Scores Listing for Concordia #1(07/30/2022-Concordia, KS)

Scores Listing for Concordia #1(Concordia, KS)
EXHIBITION BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SMITH, EXBI KAYLOR 100.000 0.00 0.00
2. ERICHSEN, EX BEN BEATRICE 100.000 0.00 0.00
3. HUPKA, EXBI HUDSON 100.000 0.00 0.00
JR Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MILLER, KOIY WELDA 13.016 10.00 10.00
2. MORRISON, ELY LAWRENCE 13.623 9.00 9.00
3. POTTER, GARREN BERRYTON 18.542 8.00 8.00
4. HOEFER, CODY BENTON 20.146 7.00 7.00
5. SHANNON, CREED HUMBOLDT 22.138 6.00 6.00
6. HOEFER, JAKE BENTON 24.321 5.00 5.00
7. HUDSON, COLTON PAOLA 38.137 4.00 4.00
JR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MILLER, TATUM PAXICO 10.684 10.00 10.00
2. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 11.084 9.00 9.00
3. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 11.716 8.00 8.00
4. DECKER, BRENTLEY EUREKA 14.400 7.00 7.00
5. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 15.019 6.00 6.00
6. ZOOK, BRITNI GARNETT 15.581 5.00 5.00
7. JACKSON, KINLEE FALLS CITY 16.306 4.00 4.00
8. HART, ELLIE PAOLA 16.431 3.00 3.00
9. MATZKE, HADDIE WHEATON 19.846 2.00 2.00
10. ALBRICH, ASHLYN KIMBERLY 24.079 0.00 0.00
11. SLY, KYLEY DELPHOS 100.000 0.00 0.00
12. HART, MAGGIE PAOLA 100.000 0.00 0.00
13. EDWARDS, RUBY JUNE FRANKLIN 100.000 0.00 0.00
JR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. JACKSON, KINLEE FALLS CITY 22.525 10.00 10.00
2. MATZKE, HADDIE WHEATON 23.017 9.00 9.00
3. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 23.608 8.00 8.00
4. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 24.201 7.00 7.00
5. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 25.020 6.00 6.00
6. SLY, KYLEY DELPHOS 27.878 5.00 5.00
7. ZOOK, BRITNI GARNETT 29.202 4.00 4.00
8. MILLER, TATUM PAXICO 31.318 3.00 3.00
9. HART, MAGGIE PAOLA 100.000 0.00 0.00
10. HART, ELLIE PAOLA 100.000 0.00 0.00
11. EDWARDS, RUBY JUNE FRANKLIN 100.000 0.00 0.00
12. HARRIS, HARLEE CHESTER 100.000 0.00 0.00
JR Saddle Bronc
Place Member Name City Score Points AA Points
1. HUDSON, COLTON PAOLA 0.0 0.00 0.00
JR Steer Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. HUDSON, COLTON PAOLA 71.0 10.00 10.00
2. JOHNSON, JHET DWIGHT 62.0 9.00 9.00
3. HASLOUER, NOLAN ENTERPRISE 0.0 0.00 0.00
4. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 0.0 0.00 0.00
5. SLY, KYLEY DELPHOS 0.0 0.00 0.00
Jr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HART, MAGGIE PAOLA 16.285 10.00 10.00
2. JACKSON, KINLEE FALLS CITY 16.335 9.00 9.00
3. MATZKE, HADDIE WHEATON 16.979 8.00 8.00
4. ZOOK, BREKYN GARNETT 17.069 7.00 7.00
5. SLY, KYLEY DELPHOS 17.142 6.00 6.00
6. ZOOK, BRITNI GARNETT 17.647 5.00 5.00
7. HART, ELLIE PAOLA 17.809 4.00 4.00
8. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 17.848 3.00 3.00
9. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 18.024 2.00 2.00
10. MILLER, TATUM PAXICO 18.474 1.00 1.00
11. ALBRICH, ASHLYN KIMBERLY 18.877 0.00 0.00
12. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 19.935 0.00 0.00
13. MILLER, BRISTOL PAXICO 23.029 0.00 0.00
14. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
15. EDWARDS, RUBY JUNE FRANKLIN 100.000 0.00 0.00
16. HARRIS, HARLEE CHESTER 100.000 0.00 0.00
