Scores Listing for Manhattan #1(08/14/2021-Manhattan)

Scores Listing for Manhattan #1(Manhattan)
EXHIBITION BARRELS
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 100.000 0.00 0.00
EXHIBITION BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
Exhibition Calf Tie
Place Member Name City Time Points AA Points
1. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
Exhitb Chute Doggin
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HUDSON, AVA PAOLA 100.000 0.00 0.00
JR Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KRULL, REED BLUE MOUND 10.403 10.00 10.00
2. SHANNON, CREED HUMBOLDT 11.485 9.00 9.00
3. POTTER, GANNON BERRYTON 12.012 8.00 8.00
4. POTTER, GARREN BERRYTON 15.029 7.00 7.00
5. MILLER, KOIY WELDA 15.710 6.00 6.00
6. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 16.126 5.00 5.00
7. HOEFER, CODY BENTON 16.751 4.00 4.00
8. MORRISON, ELY LAWRENCE 18.517 3.00 3.00
9. LAWTON, TRENTON PAXICO 19.334 2.00 2.00
10. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 100.000 0.00 0.00
11. HUDSON, COLTON PAOLA 100.000 0.00 0.00
12. PARTHEMER, KYLER FRANKFORT 100.000 0.00 0.00
JR Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 0.0 0.00 0.00
JR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 8.850 10.00 10.00
2. HART, MAGGIE PAOLA 13.569 9.00 9.00
3. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 14.106 8.00 8.00
4. MILLER, TATUM PAXICO 15.016 7.00 7.00
5. ZOOK, BREKYN GARNETT 15.365 6.00 6.00
6. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 15.635 5.00 5.00
7. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 15.650 4.00 4.00
8. SLY, MADISYN DELPHOS 16.452 3.00 3.00
9. MATZKE, HADDIE WHEATON 17.039 2.00 2.00
10. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 23.567 1.00 1.00
11. PARTHEMER, TESSA FRANKFORT 15.977 0.00 0.00
12. ALBRICH, ASHLYN KIMBERLY 16.053 0.00 0.00
13. KAHLE, KELCEE HOYT 27.572 0.00 0.00
14. DECKER, BRENTLEY EUREKA 29.892 0.00 0.00
15. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 34.615 0.00 0.00
16. HART, ELLIE PAOLA 100.000 0.00 0.00
17. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 100.000 0.00 0.00
JR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 22.916 10.00 10.00
2. BRYANT, COOPER CHENEY 23.292 9.00 9.00
3. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 23.888 8.00 8.00
4. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 24.777 7.00 7.00
5. HART, MAGGIE PAOLA 24.792 6.00 6.00
6. MILLER, TATUM PAXICO 26.658 5.00 5.00
7. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 27.193 4.00 4.00
8. KAHLE, KELCEE HOYT 28.555 3.00 3.00
9. MATZKE, HADDIE WHEATON 28.918 2.00 2.00
10. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 33.641 1.00 1.00
11. ALBRICH, ASHLYN KIMBERLY 26.639 0.00 0.00
12. PARTHEMER, TESSA FRANKFORT 34.644 0.00 0.00
13. SLY, MADISYN DELPHOS 36.716 0.00 0.00
14. MILLER, BRISTOL PAXICO 36.811 0.00 0.00
15. HART, ELLIE PAOLA 42.931 0.00 0.00
16. O'DELL, ALAINA LEE SUMMIT 100.000 0.00 0.00
17. DECKER, BRENTLEY EUREKA 100.000 0.00 0.00
18. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 100.000 0.00 0.00
JR Steer Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. HENSLEY, EASTON PAOLA 72.0 10.00 10.00
2. SHANNON, CREED HUMBOLDT 0.0 0.00 0.00
3. JOHNSON, JHET DWIGHT 0.0 0.00 0.00
4. KRULL, REED BLUE MOUND 0.0 0.00 0.00
5. HUDSON, COLTON PAOLA 0.0 0.00 0.00
Jr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 17.762 10.00 10.00
2. HART, MAGGIE PAOLA 18.241 9.00 9.00
3. MATZKE, HADDIE WHEATON 18.471 8.00 8.00
4. ZOOK, BREKYN GARNETT 18.488 7.00 7.00
5. SLY, MADISYN DELPHOS 19.112 6.00 6.00
6. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 19.150 5.00 5.00
