Scores Listing for Eureka #2(06/06/2021-Eureka)

Scores Listing for Eureka #2(Eureka)
JR Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 14.046 10.00 10.00
2. POTTER, GANNON BERRYTON 14.189 9.00 9.00
3. KRULL, REED BLUE MOUND 16.258 8.00 8.00
4. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 16.383 7.00 7.00
5. SHANNON, CREED HUMBOLDT 17.167 6.00 6.00
6. MORRISON, ELY LAWRENCE 17.199 5.00 5.00
7. HOEFER, CODY BENTON 17.510 4.00 4.00
8. POTTER, GARREN BERRYTON 18.227 3.00 3.00
9. MILLER, KOIY WELDA 20.022 2.00 2.00
10. LAWTON, TRENTON PAXICO 29.800 1.00 1.00
11. THATCHER, SHELDON EUREKA 21.660 0.00 0.00
12. HUDSON, COLTON PAOLA 42.469 0.00 0.00
JR Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 0.0 0.00 0.00
JR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BREKYN GARNETT 11.287 10.00 10.00
2. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 12.123 9.00 9.00
3. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 15.560 8.00 8.00
4. MILLER, TATUM PAXICO 15.573 7.00 7.00
5. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 16.135 6.00 6.00
6. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 17.679 5.00 5.00
7. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 18.357 4.00 4.00
8. SLY, KYLEY DELPHOS 19.120 3.00 3.00
9. HART, MAGGIE PAOLA 20.449 2.00 2.00
10. MATZKE, HADDIE WHEATON 21.225 1.00 1.00
11. HART, ELLIE PAOLA 25.215 0.00 0.00
12. KAHLE, KELCEE HOYT 28.280 0.00 0.00
13. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 100.000 0.00 0.00
14. OLLER, MYAH KINGMAN 100.000 0.00 0.00
JR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MATZKE, HADDIE WHEATON 23.726 10.00 10.00
2. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 24.119 9.00 9.00
3. MILLER, TATUM PAXICO 25.640 8.00 8.00
4. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 28.692 7.00 7.00
5. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 28.894 6.00 6.00
6. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 29.173 4.50 4.50
7. KAHLE, KELCEE HOYT 29.173 4.50 4.50
8. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 29.528 3.00 3.00
9. HART, MAGGIE PAOLA 30.517 2.00 2.00
10. HART, ELLIE PAOLA 31.003 1.00 1.00
11. BRYANT, COOPER CHENEY 34.569 0.00 0.00
12. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 34.715 0.00 0.00
13. ZOOK, BREKYN GARNETT 41.964 0.00 0.00
14. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 100.000 0.00 0.00
15. OLLER, MYAH KINGMAN 100.000 0.00 0.00
JR Steer Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. HENSLEY, EASTON PAOLA 70.0 10.00 10.00
2. KRULL, REED BLUE MOUND 0.0 0.00 0.00
3. HUDSON, COLTON PAOLA 0.0 0.00 0.00
4. SCHOOLER, WESTON HOLTON 0.0 0.00 0.00
5. THATCHER, SHELDON EUREKA 0.0 0.00 0.00
6. JOHNSON, JHET DWIGHT 0.0 0.00 0.00
Jr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BREKYN GARNETT 16.783 10.00 10.00
2. SLY, KYLEY DELPHOS 17.223 9.00 9.00
3. MATZKE, HADDIE WHEATON 17.659 8.00 8.00
4. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 18.169 7.00 7.00
5. HART, MAGGIE PAOLA 18.205 6.00 6.00
6. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 18.225 5.00 5.00
7. SLY, MADISYN DELPHOS 18.676 4.00 4.00
8. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 18.779 3.00 3.00
9. KAHLE, KELCEE HOYT 18.834 2.00 2.00
10. MILLER, TATUM PAXICO 18.913 1.00 1.00
11. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 19.478 0.00 0.00
12. BRYANT, COOPER CHENEY 19.757 0.00 0.00
13. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 20.422 0.00 0.00
14. HART, ELLIE PAOLA 24.276 0.00 0.00
15. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 39.487 0.00 0.00
16. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 100.000 0.00 0.00
17. OLLER, MYAH KINGMAN 100.000 0.00 0.00
Jr Boys Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SHANNON, CREED HUMBOLDT 3.683 10.00 10.00
2. KRULL, REED BLUE MOUND 12.512 9.00 9.00
3. HOEFER, CODY BENTON 100.000 0.00 0.00
4. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
5. O'BANNON, TRISTAN GREELY 100.000 0.00 0.00
6. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 100.000 0.00 0.00
7. POTTER, GARREN BERRYTON 100.000 0.00 0.00
8. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
9. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 100.000 0.00 0.00
10. SCHOOLER, WESTON HOLTON 100.000 0.00 0.00
Jr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BREKYN GARNETT 100.000 0.00 0.00
2. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 100.000 0.00 0.00
3. MATZKE, HADDIE WHEATON 100.000 0.00 0.00
4. MILLER, TATUM PAXICO 100.000 0.00 0.00
5. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 100.000 0.00 0.00
6. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 100.000 0.00 0.00
7. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KRULL, REED BLUE MOUND 11.595 10.00 10.00
2. LAWTON, TRENTON PAXICO 100.000 0.00 0.00
3. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
4. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 100.000 0.00 0.00
5. SCHOOLER, WESTON HOLTON 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. POTTER, GANNON BERRYTON 30.140 10.00 10.00
2. HOEFER, CODY BENTON 42.526 9.00 9.00
3. KRULL, REED BLUE MOUND 100.000 0.00 0.00
4. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
5. LAWTON, TRENTON PAXICO 100.000 0.00 0.00
6. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
7. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 100.000 0.00 0.00
PW Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 18.963 10.00 10.00
2. KRULL, RYDER BLUE MOUND 19.160 9.00 9.00
3. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 19.233 8.00 8.00
4. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 19.501 7.00 7.00
5. DECKER, MAYLEY EUREKA 19.896 6.00 6.00
6. ZOOK, BRITNI GARNETT 23.675 5.00 5.00
7. HART, CALLIE PAOLA 25.227 4.00 4.00
8. HUPKA, HUDSON BEATRICE 25.240 3.00 3.00
9. SECK, REATA LOUISBURG 25.801 2.00 2.00
10. PROUTY, EVERETT BALDWIN 27.172 1.00 1.00
11. DOWNARD, WESTON CASSODAY 23.054 0.00 0.00
12. THATCHER, KAYLON EUREKA 26.201 0.00 0.00
13. PROUTY, MAE BALDWIN 27.399 0.00 0.00
14. SMITH, KAYLOR CLIFTON 27.566 0.00 0.00
15. HOEFER, JAKE BENTON 29.263 0.00 0.00
16. SHANNON, CREW HUMBOLDT 29.734 0.00 0.00
17. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 32.061 0.00 0.00
18. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 32.482 0.00 0.00
19. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 33.839 0.00 0.00
20. BERRY, MACY LEONARDVILLE 39.362 0.00 0.00
21. TAYLOR, LUKAS COLONY 100.000 0.00 0.00
22. ERICHSEN, BEN BEATRICE 100.000 0.00 0.00
23. CLARK, GUS TORONTO 100.000 0.00 0.00
24. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 100.000 0.00 0.00
PW Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 33.440 10.00 10.00
2. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 36.787 9.00 9.00
3. ERICHSEN, BEN BEATRICE 37.955 8.00 8.00
4. HOEFER, JAKE BENTON 38.150 7.00 7.00
5. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 38.959 6.00 6.00
6. PROUTY, EVERETT BALDWIN 100.000 0.00 0.00
7. LAWTON, JACOB PAXICO 100.000 0.00 0.00
8. TAYLOR, LUKAS COLONY 100.000 0.00 0.00
9. SHANNON, CREW HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
