Scores Listing for Mulvane #2(06/27/2021-Mulvane)

Scores Listing for Mulvane #2(Mulvane)
JR Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MORRISON, ELY LAWRENCE 14.652 10.00 10.00
2. POTTER, GANNON BERRYTON 15.339 9.00 9.00
3. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 16.594 8.00 8.00
4. SHANNON, CREED HUMBOLDT 18.009 7.00 7.00
5. HOEFER, CODY BENTON 20.370 6.00 6.00
6. LAWTON, TRENTON PAXICO 21.271 5.00 5.00
7. MILLER, KOIY WELDA 22.035 4.00 4.00
8. POTTER, GARREN BERRYTON 26.963 3.00 3.00
9. HUDSON, COLTON PAOLA 100.000 0.00 0.00
JR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 11.174 10.00 10.00
2. HART, MAGGIE PAOLA 13.449 9.00 9.00
3. ZOOK, BREKYN GARNETT 13.613 8.00 8.00
4. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 15.890 7.00 7.00
5. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 16.081 6.00 6.00
6. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 16.289 5.00 5.00
7. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 16.729 4.00 4.00
8. SLY, KYLEY DELPHOS 18.105 3.00 3.00
9. MATZKE, HADDIE WHEATON 19.153 2.00 2.00
10. HART, ELLIE PAOLA 19.807 1.00 1.00
11. KAHLE, KELCEE HOYT 21.860 0.00 0.00
12. SLY, MADISYN DELPHOS 24.863 0.00 0.00
13. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 100.000 0.00 0.00
14. MILLER, TATUM PAXICO 100.000 0.00 0.00
JR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MILLER, TATUM PAXICO 24.364 10.00 10.00
2. HART, MAGGIE PAOLA 24.985 9.00 9.00
3. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 25.149 8.00 8.00
4. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 28.951 7.00 7.00
5. ZOOK, BREKYN GARNETT 29.165 6.00 6.00
6. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 29.636 5.00 5.00
7. KAHLE, KELCEE HOYT 29.674 4.00 4.00
8. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 30.854 3.00 3.00
9. MATZKE, HADDIE WHEATON 33.558 2.00 2.00
10. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 34.118 1.00 1.00
11. BRITTAIN-FIELDS, TARYN PARK CITY 25.862 0.00 0.00
12. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 41.117 0.00 0.00
13. HART, ELLIE PAOLA 100.000 0.00 0.00
14. BRYANT, COOPER CHENEY 100.000 0.00 0.00
JR Steer Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SHANNON, CREED HUMBOLDT 61.0 10.00 10.00
2. JOHNSON, JHET DWIGHT 0.0 0.00 0.00
3. HUDSON, COLTON PAOLA 0.0 0.00 0.00
Jr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BREKYN GARNETT 18.348 10.00 10.00
2. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 19.019 9.00 9.00
3. HART, MAGGIE PAOLA 19.082 8.00 8.00
4. MILLER, TATUM PAXICO 19.674 7.00 7.00
5. SLY, MADISYN DELPHOS 19.704 6.00 6.00
6. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 19.813 5.00 5.00
7. BRYANT, COOPER CHENEY 20.208 4.00 4.00
8. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 20.559 3.00 3.00
9. KAHLE, KELCEE HOYT 21.155 2.00 2.00
10. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 21.769 1.00 1.00
11. BRITTAIN-FIELDS, TARYN PARK CITY 20.293 0.00 0.00
12. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 22.180 0.00 0.00
13. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 22.944 0.00 0.00
14. SLY, KYLEY DELPHOS 23.582 0.00 0.00
15. MATZKE, HADDIE WHEATON 24.202 0.00 0.00
16. HART, ELLIE PAOLA 25.118 0.00 0.00
Jr Boys Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 100.000 0.00 0.00
2. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
3. HOEFER, CODY BENTON 100.000 0.00 0.00
4. MILLER, KOIY WELDA 100.000 0.00 0.00
5. POTTER, GARREN BERRYTON 100.000 0.00 0.00
6. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
7. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
8. O'BANNON, TRISTAN GREELY 100.000 0.00 0.00
9. MOORE, LANE WINFIELD 100.000 0.00 0.00
Jr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 100.000 0.00 0.00
2. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 100.000 0.00 0.00
3. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 100.000 0.00 0.00
4. ZOOK, BREKYN GARNETT 100.000 0.00 0.00
5. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 100.000 0.00 0.00
6. MATZKE, HADDIE WHEATON 100.000 0.00 0.00
7. MILLER, TATUM PAXICO 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 28.363 10.00 10.00
2. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
3. ZOOK, BREKYN GARNETT 100.000 0.00 0.00
4. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
5. LAWTON, TRENTON PAXICO 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 31.423 10.00 10.00
2. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
3. HOEFER, CODY BENTON 100.000 0.00 0.00
4. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
5. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
6. LAWTON, TRENTON PAXICO 100.000 0.00 0.00
7. BOATWRIGHT, AUSTIN ALMA 100.000 0.00 0.00
NON MEMBER
Place Member Name City Score Points AA Points
1. BRITTAIN-FIELDS, TARYN PARK CITY 0.0 0.00 0.00
PW Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 19.587 10.00 10.00
2. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 20.742 9.00 9.00
3. ZOOK, BRITNI GARNETT 20.876 8.00 8.00
4. HUPKA, HUDSON BEATRICE 20.904 7.00 7.00
5. DECKER, MAYLEY EUREKA 21.340 6.00 6.00
6. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 22.515 5.00 5.00
7. PROUTY, MAE BALDWIN 24.899 4.00 4.00
8. BERRY, MACY LEONARDVILLE 25.180 3.00 3.00
9. SECK, REATA LOUISBURG 25.880 2.00 2.00
10. SMITH, KAYLOR CLIFTON 26.482 1.00 1.00
11. PROUTY, EVERETT BALDWIN 26.943 0.00 0.00
12. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 27.939 0.00 0.00
13. SHANNON, CREW HUMBOLDT 29.890 0.00 0.00
14. HOEFER, JAKE BENTON 30.188 0.00 0.00
15. HART, CALLIE PAOLA 30.315 0.00 0.00
16. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 30.705 0.00 0.00
17. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 30.990 0.00 0.00
18. TAYLOR, LUKAS COLONY 45.117 0.00 0.00
19. DAVIS, GRACIE GODDARD 100.000 0.00 0.00
PW Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 25.188 10.00 10.00
2. RESER, COLT EDWARD DELIA 31.186 9.00 9.00
3. HOEFER, JAKE BENTON 35.166 8.00 8.00
4. LAWTON, JACOB PAXICO 46.309 7.00 7.00
5. PROUTY, EVERETT BALDWIN 50.236 6.00 6.00
6. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
7. TAYLOR, LUKAS COLONY 100.000 0.00 0.00
8. SHANNON, CREW HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
9. MILLER, KREED WELDA 100.000 0.00 0.00
PW Calf Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. VALLE, BRAYDEN PARK CITY 0.0 0.00 0.00
2. LAWTON, JACOB PAXICO 0.0 0.00 0.00
3. VOSS, MADISON SCRANTON 0.0 0.00 0.00
PW Dummy Roping
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SMITH, KAYLOR CLIFTON 8.0 9.50 9.50
2. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 8.0 9.50 9.50
3. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 5.0 7.50 7.50
4. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 5.0 7.50 7.50
5. HART, CALLIE PAOLA 4.0 5.50 5.50
6. O'BANNON, VIRGIL GREELEY 4.0 5.50 5.50
7. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 1.0 2.75 2.75
8. SECK, REATA LOUISBURG 1.0 2.75 2.75
9. PACK, GW DORRANCE 1.0 2.75 2.75
10. HUPKA, HUDSON BEATRICE 1.0 2.75 2.75
11. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 0.0 0.00 0.00
12. DECKER, MAYLEY EUREKA 0.0 0.00 0.00
PW Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. PROUTY, MAE BALDWIN 15.272 10.00 10.00
2. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 17.831 9.00 9.00
3. BERRY, MACY LEONARDVILLE 30.121 8.00 8.00
4. ZOOK, BRITNI GARNETT 47.940 7.00 7.00
PW Goat Tail Untying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DECKER, MAYLEY EUREKA 7.038 10.00 10.00
2. SMITH, KAYLOR CLIFTON 8.322 9.00 9.00
3. HUPKA, HUDSON BEATRICE 9.201 8.00 8.00
4. PACK, GW DORRANCE 10.399 7.00 7.00
5. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 12.201 6.00 6.00
6. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 12.292 5.00 5.00
7. HART, CALLIE PAOLA 12.591 4.00 4.00
8. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 13.126 3.00 3.00
9. SECK, REATA LOUISBURG 15.718 2.00 2.00
10. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 17.600 1.00 1.00
11. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 17.793 0.00 0.00
12. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 18.449 0.00 0.00
13. LAWTON, NATHANIEL PAXICO 25.532 0.00 0.00
PW Mounted Dummy Rop
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HOEFER, JAKE BENTON 5.154 10.00 10.00
2. ZOOK, BRITNI GARNETT 5.505 9.00 9.00
3. PROUTY, MAE BALDWIN 5.887 8.00 8.00
4. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 8.136 7.00 7.00
5. TAYLOR, LUKAS COLONY 10.772 6.00 6.00
6. RESER, COLT EDWARD DELIA 15.997 5.00 5.00
7. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 100.000 0.00 0.00
8. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
9. SHANNON, CREW HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
10. MILLER, KREED WELDA 100.000 0.00 0.00
PW Mutton Busting
Place Member Name City Score Points AA Points
1. RAY, KOLTER DERBY 79.0 9.50 9.50
2. HUPKA, HUDSON BEATRICE 79.0 9.50 9.50
3. DECKER, MAYLEY EUREKA 77.0 8.00 8.00
4. SMITH, KAYLOR CLIFTON 74.0 7.00 7.00
5. PACK, GW DORRANCE 71.0 6.00 6.00
6. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 68.0 5.00 5.00
7. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 65.0 4.00 4.00
8. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 0.0 0.00 0.00
9. HART, CALLIE PAOLA 0.0 0.00 0.00
10. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 0.0 0.00 0.00
11. RESER, ROAN DELIA 0.0 0.00 0.00
12. LAWTON, NATHANIEL PAXICO 0.0 0.00 0.00
PW Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BRITNI GARNETT 24.781 10.00 10.00
2. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 27.902 9.00 9.00
3. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 28.558 8.00 8.00
4. HUPKA, HUDSON BEATRICE 28.694 7.00 7.00
5. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 29.432 6.00 6.00
6. SMITH, KAYLOR CLIFTON 30.976 5.00 5.00
7. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 33.977 4.00 4.00
8. PROUTY, MAE BALDWIN 35.442 3.00 3.00
9. HART, CALLIE PAOLA 35.621 2.00 2.00
10. SECK, REATA LOUISBURG 36.936 1.00 1.00
11. SHANNON, CREW HUMBOLDT 37.040 0.00 0.00
12. DECKER, MAYLEY EUREKA 37.385 0.00 0.00
13. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 37.580 0.00 0.00
14. HOEFER, JAKE BENTON 42.433 0.00 0.00
15. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 44.771 0.00 0.00
16. TAYLOR, LUKAS COLONY 61.423 0.00 0.00
17. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 100.000 0.00 0.00
18. BERRY, MACY LEONARDVILLE 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Roper
Place Member Name City Time Points AA Points
1. PROUTY, BRODY BALDWIN 16.338 10.00 10.00
2. NEWELL, CAUY LANE 19.697 9.00 9.00
3. MILLER, KOBEY WELDA 23.535 8.00 8.00
4. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
5. LEUDKE, KAMRYN COLONY 100.000 0.00 0.00
6. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
7. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
8. ZOOK, BREKYN GARNETT 100.000 0.00 0.00
9. O'BANNON, TRISTAN GREELY 100.000 0.00 0.00
10. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 100.000 0.00 0.00
11. HELLER, MONTANA MERIDEN 100.000 0.00 0.00
12. DEES, PENELOPE PAOLA 100.000 0.00 0.00
13. MOORE, LANE WINFIELD 100.000 0.00 0.00
14. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Runner
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 16.338 10.00 10.00
2. DEES, PENELOPE PAOLA 19.697 9.00 9.00
3. ZOOK, BREKYN GARNETT 23.535 8.00 8.00
4. BARKER, HOLDEN COLONY 100.000 0.00 0.00
5. SHANNON, CURT HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
6. MILLER, KOBEY WELDA 100.000 0.00 0.00
7. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
8. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 100.000 0.00 0.00
9. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 100.000 0.00 0.00
10. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
11. NEWELL, CAUY LANE 100.000 0.00 0.00
12. HELLER, MONTANA MERIDEN 100.000 0.00 0.00
13. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 100.000 0.00 0.00
14. HUGHES, BROOK GARNETT 100.000 0.00 0.00
SR Boy Chute Dogging
Place Member Name City Time Points AA Points
1. NEWELL, CADEN LANE 4.916 10.00 10.00
2. NEWELL, CAUY LANE 6.610 9.00 9.00
3. KOCH, BRODIN CONCORDIA 7.122 8.00 8.00
4. KOCH, TREXTIN CONCORDIA 12.445 7.00 7.00
5. MILLER, KARTER WELDA 15.614 6.00 6.00
6. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 22.880 5.00 5.00
7. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 25.473 4.00 4.00
8. BARKER, HOLDEN COLONY 4.488 0.00 0.00
9. MILLER, KOBEY WELDA 100.000 0.00 0.00
10. LAWTON, JUSTIN PAXICO 100.000 0.00 0.00
SR Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. TEEPLE, JASON LACYGNE 0.0 0.00 0.00
