Scores Listing for Ottawa(07/18/2018-OTTAWA)

Scores Listing for Ottawa(OTTAWA)
JR Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. VOGEL, PAXTON COTTONWOOD FALLS 11.519 10.00 10.00
2. BOND, TAGG CHERRYVALE 11.656 9.00 9.00
3. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 12.859 8.00 8.00
4. MCGHEE, GENTRY GARNETT 13.259 7.00 7.00
5. RESER, BRONC DELIA 14.515 6.00 6.00
6. KRULL, REED BLUE MOUND 17.518 5.00 5.00
7. JACOBS, KADEN SCRANTON 18.344 4.00 4.00
8. SHANNON, BRIGG IOLA 20.114 3.00 3.00
9. NEWELL, CADEN LANE 21.171 2.00 2.00
10. PROUTY, BRODY BALDWIN 24.182 1.00 1.00
11. LAWTON, TRENTON PAXICO 29.777 0.00 0.00
12. WALDY, JACOB MAPLE HILL 31.543 0.00 0.00
13. LAWTON, JUSTIN PAXICO 35.210 0.00 0.00
14. HEWITT, COOPER CIRCLEVILLE 38.714 0.00 0.00
15. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 100.000 0.00 0.00
16. LAWTON, JUSTUS PAXICO 100.000 0.00 0.00
JR Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. THOMAS, LOGAN EMPORIA 0.0 0.00 0.00
2. HINEMAN, SHELDON FREEMAN 0.0 0.00 0.00
JR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 11.985 10.00 10.00
2. HUGHES, BROOK GARNETT 14.868 9.00 9.00
3. ZOOK, BRYLEE GARNETT 15.017 8.00 8.00
4. HELLER, MONTANA MERIDEN 16.246 7.00 7.00
5. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 16.592 6.00 6.00
6. SCOTT, MADISON PAMONA 17.757 5.00 5.00
7. ZOOK, BREKYN GARNETT 20.816 4.00 4.00
8. KINKELAAR, AVERY ASSARIA 21.331 3.00 3.00
9. SLY, MADISYN DELPHOS 23.059 2.00 2.00
10. HENDERSON, LILY MERIDEN 100.000 0.00 0.00
11. RESER, DALI DELIA 100.000 0.00 0.00
12. MCGHEE, BRINLEY GARNETT 100.000 0.00 0.00
13. KENT, BROOKE GARNETT 100.000 0.00 0.00
14. WAPP, MACEY FRANKFORT 100.000 0.00 0.00
JR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 23.683 10.00 10.00
2. HUGHES, BROOK GARNETT 24.688 9.00 9.00
3. HENDERSON, LUCY JO MERIDEN 26.642 8.00 8.00
4. HENDERSON, LILY MERIDEN 27.262 7.00 7.00
5. KINKELAAR, AVERY ASSARIA 27.800 6.00 6.00
6. WAPP, SYDNEY FRANKFORT 27.946 5.00 5.00
7. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 28.288 4.00 4.00
8. HELLER, MONTANA MERIDEN 28.823 3.00 3.00
9. ZOOK, BREKYN GARNETT 28.992 2.00 2.00
10. ZOOK, BRYLEE GARNETT 35.083 1.00 1.00
11. GREENWOOD, REESE TORONTO 26.755 0.00 0.00
12. WAPP, MACEY FRANKFORT 29.372 0.00 0.00
13. SLY, MADISYN DELPHOS 100.000 0.00 0.00
14. KENT, BROOKE GARNETT 100.000 0.00 0.00
JR Saddle Bronc
Place Member Name City Score Points AA Points
1. BOND, TAGG CHERRYVALE 0.0 0.00 0.00
JR Steer Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 62.0 10.00 10.00
2. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 0.0 0.00 0.00
3. HEWITT, COOPER CIRCLEVILLE 0.0 0.00 0.00
4. HENSLEY, JACE PAOLA 0.0 0.00 0.00
