Scores Listing for Eureka #1(06/05/2021-Eureka)

Scores Listing for Eureka #1(Eureka)
EXH MTD DUMMY ROPING
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SMITH, KAYLOR CLIFTON 0.0 0.00 0.00
EXH STEER RIDING
Place Member Name City Score Points AA Points
1. THATCHER, SHELDON EUREKA 0.0 0.00 0.00
EXHIBITION BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SLY, KYLEY DELPHOS 100.000 0.00 0.00
EXIBITION CALF RIDE
Place Member Name City Score Points AA Points
1. HUPKA, HUDSON BEATRICE 0.0 0.00 0.00
JR Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. POTTER, GANNON BERRYTON 13.910 10.00 10.00
2. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 14.741 9.00 9.00
3. KRULL, REED BLUE MOUND 15.208 8.00 8.00
4. POTTER, GARREN BERRYTON 15.961 7.00 7.00
5. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 18.299 6.00 6.00
6. SHANNON, CREED HUMBOLDT 18.311 5.00 5.00
7. HOEFER, CODY BENTON 19.848 4.00 4.00
8. MILLER, KOIY WELDA 25.015 3.00 3.00
9. MORRISON, ELY LAWRENCE 31.009 2.00 2.00
10. THATCHER, SHELDON EUREKA 14.716 0.00 0.00
11. LAWTON, TRENTON PAXICO 100.000 0.00 0.00
12. HUDSON, COLTON PAOLA 100.000 0.00 0.00
JR Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 0.0 0.00 0.00
JR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BREKYN GARNETT 12.558 10.00 10.00
2. HART, MAGGIE PAOLA 14.414 9.00 9.00
3. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 14.460 8.00 8.00
4. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 14.462 7.00 7.00
5. HART, ELLIE PAOLA 16.275 6.00 6.00
6. SLY, KYLEY DELPHOS 16.689 5.00 5.00
7. MILLER, TATUM PAXICO 16.729 4.00 4.00
8. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 16.796 3.00 3.00
9. MATZKE, HADDIE WHEATON 16.997 2.00 2.00
10. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 18.262 1.00 1.00
11. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 18.528 0.00 0.00
12. KAHLE, KELCEE HOYT 100.000 0.00 0.00
13. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 100.000 0.00 0.00
14. OLLER, MYAH KINGMAN 100.000 0.00 0.00
JR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KAHLE, KELCEE HOYT 22.902 10.00 10.00
2. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 23.347 9.00 9.00
3. MATZKE, HADDIE WHEATON 23.550 8.00 8.00
4. ZOOK, BREKYN GARNETT 23.671 7.00 7.00
5. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 23.755 6.00 6.00
6. HART, ELLIE PAOLA 25.411 5.00 5.00
7. MILLER, TATUM PAXICO 26.496 4.00 4.00
8. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 27.894 3.00 3.00
9. BRYANT, COOPER CHENEY 29.224 2.00 2.00
10. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 29.844 1.00 1.00
11. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 35.165 0.00 0.00
12. HART, MAGGIE PAOLA 35.485 0.00 0.00
13. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 35.953 0.00 0.00
14. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 100.000 0.00 0.00
15. OLLER, MYAH KINGMAN 100.000 0.00 0.00
JR Steer Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. HENSLEY, EASTON PAOLA 60.0 10.00 10.00
2. KRULL, REED BLUE MOUND 0.0 0.00 0.00
3. HUDSON, COLTON PAOLA 0.0 0.00 0.00
4. SCHOOLER, WESTON HOLTON 0.0 0.00 0.00
5. JOHNSON, JHET DWIGHT 0.0 0.00 0.00
Jr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BREKYN GARNETT 16.774 10.00 10.00
2. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 17.774 9.00 9.00
3. HART, MAGGIE PAOLA 18.044 8.00 8.00
4. SLY, MADISYN DELPHOS 18.671 7.00 7.00
5. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 18.978 6.00 6.00
6. BRYANT, COOPER CHENEY 19.611 5.00 5.00
7. MILLER, TATUM PAXICO 19.768 4.00 4.00
8. KAHLE, KELCEE HOYT 19.998 3.00 3.00
9. HART, ELLIE PAOLA 20.608 2.00 2.00
10. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 20.797 1.00 1.00
11. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 22.041 0.00 0.00
12. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 22.291 0.00 0.00
13. SLY, KYLEY DELPHOS 22.437 0.00 0.00
14. COLGROVE, MACKENZIE TONGANOXIE 22.483 0.00 0.00
15. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 27.512 0.00 0.00
16. MATZKE, HADDIE WHEATON 100.000 0.00 0.00
17. OLLER, MYAH KINGMAN 100.000 0.00 0.00
Jr Boys Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SHANNON, CREED HUMBOLDT 4.935 10.00 10.00
2. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 5.917 9.00 9.00
3. KRULL, REED BLUE MOUND 100.000 0.00 0.00
4. HOEFER, CODY BENTON 100.000 0.00 0.00
5. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
6. O'BANNON, TRISTAN GREELY 100.000 0.00 0.00
7. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 100.000 0.00 0.00
8. POTTER, GARREN BERRYTON 100.000 0.00 0.00
9. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
10. SCHOOLER, WESTON HOLTON 100.000 0.00 0.00
Jr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BREKYN GARNETT 2.968 10.00 10.00
2. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 13.249 9.00 9.00
3. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 100.000 0.00 0.00
4. MATZKE, HADDIE WHEATON 100.000 0.00 0.00
5. MILLER, TATUM PAXICO 100.000 0.00 0.00
6. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 100.000 0.00 0.00
7. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KRULL, REED BLUE MOUND 17.948 10.00 10.00
2. LAWTON, TRENTON PAXICO 100.000 0.00 0.00
3. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
4. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 100.000 0.00 0.00
5. SCHOOLER, WESTON HOLTON 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KRULL, REED BLUE MOUND 15.400 10.00 10.00
2. SHANNON, CREED HUMBOLDT 16.935 9.00 9.00
3. LAWTON, TRENTON PAXICO 21.282 8.00 8.00
4. HOEFER, CODY BENTON 100.000 0.00 0.00
5. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
6. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
7. SCHONEBERG, HADLEY EDGAR 100.000 0.00 0.00
LATE FEE
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SCHOOLER, WESTON HOLTON 0.0 0.00 0.00
2. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 0.0 0.00 0.00
NON MEMBER
Place Member Name City Score Points AA Points
1. THATCHER, RYDON EUREKA 0.0 0.00 0.00
2. DOWNARD, WESTON CASSODAY 0.0 0.00 0.00
3. GREENWOOD, REESE TORONTO 0.0 0.00 0.00
4. THATCHER, SHELDON EUREKA 0.0 0.00 0.00
5. THATCHER, KAYLON EUREKA 0.0 0.00 0.00
PW Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KRULL, RYDER BLUE MOUND 18.901 10.00 10.00
2. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 19.036 9.00 9.00
3. ZOOK, BRITNI GARNETT 19.046 8.00 8.00
4. HUPKA, HUDSON BEATRICE 19.989 7.00 7.00
5. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 20.862 6.00 6.00
6. DECKER, MAYLEY EUREKA 21.988 5.00 5.00
7. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 24.316 4.00 4.00
8. SECK, REATA LOUISBURG 24.424 3.00 3.00
9. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 25.370 2.00 2.00
10. PROUTY, EVERETT BALDWIN 25.893 1.00 1.00
11. DOWNARD, WESTON CASSODAY 23.187 0.00 0.00
12. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 26.854 0.00 0.00
13. THATCHER, KAYLON EUREKA 27.094 0.00 0.00
14. SHANNON, CREW HUMBOLDT 27.929 0.00 0.00
15. HART, CALLIE PAOLA 29.149 0.00 0.00
16. SMITH, KAYLOR CLIFTON 32.141 0.00 0.00
17. HOEFER, JAKE BENTON 32.271 0.00 0.00
18. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 34.205 0.00 0.00
19. TAYLOR, LUKAS COLONY 53.410 0.00 0.00
20. PROUTY, MAE BALDWIN 100.000 0.00 0.00
21. ERICHSEN, BEN BEATRICE 100.000 0.00 0.00
22. CLARK, GUS TORONTO 100.000 0.00 0.00
23. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 100.000 0.00 0.00
24. BERRY, MACY LEONARDVILLE 100.000 0.00 0.00
PW Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 26.933 10.00 10.00
2. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 37.116 9.00 9.00
3. RESER, COLT EDWARD DELIA 37.716 8.00 8.00
4. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 41.957 7.00 7.00
5. ERICHSEN, BEN BEATRICE 44.907 6.00 6.00
6. HOEFER, JAKE BENTON 47.313 5.00 5.00
7. PROUTY, EVERETT BALDWIN 100.000 0.00 0.00
8. LAWTON, JACOB PAXICO 100.000 0.00 0.00
9. TAYLOR, LUKAS COLONY 100.000 0.00 0.00
10. SHANNON, CREW HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
11. CLARK, GUS TORONTO 100.000 0.00 0.00
12. MILLER, KREED WELDA 100.000 0.00 0.00
PW Calf Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. VOSS, MADISON SCRANTON 0.0 0.00 0.00
2. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 0.0 0.00 0.00
3. LAWTON, JACOB PAXICO 0.0 0.00 0.00
4. CLARK, GUS TORONTO 0.0 0.00 0.00
PW Dummy Roping
Place Member Name City Score Points AA Points
1. O'BANNON, VIRGIL GREELEY 4.0 10.00 10.00
2. SMITH, KAYLOR CLIFTON 3.0 8.50 8.50
3. PACK, GW DORRANCE 3.0 8.50 8.50
4. KRULL, RYDER BLUE MOUND 2.0 6.50 6.50
5. SECK, REATA LOUISBURG 2.0 6.50 6.50
6. DURAND, KASON GARNETT 0.0 0.00 0.00
7. DOWNARD, WESTON CASSODAY 0.0 0.00 0.00
8. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 0.0 0.00 0.00
9. HUPKA, HUDSON BEATRICE 0.0 0.00 0.00
10. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 0.0 0.00 0.00
11. OUELLETTE, PAISLEY RANTOUL 0.0 0.00 0.00
12. HART, CALLIE PAOLA 0.0 0.00 0.00
13. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 0.0 0.00 0.00
14. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 0.0 0.00 0.00
PW Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. PROUTY, MAE BALDWIN 21.378 10.00 10.00
2. ZOOK, BRITNI GARNETT 24.632 9.00 9.00
3. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 29.109 8.00 8.00
4. BERRY, MACY LEONARDVILLE 43.323 7.00 7.00
PW Goat Tail Untying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KRULL, RYDER BLUE MOUND 9.981 10.00 10.00
2. HART, CALLIE PAOLA 13.855 9.00 9.00
3. DECKER, MAYLEY EUREKA 14.106 8.00 8.00
4. SMITH, KAYLOR CLIFTON 14.199 7.00 7.00
5. HUPKA, HUDSON BEATRICE 14.965 6.00 6.00
6. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 15.336 5.00 5.00
7. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 17.027 4.00 4.00
8. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 20.683 3.00 3.00
9. PACK, GW DORRANCE 20.737 2.00 2.00
10. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 21.298 1.00 1.00
11. DOWNARD, WESTON CASSODAY 14.211 0.00 0.00
12. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 22.412 0.00 0.00
13. OUELLETTE, PAISLEY RANTOUL 23.686 0.00 0.00
14. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 25.634 0.00 0.00
15. SECK, REATA LOUISBURG 25.895 0.00 0.00
16. LAWTON, NATHANIEL PAXICO 35.258 0.00 0.00
PW Mounted Dummy Rop
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 3.870 10.00 10.00
2. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 9.455 9.00 9.00
3. RESER, COLT EDWARD DELIA 17.982 8.00 8.00
4. ZOOK, BRITNI GARNETT 100.000 0.00 0.00
5. HOEFER, JAKE BENTON 100.000 0.00 0.00
6. PROUTY, MAE BALDWIN 100.000 0.00 0.00
7. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
8. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
9. TAYLOR, LUKAS COLONY 100.000 0.00 0.00
10. SHANNON, CREW HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
11. ERICHSEN, BEN BEATRICE 100.000 0.00 0.00
12. CLARK, GUS TORONTO 100.000 0.00 0.00
13. MILLER, KREED WELDA 100.000 0.00 0.00
PW Mutton Busting
Place Member Name City Score Points AA Points
1. KRULL, RYDER BLUE MOUND 78.0 9.50 9.50
2. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 78.0 9.50 9.50
3. HART, CALLIE PAOLA 77.0 8.00 8.00
4. PACK, GW DORRANCE 72.0 6.50 6.50
5. HUPKA, HUDSON BEATRICE 72.0 6.50 6.50
6. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 71.0 5.00 5.00
7. RAY, KOLTER DERBY 70.0 4.00 4.00
8. DURAND, KASON GARNETT 68.0 3.00 3.00
9. DOWNARD, WESTON CASSODAY 80.0 0.00 0.00
10. O'BANNON, VIRGIL GREELEY 0.0 0.00 0.00
11. SMITH, KAYLOR CLIFTON 0.0 0.00 0.00
12. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 0.0 0.00 0.00
13. LAWTON, NATHANIEL PAXICO 0.0 0.00 0.00
14. RUTLEDGE, STONEY MAPLE HILL 0.0 0.00 0.00
15. DECKER, MAYLEY EUREKA 0.0 0.00 0.00
16. RESER, ROAN DELIA 0.0 0.00 0.00
PW Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 22.886 10.00 10.00
2. KRULL, RYDER BLUE MOUND 24.475 9.00 9.00
3. ZOOK, BRITNI GARNETT 24.968 8.00 8.00
4. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 26.584 7.00 7.00
5. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 27.655 6.00 6.00
6. SCHONEBERG, MACOY EDGAR 29.138 5.00 5.00
7. SMITH, KAYLOR CLIFTON 32.987 4.00 4.00
8. PROUTY, MAE BALDWIN 33.127 3.00 3.00
9. ERICHSEN, BEN BEATRICE 34.780 2.00 2.00
10. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 38.842 1.00 1.00
11. DOWNARD, WESTON CASSODAY 35.407 0.00 0.00
12. HART, CALLIE PAOLA 39.170 0.00 0.00
13. HOEFER, JAKE BENTON 40.084 0.00 0.00
14. SHANNON, CREW HUMBOLDT 41.734 0.00 0.00
15. SCHONEBERG, REAGAN EDGAR 42.520 0.00 0.00
16. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 45.137 0.00 0.00
17. TAYLOR, LUKAS COLONY 52.512 0.00 0.00
18. BERRY, MACY LEONARDVILLE 52.589 0.00 0.00
19. HUPKA, HUDSON BEATRICE 100.000 0.00 0.00
20. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
21. DECKER, MAYLEY EUREKA 100.000 0.00 0.00
22. SECK, REATA LOUISBURG 100.000 0.00 0.00
23. CLARK, GUS TORONTO 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Roper
Place Member Name City Time Points AA Points
1. JACOBS, KADEN SCRANTON 8.720 10.00 10.00
2. HELLER, MONTANA MERIDEN 13.381 9.00 9.00
3. MILLER, KOBEY WELDA 14.624 8.00 8.00
4. POTTER, GANNON BERRYTON 18.009 7.00 7.00
5. SHANNON, CREED HUMBOLDT 20.014 6.00 6.00
6. NEWELL, CAUY LANE 21.283 5.00 5.00
7. ZOOK, BREKYN GARNETT 23.966 4.00 4.00
8. MILLER, KARTER WELDA 24.073 3.00 3.00
9. KRULL, REED BLUE MOUND 26.055 2.00 2.00
10. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 100.000 0.00 0.00
11. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
12. DEES, PENELOPE PAOLA 100.000 0.00 0.00
13. O'BANNON, TRISTAN GREELY 100.000 0.00 0.00
14. GREENWOOD, REESE TORONTO 100.000 0.00 0.00
15. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Runner
Place Member Name City Time Points AA Points
1. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 8.720 10.00 10.00
2. MILLER, KARTER WELDA 13.381 9.00 9.00
3. ZOOK, BREKYN GARNETT 14.624 8.00 8.00
4. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 18.009 7.00 7.00
5. HUGHES, BROOK GARNETT 20.014 6.00 6.00
6. DEES, PENELOPE PAOLA 21.283 5.00 5.00
7. MILLER, KOBEY WELDA 23.966 4.00 4.00
8. HELLER, MONTANA MERIDEN 24.073 3.00 3.00
9. ZOOK, BRYLEE GARNETT 26.055 2.00 2.00
10. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 100.000 0.00 0.00
11. KINKELAAR, AVERY ASSAROA 100.000 0.00 0.00
12. NEWELL, CAUY LANE 100.000 0.00 0.00
13. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
14. THATCHER, RYDON EUREKA 100.000 0.00 0.00
15. SHANNON, CURT HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
SR Boy Chute Dogging
Place Member Name City Time Points AA Points
1. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 3.279 10.00 10.00
2. JACOBS, KADEN SCRANTON 3.838 9.00 9.00
3. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 5.173 8.00 8.00
4. NEWELL, CAUY LANE 33.882 7.00 7.00
5. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
6. LAWTON, JUSTIN PAXICO 100.000 0.00 0.00
7. MILLER, KOBEY WELDA 100.000 0.00 0.00
SR Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SHANNON, CURT HUMBOLDT 0.0 0.00 0.00
