Scores Listing for Burlingame #1(07/25/2020-Burlingame)

Scores Listing for Burlingame #1(Burlingame)
JR Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 14.257 10.00 10.00
2. POTTER, GANNON BERRYTON 14.867 9.00 9.00
3. LAWTON, JUSTIN PAXICO 16.826 8.00 8.00
4. WALDY, JACOB MAPLE HILL 17.161 7.00 7.00
5. HOEFER, CODY BENTON 19.582 6.00 6.00
6. SHANNON, CREED HUMBOLDT 19.845 5.00 5.00
7. MORRISON, ELY LAWRENCE 20.369 4.00 4.00
8. O'BANNON, TRISTAN GREELY 26.050 3.00 3.00
9. MILLER, KOIY WELDA 26.338 2.00 2.00
10. LAWTON, TRENTON PAXICO 30.773 1.00 1.00
11. BOND, TAGG CHERRYVALE 10.327 0.00 0.00
12. LAWTON, JUSTUS PAXICO 32.639 0.00 0.00
JR Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. HENSLEY, JACE PAOLA 0.0 0.00 0.00
JR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 10.362 10.00 10.00
2. SCOTT, MADISON PAMONA 10.974 9.00 9.00
3. HUGHES, BROOK GARNETT 12.243 8.00 8.00
4. ZOOK, BRYLEE GARNETT 13.629 7.00 7.00
5. HART, MAGGIE PAOLA 17.202 6.00 6.00
6. ZOOK, BREKYN GARNETT 18.635 5.00 5.00
7. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 19.025 4.00 4.00
8. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 20.834 3.00 3.00
9. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 21.128 2.00 2.00
10. MILLER, TATUM PAXICO 25.459 1.00 1.00
11. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 100.000 0.00 0.00
12. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 100.000 0.00 0.00
13. BECK, IVY JUNCTION CITY 100.000 0.00 0.00
JR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 23.674 10.00 10.00
2. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 25.526 9.00 9.00
3. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 25.760 8.00 8.00
4. BECK, IVY JUNCTION CITY 27.171 7.00 7.00
5. DAME, KIMBER AMSTERDAM 28.214 6.00 6.00
6. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 28.370 5.00 5.00
7. HUGHES, BROOK GARNETT 28.500 4.00 4.00
8. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 31.117 3.00 3.00
9. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 34.122 2.00 2.00
10. SCOTT, MADISON PAMONA 39.332 1.00 1.00
11. MILLER, TATUM PAXICO 100.000 0.00 0.00
12. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
13. HART, MAGGIE PAOLA 100.000 0.00 0.00
14. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 100.000 0.00 0.00
JR Steer Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SHANNON, CURT HUMBOLDT 71.0 10.00 10.00
2. HEWITT, COOPER HOLTON 67.0 9.00 9.00
3. KANNGIESSER, TALAN ATTICA 64.0 8.00 8.00
4. BOND, TAGG CHERRYVALE 59.0 0.00 0.00
5. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 0.0 0.00 0.00
6. HUDSON, COLTON PAOLA 0.0 0.00 0.00
7. HENSLEY, EASTON PAOLA 0.0 0.00 0.00
8. PAYNE, TAYDEN PLEASANTON 0.0 0.00 0.00
Jr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCOTT, MADISON PAMONA 16.824 10.00 10.00
2. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 16.875 9.00 9.00
3. DAME, KIMBER AMSTERDAM 17.206 8.00 8.00
4. ZOOK, BRYLEE GARNETT 17.236 7.00 7.00
5. CATTRELL, SAVANNAH CIRCLEVILLE 17.577 6.00 6.00
6. HART, MAGGIE PAOLA 18.108 5.00 5.00
7. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 18.356 4.00 4.00
8. BECK, IVY JUNCTION CITY 18.721 3.00 3.00
9. MILLER, TATUM PAXICO 18.819 2.00 2.00
10. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 19.542 1.00 1.00
11. ERICHSEN, ASHLEE BEATRICE 19.749 0.00 0.00
12. ZOOK, BREKYN GARNETT 23.412 0.00 0.00
13. HUGHES, BROOK GARNETT 100.000 0.00 0.00
Jr Boys Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KOCH, BRODIN CONCORDIA 3.137 10.00 10.00
2. BOND, TAGG CHERRYVALE 3.018 0.00 0.00
3. HOEFER, CODY BENTON 100.000 0.00 0.00
4. MORRISON, ELY LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
5. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
6. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
7. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
8. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 100.000 0.00 0.00
9. HEWITT, COOPER HOLTON 100.000 0.00 0.00
10. O'BANNON, TRISTAN GREELY 100.000 0.00 0.00
11. KOCH, TREXTIN CONCORDIA 100.000 0.00 0.00
Jr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCOTT, MADISON PAMONA 2.985 10.00 10.00
2. ZOOK, BRYLEE GARNETT 18.229 9.00 9.00
3. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 18.501 8.00 8.00
4. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 100.000 0.00 0.00
5. ZOOK, BREKYN GARNETT 100.000 0.00 0.00
6. MILLER, TATUM PAXICO 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BRYLEE GARNETT 13.548 10.00 10.00
2. BOND, TAGG CHERRYVALE 27.228 0.00 0.00
3. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
4. LAWTON, JUSTIN PAXICO 100.000 0.00 0.00
5. KOCH, BRODIN CONCORDIA 100.000 0.00 0.00
6. KOCH, TREXTIN CONCORDIA 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HEWITT, COOPER HOLTON 35.895 10.00 10.00
2. NEWELL, CADEN LANE 46.312 9.00 9.00
3. SHANNON, CREED HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
4. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
5. HOEFER, CODY BENTON 100.000 0.00 0.00
6. KOCH, BRODIN CONCORDIA 100.000 0.00 0.00
7. KOCH, TREXTIN CONCORDIA 100.000 0.00 0.00
8. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
9. BOND, TAGG CHERRYVALE 100.000 0.00 0.00
Jr. Bareback Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SHANNON, BRIGG IOLA 63.0 10.00 10.00
PW Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 18.003 10.00 10.00
2. ZOOK, BRITNI GARNETT 18.230 9.00 9.00
3. KAHLE, KELCEE HOYT 18.771 8.00 8.00
4. HART, ELLIE PAOLA 21.244 7.00 7.00
5. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 24.347 6.00 6.00
6. HART, CALLIE PAOLA 26.468 5.00 5.00
7. SECK, REATA LOUISBURG 34.410 4.00 4.00
8. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 81.009 3.00 3.00
9. HUPKA, HUDSON BEATRICE 100.000 0.00 0.00
PW Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. POTTER, GARREN BERRYTON 16.874 10.00 10.00
2. SCHOOLER, WESTON HOLTON 20.302 9.00 9.00
3. SPENCER, AUSTON PAMONA 39.250 8.00 8.00
4. PROUTY, EVERETT BALDWIN 44.542 7.00 7.00
5. HOEFER, JAKE BENTON 46.523 6.00 6.00
6. TAYLOR, LUKAS COLONY 100.000 0.00 0.00
7. LAWTON, JACOB PAXICO 100.000 0.00 0.00
8. RESER, COLT EDWARD DELIA 100.000 0.00 0.00
PW Calf Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. TAYLOR, LUKAS COLONY 0.0 0.00 0.00
2. SCHOOLER, WESTON HOLTON 0.0 0.00 0.00
3. PROUTY, EVERETT BALDWIN 0.0 0.00 0.00
4. LAWTON, JACOB PAXICO 0.0 0.00 0.00
5. RESER, COLT EDWARD DELIA 0.0 0.00 0.00
