Scores Listing for Mulvane #1(07/09/2022-Mulvane, KS)

Scores Listing for Mulvane #1(Mulvane, KS)
EXH MTD DUMMY ROPING
Place Member Name City Score Points AA Points
1. EXH - VIRGIL, O'BANNON GARNETT 0.0 0.00 0.00
EXHIBITION BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SMITH, EXBI KAYLOR 100.000 0.00 0.00
JR Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. POTTER, GARREN BERRYTON 16.768 10.00 10.00
2. SHANNON, CREED HUMBOLDT 17.126 9.00 9.00
3. MORRISON, ELY LAWRENCE 19.344 8.00 8.00
4. MILLER, KOIY WELDA 19.402 7.00 7.00
5. HOEFER, JAKE BENTON 22.742 6.00 6.00
6. HOEFER, CODY BENTON 23.771 5.00 5.00
7. HUDSON, COLTON PAOLA 100.000 0.00 0.00
JR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 10.751 10.00 10.00
2. SLY, KYLEY DELPHOS 11.577 9.00 9.00
3. HART, MAGGIE PAOLA 12.484 8.00 8.00
4. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 13.224 7.00 7.00
5. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 14.670 6.00 6.00
6. HART, ELLIE PAOLA 15.006 5.00 5.00
7. JACKSON, KINLEE FALLS CITY 15.428 4.00 4.00
8. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 15.759 3.00 3.00
9. MILLER, TATUM PAXICO 15.762 2.00 2.00
10. MATZKE, HADDIE WHEATON 17.307 1.00 1.00
11. ZOOK, BRITNI GARNETT 18.794 0.00 0.00
12. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 100.000 0.00 0.00
JR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SLY, KYLEY DELPHOS 22.363 10.00 10.00
2. MATZKE, HADDIE WHEATON 22.781 9.00 9.00
3. JACKSON, KINLEE FALLS CITY 22.987 8.00 8.00
4. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 24.120 7.00 7.00
5. MILLER, TATUM PAXICO 24.861 6.00 6.00
6. HART, ELLIE PAOLA 24.872 5.00 5.00
7. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 27.284 4.00 4.00
8. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 27.942 3.00 3.00
9. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 28.274 2.00 2.00
10. ZOOK, BRITNI GARNETT 29.547 1.00 1.00
11. HART, MAGGIE PAOLA 54.636 0.00 0.00
12. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 100.000 0.00 0.00
JR Steer Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. HUDSON, COLTON PAOLA 0.0 0.00 0.00
2. JOHNSON, JHET DWIGHT 0.0 0.00 0.00
Jr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BREKYN GARNETT 17.669 10.00 10.00
2. JACKSON, KINLEE FALLS CITY 18.142 9.00 9.00
3. SLY, KYLEY DELPHOS 18.216 8.00 8.00
4. MATZKE, HADDIE WHEATON 18.460 7.00 7.00
5. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 18.526 6.00 6.00
6. HART, MAGGIE PAOLA 18.873 5.00 5.00
7. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 19.689 4.00 4.00
8. ZOOK, BRITNI GARNETT 19.705 3.00 3.00
9. MILLER, TATUM PAXICO 20.104 2.00 2.00
10. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 20.152 1.00 1.00
11. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 20.329 0.00 0.00
12. HART, ELLIE PAOLA 20.414 0.00 0.00
13. MILLER, BRISTOL PAXICO 25.734 0.00 0.00
14. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 29.873 0.00 0.00
15. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 100.000 0.00 0.00
Jr Boys Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SHANNON, CREED HUMBOLDT 4.818 10.00 10.00
2. HOEFER, CODY BENTON 100.000 0.00 0.00
3. POTTER, GARREN BERRYTON 100.000 0.00 0.00
4. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
5. MILLER, KOIY WELDA 100.000 0.00 0.00
6. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
Jr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BREKYN GARNETT 9.710 10.00 10.00
2. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 14.375 9.00 9.00
3. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 17.544 8.00 8.00
4. MILLER, TATUM PAXICO 100.000 0.00 0.00
5. MATZKE, HADDIE WHEATON 100.000 0.00 0.00
6. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 100.000 0.00 0.00
7. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 100.000 0.00 0.00
8. SLY, KYLEY DELPHOS 100.000 0.00 0.00
9. HART, MAGGIE PAOLA 100.000 0.00 0.00
10. HART, ELLIE PAOLA 100.000 0.00 0.00
11. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
12. ZOOK, BRITNI GARNETT 100.000 0.00 0.00
13. DECKER, BRENTLEY EUREKA 100.000 0.00 0.00
14. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BREKYN GARNETT 25.115 10.00 10.00
2. MILLER, KOIY WELDA 39.514 9.00 9.00
3. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
4. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
5. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 100.000 0.00 0.00
6. HOEFER, CODY BENTON 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HOEFER, CODY BENTON 12.320 10.00 10.00
2. ZOOK, BREKYN GARNETT 27.979 9.00 9.00
3. HOEFER, JAKE BENTON 100.000 0.00 0.00
4. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
5. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
6. POTTER, GARREN BERRYTON 100.000 0.00 0.00
Jr. Bareback Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. JOHNSON, JHET DWIGHT 0.0 0.00 0.00
PW Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DECKER, MAYLEY EUREKA 19.327 10.00 10.00
2. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 20.443 9.00 9.00
3. DOWNARD, WESTON CASSODAY 20.922 8.00 8.00
4. HART, CALLIE PAOLA 23.826 7.00 7.00
5. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 23.992 6.00 6.00
6. DURAND, KASON GARNETT 26.929 5.00 5.00
7. O'BANNON, VIRGIL GARNETT 32.008 4.00 4.00
8. DURAND, COLESON GARNETT 43.832 3.00 3.00
9. HUPKA, HUDSON BEATRICE 100.000 0.00 0.00
10. SMITH, KAYLOR CLIFTON 100.000 0.00 0.00
PW Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DOWNARD, WESTON CASSODAY 19.263 10.00 10.00
2. ERICHSEN, BEN BEATRICE 32.067 9.00 9.00
3. MILLER, KREED WELDA 33.655 8.00 8.00
4. DURAND, KASON GARNETT 34.970 7.00 7.00
5. SHANNON, CREW HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
6. HUPKA, HUDSON BEATRICE 100.000 0.00 0.00
7. SMITH, KAYLOR CLIFTON 100.000 0.00 0.00
PW Calf Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. DOWNARD, WESTON CASSODAY 78.0 10.00 10.00
2. HART, CALLIE PAOLA 77.0 9.00 9.00
3. DURAND, KASON GARNETT 67.0 8.00 8.00
4. VALLE, BRAYDEN PARK CITY 74.0 0.00 0.00
5. HUPKA, HUDSON BEATRICE 0.0 0.00 0.00
6. SMITH, KAYLOR CLIFTON 0.0 0.00 0.00
PW Dummy Roping
Place Member Name City Score Points AA Points
1. O'BANNON, VIRGIL GARNETT 7.0 9.50 9.50
2. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 7.0 9.50 9.50
3. PACK, GW DORRANCE 3.0 8.00 8.00
4. DURAND, COLESON GARNETT 1.0 7.00 7.00
5. KESSLER, ISAAC 0.0 0.00 0.00
PW Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HART, CALLIE PAOLA 18.182 10.00 10.00
2. DECKER, MAYLEY EUREKA 22.561 9.00 9.00
3. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 100.000 0.00 0.00
PW Goat Tail Untying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. O'BANNON, VIRGIL GARNETT 9.470 10.00 10.00
2. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 9.966 9.00 9.00
3. PACK, GW DORRANCE 10.707 8.00 8.00
4. DURAND, COLESON GARNETT 19.573 7.00 7.00
5. KESSLER, ISAAC 29.699 0.00 0.00
PW Mounted Dummy Rop
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DOWNARD, WESTON CASSODAY 3.764 10.00 10.00
2. MILLER, KREED WELDA 6.285 9.00 9.00
3. DECKER, MAYLEY EUREKA 7.463 8.00 8.00
4. SHANNON, CREW HUMBOLDT 10.702 7.00 7.00
5. HART, CALLIE PAOLA 12.580 6.00 6.00
6. DURAND, KASON GARNETT 100.000 0.00 0.00
7. ERICHSEN, BEN BEATRICE 100.000 0.00 0.00
8. HUPKA, HUDSON BEATRICE 100.000 0.00 0.00
9. SMITH, KAYLOR CLIFTON 100.000 0.00 0.00
