Scores Listing for Washington #3(09/06/2021-Washington)

Scores Listing for Washington #3(Washington)
JR Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KRULL, REED BLUE MOUND 10.293 10.00 10.00
2. POTTER, GANNON BERRYTON 12.806 9.00 9.00
3. POTTER, GARREN BERRYTON 14.407 8.00 8.00
4. SHANNON, CREED HUMBOLDT 14.746 7.00 7.00
5. MORRISON, ELY LAWRENCE 14.860 6.00 6.00
6. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 16.187 5.00 5.00
7. HOEFER, CODY BENTON 16.596 4.00 4.00
8. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 16.961 3.00 3.00
9. MILLER, KOIY WELDA 17.651 2.00 2.00
10. LAWTON, TRENTON PAXICO 20.094 1.00 1.00
11. HUDSON, COLTON PAOLA 33.253 0.00 0.00
JR Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 0.0 0.00 0.00
2. KANNGIESSER, TALAN ATTICA 0.0 0.00 0.00
JR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 8.728 10.00 10.00
2. SLY, MADISYN DELPHOS 11.700 9.00 9.00
3. HART, MAGGIE PAOLA 11.846 8.00 8.00
4. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 12.548 7.00 7.00
5. MILLER, TATUM PAXICO 13.344 6.00 6.00
6. ZOOK, BREKYN GARNETT 13.407 5.00 5.00
7. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 14.125 4.00 4.00
8. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 14.595 3.00 3.00
9. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 15.833 2.00 2.00
10. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 17.163 1.00 1.00
11. KAHLE, KELCEE HOYT 18.138 0.00 0.00
12. DECKER, BRENTLEY EUREKA 21.009 0.00 0.00
13. HART, ELLIE PAOLA 21.244 0.00 0.00
JR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KAHLE, KELCEE HOYT 22.680 10.00 10.00
2. SLY, KYLEY DELPHOS 23.320 9.00 9.00
3. HART, MAGGIE PAOLA 24.180 8.00 8.00
4. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 24.613 7.00 7.00
5. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 25.126 6.00 6.00
6. MILLER, TATUM PAXICO 26.331 5.00 5.00
7. MATZKE, HADDIE WHEATON 26.863 4.00 4.00
8. HART, ELLIE PAOLA 27.310 3.00 3.00
9. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 27.755 2.00 2.00
10. BRYANT, COOPER CHENEY 28.004 1.00 1.00
11. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 28.309 0.00 0.00
12. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 28.542 0.00 0.00
13. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 29.590 0.00 0.00
14. SLY, MADISYN DELPHOS 31.812 0.00 0.00
15. MILLER, BRISTOL PAXICO 35.849 0.00 0.00
16. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 100.000 0.00 0.00
JR Steer Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. JOHNSON, JHET DWIGHT 66.0 10.00 10.00
2. SHANNON, CREED HUMBOLDT 0.0 0.00 0.00
3. HUDSON, COLTON PAOLA 0.0 0.00 0.00
4. KRULL, REED BLUE MOUND 0.0 0.00 0.00
Jr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SLY, MADISYN DELPHOS 16.481 10.00 10.00
2. SLY, KYLEY DELPHOS 16.903 9.00 9.00
3. BRYANT, COOPER CHENEY 17.352 8.00 8.00
4. MILLER, TATUM PAXICO 17.714 7.00 7.00
5. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 18.805 6.00 6.00
6. KAHLE, KELCEE HOYT 18.938 5.00 5.00
7. HART, ELLIE PAOLA 19.110 4.00 4.00
8. DECKER, BRENTLEY EUREKA 19.141 3.00 3.00
9. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 19.196 2.00 2.00
10. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 22.046 1.00 1.00
11. HART, MAGGIE PAOLA 22.051 0.00 0.00
12. MATZKE, HADDIE WHEATON 22.065 0.00 0.00
