Scores Listing for Mulvane #2(07/10/2022-Mulvane, KS)

Scores Listing for Mulvane #2(Mulvane, KS)
EXH STEER RIDING
Place Member Name City Score Points AA Points
1. THATCHER, SHELDON EUREKA 0.0 0.00 0.00
JR Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SHANNON, CREED HUMBOLDT 12.699 10.00 10.00
2. MORRISON, ELY LAWRENCE 18.200 9.00 9.00
3. POTTER, GARREN BERRYTON 19.025 8.00 8.00
4. HOEFER, CODY BENTON 21.389 7.00 7.00
5. MILLER, KOIY WELDA 22.732 6.00 6.00
6. HOEFER, JAKE BENTON 25.246 5.00 5.00
7. HUDSON, COLTON PAOLA 100.000 0.00 0.00
JR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 10.083 10.00 10.00
2. MILLER, TATUM PAXICO 10.314 9.00 9.00
3. SLY, KYLEY DELPHOS 10.613 8.00 8.00
4. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 13.440 7.00 7.00
5. MATZKE, HADDIE WHEATON 13.933 6.00 6.00
6. HART, ELLIE PAOLA 14.545 5.00 5.00
7. HART, MAGGIE PAOLA 14.746 4.00 4.00
8. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 15.630 3.00 3.00
9. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 16.642 2.00 2.00
10. JACKSON, KINLEE FALLS CITY 17.756 1.00 1.00
11. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 18.259 0.00 0.00
12. ZOOK, BRITNI GARNETT 20.791 0.00 0.00
JR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SLY, KYLEY DELPHOS 21.742 10.00 10.00
2. MATZKE, HADDIE WHEATON 22.669 9.00 9.00
3. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 23.107 8.00 8.00
4. JACKSON, KINLEE FALLS CITY 23.118 7.00 7.00
5. HART, MAGGIE PAOLA 23.950 6.00 6.00
6. MILLER, TATUM PAXICO 24.741 5.00 5.00
7. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 27.027 4.00 4.00
8. ZOOK, BRITNI GARNETT 28.001 3.00 3.00
9. HART, ELLIE PAOLA 29.086 2.00 2.00
10. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 29.126 1.00 1.00
11. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 30.796 0.00 0.00
12. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 100.000 0.00 0.00
JR Steer Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. HUDSON, COLTON PAOLA 65.0 10.00 10.00
2. JOHNSON, JHET DWIGHT 0.0 0.00 0.00
Jr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BREKYN GARNETT 17.685 10.00 10.00
2. JACKSON, KINLEE FALLS CITY 17.697 9.00 9.00
3. HART, MAGGIE PAOLA 17.912 8.00 8.00
4. SLY, KYLEY DELPHOS 17.999 7.00 7.00
5. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 18.733 6.00 6.00
6. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 18.811 5.00 5.00
7. HART, ELLIE PAOLA 19.070 4.00 4.00
8. ZOOK, BRITNI GARNETT 19.120 3.00 3.00
9. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 19.640 2.00 2.00
10. MILLER, TATUM PAXICO 19.783 1.00 1.00
11. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 19.797 0.00 0.00
12. MILLER, BRISTOL PAXICO 20.111 0.00 0.00
13. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 22.893 0.00 0.00
14. MATZKE, HADDIE WHEATON 23.181 0.00 0.00
15. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 23.827 0.00 0.00
Jr Boys Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MORRISON, ELY LAWRENCE 5.377 10.00 10.00
2. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 14.319 9.00 9.00
3. HOEFER, CODY BENTON 100.000 0.00 0.00
4. POTTER, GARREN BERRYTON 100.000 0.00 0.00
5. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
6. MILLER, KOIY WELDA 100.000 0.00 0.00
Jr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SLY, KYLEY DELPHOS 6.875 10.00 10.00
2. ZOOK, BREKYN GARNETT 9.219 9.00 9.00
3. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 38.537 8.00 8.00
4. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 100.000 0.00 0.00
5. MILLER, TATUM PAXICO 100.000 0.00 0.00
6. MATZKE, HADDIE WHEATON 100.000 0.00 0.00
7. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 100.000 0.00 0.00
8. HART, MAGGIE PAOLA 100.000 0.00 0.00
9. HART, ELLIE PAOLA 100.000 0.00 0.00
10. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 100.000 0.00 0.00
11. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 100.000 0.00 0.00
12. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
13. ZOOK, BRITNI GARNETT 100.000 0.00 0.00
14. DECKER, BRENTLEY EUREKA 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HOEFER, CODY BENTON 35.791 10.00 10.00
2. ZOOK, BREKYN GARNETT 39.974 9.00 9.00
3. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
4. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
5. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 100.000 0.00 0.00
6. MILLER, KOIY WELDA 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. POTTER, GARREN BERRYTON 23.717 10.00 10.00
2. HOEFER, CODY BENTON 100.000 0.00 0.00
3. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
4. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
5. ZOOK, BREKYN GARNETT 100.000 0.00 0.00
6. HOEFER, JAKE BENTON 100.000 0.00 0.00
Jr. Bareback Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. JOHNSON, JHET DWIGHT 0.0 0.00 0.00
PW Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DECKER, MAYLEY EUREKA 18.436 10.00 10.00
2. DOWNARD, WESTON CASSODAY 18.487 9.00 9.00
3. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 19.152 8.00 8.00
4. HART, CALLIE PAOLA 21.769 7.00 7.00
5. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 23.223 6.00 6.00
6. O'BANNON, VIRGIL GARNETT 26.282 5.00 5.00
7. DURAND, KASON GARNETT 27.159 4.00 4.00
8. DURAND, COLESON GARNETT 37.108 3.00 3.00
9. HUPKA, HUDSON BEATRICE 100.000 0.00 0.00
10. SMITH, KAYLOR CLIFTON 100.000 0.00 0.00
PW Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DOWNARD, WESTON CASSODAY 19.333 10.00 10.00
2. MILLER, KREED WELDA 24.387 9.00 9.00
3. ERICHSEN, BEN BEATRICE 30.886 8.00 8.00
4. SHANNON, CREW HUMBOLDT 31.457 7.00 7.00
5. DURAND, KASON GARNETT 34.671 6.00 6.00
6. HUPKA, HUDSON BEATRICE 100.000 0.00 0.00
7. SMITH, KAYLOR CLIFTON 100.000 0.00 0.00
PW Calf Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. DOWNARD, WESTON CASSODAY 67.0 10.00 10.00
2. DURAND, KASON GARNETT 63.0 9.00 9.00
3. VALLE, BRAYDEN PARK CITY 64.0 0.00 0.00
4. HART, CALLIE PAOLA 0.0 0.00 0.00
5. HUPKA, HUDSON BEATRICE 0.0 0.00 0.00
6. SMITH, KAYLOR CLIFTON 0.0 0.00 0.00
PW Dummy Roping
Place Member Name City Score Points AA Points
1. O'BANNON, VIRGIL GARNETT 5.0 10.00 10.00
2. DURAND, COLESON GARNETT 3.0 8.50 8.50
3. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 3.0 8.50 8.50
4. PACK, GW DORRANCE 2.0 7.00 7.00
PW Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DECKER, MAYLEY EUREKA 17.180 10.00 10.00
2. HART, CALLIE PAOLA 24.034 9.00 9.00
3. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 100.000 0.00 0.00
PW Goat Tail Untying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. O'BANNON, VIRGIL GARNETT 12.257 10.00 10.00
2. PACK, GW DORRANCE 14.451 9.00 9.00
3. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 15.210 8.00 8.00
4. DURAND, COLESON GARNETT 17.256 7.00 7.00
PW Mounted Dummy Rop
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DECKER, MAYLEY EUREKA 5.164 10.00 10.00
2. MILLER, KREED WELDA 5.804 9.00 9.00
3. ERICHSEN, BEN BEATRICE 6.191 8.00 8.00
4. DURAND, KASON GARNETT 8.253 7.00 7.00
