Scores Listing for N. Topeka #1(09/05/2020-Topeka)

Scores Listing for N. Topeka #1(Topeka)
JR Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KRULL, REED BLUE MOUND 13.267 10.00 10.00
2. POTTER, GANNON BERRYTON 14.228 9.00 9.00
3. HOEFER, CODY BENTON 16.884 8.00 8.00
4. SHANNON, CREED HUMBOLDT 21.165 7.00 7.00
5. MORRISON, ELY LAWRENCE 21.878 6.00 6.00
6. LAWTON, TRENTON PAXICO 22.249 5.00 5.00
7. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 29.471 4.00 4.00
8. MILLER, KOIY WELDA 37.742 3.00 3.00
9. BOATWRIGHT, AUSTIN ALMA 39.358 2.00 2.00
10. LAWTON, JUSTUS PAXICO 44.873 1.00 1.00
11. NEWELL, STONE OSKALOOSA 13.945 0.00 0.00
12. WALDY, JACOB MAPLE HILL 100.000 0.00 0.00
13. LAWTON, JUSTIN PAXICO 100.000 0.00 0.00
JR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 8.739 10.00 10.00
2. SCOTT, MADISON PAMONA 9.043 9.00 9.00
3. ZOOK, BRYLEE GARNETT 9.922 8.00 8.00
4. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 10.104 7.00 7.00
5. ZOOK, BREKYN GARNETT 11.409 6.00 6.00
6. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 11.958 5.00 5.00
7. HUGHES, BROOK GARNETT 14.372 4.00 4.00
8. MILLER, TATUM PAXICO 15.438 3.00 3.00
9. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 17.221 2.00 2.00
10. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 19.345 1.00 1.00
11. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 11.575 0.00 0.00
12. HART, MAGGIE PAOLA 32.441 0.00 0.00
13. BECK, IVY JUNCTION CITY 36.061 0.00 0.00
JR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 22.476 10.00 10.00
2. MATZKE, HADDIE WHEATON 23.852 9.00 9.00
3. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 23.974 8.00 8.00
4. BECK, IVY JUNCTION CITY 24.032 7.00 7.00
5. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 24.118 6.00 6.00
6. HART, MAGGIE PAOLA 25.315 5.00 5.00
7. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 27.415 4.00 4.00
8. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 29.046 3.00 3.00
9. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 32.319 2.00 2.00
10. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 23.644 0.00 0.00
11. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
12. DAME, KIMBER AMSTERDAM 100.000 0.00 0.00
13. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 100.000 0.00 0.00
14. MILLER, TATUM PAXICO 100.000 0.00 0.00
15. SCOTT, MADISON PAMONA 100.000 0.00 0.00
JR Steer Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 68.0 10.00 10.00
2. KANNGIESSER, TALAN ATTICA 66.0 9.00 9.00
3. SHANNON, CURT HUMBOLDT 0.0 0.00 0.00
4. HUDSON, COLTON PAOLA 0.0 0.00 0.00
5. KRULL, REED BLUE MOUND 0.0 0.00 0.00
6. HEWITT, COOPER HOLTON 0.0 0.00 0.00
7. NEWELL, HAYES OSKALOOSA 0.0 0.00 0.00
Jr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BREKYN GARNETT 17.967 10.00 10.00
2. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 18.131 9.00 9.00
3. DAME, KIMBER AMSTERDAM 18.628 8.00 8.00
4. HART, MAGGIE PAOLA 18.914 7.00 7.00
5. MATZKE, HADDIE WHEATON 18.931 6.00 6.00
6. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 19.030 5.00 5.00
7. SCOTT, MADISON PAMONA 19.460 4.00 4.00
8. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 19.615 3.00 3.00
9. MILLER, TATUM PAXICO 19.727 2.00 2.00
10. BECK, IVY JUNCTION CITY 19.968 1.00 1.00
11. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 20.900 0.00 0.00
12. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 21.960 0.00 0.00
13. HUGHES, BROOK GARNETT 23.321 0.00 0.00
14. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 23.385 0.00 0.00
15. ZOOK, BRYLEE GARNETT 23.477 0.00 0.00
16. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 30.408 0.00 0.00