SR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 9.957 10.00 10.00
2. HELLER, MONTANA MERIDEN 10.140 9.00 9.00
3. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 11.319 8.00 8.00
4. ZOOK, BRYLEE GARNETT 11.736 7.00 7.00
5. HUGHES, BROOK GARNETT 11.901 6.00 6.00
6. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 14.466 5.00 5.00
7. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 15.189 4.00 4.00
8. RESER, DALI DELIA 17.554 3.00 3.00
9. LEUDKE, KAMRYN COLONY 19.888 2.00 2.00
SR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 23.839 10.00 10.00
2. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 28.585 9.00 9.00
3. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 28.950 8.00 8.00
4. THRUSH, DESTINEE ABILENE 29.725 7.00 7.00
5. BATHURST, SADIE ALLEN 37.785 6.00 6.00
6. LEUDKE, KAMRYN COLONY 100.000 0.00 0.00
7. JANTZ, KENDRA ABILENE 100.000 0.00 0.00
Sr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DEES, PENELOPE PAOLA 17.181 10.00 10.00
2. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 17.384 9.00 9.00
3. ZOOK, BRYLEE GARNETT 17.428 8.00 8.00
4. KELLY, GEORGIA EUREKA 17.603 7.00 7.00
5. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 17.769 6.00 6.00
6. THRUSH, DESTINEE ABILENE 18.982 5.00 5.00
7. LEUDKE, KAMRYN COLONY 20.790 4.00 4.00
8. HUGHES, BROOK GARNETT 21.553 3.00 3.00
9. JANTZ, KENDRA ABILENE 23.946 2.00 2.00
10. BATHURST, SADIE ALLEN 24.690 1.00 1.00
Sr Boys Tie Down
Place Member Name City Time Points AA Points
1. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 17.824 10.00 10.00
2. JACOBS, KADEN SCRANTON 23.159 9.00 9.00
3. MILLER, KOBEY WELDA 28.284 8.00 8.00
4. NEWELL, CAUY LANE 33.015 7.00 7.00
5. RESER, BRONC DELIA 100.000 0.00 0.00
Sr Girl Chute Doggin
Place Member Name City Time Points AA Points
1. CRAMER, DANALI TOPEKA 17.590 10.00 10.00
2. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 20.776 9.00 9.00
3. HELLER, MONTANA MERIDEN 100.000 0.00 0.00
4. HUGHES, BROOK GARNETT 100.000 0.00 0.00
Sr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DEES, PENELOPE PAOLA 7.812 10.00 10.00
2. ZOOK, BRYLEE GARNETT 10.093 9.00 9.00
3. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 11.503 8.00 8.00
4. HELLER, MONTANA MERIDEN 15.892 7.00 7.00
5. LEUDKE, KAMRYN COLONY 100.000 0.00 0.00
6. CARLISLE, PEYTYN ATTICA 100.000 0.00 0.00
7. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
8. CRAMER, DANALI TOPEKA 100.000 0.00 0.00
9. GREENWOOD, REESE TORONTO 100.000 0.00 0.00
10. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 100.000 0.00 0.00
11. RESER, DALI DELIA 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. RESER, BRONC DELIA 25.200 10.00 10.00
2. MILLER, KARTER WELDA 25.734 9.00 9.00
3. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 43.939 8.00 8.00
4. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
5. NEWELL, CAUY LANE 100.000 0.00 0.00
6. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
7. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
8. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
9. LAWTON, JUSTIN PAXICO 100.000 0.00 0.00
10. BOATWRIGHT, MAREK ALMA 100.000 0.00 0.00
11. RESER, DALI DELIA 100.000 0.00 0.00
12. MILLER, KOBEY WELDA 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MILLER, KOBEY WELDA 21.404 10.00 10.00
2. RESER, BRONC DELIA 31.983 9.00 9.00
3. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 41.517 8.00 8.00
4. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
5. NEWELL, CAUY LANE 100.000 0.00 0.00
6. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
7. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
8. LAWTON, JUSTIN PAXICO 100.000 0.00 0.00
9. LAWTON, JUSTUS PAXICO 100.000 0.00 0.00
10. RESER, DALI DELIA 100.000 0.00 0.00
11. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00