Scores Listing for North Topeka #2(08/01/2021-North Topeka)

Scores Listing for North Topeka #2(North Topeka)
JR Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 14.708 10.00 10.00
2. POTTER, GARREN BERRYTON 15.880 9.00 9.00
3. POTTER, GANNON BERRYTON 17.333 8.00 8.00
4. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 17.888 7.00 7.00
5. MORRISON, ELY LAWRENCE 18.150 6.00 6.00
6. HOEFER, CODY BENTON 19.177 5.00 5.00
7. MILLER, KOIY WELDA 20.142 4.00 4.00
8. SHANNON, CREED HUMBOLDT 23.940 3.00 3.00
9. LAWTON, TRENTON PAXICO 26.174 2.00 2.00
10. KRULL, REED BLUE MOUND 100.000 0.00 0.00
11. HUDSON, COLTON PAOLA 100.000 0.00 0.00
JR Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 0.0 0.00 0.00
JR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 7.980 10.00 10.00
2. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 12.944 9.00 9.00
3. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 14.472 8.00 8.00
4. SLY, KYLEY DELPHOS 15.346 7.00 7.00
5. SLY, MADISYN DELPHOS 16.262 6.00 6.00
6. MATZKE, HADDIE WHEATON 17.720 5.00 5.00
7. HART, ELLIE PAOLA 19.076 4.00 4.00
8. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 19.855 3.00 3.00
9. HART, MAGGIE PAOLA 21.145 2.00 2.00
10. MILLER, TATUM PAXICO 23.131 1.00 1.00
11. KAHLE, KELCEE HOYT 23.409 0.00 0.00
12. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 27.113 0.00 0.00
13. DECKER, BRENTLEY EUREKA 37.391 0.00 0.00
14. ZOOK, BREKYN GARNETT 100.000 0.00 0.00
15. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 100.000 0.00 0.00
JR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HART, MAGGIE PAOLA 24.098 10.00 10.00
2. SLY, KYLEY DELPHOS 24.139 9.00 9.00
3. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 24.359 8.00 8.00
4. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 24.435 7.00 7.00
5. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 25.183 6.00 6.00
6. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 26.742 5.00 5.00
7. KAHLE, KELCEE HOYT 28.300 4.00 4.00
8. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 28.398 3.00 3.00
9. MATZKE, HADDIE WHEATON 28.639 2.00 2.00
10. MILLER, TATUM PAXICO 29.130 1.00 1.00
11. SLY, MADISYN DELPHOS 29.505 0.00 0.00
12. HART, ELLIE PAOLA 30.623 0.00 0.00
13. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 31.022 0.00 0.00
14. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 36.226 0.00 0.00
15. O'DELL, ALAINA LEE SUMMIT 100.000 0.00 0.00
JR Steer Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. KRULL, REED BLUE MOUND 77.0 10.00 10.00
2. SHANNON, CREED HUMBOLDT 66.0 9.00 9.00
3. HUDSON, COLTON PAOLA 0.0 0.00 0.00
Jr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MATZKE, HADDIE WHEATON 17.152 10.00 10.00
2. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 17.272 9.00 9.00
3. HART, MAGGIE PAOLA 17.670 8.00 8.00
4. ZOOK, BREKYN GARNETT 18.029 7.00 7.00
5. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 18.181 6.00 6.00
6. MILLER, TATUM PAXICO 18.659 5.00 5.00
7. SLY, MADISYN DELPHOS 18.790 4.00 4.00
8. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 19.144 3.00 3.00
9. KAHLE, KELCEE HOYT 19.158 2.00 2.00
10. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 19.250 1.00 1.00
11. DECKER, BRENTLEY EUREKA 19.882 0.00 0.00
12. HART, ELLIE PAOLA 20.084 0.00 0.00
13. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 21.239 0.00 0.00
14. SLY, KYLEY DELPHOS 21.748 0.00 0.00
15. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 22.748 0.00 0.00
16. O'DELL, ALAINA LEE SUMMIT 100.000 0.00 0.00