Jr Boys Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SHANNON, CREED HUMBOLDT 3.048 10.00 10.00
2. POTTER, GANNON BERRYTON 13.380 9.00 9.00
3. KOCH, BRODIN CONCORDIA 13.678 8.00 8.00
4. NEWELL, CADEN LANE 23.459 7.00 7.00
5. NEWELL, HAYES OSKALOOSA 22.974 0.00 0.00
6. HOEFER, CODY BENTON 100.000 0.00 0.00
7. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
8. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 100.000 0.00 0.00
9. KRULL, REED BLUE MOUND 100.000 0.00 0.00
10. O'BANNON, TRISTAN GREELY 100.000 0.00 0.00
11. NEWELL, STONE OSKALOOSA 100.000 0.00 0.00
12. REZAC, COLLIN TOPEKA 100.000 0.00 0.00
13. KOCH, TREXTIN CONCORDIA 100.000 0.00 0.00
14. BOATWRIGHT, AUSTIN ALMA 100.000 0.00 0.00
Jr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCOTT, MADISON PAMONA 3.250 10.00 10.00
2. ZOOK, BREKYN GARNETT 34.470 9.00 9.00
3. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 100.000 0.00 0.00
4. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 100.000 0.00 0.00
5. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
6. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 100.000 0.00 0.00
7. MILLER, TATUM PAXICO 100.000 0.00 0.00
8. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 100.000 0.00 0.00
9. GIBSON, KILEY TOPEKA 100.000 0.00 0.00
10. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KOCH, TREXTIN CONCORDIA 17.898 10.00 10.00
2. NEWELL, CADEN LANE 18.600 9.00 9.00
3. ZOOK, BRYLEE GARNETT 21.750 8.00 8.00
4. KRULL, REED BLUE MOUND 28.200 7.00 7.00
5. NEWELL, STONE OSKALOOSA 19.296 0.00 0.00
6. BOATWRIGHT, AUSTIN ALMA 100.000 0.00 0.00
7. KOCH, BRODIN CONCORDIA 100.000 0.00 0.00
8. LAWTON, JUSTIN PAXICO 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KRULL, REED BLUE MOUND 14.551 10.00 10.00
2. KOCH, TREXTIN CONCORDIA 17.994 9.00 9.00
3. HOEFER, CODY BENTON 19.259 8.00 8.00
4. HEWITT, COOPER HOLTON 32.357 7.00 7.00
5. SHANNON, CREED HUMBOLDT 36.863 6.00 6.00
6. NEWELL, CADEN LANE 38.867 5.00 5.00
7. NEWELL, HAYES OSKALOOSA 16.504 0.00 0.00
8. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
9. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
10. KOCH, BRODIN CONCORDIA 100.000 0.00 0.00
11. LAWTON, JUSTIN PAXICO 100.000 0.00 0.00
Jr. Bareback Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SHANNON, BRIGG IOLA 57.0 10.00 10.00
PW Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 18.597 10.00 10.00
2. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 19.785 9.00 9.00
3. KAHLE, KELCEE HOYT 19.989 8.00 8.00
4. ZOOK, BRITNI GARNETT 19.991 7.00 7.00
5. HART, ELLIE PAOLA 20.827 6.00 6.00
6. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 21.081 5.00 5.00
7. KRULL, RYDER BLUE MOUND 21.095 4.00 4.00
8. PROUTY, MAE BALDWIN 22.011 3.00 3.00
9. SPENCER, AUSTON PAMONA 23.684 2.00 2.00
10. HUPKA, HUDSON BEATRICE 25.169 1.00 1.00
11. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 19.160 0.00 0.00
12. HART, CALLIE PAOLA 28.848 0.00 0.00
13. EMERY, SAWYER MERIDEN 95.851 0.00 0.00
14. SECK, REATA LOUISBURG 100.000 0.00 0.00
PW Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. POTTER, GARREN BERRYTON 14.955 10.00 10.00
2. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 18.738 9.00 9.00
3. SPENCER, AUSTON PAMONA 20.144 8.00 8.00
4. RESER, COLT EDWARD DELIA 20.797 7.00 7.00
5. SCHOOLER, WESTON HOLTON 31.694 6.00 6.00
6. HOEFER, JAKE BENTON 33.452 5.00 5.00
7. LAWTON, JACOB PAXICO 47.768 4.00 4.00
8. TAYLOR, LUKAS COLONY 100.000 0.00 0.00
PW Calf Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. RESER, COLT EDWARD DELIA 62.0 10.00 10.00
