Scores Listing for Chanute #1(07/10/2021-Chanute)

Scores Listing for Chanute #1(Chanute)
EXH STEER RIDING
Place Member Name City Score Points AA Points
1. VOSS, MADISON SCRANTON 0.0 0.00 0.00
EXHIBITION BARRELS
Place Member Name City Time Points AA Points
1. O'DELL, ALAINA LEE SUMMIT 100.000 0.00 0.00
2. SPENCER, AUSTON PAMONA 100.000 0.00 0.00
EXHIBITION BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 100.000 0.00 0.00
2. HUGHES, BROOK GARNETT 100.000 0.00 0.00
3. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
JR Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. POTTER, GANNON BERRYTON 12.847 10.00 10.00
2. SHANNON, CREED HUMBOLDT 16.190 9.00 9.00
3. MORRISON, ELY LAWRENCE 17.825 8.00 8.00
4. LAWTON, TRENTON PAXICO 19.392 7.00 7.00
5. POTTER, GARREN BERRYTON 19.471 6.00 6.00
6. HOEFER, CODY BENTON 20.128 5.00 5.00
7. MILLER, KOIY WELDA 22.322 4.00 4.00
8. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 100.000 0.00 0.00
9. KRULL, REED BLUE MOUND 100.000 0.00 0.00
10. HUDSON, COLTON PAOLA 100.000 0.00 0.00
JR Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 72.0 10.00 10.00
JR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 10.811 10.00 10.00
2. ZOOK, BREKYN GARNETT 11.786 9.00 9.00
3. HART, MAGGIE PAOLA 12.015 8.00 8.00
4. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 14.003 7.00 7.00
5. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 14.292 6.00 6.00
6. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 14.297 5.00 5.00
7. SLY, MADISYN DELPHOS 14.451 4.00 4.00
8. MILLER, TATUM PAXICO 17.245 3.00 3.00
9. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 20.046 2.00 2.00
10. MATZKE, HADDIE WHEATON 20.132 1.00 1.00
11. SLY, KYLEY DELPHOS 20.638 0.00 0.00
12. HART, ELLIE PAOLA 22.799 0.00 0.00
13. KAHLE, KELCEE HOYT 37.507 0.00 0.00
14. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 100.000 0.00 0.00
15. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 100.000 0.00 0.00
JR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 24.173 10.00 10.00
2. MATZKE, HADDIE WHEATON 25.456 9.00 9.00
3. HART, MAGGIE PAOLA 25.474 8.00 8.00
4. MILLER, TATUM PAXICO 26.154 7.00 7.00
5. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 28.346 6.00 6.00
6. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 28.981 5.00 5.00
7. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 30.072 4.00 4.00
8. HART, ELLIE PAOLA 30.431 3.00 3.00
9. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 32.752 2.00 2.00
10. SLY, MADISYN DELPHOS 33.326 1.00 1.00
11. DECKER, BRENTLEY EUREKA 33.449 0.00 0.00
12. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 33.843 0.00 0.00
13. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 41.732 0.00 0.00
14. KAHLE, KELCEE HOYT 100.000 0.00 0.00
JR Steer Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. HENSLEY, EASTON PAOLA 72.0 10.00 10.00
2. SHANNON, CREED HUMBOLDT 61.0 9.00 9.00
3. KRULL, REED BLUE MOUND 0.0 0.00 0.00
4. HUDSON, COLTON PAOLA 0.0 0.00 0.00
5. ARNOLD, RYAN HUMBOLT 0.0 0.00 0.00
Jr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BREKYN GARNETT 17.121 10.00 10.00
2. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 17.372 9.00 9.00
3. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 18.119 8.00 8.00
4. SLY, MADISYN DELPHOS 18.634 7.00 7.00
5. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 18.642 6.00 6.00
6. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 18.783 5.00 5.00
7. MILLER, TATUM PAXICO 19.413 4.00 4.00
8. HART, ELLIE PAOLA 19.865 3.00 3.00
9. MATZKE, HADDIE WHEATON 20.089 2.00 2.00
10. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 20.500 1.00 1.00
11. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 22.010 0.00 0.00
12. HART, MAGGIE PAOLA 22.537 0.00 0.00
13. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 24.308 0.00 0.00
14. DECKER, BRENTLEY EUREKA 24.894 0.00 0.00
15. SLY, KYLEY DELPHOS 27.258 0.00 0.00
16. KAHLE, KELCEE HOYT 100.000 0.00 0.00
Jr Boys Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KRULL, REED BLUE MOUND 3.975 10.00 10.00
2. HOEFER, CODY BENTON 4.056 9.00 9.00
3. POTTER, GARREN BERRYTON 30.410 8.00 8.00
4. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 100.000 0.00 0.00
5. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
6. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
7. MILLER, KOIY WELDA 100.000 0.00 0.00
8. O'BANNON, TRISTAN GREELY 100.000 0.00 0.00
9. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
Jr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 100.000 0.00 0.00
2. MILLER, TATUM PAXICO 100.000 0.00 0.00
3. MATZKE, HADDIE WHEATON 100.000 0.00 0.00
4. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 100.000 0.00 0.00
5. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 100.000 0.00 0.00
6. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 100.000 0.00 0.00
7. ZOOK, BREKYN GARNETT 100.000 0.00 0.00
8. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 100.000 0.00 0.00
9. KAHLE, KELCEE HOYT 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SHANNON, CREED HUMBOLDT 28.659 10.00 10.00
2. ZOOK, BREKYN GARNETT 39.697 9.00 9.00
3. KRULL, REED BLUE MOUND 100.000 0.00 0.00
4. LAWTON, TRENTON PAXICO 100.000 0.00 0.00
5. O'BANNON, TRISTAN GREELY 100.000 0.00 0.00
6. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SHANNON, CREED HUMBOLDT 11.775 10.00 10.00
2. POTTER, GANNON BERRYTON 41.059 9.00 9.00
3. KRULL, REED BLUE MOUND 100.000 0.00 0.00
4. LAWTON, TRENTON PAXICO 100.000 0.00 0.00
5. HOEFER, CODY BENTON 100.000 0.00 0.00
6. O'BANNON, TRISTAN GREELY 100.000 0.00 0.00
7. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
Jr. Bareback Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. ARNOLD, RYAN HUMBOLT 0.0 0.00 0.00
LATE FEE
Place Member Name City Score Points AA Points
1. JORDAN, WYATT GALESBURG 0.0 0.00 0.00
NON MEMBER
Place Member Name City Score Points AA Points
1. O'DELL, ALAINA LEE SUMMIT 0.0 0.00 0.00
2. ARNOLD, RYAN HUMBOLT 0.0 0.00 0.00
3. ARNOLD, KALE HUMBOLT 0.0 0.00 0.00
4. BARKER, HOLDEN COLONY 0.0 0.00 0.00
5. JORDAN, WYATT GALESBURG 0.0 0.00 0.00
6. SCHMIDT, CHEYENNE SCRANTON 0.0 0.00 0.00
PW Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 18.386 10.00 10.00
2. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 18.547 9.00 9.00
3. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 19.342 8.00 8.00
4. DECKER, MAYLEY EUREKA 19.701 7.00 7.00
5. KRULL, RYDER BLUE MOUND 19.797 6.00 6.00
6. HUPKA, HUDSON BEATRICE 20.138 5.00 5.00
7. PROUTY, MAE BALDWIN 21.640 4.00 4.00
8. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 22.548 3.00 3.00
9. PROUTY, EVERETT BALDWIN 22.612 2.00 2.00
10. BERRY, MACY LEONARDVILLE 22.681 1.00 1.00
11. SECK, REATA LOUISBURG 23.423 0.00 0.00
12. ZOOK, BRITNI GARNETT 23.980 0.00 0.00
13. HART, CALLIE PAOLA 24.558 0.00 0.00
14. SMITH, KAYLOR CLIFTON 24.666 0.00 0.00
15. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 25.951 0.00 0.00
16. HOEFER, JAKE BENTON 27.980 0.00 0.00
17. SHANNON, CREW HUMBOLDT 28.257 0.00 0.00
18. TAYLOR, LUKAS COLONY 41.720 0.00 0.00
19. ERICHSEN, BEN BEATRICE 100.000 0.00 0.00
20. SCHMIDT, CHEYENNE SCRANTON 100.000 0.00 0.00
PW Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 20.356 10.00 10.00
2. SPENCER, AUSTON PAMONA 29.411 9.00 9.00
3. HOEFER, JAKE BENTON 30.517 8.00 8.00
4. SHANNON, CREW HUMBOLDT 35.710 7.00 7.00
5. TAYLOR, LUKAS COLONY 36.095 6.00 6.00
6. ERICHSEN, BEN BEATRICE 38.252 5.00 5.00
7. PROUTY, EVERETT BALDWIN 38.932 4.00 4.00
8. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 59.627 3.00 3.00
9. LAWTON, JACOB PAXICO 100.000 0.00 0.00
10. MILLER, KREED WELDA 100.000 0.00 0.00
PW Calf Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 0.0 0.00 0.00
2. LAWTON, JACOB PAXICO 0.0 0.00 0.00
3. VOSS, MADISON SCRANTON 0.0 0.00 0.00
4. ARNOLD, KALE HUMBOLT 0.0 0.00 0.00
PW Dummy Roping
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SMITH, KAYLOR CLIFTON 9.0 10.00 10.00
2. KRULL, RYDER BLUE MOUND 8.0 8.50 8.50
3. O'BANNON, VIRGIL GREELEY 8.0 8.50 8.50
4. DECKER, MAYLEY EUREKA 4.0 7.00 7.00
5. HUPKA, HUDSON BEATRICE 3.0 5.00 5.00
6. SECK, REATA LOUISBURG 3.0 5.00 5.00
7. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 3.0 5.00 5.00
8. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 2.0 2.50 2.50
9. PACK, GW DORRANCE 2.0 2.50 2.50
10. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 1.0 1.00 1.00
11. DURAND, KASON GARNETT 0.0 0.00 0.00
12. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 0.0 0.00 0.00
13. OUELLETTE, PAISLEY RANTOUL 0.0 0.00 0.00
14. HART, CALLIE PAOLA 0.0 0.00 0.00
15. SCHMIDT, CHEYENNE SCRANTON 0.0 0.00 0.00
16. ARNOLD, EMMET 0.0 0.00 0.00
PW Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BRITNI GARNETT 22.453 10.00 10.00
2. PROUTY, MAE BALDWIN 23.099 9.00 9.00
3. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 24.443 8.00 8.00
4. BERRY, MACY LEONARDVILLE 31.781 7.00 7.00
PW Goat Tail Untying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DECKER, MAYLEY EUREKA 7.468 10.00 10.00
2. HUPKA, HUDSON BEATRICE 9.158 9.00 9.00
3. KRULL, RYDER BLUE MOUND 10.109 8.00 8.00
4. HART, CALLIE PAOLA 10.717 7.00 7.00
5. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 10.947 6.00 6.00
6. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 11.166 5.00 5.00
7. PACK, GW DORRANCE 11.797 4.00 4.00
8. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 13.340 3.00 3.00
9. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 15.913 2.00 2.00
10. O'BANNON, VIRGIL GREELEY 16.322 1.00 1.00
11. ARNOLD, EMMET 15.461 0.00 0.00
12. DURAND, KASON GARNETT 17.158 0.00 0.00
13. SMITH, KAYLOR CLIFTON 18.247 0.00 0.00
14. SECK, REATA LOUISBURG 19.489 0.00 0.00
15. LAWTON, NATHANIEL PAXICO 22.104 0.00 0.00
16. OUELLETTE, PAISLEY RANTOUL 32.463 0.00 0.00
17. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 100.000 0.00 0.00
PW Mounted Dummy Rop
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SPENCER, AUSTON PAMONA 4.112 10.00 10.00
2. ZOOK, BRITNI GARNETT 5.090 9.00 9.00
3. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 5.630 8.00 8.00
4. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 5.730 7.00 7.00
5. MILLER, KREED WELDA 9.060 6.00 6.00
6. TAYLOR, LUKAS COLONY 10.900 5.00 5.00
7. HOEFER, JAKE BENTON 100.000 0.00 0.00
8. ERICHSEN, BEN BEATRICE 100.000 0.00 0.00
9. SHANNON, CREW HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
10. PROUTY, MAE BALDWIN 100.000 0.00 0.00
11. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
12. ARNOLD, KALE HUMBOLT 100.000 0.00 0.00
PW Mutton Busting
Place Member Name City Score Points AA Points
1. DECKER, MAYLEY EUREKA 81.0 10.00 10.00
2. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 80.0 8.50 8.50
3. HART, CALLIE PAOLA 80.0 8.50 8.50
4. RAY, KOLTER DERBY 73.0 7.00 7.00
5. KRULL, RYDER BLUE MOUND 72.0 5.50 5.50
6. PACK, GW DORRANCE 72.0 5.50 5.50
7. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 71.0 4.00 4.00
8. SECK, REATA LOUISBURG 65.0 3.00 3.00
9. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 60.0 2.00 2.00
10. RUTLEDGE, STONEY MAPLE HILL 0.0 0.00 0.00
11. SMITH, KAYLOR CLIFTON 0.0 0.00 0.00
12. LAWTON, NATHANIEL PAXICO 0.0 0.00 0.00
13. DURAND, KASON GARNETT 0.0 0.00 0.00
