Scores Listing for North Topeka #1(07/31/2021-North Topeka)

Scores Listing for North Topeka #1(North Topeka)
JR Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KRULL, REED BLUE MOUND 12.501 10.00 10.00
2. POTTER, GANNON BERRYTON 14.924 9.00 9.00
3. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 16.047 8.00 8.00
4. MORRISON, ELY LAWRENCE 16.454 7.00 7.00
5. SHANNON, CREED HUMBOLDT 16.661 6.00 6.00
6. POTTER, GARREN BERRYTON 16.992 5.00 5.00
7. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 18.505 4.00 4.00
8. HOEFER, CODY BENTON 18.557 3.00 3.00
9. MILLER, KOIY WELDA 21.539 2.00 2.00
10. LAWTON, TRENTON PAXICO 22.116 1.00 1.00
11. REZAC, COLLIN TOPEKA 100.000 0.00 0.00
12. HUDSON, COLTON PAOLA 100.000 0.00 0.00
JR Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 80.0 10.00 10.00
JR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 8.917 10.00 10.00
2. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 14.466 9.00 9.00
3. HART, MAGGIE PAOLA 14.727 8.00 8.00
4. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 15.667 7.00 7.00
5. MILLER, TATUM PAXICO 15.710 6.00 6.00
6. MATZKE, HADDIE WHEATON 15.891 5.00 5.00
7. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 16.663 4.00 4.00
8. ZOOK, BREKYN GARNETT 18.105 3.00 3.00
9. HART, ELLIE PAOLA 19.784 2.00 2.00
10. KAHLE, KELCEE HOYT 22.170 1.00 1.00
11. DECKER, BRENTLEY EUREKA 26.872 0.00 0.00
12. SLY, MADISYN DELPHOS 29.037 0.00 0.00
13. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 100.000 0.00 0.00
14. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 100.000 0.00 0.00
15. SLY, KYLEY DELPHOS 100.000 0.00 0.00
JR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MATZKE, HADDIE WHEATON 23.527 10.00 10.00
2. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 23.723 9.00 9.00
3. HART, MAGGIE PAOLA 24.493 8.00 8.00
4. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 25.698 7.00 7.00
5. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 26.670 5.50 5.50
6. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 26.670 5.50 5.50
7. SLY, KYLEY DELPHOS 27.246 4.00 4.00
8. KAHLE, KELCEE HOYT 28.218 3.00 3.00
9. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 29.436 2.00 2.00
10. MILLER, TATUM PAXICO 30.592 1.00 1.00
11. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 31.565 0.00 0.00
12. SLY, MADISYN DELPHOS 100.000 0.00 0.00
13. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 100.000 0.00 0.00
14. HART, ELLIE PAOLA 100.000 0.00 0.00
15. O'DELL, ALAINA LEE SUMMIT 100.000 0.00 0.00
JR Steer Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. HENSLEY, EASTON PAOLA 68.0 10.00 10.00
2. SHANNON, CREED HUMBOLDT 0.0 0.00 0.00
3. KRULL, REED BLUE MOUND 0.0 0.00 0.00
4. HUDSON, COLTON PAOLA 0.0 0.00 0.00
Jr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MATZKE, HADDIE WHEATON 17.503 10.00 10.00
2. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 17.517 9.00 9.00
3. ZOOK, BREKYN GARNETT 17.600 8.00 8.00
4. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 17.811 7.00 7.00
5. HART, MAGGIE PAOLA 17.976 6.00 6.00
6. MILLER, TATUM PAXICO 18.589 5.00 5.00
7. KAHLE, KELCEE HOYT 18.849 4.00 4.00
8. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 19.177 3.00 3.00
9. SLY, MADISYN DELPHOS 19.440 2.00 2.00
10. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 20.004 1.00 1.00
11. O'DELL, ALAINA LEE SUMMIT 20.136 0.00 0.00
12. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 20.620 0.00 0.00
13. DECKER, BRENTLEY EUREKA 21.446 0.00 0.00
14. HART, ELLIE PAOLA 22.630 0.00 0.00
15. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 23.973 0.00 0.00