2. SCHERMAN, FLINT PAOLA 62.0 0.00 0.00
3. SCHOOLER, WESTON HOLTON 0.0 0.00 0.00
4. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 0.0 0.00 0.00
5. TAYLOR, LUKAS COLONY 0.0 0.00 0.00
6. LAWTON, JACOB PAXICO 0.0 0.00 0.00
PW Dummy Roping
Place Member Name City Score Points AA Points
1. KRULL, RYDER BLUE MOUND 7.0 10.00 10.00
2. SMITH, KAYLOR CLIFTON 6.0 9.00 9.00
3. MILLER, KREED WELDA 4.0 7.50 7.50
4. O'BANNON, VIRGIL GREELEY 4.0 7.50 7.50
5. HUPKA, HUDSON BEATRICE 3.0 6.00 6.00
6. ERICHSON, BEN BEATRICE 2.0 4.00 4.00
7. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 2.0 4.00 4.00
8. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 2.0 4.00 4.00
9. SECK, REATA LOUISBURG 1.0 2.00 2.00
10. SHANNON, CREW HUMBOLDT 0.0 0.00 0.00
11. PACK, GW DORRANCE 0.0 0.00 0.00
12. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 0.0 0.00 0.00
13. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 0.0 0.00 0.00
14. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 0.0 0.00 0.00
15. SMITH, WESTON CARBONDALE 0.0 0.00 0.00
PW Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 15.143 10.00 10.00
2. KAHLE, KELCEE HOYT 18.371 9.00 9.00
3. ZOOK, BRITNI GARNETT 21.507 8.00 8.00
4. HART, ELLIE PAOLA 22.080 7.00 7.00
5. PROUTY, MAE BALDWIN 22.642 6.00 6.00
6. REUER, JAYCEE BOWDLE 58.848 0.00 0.00
7. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
PW Goat Tail Untying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KRULL, RYDER BLUE MOUND 9.137 10.00 10.00
2. ERICHSON, BEN BEATRICE 9.993 9.00 9.00
3. HUPKA, HUDSON BEATRICE 10.196 8.00 8.00
4. HART, CALLIE PAOLA 11.215 7.00 7.00
5. SMITH, KAYLOR CLIFTON 11.532 6.00 6.00
6. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 12.406 5.00 5.00
7. SHANNON, CREW HUMBOLDT 12.564 4.00 4.00
8. LAWTON, NATHANIEL PAXICO 15.033 3.00 3.00
9. MILLER, KREED WELDA 17.791 2.00 2.00
10. PACK, GW DORRANCE 19.494 1.00 1.00
11. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 9.029 0.00 0.00
12. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 15.059 0.00 0.00
13. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 21.542 0.00 0.00
14. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 100.000 0.00 0.00
PW Mounted Dummy Rop
Place Member Name City Time Points AA Points
1. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 3.320 10.00 10.00
2. SCHOOLER, WESTON HOLTON 3.721 9.00 9.00
3. SPENCER, AUSTON PAMONA 3.938 8.00 8.00
4. POTTER, GARREN BERRYTON 5.894 7.00 7.00
5. RESER, COLT EDWARD DELIA 7.093 6.00 6.00
6. HOEFER, JAKE BENTON 7.130 5.00 5.00
7. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 7.758 4.00 4.00
8. TAYLOR, LUKAS COLONY 13.198 3.00 3.00
9. REZAC, DALTON TOPEKA 15.154 0.00 0.00
10. KAHLE, KELCEE HOYT 100.000 0.00 0.00
11. HART, ELLIE PAOLA 100.000 0.00 0.00
12. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 100.000 0.00 0.00
PW Mutton Busting
Place Member Name City Score Points AA Points
1. HUPKA, HUDSON BEATRICE 63.0 10.00 10.00
2. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 60.0 9.00 9.00
3. SMITH, KAYLOR CLIFTON 57.0 8.00 8.00
4. KRULL, RYDER BLUE MOUND 51.0 7.00 7.00
5. PACK, GW DORRANCE 50.0 6.00 6.00
6. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 39.0 5.00 5.00
7. SCHERMAN, BRIAR KPAOLA 0.0 0.00 0.00
8. BERRY, ROWDY LEONARDVILLE 0.0 0.00 0.00
9. MCFADDEN, KYLE OASAGE CITY 0.0 0.00 0.00
10. HART, CALLIE PAOLA 0.0 0.00 0.00
11. DE LA GARZA, SAMUEL RANDOLPH 0.0 0.00 0.00
12. DE LA GARZA, JOESPH RANDOLPH 0.0 0.00 0.00
13. EMERY, GUNNAR MERIDEN 0.0 0.00 0.00
14. EMERY, SUTTYN MERIDEN 0.0 0.00 0.00
15. GIBSON, CORBIN TOPEKA 0.0 0.00 0.00
16. SMITH, WESTON CARBONDALE 0.0 0.00 0.00
