Scores Listing for Washington #2(09/05/2021-Washington)

Scores Listing for Washington #2(Washington)
JR Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KRULL, REED BLUE MOUND 11.490 10.00 10.00
2. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 13.255 9.00 9.00
3. POTTER, GANNON BERRYTON 13.849 8.00 8.00
4. POTTER, GARREN BERRYTON 16.066 7.00 7.00
5. MORRISON, ELY LAWRENCE 16.280 6.00 6.00
6. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 16.352 5.00 5.00
7. MILLER, KOIY WELDA 18.840 4.00 4.00
8. LAWTON, TRENTON PAXICO 19.421 3.00 3.00
9. HOEFER, CODY BENTON 20.872 2.00 2.00
10. SHANNON, CREED HUMBOLDT 23.613 1.00 1.00
11. HUDSON, COLTON PAOLA 28.952 0.00 0.00
JR Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. KANNGIESSER, TALAN ATTICA 68.0 10.00 10.00
2. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 0.0 0.00 0.00
JR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 8.515 10.00 10.00
2. ZOOK, BREKYN GARNETT 14.032 9.00 9.00
3. KAHLE, KELCEE HOYT 14.313 8.00 8.00
4. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 15.418 7.00 7.00
5. SLY, MADISYN DELPHOS 16.434 6.00 6.00
6. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 17.417 5.00 5.00
7. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 17.437 4.00 4.00
8. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 20.103 3.00 3.00
9. MILLER, TATUM PAXICO 24.108 2.00 2.00
10. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 24.378 1.00 1.00
11. DECKER, BRENTLEY EUREKA 100.000 0.00 0.00
12. HART, ELLIE PAOLA 100.000 0.00 0.00
13. HART, MAGGIE PAOLA 100.000 0.00 0.00
JR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SLY, MADISYN DELPHOS 21.761 10.00 10.00
2. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 22.907 9.00 9.00
3. HART, MAGGIE PAOLA 23.863 8.00 8.00
4. SLY, KYLEY DELPHOS 24.456 7.00 7.00
5. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 24.684 6.00 6.00
6. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 25.051 5.00 5.00
7. MILLER, TATUM PAXICO 26.524 4.00 4.00
8. HART, ELLIE PAOLA 26.676 3.00 3.00
9. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 26.844 2.00 2.00
10. KAHLE, KELCEE HOYT 28.487 1.00 1.00
11. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 32.140 0.00 0.00
12. BRYANT, COOPER CHENEY 32.595 0.00 0.00
13. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 33.126 0.00 0.00
14. MILLER, BRISTOL PAXICO 35.507 0.00 0.00
15. MATZKE, HADDIE WHEATON 100.000 0.00 0.00
16. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 100.000 0.00 0.00
JR Steer Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. KRULL, REED BLUE MOUND 70.0 10.00 10.00
2. HUDSON, COLTON PAOLA 69.0 9.00 9.00
3. SHANNON, CREED HUMBOLDT 0.0 0.00 0.00
4. JOHNSON, JHET DWIGHT 0.0 0.00 0.00
5. HENSLEY, EASTON PAOLA 0.0 0.00 0.00
Jr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HART, MAGGIE PAOLA 16.555 10.00 10.00
2. SLY, MADISYN DELPHOS 17.072 9.00 9.00
3. ZOOK, BREKYN GARNETT 17.134 8.00 8.00
4. MATZKE, HADDIE WHEATON 17.197 7.00 7.00
5. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 17.696 6.00 6.00
6. BRYANT, COOPER CHENEY 17.777 5.00 5.00
7. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 18.193 4.00 4.00
8. KAHLE, KELCEE HOYT 19.099 3.00 3.00
9. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 19.342 2.00 2.00
10. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 19.390 1.00 1.00
11. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 19.532 0.00 0.00
12. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 20.253 0.00 0.00
13. SLY, KYLEY DELPHOS 22.136 0.00 0.00
14. MILLER, BRISTOL PAXICO 24.082 0.00 0.00
15. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 24.561 0.00 0.00
16. HART, ELLIE PAOLA 24.613 0.00 0.00
17. MILLER, TATUM PAXICO 24.882 0.00 0.00
18. DECKER, BRENTLEY EUREKA 25.751 0.00 0.00
Jr Boys Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SHANNON, CREED HUMBOLDT 4.297 10.00 10.00
2. KRULL, REED BLUE MOUND 4.391 9.00 9.00
3. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 100.000 0.00 0.00
4. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 100.000 0.00 0.00
5. O'BANNON, TRISTAN GREELY 100.000 0.00 0.00
6. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
7. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
8. POTTER, GARREN BERRYTON 100.000 0.00 0.00
9. HOEFER, CODY BENTON 100.000 0.00 0.00
Jr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BREKYN GARNETT 15.016 10.00 10.00
2. MATZKE, HADDIE WHEATON 100.000 0.00 0.00
3. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 100.000 0.00 0.00
4. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 100.000 0.00 0.00
5. KAHLE, KELCEE HOYT 100.000 0.00 0.00
6. SLY, KYLEY DELPHOS 100.000 0.00 0.00
7. SLY, MADISYN DELPHOS 100.000 0.00 0.00
8. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 100.000 0.00 0.00
9. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 100.000 0.00 0.00
10. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 100.000 0.00 0.00
11. MILLER, TATUM PAXICO 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. LAWTON, TRENTON PAXICO 9.654 10.00 10.00
2. KRULL, REED BLUE MOUND 15.332 9.00 9.00
3. O'BANNON, TRISTAN GREELY 43.396 8.00 8.00
4. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
5. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 100.000 0.00 0.00
6. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
7. ZOOK, BREKYN GARNETT 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HOEFER, CODY BENTON 10.204 10.00 10.00
2. POTTER, GANNON BERRYTON 15.303 9.00 9.00
3. MORRISON, ELY LAWRENCE 19.645 8.00 8.00
4. KRULL, REED BLUE MOUND 36.780 7.00 7.00
5. O'BANNON, TRISTAN GREELY 37.805 6.00 6.00
6. SHANNON, CREED HUMBOLDT 39.646 5.00 5.00
7. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 41.089 4.00 4.00
8. LAWTON, TRENTON PAXICO 100.000 0.00 0.00
9. BOATWRIGHT, AUSTIN ALMA 100.000 0.00 0.00
Jr. Bareback Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. JOHNSON, JHET DWIGHT 0.0 0.00 0.00
2. HENSLEY, EASTON PAOLA 0.0 0.00 0.00
PW Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BRITNI GARNETT 18.133 10.00 10.00
2. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 18.227 9.00 9.00
3. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 18.335 8.00 8.00
4. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 18.567 7.00 7.00
5. PROUTY, MAE BALDWIN 18.875 6.00 6.00
6. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 19.284 5.00 5.00
7. KRULL, RYDER BLUE MOUND 19.603 4.00 4.00
8. DECKER, MAYLEY EUREKA 20.171 3.00 3.00
9. BERRY, MACY LEONARDVILLE 20.946 2.00 2.00
10. HART, CALLIE PAOLA 21.343 1.00 1.00
11. SECK, REATA LOUISBURG 21.398 0.00 0.00
12. SMITH, KAYLOR CLIFTON 21.854 0.00 0.00
13. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 23.279 0.00 0.00
14. HUPKA, HUDSON BEATRICE 24.848 0.00 0.00
15. SHANNON, CREW HUMBOLDT 26.659 0.00 0.00