10. CLARK, GUS TORONTO 100.000 0.00 0.00
11. RESER, COLT EDWARD DELIA 100.000 0.00 0.00
12. MILLER, KREED WELDA 100.000 0.00 0.00
PW Calf Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. VOSS, MADISON SCRANTON 0.0 0.00 0.00
2. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 0.0 0.00 0.00
3. LAWTON, JACOB PAXICO 0.0 0.00 0.00
4. CLARK, GUS TORONTO 0.0 0.00 0.00
PW Dummy Roping
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SMITH, KAYLOR CLIFTON 8.0 10.00 10.00
2. KRULL, RYDER BLUE MOUND 7.0 8.50 8.50
3. HUPKA, HUDSON BEATRICE 7.0 8.50 8.50
4. PACK, GW DORRANCE 6.0 7.00 7.00
5. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 2.0 5.50 5.50
6. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 2.0 5.50 5.50
7. DURAND, KASON GARNETT 1.0 3.00 3.00
8. O'BANNON, VIRGIL GREELEY 1.0 3.00 3.00
9. OUELLETTE, PAISLEY RANTOUL 1.0 3.00 3.00
10. DOWNARD, WESTON CASSODAY 0.0 0.00 0.00
11. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 0.0 0.00 0.00
12. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 0.0 0.00 0.00
13. SECK, REATA LOUISBURG 0.0 0.00 0.00
14. HART, CALLIE PAOLA 0.0 0.00 0.00
PW Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BRITNI GARNETT 16.817 10.00 10.00
2. PROUTY, MAE BALDWIN 31.422 9.00 9.00
3. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 31.923 8.00 8.00
4. BERRY, MACY LEONARDVILLE 48.566 7.00 7.00
PW Goat Tail Untying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KRULL, RYDER BLUE MOUND 9.528 10.00 10.00
2. DECKER, MAYLEY EUREKA 9.660 9.00 9.00
3. SMITH, KAYLOR CLIFTON 11.137 8.00 8.00
4. HUPKA, HUDSON BEATRICE 12.030 7.00 7.00
5. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 13.934 6.00 6.00
6. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 14.424 5.00 5.00
7. HART, CALLIE PAOLA 14.479 4.00 4.00
8. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 15.509 3.00 3.00
9. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 16.992 2.00 2.00
10. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 18.703 1.00 1.00
11. DOWNARD, WESTON CASSODAY 12.636 0.00 0.00
12. OUELLETTE, PAISLEY RANTOUL 20.173 0.00 0.00
13. PACK, GW DORRANCE 21.304 0.00 0.00
14. LAWTON, NATHANIEL PAXICO 23.650 0.00 0.00
15. SECK, REATA LOUISBURG 24.487 0.00 0.00
16. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 100.000 0.00 0.00
PW Mounted Dummy Rop
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BRITNI GARNETT 7.657 10.00 10.00
2. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 9.267 9.00 9.00
3. HOEFER, JAKE BENTON 15.017 8.00 8.00
4. MILLER, KREED WELDA 21.735 7.00 7.00
5. PROUTY, MAE BALDWIN 100.000 0.00 0.00
6. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
7. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
8. TAYLOR, LUKAS COLONY 100.000 0.00 0.00
9. SHANNON, CREW HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
10. ERICHSEN, BEN BEATRICE 100.000 0.00 0.00
11. CLARK, GUS TORONTO 100.000 0.00 0.00
12. RESER, COLT EDWARD DELIA 100.000 0.00 0.00
13. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 100.000 0.00 0.00
PW Mutton Busting
Place Member Name City Score Points AA Points
1. HUPKA, HUDSON BEATRICE 77.0 10.00 10.00
2. KRULL, RYDER BLUE MOUND 76.0 9.00 9.00
3. RAY, KOLTER DERBY 75.0 8.00 8.00
4. PACK, GW DORRANCE 74.0 7.00 7.00
5. SMITH, KAYLOR CLIFTON 72.0 6.00 6.00
6. DECKER, MAYLEY EUREKA 71.0 5.00 5.00
7. HART, CALLIE PAOLA 70.0 4.00 4.00
8. DURAND, KASON GARNETT 65.0 3.00 3.00
9. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 49.0 2.00 2.00
10. DOWNARD, WESTON CASSODAY 74.0 0.00 0.00
11. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 0.0 0.00 0.00
12. O'BANNON, VIRGIL GREELEY 0.0 0.00 0.00
13. LAWTON, NATHANIEL PAXICO 0.0 0.00 0.00
14. RESER, ROAN DELIA 0.0 0.00 0.00
15. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 0.0 0.00 0.00
PW Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 22.581 10.00 10.00
2. KRULL, RYDER BLUE MOUND 24.543 9.00 9.00
3. ZOOK, BRITNI GARNETT 24.751 8.00 8.00
4. HUPKA, HUDSON BEATRICE 28.950 7.00 7.00
5. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 30.592 6.00 6.00
6. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 30.764 5.00 5.00
7. SMITH, KAYLOR CLIFTON 31.593 4.00 4.00
8. PROUTY, MAE BALDWIN 33.031 3.00 3.00
9. HART, CALLIE PAOLA 38.119 2.00 2.00
10. HOEFER, JAKE BENTON 39.949 1.00 1.00
11. DOWNARD, WESTON CASSODAY 30.563 0.00 0.00
12. SHANNON, CREW HUMBOLDT 40.852 0.00 0.00
13. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 41.962 0.00 0.00
14. ERICHSEN, BEN BEATRICE 43.073 0.00 0.00
15. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 44.003 0.00 0.00
16. CLARK, GUS TORONTO 45.428 0.00 0.00
17. BERRY, MACY LEONARDVILLE 49.148 0.00 0.00
18. TAYLOR, LUKAS COLONY 57.851 0.00 0.00
19. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 100.000 0.00 0.00
20. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
21. DECKER, MAYLEY EUREKA 100.000 0.00 0.00
22. SECK, REATA LOUISBURG 100.000 0.00 0.00
23. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Roper
Place Member Name City Time Points AA Points
1. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 8.691 10.00 10.00
2. MILLER, KOBEY WELDA 9.672 9.00 9.00
3. NEWELL, CAUY LANE 16.319 8.00 8.00
4. MILLER, KARTER WELDA 20.810 7.00 7.00
5. O'BANNON, TRISTAN GREELY 24.414 6.00 6.00
6. ZOOK, BRYLEE GARNETT 24.927 5.00 5.00
7. DEES, PENELOPE PAOLA 25.688 4.00 4.00
8. GREENWOOD, REESE TORONTO 28.759 0.00 0.00
9. ZOOK, BREKYN GARNETT 100.000 0.00 0.00
10. KRULL, REED BLUE MOUND 100.000 0.00 0.00
11. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
12. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 100.000 0.00 0.00
13. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
14. HELLER, MONTANA MERIDEN 100.000 0.00 0.00
15. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Runner
Place Member Name City Time Points AA Points
1. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 8.691 10.00 10.00
2. ZOOK, BREKYN GARNETT 9.672 9.00 9.00
3. DEES, PENELOPE PAOLA 16.319 8.00 8.00
4. HELLER, MONTANA MERIDEN 20.810 7.00 7.00
5. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 24.414 6.00 6.00
6. SHANNON, CURT HUMBOLDT 24.927 5.00 5.00
7. NEWELL, CAUY LANE 25.688 4.00 4.00
8. THATCHER, RYDON EUREKA 28.759 0.00 0.00
9. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
10. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
11. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 100.000 0.00 0.00
12. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 100.000 0.00 0.00
13. MILLER, KOBEY WELDA 100.000 0.00 0.00
14. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
15. HUGHES, BROOK GARNETT 100.000 0.00 0.00
SR Boy Chute Dogging
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MILLER, KOBEY WELDA 4.241 10.00 10.00
2. JACOBS, KADEN SCRANTON 6.470 9.00 9.00
3. NEWELL, CADEN LANE 13.349 8.00 8.00
4. NEWELL, CAUY LANE 24.170 7.00 7.00
5. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 100.000 0.00 0.00
6. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
7. LAWTON, JUSTIN PAXICO 100.000 0.00 0.00