PW Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 23.603 10.00 10.00
2. ZOOK, BRITNI GARNETT 24.903 9.00 9.00
3. KRULL, RYDER BLUE MOUND 26.268 8.00 8.00
4. KAHLE, KELCEE HOYT 26.754 7.00 7.00
5. PROUTY, MAE BALDWIN 28.162 6.00 6.00
6. SPENCER, AUSTON PAMONA 30.083 5.00 5.00
7. HART, CALLIE PAOLA 34.968 4.00 4.00
8. HUPKA, HUDSON BEATRICE 35.675 3.00 3.00
9. ERICHSON, BEN BEATRICE 50.366 2.00 2.00
10. DE LA GARZA, KATHRINE RANDOLPH 23.644 0.00 0.00
11. REUER, JAYCEE BOWDLE 45.400 0.00 0.00
12. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 100.000 0.00 0.00
13. KRULL, RAYLEN BLUE MOUND 100.000 0.00 0.00
14. SECK, REATA LOUISBURG 100.000 0.00 0.00
15. PACK, GW DORRANCE 100.000 0.00 0.00
16. HART, ELLIE PAOLA 100.000 0.00 0.00
17. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 100.000 0.00 0.00
18. REZAC, DALTON TOPEKA 115.430 0.00 0.00
Ribbon Roping-Roper
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MILLER, KOBEY WELDA 9.198 10.00 10.00
2. MILLER, KARTER WELDA 12.070 9.00 9.00
3. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 13.001 8.00 8.00
4. DEES, PENELOPE PAOLA 15.677 7.00 7.00
5. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 20.350 6.00 6.00
6. PROUTY, BRODY BALDWIN 25.785 5.00 5.00
7. SHANNON, CREED HUMBOLDT 26.018 4.00 4.00
8. KOCH, BRODIN CONCORDIA 29.180 3.00 3.00
9. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
10. NEWELL, CAUY LANE 100.000 0.00 0.00
11. SCHNOOR, DANA WELLSVILLE 100.000 0.00 0.00
12. SHANNON, CLAY HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
13. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
14. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
15. ZOOK, BREKYN GARNETT 100.000 0.00 0.00
16. HELLER, MONTANA MERIDEN 100.000 0.00 0.00
17. SCOTT, MADISON PAMONA 100.000 0.00 0.00
18. NEWELL, ASHLEY BALDWIN CITY 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Runner
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BREKYN GARNETT 9.198 10.00 10.00
2. MCGHEE, BRINLEY COLONY 12.070 9.00 9.00
3. JACOBS, KADEN SCRANTON 13.001 8.00 8.00
4. SHANNON, CLAY HUMBOLDT 15.677 7.00 7.00
5. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 20.350 6.00 6.00
6. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 25.785 5.00 5.00
7. HUGHES, BROOK GARNETT 26.018 4.00 4.00
8. ZOOK, BRYLEE GARNETT 29.180 3.00 3.00
9. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 100.000 0.00 0.00
10. NEWELL, CAUY LANE 100.000 0.00 0.00
11. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 100.000 0.00 0.00
12. SCHNOOR, DANA WELLSVILLE 100.000 0.00 0.00
13. SHANNON, CURT HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
14. DEES, PENELOPE PAOLA 100.000 0.00 0.00
15. MILLER, KOBEY WELDA 100.000 0.00 0.00
16. SHANNON, BRIGG IOLA 100.000 0.00 0.00
17. HEWITT, COOPER HOLTON 100.000 0.00 0.00
18. PROUTY, BRODY BALDWIN 100.000 0.00 0.00
SR Boy Chute Dogging
Place Member Name City Time Points AA Points
1. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 4.569 10.00 10.00
2. LAWTON, CLAYTON PAXICO 10.257 9.00 9.00
3. JACOBS, KADEN SCRANTON 19.231 8.00 8.00
4. HARRISON, BRODY EUREKA 19.549 7.00 7.00
5. MILLER, KOBEY WELDA 29.738 6.00 6.00
6. SHANNON, CLAY HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
7. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
SR Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. TEEPLE, JASON LACYGNE 0.0 0.00 0.00
SR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HELLER, MONTANA MERIDEN 8.334 10.00 10.00
2. RESER, DALI DELIA 10.078 9.00 9.00
3. NEWELL, ASHLEY BALDWIN CITY 10.875 8.00 8.00