13. ZOOK, BREKYN GARNETT 22.303 0.00 0.00
14. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 23.467 0.00 0.00
15. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 24.962 0.00 0.00
16. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 25.197 0.00 0.00
17. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 33.596 0.00 0.00
18. MILLER, BRISTOL PAXICO 100.000 0.00 0.00
Jr Boys Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KRULL, REED BLUE MOUND 3.801 10.00 10.00
2. O'BANNON, TRISTAN GREELY 5.594 9.00 9.00
3. HOEFER, CODY BENTON 6.803 8.00 8.00
4. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 18.549 7.00 7.00
5. SHANNON, CREED HUMBOLDT 19.906 6.00 6.00
6. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 100.000 0.00 0.00
7. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
8. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
9. POTTER, GARREN BERRYTON 100.000 0.00 0.00
Jr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 10.894 10.00 10.00
2. SLY, KYLEY DELPHOS 15.580 9.00 9.00
3. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 16.717 8.00 8.00
4. MILLER, TATUM PAXICO 26.147 7.00 7.00
5. MATZKE, HADDIE WHEATON 100.000 0.00 0.00
6. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 100.000 0.00 0.00
7. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 100.000 0.00 0.00
8. KAHLE, KELCEE HOYT 100.000 0.00 0.00
9. SLY, MADISYN DELPHOS 100.000 0.00 0.00
10. ZOOK, BREKYN GARNETT 100.000 0.00 0.00
11. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KRULL, REED BLUE MOUND 18.754 10.00 10.00
2. LAWTON, TRENTON PAXICO 33.632 9.00 9.00
3. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
4. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 100.000 0.00 0.00
5. O'BANNON, TRISTAN GREELY 100.000 0.00 0.00
6. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
7. ZOOK, BREKYN GARNETT 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KRULL, REED BLUE MOUND 22.480 10.00 10.00
2. MORRISON, ELY LAWRENCE 28.504 9.00 9.00
3. LAWTON, TRENTON PAXICO 36.402 8.00 8.00
4. BOATWRIGHT, AUSTIN ALMA 46.917 7.00 7.00
5. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 100.000 0.00 0.00
6. O'BANNON, TRISTAN GREELY 100.000 0.00 0.00
7. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
8. HOEFER, CODY BENTON 100.000 0.00 0.00
9. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
Jr. Bareback Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. JOHNSON, JHET DWIGHT 0.0 0.00 0.00
PW Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 17.708 10.00 10.00
2. ZOOK, BRITNI GARNETT 17.975 9.00 9.00
3. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 18.863 8.00 8.00
4. KRULL, RYDER BLUE MOUND 18.922 7.00 7.00
5. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 19.006 6.00 6.00
6. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 19.586 5.00 5.00
7. PROUTY, MAE BALDWIN 19.662 4.00 4.00
8. HUPKA, HUDSON BEATRICE 20.338 3.00 3.00
9. DECKER, MAYLEY EUREKA 20.380 2.00 2.00
10. SECK, REATA LOUISBURG 20.597 1.00 1.00
11. SMITH, KAYLOR CLIFTON 21.087 0.00 0.00
12. HART, CALLIE PAOLA 21.439 0.00 0.00
13. BERRY, MACY LEONARDVILLE 23.143 0.00 0.00
14. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 23.412 0.00 0.00
15. PROUTY, EVERETT BALDWIN 24.657 0.00 0.00
16. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 26.274 0.00 0.00
