Scores Listing for Strong City #1(06/12/2021-Strong City)

Scores Listing for Strong City #1(Strong City)
EXH MTD DUMMY ROPING
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SMITH, KAYLOR CLIFTON 0.0 0.00 0.00
EXHIBITION BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KAHLE, KELCEE HOYT 100.000 0.00 0.00
EXHIBITION JR BULLS
Place Member Name City Score Points AA Points
1. THATCHER, SHELDON EUREKA 0.0 0.00 0.00
EXIBITION CALF RIDE
Place Member Name City Score Points AA Points
1. HUPKA, HUDSON BEATRICE 0.0 0.00 0.00
JR Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. POTTER, GANNON BERRYTON 11.321 10.00 10.00
2. POTTER, GARREN BERRYTON 14.414 9.00 9.00
3. KRULL, REED BLUE MOUND 14.940 8.00 8.00
4. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 16.612 7.00 7.00
5. SHANNON, CREED HUMBOLDT 17.008 6.00 6.00
6. HOEFER, CODY BENTON 19.038 5.00 5.00
7. LAWTON, TRENTON PAXICO 21.048 4.00 4.00
8. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 21.144 3.00 3.00
9. MORRISON, ELY LAWRENCE 21.802 2.00 2.00
10. MILLER, KOIY WELDA 100.000 0.00 0.00
JR Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 0.0 0.00 0.00
2. KANNGIESSER, TALAN ATTICA 0.0 0.00 0.00
JR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 8.470 10.00 10.00
2. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 13.530 9.00 9.00
3. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 13.643 8.00 8.00
4. MILLER, TATUM PAXICO 15.311 7.00 7.00
5. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 16.329 6.00 6.00
6. HART, ELLIE PAOLA 17.710 5.00 5.00
7. MATZKE, HADDIE WHEATON 21.317 4.00 4.00
8. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 23.159 3.00 3.00
9. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 24.030 2.00 2.00
10. HART, MAGGIE PAOLA 100.000 0.00 0.00
11. SLY, MADISYN DELPHOS 100.000 0.00 0.00
12. SLY, KYLEY DELPHOS 100.000 0.00 0.00
13. KAHLE, KELCEE HOYT 100.000 0.00 0.00
14. ZOOK, BREKYN GARNETT 100.000 0.00 0.00
15. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 100.000 0.00 0.00
JR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 23.832 10.00 10.00
2. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 24.074 9.00 9.00
3. ZOOK, BREKYN GARNETT 24.304 8.00 8.00
4. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 26.144 7.00 7.00
5. BRYANT, COOPER CHENEY 27.455 6.00 6.00
6. KAHLE, KELCEE HOYT 29.401 5.00 5.00
7. MATZKE, HADDIE WHEATON 29.596 4.00 4.00
8. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 30.098 3.00 3.00
9. HART, MAGGIE PAOLA 31.253 2.00 2.00
10. MILLER, TATUM PAXICO 31.632 1.00 1.00
11. HART, ELLIE PAOLA 31.846 0.00 0.00
12. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 33.738 0.00 0.00
13. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 37.767 0.00 0.00
14. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 42.005 0.00 0.00
JR Steer Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. HENSLEY, EASTON PAOLA 69.0 10.00 10.00
2. THATCHER, SHELDON EUREKA 61.0 0.00 0.00
3. JOHNSON, JHET DWIGHT 0.0 0.00 0.00
4. KRULL, REED BLUE MOUND 0.0 0.00 0.00
Jr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 19.220 10.00 10.00
2. ZOOK, BREKYN GARNETT 19.270 9.00 9.00
3. MATZKE, HADDIE WHEATON 19.466 8.00 8.00
4. HART, MAGGIE PAOLA 20.154 7.00 7.00
5. MILLER, TATUM PAXICO 20.424 6.00 6.00
6. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 20.525 5.00 5.00
7. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 20.752 4.00 4.00
8. KAHLE, KELCEE HOYT 21.341 3.00 3.00
9. SLY, MADISYN DELPHOS 21.485 2.00 2.00
10. BRYANT, COOPER CHENEY 21.547 1.00 1.00
11. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 22.409 0.00 0.00
12. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 22.423 0.00 0.00
13. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 23.260 0.00 0.00
14. SLY, KYLEY DELPHOS 24.363 0.00 0.00
15. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 24.551 0.00 0.00
16. HART, ELLIE PAOLA 32.607 0.00 0.00
Jr Boys Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KRULL, REED BLUE MOUND 3.804 10.00 10.00
2. SHANNON, CREED HUMBOLDT 12.996 9.00 9.00
3. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 14.818 8.00 8.00
4. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 100.000 0.00 0.00
5. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
6. POTTER, GARREN BERRYTON 100.000 0.00 0.00
7. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
8. O'BANNON, TRISTAN GREELY 100.000 0.00 0.00
9. HOEFER, CODY BENTON 100.000 0.00 0.00
10. MILLER, KOIY WELDA 100.000 0.00 0.00
Jr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 100.000 0.00 0.00
2. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 100.000 0.00 0.00
3. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 100.000 0.00 0.00
4. ZOOK, BREKYN GARNETT 100.000 0.00 0.00
5. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 100.000 0.00 0.00
6. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 100.000 0.00 0.00
7. MATZKE, HADDIE WHEATON 100.000 0.00 0.00
8. MILLER, TATUM PAXICO 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 28.530 10.00 10.00
2. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
3. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
4. ZOOK, BREKYN GARNETT 100.000 0.00 0.00
5. LAWTON, TRENTON PAXICO 100.000 0.00 0.00
6. KRULL, REED BLUE MOUND 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SHANNON, CREED HUMBOLDT 16.617 10.00 10.00
2. KRULL, REED BLUE MOUND 16.845 9.00 9.00
3. POTTER, GANNON BERRYTON 33.353 8.00 8.00
4. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 100.000 0.00 0.00
5. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
6. HOEFER, CODY BENTON 100.000 0.00 0.00
7. LAWTON, TRENTON PAXICO 100.000 0.00 0.00
LATE FEE
Place Member Name City Score Points AA Points
1. MCKINNEY, GUS WAMEGO 0.0 0.00 0.00
2. JANTZ, KENDRA ABILENE 0.0 0.00 0.00
3. SCHMIDT, CHEYENNE SCRANTON 0.0 0.00 0.00
NON MEMBER
Place Member Name City Score Points AA Points
1. THATCHER, SHELDON EUREKA 0.0 0.00 0.00
2. TEEPLE, JASON LACYGNE 0.0 0.00 0.00
PW Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 19.778 10.00 10.00
2. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 20.869 9.00 9.00
3. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 21.740 8.00 8.00
4. KRULL, RYDER BLUE MOUND 21.791 7.00 7.00
5. HUPKA, HUDSON BEATRICE 21.814 6.00 6.00
6. ZOOK, BRITNI GARNETT 22.292 5.00 5.00
7. DECKER, MAYLEY EUREKA 23.141 4.00 4.00
8. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 23.471 3.00 3.00
9. SMITH, KAYLOR CLIFTON 27.607 2.00 2.00
10. HART, CALLIE PAOLA 28.091 1.00 1.00
11. PROUTY, MAE BALDWIN 29.939 0.00 0.00
12. PROUTY, EVERETT BALDWIN 30.937 0.00 0.00
13. SHANNON, CREW HUMBOLDT 32.194 0.00 0.00
14. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 33.959 0.00 0.00
15. HOEFER, JAKE BENTON 34.064 0.00 0.00
16. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 34.364 0.00 0.00
17. BERRY, MACY LEONARDVILLE 35.932 0.00 0.00
18. TAYLOR, LUKAS COLONY 100.000 0.00 0.00
19. SECK, REATA LOUISBURG 100.000 0.00 0.00
PW Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 19.551 10.00 10.00
2. SPENCER, AUSTON PAMONA 21.351 9.00 9.00
3. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 24.180 8.00 8.00
4. HOEFER, JAKE BENTON 28.715 7.00 7.00
5. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 33.247 6.00 6.00
6. PROUTY, EVERETT BALDWIN 49.812 5.00 5.00
