Scores Listing for Chanute #2(07/11/2021-Chanute)

Scores Listing for Chanute #2(Chanute)
JR Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. POTTER, GANNON BERRYTON 14.900 10.00 10.00
2. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 16.144 9.00 9.00
3. SHANNON, CREED HUMBOLDT 16.409 8.00 8.00
4. POTTER, GARREN BERRYTON 17.050 7.00 7.00
5. MORRISON, ELY LAWRENCE 18.057 6.00 6.00
6. MILLER, KOIY WELDA 18.355 5.00 5.00
7. KRULL, REED BLUE MOUND 18.384 4.00 4.00
8. HOEFER, CODY BENTON 20.351 3.00 3.00
9. LAWTON, TRENTON PAXICO 30.368 2.00 2.00
10. HUDSON, COLTON PAOLA 30.614 1.00 1.00
JR Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 0.0 0.00 0.00
JR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BREKYN GARNETT 9.773 10.00 10.00
2. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 10.990 9.00 9.00
3. HART, MAGGIE PAOLA 12.219 8.00 8.00
4. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 13.630 7.00 7.00
5. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 13.796 6.00 6.00
6. MILLER, TATUM PAXICO 13.911 5.00 5.00
7. SLY, MADISYN DELPHOS 14.480 4.00 4.00
8. MATZKE, HADDIE WHEATON 15.379 3.00 3.00
9. SLY, KYLEY DELPHOS 16.490 2.00 2.00
10. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 18.600 1.00 1.00
11. HART, ELLIE PAOLA 22.524 0.00 0.00
12. KAHLE, KELCEE HOYT 29.527 0.00 0.00
13. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 33.388 0.00 0.00
14. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 100.000 0.00 0.00
15. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 100.000 0.00 0.00
JR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 23.750 10.00 10.00
2. MATZKE, HADDIE WHEATON 24.328 9.00 9.00
3. BRYANT, COOPER CHENEY 24.661 8.00 8.00
4. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 24.924 7.00 7.00
5. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 25.050 6.00 6.00
6. HART, MAGGIE PAOLA 25.140 5.00 5.00
7. HART, ELLIE PAOLA 25.838 4.00 4.00
8. SLY, MADISYN DELPHOS 27.028 3.00 3.00
9. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 28.599 2.00 2.00
10. KAHLE, KELCEE HOYT 29.655 1.00 1.00
11. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 29.664 0.00 0.00
12. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 32.192 0.00 0.00
13. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 32.847 0.00 0.00
14. MILLER, TATUM PAXICO 100.000 0.00 0.00
15. O'DELL, ALAINA LEE SUMMIT 100.000 0.00 0.00
16. DECKER, BRENTLEY EUREKA 100.000 0.00 0.00
JR Steer Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SHANNON, CREED HUMBOLDT 70.0 10.00 10.00
2. HENSLEY, EASTON PAOLA 69.0 9.00 9.00
3. KRULL, REED BLUE MOUND 63.0 8.00 8.00
4. HUDSON, COLTON PAOLA 0.0 0.00 0.00
Jr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BREKYN GARNETT 16.899 10.00 10.00
2. HART, MAGGIE PAOLA 17.202 9.00 9.00
3. SLY, KYLEY DELPHOS 17.216 8.00 8.00
4. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 17.899 7.00 7.00
5. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 18.034 6.00 6.00
6. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 18.292 5.00 5.00
7. MILLER, TATUM PAXICO 18.316 4.00 4.00
8. SLY, MADISYN DELPHOS 18.438 3.00 3.00
9. MATZKE, HADDIE WHEATON 18.442 2.00 2.00
10. BRYANT, COOPER CHENEY 19.034 1.00 1.00
11. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 19.267 0.00 0.00
12. HART, ELLIE PAOLA 19.851 0.00 0.00
13. KAHLE, KELCEE HOYT 20.206 0.00 0.00
14. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 20.805 0.00 0.00
15. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 23.954 0.00 0.00
16. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 24.292 0.00 0.00