17. SHANNON, CREW HUMBOLDT 26.863 0.00 0.00
18. HOEFER, JAKE BENTON 30.078 0.00 0.00
19. DAVIS, GRACIE GODDARD 31.063 0.00 0.00
20. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 33.037 0.00 0.00
21. TAYLOR, LUKAS COLONY 43.425 0.00 0.00
PW Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. RESER, COLT EDWARD DELIA 19.461 10.00 10.00
2. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 19.759 9.00 9.00
3. ERICHSEN, BEN BEATRICE 23.065 8.00 8.00
4. HOEFER, JAKE BENTON 26.381 7.00 7.00
5. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 27.224 6.00 6.00
6. PROUTY, EVERETT BALDWIN 28.550 5.00 5.00
7. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 29.468 4.00 4.00
8. SHANNON, CREW HUMBOLDT 34.318 3.00 3.00
9. LAWTON, JACOB PAXICO 34.905 2.00 2.00
10. TAYLOR, LUKAS COLONY 45.119 1.00 1.00
11. MILLER, KREED WELDA 100.000 0.00 0.00
PW Calf Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. LAWTON, JACOB PAXICO 0.0 0.00 0.00
2. VOSS, MADISON SCRANTON 0.0 0.00 0.00
3. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 0.0 0.00 0.00
4. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 0.0 0.00 0.00
PW Dummy Roping
Place Member Name City Score Points AA Points
1. KRULL, RYDER BLUE MOUND 8.0 10.00 10.00
2. O'BANNON, VIRGIL GREELEY 7.0 9.00 9.00
3. DECKER, MAYLEY EUREKA 5.0 7.50 7.50
4. DURAND, KASON GARNETT 5.0 7.50 7.50
5. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 4.0 5.00 5.00
6. SMITH, KAYLOR CLIFTON 4.0 5.00 5.00
7. PACK, GW DORRANCE 4.0 5.00 5.00
8. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 3.0 3.00 3.00
9. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 2.0 1.00 1.00
10. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 2.0 1.00 1.00
11. HART, CALLIE PAOLA 2.0 1.00 1.00
12. SECK, REATA LOUISBURG 0.0 0.00 0.00
13. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 0.0 0.00 0.00
14. HUPKA, HUDSON BEATRICE 0.0 0.00 0.00
PW Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. PROUTY, MAE BALDWIN 19.510 10.00 10.00
2. ZOOK, BRITNI GARNETT 20.530 9.00 9.00
3. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 23.377 8.00 8.00
4. BERRY, MACY LEONARDVILLE 49.771 7.00 7.00
PW Goat Tail Untying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KRULL, RYDER BLUE MOUND 8.452 10.00 10.00
2. DECKER, MAYLEY EUREKA 8.768 9.00 9.00
3. SMITH, KAYLOR CLIFTON 9.559 8.00 8.00
4. HART, CALLIE PAOLA 9.828 7.00 7.00
5. SECK, REATA LOUISBURG 10.863 6.00 6.00
6. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 11.199 5.00 5.00
7. HUPKA, HUDSON BEATRICE 11.797 4.00 4.00
8. PACK, GW DORRANCE 11.871 3.00 3.00
9. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 12.851 2.00 2.00
10. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 13.068 1.00 1.00
11. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 13.264 0.00 0.00
12. O'BANNON, VIRGIL GREELEY 15.127 0.00 0.00
13. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 15.803 0.00 0.00
14. DURAND, KASON GARNETT 16.980 0.00 0.00
15. LAWTON, NATHANIEL PAXICO 17.733 0.00 0.00
16. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 19.532 0.00 0.00
PW Mounted Dummy Rop
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 3.797 10.00 10.00
2. ZOOK, BRITNI GARNETT 4.181 9.00 9.00
3. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 5.414 8.00 8.00
4. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 7.963 7.00 7.00
5. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 10.467 6.00 6.00
6. TAYLOR, LUKAS COLONY 12.040 5.00 5.00
7. HOEFER, JAKE BENTON 13.025 4.00 4.00
8. RESER, COLT EDWARD DELIA 15.306 3.00 3.00
9. SHANNON, CREW HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
10. PROUTY, MAE BALDWIN 100.000 0.00 0.00
11. ERICHSEN, BEN BEATRICE 100.000 0.00 0.00
12. MILLER, KREED WELDA 100.000 0.00 0.00
PW Mutton Busting
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 86.0 10.00 10.00
2. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 85.0 9.00 9.00
3. RAY, KOLTER DERBY 82.0 8.00 8.00
4. DURAND, KASON GARNETT 81.0 7.00 7.00
5. HART, CALLIE PAOLA 80.0 5.50 5.50
6. PACK, GW DORRANCE 80.0 5.50 5.50
7. KRULL, RYDER BLUE MOUND 79.0 4.00 4.00
8. SMITH, KAYLOR CLIFTON 78.0 3.00 3.00
9. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 65.0 2.00 2.00
10. RESER, ROAN DELIA 62.0 1.00 1.00
11. LAWTON, NATHANIEL PAXICO 61.0 0.00 0.00
12. SECK, REATA LOUISBURG 0.0 0.00 0.00
13. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 0.0 0.00 0.00
14. DECKER, MAYLEY EUREKA 0.0 0.00 0.00
15. HUPKA, HUDSON BEATRICE 0.0 0.00 0.00
PW Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. PROUTY, MAE BALDWIN 25.617 10.00 10.00
2. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 26.035 9.00 9.00
3. KRULL, RYDER BLUE MOUND 26.150 8.00 8.00
4. SECK, REATA LOUISBURG 27.572 7.00 7.00
5. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 28.547 6.00 6.00
6. HART, CALLIE PAOLA 29.707 5.00 5.00
7. HUPKA, HUDSON BEATRICE 29.792 4.00 4.00
8. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 29.919 3.00 3.00
9. SMITH, KAYLOR CLIFTON 30.327 2.00 2.00
10. DECKER, MAYLEY EUREKA 31.321 1.00 1.00
11. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 32.735 0.00 0.00
12. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 34.043 0.00 0.00
13. ZOOK, BRITNI GARNETT 34.249 0.00 0.00
14. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 38.088 0.00 0.00
15. HOEFER, JAKE BENTON 39.845 0.00 0.00
16. BERRY, MACY LEONARDVILLE 39.946 0.00 0.00
17. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 40.509 0.00 0.00
18. TAYLOR, LUKAS COLONY 53.718 0.00 0.00
19. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Roper
Place Member Name City Time Points AA Points
1. JACOBS, KADEN SCRANTON 8.874 10.00 10.00
2. ZOOK, BRYLEE GARNETT 9.024 9.00 9.00
3. ZOOK, BREKYN GARNETT 9.152 8.00 8.00
4. SCOTT, MADISON PAMONA 9.812 7.00 7.00
5. PROUTY, BRODY BALDWIN 9.979 6.00 6.00
6. DEES, PENELOPE PAOLA 12.569 5.00 5.00
7. NEWELL, CAUY LANE 15.200 4.00 4.00
8. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 15.879 3.00 3.00
9. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 16.605 2.00 2.00
10. KRULL, REED BLUE MOUND 16.678 1.00 1.00
11. MILLER, KARTER WELDA 18.479 0.00 0.00
12. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
13. O'BANNON, TRISTAN GREELY 100.000 0.00 0.00
14. HELLER, MONTANA MERIDEN 100.000 0.00 0.00
15. KOCH, BRODIN CLYDE 100.000 0.00 0.00
16. KOCH, TREXTIN CLYDE 100.000 0.00 0.00
17. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
18. MILLER, KOBEY WELDA 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Runner
Place Member Name City Time Points AA Points
1. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 8.874 10.00 10.00