5. DOWNARD, WESTON CASSODAY 100.000 0.00 0.00
6. SHANNON, CREW HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
7. HART, CALLIE PAOLA 100.000 0.00 0.00
8. HUPKA, HUDSON BEATRICE 100.000 0.00 0.00
9. SMITH, KAYLOR CLIFTON 100.000 0.00 0.00
PW Mutton Busting
Place Member Name City Score Points AA Points
1. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 74.0 10.00 10.00
2. O'BANNON, VIRGIL GARNETT 73.0 9.00 9.00
3. DURAND, COLESON GARNETT 0.0 0.00 0.00
4. ZOOK, KAXTON GARNETT 0.0 0.00 0.00
5. PACK, GW DORRANCE 0.0 0.00 0.00
PW Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DOWNARD, WESTON CASSODAY 29.145 10.00 10.00
2. HART, CALLIE PAOLA 29.769 9.00 9.00
3. O'BANNON, VIRGIL GARNETT 32.981 8.00 8.00
4. DECKER, MAYLEY EUREKA 34.377 7.00 7.00
5. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 35.326 6.00 6.00
6. DURAND, KASON GARNETT 41.497 5.00 5.00
7. DURAND, COLESON GARNETT 52.071 4.00 4.00
8. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 100.000 0.00 0.00
9. HUPKA, HUDSON BEATRICE 100.000 0.00 0.00
10. SMITH, KAYLOR CLIFTON 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Roper
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KOCH, TEE CLYDE 8.611 10.00 10.00
2. KOCH, TREXTIN CLYDE 10.335 9.00 9.00
3. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 12.214 8.00 8.00
4. KOCH, BRODIN CLYDE 12.388 7.00 7.00
5. MILLER, KARTER WELDA 13.675 6.00 6.00
6. POTTER, GANNON BERRYTON 25.241 5.00 5.00
7. MORRISON, ELY LAWRENCE 29.988 4.00 4.00
8. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 100.000 0.00 0.00
9. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 100.000 0.00 0.00
10. O'BANNON, TRISTAN GARNETT 100.000 0.00 0.00
11. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
12. HELLER, MONTANA MERIDEN 100.000 0.00 0.00
13. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 100.000 0.00 0.00
14. ZOOK, BREKYN GARNETT 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Runner
Place Member Name City Time Points AA Points
1. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 8.611 10.00 10.00
2. SLY, MADISYN DELPHOS 10.335 9.00 9.00
3. NEWELL, CADEN LANE 12.214 8.00 8.00
4. SLY, KYLEY DELPHOS 12.388 7.00 7.00
5. ZOOK, BREKYN GARNETT 13.675 6.00 6.00
6. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 25.241 5.00 5.00
7. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 29.988 4.00 4.00
8. JOHNSON, JHET DWIGHT 100.000 0.00 0.00
9. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
10. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 100.000 0.00 0.00
11. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
12. ZOOK, BRITNI GARNETT 100.000 0.00 0.00
13. BARKER, HOLDEN COLONY 100.000 0.00 0.00
14. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
SR Boy Chute Dogging
Place Member Name City Time Points AA Points
1. POTTER, GANNON BERRYTON 2.222 10.00 10.00
2. KOCH, BRODIN CLYDE 2.268 9.00 9.00
3. MILLER, KARTER WELDA 2.310 8.00 8.00
4. BARKER, HOLDEN COLONY 2.394 7.00 7.00
5. KOCH, TEE CLYDE 2.395 6.00 6.00
6. KOCH, TREXTIN CLYDE 3.126 5.00 5.00
7. NEWELL, CADEN LANE 3.245 4.00 4.00
8. THATCHER, SHELDON EUREKA 3.312 3.00 3.00
9. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
SR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KINKELAAR, AVERY ASSARIA 8.990 10.00 10.00
2. HUGHES, BROOK GARNETT 10.182 9.00 9.00
3. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 12.505 8.00 8.00
4. SLY, MADISYN DELPHOS 14.250 7.00 7.00
5. HELLER, MONTANA MERIDEN 20.011 6.00 6.00
6. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 100.000 0.00 0.00
7. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
SR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SLY, MADISYN DELPHOS 22.487 10.00 10.00
2. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 22.519 9.00 9.00
3. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 22.594 8.00 8.00
4. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 23.194 7.00 7.00
5. BATHURST, SADIE ALLEN 23.597 6.00 6.00
6. HELLER, MONTANA MERIDEN 23.656 5.00 5.00
7. BRYANT, COOPER CHENEY 24.182 4.00 4.00
8. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 27.166 3.00 3.00
9. HUGHES, BROOK GARNETT 29.488 2.00 2.00
10. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 30.899 1.00 1.00
Sr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SLY, MADISYN DELPHOS 17.942 10.00 10.00
2. KINKELAAR, AVERY ASSARIA 18.024 9.00 9.00
3. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 18.034 8.00 8.00
4. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 18.265 7.00 7.00
5. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 18.632 6.00 6.00
6. HELLER, MONTANA MERIDEN 18.646 5.00 5.00
7. BATHURST, SADIE ALLEN 18.933 4.00 4.00
8. BRYANT, COOPER CHENEY 19.056 3.00 3.00
9. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 23.052 2.00 2.00
10. HUGHES, BROOK GARNETT 23.247 1.00 1.00
Sr Boys Tie Down
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KOCH, TREXTIN CLYDE 13.625 10.00 10.00
2. POTTER, GANNON BERRYTON 15.632 9.00 9.00
3. KOCH, TEE CLYDE 26.840 8.00 8.00
4. KOCH, BRODIN CLYDE 100.000 0.00 0.00
5. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
6. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
Sr Girl Chute Doggin
Place Member Name City Time Points AA Points
1. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 2.882 10.00 10.00
2. HUDSON, AVA PAOLA 8.684 9.00 9.00
3. HELLER, MONTANA MERIDEN 12.397 8.00 8.00
4. HUGHES, BROOK GARNETT 18.956 7.00 7.00
Sr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 4.046 10.00 10.00
2. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 4.676 9.00 9.00
3. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 6.698 8.00 8.00
4. HELLER, MONTANA MERIDEN 12.404 7.00 7.00
5. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 13.468 6.00 6.00
6. SLY, MADISYN DELPHOS 100.000 0.00 0.00
7. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 100.000 0.00 0.00
8. KINKELAAR, AVERY ASSARIA 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MILLER, KARTER WELDA 23.104 10.00 10.00
2. KOCH, TEE CLYDE 25.875 9.00 9.00
3. O'BANNON, TRISTAN GARNETT 29.555 8.00 8.00
4. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
5. KOCH, BRODIN CLYDE 100.000 0.00 0.00
6. KOCH, TREXTIN CLYDE 100.000 0.00 0.00
7. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
8. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
9. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 100.000 0.00 0.00
10. BARKER, HOLDEN COLONY 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KOCH, TEE CLYDE 15.295 10.00 10.00
2. POTTER, GANNON BERRYTON 16.210 9.00 9.00
3. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 27.647 8.00 8.00
4. O'BANNON, TRISTAN GARNETT 31.051 7.00 7.00
5. KOCH, BRODIN CLYDE 100.000 0.00 0.00
6. KOCH, TREXTIN CLYDE 100.000 0.00 0.00
7. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
8. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
9. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
10. STUTESMAN, DREW HAMILTON 100.000 0.00 0.00