Scores Listing for Mulvane #1(06/26/2021-Mulvane)

Scores Listing for Mulvane #1(Mulvane)
EXH MTD DUMMY ROPING
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SMITH, KAYLOR CLIFTON 0.0 0.00 0.00
EXHIBITION BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
2. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 100.000 0.00 0.00
3. HUGHES, BROOK GARNETT 100.000 0.00 0.00
4. KAHLE, KELCEE HOYT 100.000 0.00 0.00
JR Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. POTTER, GANNON BERRYTON 13.206 10.00 10.00
2. MORRISON, ELY LAWRENCE 15.834 9.00 9.00
3. HOEFER, CODY BENTON 15.980 8.00 8.00
4. SHANNON, CREED HUMBOLDT 18.152 7.00 7.00
5. LAWTON, TRENTON PAXICO 19.278 6.00 6.00
6. MILLER, KOIY WELDA 20.163 5.00 5.00
7. POTTER, GARREN BERRYTON 41.786 4.00 4.00
8. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 100.000 0.00 0.00
9. HUDSON, COLTON PAOLA 100.000 0.00 0.00
JR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HART, MAGGIE PAOLA 12.059 10.00 10.00
2. ZOOK, BREKYN GARNETT 12.473 9.00 9.00
3. SLY, MADISYN DELPHOS 12.634 8.00 8.00
4. MILLER, TATUM PAXICO 13.408 7.00 7.00
5. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 14.428 6.00 6.00
6. SLY, KYLEY DELPHOS 14.764 5.00 5.00
7. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 15.392 4.00 4.00
8. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 17.668 3.00 3.00
9. HART, ELLIE PAOLA 19.026 2.00 2.00
10. KAHLE, KELCEE HOYT 19.568 1.00 1.00
11. MATZKE, HADDIE WHEATON 19.730 0.00 0.00
12. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 23.940 0.00 0.00
13. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 100.000 0.00 0.00
14. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 100.000 0.00 0.00
JR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MILLER, TATUM PAXICO 23.603 10.00 10.00
2. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 24.448 9.00 9.00
3. MATZKE, HADDIE WHEATON 24.594 8.00 8.00
4. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 25.820 7.00 7.00
5. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 25.905 6.00 6.00
6. HART, MAGGIE PAOLA 26.209 5.00 5.00
7. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 26.820 4.00 4.00
8. BRYANT, COOPER CHENEY 29.777 3.00 3.00
9. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 31.337 2.00 2.00
10. ZOOK, BREKYN GARNETT 38.586 1.00 1.00
11. BRITTAIN-FIELDS, TARYN PARK CITY 100.000 0.00 0.00
12. HART, ELLIE PAOLA 100.000 0.00 0.00
13. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 100.000 0.00 0.00
14. KAHLE, KELCEE HOYT 100.000 0.00 0.00
15. SMITH, BRIDGET DOUGLASS 100.000 0.00 0.00
JR Steer Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. JOHNSON, JHET DWIGHT 0.0 0.00 0.00
2. HUDSON, COLTON PAOLA 0.0 0.00 0.00
3. SHANNON, CREED HUMBOLDT 0.0 0.00 0.00
Jr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BREKYN GARNETT 18.646 10.00 10.00
2. SLY, KYLEY DELPHOS 18.978 9.00 9.00
3. SLY, MADISYN DELPHOS 19.406 8.00 8.00
4. MATZKE, HADDIE WHEATON 20.372 7.00 7.00
5. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 20.383 6.00 6.00
6. HART, MAGGIE PAOLA 20.924 5.00 5.00
7. MILLER, TATUM PAXICO 20.983 4.00 4.00
8. KAHLE, KELCEE HOYT 21.699 3.00 3.00
9. BRYANT, COOPER CHENEY 21.983 2.00 2.00
10. HART, ELLIE PAOLA 22.099 1.00 1.00
11. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 22.378 0.00 0.00
12. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 22.846 0.00 0.00
13. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 23.179 0.00 0.00
14. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 23.378 0.00 0.00
15. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 24.916 0.00 0.00
16. SMITH, BRIDGET DOUGLASS 28.374 0.00 0.00
17. BRITTAIN-FIELDS, TARYN PARK CITY 100.000 0.00 0.00
Jr Boys Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SHANNON, CREED HUMBOLDT 18.762 10.00 10.00
2. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 28.292 9.00 9.00
3. O'BANNON, TRISTAN GREELY 29.050 8.00 8.00
4. HOEFER, CODY BENTON 100.000 0.00 0.00
5. MILLER, KOIY WELDA 100.000 0.00 0.00
6. POTTER, GARREN BERRYTON 100.000 0.00 0.00
7. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
8. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
9. MOORE, LANE WINFIELD 100.000 0.00 0.00
Jr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 4.932 10.00 10.00
2. ZOOK, BREKYN GARNETT 23.304 9.00 9.00
3. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 100.000 0.00 0.00
4. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 100.000 0.00 0.00
5. MILLER, TATUM PAXICO 100.000 0.00 0.00
6. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 100.000 0.00 0.00
7. MATZKE, HADDIE WHEATON 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 25.498 10.00 10.00
2. ZOOK, BREKYN GARNETT 100.000 0.00 0.00
3. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
4. LAWTON, TRENTON PAXICO 100.000 0.00 0.00
5. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SHANNON, CREED HUMBOLDT 18.422 10.00 10.00
2. HOEFER, CODY BENTON 22.883 9.00 9.00
3. POTTER, GANNON BERRYTON 30.931 8.00 8.00
4. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 100.000 0.00 0.00
5. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
6. LAWTON, TRENTON PAXICO 100.000 0.00 0.00
7. BOATWRIGHT, AUSTIN ALMA 100.000 0.00 0.00
LATE FEE
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SMITH, LEVI DOUGLASS 0.0 0.00 0.00
2. SMITH, BRIDGET DOUGLASS 0.0 0.00 0.00
3. BRYANT, COOPER CHENEY 0.0 0.00 0.00
4. SHANNON, CREED HUMBOLDT 0.0 0.00 0.00
NON MEMBER
Place Member Name City Score Points AA Points
1. TEEPLE, JASON LACYGNE 0.0 0.00 0.00
2. VALLE, BRAYDEN PARK CITY 0.0 0.00 0.00
3. BRITTAIN-FIELDS, TARYN PARK CITY 0.0 0.00 0.00
4. BARKER, HOLDEN COLONY 0.0 0.00 0.00
5. SMITH, LEVI DOUGLASS 0.0 0.00 0.00
6. SMITH, BRIDGET DOUGLASS 0.0 0.00 0.00
PW Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 20.490 10.00 10.00
2. ZOOK, BRITNI GARNETT 21.474 9.00 9.00
3. DECKER, MAYLEY EUREKA 22.381 8.00 8.00
4. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 22.843 7.00 7.00
5. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 23.848 6.00 6.00
6. PROUTY, MAE BALDWIN 26.168 5.00 5.00
7. HUPKA, HUDSON BEATRICE 28.000 4.00 4.00
8. PROUTY, EVERETT BALDWIN 28.426 3.00 3.00
9. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 29.649 2.00 2.00
10. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 30.534 1.00 1.00
11. HOEFER, JAKE BENTON 30.544 0.00 0.00
12. BERRY, MACY LEONARDVILLE 31.216 0.00 0.00
13. SECK, REATA LOUISBURG 31.303 0.00 0.00
14. SMITH, KAYLOR CLIFTON 31.514 0.00 0.00
15. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 35.085 0.00 0.00
16. DAVIS, GRACIE GODDARD 48.954 0.00 0.00
17. TAYLOR, LUKAS COLONY 57.322 0.00 0.00
18. SCHMIDT, CHEYENNE SCRANTON 100.000 0.00 0.00
19. HART, CALLIE PAOLA 100.000 0.00 0.00
20. SMITH, LEVI DOUGLASS 100.000 0.00 0.00
PW Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 25.599 10.00 10.00
2. HOEFER, JAKE BENTON 29.913 9.00 9.00
3. RESER, COLT EDWARD DELIA 32.648 8.00 8.00
4. TAYLOR, LUKAS COLONY 48.605 7.00 7.00
5. LAWTON, JACOB PAXICO 56.891 6.00 6.00
6. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