14. HUPKA, HUDSON BEATRICE 0.0 0.00 0.00
15. SCHMIDT, CHEYENNE SCRANTON 0.0 0.00 0.00
PW Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 23.842 10.00 10.00
2. KRULL, RYDER BLUE MOUND 24.311 9.00 9.00
3. SMITH, KAYLOR CLIFTON 27.482 8.00 8.00
4. PROUTY, MAE BALDWIN 29.249 7.00 7.00
5. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 30.742 6.00 6.00
6. HUPKA, HUDSON BEATRICE 32.604 5.00 5.00
7. BERRY, MACY LEONARDVILLE 32.823 4.00 4.00
8. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 33.057 3.00 3.00
9. HART, CALLIE PAOLA 37.177 2.00 2.00
10. SHANNON, CREW HUMBOLDT 37.691 1.00 1.00
11. ERICHSEN, BEN BEATRICE 38.306 0.00 0.00
12. HOEFER, JAKE BENTON 38.659 0.00 0.00
13. ZOOK, BRITNI GARNETT 39.320 0.00 0.00
14. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 41.185 0.00 0.00
15. TAYLOR, LUKAS COLONY 59.804 0.00 0.00
16. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 100.000 0.00 0.00
17. DECKER, MAYLEY EUREKA 100.000 0.00 0.00
18. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 100.000 0.00 0.00
19. SECK, REATA LOUISBURG 100.000 0.00 0.00
20. SCHMIDT, CHEYENNE SCRANTON 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Roper
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MILLER, KOBEY WELDA 8.661 10.00 10.00
2. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 8.820 9.00 9.00
3. ZOOK, BREKYN GARNETT 11.280 8.00 8.00
4. JACOBS, KADEN SCRANTON 11.310 7.00 7.00
5. SCOTT, MADISON PAMONA 12.442 6.00 6.00
6. ZOOK, BRYLEE GARNETT 16.080 5.00 5.00
7. SHANNON, CREED HUMBOLDT 17.071 4.00 4.00
8. NEWELL, CAUY LANE 21.570 3.00 3.00
9. O'BANNON, TRISTAN GREELY 22.710 2.00 2.00
10. HELLER, MONTANA MERIDEN 25.316 1.00 1.00
11. DEES, PENELOPE PAOLA 100.000 0.00 0.00
12. KRULL, REED BLUE MOUND 100.000 0.00 0.00
13. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
14. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Runner
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BREKYN GARNETT 8.661 10.00 10.00
2. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 8.820 9.00 9.00
3. MILLER, KOBEY WELDA 11.280 8.00 8.00
4. KAHLE, KELCEE HOYT 11.310 7.00 7.00
5. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 12.442 6.00 6.00
6. SHANNON, CURT HUMBOLDT 16.080 5.00 5.00
7. HUGHES, BROOK GARNETT 17.071 4.00 4.00
8. DEES, PENELOPE PAOLA 21.570 3.00 3.00
9. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 22.710 2.00 2.00
10. MILLER, KARTER WELDA 25.316 1.00 1.00
11. HELLER, MONTANA MERIDEN 100.000 0.00 0.00
12. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 100.000 0.00 0.00
13. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
14. NEWELL, CAUY LANE 100.000 0.00 0.00
SR Boy Chute Dogging
Place Member Name City Time Points AA Points
1. NEWELL, CADEN LANE 2.360 10.00 10.00
2. HAYS, RYLAN PHILLIPSBURG 3.340 9.00 9.00
3. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 3.610 8.00 8.00
4. JACOBS, KADEN SCRANTON 3.830 7.00 7.00
5. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 4.400 6.00 6.00
6. KOCH, BRODIN CONCORDIA 4.840 5.00 5.00
7. MILLER, KARTER WELDA 6.290 4.00 4.00
8. KOCH, TREXTIN CONCORDIA 11.790 3.00 3.00
9. NEWELL, CAUY LANE 24.204 2.00 2.00
10. BARKER, HOLDEN COLONY 3.220 0.00 0.00
11. LAWTON, JUSTIN PAXICO 100.000 0.00 0.00
12. MILLER, KOBEY WELDA 100.000 0.00 0.00
SR Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. HENSLEY, JACE PAOLA 76.0 10.00 10.00
2. SHANNON, CURT HUMBOLDT 0.0 0.00 0.00
SR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCOTT, MADISON PAMONA 8.879 10.00 10.00
2. HUGHES, BROOK GARNETT 11.952 9.00 9.00
3. ZOOK, BRYLEE GARNETT 12.045 8.00 8.00
4. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 12.452 7.00 7.00
5. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 16.392 6.00 6.00
6. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 16.692 5.00 5.00
7. HELLER, MONTANA MERIDEN 23.750 4.00 4.00
SR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 21.676 10.00 10.00
2. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 22.391 9.00 9.00
3. DAME, KIMBER AMSTERDAM 22.648 8.00 8.00
4. HELLER, MONTANA MERIDEN 22.962 7.00 7.00
5. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 25.509 6.00 6.00
6. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 29.550 5.00 5.00
7. HUGHES, BROOK GARNETT 33.381 4.00 4.00
8. SCOTT, MADISON PAMONA 40.744 3.00 3.00
Sr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DEES, PENELOPE PAOLA 16.847 10.00 10.00
2. ZOOK, BRYLEE GARNETT 17.364 9.00 9.00
3. SCOTT, MADISON PAMONA 17.648 8.00 8.00
4. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 17.955 7.00 7.00
5. KELLY, GEORGIA EUREKA 18.041 6.00 6.00
6. DAME, KIMBER AMSTERDAM 18.163 5.00 5.00
7. HUGHES, BROOK GARNETT 19.358 4.00 4.00
8. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 22.384 3.00 3.00
9. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 22.720 2.00 2.00
10. HELLER, MONTANA MERIDEN 23.223 1.00 1.00
11. JANTZ, KENDRA ABILENE 100.000 0.00 0.00
Sr Boys Tie Down
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MILLER, KOBEY WELDA 17.310 10.00 10.00
2. NEWELL, CAUY LANE 18.740 9.00 9.00
3. KOCH, BRODIN CONCORDIA 20.650 8.00 8.00
4. KOCH, TREXTIN CONCORDIA 21.510 7.00 7.00
5. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
6. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
7. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 100.000 0.00 0.00
8. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
Sr Girl Chute Doggin
Place Member Name City Time Points AA Points
1. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 8.020 10.00 10.00
2. HELLER, MONTANA MERIDEN 14.080 9.00 9.00
3. ZOOK, BRYLEE GARNETT 22.368 8.00 8.00
4. CRAMER, DANALI TOPEKA 100.000 0.00 0.00
5. HUGHES, BROOK GARNETT 100.000 0.00 0.00
Sr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCOTT, MADISON PAMONA 3.770 10.00 10.00
2. HELLER, MONTANA MERIDEN 4.360 9.00 9.00
3. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 8.400 8.00 8.00
4. CRAMER, DANALI TOPEKA 100.000 0.00 0.00
5. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 100.000 0.00 0.00
6. DEES, PENELOPE PAOLA 100.000 0.00 0.00
7. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
8. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. JACOBS, KADEN SCRANTON 9.990 10.00 10.00
2. MILLER, KOBEY WELDA 13.820 9.00 9.00
3. MILLER, KARTER WELDA 24.149 8.00 8.00
4. ZOOK, BRYLEE GARNETT 32.781 7.00 7.00
5. KOCH, BRODIN CONCORDIA 40.795 6.00 6.00
6. NEWELL, CAUY LANE 43.469 5.00 5.00
7. LAWTON, JUSTUS PAXICO 100.000 0.00 0.00
8. LAWTON, JUSTIN PAXICO 100.000 0.00 0.00
9. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
10. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 100.000 0.00 0.00
11. KOCH, TREXTIN CONCORDIA 100.000 0.00 0.00
12. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. NEWELL, CAUY LANE 8.642 10.00 10.00
2. KOCH, TREXTIN CONCORDIA 13.011 9.00 9.00
3. MILLER, KARTER WELDA 25.293 8.00 8.00
4. ZOOK, BRYLEE GARNETT 27.693 7.00 7.00
5. LAWTON, JUSTIN PAXICO 34.480 6.00 6.00
6. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 35.167 5.00 5.00
7. HAYS, RYLAN PHILLIPSBURG 100.000 0.00 0.00
8. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
9. LAWTON, JUSTUS PAXICO 100.000 0.00 0.00
10. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
11. KOCH, BRODIN CONCORDIA 100.000 0.00 0.00
12. MILLER, KOBEY WELDA 100.000 0.00 0.00
13. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
Sr. Bareback Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. JORDAN, WYATT GALESBURG 0.0 0.00 0.00