7. BRYANT, COOPER CHENEY 19.183 4.00 4.00
8. HART, ELLIE PAOLA 19.532 3.00 3.00
9. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 19.933 2.00 2.00
10. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 20.485 1.00 1.00
11. O'DELL, ALAINA LEE SUMMIT 19.360 0.00 0.00
12. KAHLE, KELCEE HOYT 20.995 0.00 0.00
13. MILLER, TATUM PAXICO 21.016 0.00 0.00
14. DECKER, BRENTLEY EUREKA 21.210 0.00 0.00
15. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 21.534 0.00 0.00
16. PARTHEMER, TESSA FRANKFORT 21.714 0.00 0.00
17. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 22.224 0.00 0.00
18. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 22.354 0.00 0.00
19. MILLER, BRISTOL PAXICO 29.590 0.00 0.00
20. PRUETT, ELIZABETH LEE SUMMIT 100.000 0.00 0.00
Jr Boys Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. O'BANNON, TRISTAN GREELY 4.449 10.00 10.00
2. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
3. POTTER, GARREN BERRYTON 100.000 0.00 0.00
4. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
5. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 100.000 0.00 0.00
6. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 100.000 0.00 0.00
7. MILLER, KOIY WELDA 100.000 0.00 0.00
8. KRULL, REED BLUE MOUND 100.000 0.00 0.00
9. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
10. HOEFER, CODY BENTON 100.000 0.00 0.00
11. PARTHEMER, KYLER FRANKFORT 100.000 0.00 0.00
Jr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BREKYN GARNETT 12.406 10.00 10.00
2. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 17.721 9.00 9.00
3. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 100.000 0.00 0.00
4. KAHLE, KELCEE HOYT 100.000 0.00 0.00
5. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 100.000 0.00 0.00
6. SLY, MADISYN DELPHOS 100.000 0.00 0.00
7. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 100.000 0.00 0.00
8. MATZKE, HADDIE WHEATON 100.000 0.00 0.00
9. MILLER, TATUM PAXICO 100.000 0.00 0.00
10. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BREKYN GARNETT 15.671 10.00 10.00
2. MORRISON, ELY LAWRENCE 19.270 9.00 9.00
3. KRULL, REED BLUE MOUND 22.363 8.00 8.00
4. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
5. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 100.000 0.00 0.00
6. LAWTON, TRENTON PAXICO 100.000 0.00 0.00
7. O'BANNON, TRISTAN GREELY 100.000 0.00 0.00
8. PARTHEMER, KYLER FRANKFORT 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HOEFER, CODY BENTON 14.100 10.00 10.00
2. POTTER, GANNON BERRYTON 18.106 9.00 9.00
3. MORRISON, ELY LAWRENCE 28.815 8.00 8.00
4. KRULL, REED BLUE MOUND 37.197 7.00 7.00
5. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
6. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 100.000 0.00 0.00
7. LAWTON, TRENTON PAXICO 100.000 0.00 0.00
8. BOATWRIGHT, AUSTIN ALMA 100.000 0.00 0.00
9. O'BANNON, TRISTAN GREELY 100.000 0.00 0.00
Jr. Bareback Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. HENSLEY, EASTON PAOLA 56.0 10.00 10.00
LATE FEE
Place Member Name City Score Points AA Points
1. KVACIK, LILY DWIGHT 0.0 0.00 0.00
2. KVACIK, NORA DWIGHT 0.0 0.00 0.00
3. ROUDYBUSH, CHEYENNE BELLVIEW 0.0 0.00 0.00
NON MEMBER
Place Member Name City Score Points AA Points
1. HUDSON, AVA PAOLA 0.0 0.00 0.00
2. ALBRICH, ASHLYN KIMBERLY 0.0 0.00 0.00
3. PATRY, JAYDEN DWIGHT 0.0 0.00 0.00
4. PARTHEMER, TESSA FRANKFORT 0.0 0.00 0.00
5. O'DELL, ALAINA LEE SUMMIT 0.0 0.00 0.00
6. LEWIS, ISABELA EUREKA 0.0 0.00 0.00
7. PRUETT, ELIZABETH LEE SUMMIT 0.0 0.00 0.00
8. PARTHEMER, KYLER FRANKFORT 0.0 0.00 0.00
9. KVACIK, LILY DWIGHT 0.0 0.00 0.00