PW Mutton Busting
Place Member Name City Score Points AA Points
1. PACK, GW DORRANCE 81.0 10.00 10.00
2. O'BANNON, VIRGIL GARNETT 80.0 9.00 9.00
3. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 70.0 8.00 8.00
4. DURAND, COLESON GARNETT 64.0 7.00 7.00
5. DUNCAN, DALLAS WICHITA 62.0 0.00 0.00
6. SMALLWOOD, KALYNDA WICHITA 61.0 0.00 0.00
7. SMALLWOOD, KYRA WICHITA 59.0 0.00 0.00
8. DUNCAN, MACI WICHITA 0.0 0.00 0.00
9. DUNCAN, HUDSON WICHITA 0.0 0.00 0.00
10. ZOOK, KAXTON GARNETT 0.0 0.00 0.00
11. KESSLER, ISAAC 0.0 0.00 0.00
PW Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DOWNARD, WESTON CASSODAY 24.483 10.00 10.00
2. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 27.005 9.00 9.00
3. HART, CALLIE PAOLA 28.469 8.00 8.00
4. DECKER, MAYLEY EUREKA 31.596 7.00 7.00
5. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 35.878 6.00 6.00
6. DURAND, COLESON GARNETT 59.230 5.00 5.00
7. O'BANNON, VIRGIL GARNETT 100.000 0.00 0.00
8. DURAND, KASON GARNETT 100.000 0.00 0.00
9. HUPKA, HUDSON BEATRICE 100.000 0.00 0.00
10. SMITH, KAYLOR CLIFTON 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Roper
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MILLER, KARTER WELDA 10.422 10.00 10.00
2. O'BANNON, TRISTAN GARNETT 12.289 9.00 9.00
3. KOCH, BRODIN CLYDE 12.773 8.00 8.00
4. NEWELL, CADEN LANE 14.117 7.00 7.00
5. ZOOK, BREKYN GARNETT 19.530 6.00 6.00
6. POTTER, GANNON BERRYTON 19.822 5.00 5.00
7. KOCH, TREXTIN CLYDE 20.594 4.00 4.00
8. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 24.157 3.00 3.00
9. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 100.000 0.00 0.00
10. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 100.000 0.00 0.00
11. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
12. KOCH, TEE CLYDE 100.000 0.00 0.00
13. HELLER, MONTANA MERIDEN 100.000 0.00 0.00
14. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
15. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Runner
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BREKYN GARNETT 10.422 10.00 10.00
2. ZOOK, BRITNI GARNETT 12.289 9.00 9.00
3. SLY, KYLEY DELPHOS 12.773 8.00 8.00
4. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 14.117 7.00 7.00
5. MILLER, KARTER WELDA 19.530 6.00 6.00
6. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 19.822 5.00 5.00
7. SLY, MADISYN DELPHOS 20.594 4.00 4.00
8. POTTER, GANNON BERRYTON 24.157 3.00 3.00
9. JOHNSON, JHET DWIGHT 100.000 0.00 0.00
10. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
11. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 100.000 0.00 0.00
12. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
13. BARKER, HOLDEN COLONY 100.000 0.00 0.00
14. MILLER, KOIY WELDA 100.000 0.00 0.00
15. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
SR Boy Chute Dogging
Place Member Name City Time Points AA Points
1. POTTER, GANNON BERRYTON 1.940 10.00 10.00
2. MILLER, KARTER WELDA 2.943 9.00 9.00
3. KOCH, BRODIN CLYDE 3.072 8.00 8.00
4. KOCH, TEE CLYDE 3.248 7.00 7.00
5. NEWELL, CADEN LANE 4.455 6.00 6.00
6. THATCHER, SHELDON EUREKA 5.810 5.00 5.00
7. KOCH, TREXTIN CLYDE 7.895 4.00 4.00
8. BARKER, HOLDEN COLONY 8.137 3.00 3.00
9. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
SR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KINKELAAR, AVERY ASSARIA 7.912 10.00 10.00
2. HELLER, MONTANA MERIDEN 11.552 9.00 9.00
3. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 11.957 8.00 8.00
4. HUGHES, BROOK GARNETT 12.322 7.00 7.00
5. SLY, MADISYN DELPHOS 14.074 6.00 6.00
6. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 15.210 5.00 5.00
7. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 20.156 4.00 4.00
8. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 9.573 0.00 0.00
SR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SLY, MADISYN DELPHOS 21.960 10.00 10.00
2. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 22.831 9.00 9.00
3. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 23.445 8.00 8.00
4. HELLER, MONTANA MERIDEN 24.883 7.00 7.00
5. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 25.046 6.00 6.00
6. HUGHES, BROOK GARNETT 25.411 5.00 5.00
7. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 28.171 4.00 4.00
8. BRYANT, COOPER CHENEY 28.776 3.00 3.00
9. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 32.768 2.00 2.00
10. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 100.000 0.00 0.00
Sr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KINKELAAR, AVERY ASSARIA 17.803 10.00 10.00
2. SLY, MADISYN DELPHOS 17.829 9.00 9.00
3. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 17.980 8.00 8.00
4. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 18.524 7.00 7.00
5. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 18.545 6.00 6.00
6. HELLER, MONTANA MERIDEN 18.659 5.00 5.00
7. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 18.960 4.00 4.00
8. BRYANT, COOPER CHENEY 19.376 3.00 3.00
9. HUGHES, BROOK GARNETT 21.112 2.00 2.00
10. ZOOK, BRYLEE GARNETT 23.361 1.00 1.00
11. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 18.009 0.00 0.00
Sr Boys Tie Down
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KOCH, TREXTIN CLYDE 15.737 10.00 10.00
2. MILLER, KARTER WELDA 21.820 9.00 9.00
3. KOCH, TEE CLYDE 22.768 8.00 8.00
4. KOCH, BRODIN CLYDE 22.931 7.00 7.00
5. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
6. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
7. MORTELL, DAKODA 100.000 0.00 0.00
Sr Girl Chute Doggin
Place Member Name City Time Points AA Points
1. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 4.077 10.00 10.00
2. HUDSON, AVA PAOLA 6.087 9.00 9.00
3. HELLER, MONTANA MERIDEN 22.428 8.00 8.00
4. HUGHES, BROOK GARNETT 100.000 0.00 0.00
Sr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 4.538 10.00 10.00
2. ZOOK, BRYLEE GARNETT 4.998 9.00 9.00
3. HELLER, MONTANA MERIDEN 8.498 8.00 8.00
4. SLY, MADISYN DELPHOS 100.000 0.00 0.00
5. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
6. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 100.000 0.00 0.00
7. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 100.000 0.00 0.00
8. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 100.000 0.00 0.00
9. KINKELAAR, AVERY ASSARIA 100.000 0.00 0.00
10. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KOCH, BRODIN CLYDE 10.481 10.00 10.00
2. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 13.312 9.00 9.00
3. KOCH, TEE CLYDE 27.011 8.00 8.00
4. O'BANNON, TRISTAN GARNETT 29.479 7.00 7.00
5. ZOOK, BRYLEE GARNETT 32.842 6.00 6.00
6. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
7. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
8. KOCH, TREXTIN CLYDE 100.000 0.00 0.00
9. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
10. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
11. BARKER, HOLDEN COLONY 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KOCH, TEE CLYDE 11.844 10.00 10.00
2. MILLER, KARTER WELDA 13.897 9.00 9.00
3. POTTER, GANNON BERRYTON 18.638 8.00 8.00
4. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
5. O'BANNON, TRISTAN GARNETT 100.000 0.00 0.00
6. KOCH, BRODIN CLYDE 100.000 0.00 0.00
7. KOCH, TREXTIN CLYDE 100.000 0.00 0.00
8. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 100.000 0.00 0.00
9. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
10. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00