PW Dummy Roping
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SMITH, KAYLOR CLIFTON 4.0 10.00 10.00
2. PACK, GW DORRANCE 3.0 9.00 9.00
3. SHANNON, CREW HUMBOLDT 2.0 7.00 7.00
4. HUPKA, HUDSON BEATRICE 2.0 7.00 7.00
5. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 2.0 7.00 7.00
6. MILLER, KREED WELDA 1.0 4.00 4.00
7. O'BANNON, VIRGIL GREELEY 1.0 4.00 4.00
8. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 1.0 4.00 4.00
9. ERICHSON, BEN BEATRICE 0.0 0.00 0.00
10. SECK, REATA LOUISBURG 0.0 0.00 0.00
PW Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HART, ELLIE PAOLA 29.274 10.00 10.00
2. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 100.000 0.00 0.00
3. KAHLE, KELCEE HOYT 100.000 0.00 0.00
4. ZOOK, BRITNI GARNETT 100.000 0.00 0.00
PW Goat Tail Untying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ERICHSON, BEN BEATRICE 15.185 10.00 10.00
2. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 17.366 9.00 9.00
3. HART, CALLIE PAOLA 18.934 8.00 8.00
4. SMITH, KAYLOR CLIFTON 19.147 7.00 7.00
5. HUPKA, HUDSON BEATRICE 20.734 6.00 6.00
6. SHANNON, CREW HUMBOLDT 26.843 5.00 5.00
7. MILLER, KREED WELDA 27.045 4.00 4.00
8. PACK, GW DORRANCE 27.504 3.00 3.00
9. LAWTON, NATHANIEL PAXICO 35.620 2.00 2.00
10. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 23.626 0.00 0.00
11. OUELLETTE, PAISLEY RANTOUL 100.000 0.00 0.00
12. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 100.000 0.00 0.00
13. WILLIAMS, TRIPP ESKRIDGE 100.000 0.00 0.00
PW Mounted Dummy Rop
Place Member Name City Time Points AA Points
1. POTTER, GARREN BERRYTON 3.132 10.00 10.00
2. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 4.300 9.00 9.00
3. SCHOOLER, WESTON HOLTON 5.007 8.00 8.00
4. HOEFER, JAKE BENTON 8.365 7.00 7.00
5. KAHLE, KELCEE HOYT 10.206 6.00 6.00
6. RESER, COLT EDWARD DELIA 11.876 5.00 5.00
7. SPENCER, AUSTON PAMONA 28.085 4.00 4.00
8. TAYLOR, LUKAS COLONY 100.000 0.00 0.00
9. HART, ELLIE PAOLA 100.000 0.00 0.00
10. PROUTY, EVERETT BALDWIN 100.000 0.00 0.00
PW Mutton Busting
Place Member Name City Score Points AA Points
1. HART, CALLIE PAOLA 67.0 9.50 9.50
2. HUPKA, HUDSON BEATRICE 67.0 9.50 9.50
3. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 64.0 8.00 8.00
4. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 0.0 0.00 0.00
5. PACK, GW DORRANCE 0.0 0.00 0.00
6. SMITH, KAYLOR CLIFTON 0.0 0.00 0.00
7. O'BANNON, VIRGIL GREELEY 0.0 0.00 0.00
8. WILLIAMS, TRIPP ESKRIDGE 0.0 0.00 0.00
9. HUDSON, MADDIE PAOLA 0.0 0.00 0.00
10. RUTLEDGE, STONEY MAPLE HILL 0.0 0.00 0.00
PW Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. ZOOK, BRITNI GARNETT 23.851 10.00 10.00
2. KAHLE, KELCEE HOYT 24.065 9.00 9.00
3. JOHNSON, ATLEY DWIGHT 24.161 8.00 8.00
4. PROUTY, CLAIRE BALDWIN CITY 36.304 7.00 7.00
5. SECK, REATA LOUISBURG 39.854 6.00 6.00
6. ERICHSON, BEN BEATRICE 40.922 5.00 5.00
7. SCHAEFER, TUCKER DEWITT 98.370 4.00 4.00
8. HUNZIKER, RAE WESTPHALIA 50.784 0.00 0.00
9. HART, ELLIE PAOLA 100.000 0.00 0.00
10. HART, CALLIE PAOLA 100.000 0.00 0.00
11. HUPKA, HUDSON BEATRICE 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Roper
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCOTT, MADISON PAMONA 13.144 10.00 10.00