5. JORDAN, WYATT GALESBURG 0.0 0.00 0.00
6. MORRISON, ELY LAWRENCE 0.0 0.00 0.00
Jr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HENDERSON, LILY MERIDEN 16.058 10.00 10.00
2. HENDERSON, LUCY JO MERIDEN 16.339 9.00 9.00
3. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 16.383 8.00 8.00
4. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 16.861 7.00 7.00
5. HELLER, MONTANA MERIDEN 16.955 6.00 6.00
6. SLY, MADISYN DELPHOS 17.111 5.00 5.00
7. SCOTT, MADISON PAMONA 17.135 4.00 4.00
8. MCGHEE, BRINLEY GARNETT 17.533 3.00 3.00
9. DAME, KIMBER AMSTERDAM 17.698 2.00 2.00
10. ZOOK, BREKYN GARNETT 17.941 1.00 1.00
11. KINKELAAR, AVERY ASSARIA 18.013 0.00 0.00
12. HUGHES, BROOK GARNETT 19.194 0.00 0.00
13. WAPP, SYDNEY FRANKFORT 19.585 0.00 0.00
14. WAPP, MACEY FRANKFORT 20.011 0.00 0.00
15. KENT, BROOKE GARNETT 20.379 0.00 0.00
16. ZOOK, BRYLEE GARNETT 21.464 0.00 0.00
Jr Boys Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 13.519 10.00 10.00
2. STUMP, HAYDEN ELLSMERE 4.290 0.00 0.00
3. SEASTROM, WYATT HARVEYVILLE 100.000 0.00 0.00
4. BOND, TAGG CHERRYVALE 100.000 0.00 0.00
5. NEWELL, CADEN LANE 100.000 0.00 0.00
6. SHANNON, BRIGG IOLA 100.000 0.00 0.00
7. VOGEL, PAXTON COTTONWOOD FALLS 100.000 0.00 0.00
8. HEWITT, COOPER CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
9. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
10. RESER, BRONC DELIA 100.000 0.00 0.00
11. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
12. KRULL, REED BLUE MOUND 100.000 0.00 0.00
Jr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SCOTT, MADISON PAMONA 4.592 10.00 10.00
2. HENDERSON, LILY MERIDEN 4.615 9.00 9.00
3. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 25.983 8.00 8.00
4. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 26.119 7.00 7.00
5. HELLER, MONTANA MERIDEN 100.000 0.00 0.00
6. HENDERSON, LUCY JO MERIDEN 100.000 0.00 0.00
7. RESER, DALI DELIA 100.000 0.00 0.00
8. ZOOK, BRYLEE GARNETT 100.000 0.00 0.00
9. GREENWOOD, REESE TORONTO 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 9.920 10.00 10.00
2. HENDERSON, LILY MERIDEN 12.471 9.00 9.00
3. JACOBS, KADEN SCRANTON 28.234 8.00 8.00
4. VOGEL, PAXTON COTTONWOOD FALLS 42.565 7.00 7.00
5. STUMP, HAYDEN ELLSMERE 40.776 0.00 0.00
6. HENDERSON, LUCY JO MERIDEN 100.000 0.00 0.00
7. RESER, BRONC DELIA 100.000 0.00 0.00
8. MILLER, KARTER WELDA 100.000 0.00 0.00
Jr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. RESER, DALI DELIA 14.210 10.00 10.00
2. HEWITT, COOPER CIRCLEVILLE 19.230 9.00 9.00
3. RESER, BRONC DELIA 29.460 8.00 8.00
4. HENDERSON, LILY MERIDEN 31.370 7.00 7.00
5. HENDERSON, LUCY JO MERIDEN 44.280 6.00 6.00
6. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 100.000 0.00 0.00