16. DAVIS, GRACIE GODDARD 30.050 0.00 0.00
17. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 32.170 0.00 0.00
18. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 33.248 0.00 0.00
19. TAYLOR, LUKAS COLONY 45.042 0.00 0.00
20. PROUTY, EVERETT BALDWIN 100.000 0.00 0.00
21. HOEFER, JAKE BENTON 100.000 0.00 0.00
PW Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 20.126 10.00 10.00
2. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 20.299 9.00 9.00
3. RESER, COLT EDWARD DELIA 24.025 8.00 8.00
4. HOEFER, JAKE BENTON 27.517 7.00 7.00
5. MILLER, KREED WELDA 34.484 6.00 6.00
6. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 34.817 5.00 5.00
7. LAWTON, JACOB PAXICO 36.663 4.00 4.00
8. ERICHSEN, BEN BEATRICE 39.818 3.00 3.00
9. TAYLOR, LUKAS COLONY 46.031 2.00 2.00
10. SHANNON, CREW HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
11. PROUTY, EVERETT BALDWIN 100.000 0.00 0.00
PW Calf Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 68.0 10.00 10.00
2. LAWTON, JACOB PAXICO 0.0 0.00 0.00
3. VOSS, MADISON SCRANTON 0.0 0.00 0.00
4. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 0.0 0.00 0.00
PW Dummy Roping
Place Member Name City Score Points AA Points
1. KRULL, RYDER BLUE MOUND 10.0 10.00 10.00
2. SMITH, KAYLOR CLIFTON 9.0 9.00 9.00
3. DECKER, MAYLEY EUREKA 6.0 8.00 8.00
4. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 4.0 5.75 5.75
5. DURAND, KASON GARNETT 4.0 5.75 5.75
6. O'BANNON, VIRGIL GREELEY 4.0 5.75 5.75
7. HUPKA, HUDSON BEATRICE 4.0 5.75 5.75
8. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 3.0 2.50 2.50
9. PACK, GW DORRANCE 3.0 2.50 2.50
10. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 2.0 1.00 1.00
11. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 1.0 0.00 0.00
12. SECK, REATA LOUISBURG 0.0 0.00 0.00
13. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 0.0 0.00 0.00
14. HART, CALLIE PAOLA 0.0 0.00 0.00
PW Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BRITNI GARNETT 19.930 10.00 10.00
2. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 21.256 9.00 9.00
3. PROUTY, MAE BALDWIN 100.000 0.00 0.00
4. BERRY, MACY LEONARDVILLE 100.000 0.00 0.00
PW Goat Tail Untying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SMITH, KAYLOR CLIFTON 7.719 10.00 10.00
2. KRULL, RYDER BLUE MOUND 7.984 9.00 9.00
3. DECKER, MAYLEY EUREKA 8.808 8.00 8.00
4. HUPKA, HUDSON BEATRICE 9.498 7.00 7.00
5. SECK, REATA LOUISBURG 9.674 6.00 6.00
6. HART, CALLIE PAOLA 9.691 5.00 5.00
7. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 10.307 4.00 4.00
8. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 10.765 3.00 3.00
9. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 10.970 2.00 2.00
10. PACK, GW DORRANCE 11.360 1.00 1.00
11. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 12.313 0.00 0.00
12. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 12.449 0.00 0.00
13. O'BANNON, VIRGIL GREELEY 13.056 0.00 0.00
14. LAWTON, NATHANIEL PAXICO 19.812 0.00 0.00
15. DURAND, KASON GARNETT 21.282 0.00 0.00
16. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 100.000 0.00 0.00
PW Mounted Dummy Rop
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 3.071 10.00 10.00
2. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 3.604 9.00 9.00
3. ZOOK, BRITNI GARNETT 4.090 8.00 8.00
4. MILLER, KREED WELDA 4.992 7.00 7.00
5. HOEFER, JAKE BENTON 5.048 6.00 6.00