2. MILLER, KOBEY WELDA 13.786 9.00 9.00
3. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 13.998 8.00 8.00
4. JACOBS, KADEN SCRANTON 14.792 7.00 7.00
5. DEES, PENELOPE PAOLA 18.810 6.00 6.00
6. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 20.115 5.00 5.00
7. SHANNON, CREED HUMBOLDT 22.240 4.00 4.00
8. HELLER, MONTANA MERIDEN 100.000 0.00 0.00
9. NEWELL, CAUY LANE 100.000 0.00 0.00
10. PROUTY, BRODY BALDWIN 100.000 0.00 0.00
11. SCHNOOR, DANA WELLSVILLE 100.000 0.00 0.00
12. SHANNON, CLAY HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
13. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
14. POTTER, GANNON BERRYTON 100.000 0.00 0.00
15. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
16. KOCH, BRODIN CONCORDIA 100.000 0.00 0.00
17. ZOOK, BREKYN GARNETT 100.000 0.00 0.00
18. HOEFER, CODY BENTON 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Runner
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SHANNON, BRIGG IOLA 13.144 10.00 10.00
2. ZOOK, BREKYN GARNETT 13.786 9.00 9.00
3. GUSTAFSON, TAYLOR JUNCTION CITY 13.998 8.00 8.00
4. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 14.792 7.00 7.00
5. SHANNON, CLAY HUMBOLDT 18.810 6.00 6.00
6. JACOBS, KADEN SCRANTON 20.115 5.00 5.00
7. HUGHES, BROOK GARNETT 22.240 4.00 4.00
8. HEWITT, COOPER HOLTON 100.000 0.00 0.00
9. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 100.000 0.00 0.00
10. NEWELL, CAUY LANE 100.000 0.00 0.00
11. POTTER, ADELEIGH BERRYTON 100.000 0.00 0.00
12. SCHNOOR, DANA WELLSVILLE 100.000 0.00 0.00
13. SHANNON, CURT HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
14. DEES, PENELOPE PAOLA 100.000 0.00 0.00
15. MCGHEE, BRINLEY COLONY 100.000 0.00 0.00
16. MILLER, KOBEY WELDA 100.000 0.00 0.00
17. MILLER, TATUM PAXICO 100.000 0.00 0.00
18. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
SR Boy Chute Dogging
Place Member Name City Time Points AA Points
1. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 3.938 10.00 10.00
2. LAWTON, CLAYTON PAXICO 7.062 9.00 9.00
3. HARRISON, BRODY EUREKA 8.527 8.00 8.00
4. JACOBS, KADEN SCRANTON 16.174 7.00 7.00
5. MILLER, KOBEY WELDA 20.251 6.00 6.00
6. SHANNON, CLAY HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
7. CATTRELL, KADEN CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
SR Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. THOMAS, LOGAN EMPORIA 0.0 0.00 0.00
SR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MCGHEE, BRINLEY COLONY 9.725 10.00 10.00
2. RESER, DALI DELIA 9.850 9.00 9.00
3. HELLER, MONTANA MERIDEN 11.489 8.00 8.00
4. LEUDKE, KAMRYN COLONY 13.120 7.00 7.00
5. GOODWIN, MORGAN MILFORD 14.761 6.00 6.00
6. CRAMER, DANALI TOPEKA 100.000 0.00 0.00
SR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. GOODWIN, MORGAN MILFORD 22.508 10.00 10.00
2. DIEBOLD, AMANDA EXCELSIOR SPRINGS 24.897 9.00 9.00
3. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 27.048 8.00 8.00
4. DEES, PENELOPE PAOLA 27.160 7.00 7.00
5. WEEKS, JENNA MANHATTAN 28.867 6.00 6.00
6. MCGHEE, BRINLEY COLONY 33.304 5.00 5.00
7. LEUDKE, KAMRYN COLONY 100.000 0.00 0.00
SR Saddle Bronc
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SHANNON, CLAY HUMBOLDT 0.0 0.00 0.00
2. MINDEN, LOGAN PARKER 0.0 0.00 0.00