Jr Boys Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SHANNON, CREED HUMBOLDT 5.005 10.00 10.00
2. HOEFER, CODY BENTON 100.000 0.00 0.00
3. POTTER, GARREN BERRYTON 100.000 0.00 0.00
4. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
5. MILLER, KOIY WELDA 100.000 0.00 0.00
6. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 100.000 0.00 0.00
Jr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BREKYN GARNETT 3.451 10.00 10.00
2. MATZKE, HADDIE WHEATON 5.287 9.00 9.00
3. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 10.003 8.00 8.00
4. SLY, KYLEY DELPHOS 27.686 7.00 7.00
5. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 100.000 0.00 0.00
6. MILLER, TATUM PAXICO 100.000 0.00 0.00
7. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 100.000 0.00 0.00
8. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 100.000 0.00 0.00
9. ZOOK, BRITNI GARNETT 100.000 0.00 0.00
10. HART, MAGGIE PAOLA 100.000 0.00 0.00
11. HART, ELLIE PAOLA 100.000 0.00 0.00
12. DECKER, BRENTLEY EUREKA 100.000 0.00 0.00
13. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MORRISON, ELY LAWRENCE 17.072 10.00 10.00
2. SHANNON, CREED HUMBOLDT 37.432 9.00 9.00
3. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 44.464 8.00 8.00
4. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 37.330 0.00 0.00
5. HOEFER, CODY BENTON 100.000 0.00 0.00
6. MILLER, KOIY WELDA 100.000 0.00 0.00
7. ZOOK, BREKYN GARNETT 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BREKYN GARNETT 13.430 10.00 10.00
2. SHANNON, CREED HUMBOLDT 18.479 9.00 9.00
3. MORRISON, ELY LAWRENCE 18.918 8.00 8.00
4. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 18.759 0.00 0.00
5. HOEFER, CODY BENTON 100.000 0.00 0.00
6. HOEFER, JAKE BENTON 100.000 0.00 0.00
7. POTTER, GARREN BERRYTON 100.000 0.00 0.00
Jr. Bareback Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. JOHNSON, JHET DWIGHT 0.0 0.00 0.00
PW Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DOWNARD, WESTON CASSODAY 17.242 10.00 10.00
2. DECKER, MAYLEY EUREKA 18.145 9.00 9.00
3. HUPKA, HUDSON BEATRICE 19.135 8.00 8.00
4. HART, CALLIE PAOLA 20.122 7.00 7.00
5. DURAND, KASON GARNETT 22.179 6.00 6.00
6. SMITH, KAYLOR CLIFTON 22.631 5.00 5.00
7. O'BANNON, VIRGIL GARNETT 22.963 4.00 4.00
8. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 23.327 3.00 3.00
9. HEINEMAN, EDIE FALLS CITY 23.886 2.00 2.00
10. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 25.143 1.00 1.00
11. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 20.283 0.00 0.00
12. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 27.341 0.00 0.00
13. MORGAN, SARAH CONCORDIA 35.584 0.00 0.00
14. DURAND, COLESON GARNETT 100.000 0.00 0.00
15. CARTER, RIVERLEE BELOIT 100.000 0.00 0.00
16. KOSS, KENDALL CHESTER 100.000 0.00 0.00
17. EDWARDS, HARRISON FRANKLIN 100.000 0.00 0.00
18. SCHONEBERG, HAYES EDGAR 100.000 0.00 0.00
PW Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DOWNARD, WESTON CASSODAY 17.524 10.00 10.00
2. HUPKA, HUDSON BEATRICE 17.927 9.00 9.00
3. SMITH, KAYLOR CLIFTON 19.965 8.00 8.00
4. ERICHSEN, BEN BEATRICE 25.922 7.00 7.00
5. MILLER, KREED WELDA 48.925 6.00 6.00
6. SHANNON, CREW HUMBOLDT 54.036 5.00 5.00
7. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 26.622 0.00 0.00
8. DURAND, KASON GARNETT 100.000 0.00 0.00
PW Calf Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. DOWNARD, WESTON CASSODAY 68.0 10.00 10.00
2. HUPKA, HUDSON BEATRICE 62.0 9.00 9.00
3. HART, CALLIE PAOLA 61.0 7.50 7.50
4. SMITH, KAYLOR CLIFTON 61.0 7.50 7.50
5. DURAND, KASON GARNETT 0.0 0.00 0.00
6. SHANNON, CREW HUMBOLDT 0.0 0.00 0.00
7. VALLE, BRAYDEN PARK CITY 0.0 0.00 0.00
PW Dummy Roping
Place Member Name City Score Points AA Points
1. O'BANNON, VIRGIL GARNETT 7.0 10.00 10.00
2. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 6.0 9.00 9.00
3. DURAND, COLESON GARNETT 5.0 8.00 8.00
4. PACK, GW DORRANCE 1.0 6.50 6.50
5. ZOOK, KAXTON GARNETT 1.0 6.50 6.50
6. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 1.0 0.00 0.00
7. SCHONEBERG, HAYES EDGAR 1.0 0.00 0.00
8. KESSLER, ISAAC DORRANCE 0.0 0.00 0.00
PW Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DECKER, MAYLEY EUREKA 16.481 10.00 10.00
2. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 37.189 9.00 9.00
3. HART, CALLIE PAOLA 39.383 8.00 8.00
PW Goat Tail Untying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. PACK, GW DORRANCE 9.893 10.00 10.00
2. O'BANNON, VIRGIL GARNETT 10.686 9.00 9.00
3. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 11.263 8.00 8.00
4. HEINEMAN, EDIE FALLS CITY 12.441 7.00 7.00
5. DURAND, COLESON GARNETT 16.381 6.00 6.00
6. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 8.658 0.00 0.00
7. CARTER, RIVERLEE BELOIT 27.792 0.00 0.00
8. SCHONEBERG, HAYES EDGAR 39.654 0.00 0.00
9. KESSLER, ISAAC DORRANCE 100.000 0.00 0.00
PW Mounted Dummy Rop
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DECKER, MAYLEY EUREKA 3.550 10.00 10.00
2. DOWNARD, WESTON CASSODAY 4.090 9.00 9.00
3. SMITH, KAYLOR CLIFTON 4.576 8.00 8.00
4. MILLER, KREED WELDA 4.882 7.00 7.00
5. DURAND, KASON GARNETT 5.871 6.00 6.00
6. SHANNON, CREW HUMBOLDT 6.384 5.00 5.00
7. HUPKA, HUDSON BEATRICE 14.438 4.00 4.00
8. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 4.788 0.00 0.00
9. ERICHSEN, BEN BEATRICE 100.000 0.00 0.00
10. HART, CALLIE PAOLA 100.000 0.00 0.00
PW Mutton Busting
Place Member Name City Score Points AA Points
1. PACK, GW DORRANCE 79.0 10.00 10.00
2. O'BANNON, VIRGIL GARNETT 78.0 9.00 9.00
3. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 74.0 8.00 8.00
4. DURAND, COLESON GARNETT 69.0 7.00 7.00
5. KESSLER, ISAAC DORRANCE 0.0 0.00 0.00
6. CARTER, RIVERLEE BELOIT 0.0 0.00 0.00
PW Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 25.053 10.00 10.00
2. DOWNARD, WESTON CASSODAY 28.724 9.00 9.00
3. HART, CALLIE PAOLA 29.270 8.00 8.00
4. HUPKA, HUDSON BEATRICE 30.587 7.00 7.00
5. DECKER, MAYLEY EUREKA 31.240 6.00 6.00
6. SMITH, KAYLOR CLIFTON 31.883 5.00 5.00
7. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 37.107 4.00 4.00
8. DURAND, COLESON GARNETT 56.995 3.00 3.00
9. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 28.523 0.00 0.00
10. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 40.282 0.00 0.00
11. HEINEMAN, EDIE FALLS CITY 100.000 0.00 0.00
12. O'BANNON, VIRGIL GARNETT 100.000 0.00 0.00
13. DURAND, KASON GARNETT 100.000 0.00 0.00
14. CARTER, RIVERLEE BELOIT 100.000 0.00 0.00