17. DECKER, BRENTLEY EUREKA 26.422 0.00 0.00
18. O'DELL, ALAINA LEE SUMMIT 100.000 0.00 0.00
Jr Boys Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SHANNON, CREED HUMBOLDT 3.472 10.00 10.00
2. O'BANNON, TRISTAN GREELY 7.199 9.00 9.00
3. KRULL, REED BLUE MOUND 13.564 8.00 8.00
4. MORRISON, ELY LAWRENCE 13.780 7.00 7.00
5. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 14.725 6.00 6.00
6. HOEFER, CODY BENTON 100.000 0.00 0.00
7. POTTER, GARREN BERRYTON 100.000 0.00 0.00
8. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
9. MILLER, KOIY WELDA 100.000 0.00 0.00
Jr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BREKYN GARNETT 3.115 10.00 10.00
2. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 3.949 9.00 9.00
3. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 100.000 0.00 0.00
4. MILLER, TATUM PAXICO 100.000 0.00 0.00
5. MATZKE, HADDIE WHEATON 100.000 0.00 0.00
6. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 100.000 0.00 0.00
7. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 100.000 0.00 0.00
8. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 100.000 0.00 0.00
9. KAHLE, KELCEE HOYT 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SHANNON, CREED HUMBOLDT 22.985 10.00 10.00
2. KRULL, REED BLUE MOUND 26.676 9.00 9.00
3. LAWTON, TRENTON PAXICO 30.245 8.00 8.00
4. MORRISON, ELY LAWRENCE 53.697 7.00 7.00
5. ZOOK, BREKYN GARNETT 100.000 0.00 0.00
6. O'BANNON, TRISTAN GREELY 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. POTTER, GANNON BERRYTON 10.037 10.00 10.00
2. MORRISON, ELY LAWRENCE 39.651 9.00 9.00
3. KRULL, REED BLUE MOUND 100.000 0.00 0.00
4. LAWTON, TRENTON PAXICO 100.000 0.00 0.00
5. HOEFER, CODY BENTON 100.000 0.00 0.00
6. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
7. O'BANNON, TRISTAN GREELY 100.000 0.00 0.00
NON MEMBER
Place Member Name City Score Points AA Points
1. NUESSEN, BRENNEN HUMBOLT 0.0 0.00 0.00
PW Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 18.272 10.00 10.00
2. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 18.391 9.00 9.00
3. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 18.698 8.00 8.00
4. KRULL, RYDER BLUE MOUND 19.110 7.00 7.00
5. ZOOK, BRITNI GARNETT 19.143 6.00 6.00
6. HUPKA, HUDSON BEATRICE 19.146 5.00 5.00
7. BERRY, MACY LEONARDVILLE 21.501 4.00 4.00
8. PROUTY, MAE BALDWIN 22.008 3.00 3.00
9. SECK, REATA LOUISBURG 22.788 2.00 2.00
10. SMITH, KAYLOR CLIFTON 23.812 1.00 1.00
11. PROUTY, EVERETT BALDWIN 24.092 0.00 0.00
12. HART, CALLIE PAOLA 24.453 0.00 0.00
13. SHANNON, CREW HUMBOLDT 25.469 0.00 0.00
14. DECKER, MAYLEY EUREKA 26.212 0.00 0.00
15. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 26.604 0.00 0.00
16. ERICHSEN, BEN BEATRICE 27.879 0.00 0.00
17. HOEFER, JAKE BENTON 28.047 0.00 0.00
18. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 30.247 0.00 0.00
19. TAYLOR, LUKAS COLONY 37.680 0.00 0.00
PW Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SPENCER, AUSTON PAMONA 16.652 10.00 10.00
2. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 26.390 9.00 9.00
3. PROUTY, EVERETT BALDWIN 30.008 8.00 8.00
4. SHANNON, CREW HUMBOLDT 30.117 7.00 7.00
5. ERICHSEN, BEN BEATRICE 32.642 6.00 6.00
6. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 33.619 5.00 5.00
7. LAWTON, JACOB PAXICO 41.788 4.00 4.00
8. MILLER, KREED WELDA 44.861 3.00 3.00
9. TAYLOR, LUKAS COLONY 100.000 0.00 0.00
10. HOEFER, JAKE BENTON 100.000 0.00 0.00
PW Calf Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. LAWTON, JACOB PAXICO 64.0 10.00 10.00
2. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 0.0 0.00 0.00
3. VOSS, MADISON SCRANTON 0.0 0.00 0.00
PW Dummy Roping
Place Member Name City Score Points AA Points
1. KRULL, RYDER BLUE MOUND 10.0 10.00 10.00
2. SMITH, KAYLOR CLIFTON 9.0 9.00 9.00
3. HUPKA, HUDSON BEATRICE 6.0 7.50 7.50
4. O'BANNON, VIRGIL GREELEY 6.0 7.50 7.50
5. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 5.0 5.50 5.50
6. SECK, REATA LOUISBURG 5.0 5.50 5.50
7. DECKER, MAYLEY EUREKA 4.0 4.00 4.00
8. PACK, GW DORRANCE 3.0 2.50 2.50
9. OUELLETTE, PAISLEY RANTOUL 3.0 2.50 2.50
10. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 1.0 0.00 0.00
11. DURAND, KASON GARNETT 1.0 0.00 0.00
12. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 1.0 0.00 0.00
13. HART, CALLIE PAOLA 1.0 0.00 0.00
14. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 0.0 0.00 0.00
PW Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. PROUTY, MAE BALDWIN 16.511 10.00 10.00
2. ZOOK, BRITNI GARNETT 18.842 9.00 9.00
3. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 19.432 8.00 8.00
4. BERRY, MACY LEONARDVILLE 40.088 7.00 7.00
PW Goat Tail Untying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KRULL, RYDER BLUE MOUND 9.355 10.00 10.00
2. SMITH, KAYLOR CLIFTON 9.533 9.00 9.00
3. DECKER, MAYLEY EUREKA 10.376 8.00 8.00
4. HUPKA, HUDSON BEATRICE 11.139 7.00 7.00
5. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 12.118 6.00 6.00
6. HART, CALLIE PAOLA 12.214 5.00 5.00
7. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 12.996 4.00 4.00
8. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 13.232 3.00 3.00
9. O'BANNON, VIRGIL GREELEY 14.290 2.00 2.00
10. SECK, REATA LOUISBURG 14.514 1.00 1.00
11. DURAND, KASON GARNETT 15.005 0.00 0.00
12. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 15.636 0.00 0.00
13. PACK, GW DORRANCE 16.038 0.00 0.00
14. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 16.468 0.00 0.00
15. LAWTON, NATHANIEL PAXICO 21.139 0.00 0.00
16. OUELLETTE, PAISLEY RANTOUL 28.570 0.00 0.00
PW Mounted Dummy Rop
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HOEFER, JAKE BENTON 3.856 10.00 10.00
2. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 3.996 9.00 9.00
3. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 5.485 8.00 8.00
4. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 6.339 7.00 7.00
5. MILLER, KREED WELDA 7.810 6.00 6.00
6. ERICHSEN, BEN BEATRICE 8.361 5.00 5.00
7. TAYLOR, LUKAS COLONY 12.518 4.00 4.00
8. ZOOK, BRITNI GARNETT 14.141 3.00 3.00
9. SHANNON, CREW HUMBOLDT 19.660 2.00 2.00
10. PROUTY, MAE BALDWIN 100.000 0.00 0.00
11. SPENCER, AUSTON PAMONA 100.000 0.00 0.00
PW Mutton Busting
Place Member Name City Score Points AA Points
1. HUPKA, HUDSON BEATRICE 83.0 10.00 10.00
2. RAY, KOLTER DERBY 82.0 9.00 9.00
3. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 81.0 8.00 8.00
4. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 78.0 7.00 7.00
5. KRULL, RYDER BLUE MOUND 75.0 5.00 5.00
6. DECKER, MAYLEY EUREKA 75.0 5.00 5.00
7. SECK, REATA LOUISBURG 75.0 5.00 5.00
8. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 63.0 3.00 3.00
9. RUTLEDGE, STONEY MAPLE HILL 0.0 0.00 0.00
10. SMITH, KAYLOR CLIFTON 0.0 0.00 0.00
11. LAWTON, NATHANIEL PAXICO 0.0 0.00 0.00
12. DURAND, KASON GARNETT 0.0 0.00 0.00
13. PACK, GW DORRANCE 0.0 0.00 0.00
14. HART, CALLIE PAOLA 0.0 0.00 0.00
PW Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 23.015 10.00 10.00
2. KRULL, RYDER BLUE MOUND 23.938 9.00 9.00
3. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 25.480 8.00 8.00
4. PROUTY, MAE BALDWIN 26.741 7.00 7.00