10. KVACIK, NORA DWIGHT 0.0 0.00 0.00
11. ROUDYBUSH, CHEYENNE BELLVIEW 0.0 0.00 0.00
PW Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 18.654 10.00 10.00
2. ZOOK, BRITNI GARNETT 19.564 9.00 9.00
3. KRULL, RYDER BLUE MOUND 19.945 8.00 8.00
4. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 20.466 7.00 7.00
5. HUPKA, HUDSON BEATRICE 20.544 6.00 6.00
6. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 21.119 5.00 5.00
7. DECKER, MAYLEY EUREKA 21.542 4.00 4.00
8. SMITH, KAYLOR CLIFTON 22.786 3.00 3.00
9. SECK, REATA LOUISBURG 23.669 2.00 2.00
10. PROUTY, MAE BALDWIN 24.058 1.00 1.00
11. HART, CALLIE PAOLA 24.085 0.00 0.00
12. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 24.388 0.00 0.00
13. SHANNON, CREW HUMBOLDT 26.105 0.00 0.00
14. PROUTY, EVERETT BALDWIN 28.174 0.00 0.00
15. BERRY, MACY LEONARDVILLE 28.320 0.00 0.00
16. HOEFER, JAKE BENTON 28.656 0.00 0.00
17. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 31.796 0.00 0.00
18. DAVIS, GRACIE GODDARD 35.255 0.00 0.00
19. TAYLOR, LUKAS COLONY 45.517 0.00 0.00
20. KVACIK, LILY DWIGHT 73.448 0.00 0.00
21. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 100.000 0.00 0.00
PW Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 19.368 10.00 10.00
2. SPENCER, AUSTON PAMONA 19.923 9.00 9.00
3. PROUTY, EVERETT BALDWIN 27.406 8.00 8.00
4. RESER, COLT EDWARD DELIA 30.128 7.00 7.00
5. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 30.712 6.00 6.00
6. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 45.872 5.00 5.00
7. LAWTON, JACOB PAXICO 58.733 4.00 4.00
8. SHANNON, CREW HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
9. MILLER, KREED WELDA 100.000 0.00 0.00
10. HOEFER, JAKE BENTON 100.000 0.00 0.00
11. TAYLOR, LUKAS COLONY 100.000 0.00 0.00
12. ERICHSEN, BEN BEATRICE 100.000 0.00 0.00
PW Calf Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 0.0 0.00 0.00
2. LAWTON, JACOB PAXICO 0.0 0.00 0.00
3. VOSS, MADISON SCRANTON 0.0 0.00 0.00
4. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 0.0 0.00 0.00
PW Dummy Roping
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SMITH, KAYLOR CLIFTON 10.0 10.00 10.00
2. KRULL, RYDER BLUE MOUND 9.0 9.00 9.00
3. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 4.0 6.75 6.75
4. PACK, GW DORRANCE 4.0 6.75 6.75
5. SECK, REATA LOUISBURG 4.0 6.75 6.75
6. OUELLETTE, PAISLEY RANTOUL 4.0 6.75 6.75
7. DURAND, KASON GARNETT 3.0 3.00 3.00
8. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 3.0 3.00 3.00
9. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 3.0 3.00 3.00
10. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 2.0 1.00 1.00
11. HART, CALLIE PAOLA 1.0 0.00 0.00
12. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 0.0 0.00 0.00
13. O'BANNON, VIRGIL GREELEY 0.0 0.00 0.00
14. DECKER, MAYLEY EUREKA 0.0 0.00 0.00
15. HUPKA, HUDSON BEATRICE 0.0 0.00 0.00
PW Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. PROUTY, MAE BALDWIN 14.414 10.00 10.00
2. ZOOK, BRITNI GARNETT 16.056 9.00 9.00
3. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 24.511 8.00 8.00
4. BERRY, MACY LEONARDVILLE 100.000 0.00 0.00
PW Goat Tail Untying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SMITH, KAYLOR CLIFTON 8.026 10.00 10.00
2. DECKER, MAYLEY EUREKA 8.305 9.00 9.00
3. KRULL, RYDER BLUE MOUND 8.588 8.00 8.00
4. HUPKA, HUDSON BEATRICE 9.179 7.00 7.00
5. O'BANNON, VIRGIL GREELEY 10.548 6.00 6.00
6. HART, CALLIE PAOLA 10.743 5.00 5.00
7. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 11.611 4.00 4.00
8. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 11.720 3.00 3.00
9. PACK, GW DORRANCE 11.747 2.00 2.00
10. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 11.877 1.00 1.00
11. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 12.564 0.00 0.00
12. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 13.350 0.00 0.00
13. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 13.538 0.00 0.00
14. DURAND, KASON GARNETT 17.113 0.00 0.00
15. OUELLETTE, PAISLEY RANTOUL 20.551 0.00 0.00
16. SECK, REATA LOUISBURG 33.293 0.00 0.00
17. LAWTON, NATHANIEL PAXICO 100.000 0.00 0.00
PW Mounted Dummy Rop
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 3.821 10.00 10.00
2. SHANNON, CREW HUMBOLDT 4.332 9.00 9.00
3. SPENCER, AUSTON PAMONA 4.966 8.00 8.00
4. ERICHSEN, BEN BEATRICE 5.332 7.00 7.00
5. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 5.692 6.00 6.00
6. HOEFER, JAKE BENTON 15.734 5.00 5.00
7. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 15.829 4.00 4.00
8. RESER, COLT EDWARD DELIA 23.168 3.00 3.00
9. ZOOK, BRITNI GARNETT 29.359 2.00 2.00
10. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
11. MILLER, KREED WELDA 100.000 0.00 0.00
12. PROUTY, MAE BALDWIN 100.000 0.00 0.00
13. TAYLOR, LUKAS COLONY 100.000 0.00 0.00
PW Mutton Busting
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SMITH, KAYLOR CLIFTON 80.0 10.00 10.00
2. DURAND, KASON GARNETT 79.0 7.75 7.75
3. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 79.0 7.75 7.75
4. DECKER, MAYLEY EUREKA 79.0 7.75 7.75
5. HUPKA, HUDSON BEATRICE 79.0 7.75 7.75
6. HART, CALLIE PAOLA 77.0 5.00 5.00
7. RAY, KOLTER DERBY 74.0 4.00 4.00
8. PACK, GW DORRANCE 73.0 2.50 2.50
9. SECK, REATA LOUISBURG 73.0 2.50 2.50
10. KRULL, RYDER BLUE MOUND 71.0 1.00 1.00
11. LAWTON, NATHANIEL PAXICO 65.0 0.00 0.00
12. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 63.0 0.00 0.00
13. RUTLEDGE, STONEY MAPLE HILL 0.0 0.00 0.00
14. RESER, ROAN DELIA 0.0 0.00 0.00
15. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 0.0 0.00 0.00
16. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 0.0 0.00 0.00
PW Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 22.649 10.00 10.00
2. KRULL, RYDER BLUE MOUND 24.503 9.00 9.00
3. ZOOK, BRITNI GARNETT 25.337 8.00 8.00
4. DECKER, MAYLEY EUREKA 26.258 7.00 7.00
5. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 26.773 6.00 6.00
6. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 27.260 5.00 5.00
7. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 30.763 4.00 4.00
8. SMITH, KAYLOR CLIFTON 31.729 3.00 3.00
9. HUPKA, HUDSON BEATRICE 32.155 2.00 2.00
10. SECK, REATA LOUISBURG 33.396 1.00 1.00
11. PROUTY, MAE BALDWIN 34.270 0.00 0.00
12. ERICHSEN, BEN BEATRICE 37.932 0.00 0.00
13. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 38.007 0.00 0.00
14. HOEFER, JAKE BENTON 38.206 0.00 0.00
15. BERRY, MACY LEONARDVILLE 40.028 0.00 0.00
16. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 40.590 0.00 0.00
17. TAYLOR, LUKAS COLONY 66.113 0.00 0.00
18. KVACIK, LILY DWIGHT 90.259 0.00 0.00
19. SHANNON, CREW HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
20. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
21. HART, CALLIE PAOLA 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Roper
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCOTT, MADISON PAMONA 10.840 10.00 10.00
2. NEWELL, CAUY LANE 11.898 9.00 9.00
3. DEES, PENELOPE PAOLA 13.498 8.00 8.00
4. KRULL, REED BLUE MOUND 14.169 7.00 7.00
5. MILLER, KARTER WELDA 15.539 6.00 6.00
6. JACOBS, KADEN SCRANTON 17.060 5.00 5.00
7. MILLER, KOBEY WELDA 17.574 4.00 4.00
8. KOCH, BRODIN CLYDE 18.409 3.00 3.00
9. POTTER, GANNON BERRYTON 19.012 2.00 2.00
10. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
11. KOCH, TREXTIN CLYDE 100.000 0.00 0.00