15. MORGAN, SARAH CONCORDIA 100.000 0.00 0.00
16. SCHONEBERG, HAYES EDGAR 162.785 0.00 0.00
Ribbon Roping-Roper
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KOCH, TEE CLYDE 9.332 10.00 10.00
2. MILLER, KARTER WELDA 9.345 9.00 9.00
3. ZOOK, BREKYN GARNETT 9.722 8.00 8.00
4. KOCH, TREXTIN CLYDE 10.004 7.00 7.00
5. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 15.693 6.00 6.00
6. JACOBS, KADEN SCRANTON 16.289 5.00 5.00
7. KOCH, BRODIN CLYDE 16.944 4.00 4.00
8. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 17.745 3.00 3.00
9. ZOOK, BRYLEE GARNETT 22.195 2.00 2.00
10. POTTER, GANNON BERRYTON 24.821 1.00 1.00
11. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 100.000 0.00 0.00
12. O'BANNON, TRISTAN GARNETT 100.000 0.00 0.00
13. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
14. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
15. HELLER, MONTANA MERIDEN 100.000 0.00 0.00
16. SCOTT, MADISON PAMONA 100.000 0.00 0.00
17. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Runner
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCOTT, MADISON PAMONA 9.332 10.00 10.00
2. ZOOK, BREKYN GARNETT 9.345 9.00 9.00
3. MILLER, KARTER WELDA 9.722 8.00 8.00
4. SLY, MADISYN DELPHOS 10.004 7.00 7.00
5. NEWELL, CADEN LANE 15.693 6.00 6.00
6. ZOOK, BRYLEE GARNETT 16.289 5.00 5.00
7. SLY, KYLEY DELPHOS 16.944 4.00 4.00
8. JOHNSON, JHET DWIGHT 17.745 3.00 3.00
9. MILLER, KOIY WELDA 22.195 2.00 2.00
10. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 24.821 1.00 1.00
11. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
12. ZOOK, BRITNI GARNETT 100.000 0.00 0.00
13. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 100.000 0.00 0.00
14. KOCH, BRODIN CLYDE 100.000 0.00 0.00
15. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 100.000 0.00 0.00
16. POTTER, GARREN BERRYTON 100.000 0.00 0.00
17. KOCH, TEE CLYDE 100.000 0.00 0.00
SR Boy Chute Dogging
Place Member Name City Time Points AA Points
1. JACOBS, KADEN SCRANTON 2.424 10.00 10.00
2. NEWELL, CADEN LANE 2.858 9.00 9.00
3. KOCH, TEE CLYDE 3.257 8.00 8.00
4. MILLER, KARTER WELDA 3.325 7.00 7.00
5. THATCHER, SHELDON EUREKA 3.419 6.00 6.00
6. KOCH, BRODIN CLYDE 4.737 5.00 5.00
7. POTTER, GANNON BERRYTON 4.855 4.00 4.00
8. KOCH, TREXTIN CLYDE 5.730 3.00 3.00
SR Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. THATCHER, SHELDON EUREKA 0.0 0.00 0.00
2. LIRA, ANGEL MANHATTAN 0.0 0.00 0.00
3. JORDAN, ISAAK BELOIT 0.0 0.00 0.00
SR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCOTT, MADISON PAMONA 7.547 10.00 10.00
2. KINKELAAR, AVERY ASSARIA 9.094 9.00 9.00
3. HELLER, MONTANA MERIDEN 10.481 8.00 8.00
4. SLY, MADISYN DELPHOS 11.535 7.00 7.00
5. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 12.844 6.00 6.00
6. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 12.996 5.00 5.00
7. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 10.720 0.00 0.00
8. MALCHOW, ALYSSA BEATRICE 11.074 0.00 0.00
9. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 100.000 0.00 0.00
SR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 21.976 10.00 10.00
2. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 22.722 9.00 9.00
3. BRYANT, COOPER CHENEY 22.906 8.00 8.00
4. HELLER, MONTANA MERIDEN 23.822 7.00 7.00