7. VOGEL, PAXTON COTTONWOOD FALLS 100.000 0.00 0.00
8. STUMP, HAYDEN ELLSMERE 100.000 0.00 0.00
Jr. Bareback Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. JORDAN, WYATT GALESBURG 56.0 10.00 10.00
2. HENLEY, KYSON ARK CITY 0.0 0.00 0.00
3. SHANNON, BRIGG IOLA 0.0 0.00 0.00
PW Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SLY, KYLEY DELPHOS 19.868 10.00 10.00
2. KAHLE, KELCEE HOYT 20.834 9.00 9.00
3. MATZKE, HADDIE WHEATON 21.626 8.00 8.00
4. SPENCER, AUSTON PAMONA 22.215 7.00 7.00
5. SCHOOLER, WESTON HORTON 24.343 6.00 6.00
6. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 24.657 5.00 5.00
7. NEWELL, HAYES OSKALOOSA 26.029 4.00 4.00
8. KERSHNER, SWAYE OTTAWA 32.196 3.00 3.00
9. ZOOK, BRITNI GARNETT 100.000 0.00 0.00
PW Boys Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. NEWELL, STONE OSKALOOSA 22.871 10.00 10.00
PW Calf Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SMITH, HAYDEN TECUMSEH 62.0 10.00 10.00
2. NEWELL, STONE OSKALOOSA 48.0 9.00 9.00
3. HOEFER, CODY BENTON 0.0 0.00 0.00
4. REZAC, COLLIN TOPEKA 0.0 0.00 0.00
5. KELLEY, BO PAMONA 0.0 0.00 0.00
6. HENSLEY, EASTON PAOLA 0.0 0.00 0.00
PW Dummy Roping
Place Member Name City Score Points AA Points
1. NEWELL, HAYES OSKALOOSA 4.0 10.00 10.00
2. HOEFER, JAKE BENTON 3.0 9.00 9.00
3. ZOOK, BRITNI GARNETT 2.0 7.50 7.50
4. SCHOOLER, WESTON HORTON 2.0 7.50 7.50
5. POTTER, GARREN 0.0 0.00 0.00
PW Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 23.307 10.00 10.00
2. MATZKE, HADDIE WHEATON 28.042 9.00 9.00
3. SLY, KYLEY DELPHOS 32.851 8.00 8.00
PW Goat Tail Untying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. SPENCER, AUSTON PAMONA 9.364 10.00 10.00
2. NEWELL, HAYES OSKALOOSA 9.504 9.00 9.00
3. SCHOOLER, WESTON HORTON 9.808 8.00 8.00
4. ZOOK, BRITNI GARNETT 10.044 7.00 7.00
5. KAHLE, KELCEE HOYT 10.793 6.00 6.00
6. PROUTY, MAE BALDWIN 100.000 0.00 0.00
7. PROUTY, EVERETT BALDWIN 100.000 0.00 0.00
PW Mounted Dummy Rop
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MILLER, KOIY 9.602 10.00 10.00
2. MATZKE, HADDIE WHEATON 13.157 9.00 9.00
3. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 100.000 0.00 0.00
4. NEWELL, STONE OSKALOOSA 100.000 0.00 0.00
PW Mutton Busting
Place Member Name City Score Points AA Points
1. SMITH, HUDSON TECUMSEH 57.0 10.00 10.00
2. NEWELL, HAYES OSKALOOSA 54.0 9.00 9.00
3. PROUTY, MAE BALDWIN 38.0 8.00 8.00
4. BIRD, WESTON WELLSVILLE 39.0 0.00 0.00
5. KELLEY, AVA PAMONA 31.0 0.00 0.00
6. SMITH, NOVA LYNDON 0.0 0.00 0.00
7. HOEFER, JAKE BENTON 0.0 0.00 0.00
8. REZAC, DALTON TOPEKA 0.0 0.00 0.00
9. SCHOOLER, WESTON HORTON 0.0 0.00 0.00
10. POTTER, GARREN 0.0 0.00 0.00
11. PROUTY, EVERETT BALDWIN 0.0 0.00 0.00
