Scores Listing for Washington #1(09/04/2021-Washington)

Scores Listing for Washington #1(Washington)
EXH MTD DUMMY ROPING
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SMITH, KAYLOR CLIFTON 0.0 0.00 0.00
EXHIBITION BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
Exhibition Calf Tie
Place Member Name City Time Points AA Points
1. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
JR Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KRULL, REED BLUE MOUND 11.820 10.00 10.00
2. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 12.720 9.00 9.00
3. SHANNON, CREED HUMBOLDT 13.226 8.00 8.00
4. POTTER, GANNON BERRYTON 13.354 7.00 7.00
5. POTTER, GARREN BERRYTON 14.793 6.00 6.00
6. MORRISON, ELY LAWRENCE 15.013 5.00 5.00
7. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 15.744 4.00 4.00
8. HOEFER, CODY BENTON 17.028 3.00 3.00
9. LAWTON, TRENTON PAXICO 20.271 2.00 2.00
10. HUDSON, COLTON PAOLA 29.063 1.00 1.00
11. MILLER, KOIY WELDA 100.000 0.00 0.00
JR Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 74.0 10.00 10.00
2. KANNGIESSER, TALAN ATTICA 73.0 9.00 9.00
JR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 7.982 10.00 10.00
2. SLY, MADISYN DELPHOS 13.152 9.00 9.00
3. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 14.594 8.00 8.00
4. HART, ELLIE PAOLA 16.335 7.00 7.00
5. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 17.331 6.00 6.00
6. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 17.700 5.00 5.00
7. KAHLE, KELCEE HOYT 18.068 4.00 4.00
8. HART, MAGGIE PAOLA 22.590 3.00 3.00
9. DECKER, BRENTLEY EUREKA 34.180 2.00 2.00
10. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 100.000 0.00 0.00
11. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 100.000 0.00 0.00
12. ZOOK, BREKYN GARNETT 100.000 0.00 0.00
13. MILLER, TATUM PAXICO 100.000 0.00 0.00
JR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 21.926 10.00 10.00
2. BRYANT, COOPER CHENEY 22.774 9.00 9.00
3. SLY, MADISYN DELPHOS 23.769 8.00 8.00
4. SLY, KYLEY DELPHOS 24.626 7.00 7.00
5. HART, MAGGIE PAOLA 25.104 6.00 6.00
6. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 27.470 5.00 5.00
7. HART, ELLIE PAOLA 27.850 4.00 4.00
8. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 27.920 3.00 3.00
9. KAHLE, KELCEE HOYT 27.947 2.00 2.00
10. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 29.334 1.00 1.00
11. MILLER, TATUM PAXICO 30.297 0.00 0.00
12. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 31.802 0.00 0.00
13. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 34.520 0.00 0.00
14. MILLER, BRISTOL PAXICO 36.862 0.00 0.00
15. MATZKE, HADDIE WHEATON 100.000 0.00 0.00
16. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 100.000 0.00 0.00
JR Steer Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. HENSLEY, EASTON PAOLA 75.0 10.00 10.00
2. KRULL, REED BLUE MOUND 60.0 9.00 9.00
3. SHANNON, CREED HUMBOLDT 0.0 0.00 0.00
4. JOHNSON, JHET DWIGHT 0.0 0.00 0.00
5. HUDSON, COLTON PAOLA 0.0 0.00 0.00
Jr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SLY, MADISYN DELPHOS 16.892 10.00 10.00
2. SLY, KYLEY DELPHOS 17.088 9.00 9.00
3. MATZKE, HADDIE WHEATON 17.316 8.00 8.00
4. ZOOK, BREKYN GARNETT 17.565 7.00 7.00
5. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 17.805 6.00 6.00
6. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 17.923 5.00 5.00
7. BRYANT, COOPER CHENEY 18.176 4.00 4.00
8. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 18.495 3.00 3.00
9. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 19.143 2.00 2.00
10. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 19.505 1.00 1.00
11. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 19.744 0.00 0.00
12. HART, ELLIE PAOLA 19.977 0.00 0.00
13. KAHLE, KELCEE HOYT 20.095 0.00 0.00
14. MILLER, TATUM PAXICO 20.413 0.00 0.00
15. DECKER, BRENTLEY EUREKA 20.745 0.00 0.00
16. HART, MAGGIE PAOLA 22.074 0.00 0.00
17. MILLER, BRISTOL PAXICO 24.636 0.00 0.00
18. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 28.261 0.00 0.00
Jr Boys Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KRULL, REED BLUE MOUND 4.362 10.00 10.00
2. SHANNON, CREED HUMBOLDT 5.866 9.00 9.00
3. O'BANNON, TRISTAN GREELY 6.957 8.00 8.00
4. POTTER, GANNON BERRYTON 11.776 7.00 7.00
5. MORRISON, ELY LAWRENCE 19.737 6.00 6.00
6. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 100.000 0.00 0.00
7. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 100.000 0.00 0.00
8. POTTER, GARREN BERRYTON 100.000 0.00 0.00
9. HOEFER, CODY BENTON 100.000 0.00 0.00
Jr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BREKYN GARNETT 3.307 10.00 10.00
2. SLY, KYLEY DELPHOS 20.155 9.00 9.00
3. MATZKE, HADDIE WHEATON 100.000 0.00 0.00
4. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 100.000 0.00 0.00
5. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 100.000 0.00 0.00
6. KAHLE, KELCEE HOYT 100.000 0.00 0.00
7. SLY, MADISYN DELPHOS 100.000 0.00 0.00
8. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 100.000 0.00 0.00
9. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 100.000 0.00 0.00
10. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 100.000 0.00 0.00
11. MILLER, TATUM PAXICO 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 44.435 10.00 10.00
2. LAWTON, TRENTON PAXICO 100.000 0.00 0.00
3. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
4. O'BANNON, TRISTAN GREELY 100.000 0.00 0.00
5. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
6. ZOOK, BREKYN GARNETT 100.000 0.00 0.00
7. KRULL, REED BLUE MOUND 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 17.786 10.00 10.00
2. HOEFER, CODY BENTON 29.829 9.00 9.00
3. POTTER, GANNON BERRYTON 36.868 8.00 8.00
4. LAWTON, TRENTON PAXICO 47.542 7.00 7.00
5. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
6. O'BANNON, TRISTAN GREELY 100.000 0.00 0.00
7. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
8. BOATWRIGHT, AUSTIN ALMA 100.000 0.00 0.00
9. KRULL, REED BLUE MOUND 100.000 0.00 0.00
Jr. Bareback Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. JOHNSON, JHET DWIGHT 0.0 0.00 0.00
2. HENSLEY, EASTON PAOLA 0.0 0.00 0.00
LATE FEE
Place Member Name City Score Points AA Points
1. NUESSEN, BRENNEN HUMBOLT 0.0 0.00 0.00
NON MEMBER
Place Member Name City Score Points AA Points
1. TEEPLE, JASON LACYGNE 0.0 0.00 0.00
2. CUNNINGHAM, MACKENZIE OTTAWA 0.0 0.00 0.00
PW Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 18.247 10.00 10.00
2. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 18.647 9.00 9.00
3. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 18.792 8.00 8.00
4. HUPKA, HUDSON BEATRICE 18.987 7.00 7.00
5. ZOOK, BRITNI GARNETT 19.011 6.00 6.00
6. DECKER, MAYLEY EUREKA 19.530 5.00 5.00
7. PROUTY, MAE BALDWIN 20.680 4.00 4.00
8. KRULL, RYDER BLUE MOUND 20.686 3.00 3.00
9. SECK, REATA LOUISBURG 20.712 2.00 2.00
10. BERRY, MACY LEONARDVILLE 21.296 1.00 1.00
11. SMITH, KAYLOR CLIFTON 21.953 0.00 0.00
12. HOEFER, JAKE BENTON 25.283 0.00 0.00
13. PROUTY, EVERETT BALDWIN 25.622 0.00 0.00
14. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 25.754 0.00 0.00
15. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 27.234 0.00 0.00
16. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 30.653 0.00 0.00
17. DAVIS, GRACIE GODDARD 32.703 0.00 0.00
18. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 36.873 0.00 0.00
19. TAYLOR, LUKAS COLONY 50.377 0.00 0.00
20. SHANNON, CREW HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
21. HART, CALLIE PAOLA 100.000 0.00 0.00
PW Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SPENCER, AUSTON PAMONA 17.178 10.00 10.00
2. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 26.640 9.00 9.00
3. LAWTON, JACOB PAXICO 27.783 8.00 8.00
4. PROUTY, EVERETT BALDWIN 28.106 7.00 7.00
5. ERICHSEN, BEN BEATRICE 29.391 6.00 6.00
6. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 29.908 4.50 4.50
7. RESER, COLT EDWARD DELIA 29.908 4.50 4.50
8. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 30.279 3.00 3.00
9. TAYLOR, LUKAS COLONY 42.794 2.00 2.00
10. SHANNON, CREW HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
11. MILLER, KREED WELDA 100.000 0.00 0.00
12. HOEFER, JAKE BENTON 100.000 0.00 0.00
PW Calf Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 70.0 10.00 10.00
2. LAWTON, JACOB PAXICO 0.0 0.00 0.00
3. VOSS, MADISON SCRANTON 0.0 0.00 0.00
4. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 0.0 0.00 0.00
PW Dummy Roping
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SMITH, KAYLOR CLIFTON 8.0 10.00 10.00
2. PACK, GW DORRANCE 7.0 9.00 9.00
3. DURAND, KASON GARNETT 6.0 8.00 8.00
4. HUPKA, HUDSON BEATRICE 4.0 7.00 7.00
5. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 3.0 5.50 5.50
6. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 3.0 5.50 5.50
7. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 2.0 3.50 3.50
8. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 2.0 3.50 3.50
9. DECKER, MAYLEY EUREKA 1.0 1.50 1.50
10. KRULL, RYDER BLUE MOUND 1.0 1.50 1.50
11. SECK, REATA LOUISBURG 0.0 0.00 0.00
12. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 0.0 0.00 0.00
13. O'BANNON, VIRGIL GREELEY 0.0 0.00 0.00
14. HART, CALLIE PAOLA 0.0 0.00 0.00
PW Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. PROUTY, MAE BALDWIN 15.612 10.00 10.00
2. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 23.088 9.00 9.00
3. BERRY, MACY LEONARDVILLE 27.286 8.00 8.00
4. ZOOK, BRITNI GARNETT 31.113 7.00 7.00
PW Goat Tail Untying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DECKER, MAYLEY EUREKA 7.756 10.00 10.00
2. HART, CALLIE PAOLA 8.778 9.00 9.00
3. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 10.769 8.00 8.00
4. SMITH, KAYLOR CLIFTON 10.922 7.00 7.00
5. HUPKA, HUDSON BEATRICE 10.991 6.00 6.00
6. KRULL, RYDER BLUE MOUND 11.569 5.00 5.00
7. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 12.530 4.00 4.00
8. PACK, GW DORRANCE 12.762 3.00 3.00
9. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 12.960 2.00 2.00
10. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 13.150 1.00 1.00
11. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 13.495 0.00 0.00
12. O'BANNON, VIRGIL GREELEY 13.750 0.00 0.00
13. SECK, REATA LOUISBURG 15.764 0.00 0.00
14. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 16.295 0.00 0.00
15. LAWTON, NATHANIEL PAXICO 16.359 0.00 0.00
16. DURAND, KASON GARNETT 19.657 0.00 0.00
PW Mounted Dummy Rop
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 2.768 10.00 10.00
2. ERICHSEN, BEN BEATRICE 2.885 9.00 9.00
3. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 3.432 8.00 8.00
4. ZOOK, BRITNI GARNETT 3.579 7.00 7.00
5. HOEFER, JAKE BENTON 4.113 6.00 6.00
6. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 4.659 5.00 5.00
7. SPENCER, AUSTON PAMONA 4.719 4.00 4.00
8. PROUTY, MAE BALDWIN 4.913 3.00 3.00
9. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 6.116 2.00 2.00
10. SHANNON, CREW HUMBOLDT 6.751 1.00 1.00
11. TAYLOR, LUKAS COLONY 13.070 0.00 0.00
12. RESER, COLT EDWARD DELIA 32.532 0.00 0.00
13. MILLER, KREED WELDA 100.000 0.00 0.00
PW Mutton Busting
Place Member Name City Score Points AA Points
1. HUPKA, HUDSON BEATRICE 85.0 10.00 10.00
2. RAY, KOLTER DERBY 84.0 9.00 9.00
3. SECK, REATA LOUISBURG 80.0 8.00 8.00
4. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 78.0 6.50 6.50
5. PACK, GW DORRANCE 78.0 6.50 6.50
6. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 77.0 5.00 5.00
7. KRULL, RYDER BLUE MOUND 75.0 4.00 4.00
8. DURAND, KASON GARNETT 74.0 3.00 3.00
9. DECKER, MAYLEY EUREKA 71.0 2.00 2.00
10. LAWTON, NATHANIEL PAXICO 65.0 1.00 1.00
11. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 63.0 0.00 0.00
12. RESER, ROAN DELIA 0.0 0.00 0.00
13. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 0.0 0.00 0.00
14. HART, CALLIE PAOLA 0.0 0.00 0.00
15. SMITH, KAYLOR CLIFTON 0.0 0.00 0.00
PW Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 24.039 10.00 10.00
2. ZOOK, BRITNI GARNETT 24.464 9.00 9.00
3. KRULL, RYDER BLUE MOUND 24.669 8.00 8.00
4. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 25.507 7.00 7.00
5. HUPKA, HUDSON BEATRICE 26.110 6.00 6.00
6. SECK, REATA LOUISBURG 27.433 5.00 5.00
7. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 28.645 4.00 4.00
8. PROUTY, MAE BALDWIN 29.049 3.00 3.00
9. SMITH, KAYLOR CLIFTON 31.184 2.00 2.00
10. HART, CALLIE PAOLA 31.267 1.00 1.00
11. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 35.797 0.00 0.00
12. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 38.527 0.00 0.00
13. HOEFER, JAKE BENTON 41.517 0.00 0.00
14. BERRY, MACY LEONARDVILLE 46.130 0.00 0.00
15. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 47.144 0.00 0.00
16. TAYLOR, LUKAS COLONY 64.840 0.00 0.00
17. DECKER, MAYLEY EUREKA 100.000 0.00 0.00
18. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
19. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Roper
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MILLER, KOBEY WELDA 10.521 10.00 10.00
2. KRULL, REED BLUE MOUND 10.708 9.00 9.00
3. ZOOK, BREKYN GARNETT 11.922 8.00 8.00
4. SCOTT, MADISON PAMONA 12.358 7.00 7.00
5. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 13.621 6.00 6.00
6. KOCH, TREXTIN CLYDE 17.866 5.00 5.00
7. PROUTY, BRODY BALDWIN 20.351 4.00 4.00
8. ZOOK, BRYLEE GARNETT 21.070 3.00 3.00
9. DEES, PENELOPE PAOLA 21.941 2.00 2.00
10. HELLER, MONTANA MERIDEN 22.380 1.00 1.00
11. KOCH, B 18.063 0.00 0.00
12. POTTER, GANNON BERRYTON 28.016 0.00 0.00
13. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
14. O'BANNON, TRISTAN GREELY 100.000 0.00 0.00
15. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 100.000 0.00 0.00
16. NEWELL, CAUY LANE 100.000 0.00 0.00
17. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
18. KOCH, BRODIN CLYDE 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Runner
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BREKYN GARNETT 10.521 10.00 10.00
2. ZOOK, BRYLEE GARNETT 10.708 9.00 9.00
3. MILLER, KOBEY WELDA 11.922 8.00 8.00
4. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 12.358 7.00 7.00
5. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 13.621 6.00 6.00
6. SLY, MADISYN DELPHOS 17.866 5.00 5.00
7. HELLER, MONTANA MERIDEN 18.063 4.00 4.00
8. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 20.351 3.00 3.00
9. SHANNON, CREED HUMBOLDT 21.070 2.00 2.00
10. NEWELL, CAUY LANE 21.941 1.00 1.00
11. KOCH, B 22.380 0.00 0.00
12. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 28.016 0.00 0.00
13. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 100.000 0.00 0.00
14. SLY, KYLEY DELPHOS 100.000 0.00 0.00
15. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 100.000 0.00 0.00
16. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
17. HUGHES, BROOK GARNETT 100.000 0.00 0.00
18. DEES, PENELOPE PAOLA 100.000 0.00 0.00
SR Boy Chute Dogging
Place Member Name City Time Points AA Points
1. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 2.561 10.00 10.00
2. JACOBS, KADEN SCRANTON 2.896 9.00 9.00
3. NEWELL, CAUY LANE 4.659 8.00 8.00
4. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 6.854 7.00 7.00
5. KOCH, BRODIN CLYDE 6.880 6.00 6.00
6. MILLER, KOBEY WELDA 8.210 5.00 5.00
7. KOCH, TAYLOR CLYDE 11.575 4.00 4.00
8. KOCH, TREXTIN CLYDE 15.272 3.00 3.00
9. LAWTON, JUSTIN PAXICO 100.000 0.00 0.00
10. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
11. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
12. NUESSEN, BRENNEN HUMBOLT 100.000 0.00 0.00
SR Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. HENSLEY, JACE PAOLA 77.0 10.00 10.00
2. TEEPLE, JASON LACYGNE 0.0 0.00 0.00
SR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCOTT, MADISON PAMONA 8.385 10.00 10.00
2. MALCHOW, ALYSSA BEATRICE 9.379 9.00 9.00
3. HELLER, MONTANA MERIDEN 9.994 8.00 8.00
4. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 11.070 7.00 7.00
5. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 13.589 6.00 6.00
6. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 13.964 5.00 5.00
7. LEUDKE, KAMRYN COLONY 15.560 4.00 4.00
8. ZOOK, BRYLEE GARNETT 16.405 3.00 3.00
9. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 18.705 2.00 2.00
10. RESER, DALI DELIA 100.000 0.00 0.00
11. HUGHES, BROOK GARNETT 100.000 0.00 0.00
SR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 22.361 10.00 10.00
2. HELLER, MONTANA MERIDEN 23.955 9.00 9.00
3. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 24.557 8.00 8.00
4. LEUDKE, KAMRYN COLONY 26.018 7.00 7.00
5. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 27.348 6.00 6.00
6. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 27.500 5.00 5.00
7. KELLY, GEORGIA EUREKA 29.353 4.00 4.00
8. SCOTT, MADISON PAMONA 31.411 3.00 3.00
9. MALCHOW, ALYSSA BEATRICE 31.449 2.00 2.00
10. HUGHES, BROOK GARNETT 35.725 1.00 1.00
11. BATHURST, SADIE ALLEN 37.575 0.00 0.00
12. THRUSH, DESTINEE ABILENE 41.986 0.00 0.00
13. ROUDYBUSH, CHEYENNE BELLVIEW 100.000 0.00 0.00
14. CUNNINGHAM, MACKENZIE OTTAWA 100.000 0.00 0.00
SR Saddle Bronc
Place Member Name City Score Points AA Points
1. MINDEN, LOGAN PARKER 64.0 10.00 10.00
2. DAVIS, BOBBY GODDARD 0.0 0.00 0.00
3. NUESSEN, BRENNEN HUMBOLT 0.0 0.00 0.00
Sr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCOTT, MADISON PAMONA 16.911 10.00 10.00
2. DEES, PENELOPE PAOLA 17.275 9.00 9.00
3. ZOOK, BRYLEE GARNETT 17.543 8.00 8.00
4. KELLY, GEORGIA EUREKA 17.729 7.00 7.00
5. THRUSH, DESTINEE ABILENE 18.210 6.00 6.00
6. HUGHES, BROOK GARNETT 18.744 5.00 5.00
7. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 19.132 4.00 4.00