Jr Boys Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KRULL, REED BLUE MOUND 12.928 10.00 10.00
2. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 14.262 9.00 9.00
3. POTTER, GANNON BERRYTON 14.969 8.00 8.00
4. O'BANNON, TRISTAN GREELY 32.754 7.00 7.00
5. POTTER, GARREN BERRYTON 100.000 0.00 0.00
6. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
7. MILLER, KOIY WELDA 100.000 0.00 0.00
8. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
9. HOEFER, CODY BENTON 100.000 0.00 0.00
10. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 100.000 0.00 0.00
Jr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BREKYN GARNETT 12.510 10.00 10.00
2. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 100.000 0.00 0.00
3. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 100.000 0.00 0.00
4. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 100.000 0.00 0.00
5. SLY, KYLEY DELPHOS 100.000 0.00 0.00
6. SLY, MADISYN DELPHOS 100.000 0.00 0.00
7. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 100.000 0.00 0.00
8. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 100.000 0.00 0.00
9. KAHLE, KELCEE HOYT 100.000 0.00 0.00
10. MILLER, TATUM PAXICO 100.000 0.00 0.00
11. MATZKE, HADDIE WHEATON 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 11.897 10.00 10.00
2. ZOOK, BREKYN GARNETT 31.802 9.00 9.00
3. SHANNON, CREED HUMBOLDT 33.903 8.00 8.00
4. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
5. O'BANNON, TRISTAN GREELY 100.000 0.00 0.00
6. LAWTON, TRENTON PAXICO 100.000 0.00 0.00
7. KRULL, REED BLUE MOUND 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SHANNON, CREED HUMBOLDT 16.528 10.00 10.00
2. BOATWRIGHT, AUSTIN ALMA 26.546 9.00 9.00
3. LAWTON, TRENTON PAXICO 45.706 8.00 8.00
4. POTTER, GANNON BERRYTON 46.947 7.00 7.00
5. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
6. O'BANNON, TRISTAN GREELY 100.000 0.00 0.00
7. HOEFER, CODY BENTON 100.000 0.00 0.00
8. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 100.000 0.00 0.00
9. KRULL, REED BLUE MOUND 100.000 0.00 0.00
NON MEMBER
Place Member Name City Score Points AA Points
1. MCKEIRNAN, SOPHIA OLATHE 0.0 0.00 0.00
2. MCKINNEY, GUS WAMEGO 0.0 0.00 0.00
3. REED, KILLION SABETHA 0.0 0.00 0.00
4. REED, DEZI SABETHA 0.0 0.00 0.00
5. MOELLER, KIPLYNNE SABETHA 0.0 0.00 0.00
PW Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 17.684 10.00 10.00
2. ZOOK, BRITNI GARNETT 18.438 9.00 9.00
3. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 18.650 8.00 8.00
4. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 19.214 7.00 7.00
5. KRULL, RYDER BLUE MOUND 19.531 6.00 6.00
6. PROUTY, MAE BALDWIN 20.627 5.00 5.00
7. HUPKA, HUDSON BEATRICE 20.725 4.00 4.00
8. DECKER, MAYLEY EUREKA 21.316 3.00 3.00
9. BERRY, MACY LEONARDVILLE 21.359 2.00 2.00
10. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 21.917 1.00 1.00
11. SMITH, KAYLOR CLIFTON 22.395 0.00 0.00
12. SECK, REATA LOUISBURG 22.823 0.00 0.00
13. HART, CALLIE PAOLA 24.234 0.00 0.00
14. PROUTY, EVERETT BALDWIN 24.450 0.00 0.00
15. SHANNON, CREW HUMBOLDT 26.168 0.00 0.00
16. HOEFER, JAKE BENTON 27.716 0.00 0.00
17. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 29.442 0.00 0.00
18. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 35.472 0.00 0.00
19. TAYLOR, LUKAS COLONY 42.002 0.00 0.00
20. MCKEIRNAN, SOPHIA OLATHE 100.000 0.00 0.00
21. DAVIS, GRACIE GODDARD 100.000 0.00 0.00
22. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 100.000 0.00 0.00
PW Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SPENCER, AUSTON PAMONA 16.944 10.00 10.00
2. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 25.124 9.00 9.00
3. MILLER, KREED WELDA 28.176 8.00 8.00
4. HOEFER, JAKE BENTON 31.330 7.00 7.00
5. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 31.359 6.00 6.00
6. ERICHSEN, BEN BEATRICE 34.123 5.00 5.00
7. LAWTON, JACOB PAXICO 35.935 4.00 4.00
8. RESER, COLT EDWARD DELIA 51.344 3.00 3.00
9. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 59.011 2.00 2.00
10. SHANNON, CREW HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
11. TAYLOR, LUKAS COLONY 100.000 0.00 0.00
12. PROUTY, EVERETT BALDWIN 100.000 0.00 0.00
PW Calf Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. LAWTON, JACOB PAXICO 0.0 0.00 0.00
2. REED, DEZI SABETHA 0.0 0.00 0.00
3. VOSS, MADISON SCRANTON 0.0 0.00 0.00
4. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 0.0 0.00 0.00
PW Dummy Roping
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SMITH, KAYLOR CLIFTON 9.0 10.00 10.00
2. KRULL, RYDER BLUE MOUND 8.0 9.00 9.00
3. DECKER, MAYLEY EUREKA 5.0 7.50 7.50
4. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 5.0 7.50 7.50
5. HUPKA, HUDSON BEATRICE 4.0 6.00 6.00
6. PACK, GW DORRANCE 3.0 4.50 4.50
7. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 3.0 4.50 4.50
8. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 2.0 2.50 2.50
9. O'BANNON, VIRGIL GREELEY 2.0 2.50 2.50
10. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 1.0 0.50 0.50
11. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 1.0 0.50 0.50
12. DURAND, KASON GARNETT 0.0 0.00 0.00
13. OUELLETTE, PAISLEY RANTOUL 0.0 0.00 0.00
14. HART, CALLIE PAOLA 0.0 0.00 0.00
15. SECK, REATA LOUISBURG 0.0 0.00 0.00
PW Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BRITNI GARNETT 15.086 10.00 10.00
2. PROUTY, MAE BALDWIN 15.417 9.00 9.00
3. BERRY, MACY LEONARDVILLE 28.800 8.00 8.00
4. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
PW Goat Tail Untying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DECKER, MAYLEY EUREKA 7.858 10.00 10.00
2. KRULL, RYDER BLUE MOUND 8.291 9.00 9.00
3. SMITH, KAYLOR CLIFTON 8.954 8.00 8.00
4. HUPKA, HUDSON BEATRICE 9.108 7.00 7.00
5. HART, CALLIE PAOLA 9.506 6.00 6.00
6. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 9.774 5.00 5.00
7. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 10.288 4.00 4.00
8. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 11.639 3.00 3.00
9. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 12.132 2.00 2.00
10. O'BANNON, VIRGIL GREELEY 13.178 1.00 1.00
11. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 13.185 0.00 0.00
12. PACK, GW DORRANCE 14.770 0.00 0.00
13. OUELLETTE, PAISLEY RANTOUL 15.081 0.00 0.00
14. DURAND, KASON GARNETT 16.735 0.00 0.00
15. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 17.238 0.00 0.00
16. SECK, REATA LOUISBURG 17.929 0.00 0.00
17. LAWTON, NATHANIEL PAXICO 19.049 0.00 0.00
PW Mounted Dummy Rop
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 4.444 10.00 10.00
2. PROUTY, MAE BALDWIN 5.181 9.00 9.00
3. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 5.785 8.00 8.00
4. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 6.084 7.00 7.00
5. ERICHSEN, BEN BEATRICE 7.391 6.00 6.00
6. SPENCER, AUSTON PAMONA 18.683 5.00 5.00
7. ZOOK, BRITNI GARNETT 19.958 4.00 4.00
8. HOEFER, JAKE BENTON 20.706 3.00 3.00
9. RESER, COLT EDWARD DELIA 29.121 2.00 2.00
10. MILLER, KREED WELDA 100.000 0.00 0.00
11. SHANNON, CREW HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
12. TAYLOR, LUKAS COLONY 100.000 0.00 0.00
13. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
PW Mutton Busting
Place Member Name City Score Points AA Points
1. HUPKA, HUDSON BEATRICE 82.0 10.00 10.00
2. SMITH, KAYLOR CLIFTON 79.0 9.00 9.00
3. HART, CALLIE PAOLA 78.0 8.00 8.00
4. RAY, KOLTER DERBY 73.0 7.00 7.00
5. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 72.0 6.00 6.00
6. DURAND, KASON GARNETT 70.0 4.50 4.50
7. PACK, GW DORRANCE 70.0 4.50 4.50
8. DECKER, MAYLEY EUREKA 0.0 0.00 0.00
9. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 0.0 0.00 0.00
10. LAWTON, NATHANIEL PAXICO 0.0 0.00 0.00
11. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 0.0 0.00 0.00
12. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 0.0 0.00 0.00
13. REED, KILLION SABETHA 0.0 0.00 0.00
14. KRULL, RYDER BLUE MOUND 0.0 0.00 0.00
15. SECK, REATA LOUISBURG 0.0 0.00 0.00
16. RESER, ROAN DELIA 0.0 0.00 0.00
17. MOELLER, KIPLYNNE SABETHA 0.0 0.00 0.00
PW Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 24.277 10.00 10.00
2. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 25.897 9.00 9.00
3. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 27.628 8.00 8.00
4. KRULL, RYDER BLUE MOUND 29.425 7.00 7.00
5. SMITH, KAYLOR CLIFTON 31.047 6.00 6.00
6. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 31.880 5.00 5.00
7. BERRY, MACY LEONARDVILLE 32.430 4.00 4.00
8. HUPKA, HUDSON BEATRICE 32.600 3.00 3.00
9. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 33.324 2.00 2.00
10. DECKER, MAYLEY EUREKA 33.522 1.00 1.00
11. HART, CALLIE PAOLA 35.208 0.00 0.00
12. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 40.246 0.00 0.00
13. HOEFER, JAKE BENTON 40.304 0.00 0.00
14. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 41.655 0.00 0.00
15. ERICHSEN, BEN BEATRICE 41.934 0.00 0.00
16. TAYLOR, LUKAS COLONY 52.433 0.00 0.00
17. SHANNON, CREW HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
18. ZOOK, BRITNI GARNETT 100.000 0.00 0.00
19. SECK, REATA LOUISBURG 100.000 0.00 0.00
20. PROUTY, MAE BALDWIN 100.000 0.00 0.00
21. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Roper
Place Member Name City Time Points AA Points
1. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 6.282 10.00 10.00
2. MILLER, KOBEY WELDA 8.155 9.00 9.00
3. KOCH, BRODIN CONCORDIA 10.928 8.00 8.00
4. JACOBS, KADEN SCRANTON 11.772 7.00 7.00
5. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 12.563 6.00 6.00
6. DEES, PENELOPE PAOLA 15.028 5.00 5.00
7. POTTER, GANNON BERRYTON 19.793 4.00 4.00
8. ZOOK, BRYLEE GARNETT 20.906 3.00 3.00
9. KOCH, TREXTIN CONCORDIA 20.929 2.00 2.00
10. O'BANNON, TRISTAN GREELY 21.088 1.00 1.00
11. SHANNON, CREED HUMBOLDT 24.921 0.00 0.00
12. SCOTT, MADISON PAMONA 29.680 0.00 0.00
13. NEWELL, CAUY LANE 100.000 0.00 0.00
14. HELLER, MONTANA MERIDEN 100.000 0.00 0.00
15. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
16. ZOOK, BREKYN GARNETT 100.000 0.00 0.00
17. KRULL, REED BLUE MOUND 100.000 0.00 0.00
18. PROUTY, BRODY BALDWIN 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Runner
Place Member Name City Time Points AA Points
1. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 6.282 10.00 10.00
2. ZOOK, BREKYN GARNETT 8.155 9.00 9.00
3. SLY, KYLEY DELPHOS 10.928 8.00 8.00
4. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 11.772 7.00 7.00
5. JACOBS, KADEN SCRANTON 12.563 6.00 6.00
6. NEWELL, CAUY LANE 15.028 5.00 5.00
7. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 19.793 4.00 4.00
8. SHANNON, CURT HUMBOLDT 20.906 3.00 3.00
9. SLY, MADISYN DELPHOS 20.929 2.00 2.00
10. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 21.088 1.00 1.00
11. HUGHES, BROOK GARNETT 24.921 0.00 0.00
12. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 29.680 0.00 0.00
13. HELLER, MONTANA MERIDEN 100.000 0.00 0.00
14. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
15. MILLER, KOBEY WELDA 100.000 0.00 0.00
16. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
17. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 100.000 0.00 0.00
18. DEES, PENELOPE PAOLA 100.000 0.00 0.00
SR Boy Chute Dogging
Place Member Name City Time Points AA Points
1. JACOBS, KADEN SCRANTON 3.182 10.00 10.00
2. KOCH, TAYLOR CLYDE 4.244 9.00 9.00
3. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 4.492 8.00 8.00
4. NEWELL, CADEN LANE 12.976 7.00 7.00
5. KOCH, BRODIN CONCORDIA 16.105 6.00 6.00
6. KOCH, TREXTIN CONCORDIA 16.287 5.00 5.00
7. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 16.817 4.00 4.00
8. NEWELL, CAUY LANE 20.815 3.00 3.00
9. LAWTON, JUSTIN PAXICO 23.359 2.00 2.00
10. MILLER, KOBEY WELDA 26.387 1.00 1.00
11. BARKER, HOLDEN COLONY 29.609 0.00 0.00
12. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
SR Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SHANNON, CURT HUMBOLDT 0.0 0.00 0.00
2. MCKINNEY, GUS WAMEGO 0.0 0.00 0.00
SR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 9.331 10.00 10.00
2. HELLER, MONTANA MERIDEN 9.844 9.00 9.00
3. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 10.163 8.00 8.00
4. LEUDKE, KAMRYN COLONY 10.764 7.00 7.00
5. ZOOK, BRYLEE GARNETT 11.223 6.00 6.00
6. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 12.804 5.00 5.00
7. HUGHES, BROOK GARNETT 13.577 4.00 4.00
8. MALCHOW, ALYSSA BEATRICE 14.024 3.00 3.00
9. GIBSON, KILEY TOPEKA 14.438 2.00 2.00
10. SCOTT, MADISON PAMONA 100.000 0.00 0.00
11. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 100.000 0.00 0.00
12. RESER, DALI DELIA 100.000 0.00 0.00
SR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCOTT, MADISON PAMONA 21.467 10.00 10.00
2. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 21.969 9.00 9.00
3. DAME, KIMBER AMSTERDAM 22.393 8.00 8.00
4. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 22.508 7.00 7.00
5. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 23.016 6.00 6.00
6. THRUSH, DESTINEE ABILENE 24.592 5.00 5.00
7. HUGHES, BROOK GARNETT 24.772 4.00 4.00
8. DIEBOLD, AMANDA EXCELSIOR SPRINGS 25.813 3.00 3.00
9. LEUDKE, KAMRYN COLONY 25.897 2.00 2.00
10. BATHURST, SADIE ALLEN 27.996 1.00 1.00
11. MALCHOW, ALYSSA BEATRICE 28.421 0.00 0.00
12. GIBSON, KILEY TOPEKA 30.000 0.00 0.00
13. HELLER, MONTANA MERIDEN 33.988 0.00 0.00
14. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 100.000 0.00 0.00
SR Saddle Bronc
Place Member Name City Score Points AA Points
1. MINDEN, LOGAN PARKER 0.0 0.00 0.00
2. DAVIS, BOBBY GODDARD 0.0 0.00 0.00
3. NUESSEN, BRENNEN HUMBOLT 0.0 0.00 0.00
Sr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BRYLEE GARNETT 17.184 10.00 10.00
2. DEES, PENELOPE PAOLA 17.438 9.00 9.00
3. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 18.108 8.00 8.00
4. BATHURST, SADIE ALLEN 18.155 7.00 7.00
5. HELLER, MONTANA MERIDEN 18.158 6.00 6.00
6. SCOTT, MADISON PAMONA 18.176 5.00 5.00
7. THRUSH, DESTINEE ABILENE 18.317 4.00 4.00
8. MALCHOW, ALYSSA BEATRICE 18.730 3.00 3.00
9. DIEBOLD, AMANDA EXCELSIOR SPRINGS 18.908 2.00 2.00
10. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 18.965 1.00 1.00
11. HUGHES, BROOK GARNETT 19.065 0.00 0.00
12. LEUDKE, KAMRYN COLONY 19.081 0.00 0.00