12. WRIGHT, LANE OTTAWA 0.0 0.00 0.00
13. SPENCER, AUSTON PAMONA 0.0 0.00 0.00
PW Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KAHLE, KELCEE HOYT 30.106 10.00 10.00
2. HUGHES, LYNDSAY GARNETT 31.801 9.00 9.00
3. MATZKE, HADDIE WHEATON 35.145 8.00 8.00
4. SCHOOLER, WESTON HORTON 45.671 7.00 7.00
5. SLY, KYLEY DELPHOS 100.000 0.00 0.00
6. SPENCER, AUSTON PAMONA 100.000 0.00 0.00
7. NEWELL, HAYES OSKALOOSA 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Roper
Place Member Name City Time Points AA Points
1. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 11.640 10.00 10.00
2. NEWELL, ASHLEY BALDWIN CITY 12.103 9.00 9.00
3. FILLMORE, BLANE COUNCIL GROVE 12.246 8.00 8.00
4. NEWELL, CAUY LANE 13.096 7.00 7.00
5. PETERS, PETE WASHINGTON 20.698 6.00 6.00
6. RESER, BRONC DELIA 21.453 5.00 5.00
7. MILLER, KARTER WELDA 28.110 4.00 4.00
8. HENDERSON, LUCY JO MERIDEN 32.727 3.00 3.00
9. GREENWOOD, REESE TORONTO 11.002 0.00 0.00
10. HELLER, MONTANA MERIDEN 100.000 0.00 0.00
11. HENDERSON, LILY MERIDEN 100.000 0.00 0.00
12. BOND, TAGG CHERRYVALE 100.000 0.00 0.00
13. VOGEL, PAXTON COTTONWOOD FALLS 100.000 0.00 0.00
14. JACOBS, KADEN SCRANTON 100.000 0.00 0.00
15. DEES, PENELOPE PAOLA 100.000 0.00 0.00
16. POTTER, CARLEE MAPLE CITY 100.000 0.00 0.00
17. BOND, COLTON CHERRYVALE 100.000 0.00 0.00
18. MILLER, KOBEY WELDA 100.000 0.00 0.00
19. MCGHEE, STRATT0N GARNETT 100.000 0.00 0.00
20. KIMBROUGH, THAYNE YORK 100.000 0.00 0.00
Ribbon Roping-Runner
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HARRISON, BRODY EUREKA 11.002 10.00 10.00
2. HENDERSON, LILY MERIDEN 11.640 9.00 9.00
3. PETERS, PETE WASHINGTON 12.103 8.00 8.00
4. HANNAGAN, JENNA MANHATTAN 12.246 7.00 7.00
5. NEWELL, ASHLEY BALDWIN CITY 13.096 6.00 6.00
6. HELLER, MONTANA MERIDEN 20.698 5.00 5.00
7. RESER, DALI DELIA 21.453 4.00 4.00
8. MCGHEE, BRINLEY GARNETT 28.110 3.00 3.00
9. BOND, TAGG CHERRYVALE 32.727 2.00 2.00
10. CHAMBERS, ZOE BALDWIN CITY 100.000 0.00 0.00
11. HENDERSON, LUCY JO MERIDEN 100.000 0.00 0.00
12. MATILE, MAKAYLA ELMDALE 100.000 0.00 0.00
13. BERKENMEIER, KENT MAPLE HILL 100.000 0.00 0.00
14. SHANNON, BRIGG IOLA 100.000 0.00 0.00
15. VOGEL, PAXTON COTTONWOOD FALLS 100.000 0.00 0.00
16. HEWITT, COOPER CIRCLEVILLE 100.000 0.00 0.00
17. POTTER, CARLEE MAPLE CITY 100.000 0.00 0.00
18. HARRISON, BAILEY EUREKA 100.000 0.00 0.00
19. DEES, PENELOPE PAOLA 100.000 0.00 0.00
20. STEPPE, SAGE WAKEFIELD 100.000 0.00 0.00
SR Boy Chute Dogging
Place Member Name City Time Points AA Points
1. HOWER, TRISTAN PAMONA 2.189 10.00 10.00
2. PETERS, PETE WASHINGTON 2.243 9.00 9.00
3. FINE, BARRETT PAMONA 2.609 8.00 8.00
4. BOND, COLTON CHERRYVALE 4.037 7.00 7.00