6. SHANNON, CREW HUMBOLDT 6.044 5.00 5.00
7. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 6.317 4.00 4.00
8. RESER, COLT EDWARD DELIA 100.000 0.00 0.00
9. PROUTY, MAE BALDWIN 100.000 0.00 0.00
10. TAYLOR, LUKAS COLONY 100.000 0.00 0.00
11. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
12. ERICHSEN, BEN BEATRICE 100.000 0.00 0.00
PW Mutton Busting
Place Member Name City Score Points AA Points
1. PACK, GW DORRANCE 88.0 10.00 10.00
2. HART, CALLIE PAOLA 85.0 9.00 9.00
3. HUPKA, HUDSON BEATRICE 84.0 8.00 8.00
4. SMITH, KAYLOR CLIFTON 81.0 7.00 7.00
5. RAY, KOLTER DERBY 78.0 6.00 6.00
6. SECK, REATA LOUISBURG 77.0 5.00 5.00
7. KRULL, RYDER BLUE MOUND 76.0 4.00 4.00
8. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 75.0 3.00 3.00
9. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 69.0 2.00 2.00
10. LAWTON, NATHANIEL PAXICO 68.0 1.00 1.00
11. DECKER, MAYLEY EUREKA 0.0 0.00 0.00
12. RESER, ROAN DELIA 0.0 0.00 0.00
13. DURAND, KASON GARNETT 0.0 0.00 0.00
14. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 0.0 0.00 0.00
15. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 0.0 0.00 0.00
PW Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 22.649 10.00 10.00
2. KRULL, RYDER BLUE MOUND 24.715 9.00 9.00
3. HUPKA, HUDSON BEATRICE 25.953 8.00 8.00
4. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 25.973 7.00 7.00
5. ZOOK, BRITNI GARNETT 28.418 6.00 6.00
6. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 29.383 5.00 5.00
7. SMITH, KAYLOR CLIFTON 29.494 4.00 4.00
8. PROUTY, MAE BALDWIN 29.585 3.00 3.00
9. HART, CALLIE PAOLA 30.016 2.00 2.00
10. DECKER, MAYLEY EUREKA 30.458 1.00 1.00
11. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 31.122 0.00 0.00
12. SECK, REATA LOUISBURG 32.379 0.00 0.00
13. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 35.551 0.00 0.00
14. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 36.899 0.00 0.00
15. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 51.380 0.00 0.00
16. TAYLOR, LUKAS COLONY 61.404 0.00 0.00
17. BERRY, MACY LEONARDVILLE 100.000 0.00 0.00
18. HOEFER, JAKE BENTON 100.000 0.00 0.00
19. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Roper
Place Member Name City Time Points AA Points
1. JACOBS, KADEN SCRANTON 7.197 10.00 10.00
2. HELLER, MONTANA MERIDEN 11.540 9.00 9.00
3. MILLER, KOBEY WELDA 11.643 8.00 8.00
4. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 12.845 7.00 7.00
5. SCOTT, MADISON PAMONA 13.915 6.00 6.00
6. ZOOK, BRYLEE GARNETT 14.053 5.00 5.00
7. MILLER, KARTER WELDA 18.344 4.00 4.00
8. SHANNON, CREED HUMBOLDT 18.455 3.00 3.00
9. NEWELL, CAUY LANE 20.136 2.00 2.00
10. PROUTY, BRODY BALDWIN 22.033 1.00 1.00
11. KOCH, TREXTIN CLYDE 27.661 0.00 0.00
12. O'BANNON, TRISTAN GREELY 100.000 0.00 0.00
13. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 100.000 0.00 0.00
14. KOCH, BRODIN CLYDE 100.000 0.00 0.00
15. ZOOK, BREKYN GARNETT 100.000 0.00 0.00
16. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
17. KRULL, REED BLUE MOUND 100.000 0.00 0.00
18. DEES, PENELOPE PAOLA 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Runner
Place Member Name City Time Points AA Points
1. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 7.197 10.00 10.00
2. MILLER, KARTER WELDA 11.540 9.00 9.00
3. ZOOK, BREKYN GARNETT 11.643 8.00 8.00
4. JACOBS, KADEN SCRANTON 12.845 7.00 7.00
5. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 13.915 6.00 6.00