7. ERICHSEN, BEN BEATRICE 100.000 0.00 0.00
8. TAYLOR, LUKAS COLONY 100.000 0.00 0.00
9. RESER, COLT EDWARD DELIA 100.000 0.00 0.00
10. MILLER, KREED WELDA 100.000 0.00 0.00
11. LAWTON, JACOB PAXICO 100.000 0.00 0.00
PW Calf Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. LAWTON, JACOB PAXICO 0.0 0.00 0.00
2. VOSS, MADISON SCRANTON 0.0 0.00 0.00
3. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 0.0 0.00 0.00
PW Dummy Roping
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SMITH, KAYLOR CLIFTON 7.0 10.00 10.00
2. KRULL, RYDER BLUE MOUND 6.0 9.00 9.00
3. O'BANNON, VIRGIL GREELEY 5.0 8.00 8.00
4. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 4.0 7.00 7.00
5. DECKER, MAYLEY EUREKA 2.0 5.00 5.00
6. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 2.0 5.00 5.00
7. HUPKA, HUDSON BEATRICE 2.0 5.00 5.00
8. SECK, REATA LOUISBURG 1.0 3.00 3.00
9. HART, CALLIE PAOLA 0.0 0.00 0.00
10. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 0.0 0.00 0.00
11. DURAND, KASON GARNETT 0.0 0.00 0.00
12. PACK, GW DORRANCE 0.0 0.00 0.00
13. SCHMIDT, CHEYENNE SCRANTON 0.0 0.00 0.00
PW Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BRITNI GARNETT 19.263 10.00 10.00
2. PROUTY, MAE BALDWIN 21.354 9.00 9.00
3. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 24.581 8.00 8.00
4. BERRY, MACY LEONARDVILLE 36.334 7.00 7.00
PW Goat Tail Untying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DECKER, MAYLEY EUREKA 9.573 10.00 10.00
2. HART, CALLIE PAOLA 9.674 9.00 9.00
3. KRULL, RYDER BLUE MOUND 9.731 8.00 8.00
4. SMITH, KAYLOR CLIFTON 10.762 7.00 7.00
5. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 11.141 6.00 6.00
6. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 12.311 5.00 5.00
7. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 15.557 4.00 4.00
8. HUPKA, HUDSON BEATRICE 15.989 3.00 3.00
9. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 16.050 2.00 2.00
10. PACK, GW DORRANCE 16.370 1.00 1.00
11. SECK, REATA LOUISBURG 18.003 0.00 0.00
12. LAWTON, NATHANIEL PAXICO 26.413 0.00 0.00
PW Mounted Dummy Rop
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SPENCER, AUSTON PAMONA 4.207 10.00 10.00
2. HOEFER, JAKE BENTON 4.819 9.00 9.00
3. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 5.048 8.00 8.00
4. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 6.922 7.00 7.00
5. MILLER, KREED WELDA 12.111 6.00 6.00
6. ERICHSEN, BEN BEATRICE 100.000 0.00 0.00
7. SHANNON, CREW HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
8. TAYLOR, LUKAS COLONY 100.000 0.00 0.00
9. ZOOK, BRITNI GARNETT 100.000 0.00 0.00
10. RESER, COLT EDWARD DELIA 100.000 0.00 0.00
11. PROUTY, MAE BALDWIN 100.000 0.00 0.00
12. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
13. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
PW Mutton Busting
Place Member Name City Score Points AA Points
1. PACK, GW DORRANCE 79.0 10.00 10.00
2. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 78.0 8.00 8.00
3. RAY, KOLTER DERBY 78.0 8.00 8.00
4. HUPKA, HUDSON BEATRICE 78.0 8.00 8.00
5. DECKER, MAYLEY EUREKA 74.0 6.00 6.00
6. HART, CALLIE PAOLA 73.0 5.00 5.00
7. DURAND, KASON GARNETT 68.0 4.00 4.00
8. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 0.0 0.00 0.00
9. RUTLEDGE, STONEY MAPLE HILL 0.0 0.00 0.00
10. RESER, ROAN DELIA 0.0 0.00 0.00
11. LAWTON, NATHANIEL PAXICO 0.0 0.00 0.00
12. KRULL, RYDER BLUE MOUND 0.0 0.00 0.00
13. SMITH, KAYLOR CLIFTON 0.0 0.00 0.00
14. SCHMIDT, CHEYENNE SCRANTON 0.0 0.00 0.00
PW Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BRITNI GARNETT 25.098 10.00 10.00
2. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 25.430 9.00 9.00
3. DECKER, MAYLEY EUREKA 27.609 8.00 8.00
4. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 28.948 7.00 7.00
5. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 29.122 6.00 6.00
6. SMITH, KAYLOR CLIFTON 30.156 5.00 5.00
7. HART, CALLIE PAOLA 33.747 4.00 4.00
8. HUPKA, HUDSON BEATRICE 34.298 3.00 3.00
9. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 34.450 2.00 2.00
10. SECK, REATA LOUISBURG 35.378 1.00 1.00
11. PROUTY, MAE BALDWIN 36.070 0.00 0.00
12. ERICHSEN, BEN BEATRICE 38.517 0.00 0.00
13. SHANNON, CREW HUMBOLDT 39.852 0.00 0.00
14. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 39.877 0.00 0.00
15. HOEFER, JAKE BENTON 46.042 0.00 0.00
16. TAYLOR, LUKAS COLONY 100.000 0.00 0.00
17. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 100.000 0.00 0.00
18. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
19. KRULL, RYDER BLUE MOUND 100.000 0.00 0.00
20. BERRY, MACY LEONARDVILLE 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Roper
Place Member Name City Time Points AA Points
1. JACOBS, KADEN SCRANTON 10.780 10.00 10.00
2. SCOTT, MADISON PAMONA 11.722 9.00 9.00
3. KRULL, REED BLUE MOUND 15.615 8.00 8.00
4. MILLER, KOBEY WELDA 22.923 7.00 7.00
5. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
6. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
7. NEWELL, CAUY LANE 100.000 0.00 0.00
8. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 100.000 0.00 0.00
9. ZOOK, BREKYN GARNETT 100.000 0.00 0.00
10. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
11. O'BANNON, TRISTAN GREELY 100.000 0.00 0.00
12. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
13. DEES, PENELOPE PAOLA 100.000 0.00 0.00
14. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 100.000 0.00 0.00
15. HELLER, MONTANA MERIDEN 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Runner
Place Member Name City Time Points AA Points
1. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 10.780 10.00 10.00
2. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 11.722 9.00 9.00
3. ZOOK, BRYLEE GARNETT 15.615 8.00 8.00
4. ZOOK, BREKYN GARNETT 22.923 7.00 7.00
5. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 100.000 0.00 0.00
6. SHANNON, CURT HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
7. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 100.000 0.00 0.00
8. NEWELL, CAUY LANE 100.000 0.00 0.00
9. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 100.000 0.00 0.00
10. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
11. HELLER, MONTANA MERIDEN 100.000 0.00 0.00
12. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
13. MILLER, KOBEY WELDA 100.000 0.00 0.00
14. DEES, PENELOPE PAOLA 100.000 0.00 0.00
15. HUGHES, BROOK GARNETT 100.000 0.00 0.00
SR Boy Chute Dogging
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HAYS, RYLAN PHILLIPSBURG 6.559 10.00 10.00
2. NEWELL, CAUY LANE 11.430 9.00 9.00
3. JACOBS, KADEN SCRANTON 11.444 8.00 8.00
4. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 14.469 7.00 7.00
5. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 15.394 6.00 6.00
6. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
7. MILLER, KOBEY WELDA 100.000 0.00 0.00
8. LAWTON, JUSTIN PAXICO 100.000 0.00 0.00
SR Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. TEEPLE, JASON LACYGNE 0.0 0.00 0.00
2. SHANNON, CURT HUMBOLDT 0.0 0.00 0.00
3. HENSLEY, JACE PAOLA 0.0 0.00 0.00
4. MCKINNEY, GUS WAMEGO 0.0 0.00 0.00
SR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCOTT, MADISON PAMONA 8.818 10.00 10.00
2. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 9.862 9.00 9.00
3. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 10.494 8.00 8.00
4. RESER, DALI DELIA 12.642 7.00 7.00
5. ZOOK, BRYLEE GARNETT 12.979 6.00 6.00
