, MACY COUNCIL GROVE 23.631 6.00 6.00
6. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 26.676 5.00 5.00
7. HUGHES, BROOK GARNETT 30.083 4.00 4.00
8. SLY, MADISYN DELPHOS 32.655 3.00 3.00
9. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 37.718 2.00 2.00
10. SCOTT, MADISON PAMONA 39.643 1.00 1.00
11. GIBBS, KENNEDY JUNCTION CITY 22.789 0.00 0.00
12. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 23.145 0.00 0.00
13. STEVENS, KYA LEONARDVILE 24.151 0.00 0.00
14. BRYANT, COOPER CHENEY 100.000 0.00 0.00
15. ROUDYBUSH, CHEYENNE BELLVIEW 100.000 0.00 0.00
16. KIEHNHOFF, BROOKE WATHENA 100.000 0.00 0.00
Sr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BRYLEE GARNETT 18.262 10.00 10.00
2. KINKELAAR, AVERY ASSARIA 18.317 9.00 9.00
3. SLY, MADISYN DELPHOS 18.613 8.00 8.00
4. HELLER, MONTANA MERIDEN 18.726 7.00 7.00
5. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 18.797 6.00 6.00
6. SCOTT, MADISON PAMONA 19.092 5.00 5.00
7. BRYANT, COOPER CHENEY 19.868 4.00 4.00
8. BOLEN, MACY COUNCIL GROVE 21.427 3.00 3.00
9. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 24.566 2.00 2.00
10. GIBBS, KENNEDY JUNCTION CITY 18.233 0.00 0.00
11. WIDMAN, AVA 18.431 0.00 0.00
12. HAMMOND, MADISON MANHATTAN 18.531 0.00 0.00
13. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 18.548 0.00 0.00
14. ROUDYBUSH, CHEYENNE BELLVIEW 19.950 0.00 0.00
15. STEVENS, KYA LEONARDVILE 20.464 0.00 0.00
16. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 100.000 0.00 0.00
17. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
18. HUGHES, BROOK GARNETT 100.000 0.00 0.00
19. BATHURST, SADIE ALLEN 100.000 0.00 0.00
20. KIEHNHOFF, BROOKE WATHENA 100.000 0.00 0.00
Sr Boys Tie Down
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KOCH, TEE CLYDE 14.323 10.00 10.00
2. KOCH, BRODIN CLYDE 18.775 9.00 9.00
3. MILLER, KARTER WELDA 19.129 8.00 8.00
4. NEWELL, CADEN LANE 19.458 7.00 7.00
5. KOCH, TREXTIN CLYDE 23.556 6.00 6.00
6. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
7. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
8. O'BANNON, TRISTAN GARNETT 100.000 0.00 0.00
9. WILLIS, HOLDEN PRETTY PRAIRIE 100.000 0.00 0.00
10. DOWNES, LAKODDAH COUNCIL GROVE 100.000 0.00 0.00
Sr Girl Chute Doggin
Place Member Name City Time Points AA Points
1. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 15.251 10.00 10.00
2. HELLER, MONTANA MERIDEN 100.000 0.00 0.00
Sr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BRYLEE GARNETT 2.874 10.00 10.00
2. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 4.976 9.00 9.00
3. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 9.552 8.00 8.00
4. HUGHES, BROOK GARNETT 18.174 7.00 7.00
5. KINKELAAR, AVERY ASSARIA 23.624 6.00 6.00
6. SLY, MADISYN DELPHOS 100.000 0.00 0.00
7. HELLER, MONTANA MERIDEN 100.000 0.00 0.00
8. RESER, DALI DELIA 100.000 0.00 0.00
9. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 100.000 0.00 0.00
10. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
11. SCOTT, MADISON PAMONA 100.000 0.00 0.00
12. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MILLER, KARTER WELDA 9.677 10.00 10.00
2. KOCH, TREXTIN CLYDE 9.758 9.00 9.00
3. RESER, DALI DELIA 14.940 8.00 8.00
4. BARKER, HOLDEN COLONY 22.366 7.00 7.00
5. KOCH, BRODIN CLYDE 37.192 6.00 6.00
6. ZOOK, BRYLEE GARNETT 37.892 5.00 5.00
7. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
8. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
9. O'BANNON, TRISTAN GARNETT 100.000 0.00 0.00
10. KOCH, TEE CLYDE 100.000 0.00 0.00
11. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
12. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 100.000 0.00 0.00
13. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
14. DOWNES, LAKODDAH COUNCIL GROVE 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. NEWELL, CADEN LANE 14.576 10.00 10.00
2. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 18.971 9.00 9.00
3. O'BANNON, TRISTAN GARNETT 24.834 8.00 8.00
4. ZOOK, BRYLEE GARNETT 25.646 7.00 7.00
5. KOCH, TEE CLYDE 29.318 6.00 6.00
6. MILLER, KARTER WELDA 30.342 5.00 5.00
7. POTTER, GANNON BERRYTON 31.588 4.00 4.00
8. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 40.618 3.00 3.00
9. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
10. KOCH, BRODIN CLYDE 100.000 0.00 0.00
11. KOCH, TREXTIN CLYDE 100.000 0.00 0.00
12. RESER, DALI DELIA 100.000 0.00 0.00