16. SLY, KYLEY DELPHOS 27.133 0.00 0.00
Jr Boys Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. O'BANNON, TRISTAN GREELY 7.314 10.00 10.00
2. POTTER, GANNON BERRYTON 9.849 9.00 9.00
3. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 15.703 8.00 8.00
4. POTTER, GARREN BERRYTON 100.000 0.00 0.00
5. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
6. MILLER, KOIY WELDA 100.000 0.00 0.00
7. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
8. HOEFER, CODY BENTON 100.000 0.00 0.00
9. REZAC, COLLIN TOPEKA 100.000 0.00 0.00
10. KRULL, REED BLUE MOUND 100.000 0.00 0.00
11. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 100.000 0.00 0.00
Jr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MILLER, TATUM PAXICO 6.131 10.00 10.00
2. ZOOK, BREKYN GARNETT 19.230 9.00 9.00
3. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 100.000 0.00 0.00
4. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 100.000 0.00 0.00
5. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 100.000 0.00 0.00
6. SLY, KYLEY DELPHOS 100.000 0.00 0.00
7. SLY, MADISYN DELPHOS 100.000 0.00 0.00
8. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 100.000 0.00 0.00
9. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 100.000 0.00 0.00
10. KAHLE, KELCEE HOYT 100.000 0.00 0.00
11. MATZKE, HADDIE WHEATON 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KRULL, REED BLUE MOUND 16.261 10.00 10.00
2. ZOOK, BREKYN GARNETT 16.542 9.00 9.00
3. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 25.355 8.00 8.00
4. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
5. O'BANNON, TRISTAN GREELY 100.000 0.00 0.00
6. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
7. LAWTON, TRENTON PAXICO 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 17.168 10.00 10.00
2. KRULL, REED BLUE MOUND 23.039 9.00 9.00
3. LAWTON, TRENTON PAXICO 26.292 8.00 8.00
4. O'BANNON, TRISTAN GREELY 31.324 7.00 7.00
5. POTTER, GANNON BERRYTON 32.976 6.00 6.00
6. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
7. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
8. HOEFER, CODY BENTON 100.000 0.00 0.00
Jr. Bareback Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. HENSLEY, EASTON PAOLA 61.0 10.00 10.00
LATE FEE
Place Member Name City Score Points AA Points
1. HUDSON, COLTON PAOLA 0.0 0.00 0.00
2. SMITH, KAYLOR CLIFTON 0.0 0.00 0.00
3. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 0.0 0.00 0.00
NON MEMBER
Place Member Name City Score Points AA Points
1. HENSLEY, CADE 0.0 0.00 0.00
2. REZAC, KRISTEN TOPEKA 0.0 0.00 0.00
3. REZAC, COLLIN TOPEKA 0.0 0.00 0.00
4. REZAC, DALTON TOPEKA 0.0 0.00 0.00
PW Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 17.953 10.00 10.00
2. ZOOK, BRITNI GARNETT 18.502 9.00 9.00
3. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 19.275 8.00 8.00
4. KRULL, RYDER BLUE MOUND 19.345 7.00 7.00
5. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 19.355 6.00 6.00
6. PROUTY, MAE BALDWIN 20.435 5.00 5.00
7. BERRY, MACY LEONARDVILLE 21.787 4.00 4.00
8. SMITH, KAYLOR CLIFTON 21.839 3.00 3.00
9. DECKER, MAYLEY EUREKA 22.193 2.00 2.00
10. SECK, REATA LOUISBURG 22.563 1.00 1.00
11. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 23.937 0.00 0.00
12. HART, CALLIE PAOLA 24.093 0.00 0.00
13. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 24.330 0.00 0.00
14. HUPKA, HUDSON BEATRICE 24.510 0.00 0.00
15. PROUTY, EVERETT BALDWIN 24.733 0.00 0.00
16. HOEFER, JAKE BENTON 27.564 0.00 0.00
17. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 32.136 0.00 0.00
18. TAYLOR, LUKAS COLONY 38.214 0.00 0.00