3. HARRISON, BRODY EUREKA 0.0 0.00 0.00
SR Steer Wrestling
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HAYS, RYLAN PHILLIPSBURG 100.000 0.00 0.00
Sr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KELLY, GEORGIA EUREKA 16.602 10.00 10.00
2. GOODWIN, MORGAN MILFORD 17.371 9.00 9.00
3. LEUDKE, KAMRYN COLONY 17.519 8.00 8.00
4. DEES, PENELOPE PAOLA 17.661 7.00 7.00
5. WEEKS, JENNA MANHATTAN 18.323 6.00 6.00
6. DIEBOLD, AMANDA EXCELSIOR SPRINGS 19.014 5.00 5.00
7. KRUSE, TRINITY PRETTY PRAIRIRE 19.374 4.00 4.00
8. THRUSH, DESTINEE ABILENE 20.204 3.00 3.00
9. MCGHEE, BRINLEY COLONY 22.604 2.00 2.00
10. YOUNG, BONNIE OVERBROOK 33.832 1.00 1.00
11. HARRISON, BAILEY EUREKA 16.948 0.00 0.00
Sr Boys Tie Down
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MILLER, KOBEY WELDA 16.358 10.00 10.00
2. JACOBS, KADEN SCRANTON 20.126 9.00 9.00
3. NEWELL, CAUY LANE 20.281 8.00 8.00
4. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 22.054 7.00 7.00
5. BOND, COLTON CHERRYVALE 13.587 0.00 0.00
6. PROUTY, BRODY BALDWIN 100.000 0.00 0.00
7. SHANNON, CLAY HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
8. RESER, BRONC DELIA 100.000 0.00 0.00
Sr Girl Chute Doggin
Place Member Name City Time Points AA Points
1. JACOBS, MCKENZIE SCRANTON 7.853 10.00 10.00
2. YOUNG, BONNIE OVERBROOK 19.371 9.00 9.00
3. DIEBOLD, AMANDA EXCELSIOR SPRINGS 100.000 0.00 0.00
4. CRAMER, DANALI TOPEKA 100.000 0.00 0.00
Sr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. LEUDKE, KAMRYN COLONY 2.884 10.00 10.00
2. MCGHEE, BRINLEY COLONY 3.100 9.00 9.00
3. SCHNOOR, DANA WELLSVILLE 4.969 8.00 8.00
4. HELLER, MONTANA MERIDEN 5.374 7.00 7.00
5. DEES, PENELOPE PAOLA 100.000 0.00 0.00
6. DIEBOLD, AMANDA EXCELSIOR SPRINGS 100.000 0.00 0.00
7. HARRISON, BAILEY EUREKA 100.000 0.00 0.00
8. CRAMER, DANALI TOPEKA 100.000 0.00 0.00
9. RESER, DALI DELIA 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. RESER, BRONC DELIA 17.300 10.00 10.00
2. MILLER, KOBEY WELDA 28.532 9.00 9.00
3. HAYS, RYLAN PHILLIPSBURG 34.260 8.00 8.00
4. MILLER, KARTER WELDA 39.264 7.00 7.00
5. BOND, COLTON CHERRYVALE 9.716 0.00 0.00
6. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 100.000 0.00 0.00
7. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
8. NEWELL, CAUY LANE 100.000 0.00 0.00
9. SHANNON, CLAY HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
10. RESER, DALI DELIA 100.000 0.00 0.00
11. DIEBOLD, AMANDA EXCELSIOR SPRINGS 100.000 0.00 0.00
12. PROUTY, BRODY BALDWIN 100.000 0.00 0.00
13. HARRISON, BRODY EUREKA 100.000 0.00 0.00
14. JASPER, RAYNA GARNETT 100.000 0.00 0.00
15. CRAMER, DANALI TOPEKA 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 100.000 0.00 0.00
2. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
3. NEWELL, CAUY LANE 100.000 0.00 0.00
4. SHANNON, CLAY HUMBOLDT 100.000 0.00 0.00
5. HAYS, RYLAN PHILLIPSBURG 100.000 0.00 0.00
6. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
7. MILLER, KOBEY WELDA 100.000 0.00 0.00
8. RESER, BRONC DELIA 100.000 0.00 0.00
9. RESER, DALI DELIA 100.000 0.00 0.00
10. BOND, COLTON CHERRYVALE 100.000 0.00 0.00
Sr. Bareback Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. LAWTON, CLAYTON PAXICO 0.0 0.00 0.00