5. SECK, REATA LOUISBURG 30.920 6.00 6.00
6. SMITH, KAYLOR CLIFTON 31.203 5.00 5.00
7. HUPKA, HUDSON BEATRICE 31.274 4.00 4.00
8. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 31.317 3.00 3.00
9. BERRY, MACY LEONARDVILLE 35.672 2.00 2.00
10. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 36.856 1.00 1.00
11. ERICHSEN, BEN BEATRICE 39.271 0.00 0.00
12. HOEFER, JAKE BENTON 39.604 0.00 0.00
13. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 41.185 0.00 0.00
14. DECKER, MAYLEY EUREKA 41.627 0.00 0.00
15. HART, CALLIE PAOLA 41.848 0.00 0.00
16. ZOOK, BRITNI GARNETT 45.638 0.00 0.00
17. TAYLOR, LUKAS COLONY 56.538 0.00 0.00
18. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 100.000 0.00 0.00
19. SHANNON, CREW HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Roper
Place Member Name City Time Points AA Points
1. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 6.284 10.00 10.00
2. NEWELL, CAUY LANE 8.957 9.00 9.00
3. SHANNON, CREED HUMBOLDT 12.851 8.00 8.00
4. ZOOK, BREKYN GARNETT 13.970 7.00 7.00
5. KRULL, REED BLUE MOUND 16.027 6.00 6.00
6. O'BANNON, TRISTAN GREELY 16.756 5.00 5.00
7. HELLER, MONTANA MERIDEN 22.397 4.00 4.00
8. ZOOK, BRYLEE GARNETT 29.397 3.00 3.00
9. DEES, PENELOPE PAOLA 100.000 0.00 0.00
10. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
11. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
12. SCOTT, MADISON PAMONA 100.000 0.00 0.00
13. MILLER, KOBEY WELDA 100.000 0.00 0.00
14. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Runner
Place Member Name City Time Points AA Points
1. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 6.284 10.00 10.00
2. DEES, PENELOPE PAOLA 8.957 9.00 9.00
3. HUGHES, BROOK GARNETT 12.851 8.00 8.00
4. MILLER, KOBEY WELDA 13.970 7.00 7.00
5. ZOOK, BRYLEE GARNETT 16.027 6.00 6.00
6. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 16.756 5.00 5.00
7. MILLER, KARTER WELDA 22.397 4.00 4.00
8. HELLER, MONTANA MERIDEN 29.397 3.00 3.00
9. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 100.000 0.00 0.00
10. SHANNON, CURT HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
11. ZOOK, BREKYN GARNETT 100.000 0.00 0.00
12. NEWELL, CAUY LANE 100.000 0.00 0.00
13. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 100.000 0.00 0.00
14. KAHLE, KELCEE HOYT 100.000 0.00 0.00
SR Boy Chute Dogging
Place Member Name City Time Points AA Points
1. JACOBS, KADEN SCRANTON 3.245 10.00 10.00
2. HAYS, RYLAN PHILLIPSBURG 3.590 9.00 9.00
3. MILLER, KOBEY WELDA 3.663 8.00 8.00
4. NEWELL, CAUY LANE 3.926 7.00 7.00
5. BARKER, HOLDEN COLONY 4.471 6.00 6.00
6. KOCH, TREXTIN CONCORDIA 6.643 5.00 5.00
7. KOCH, BRODIN CONCORDIA 10.649 4.00 4.00
8. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 15.761 3.00 3.00
9. MILLER, KARTER WELDA 15.914 2.00 2.00
10. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 16.001 1.00 1.00
11. LAWTON, JUSTIN PAXICO 100.000 0.00 0.00
12. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
SR Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. HENSLEY, JACE PAOLA 0.0 0.00 0.00
2. SHANNON, CURT HUMBOLDT 0.0 0.00 0.00
SR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 9.559 10.00 10.00
2. SCOTT, MADISON PAMONA 9.770 9.00 9.00
3. HELLER, MONTANA MERIDEN 10.606 8.00 8.00
4. HUGHES, BROOK GARNETT 13.107 7.00 7.00
5. ZOOK, BRYLEE GARNETT 13.182 6.00 6.00
6. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 14.489 5.00 5.00
7. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
SR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HUGHES, BROOK GARNETT 22.783 10.00 10.00
2. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 23.045 9.00 9.00