19. DAVIS, GRACIE GODDARD 38.900 0.00 0.00
20. REZAC, DALTON TOPEKA 51.552 0.00 0.00
21. SHANNON, CREW HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
22. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 100.000 0.00 0.00
PW Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SPENCER, AUSTON PAMONA 19.719 10.00 10.00
2. RESER, COLT EDWARD DELIA 22.155 9.00 9.00
3. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 26.751 8.00 8.00
4. ERICHSEN, BEN BEATRICE 26.816 7.00 7.00
5. HOEFER, JAKE BENTON 29.730 6.00 6.00
6. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 31.917 5.00 5.00
7. PROUTY, EVERETT BALDWIN 32.073 4.00 4.00
8. LAWTON, JACOB PAXICO 37.212 3.00 3.00
9. MILLER, KREED WELDA 39.005 2.00 2.00
10. SHANNON, CREW HUMBOLDT 42.182 1.00 1.00
11. TAYLOR, LUKAS COLONY 100.000 0.00 0.00
12. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 100.000 0.00 0.00
PW Calf Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. LAWTON, JACOB PAXICO 0.0 0.00 0.00
2. HENSLEY, CADE 0.0 0.00 0.00
3. VOSS, MADISON SCRANTON 0.0 0.00 0.00
4. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 0.0 0.00 0.00
PW Dummy Roping
Place Member Name City Score Points AA Points
1. KRULL, RYDER BLUE MOUND 7.0 10.00 10.00
2. SMITH, KAYLOR CLIFTON 6.0 9.00 9.00
3. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 5.0 8.00 8.00
4. PACK, GW DORRANCE 4.0 6.50 6.50
5. O'BANNON, VIRGIL GREELEY 4.0 6.50 6.50
6. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 2.0 4.50 4.50
7. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 2.0 4.50 4.50
8. DURAND, KASON GARNETT 1.0 2.50 2.50
9. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 1.0 2.50 2.50
10. DECKER, MAYLEY EUREKA 0.0 0.00 0.00
11. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 0.0 0.00 0.00
12. OUELLETTE, PAISLEY RANTOUL 0.0 0.00 0.00
13. HART, CALLIE PAOLA 0.0 0.00 0.00
14. HUPKA, HUDSON BEATRICE 0.0 0.00 0.00
15. SECK, REATA LOUISBURG 0.0 0.00 0.00
PW Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BRITNI GARNETT 15.798 10.00 10.00
2. PROUTY, MAE BALDWIN 16.167 9.00 9.00
3. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 29.301 8.00 8.00
4. BERRY, MACY LEONARDVILLE 100.000 0.00 0.00
PW Goat Tail Untying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SMITH, KAYLOR CLIFTON 7.381 10.00 10.00
2. DECKER, MAYLEY EUREKA 7.574 9.00 9.00
3. PACK, GW DORRANCE 8.808 8.00 8.00
4. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 9.144 7.00 7.00
5. KRULL, RYDER BLUE MOUND 9.616 6.00 6.00
6. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 9.676 5.00 5.00
7. HART, CALLIE PAOLA 9.897 4.00 4.00
8. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 10.021 3.00 3.00
9. HUPKA, HUDSON BEATRICE 10.115 2.00 2.00
10. SECK, REATA LOUISBURG 10.854 1.00 1.00
11. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 11.040 0.00 0.00
12. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 13.608 0.00 0.00
13. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 14.870 0.00 0.00
14. O'BANNON, VIRGIL GREELEY 14.894 0.00 0.00
15. DURAND, KASON GARNETT 15.070 0.00 0.00
16. OUELLETTE, PAISLEY RANTOUL 16.199 0.00 0.00
17. LAWTON, NATHANIEL PAXICO 27.428 0.00 0.00
PW Mounted Dummy Rop
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 3.794 10.00 10.00
2. ZOOK, BRITNI GARNETT 4.060 9.00 9.00
3. SHANNON, CREW HUMBOLDT 9.373 8.00 8.00
4. HOEFER, JAKE BENTON 15.051 7.00 7.00
5. SPENCER, AUSTON PAMONA 25.510 6.00 6.00
6. ERICHSEN, BEN BEATRICE 100.000 0.00 0.00
7. MILLER, KREED WELDA 100.000 0.00 0.00
8. TAYLOR, LUKAS COLONY 100.000 0.00 0.00
9. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
10. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
11. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 100.000 0.00 0.00
12. REZAC, DALTON TOPEKA 100.000 0.00 0.00
13. PROUTY, MAE BALDWIN 100.000 0.00 0.00
14. RESER, COLT EDWARD DELIA 100.000 0.00 0.00
PW Mutton Busting
Place Member Name City Score Points AA Points
1. DECKER, MAYLEY EUREKA 82.0 10.00 10.00
2. RAY, KOLTER DERBY 81.0 9.00 9.00
3. PACK, GW DORRANCE 78.0 7.50 7.50
4. SMITH, KAYLOR CLIFTON 78.0 7.50 7.50
5. HUPKA, HUDSON BEATRICE 76.0 5.50 5.50
6. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 76.0 5.50 5.50
7. KRULL, RYDER BLUE MOUND 75.0 4.00 4.00
8. HART, CALLIE PAOLA 73.0 3.00 3.00
9. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 67.0 2.00 2.00
10. RESER, ROAN DELIA 62.0 1.00 1.00
11. DURAND, KASON GARNETT 0.0 0.00 0.00
12. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 0.0 0.00 0.00
13. LAWTON, NATHANIEL PAXICO 0.0 0.00 0.00
14. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 0.0 0.00 0.00
15. SECK, REATA LOUISBURG 0.0 0.00 0.00
PW Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 23.793 10.00 10.00
2. KRULL, RYDER BLUE MOUND 24.640 9.00 9.00
3. DECKER, MAYLEY EUREKA 26.804 8.00 8.00
4. HUPKA, HUDSON BEATRICE 27.090 7.00 7.00
5. SECK, REATA LOUISBURG 30.175 6.00 6.00
6. PROUTY, MAE BALDWIN 32.397 5.00 5.00
7. SMITH, KAYLOR CLIFTON 32.527 4.00 4.00
8. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 32.650 3.00 3.00
9. ZOOK, BRITNI GARNETT 34.505 2.00 2.00
10. ERICHSEN, BEN BEATRICE 35.305 1.00 1.00
11. SHANNON, CREW HUMBOLDT 37.377 0.00 0.00
12. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 38.379 0.00 0.00
13. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 40.356 0.00 0.00
14. HOEFER, JAKE BENTON 40.997 0.00 0.00
15. TAYLOR, LUKAS COLONY 50.889 0.00 0.00
16. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 52.842 0.00 0.00
17. REZAC, DALTON TOPEKA 73.909 0.00 0.00
18. BERRY, MACY LEONARDVILLE 100.000 0.00 0.00
19. HART, CALLIE PAOLA 100.000 0.00 0.00
20. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 100.000 0.00 0.00
21. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 100.000 0.00 0.00
22. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Roper
Place Member Name City Time Points AA Points
1. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 8.903 10.00 10.00
2. PROUTY, BRODY BALDWIN 11.706 9.00 9.00
3. NEWELL, CAUY LANE 12.631 8.00 8.00
4. MILLER, KOBEY WELDA 16.026 7.00 7.00
5. KOCH, TREXTIN CONCORDIA 18.847 6.00 6.00
6. KOCH, BRODIN CONCORDIA 20.921 5.00 5.00
7. ZOOK, BRYLEE GARNETT 24.023 4.00 4.00
8. O'BANNON, TRISTAN GREELY 24.818 3.00 3.00
9. HELLER, MONTANA MERIDEN 26.971 2.00 2.00
10. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
11. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
12. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
13. SCOTT, MADISON PAMONA 100.000 0.00 0.00
14. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 100.000 0.00 0.00
15. ZOOK, BREKYN GARNETT 100.000 0.00 0.00
16. DEES, PENELOPE PAOLA 100.000 0.00 0.00
17. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
18. KRULL, REED BLUE MOUND 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Runner
Place Member Name City Time Points AA Points
1. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 8.903 10.00 10.00
2. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 11.706 9.00 9.00
3. DEES, PENELOPE PAOLA 12.631 8.00 8.00
4. ZOOK, BREKYN GARNETT 16.026 7.00 7.00
5. SLY, MADISYN DELPHOS 18.847 6.00 6.00
6. SLY, KYLEY DELPHOS 20.921 5.00 5.00