5. SLY, MADISYN DELPHOS 26.693 6.00 6.00
6. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 27.257 5.00 5.00
7. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 31.121 4.00 4.00
8. MALCHOW, ALYSSA BEATRICE 23.139 0.00 0.00
9. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 100.000 0.00 0.00
Sr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BRYLEE GARNETT 16.542 10.00 10.00
2. SLY, MADISYN DELPHOS 16.701 9.00 9.00
3. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 16.769 8.00 8.00
4. SCOTT, MADISON PAMONA 16.838 7.00 7.00
5. BRYANT, COOPER CHENEY 17.059 6.00 6.00
6. KINKELAAR, AVERY ASSARIA 17.175 5.00 5.00
7. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 17.327 4.00 4.00
8. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 17.471 3.00 3.00
9. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 17.867 2.00 2.00
10. HELLER, MONTANA MERIDEN 18.165 1.00 1.00
11. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 16.974 0.00 0.00
Sr Boys Tie Down
Place Member Name City Time Points AA Points
1. JACOBS, KADEN SCRANTON 12.790 10.00 10.00
2. KOCH, TEE CLYDE 14.997 9.00 9.00
3. KOCH, TREXTIN CLYDE 18.907 8.00 8.00
4. POTTER, GANNON BERRYTON 20.318 7.00 7.00
5. KOCH, BRODIN CLYDE 29.568 6.00 6.00
6. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
7. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
8. O'BANNON, TRISTAN GARNETT 100.000 0.00 0.00
9. SCHONEBERG, EX HADLEY EDGAR 100.000 0.00 0.00
Sr Girl Chute Doggin
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HELLER, MONTANA MERIDEN 4.289 10.00 10.00
2. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 15.849 9.00 9.00
Sr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KINKELAAR, AVERY ASSARIA 3.233 10.00 10.00
2. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 3.466 9.00 9.00
3. HELLER, MONTANA MERIDEN 7.018 8.00 8.00
4. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 9.998 7.00 7.00
5. SCOTT, MADISON PAMONA 10.538 6.00 6.00
6. SLY, MADISYN DELPHOS 100.000 0.00 0.00
7. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
8. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 100.000 0.00 0.00
9. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 100.000 0.00 0.00
10. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KOCH, BRODIN CLYDE 10.597 10.00 10.00
2. KOCH, TEE CLYDE 12.273 9.00 9.00
3. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 29.031 8.00 8.00
4. NEWELL, CADEN LANE 30.858 7.00 7.00
5. MILLER, KARTER WELDA 44.303 6.00 6.00
6. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
7. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
8. O'BANNON, TRISTAN GARNETT 100.000 0.00 0.00
9. KOCH, TREXTIN CLYDE 100.000 0.00 0.00
10. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. O'BANNON, TRISTAN GARNETT 7.786 10.00 10.00
2. NEWELL, CADEN LANE 9.736 9.00 9.00
3. JACOBS, KADEN SCRANTON 12.817 8.00 8.00
4. KOCH, TREXTIN CLYDE 13.561 7.00 7.00
5. POTTER, GANNON BERRYTON 15.945 6.00 6.00
6. MILLER, KARTER WELDA 16.559 5.00 5.00
7. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
8. KOCH, BRODIN CLYDE 100.000 0.00 0.00
9. KOCH, TEE CLYDE 100.000 0.00 0.00
10. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 100.000 0.00 0.00