3. HELLER, MONTANA MERIDEN 23.069 8.00 8.00
4. DAME, KIMBER AMSTERDAM 24.468 7.00 7.00
5. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 26.599 6.00 6.00
6. SCOTT, MADISON PAMONA 27.137 5.00 5.00
7. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 100.000 0.00 0.00
8. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 100.000 0.00 0.00
SR Saddle Bronc
Place Member Name City Score Points AA Points
1. NUESSEN, BRENNEN HUMBOLT 0.0 0.00 0.00
Sr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 16.933 10.00 10.00
2. ZOOK, BRYLEE GARNETT 17.103 9.00 9.00
3. SCOTT, MADISON PAMONA 17.235 8.00 8.00
4. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 17.717 7.00 7.00
5. DAME, KIMBER AMSTERDAM 17.860 6.00 6.00
6. DEES, PENELOPE PAOLA 18.027 5.00 5.00
7. HELLER, MONTANA MERIDEN 18.190 4.00 4.00
8. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 19.277 3.00 3.00
9. HUGHES, BROOK GARNETT 20.363 2.00 2.00
10. KELLY, GEORGIA EUREKA 24.501 1.00 1.00
11. JANTZ, KENDRA ABILENE 100.000 0.00 0.00
Sr Boys Tie Down
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KOCH, BRODIN CONCORDIA 29.190 10.00 10.00
2. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
3. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
4. NEWELL, CAUY LANE 100.000 0.00 0.00
5. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 100.000 0.00 0.00
6. KOCH, TREXTIN CONCORDIA 100.000 0.00 0.00
7. MILLER, KOBEY WELDA 100.000 0.00 0.00
8. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
Sr Girl Chute Doggin
Place Member Name City Time Points AA Points
1. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 4.099 10.00 10.00
2. HUGHES, BROOK GARNETT 14.599 9.00 9.00
3. CRAMER, DANALI TOPEKA 15.620 8.00 8.00
4. ZOOK, BRYLEE GARNETT 19.336 7.00 7.00
5. HELLER, MONTANA MERIDEN 25.695 6.00 6.00
Sr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BRYLEE GARNETT 2.122 10.00 10.00
2. SCOTT, MADISON PAMONA 7.910 9.00 9.00
3. HELLER, MONTANA MERIDEN 10.103 8.00 8.00
4. CRAMER, DANALI TOPEKA 100.000 0.00 0.00
5. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 100.000 0.00 0.00
6. DEES, PENELOPE PAOLA 100.000 0.00 0.00
7. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
8. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MILLER, KARTER WELDA 8.584 10.00 10.00
2. KOCH, TREXTIN CONCORDIA 9.230 9.00 9.00
3. MILLER, KOBEY WELDA 12.819 8.00 8.00
4. ZOOK, BRYLEE GARNETT 18.878 7.00 7.00
5. JACOBS, KADEN SCRANTON 29.047 6.00 6.00
6. LAWTON, JUSTUS PAXICO 100.000 0.00 0.00
7. LAWTON, JUSTIN PAXICO 100.000 0.00 0.00
8. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
9. NEWELL, CAUY LANE 100.000 0.00 0.00
10. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 100.000 0.00 0.00
11. KOCH, BRODIN CONCORDIA 100.000 0.00 0.00
12. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MILLER, KOBEY WELDA 8.079 10.00 10.00
2. JACOBS, KADEN SCRANTON 10.879 9.00 9.00
3. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 15.420 8.00 8.00
4. NEWELL, CAUY LANE 29.743 7.00 7.00
5. NEWELL, CADEN LANE 29.811 6.00 6.00
6. KOCH, BRODIN CONCORDIA 37.586 5.00 5.00
7. HAYS, RYLAN PHILLIPSBURG 100.000 0.00 0.00
8. LAWTON, JUSTUS PAXICO 100.000 0.00 0.00
9. LAWTON, JUSTIN PAXICO 100.000 0.00 0.00
10. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
11. KOCH, TREXTIN CONCORDIA 100.000 0.00 0.00
12. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
13. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
Sr. Bareback Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. JORDAN, WYATT GALESBURG 56.0 0.00 0.00