Scores Listing for Strong City #2(06/13/2021-Strong City)

Scores Listing for Strong City #2(Strong City)
JR Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. POTTER, GANNON BERRYTON 12.449 10.00 10.00
2. SHANNON, CREED HUMBOLDT 14.354 9.00 9.00
3. MORRISON, ELY LAWRENCE 15.492 8.00 8.00
4. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 18.873 7.00 7.00
5. KRULL, REED BLUE MOUND 20.672 6.00 6.00
6. MILLER, KOIY WELDA 24.066 5.00 5.00
7. POTTER, GARREN BERRYTON 24.727 4.00 4.00
8. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 100.000 0.00 0.00
9. HOEFER, CODY BENTON 100.000 0.00 0.00
10. LAWTON, TRENTON PAXICO 100.000 0.00 0.00
JR Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 0.0 0.00 0.00
2. KANNGIESSER, TALAN ATTICA 0.0 0.00 0.00
JR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 10.360 10.00 10.00
2. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 12.308 9.00 9.00
3. HART, MAGGIE PAOLA 13.417 8.00 8.00
4. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 13.561 7.00 7.00
5. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 14.712 6.00 6.00
6. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 15.762 5.00 5.00
7. MILLER, TATUM PAXICO 16.768 4.00 4.00
8. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 17.876 3.00 3.00
9. MATZKE, HADDIE WHEATON 18.890 2.00 2.00
10. HART, ELLIE PAOLA 20.070 1.00 1.00
11. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 23.145 0.00 0.00
12. SLY, MADISYN DELPHOS 24.843 0.00 0.00
13. SLY, KYLEY DELPHOS 100.000 0.00 0.00
14. KAHLE, KELCEE HOYT 100.000 0.00 0.00
15. ZOOK, BREKYN GARNETT 100.000 0.00 0.00
JR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 22.924 10.00 10.00
2. BRYANT, COOPER CHENEY 23.368 9.00 9.00
3. KAHLE, KELCEE HOYT 24.024 8.00 8.00
4. MILLER, TATUM PAXICO 24.765 7.00 7.00
5. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 24.949 6.00 6.00
6. HART, MAGGIE PAOLA 26.479 5.00 5.00
7. MATZKE, HADDIE WHEATON 28.870 4.00 4.00
8. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 30.655 3.00 3.00
9. HART, ELLIE PAOLA 32.256 2.00 2.00
10. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 33.615 1.00 1.00
11. ZOOK, BREKYN GARNETT 34.801 0.00 0.00
12. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 35.490 0.00 0.00
13. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 46.681 0.00 0.00
14. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 51.166 0.00 0.00
JR Steer Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. JOHNSON, JHET DWIGHT 0.0 0.00 0.00
2. HENSLEY, EASTON PAOLA 0.0 0.00 0.00
3. KRULL, REED BLUE MOUND 0.0 0.00 0.00
Jr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 18.686 10.00 10.00
2. HART, MAGGIE PAOLA 19.003 9.00 9.00
3. ZOOK, BREKYN GARNETT 19.083 8.00 8.00
4. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 19.400 7.00 7.00
5. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 20.006 6.00 6.00
6. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 20.178 5.00 5.00
7. KAHLE, KELCEE HOYT 20.853 4.00 4.00
8. BRYANT, COOPER CHENEY 20.953 3.00 3.00
9. MILLER, TATUM PAXICO 21.407 2.00 2.00
10. HART, ELLIE PAOLA 21.811 1.00 1.00
11. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 22.461 0.00 0.00
12. MATZKE, HADDIE WHEATON 24.165 0.00 0.00
13. SLY, KYLEY DELPHOS 24.644 0.00 0.00
14. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 32.441 0.00 0.00
15. SLY, MADISYN DELPHOS 100.000 0.00 0.00
16. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 100.000 0.00 0.00
Jr Boys Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. O'BANNON, TRISTAN GREELY 10.690 10.00 10.00
2. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 13.423 9.00 9.00
3. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 100.000 0.00 0.00
4. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
5. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
6. POTTER, GARREN BERRYTON 100.000 0.00 0.00
7. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
8. HOEFER, CODY BENTON 100.000 0.00 0.00
9. MILLER, KOIY WELDA 100.000 0.00 0.00
10. KRULL, REED BLUE MOUND 100.000 0.00 0.00
Jr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BREKYN GARNETT 4.590 10.00 10.00
2. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 100.000 0.00 0.00
3. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 100.000 0.00 0.00
4. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 100.000 0.00 0.00
5. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 100.000 0.00 0.00
6. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 100.000 0.00 0.00
7. MATZKE, HADDIE WHEATON 100.000 0.00 0.00
8. MILLER, TATUM PAXICO 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 100.000 0.00 0.00
2. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
3. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
4. ZOOK, BREKYN GARNETT 100.000 0.00 0.00
5. LAWTON, TRENTON PAXICO 100.000 0.00 0.00
6. KRULL, REED BLUE MOUND 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 100.000 0.00 0.00
2. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
3. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
4. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
5. HOEFER, CODY BENTON 100.000 0.00 0.00
6. LAWTON, TRENTON PAXICO 100.000 0.00 0.00
7. KRULL, REED BLUE MOUND 100.000 0.00 0.00
PW Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 19.912 10.00 10.00
2. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 20.491 9.00 9.00
3. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 21.082 8.00 8.00
4. DECKER, MAYLEY EUREKA 21.280 7.00 7.00
5. KRULL, RYDER BLUE MOUND 21.401 6.00 6.00
6. ZOOK, BRITNI GARNETT 21.425 5.00 5.00
7. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 22.313 4.00 4.00
8. PROUTY, MAE BALDWIN 23.856 3.00 3.00
9. SMITH, KAYLOR CLIFTON 25.653 2.00 2.00
10. PROUTY, EVERETT BALDWIN 27.823 1.00 1.00
11. SECK, REATA LOUISBURG 30.004 0.00 0.00
12. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 30.747 0.00 0.00
13. HART, CALLIE PAOLA 31.106 0.00 0.00
14. HUPKA, HUDSON BEATRICE 32.503 0.00 0.00
15. SHANNON, CREW HUMBOLDT 34.306 0.00 0.00
16. HOEFER, JAKE BENTON 35.918 0.00 0.00
17. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 37.800 0.00 0.00
18. BERRY, MACY LEONARDVILLE 38.250 0.00 0.00
19. TAYLOR, LUKAS COLONY 49.555 0.00 0.00
PW Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 32.002 10.00 10.00
2. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 35.134 9.00 9.00
3. TAYLOR, LUKAS COLONY 40.645 8.00 8.00
4. PROUTY, EVERETT BALDWIN 44.889 7.00 7.00
5. ERICHSEN, BEN BEATRICE 100.000 0.00 0.00
6. RESER, COLT EDWARD DELIA 100.000 0.00 0.00
7. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
8. HOEFER, JAKE BENTON 100.000 0.00 0.00
9. MILLER, KREED WELDA 100.000 0.00 0.00
10. LAWTON, JACOB PAXICO 100.000 0.00 0.00
PW Calf Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. LAWTON, JACOB PAXICO 0.0 0.00 0.00
2. VOSS, MADISON SCRANTON 0.0 0.00 0.00
3. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 0.0 0.00 0.00
PW Dummy Roping
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SMITH, KAYLOR CLIFTON 5.0 10.00 10.00
2. SECK, REATA LOUISBURG 4.0 9.00 9.00
3. DECKER, MAYLEY EUREKA 3.0 6.75 6.75
4. DURAND, KASON GARNETT 3.0 6.75 6.75
5. PACK, GW DORRANCE 3.0 6.75 6.75
6. HUPKA, HUDSON BEATRICE 3.0 6.75 6.75
7. O'BANNON, VIRGIL GREELEY 2.0 4.00 4.00
8. KRULL, RYDER BLUE MOUND 1.0 2.50 2.50
9. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 1.0 2.50 2.50
10. HART, CALLIE PAOLA 0.0 0.00 0.00
11. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 0.0 0.00 0.00
12. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 0.0 0.00 0.00
PW Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BRITNI GARNETT 15.789 10.00 10.00
2. PROUTY, MAE BALDWIN 16.555 9.00 9.00
3. BERRY, MACY LEONARDVILLE 30.100 8.00 8.00
4. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
PW Goat Tail Untying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SMITH, KAYLOR CLIFTON 7.242 10.00 10.00
2. KRULL, RYDER BLUE MOUND 7.643 9.00 9.00
3. DECKER, MAYLEY EUREKA 8.549 8.00 8.00
4. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 9.842 7.00 7.00
5. HART, CALLIE PAOLA 11.480 6.00 6.00
6. HUPKA, HUDSON BEATRICE 11.666 5.00 5.00
7. PACK, GW DORRANCE 12.043 4.00 4.00
8. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 12.724 3.00 3.00
9. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 13.400 2.00 2.00
10. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 13.907 1.00 1.00
11. SECK, REATA LOUISBURG 14.513 0.00 0.00
12. LAWTON, NATHANIEL PAXICO 28.782 0.00 0.00