2. SHANNON, CREED HUMBOLDT 9.024 9.00 9.00
3. MILLER, KOBEY WELDA 9.152 8.00 8.00
4. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 9.812 7.00 7.00
5. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 9.979 6.00 6.00
6. NEWELL, CAUY LANE 12.569 5.00 5.00
7. DEES, PENELOPE PAOLA 15.200 4.00 4.00
8. JACOBS, KADEN SCRANTON 15.879 3.00 3.00
9. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 16.605 2.00 2.00
10. ZOOK, BRYLEE GARNETT 16.678 1.00 1.00
11. MILLER, KARTER WELDA 18.479 0.00 0.00
12. HELLER, MONTANA MERIDEN 100.000 0.00 0.00
13. SLY, KYLEY DELPHOS 100.000 0.00 0.00
14. SLY, MADISYN DELPHOS 100.000 0.00 0.00
15. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 100.000 0.00 0.00
16. HUGHES, BROOK GARNETT 100.000 0.00 0.00
17. ZOOK, BREKYN GARNETT 100.000 0.00 0.00
18. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 100.000 0.00 0.00
SR Boy Chute Dogging
Place Member Name City Time Points AA Points
1. JACOBS, KADEN SCRANTON 2.206 10.00 10.00
2. NEWELL, CADEN LANE 3.526 9.00 9.00
3. KOCH, TAYLOR CLYDE 5.281 8.00 8.00
4. NEWELL, CAUY LANE 5.300 7.00 7.00
5. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 7.296 6.00 6.00
6. KOCH, TREXTIN CLYDE 7.617 5.00 5.00
7. NUESSEN, BRENNEN HUMBOLT 7.780 4.00 4.00
8. LAWTON, JUSTIN PAXICO 9.789 3.00 3.00
9. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 11.357 2.00 2.00
10. MILLER, KOBEY WELDA 13.067 1.00 1.00
11. KOCH, BRODIN CLYDE 14.267 0.00 0.00
12. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
SR Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. TEEPLE, JASON LACYGNE 0.0 0.00 0.00
SR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 7.898 10.00 10.00
2. SCOTT, MADISON PAMONA 7.948 9.00 9.00
3. MALCHOW, ALYSSA BEATRICE 9.221 8.00 8.00
4. HELLER, MONTANA MERIDEN 9.344 7.00 7.00
5. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 10.817 6.00 6.00
6. RESER, DALI DELIA 10.834 5.00 5.00
7. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 11.220 4.00 4.00
8. ZOOK, BRYLEE GARNETT 11.867 3.00 3.00
9. HUGHES, BROOK GARNETT 12.572 2.00 2.00
10. LEUDKE, KAMRYN COLONY 100.000 0.00 0.00
11. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 100.875 0.00 0.00
SR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 21.740 10.00 10.00
2. HELLER, MONTANA MERIDEN 22.905 9.00 9.00
3. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 26.447 8.00 8.00
4. BATHURST, SADIE ALLEN 27.590 7.00 7.00
5. KELLY, GEORGIA EUREKA 28.248 6.00 6.00
6. THRUSH, DESTINEE ABILENE 30.565 5.00 5.00
7. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 34.086 4.00 4.00
8. HUGHES, BROOK GARNETT 34.912 3.00 3.00
9. SCOTT, MADISON PAMONA 43.090 2.00 2.00
10. LEUDKE, KAMRYN COLONY 100.000 0.00 0.00
11. MALCHOW, ALYSSA BEATRICE 100.000 0.00 0.00
12. CUNNINGHAM, MACKENZIE OTTAWA 100.000 0.00 0.00
SR Saddle Bronc
Place Member Name City Score Points AA Points
1. DAVIS, BOBBY GODDARD 63.0 10.00 10.00
2. MINDEN, LOGAN PARKER 0.0 0.00 0.00
3. NUESSEN, BRENNEN HUMBOLT 0.0 0.00 0.00
Sr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BRYLEE GARNETT 16.797 10.00 10.00
2. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 17.175 9.00 9.00
3. KELLY, GEORGIA EUREKA 17.454 8.00 8.00
4. DEES, PENELOPE PAOLA 17.576 7.00 7.00
5. SCOTT, MADISON PAMONA 17.614 6.00 6.00
6. HELLER, MONTANA MERIDEN 17.657 5.00 5.00