6. HELLER, MONTANA MERIDEN 17.188 5.00 5.00
7. LEUDKE, KAMRYN COLONY 100.000 0.00 0.00
8. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
9. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 100.000 0.00 0.00
10. HUGHES, BROOK GARNETT 100.000 0.00 0.00
SR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 23.735 10.00 10.00
2. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 28.283 9.00 9.00
3. DAME, KIMBER AMSTERDAM 28.460 8.00 8.00
4. THRUSH, DESTINEE ABILENE 28.817 7.00 7.00
5. SCOTT, MADISON PAMONA 33.807 6.00 6.00
6. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 36.261 5.00 5.00
7. LEUDKE, KAMRYN COLONY 100.000 0.00 0.00
Sr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DEES, PENELOPE PAOLA 18.728 10.00 10.00
2. SCOTT, MADISON PAMONA 19.024 9.00 9.00
3. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 19.642 8.00 8.00
4. ZOOK, BRYLEE GARNETT 19.710 7.00 7.00
5. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 20.802 6.00 6.00
6. DAME, KIMBER AMSTERDAM 20.925 5.00 5.00
7. JANTZ, KENDRA ABILENE 22.591 4.00 4.00
8. KELLY, GEORGIA EUREKA 24.736 3.00 3.00
9. LEUDKE, KAMRYN COLONY 100.000 0.00 0.00
10. THRUSH, DESTINEE ABILENE 100.000 0.00 0.00
11. HUGHES, BROOK GARNETT 100.000 0.00 0.00
Sr Boys Tie Down
Place Member Name City Time Points AA Points
1. NEWELL, CAUY LANE 36.061 10.00 10.00
2. PROUTY, BRODY BALDWIN 100.000 0.00 0.00
3. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 100.000 0.00 0.00
4. RESER, BRONC DELIA 100.000 0.00 0.00
5. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
6. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
7. MILLER, KOBEY WELDA 100.000 0.00 0.00
Sr Girl Chute Doggin
Place Member Name City Time Points AA Points
1. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 13.617 10.00 10.00
2. HELLER, MONTANA MERIDEN 33.427 9.00 9.00
3. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
4. HUGHES, BROOK GARNETT 100.000 0.00 0.00
Sr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BRYLEE GARNETT 2.647 10.00 10.00
2. HELLER, MONTANA MERIDEN 3.967 9.00 9.00
3. DEES, PENELOPE PAOLA 4.019 8.00 8.00
4. SCOTT, MADISON PAMONA 10.246 7.00 7.00
5. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 100.000 0.00 0.00
6. RESER, DALI DELIA 100.000 0.00 0.00
7. LEUDKE, KAMRYN COLONY 100.000 0.00 0.00
8. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
9. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 100.000 0.00 0.00
10. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MILLER, KOBEY WELDA 9.640 10.00 10.00
2. ZOOK, BRYLEE GARNETT 21.423 9.00 9.00
3. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 21.881 8.00 8.00
4. NEWELL, CAUY LANE 26.000 7.00 7.00
5. PROUTY, BRODY BALDWIN 100.000 0.00 0.00
6. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
7. RESER, DALI DELIA 100.000 0.00 0.00
8. RESER, BRONC DELIA 100.000 0.00 0.00
9. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
10. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
11. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
12. LAWTON, JUSTIN PAXICO 100.000 0.00 0.00
13. HAYS, RYLAN PHILLIPSBURG 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 9.987 10.00 10.00
2. ZOOK, BRYLEE GARNETT 17.034 9.00 9.00
3. NEWELL, CAUY LANE 19.346 8.00 8.00
4. MILLER, KOBEY WELDA 26.093 7.00 7.00
5. LAWTON, JUSTUS PAXICO 31.180 6.00 6.00
6. HAYS, RYLAN PHILLIPSBURG 34.337 5.00 5.00
7. MILLER, KARTER WELDA 48.450 4.00 4.00
8. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
9. RESER, DALI DELIA 100.000 0.00 0.00
10. RESER, BRONC DELIA 100.000 0.00 0.00
11. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
12. LAWTON, JUSTIN PAXICO 100.000 0.00 0.00