13. GIBSON, KILEY TOPEKA 19.157 0.00 0.00
14. DAME, KIMBER AMSTERDAM 27.947 0.00 0.00
15. KELLY, GEORGIA EUREKA 27.961 0.00 0.00
16. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
17. JANTZ, KENDRA ABILENE 100.000 0.00 0.00
Sr Boys Tie Down
Place Member Name City Time Points AA Points
1. NEWELL, CAUY LANE 15.915 10.00 10.00
2. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 24.529 9.00 9.00
3. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
4. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
5. MILLER, KOBEY WELDA 100.000 0.00 0.00
6. KOCH, BRODIN CONCORDIA 100.000 0.00 0.00
7. KOCH, TREXTIN CONCORDIA 100.000 0.00 0.00
8. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
9. PROUTY, BRODY BALDWIN 100.000 0.00 0.00
10. RESER, BRONC DELIA 100.000 0.00 0.00
Sr Girl Chute Doggin
Place Member Name City Time Points AA Points
1. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 5.145 10.00 10.00
2. HUGHES, BROOK GARNETT 29.033 9.00 9.00
3. CRAMER, DANALI TOPEKA 30.381 8.00 8.00
4. HELLER, MONTANA MERIDEN 100.000 0.00 0.00
5. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
6. DIEBOLD, AMANDA EXCELSIOR SPRINGS 100.000 0.00 0.00
Sr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. LEUDKE, KAMRYN COLONY 2.990 10.00 10.00
2. SCOTT, MADISON PAMONA 3.676 9.00 9.00
3. DEES, PENELOPE PAOLA 4.752 8.00 8.00
4. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 6.380 7.00 7.00
5. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 9.650 6.00 6.00
6. HELLER, MONTANA MERIDEN 13.076 5.00 5.00
7. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 100.000 0.00 0.00
8. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
9. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
10. GIBSON, KILEY TOPEKA 100.000 0.00 0.00
11. DIEBOLD, AMANDA EXCELSIOR SPRINGS 100.000 0.00 0.00
12. CRAMER, DANALI TOPEKA 100.000 0.00 0.00
13. RESER, DALI DELIA 100.000 0.00 0.00
14. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KOCH, TAYLOR CLYDE 11.056 10.00 10.00
2. MILLER, KOBEY WELDA 18.715 9.00 9.00
3. RESER, BRONC DELIA 19.677 8.00 8.00
4. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 28.399 7.00 7.00
5. MILLER, KARTER WELDA 28.755 6.00 6.00
6. NEWELL, CAUY LANE 30.320 5.00 5.00
7. NEWELL, CADEN LANE 34.249 4.00 4.00
8. ZOOK, BRYLEE GARNETT 37.463 3.00 3.00
9. BOATWRIGHT, MAREK ALMA 100.000 0.00 0.00
10. LAWTON, JUSTUS PAXICO 100.000 0.00 0.00
11. LAWTON, JUSTIN PAXICO 100.000 0.00 0.00
12. KOCH, BRODIN CONCORDIA 100.000 0.00 0.00
13. KOCH, TREXTIN CONCORDIA 100.000 0.00 0.00
14. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
15. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
16. RESER, DALI DELIA 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MILLER, KOBEY WELDA 12.439 10.00 10.00
2. NEWELL, CAUY LANE 13.317 9.00 9.00
3. LAWTON, JUSTIN PAXICO 17.156 8.00 8.00
4. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 24.211 7.00 7.00
5. KOCH, TREXTIN CONCORDIA 28.978 6.00 6.00
6. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 34.971 5.00 5.00
7. KOCH, BRODIN CONCORDIA 36.238 4.00 4.00
8. JACOBS, KADEN SCRANTON 37.298 3.00 3.00
9. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
10. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
11. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
12. LAWTON, JUSTUS PAXICO 100.000 0.00 0.00
13. RESER, BRONC DELIA 100.000 0.00 0.00
14. RESER, DALI DELIA 100.000 0.00 0.00
Sr. Bareback Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. DAVIS, BOBBY GODDARD 0.0 0.00 0.00