PW Mounted Dummy Rop
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HOEFER, JAKE BENTON 4.688 10.00 10.00
2. ZOOK, BRITNI GARNETT 6.276 9.00 9.00
3. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 8.169 8.00 8.00
4. ERICHSEN, BEN BEATRICE 100.000 0.00 0.00
5. SHANNON, CREW HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
6. TAYLOR, LUKAS COLONY 100.000 0.00 0.00
7. RESER, COLT EDWARD DELIA 100.000 0.00 0.00
8. PROUTY, MAE BALDWIN 100.000 0.00 0.00
9. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
10. MILLER, KREED WELDA 100.000 0.00 0.00
11. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 100.000 0.00 0.00
12. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
PW Mutton Busting
Place Member Name City Score Points AA Points
1. HART, CALLIE PAOLA 72.0 10.00 10.00
2. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 0.0 0.00 0.00
3. RESER, ROAN DELIA 0.0 0.00 0.00
4. DECKER, MAYLEY EUREKA 0.0 0.00 0.00
5. DURAND, KASON GARNETT 0.0 0.00 0.00
6. LAWTON, NATHANIEL PAXICO 0.0 0.00 0.00
7. KRULL, RYDER BLUE MOUND 0.0 0.00 0.00
8. SMITH, KAYLOR CLIFTON 0.0 0.00 0.00
9. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 0.0 0.00 0.00
10. RAY, KOLTER DERBY 0.0 0.00 0.00
11. PACK, GW DORRANCE 0.0 0.00 0.00
12. HUPKA, HUDSON BEATRICE 0.0 0.00 0.00
PW Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BRITNI GARNETT 23.812 10.00 10.00
2. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 24.079 9.00 9.00
3. KRULL, RYDER BLUE MOUND 24.787 8.00 8.00
4. DECKER, MAYLEY EUREKA 24.889 7.00 7.00
5. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 27.992 6.00 6.00
6. HUPKA, HUDSON BEATRICE 29.649 5.00 5.00
7. SMITH, KAYLOR CLIFTON 31.320 4.00 4.00
8. HART, CALLIE PAOLA 36.831 3.00 3.00
9. PROUTY, MAE BALDWIN 37.091 2.00 2.00
10. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 37.227 1.00 1.00
11. SHANNON, CREW HUMBOLDT 38.936 0.00 0.00
12. SECK, REATA LOUISBURG 39.282 0.00 0.00
13. HOEFER, JAKE BENTON 42.192 0.00 0.00
14. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 43.396 0.00 0.00
15. TAYLOR, LUKAS COLONY 69.160 0.00 0.00
16. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 100.000 0.00 0.00
17. ERICHSEN, BEN BEATRICE 100.000 0.00 0.00
18. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
19. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 100.000 0.00 0.00
20. BERRY, MACY LEONARDVILLE 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Roper
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BRYLEE GARNETT 9.712 10.00 10.00
2. JACOBS, KADEN SCRANTON 10.967 9.00 9.00
3. SCOTT, MADISON PAMONA 11.777 8.00 8.00
4. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 13.034 7.00 7.00
5. ZOOK, BREKYN GARNETT 13.406 6.00 6.00
6. NEWELL, CAUY LANE 15.141 5.00 5.00
7. MILLER, KOBEY WELDA 19.336 4.00 4.00
8. POTTER, GANNON BERRYTON 19.495 3.00 3.00
9. O'BANNON, TRISTAN GREELY 21.229 2.00 2.00
10. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
11. HELLER, MONTANA MERIDEN 100.000 0.00 0.00
12. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
13. DEES, PENELOPE PAOLA 100.000 0.00 0.00
14. KRULL, REED BLUE MOUND 100.000 0.00 0.00
15. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Runner
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SHANNON, CURT HUMBOLDT 9.712 10.00 10.00
2. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 10.967 9.00 9.00
3. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 11.773 8.00 8.00
4. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 13.034 7.00 7.00
5. MILLER, KOBEY WELDA 13.406 6.00 6.00
6. DEES, PENELOPE PAOLA 15.141 5.00 5.00
7. ZOOK, BREKYN GARNETT 19.336 4.00 4.00
8. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 19.495 3.00 3.00
9. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 21.229 2.00 2.00
10. NEWELL, CAUY LANE 100.000 0.00 0.00
11. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
12. HELLER, MONTANA MERIDEN 100.000 0.00 0.00
13. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
14. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
15. HUGHES, BROOK GARNETT 100.000 0.00 0.00
SR Boy Chute Dogging
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HAYS, RYLAN PHILLIPSBURG 3.352 10.00 10.00
2. JACOBS, KADEN SCRANTON 5.991 9.00 9.00
3. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 6.708 8.00 8.00
4. LAWTON, JUSTIN PAXICO 8.582 7.00 7.00
5. NEWELL, CAUY LANE 11.006 6.00 6.00
6. NEWELL, CADEN LANE 16.118 5.00 5.00
7. MILLER, KOBEY WELDA 23.525 4.00 4.00
8. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 23.872 3.00 3.00
SR Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SHANNON, CURT HUMBOLDT 82.0 10.00 10.00
2. HENSLEY, JACE PAOLA 81.0 9.00 9.00
3. TEEPLE, JASON LACYGNE 0.0 0.00 0.00
SR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCOTT, MADISON PAMONA 7.872 10.00 10.00
2. LEUDKE, KAMRYN COLONY 9.092 9.00 9.00
3. HELLER, MONTANA MERIDEN 9.720 8.00 8.00
4. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 10.023 7.00 7.00
5. HUGHES, BROOK GARNETT 10.551 6.00 6.00
6. ZOOK, BRYLEE GARNETT 13.915 5.00 5.00
7. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 14.161 4.00 4.00
8. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
9. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 100.000 0.00 0.00
SR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 22.715 10.00 10.00
2. SCOTT, MADISON PAMONA 22.815 9.00 9.00
3. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 24.961 8.00 8.00
4. LEUDKE, KAMRYN COLONY 27.030 7.00 7.00
5. DAME, KIMBER AMSTERDAM 28.919 6.00 6.00
6. THRUSH, DESTINEE ABILENE 29.538 5.00 5.00
7. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 31.107 4.00 4.00
8. BATHURST, SADIE ALLEN 33.249 3.00 3.00
Sr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DEES, PENELOPE PAOLA 18.883 10.00 10.00
2. SCOTT, MADISON PAMONA 18.970 9.00 9.00
3. ZOOK, BRYLEE GARNETT 19.083 8.00 8.00
4. KELLY, GEORGIA EUREKA 19.489 7.00 7.00
5. DAME, KIMBER AMSTERDAM 19.619 6.00 6.00
6. BATHURST, SADIE ALLEN 20.548 5.00 5.00
7. LEUDKE, KAMRYN COLONY 21.334 4.00 4.00
8. HUGHES, BROOK GARNETT 23.415 3.00 3.00
9. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 24.581 2.00 2.00
10. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 28.022 1.00 1.00
11. THRUSH, DESTINEE ABILENE 28.805 0.00 0.00
12. JANTZ, KENDRA ABILENE 100.000 0.00 0.00
Sr Boys Tie Down
Place Member Name City Time Points AA Points
1. PROUTY, BRODY BALDWIN 17.871 10.00 10.00
2. NEWELL, CAUY LANE 100.000 0.00 0.00
3. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 100.000 0.00 0.00
4. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
5. MILLER, KOBEY WELDA 100.000 0.00 0.00
6. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
Sr Girl Chute Doggin
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HELLER, MONTANA MERIDEN 17.443 10.00 10.00
2. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
3. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
4. HUGHES, BROOK GARNETT 100.000 0.00 0.00
Sr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 4.433 10.00 10.00
2. ZOOK, BRYLEE GARNETT 21.756 9.00 9.00
3. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 100.000 0.00 0.00
4. SCOTT, MADISON PAMONA 100.000 0.00 0.00
5. LEUDKE, KAMRYN COLONY 100.000 0.00 0.00
6. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
7. HELLER, MONTANA MERIDEN 100.000 0.00 0.00
8. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 100.000 0.00 0.00
9. DEES, PENELOPE PAOLA 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MILLER, KARTER WELDA 13.329 10.00 10.00
2. LAWTON, JUSTIN PAXICO 25.174 9.00 9.00
3. ZOOK, BRYLEE GARNETT 53.475 8.00 8.00
4. PROUTY, BRODY BALDWIN 100.000 0.00 0.00
5. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
6. NEWELL, CAUY LANE 100.000 0.00 0.00
7. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 100.000 0.00 0.00
8. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
9. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
10. HAYS, RYLAN PHILLIPSBURG 100.000 0.00 0.00
11. MILLER, KOBEY WELDA 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. JACOBS, KADEN SCRANTON 12.072 10.00 10.00
2. NEWELL, CAUY LANE 14.693 9.00 9.00
3. HAYS, RYLAN PHILLIPSBURG 19.498 8.00 8.00
4. MILLER, KOBEY WELDA 21.665 7.00 7.00
5. MILLER, KARTER WELDA 27.233 6.00 6.00
6. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 29.173 5.00 5.00
7. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
8. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
9. LAWTON, JUSTUS PAXICO 100.000 0.00 0.00
10. LAWTON, JUSTIN PAXICO 100.000 0.00 0.00