7. SHANNON, CURT HUMBOLDT 24.023 4.00 4.00
8. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 24.818 3.00 3.00
9. MILLER, KARTER WELDA 26.971 2.00 2.00
10. NEWELL, CAUY LANE 100.000 0.00 0.00
11. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 100.000 0.00 0.00
12. HELLER, MONTANA MERIDEN 100.000 0.00 0.00
13. MILLER, KOBEY WELDA 100.000 0.00 0.00
14. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 100.000 0.00 0.00
15. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
16. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 100.000 0.00 0.00
17. HUGHES, BROOK GARNETT 100.000 0.00 0.00
18. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
SR Boy Chute Dogging
Place Member Name City Time Points AA Points
1. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 3.759 10.00 10.00
2. MILLER, KOBEY WELDA 7.609 9.00 9.00
3. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 8.054 8.00 8.00
4. BARKER, HOLDEN COLONY 9.233 7.00 7.00
5. KOCH, TREXTIN CONCORDIA 10.457 6.00 6.00
6. NEWELL, CAUY LANE 12.018 5.00 5.00
7. NEWELL, CADEN LANE 33.313 4.00 4.00
8. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
9. LAWTON, JUSTIN PAXICO 100.000 0.00 0.00
10. KOCH, BRODIN CONCORDIA 100.000 0.00 0.00
11. KOCH, TAYLOR CLYDE 100.000 0.00 0.00
12. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
SR Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SHANNON, CURT HUMBOLDT 79.0 10.00 10.00
2. HENSLEY, JACE PAOLA 0.0 0.00 0.00
SR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCOTT, MADISON PAMONA 8.691 10.00 10.00
2. HELLER, MONTANA MERIDEN 10.087 9.00 9.00
3. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 11.619 8.00 8.00
4. HUGHES, BROOK GARNETT 13.156 7.00 7.00
5. ZOOK, BRYLEE GARNETT 13.466 6.00 6.00
6. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 13.467 5.00 5.00
7. MALCHOW, ALYSSA BEATRICE 15.447 4.00 4.00
8. RESER, DALI DELIA 21.085 3.00 3.00
9. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 29.199 2.00 2.00
10. REZAC, KRISTEN TOPEKA 16.637 0.00 0.00
11. LEUDKE, KAMRYN COLONY 100.000 0.00 0.00
12. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 100.000 0.00 0.00
13. GIBSON, KILEY TOPEKA 100.000 0.00 0.00
SR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCOTT, MADISON PAMONA 22.276 10.00 10.00
2. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 22.583 9.00 9.00
3. HELLER, MONTANA MERIDEN 23.289 8.00 8.00
4. BATHURST, SADIE ALLEN 23.448 7.00 7.00
5. KELLY, GEORGIA EUREKA 23.873 6.00 6.00
6. THRUSH, DESTINEE ABILENE 26.392 5.00 5.00
7. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 27.524 4.00 4.00
8. GIBSON, KILEY TOPEKA 27.772 3.00 3.00
9. HUGHES, BROOK GARNETT 32.907 2.00 2.00
10. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 38.314 1.00 1.00
11. REZAC, KRISTEN TOPEKA 29.245 0.00 0.00
12. MALCHOW, ALYSSA BEATRICE 41.395 0.00 0.00
13. LEUDKE, KAMRYN COLONY 100.000 0.00 0.00
14. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 100.000 0.00 0.00
15. DAME, KIMBER AMSTERDAM 100.000 0.00 0.00
SR Saddle Bronc
Place Member Name City Score Points AA Points
1. MINDEN, LOGAN PARKER 61.0 10.00 10.00
2. DAVIS, BOBBY GODDARD 0.0 0.00 0.00
3. NUESSEN, BRENNEN HUMBOLT 0.0 0.00 0.00
Sr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 16.838 10.00 10.00
2. SCOTT, MADISON PAMONA 17.000 9.00 9.00
3. ZOOK, BRYLEE GARNETT 17.224 8.00 8.00
4. DEES, PENELOPE PAOLA 17.287 7.00 7.00
5. KELLY, GEORGIA EUREKA 17.493 6.00 6.00
6. HELLER, MONTANA MERIDEN 17.980 5.00 5.00
7. MALCHOW, ALYSSA BEATRICE 18.084 4.00 4.00
8. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 18.119 3.00 3.00
9. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 18.823 2.00 2.00
10. HUGHES, BROOK GARNETT 19.151 1.00 1.00
11. GIBSON, KILEY TOPEKA 19.241 0.00 0.00
12. JANTZ, KENDRA ABILENE 20.263 0.00 0.00
13. LEUDKE, KAMRYN COLONY 21.189 0.00 0.00
14. DAME, KIMBER AMSTERDAM 22.801 0.00 0.00
15. REZAC, KRISTEN TOPEKA 22.927 0.00 0.00
16. BATHURST, SADIE ALLEN 23.504 0.00 0.00
17. THRUSH, DESTINEE ABILENE 24.260 0.00 0.00
Sr Boys Tie Down
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MILLER, KOBEY WELDA 29.560 10.00 10.00
2. PROUTY, BRODY BALDWIN 29.962 9.00 9.00
3. MILLER, KARTER WELDA 37.569 8.00 8.00
4. NEWELL, CAUY LANE 37.877 7.00 7.00
5. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
6. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 100.000 0.00 0.00
7. KOCH, BRODIN CONCORDIA 100.000 0.00 0.00
8. KOCH, TREXTIN CONCORDIA 100.000 0.00 0.00
9. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
10. RESER, BRONC DELIA 100.000 0.00 0.00
Sr Girl Chute Doggin
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HUGHES, BROOK GARNETT 10.376 10.00 10.00
2. HELLER, MONTANA MERIDEN 15.789 9.00 9.00
3. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
4. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
5. CRAMER, DANALI TOPEKA 100.000 0.00 0.00
Sr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BRYLEE GARNETT 2.144 10.00 10.00
2. SCOTT, MADISON PAMONA 2.612 9.00 9.00
3. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 4.111 8.00 8.00
4. DEES, PENELOPE PAOLA 5.813 7.00 7.00
5. LEUDKE, KAMRYN COLONY 100.000 0.00 0.00
6. HELLER, MONTANA MERIDEN 100.000 0.00 0.00
7. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 100.000 0.00 0.00
8. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
9. GIBSON, KILEY TOPEKA 100.000 0.00 0.00
10. CRAMER, DANALI TOPEKA 100.000 0.00 0.00
11. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 100.000 0.00 0.00
12. RESER, DALI DELIA 100.000 0.00 0.00
13. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KOCH, BRODIN CONCORDIA 14.578 10.00 10.00
2. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 23.608 9.00 9.00
3. KOCH, TAYLOR CLYDE 39.261 8.00 8.00
4. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 46.927 7.00 7.00
5. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
6. NEWELL, CAUY LANE 100.000 0.00 0.00
7. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
8. MILLER, KOBEY WELDA 100.000 0.00 0.00
9. BOATWRIGHT, MAREK ALMA 100.000 0.00 0.00
10. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
11. LAWTON, JUSTUS PAXICO 100.000 0.00 0.00
12. LAWTON, JUSTIN PAXICO 100.000 0.00 0.00
13. KOCH, TREXTIN CONCORDIA 100.000 0.00 0.00
14. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
15. RESER, BRONC DELIA 100.000 0.00 0.00
16. RESER, DALI DELIA 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. NEWELL, CAUY LANE 10.276 10.00 10.00
2. RESER, DALI DELIA 15.765 9.00 9.00
3. MILLER, KOBEY WELDA 17.527 8.00 8.00
4. MILLER, KARTER WELDA 31.007 7.00 7.00
5. KOCH, TREXTIN CONCORDIA 36.295 6.00 6.00
6. RESER, BRONC DELIA 37.147 5.00 5.00
7. NEWELL, CADEN LANE 59.536 4.00 4.00
8. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
9. LAWTON, JUSTUS PAXICO 100.000 0.00 0.00
10. LAWTON, JUSTIN PAXICO 100.000 0.00 0.00
11. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 100.000 0.00 0.00
12. KOCH, BRODIN CONCORDIA 100.000 0.00 0.00
13. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
14. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
Sr. Bareback Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. DAVIS, BOBBY GODDARD 0.0 0.00 0.00