7. MILLER, KREED WELDA 100.000 0.00 0.00
8. PROUTY, EVERETT BALDWIN 100.000 0.00 0.00
PW Calf Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. VALLE, BRAYDEN PARK CITY 0.0 0.00 0.00
2. LAWTON, JACOB PAXICO 0.0 0.00 0.00
3. VOSS, MADISON SCRANTON 0.0 0.00 0.00
PW Dummy Roping
Place Member Name City Score Points AA Points
1. O'BANNON, VIRGIL GREELEY 11.0 10.00 10.00
2. SMITH, KAYLOR CLIFTON 10.0 9.00 9.00
3. PACK, GW DORRANCE 4.0 7.50 7.50
4. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 4.0 7.50 7.50
5. HUPKA, HUDSON BEATRICE 3.0 6.00 6.00
6. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 2.0 3.75 3.75
7. SECK, REATA LOUISBURG 2.0 3.75 3.75
8. DECKER, MAYLEY EUREKA 2.0 3.75 3.75
9. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 2.0 3.75 3.75
10. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 1.0 0.50 0.50
11. HART, CALLIE PAOLA 1.0 0.50 0.50
12. SCHMIDT, CHEYENNE SCRANTON 0.0 0.00 0.00
13. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 0.0 0.00 0.00
14. SMITH, LEVI DOUGLASS 0.0 0.00 0.00
PW Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BRITNI GARNETT 17.137 10.00 10.00
2. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 19.548 9.00 9.00
3. BERRY, MACY LEONARDVILLE 50.156 8.00 8.00
4. PROUTY, MAE BALDWIN 100.000 0.00 0.00
PW Goat Tail Untying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DECKER, MAYLEY EUREKA 8.107 10.00 10.00
2. HUPKA, HUDSON BEATRICE 9.350 9.00 9.00
3. SMITH, KAYLOR CLIFTON 10.471 8.00 8.00
4. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 11.052 7.00 7.00
5. HART, CALLIE PAOLA 11.365 6.00 6.00
6. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 11.933 5.00 5.00
7. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 12.385 4.00 4.00
8. PACK, GW DORRANCE 13.262 3.00 3.00
9. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 13.274 2.00 2.00
10. O'BANNON, VIRGIL GREELEY 14.830 1.00 1.00
11. SMITH, LEVI DOUGLASS 12.130 0.00 0.00
12. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 15.748 0.00 0.00
13. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 15.753 0.00 0.00
14. SECK, REATA LOUISBURG 20.155 0.00 0.00
15. LAWTON, NATHANIEL PAXICO 37.006 0.00 0.00
PW Mounted Dummy Rop
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 4.619 10.00 10.00
2. PROUTY, MAE BALDWIN 5.743 9.00 9.00
3. HOEFER, JAKE BENTON 6.028 8.00 8.00
4. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 7.210 7.00 7.00
5. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 7.306 6.00 6.00
6. ZOOK, BRITNI GARNETT 17.186 5.00 5.00
7. TAYLOR, LUKAS COLONY 100.000 0.00 0.00
8. MILLER, KREED WELDA 100.000 0.00 0.00
9. RESER, COLT EDWARD DELIA 100.000 0.00 0.00
PW Mutton Busting
Place Member Name City Score Points AA Points
1. RAY, KOLTER DERBY 78.0 10.00 10.00
2. HUPKA, HUDSON BEATRICE 75.0 9.00 9.00
3. HART, CALLIE PAOLA 70.0 8.00 8.00
4. LAWTON, NATHANIEL PAXICO 66.0 7.00 7.00
5. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 0.0 0.00 0.00
6. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 0.0 0.00 0.00
7. SCHMIDT, CHEYENNE SCRANTON 0.0 0.00 0.00
8. SMITH, KAYLOR CLIFTON 0.0 0.00 0.00
9. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 0.0 0.00 0.00
10. DECKER, MAYLEY EUREKA 0.0 0.00 0.00
11. PACK, GW DORRANCE 0.0 0.00 0.00
12. SMITH, LEVI DOUGLASS 0.0 0.00 0.00
13. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 0.0 0.00 0.00
14. RESER, ROAN DELIA 0.0 0.00 0.00
PW Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BRITNI GARNETT 24.698 10.00 10.00
2. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 25.358 9.00 9.00