7. THRUSH, DESTINEE ABILENE 18.484 4.00 4.00
8. HUGHES, BROOK GARNETT 19.103 3.00 3.00
9. JANTZ, KENDRA ABILENE 19.550 2.00 2.00
10. BATHURST, SADIE ALLEN 23.340 1.00 1.00
11. LEUDKE, KAMRYN COLONY 100.000 0.00 0.00
12. MALCHOW, ALYSSA BEATRICE 100.000 0.00 0.00
13. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
14. CUNNINGHAM, MACKENZIE OTTAWA 100.000 0.00 0.00
Sr Boys Tie Down
Place Member Name City Time Points AA Points
1. NEWELL, CAUY LANE 12.953 10.00 10.00
2. MILLER, KOBEY WELDA 14.119 9.00 9.00
3. PROUTY, BRODY BALDWIN 19.333 8.00 8.00
4. MILLER, KARTER WELDA 19.392 7.00 7.00
5. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 22.297 6.00 6.00
6. KOCH, TREXTIN CLYDE 24.263 5.00 5.00
7. RESER, BRONC DELIA 25.624 4.00 4.00
8. KOCH, BRODIN CLYDE 28.048 3.00 3.00
9. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
10. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
Sr Girl Chute Doggin
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HELLER, MONTANA MERIDEN 9.243 10.00 10.00
2. ZOOK, BRYLEE GARNETT 13.188 9.00 9.00
3. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 23.578 8.00 8.00
4. HUGHES, BROOK GARNETT 28.455 7.00 7.00
Sr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCOTT, MADISON PAMONA 5.461 10.00 10.00
2. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 5.681 9.00 9.00
3. DEES, PENELOPE PAOLA 15.022 8.00 8.00
4. LEUDKE, KAMRYN COLONY 100.000 0.00 0.00
5. RESER, DALI DELIA 100.000 0.00 0.00
6. HELLER, MONTANA MERIDEN 100.000 0.00 0.00
7. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 100.000 0.00 0.00
8. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 100.000 0.00 0.00
9. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
10. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BRYLEE GARNETT 12.780 10.00 10.00
2. MILLER, KARTER WELDA 14.688 9.00 9.00
3. RESER, DALI DELIA 30.078 8.00 8.00
4. KOCH, BRODIN CLYDE 32.237 7.00 7.00
5. KOCH, TREXTIN CLYDE 43.380 6.00 6.00
6. LAWTON, JUSTUS PAXICO 100.000 0.00 0.00
7. LAWTON, JUSTIN PAXICO 100.000 0.00 0.00
8. RESER, BRONC DELIA 100.000 0.00 0.00
9. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 100.000 0.00 0.00
10. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
11. NEWELL, CAUY LANE 100.000 0.00 0.00
12. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
13. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
14. KOCH, TAYLOR CLYDE 100.000 0.00 0.00
15. MILLER, KOBEY WELDA 100.000 0.00 0.00
16. BOATWRIGHT, MAREK ALMA 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. RESER, BRONC DELIA 12.892 10.00 10.00
2. MILLER, KARTER WELDA 13.042 9.00 9.00
3. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 14.240 8.00 8.00
4. NEWELL, CAUY LANE 17.518 7.00 7.00
5. KOCH, BRODIN CLYDE 24.926 6.00 6.00
6. RESER, DALI DELIA 30.290 5.00 5.00
7. JACOBS, KADEN SCRANTON 31.875 4.00 4.00
8. KOCH, TREXTIN CLYDE 33.068 3.00 3.00
9. LAWTON, JUSTUS PAXICO 100.000 0.00 0.00
10. LAWTON, JUSTIN PAXICO 100.000 0.00 0.00
11. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 100.000 0.00 0.00
12. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
13. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
14. MILLER, KOBEY WELDA 100.000 0.00 0.00
Sr. Bareback Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. DAVIS, BOBBY GODDARD 0.0 0.00 0.00