5. FILLMORE, BLANE COUNCIL GROVE 4.726 6.00 6.00
6. KIMBROUGH, THAYNE YORK 9.404 5.00 5.00
7. YOUNKIN, DAKOTA LAWRENCE 15.362 4.00 4.00
8. JONES, JAROD LEBO 3.648 0.00 0.00
9. OUELETTE, BRYLON RANTOUL 3.761 0.00 0.00
10. LAWTON, CLAYTON PAXICO 100.000 0.00 0.00
SR Bull Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. BRADFORD, COLTON MINNEAPOLIS 74.0 10.00 10.00
2. BERKENMEIER, LANE MAPLE HILL 68.0 9.00 9.00
3. GILBREATH, LANE EMPORIA 0.0 0.00 0.00
4. FINE, BARRETT PAMONA 0.0 0.00 0.00
5. TANNAHIL, KONNER 0.0 0.00 0.00
6. SMITH, JOEY TORONTO 0.0 0.00 0.00
7. DAME, BRAYDEN AMSTERDAM 0.0 0.00 0.00
8. ALLEN, AUSTIN GARNETT 0.0 0.00 0.00
9. BIRD, WYATT WELLSVILLE 0.0 0.00 0.00
10. SOLANO, CHRISTIAN BURLINGTON 0.0 0.00 0.00
11. MCDANIEL, CONNOR PAOLA 0.0 0.00 0.00
12. DAME, CHRISTOPHER AMSTERDAM 0.0 0.00 0.00
13. ADAMS, DAYLYN OTTAWA 0.0 0.00 0.00
14. JONES, JAROD LEBO 0.0 0.00 0.00
SR Girl Goat Tying
Place Member Name City Time Points AA Points
1. POTTER, CARLEE MAPLE CITY 11.861 10.00 10.00
2. JETER, EDEN BERRYTON 12.333 9.00 9.00
3. NEWELL, ASHLEY BALDWIN CITY 13.785 8.00 8.00
4. WALDY, JESSTINE MAPLE HILL 15.196 7.00 7.00
5. BOLEY, DANIELLE 16.178 6.00 6.00
6. HANNAGAN, JENNA MANHATTAN 17.385 5.00 5.00
7. JORDAN, RILEE GALESBURG 22.990 4.00 4.00
8. DEES, PENELOPE PAOLA 100.000 0.00 0.00
9. BUCKMAN, KENDRA BERRYTON 100.000 0.00 0.00
SR Pole Bending
Place Member Name City Time Points AA Points
1. WALDY, CHRISTINA MAPLE HILL 23.495 10.00 10.00
2. POTTER, CARLEE MAPLE CITY 23.636 9.00 9.00
3. BUCKMAN, KENDRA BERRYTON 24.008 8.00 8.00
4. WALDY, JESSTINE MAPLE HILL 24.101 7.00 7.00
5. FILLMORE, BREAH COUNCIL GROVE 27.256 6.00 6.00
6. HANNAGAN, JENNA MANHATTAN 27.705 5.00 5.00
7. YOUNG, BONNIE OVERBROOK 28.115 4.00 4.00
8. DEES, PENELOPE PAOLA 28.176 3.00 3.00
9. HARRISON, BAILEY EUREKA 29.182 2.00 2.00
10. JETER, EDEN BERRYTON 32.267 1.00 1.00
11. STEPPE, SAGE WAKEFIELD 27.921 0.00 0.00
12. JORDAN, RILEE GALESBURG 46.961 0.00 0.00
SR Saddle Bronc
Place Member Name City Score Points AA Points
1. JOECKEL, JAKE PAOLA 0.0 0.00 0.00
SR Steer Wrestling
Place Member Name City Time Points AA Points
1. BERKENMEIER, LANE MAPLE HILL 100.000 0.00 0.00
Sr Barrel Racing
Place Member Name City Time Points AA Points
1. JETER, EDEN BERRYTON 15.872 10.00 10.00
2. POTTER, CARLEE MAPLE CITY 16.286 9.00 9.00
3. DEES, PENELOPE PAOLA 16.576 8.00 8.00
4. WALDY, JESSTINE MAPLE HILL 16.635 7.00 7.00
5. FILLMORE, BREAH COUNCIL GROVE 16.824 6.00 6.00
6. HARRISON, BAILEY EUREKA 17.137 5.00 5.00
7. BUCKMAN, KENDRA BERRYTON 17.158 4.00 4.00
8. WALDY, CHRISTINA MAPLE HILL 17.227 3.00 3.00
9. JORDAN, RILEE GALESBURG 17.442 2.00 2.00
10. HANNAGAN, JENNA MANHATTAN 17.590 1.00 1.00