3. DECKER, MAYLEY EUREKA 26.319 8.00 8.00
4. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 29.885 7.00 7.00
5. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 30.275 6.00 6.00
6. SMITH, KAYLOR CLIFTON 32.665 5.00 5.00
7. PROUTY, MAE BALDWIN 35.133 4.00 4.00
8. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 35.339 3.00 3.00
9. HUPKA, HUDSON BEATRICE 35.647 2.00 2.00
10. HART, CALLIE PAOLA 38.601 1.00 1.00
11. BERRY, MACY LEONARDVILLE 39.079 0.00 0.00
12. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 42.172 0.00 0.00
13. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 45.660 0.00 0.00
14. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 45.826 0.00 0.00
15. HOEFER, JAKE BENTON 45.931 0.00 0.00
16. SECK, REATA LOUISBURG 45.991 0.00 0.00
17. TAYLOR, LUKAS COLONY 67.228 0.00 0.00
18. SCHMIDT, CHEYENNE SCRANTON 100.000 0.00 0.00
19. SMITH, LEVI DOUGLASS 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Roper
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MILLER, KOBEY WELDA 21.970 10.00 10.00
2. LEUDKE, KAMRYN COLONY 100.000 0.00 0.00
3. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
4. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
5. ZOOK, BREKYN GARNETT 100.000 0.00 0.00
6. O'BANNON, TRISTAN GREELY 100.000 0.00 0.00
7. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 100.000 0.00 0.00
8. NEWELL, CAUY LANE 100.000 0.00 0.00
9. HELLER, MONTANA MERIDEN 100.000 0.00 0.00
10. DEES, PENELOPE PAOLA 100.000 0.00 0.00
11. PROUTY, BRODY BALDWIN 100.000 0.00 0.00
12. MOORE, LANE WINFIELD 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Runner
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BREKYN GARNETT 21.970 10.00 10.00
2. BARKER, HOLDEN COLONY 100.000 0.00 0.00
3. MILLER, KOBEY WELDA 100.000 0.00 0.00
4. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
5. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 100.000 0.00 0.00
6. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 100.000 0.00 0.00
7. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
8. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 100.000 0.00 0.00
9. NEWELL, CAUY LANE 100.000 0.00 0.00
10. HELLER, MONTANA MERIDEN 100.000 0.00 0.00
11. DEES, PENELOPE PAOLA 100.000 0.00 0.00
12. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 100.000 0.00 0.00
SR Boy Chute Dogging
Place Member Name City Time Points AA Points
1. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 4.964 10.00 10.00
2. LAWTON, JUSTIN PAXICO 12.495 9.00 9.00
3. MILLER, KOBEY WELDA 13.491 8.00 8.00
4. NEWELL, CAUY LANE 19.385 7.00 7.00
5. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 21.014 6.00 6.00
6. KOCH, TREXTIN CONCORDIA 24.075 5.00 5.00
7. MILLER, KARTER WELDA 28.332 4.00 4.00
8. KOCH, BRODIN CONCORDIA 100.000 0.00 0.00
9. BARKER, HOLDEN COLONY 100.000 0.00 0.00
10. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
SR Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. TEEPLE, JASON LACYGNE 0.0 0.00 0.00
SR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HELLER, MONTANA MERIDEN 9.819 10.00 10.00
2. HUGHES, BROOK GARNETT 10.634 9.00 9.00
3. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 10.656 8.00 8.00
4. RESER, DALI DELIA 12.250 7.00 7.00
5. ZOOK, BRYLEE GARNETT 13.333 6.00 6.00
6. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 16.880 5.00 5.00
7. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 17.131 4.00 4.00
8. GIBSON, KILEY TOPEKA 15.417 0.00 0.00
9. LEUDKE, KAMRYN COLONY 100.000 0.00 0.00