12. HELLER, MONTANA MERIDEN 100.000 0.00 0.00
13. PATRY, JAYDEN DWIGHT 100.000 0.00 0.00
14. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 100.000 0.00 0.00
15. O'BANNON, TRISTAN GREELY 100.000 0.00 0.00
16. ZOOK, BREKYN GARNETT 100.000 0.00 0.00
17. PROUTY, BRODY BALDWIN 100.000 0.00 0.00
18. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
19. PARTHEMER, KYLER FRANKFORT 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Runner
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KRULL, REED BLUE MOUND 10.840 10.00 10.00
2. DEES, PENELOPE PAOLA 11.898 9.00 9.00
3. NEWELL, CAUY LANE 13.498 8.00 8.00
4. ZOOK, BRYLEE GARNETT 14.169 7.00 7.00
5. HELLER, MONTANA MERIDEN 15.539 6.00 6.00
6. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 17.060 5.00 5.00
7. ZOOK, BREKYN GARNETT 17.574 4.00 4.00
8. SLY, KYLEY DELPHOS 18.409 3.00 3.00
9. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 19.012 2.00 2.00
10. SHANNON, CURT HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
11. HUGHES, BROOK GARNETT 100.000 0.00 0.00
12. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 100.000 0.00 0.00
13. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 100.000 0.00 0.00
14. SLY, MADISYN DELPHOS 100.000 0.00 0.00
15. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 100.000 0.00 0.00
16. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
17. MILLER, KOBEY WELDA 100.000 0.00 0.00
18. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
19. PARTHEMER, TESSA FRANKFORT 100.000 0.00 0.00
SR Boy Chute Dogging
Place Member Name City Time Points AA Points
1. JACOBS, KADEN SCRANTON 2.837 10.00 10.00
2. MILLER, KOBEY WELDA 10.808 9.00 9.00
3. KOCH, BRODIN CLYDE 11.641 8.00 8.00
4. NEWELL, CAUY LANE 12.344 7.00 7.00
5. KOCH, TREXTIN CLYDE 12.964 6.00 6.00
6. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 13.701 5.00 5.00
7. NUESSEN, BRENNEN HUMBOLT 16.521 4.00 4.00
8. NEWELL, CADEN LANE 16.808 3.00 3.00
9. LAWTON, JUSTIN PAXICO 100.000 0.00 0.00
10. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
SR Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SHANNON, CURT HUMBOLDT 0.0 0.00 0.00
2. HENSLEY, JACE PAOLA 0.0 0.00 0.00
3. MCKINNEY, GUS WAMEGO 0.0 0.00 0.00
SR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCOTT, MADISON PAMONA 8.011 10.00 10.00
2. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 9.446 9.00 9.00
3. RESER, DALI DELIA 9.762 8.00 8.00
4. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 10.088 7.00 7.00
5. LEUDKE, KAMRYN COLONY 10.382 6.00 6.00
6. ZOOK, BRYLEE GARNETT 11.271 5.00 5.00
7. HUGHES, BROOK GARNETT 12.602 4.00 4.00
8. HELLER, MONTANA MERIDEN 12.947 3.00 3.00
9. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 15.259 2.00 2.00
10. HUDSON, AVA PAOLA 20.625 0.00 0.00
11. ROUDYBUSH, CHEYENNE BELLVIEW 21.134 0.00 0.00
SR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCOTT, MADISON PAMONA 22.270 10.00 10.00
2. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 24.421 9.00 9.00
3. LEUDKE, KAMRYN COLONY 28.100 8.00 8.00
4. BATHURST, SADIE ALLEN 28.970 7.00 7.00
5. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 31.769 6.00 6.00
6. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 32.571 5.00 5.00
7. HELLER, MONTANA MERIDEN 32.597 4.00 4.00
8. KELLY, GEORGIA EUREKA 37.866 3.00 3.00
9. THRUSH, DESTINEE ABILENE 40.049 2.00 2.00
10. ROUDYBUSH, CHEYENNE BELLVIEW 26.304 0.00 0.00
11. HUGHES, BROOK GARNETT 100.000 0.00 0.00
12. KVACIK, NORA DWIGHT 100.000 0.00 0.00
SR Saddle Bronc
Place Member Name City Score Points AA Points
1. MINDEN, LOGAN PARKER 0.0 0.00 0.00
2. DAVIS, BOBBY GODDARD 0.0 0.00 0.00