11. KIMBROUGH, MADDY 16.662 0.00 0.00
12. STEPPE, SAGE WAKEFIELD 17.761 0.00 0.00
13. YOUNG, BONNIE OVERBROOK 20.358 0.00 0.00
14. NEWELL, ASHLEY BALDWIN CITY 24.796 0.00 0.00
Sr Boys Tie Down
Place Member Name City Time Points AA Points
1. MCGHEE, STRATT0N GARNETT 15.008 10.00 10.00
2. BOND, COLTON CHERRYVALE 20.502 9.00 9.00
3. NEWELL, CAUY LANE 100.000 0.00 0.00
4. FILLMORE, BLANE COUNCIL GROVE 100.000 0.00 0.00
5. MILLER, KOBEY WELDA 100.000 0.00 0.00
6. KIMBROUGH, THAYNE YORK 100.000 0.00 0.00
7. PETERS, PETE WASHINGTON 100.000 0.00 0.00
Sr Girl Chute Doggin
Place Member Name City Time Points AA Points
1. JACOBS, MCKENZIE SCRANTON 4.271 10.00 10.00
2. POTTER, CARLEE MAPLE CITY 25.820 9.00 9.00
3. HANNAGAN, JENNA MANHATTAN 27.070 8.00 8.00
4. YOUNG, BONNIE OVERBROOK 100.000 0.00 0.00
Sr Girls Breakaway
Place Member Name City Time Points AA Points
1. NEWELL, ASHLEY BALDWIN CITY 4.754 10.00 10.00
2. DEES, PENELOPE PAOLA 100.000 0.00 0.00
3. HANNAGAN, JENNA MANHATTAN 100.000 0.00 0.00
4. WALDY, BETHANY MAPLE HILL 100.000 0.00 0.00
5. WALDY, JESSTINE MAPLE HILL 100.000 0.00 0.00
6. BOLEY, DANIELLE 100.000 0.00 0.00
7. POTTER, CARLEE MAPLE CITY 100.000 0.00 0.00
8. SCHNOOR, DANA WELLSVILLE 100.000 0.00 0.00
9. STEPPE, SAGE WAKEFIELD 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Header
Place Member Name City Time Points AA Points
1. KIMBROUGH, THAYNE YORK 14.732 10.00 10.00
2. BOND, COLTON CHERRYVALE 16.067 9.00 9.00
3. DEES, PENELOPE PAOLA 16.940 8.00 8.00
4. MILLER, KOBEY WELDA 23.461 7.00 7.00
5. NEWELL, CAUY LANE 29.924 6.00 6.00
6. POTTER, CARLEE MAPLE CITY 100.000 0.00 0.00
7. FILLMORE, BLANE COUNCIL GROVE 100.000 0.00 0.00
8. HARRISON, BRODY EUREKA 100.000 0.00 0.00
9. YOUNKIN, COOPER LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
10. PETERS, PETE WASHINGTON 100.000 0.00 0.00
11. KUNTZ, MASON ESKRIDGE 100.000 0.00 0.00
Sr Team Rope Heeler
Place Member Name City Time Points AA Points
1. BOND, COLTON CHERRYVALE 9.707 10.00 10.00
2. KIMBROUGH, THAYNE YORK 10.689 9.00 9.00
3. PETERS, PETE WASHINGTON 14.514 8.00 8.00
4. NEWELL, CAUY LANE 21.841 7.00 7.00
5. POTTER, CARLEE MAPLE CITY 39.569 6.00 6.00
6. KUNTZ, MASON ESKRIDGE 35.583 0.00 0.00
7. DEES, PENELOPE PAOLA 100.000 0.00 0.00
8. FILLMORE, BLANE COUNCIL GROVE 100.000 0.00 0.00
9. YOUNKIN, COOPER LAWRENCE 100.000 0.00 0.00
10. MCGHEE, STRATT0N GARNETT 100.000 0.00 0.00
Sr. Bareback Riding
Place Member Name City Score Points AA Points
1. HARRIS, KARSON HEPLER 67.0 10.00 10.00
2. BRADFORD, COLTON MINNEAPOLIS 61.0 9.00 9.00
3. FINE, BARRETT PAMONA 0.0 0.00 0.00
4. HOWER, TRISTAN PAMONA 0.0 0.00 0.00
5. ADELL, AUSTIN WELLSVILLE 0.0 0.00 0.00
6. GOOD, ANDREW WELLSVILLE 0.0 0.00 0.00