6. SHANNON, CREED HUMBOLDT 14.053 5.00 5.00
7. HELLER, MONTANA MERIDEN 18.344 4.00 4.00
8. HUGHES, BROOK GARNETT 18.455 3.00 3.00
9. DEES, PENELOPE PAOLA 20.136 2.00 2.00
10. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 22.033 1.00 1.00
11. SLY, MADISYN DELPHOS 27.661 0.00 0.00
12. SLY, KYLEY DELPHOS 100.000 0.00 0.00
13. NEWELL, CAUY LANE 100.000 0.00 0.00
14. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 100.000 0.00 0.00
15. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 100.000 0.00 0.00
16. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
17. MILLER, KOBEY WELDA 100.000 0.00 0.00
18. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 100.000 0.00 0.00
SR Boy Chute Dogging
Place Member Name City Time Points AA Points
1. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 4.788 10.00 10.00
2. KOCH, BRODIN CLYDE 5.574 9.00 9.00
3. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 6.694 8.00 8.00
4. KOCH, TAYLOR CLYDE 6.764 7.00 7.00
5. JACOBS, KADEN SCRANTON 6.858 6.00 6.00
6. MILLER, KOBEY WELDA 7.072 5.00 5.00
7. NEWELL, CADEN LANE 7.515 4.00 4.00
8. NEWELL, CAUY LANE 7.819 3.00 3.00
9. NUESSEN, BRENNEN HUMBOLT 7.984 2.00 2.00
10. KOCH, TREXTIN CLYDE 20.112 1.00 1.00
11. LAWTON, JUSTIN PAXICO 30.810 0.00 0.00
12. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
SR Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. HENSLEY, JACE PAOLA 0.0 0.00 0.00
2. TEEPLE, JASON LACYGNE 0.0 0.00 0.00
SR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 8.719 10.00 10.00
2. SCOTT, MADISON PAMONA 9.087 9.00 9.00
3. MALCHOW, ALYSSA BEATRICE 9.660 8.00 8.00
4. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 10.308 7.00 7.00
5. HELLER, MONTANA MERIDEN 10.712 6.00 6.00
6. RESER, DALI DELIA 11.407 5.00 5.00
7. HUGHES, BROOK GARNETT 12.465 4.00 4.00
8. ZOOK, BRYLEE GARNETT 14.655 3.00 3.00
9. LEUDKE, KAMRYN COLONY 15.175 2.00 2.00
10. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 15.701 1.00 1.00
11. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 25.671 0.00 0.00
SR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 21.728 10.00 10.00
2. SCOTT, MADISON PAMONA 21.899 9.00 9.00
3. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 22.123 8.00 8.00
4. HELLER, MONTANA MERIDEN 22.551 7.00 7.00
5. BATHURST, SADIE ALLEN 22.952 6.00 6.00
6. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 23.962 5.00 5.00
7. THRUSH, DESTINEE ABILENE 26.617 4.00 4.00
8. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 26.866 3.00 3.00
9. MALCHOW, ALYSSA BEATRICE 27.974 2.00 2.00
10. KELLY, GEORGIA EUREKA 27.997 1.00 1.00
11. LEUDKE, KAMRYN COLONY 34.493 0.00 0.00
12. ROUDYBUSH, CHEYENNE BELLVIEW 100.000 0.00 0.00
13. HUGHES, BROOK GARNETT 100.000 0.00 0.00
14. CUNNINGHAM, MACKENZIE OTTAWA 100.000 0.00 0.00
SR Saddle Bronc
Place Member Name City Score Points AA Points
1. MINDEN, LOGAN PARKER 62.0 10.00 10.00
2. DAVIS, BOBBY GODDARD 0.0 0.00 0.00
3. NUESSEN, BRENNEN HUMBOLT 0.0 0.00 0.00
Sr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCOTT, MADISON PAMONA 16.795 10.00 10.00
2. KELLY, GEORGIA EUREKA 17.402 9.00 9.00
3. HELLER, MONTANA MERIDEN 17.436 8.00 8.00
4. ZOOK, BRYLEE GARNETT 17.592 7.00 7.00
5. HUGHES, BROOK GARNETT 17.990 6.00 6.00
6. THRUSH, DESTINEE ABILENE 18.726 5.00 5.00
7. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 19.700 4.00 4.00
8. JANTZ, KENDRA ABILENE 20.644 3.00 3.00
9. LEUDKE, KAMRYN COLONY 21.209 2.00 2.00