3. NUESSEN, BRENNEN HUMBOLT 0.0 0.00 0.00
Sr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DEES, PENELOPE PAOLA 18.058 10.00 10.00
2. ZOOK, BRYLEE GARNETT 18.264 9.00 9.00
3. KELLY, GEORGIA EUREKA 18.578 8.00 8.00
4. SCOTT, MADISON PAMONA 18.600 7.00 7.00
5. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 18.635 6.00 6.00
6. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 19.005 5.00 5.00
7. HELLER, MONTANA MERIDEN 19.259 4.00 4.00
8. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 19.544 3.00 3.00
9. THRUSH, DESTINEE ABILENE 19.611 2.00 2.00
10. BATHURST, SADIE ALLEN 19.908 1.00 1.00
11. ROUDYBUSH, CHEYENNE BELLVIEW 19.267 0.00 0.00
12. KVACIK, NORA DWIGHT 19.483 0.00 0.00
13. HUGHES, BROOK GARNETT 20.339 0.00 0.00
14. LEUDKE, KAMRYN COLONY 21.789 0.00 0.00
15. JANTZ, KENDRA ABILENE 25.147 0.00 0.00
Sr Boys Tie Down
Place Member Name City Time Points AA Points
1. NEWELL, CAUY LANE 17.034 10.00 10.00
2. MILLER, KARTER WELDA 28.810 9.00 9.00
3. KOCH, BRODIN CLYDE 34.880 8.00 8.00
4. KOCH, TREXTIN CLYDE 100.000 0.00 0.00
5. RESER, BRONC DELIA 100.000 0.00 0.00
6. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
7. MILLER, KOBEY WELDA 100.000 0.00 0.00
8. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
9. PROUTY, BRODY BALDWIN 100.000 0.00 0.00
Sr Girl Chute Doggin
Place Member Name City Time Points AA Points
1. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 23.237 10.00 10.00
2. HUGHES, BROOK GARNETT 28.200 9.00 9.00
3. HELLER, MONTANA MERIDEN 100.000 0.00 0.00
4. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 100.000 0.00 0.00
5. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
Sr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 2.941 10.00 10.00
2. RESER, DALI DELIA 4.094 9.00 9.00
3. HELLER, MONTANA MERIDEN 100.000 0.00 0.00
4. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 100.000 0.00 0.00
5. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 100.000 0.00 0.00
6. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
7. LEWIS, ISABELA EUREKA 100.000 0.00 0.00
8. DEES, PENELOPE PAOLA 100.000 0.00 0.00
9. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
10. LEUDKE, KAMRYN COLONY 100.000 0.00 0.00
11. SCOTT, MADISON PAMONA 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MILLER, KARTER WELDA 7.673 10.00 10.00
2. MILLER, KOBEY WELDA 14.301 9.00 9.00
3. KOCH, TREXTIN CLYDE 38.731 8.00 8.00
4. KOCH, BRODIN CLYDE 42.723 7.00 7.00
5. PATRY, JAYDEN DWIGHT 46.292 0.00 0.00
6. RESER, DALI DELIA 100.000 0.00 0.00
7. RESER, BRONC DELIA 100.000 0.00 0.00
8. LAWTON, JUSTUS PAXICO 100.000 0.00 0.00
9. LAWTON, JUSTIN PAXICO 100.000 0.00 0.00
10. NEWELL, CAUY LANE 100.000 0.00 0.00
11. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
12. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
13. BOATWRIGHT, MAREK ALMA 100.000 0.00 0.00
14. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
15. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MILLER, KOBEY WELDA 13.194 10.00 10.00
2. MILLER, KARTER WELDA 15.149 9.00 9.00
3. ZOOK, BRYLEE GARNETT 15.900 8.00 8.00
4. JACOBS, KADEN SCRANTON 29.308 7.00 7.00
5. NEWELL, CAUY LANE 32.245 6.00 6.00
6. NEWELL, CADEN LANE 33.423 5.00 5.00
7. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 34.488 4.00 4.00
8. LAWTON, JUSTUS PAXICO 34.592 3.00 3.00
9. KOCH, TREXTIN CLYDE 100.000 0.00 0.00
10. KOCH, BRODIN CLYDE 100.000 0.00 0.00
11. RESER, DALI DELIA 100.000 0.00 0.00
12. RESER, BRONC DELIA 100.000 0.00 0.00
13. LAWTON, JUSTIN PAXICO 100.000 0.00 0.00
Sr. Bareback Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. DAVIS, BOBBY GODDARD 59.0 10.00 10.00