2. SHANNON, CURT HUMBOLDT 0.0 0.00 0.00
SR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. RESER, DALI DELIA 9.420 10.00 10.00
2. HELLER, MONTANA MERIDEN 10.319 9.00 9.00
3. LEUDKE, KAMRYN COLONY 11.461 8.00 8.00
4. ZOOK, BRYLEE GARNETT 12.033 7.00 7.00
5. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 13.788 6.00 6.00
6. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 18.968 5.00 5.00
7. HUGHES, BROOK GARNETT 20.160 4.00 4.00
8. GIBSON, KILEY TOPEKA 100.000 0.00 0.00
9. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 100.000 0.00 0.00
SR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 23.892 10.00 10.00
2. BATHURST, SADIE ALLEN 24.038 9.00 9.00
3. THRUSH, DESTINEE ABILENE 28.364 8.00 8.00
4. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 31.984 7.00 7.00
5. GIBSON, KILEY TOPEKA 29.040 0.00 0.00
6. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
SR Saddle Bronc
Place Member Name City Score Points AA Points
1. DAVIS, BOBBY GODDARD 0.0 0.00 0.00
2. NUESSEN, BRENNEN HUMBOLT 0.0 0.00 0.00
Sr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 18.062 10.00 10.00
2. DEES, PENELOPE PAOLA 19.143 9.00 9.00
3. KELLY, GEORGIA EUREKA 19.274 8.00 8.00
4. HUGHES, BROOK GARNETT 19.897 7.00 7.00
5. BATHURST, SADIE ALLEN 21.090 6.00 6.00
6. THRUSH, DESTINEE ABILENE 21.133 5.00 5.00
7. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 21.796 4.00 4.00
8. GIBSON, KILEY TOPEKA 22.179 0.00 0.00
9. JOHNSON, GRACIE OLATHE 100.000 0.00 0.00
10. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
11. JANTZ, KENDRA ABILENE 100.000 0.00 0.00
Sr Boys Tie Down
Place Member Name City Time Points AA Points
1. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 26.130 10.00 10.00
2. MILLER, KARTER WELDA 29.180 9.00 9.00
3. RESER, BRONC DELIA 32.931 8.00 8.00
4. KOCH, BRODIN CONCORDIA 100.000 0.00 0.00
5. KOCH, TREXTIN CONCORDIA 100.000 0.00 0.00
6. MILLER, KOBEY WELDA 100.000 0.00 0.00
7. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
8. NEWELL, CAUY LANE 100.000 0.00 0.00
9. PROUTY, BRODY BALDWIN 100.000 0.00 0.00
Sr Girl Chute Doggin
Place Member Name City Time Points AA Points
1. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 8.657 10.00 10.00
2. HUGHES, BROOK GARNETT 27.667 9.00 9.00
3. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
4. HELLER, MONTANA MERIDEN 100.000 0.00 0.00
Sr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DEES, PENELOPE PAOLA 7.704 10.00 10.00
2. RESER, DALI DELIA 100.000 0.00 0.00
3. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
4. LEUDKE, KAMRYN COLONY 100.000 0.00 0.00
5. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
6. GIBSON, KILEY TOPEKA 100.000 0.00 0.00
7. HELLER, MONTANA MERIDEN 100.000 0.00 0.00
8. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 100.000 0.00 0.00
9. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MILLER, KARTER WELDA 17.633 10.00 10.00
2. RESER, DALI DELIA 18.538 9.00 9.00
3. ZOOK, BRYLEE GARNETT 21.370 8.00 8.00
4. KOCH, BRODIN CONCORDIA 38.813 7.00 7.00
5. LAWTON, JUSTIN PAXICO 55.642 6.00 6.00
6. RESER, BRONC DELIA 100.000 0.00 0.00
7. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
8. KOCH, TREXTIN CONCORDIA 100.000 0.00 0.00
9. MILLER, KOBEY WELDA 100.000 0.00 0.00
10. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 100.000 0.00 0.00
11. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
12. NEWELL, CAUY LANE 100.000 0.00 0.00
13. BOATWRIGHT, MAREK ALMA 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MILLER, KOBEY WELDA 7.838 10.00 10.00
2. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 14.403 9.00 9.00
3. KOCH, BRODIN CONCORDIA 25.762 8.00 8.00
4. LAWTON, JUSTIN PAXICO 30.265 7.00 7.00
5. NEWELL, CAUY LANE 37.573 6.00 6.00
6. RESER, BRONC DELIA 100.000 0.00 0.00
7. RESER, DALI DELIA 100.000 0.00 0.00
8. KOCH, TREXTIN CONCORDIA 100.000 0.00 0.00
9. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
10. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
11. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
12. LAWTON, JUSTUS PAXICO 100.000 0.00 0.00
Sr. Bareback Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. DAVIS, BOBBY GODDARD 0.0 0.00 0.00