10. MALCHOW, ALYSSA BEATRICE 21.349 1.00 1.00
11. BATHURST, SADIE ALLEN 22.816 0.00 0.00
12. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 23.085 0.00 0.00
13. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 23.412 0.00 0.00
14. ROUDYBUSH, CHEYENNE BELLVIEW 100.000 0.00 0.00
15. CUNNINGHAM, MACKENZIE OTTAWA 100.000 0.00 0.00
16. DEES, PENELOPE PAOLA 100.000 0.00 0.00
Sr Boys Tie Down
Place Member Name City Time Points AA Points
1. JACOBS, KADEN SCRANTON 16.658 10.00 10.00
2. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 19.204 9.00 9.00
3. KOCH, BRODIN CLYDE 23.563 8.00 8.00
4. MILLER, KOBEY WELDA 25.296 7.00 7.00
5. NEWELL, CAUY LANE 25.407 6.00 6.00
6. PROUTY, BRODY BALDWIN 26.496 5.00 5.00
7. RESER, BRONC DELIA 100.000 0.00 0.00
8. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
9. KOCH, TREXTIN CLYDE 100.000 0.00 0.00
10. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
Sr Girl Chute Doggin
Place Member Name City Time Points AA Points
1. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 27.310 10.00 10.00
2. HELLER, MONTANA MERIDEN 100.000 0.00 0.00
3. HUGHES, BROOK GARNETT 100.000 0.00 0.00
4. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
Sr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCOTT, MADISON PAMONA 2.370 10.00 10.00
2. HELLER, MONTANA MERIDEN 4.487 9.00 9.00
3. DEES, PENELOPE PAOLA 4.596 8.00 8.00
4. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 7.276 7.00 7.00
5. LEUDKE, KAMRYN COLONY 100.000 0.00 0.00
6. RESER, DALI DELIA 100.000 0.00 0.00
7. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 100.000 0.00 0.00
8. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 100.000 0.00 0.00
9. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 100.000 0.00 0.00
10. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
11. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BRYLEE GARNETT 14.074 10.00 10.00
2. KOCH, TREXTIN CLYDE 18.062 9.00 9.00
3. JACOBS, KADEN SCRANTON 24.896 8.00 8.00
4. RESER, BRONC DELIA 34.805 7.00 7.00
5. KOCH, TAYLOR CLYDE 45.440 6.00 6.00
6. LAWTON, JUSTUS PAXICO 100.000 0.00 0.00
7. LAWTON, JUSTIN PAXICO 100.000 0.00 0.00
8. RESER, DALI DELIA 100.000 0.00 0.00
9. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 100.000 0.00 0.00
10. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
11. NEWELL, CAUY LANE 100.000 0.00 0.00
12. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
13. KOCH, BRODIN CLYDE 100.000 0.00 0.00
14. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
15. MILLER, KOBEY WELDA 100.000 0.00 0.00
16. BOATWRIGHT, MAREK ALMA 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MILLER, KOBEY WELDA 9.725 10.00 10.00
2. MILLER, KARTER WELDA 10.627 9.00 9.00
3. KOCH, TREXTIN CLYDE 19.934 8.00 8.00
4. KOCH, BRODIN CLYDE 30.980 7.00 7.00
5. LAWTON, JUSTUS PAXICO 40.210 6.00 6.00
6. LAWTON, JUSTIN PAXICO 100.000 0.00 0.00
7. RESER, DALI DELIA 100.000 0.00 0.00
8. RESER, BRONC DELIA 100.000 0.00 0.00
9. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 100.000 0.00 0.00
10. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
11. NEWELL, CAUY LANE 100.000 0.00 0.00
12. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
13. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
14. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
Sr. Bareback Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. DAVIS, BOBBY GODDARD 0.0 0.00 0.00