4. LEUDKE, KAMRYN COLONY 14.821 7.00 7.00
5. GOODWIN, MORGAN MILFORD 25.904 6.00 6.00
6. MCGHEE, BRINLEY COLONY 100.000 0.00 0.00
SR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. GOODWIN, MORGAN MILFORD 21.530 10.00 10.00
2. DEES, PENELOPE PAOLA 23.174 9.00 9.00
3. LEUDKE, KAMRYN COLONY 24.011 8.00 8.00
4. DIEBOLD, AMANDA EXCELSIOR SPRINGS 25.073 7.00 7.00
5. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 27.342 6.00 6.00
6. WEEKS, JENNA MANHATTAN 34.988 5.00 5.00
7. MCGHEE, BRINLEY COLONY 100.000 0.00 0.00
SR Saddle Bronc
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SHANNON, CLAY HUMBOLDT 67.0 10.00 10.00
2. HARRISON, BRODY EUREKA 0.0 0.00 0.00
3. MINDEN, LOGAN PARKER 0.0 0.00 0.00
Sr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DEES, PENELOPE PAOLA 17.386 10.00 10.00
2. GOODWIN, MORGAN MILFORD 17.757 9.00 9.00
3. WEEKS, JENNA MANHATTAN 17.758 8.00 8.00
4. LEUDKE, KAMRYN COLONY 18.606 7.00 7.00
5. NEWELL, ASHLEY BALDWIN CITY 18.730 6.00 6.00
6. MCGHEE, BRINLEY COLONY 19.449 5.00 5.00
7. DIEBOLD, AMANDA EXCELSIOR SPRINGS 19.601 4.00 4.00
8. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 20.067 3.00 3.00
9. THRUSH, DESTINEE ABILENE 20.600 2.00 2.00
10. YOUNG, BONNIE OVERBROOK 21.413 1.00 1.00
11. KELLY, GEORGIA EUREKA 22.810 0.00 0.00
Sr Boys Tie Down
Place Member Name City Time Points AA Points
1. NEWELL, CAUY LANE 16.708 10.00 10.00
2. JACOBS, KADEN SCRANTON 17.545 9.00 9.00
3. MILLER, KOBEY WELDA 17.959 8.00 8.00
4. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 23.335 7.00 7.00
5. PROUTY, BRODY BALDWIN 100.000 0.00 0.00
6. SHANNON, CLAY HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
7. RESER, BRONC DELIA 100.000 0.00 0.00
Sr Girl Chute Doggin
Place Member Name City Time Points AA Points
1. WEEKS, JENNA MANHATTAN 4.394 10.00 10.00
2. CRAMER, DANALI TOPEKA 19.651 9.00 9.00
3. YOUNG, BONNIE OVERBROOK 20.310 8.00 8.00
4. JACOBS, MCKENZIE SCRANTON 100.000 0.00 0.00
5. DIEBOLD, AMANDA EXCELSIOR SPRINGS 100.000 0.00 0.00
Sr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. DEES, PENELOPE PAOLA 2.338 10.00 10.00
2. NEWELL, ASHLEY BALDWIN CITY 2.758 9.00 9.00
3. CRAMER, DANALI TOPEKA 6.981 8.00 8.00
4. LEUDKE, KAMRYN COLONY 19.003 7.00 7.00
5. RESER, DALI DELIA 20.057 6.00 6.00
6. HELLER, MONTANA MERIDEN 100.000 0.00 0.00
7. SCHNOOR, DANA WELLSVILLE 100.000 0.00 0.00
8. MCGHEE, BRINLEY COLONY 100.000 0.00 0.00
9. DIEBOLD, AMANDA EXCELSIOR SPRINGS 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MILLER, KOBEY WELDA 15.728 10.00 10.00
2. JACOBS, KADEN SCRANTON 19.261 9.00 9.00
3. NEWELL, CAUY LANE 29.502 8.00 8.00
4. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 31.338 7.00 7.00
5. NEWELL, ASHLEY BALDWIN CITY 50.113 6.00 6.00
6. SHANNON, CLAY HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
7. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
8. RESER, BRONC DELIA 100.000 0.00 0.00
9. PROUTY, BRODY BALDWIN 100.000 0.00 0.00
10. CRAMER, DANALI TOPEKA 100.000 0.00 0.00
11. BOATWRIGHT, MAREK ALMA 100.000 0.00 0.00
12. RESER, DALI DELIA 100.000 0.00 0.00
13. WILDEMAN, RYAN 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 10.359 10.00 10.00
2. JACOBS, KADEN SCRANTON 13.028 9.00 9.00
3. RESER, DALI DELIA 19.205 8.00 8.00
4. MILLER, KOBEY WELDA 19.211 7.00 7.00
5. HAYS, RYLAN PHILLIPSBURG 36.248 6.00 6.00
6. NEWELL, CAUY LANE 37.281 5.00 5.00
7. MILLER, KARTER WELDA 37.395 4.00 4.00
8. SHANNON, CLAY HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
9. RESER, BRONC DELIA 100.000 0.00 0.00
Sr. Bareback Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. LAWTON, CLAYTON PAXICO 0.0 0.00 0.00