SR Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SHANNON, CURT HUMBOLDT 0.0 0.00 0.00
SR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 8.852 10.00 10.00
2. HELLER, MONTANA MERIDEN 10.605 9.00 9.00
3. LEUDKE, KAMRYN COLONY 11.004 8.00 8.00
4. ZOOK, BRYLEE GARNETT 13.068 7.00 7.00
5. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 13.224 6.00 6.00
6. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 14.803 5.00 5.00
7. RESER, DALI DELIA 15.825 4.00 4.00
8. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 16.650 3.00 3.00
9. HUGHES, BROOK GARNETT 17.294 2.00 2.00
SR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 22.249 10.00 10.00
2. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 23.471 9.00 9.00
3. BATHURST, SADIE ALLEN 28.723 8.00 8.00
4. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 30.854 7.00 7.00
5. LEUDKE, KAMRYN COLONY 100.000 0.00 0.00
Sr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 17.396 10.00 10.00
2. KELLY, GEORGIA EUREKA 17.453 9.00 9.00
3. BATHURST, SADIE ALLEN 19.111 8.00 8.00
4. DEES, PENELOPE PAOLA 19.130 7.00 7.00
5. LEUDKE, KAMRYN COLONY 19.238 6.00 6.00
6. HUGHES, BROOK GARNETT 20.328 5.00 5.00
7. ZOOK, BRYLEE GARNETT 22.478 4.00 4.00
8. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 26.322 3.00 3.00
Sr Boys Tie Down
Place Member Name City Time Points AA Points
1. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 10.353 10.00 10.00
2. MILLER, KOBEY WELDA 17.133 9.00 9.00
3. NEWELL, CAUY LANE 100.000 0.00 0.00
4. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
5. RESER, BRONC DELIA 100.000 0.00 0.00
Sr Girl Chute Doggin
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HUGHES, BROOK GARNETT 14.290 10.00 10.00
2. CRAMER, DANALI TOPEKA 15.554 9.00 9.00
3. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
4. HELLER, MONTANA MERIDEN 100.000 0.00 0.00
Sr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BRYLEE GARNETT 2.437 10.00 10.00
2. HELLER, MONTANA MERIDEN 2.753 9.00 9.00
3. RESER, DALI DELIA 3.069 8.00 8.00
4. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 9.955 7.00 7.00
5. GREENWOOD, REESE TORONTO 3.108 0.00 0.00
6. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 100.000 0.00 0.00
7. DEES, PENELOPE PAOLA 100.000 0.00 0.00
8. LEUDKE, KAMRYN COLONY 100.000 0.00 0.00
9. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 100.000 0.00 0.00
10. CRAMER, DANALI TOPEKA 100.000 0.00 0.00
11. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MILLER, KARTER WELDA 11.553 10.00 10.00
2. RESER, DALI DELIA 27.370 9.00 9.00
3. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 38.995 8.00 8.00
4. ZOOK, BRYLEE GARNETT 42.926 7.00 7.00
5. JACOBS, KADEN SCRANTON 46.481 6.00 6.00
6. NEWELL, CAUY LANE 100.000 0.00 0.00
7. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
8. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
9. LAWTON, JUSTIN PAXICO 100.000 0.00 0.00
10. BOATWRIGHT, MAREK ALMA 100.000 0.00 0.00
11. RESER, BRONC DELIA 100.000 0.00 0.00
12. MILLER, KOBEY WELDA 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. JACOBS, KADEN SCRANTON 10.529 10.00 10.00
2. RESER, BRONC DELIA 12.193 9.00 9.00
3. RESER, DALI DELIA 25.533 8.00 8.00
4. NEWELL, CAUY LANE 48.801 7.00 7.00
5. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 100.000 0.00 0.00
6. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
7. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
8. LAWTON, JUSTIN PAXICO 100.000 0.00 0.00
9. LAWTON, JUSTUS PAXICO 100.000 0.00 0.00
10. MILLER, KOBEY WELDA 100.000 0.00 0.00
11. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00