8. JANTZ, KENDRA ABILENE 20.267 3.00 3.00
9. HELLER, MONTANA MERIDEN 22.961 2.00 2.00
10. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 23.609 1.00 1.00
11. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 23.839 0.00 0.00
12. BATHURST, SADIE ALLEN 23.848 0.00 0.00
13. MALCHOW, ALYSSA BEATRICE 25.140 0.00 0.00
14. LEUDKE, KAMRYN COLONY 100.000 0.00 0.00
15. ROUDYBUSH, CHEYENNE BELLVIEW 100.000 0.00 0.00
16. CUNNINGHAM, MACKENZIE OTTAWA 100.000 0.00 0.00
Sr Boys Tie Down
Place Member Name City Time Points AA Points
1. JACOBS, KADEN SCRANTON 13.233 10.00 10.00
2. MILLER, KOBEY WELDA 14.461 9.00 9.00
3. KOCH, BRODIN CLYDE 18.469 8.00 8.00
4. NEWELL, CAUY LANE 22.771 7.00 7.00
5. KOCH, TREXTIN CLYDE 24.186 6.00 6.00
6. RESER, BRONC DELIA 100.000 0.00 0.00
7. PROUTY, BRODY BALDWIN 100.000 0.00 0.00
8. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 100.000 0.00 0.00
9. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
10. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
Sr Girl Chute Doggin
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BRYLEE GARNETT 16.149 10.00 10.00
2. HELLER, MONTANA MERIDEN 16.319 9.00 9.00
3. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
4. HUGHES, BROOK GARNETT 100.000 0.00 0.00
Sr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HELLER, MONTANA MERIDEN 3.615 10.00 10.00
2. SCOTT, MADISON PAMONA 3.681 9.00 9.00
3. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 3.697 8.00 8.00
4. ZOOK, BRYLEE GARNETT 4.107 7.00 7.00
5. LEUDKE, KAMRYN COLONY 4.247 6.00 6.00
6. RESER, DALI DELIA 100.000 0.00 0.00
7. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 100.000 0.00 0.00
8. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 100.000 0.00 0.00
9. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 100.000 0.00 0.00
10. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
11. DEES, PENELOPE PAOLA 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KOCH, BRODIN CLYDE 14.909 10.00 10.00
2. RESER, BRONC DELIA 24.679 9.00 9.00
3. NEWELL, CAUY LANE 32.217 8.00 8.00
4. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 39.972 7.00 7.00
5. LAWTON, JUSTUS PAXICO 100.000 0.00 0.00
6. LAWTON, JUSTIN PAXICO 100.000 0.00 0.00
7. RESER, DALI DELIA 100.000 0.00 0.00
8. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
9. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
10. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
11. KOCH, TAYLOR CLYDE 100.000 0.00 0.00
12. KOCH, TREXTIN CLYDE 100.000 0.00 0.00
13. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
14. MILLER, KOBEY WELDA 100.000 0.00 0.00
15. BOATWRIGHT, MAREK ALMA 100.000 0.00 0.00
16. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. NEWELL, CAUY LANE 16.227 10.00 10.00
2. KOCH, BRODIN CLYDE 17.502 9.00 9.00
3. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 27.280 8.00 8.00
4. MILLER, KOBEY WELDA 32.232 7.00 7.00
5. KOCH, TREXTIN CLYDE 39.488 6.00 6.00
6. RESER, DALI DELIA 41.415 5.00 5.00
7. ZOOK, BRYLEE GARNETT 47.973 4.00 4.00
8. LAWTON, JUSTUS PAXICO 100.000 0.00 0.00
9. LAWTON, JUSTIN PAXICO 100.000 0.00 0.00
10. RESER, BRONC DELIA 100.000 0.00 0.00
11. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
12. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
13. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
14. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
Sr. Bareback Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. DAVIS, BOBBY GODDARD 0.0 0.00 0.00