SR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 24.382 10.00 10.00
2. HUGHES, BROOK GARNETT 25.186 9.00 9.00
3. BATHURST, SADIE ALLEN 25.606 8.00 8.00
4. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 29.061 7.00 7.00
5. THRUSH, DESTINEE ABILENE 29.999 6.00 6.00
6. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 32.777 5.00 5.00
7. GIBSON, KILEY TOPEKA 28.576 0.00 0.00
SR Saddle Bronc
Place Member Name City Score Points AA Points
1. DAVIS, BOBBY GODDARD 0.0 0.00 0.00
Sr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 18.632 10.00 10.00
2. ZOOK, BRYLEE GARNETT 18.656 9.00 9.00
3. DEES, PENELOPE PAOLA 20.042 8.00 8.00
4. KELLY, GEORGIA EUREKA 20.536 7.00 7.00
5. HUGHES, BROOK GARNETT 21.272 6.00 6.00
6. THRUSH, DESTINEE ABILENE 21.869 5.00 5.00
7. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 23.557 4.00 4.00
8. BATHURST, SADIE ALLEN 23.620 3.00 3.00
9. GIBSON, KILEY TOPEKA 24.554 0.00 0.00
10. JOHNSON, GRACIE OLATHE 100.000 0.00 0.00
11. JANTZ, KENDRA ABILENE 100.000 0.00 0.00
Sr Boys Tie Down
Place Member Name City Time Points AA Points
1. RESER, BRONC DELIA 100.000 0.00 0.00
2. KOCH, BRODIN CONCORDIA 100.000 0.00 0.00
3. KOCH, TREXTIN CONCORDIA 100.000 0.00 0.00
4. MILLER, KOBEY WELDA 100.000 0.00 0.00
5. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
6. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 100.000 0.00 0.00
7. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
8. NEWELL, CAUY LANE 100.000 0.00 0.00
9. PROUTY, BRODY BALDWIN 100.000 0.00 0.00
Sr Girl Chute Doggin
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BRYLEE GARNETT 19.227 10.00 10.00
2. HELLER, MONTANA MERIDEN 26.385 9.00 9.00
3. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
4. HUGHES, BROOK GARNETT 100.000 0.00 0.00
Sr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HELLER, MONTANA MERIDEN 2.440 10.00 10.00
2. DEES, PENELOPE PAOLA 12.813 9.00 9.00
3. LEUDKE, KAMRYN COLONY 16.932 8.00 8.00
4. ZOOK, BRYLEE GARNETT 27.932 7.00 7.00
5. RESER, DALI DELIA 100.000 0.00 0.00
6. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
7. GIBSON, KILEY TOPEKA 100.000 0.00 0.00
8. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 100.000 0.00 0.00
9. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. RESER, BRONC DELIA 16.808 10.00 10.00
2. NEWELL, CAUY LANE 19.062 9.00 9.00
3. RESER, DALI DELIA 20.756 8.00 8.00
4. ZOOK, BRYLEE GARNETT 29.482 7.00 7.00
5. KOCH, BRODIN CONCORDIA 41.401 6.00 6.00
6. KOCH, TREXTIN CONCORDIA 50.219 5.00 5.00
7. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
8. MILLER, KOBEY WELDA 100.000 0.00 0.00
9. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
10. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 100.000 0.00 0.00
11. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
12. LAWTON, JUSTIN PAXICO 100.000 0.00 0.00
13. BOATWRIGHT, MAREK ALMA 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MILLER, KOBEY WELDA 23.242 10.00 10.00
2. LAWTON, JUSTUS PAXICO 30.659 9.00 9.00
3. RESER, BRONC DELIA 37.948 8.00 8.00
4. LAWTON, JUSTIN PAXICO 39.201 7.00 7.00
5. KOCH, BRODIN CONCORDIA 54.960 6.00 6.00
6. RESER, DALI DELIA 100.000 0.00 0.00
7. KOCH, TREXTIN CONCORDIA 100.000 0.00 0.00
8. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
9. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
10. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 100.000 0.00 0.00
11. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
12. NEWELL, CAUY LANE 100.000 0.00 0.00
Sr. Bareback Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. DAVIS, BOBBY GODDARD 60.0 10.00 10.00